Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol??? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-19, 16:18   #61
valeera
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 179
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Śpiąca Królewna się po 10 latach obudziła
Trzeba było od razu rano lecieć na pogotowie i zgłosić, że podejrzewasz gwałt. Zostałabyś zbadana. Teraz to się możesz domyślać.
valeera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 16:28   #62
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

poważnie?
szczerze mówiąc juz nie łapię o co wam chodzi, bo powtarzałam kilka razy, że ok, przyjęłam do wiadomości, nie robię paniki, choć faktycznie ześwirowałam. To już nawet nie jest zabawne.
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:04   #63
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Alkohol.
Kiedyś znajomy o raczej mocnej głowie był trochę zmęczony i zaliczył takiego szybkiego zgona, że się zastanawialiśmy czy mu się nic nie stało.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 17:34   #64
201607121236
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 665
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Cytat:
Napisane przez valeera Pokaż wiadomość
Śpiąca Królewna się po 10 latach obudziła
Trzeba było od razu rano lecieć na pogotowie i zgłosić, że podejrzewasz gwałt. Zostałabyś zbadana. Teraz to się możesz domyślać.
Dokladnie. Skad te rozkminy po 10latach?
201607121236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 18:13   #65
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Autorko a czy to nie jest przypadkiem tak, ze eks ci zaszedl za skore i w ramach zemsty chcesz mu zrobic kolo piora takimi oskarzeniami?
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-19, 18:17   #66
lilimaer
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 179
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Cytat:
Napisane przez wredna biedronka Pokaż wiadomość
Dokladnie. Skad te rozkminy po 10latach?
nie wiem, przypomniałam sobie tą sytuację, z perspektywy czasu rózne rzeczy wyglądają inaczej, coś mi sie nie zgadzało a że 1)nie trzymam się juz z tamtymi ludźmi, więc nie mam kogo zapytać 2) ludzie mają rożne doświadczenia, także z tymi tabletkami i tu jest wielu użytkowników forum, a chciałam zapytać czy ta konkretna sytuacja pasuje do czarnego scenariusza, który sobie wkręciłam, więc założyłam temat na forum.

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Autorko a czy to nie jest przypadkiem tak, ze eks ci zaszedl za skore i w ramach zemsty chcesz mu zrobic kolo piora takimi oskarzeniami?
no coś Ty?
on akurat najmniej mi za skórę zalazł, choć rozstanie było nieciekawe
Z jakiś powodów wzięłam pod uwage taki czarny scenariusz i lampka się zapaliła, nie wiesz jak to działa?
lilimaer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-05, 15:42   #67
indulge
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Hej dziewczyny. Ostatnio byłam bohaterką podobnej sytuacji... Mam dosyć mocną (wprawioną?) głowę, nie raz zdarzało mi się mieszać alkohole (np pić piwo, wódkę, znów piwo) w duuużych ilościach bez poważniejszych konsekwencji. Jedak po wypiciu 3 piw w czasie 4-5 godzin (więc było to rozłożone w czasie, przed piciem zjadłam tłusty posiłek), później wypiciu słabego drinka i do niego 2 szotów, nie pamiętam reszty wieczoru. Szoty stawiał obcokrajowiec, mógł dosypać czegoś do mojego drinka który stał na stoliku gdy rozmawiałam ze znajomymi. Mam jedynie przebłyski gdy wyszliśmy ze znajomymi na zewnątrz przed klub (nie wiem dlaczego wyszlismy z klubu). Pamiętam że było bardzo zimno, zrobiło mi się niedobrze i chyba wymiotowałam (tego też nie pamiętam, ale miałam brudne buty i czułam to rano). Mam odarte łokcie, sporego siniaka na pośladku i guza na głowie, więc musiałam się przewrócić. Tego też nie pamiętam. Jeszcze jedno wspomnienie jak jadę taksówką do mieszkania, ale nie pamiętam momentu wysiadania ani wejścia do mieszkania. Obudziłam się rano w swoim łóżku z bólem głowy, żołądka i lekko skołowana całą sytuacją. Co o tym myślicie? Czy to jest możliwe żeby ten obcokrajowiec coś mi dosypał? Podobno zniknęłam z nim na jakiś czas i koleżanka widziała jak się całowaliśmy... To nie była moja świadoma decyzja. Boję się teraz tego że znajomi będą oceniać mnie po tym wieczorze, bo nie znamy się za dobrze. Jak to wygląda wg Was?
indulge jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-07, 13:12   #68
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Wg mnie wygląda to tak, że zamiast przejmować się, co pomyślą o Tobie znajomi, to powinnaś się cieszyć, że nic Ci się nie stało. I tak znajomi widzieli co widzieli, jeśli mieliby źle o Tobie myśleć, to nie masz na to wpływu. Na co masz wpływ, to pilnować się, by taka sytuacja się nie powtórzyła. Nie przyjmuj drinków od obcych, nie zostawiaj drinka, by ktoś mógł w tym czasie coś dosypać. Na Twoim miejscu bym dopytala znajomych na jak długo i gdzie zniknęłas z tym obcokrajowcem. Wolałabym mieć pewność, czy to było tylko całowanie.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 20:22   #69
Pako_
Rozeznanie
 
Avatar Pako_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 636
Dot.: Czy to była pigułka gwałtu czy mocny alkohol???

Na pytanie autorki każdy gimnazjalista zna odpowiedź, wiec czego autorka chciała się dowiedzieć?
Widzę 2 opcje:
1. Były jest bogaty i autorka kombinuje jak wydrzeć jakieś "odszkodowanie"
2. Były jest znanym politykiem i autorka spróbuje sprzedać swoją historię jakiemuś brukowcowi.
Pako_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-07 21:22:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.