DIETA od 1.03 - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-13, 19:33   #61
Parpie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: DIETA od 1.03

Kurczę! Też tak chcę!
Sorry, że się nie udzielam ale tu nauka, tu nauka, konkurs itd.
20 min. dziennie biegam + 60 brzuszków + albo 20 min. ćwiczeń ana mięśnie brzucha (trochę robione "na odwal" bo straszliwie się męczę) albo 50 podskoków na skakance i 20 pajacyków)
do tego w-f 2 razy w tygodniu, i basen raz w tygodniu ponad godzinkę ;d
Zamierzam 1 w tygodniu chodzić na dłuższy spacerek z pieskiem na rowerku zapylać do szkółki
Poskutkuje? (a i jeszcze kupię sobie hula-hop z masażerem)
No i wiadomo! Ograniczam słodycze!
Niestety w zeszłym tygodniu wszamałam 2 ciastka (ale i tak schudłam 3 kg ;d)
A w tym nic! Wczoraj była wielka impreza u mojej koleżanki - nażerały się ciastkami, pizza, lodami, bitą śmietaną, chipsami a ja nawet tego nie dotkłam Chyba postęp jest ? :P
Jutro abo pojutrze sprawdzę wagę i napiszę.!
7>03. ważyłam 55 kg :P Ciekawe co teraz będzie

Dam radę?
Parpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-13, 21:49   #62
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

Nie wiem To zależy od Ciebie. Widzisz ja juz chyba zdrowe jedzenie mam we krwi i nie wyobrażam sobie "opierać" się pokusie np. na imprezie. Poprostu NIE i tyle. Nie opieram się niczemu bo nawet nie przyjmuje do wiadomości takiej opcji że moge się na coś skusić. Jeśli już to będzie to w pełni przemyślane i wcześniej zaplanowane np. planuje sobie zjeść na śniadanie 1 kromke cienko posmarowaną Nutellą (to tylko przykład) wiec dzień przed nie kupuje całego słoiczka bo po co, ide rano do sklepu, przed śniadaniem i kupuje taką jedną małą zaszetke Nutelli. Zjadam ze smakiem na śniadanie plus co tam jeszcze chce ale juz reszta obowiązkowo 100% zdrowa. Nie kupuje na zapas bo gdy jest "możliwość" to zaczynamy się zastanawiać nad tym czy ją wykorzystać!.. i podjadamy

Nie chce się mądrzyć ale myśle ze moje sposoby działają.

A dziś zjadłam:

8.30: kawa z mleczkiem light bez cukru, kromka rozowca z sałatą, szynką z kurczaka i plastrem pomidora, kromka rozowca posmarowana serkiem ala Almette i na to dwa plastry twarogu 0% tł.
pomidor i pół surowego ogórka

ok. 11: jajko na miękko, wafel ryżowy, 4 migdały, 4 nerkowce

14: garść włoszczyzny pokrojonej w paski + pół bulionetki (taki mój rosołek na szybko), (drugie danie): duuużo sałaty, pomidor, ogórek konserwowy, pierś z kurczaka + łyżka sosu

17: ok. 50g ryby po grecku

19: 2 plastry twarogu 0% ze szczyptą soli, mix 3 surówek Lutkiewicz

potem 2 zielone herbaty i jedna zwyczajna

Nie ruszam się bo mam zakwasy po wczorajszej siłowni (prawie 2h).

Co tu tak cicho ?
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 13:15   #63
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

Mam przyjemność pochwalenia się swoim pierwszym sukcesem

7.03 - 66 kg
14.03 - 64 kg

czyli - 2 kg w tydzień!

Kolejne cele:
19.03 - 63 kg
26.03 - 62 kg
....
10.04 - 60 kg
....
koniec maja - 56 kg STOP

Czyli w sumie liczę na utratę 10 kg. Mam 171 cm wzrostu
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:12   #64
Parpie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: DIETA od 1.03

Hmmm... :P
Myślałam, że mnie jakoś wesprzecie na duchu xdd

Bertha, a co ile chodzisz na tą siłownię? I masz jeszcze jakieś dodatkowe ćwiczenia w tyg.? Jeśli tak to ile?
Odp.? :P
Parpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 18:43   #65
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
Mam przyjemność pochwalenia się swoim pierwszym sukcesem

7.03 - 66 kg
14.03 - 64 kg

czyli - 2 kg w tydzień!

Kolejne cele:
19.03 - 63 kg
26.03 - 62 kg
....
10.04 - 60 kg
....
koniec maja - 56 kg STOP

Czyli w sumie liczę na utratę 10 kg. Mam 171 cm wzrostu
Gratuluje Ale dietujesz od niedawna czy już jakiś czas (jeśli to dopiero początek to te 2kg to może być woda a nie tłuszczyk). Ale 2kg to już coś mnie by zmotywowało, trzymam kciuki za dalsze kg I w sumie nie ma co tak patrzeć na wage tylko raczej na wymiary i swoje samopoczucie.

Cytat:
Napisane przez Parpie Pokaż wiadomość
Hmmm... :P
Myślałam, że mnie jakoś wesprzecie na duchu xdd

Bertha, a co ile chodzisz na tą siłownię? I masz jeszcze jakieś dodatkowe ćwiczenia w tyg.? Jeśli tak to ile?
Odp.? :P
Wspieramy !

Chodze tylko raz w tygodniu bo nie mam czasu :\ Studiuje i pracuje (co prawda u znajomej w jej galerii i wtedy kidy mam czas się dogadujemy).. ale jednak czasu pozostaje mi mało, chciałabym jeszcze na jakąś wspinaczkę chodzić czy basen, w ogóle ja chce już aby była wiosna i mozna było na rower wyjść, na rolki, na spacer.. Poza siłownią nie mam innych ćwiczeń teraz. Czasami ćwiczyłam w domu ale nie ćwicze od 2-3 tygodni bo sąsiadka z dołu by mi nastukała za hałasowanie o późnej porze. Poza tym gdy wracam do domu, jestem padnięta. Nie stosowałam też tabletek ani czegoś podobnego wrrr.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 19:25   #66
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

bertha233, jestem na diecie od dnia kobiet . Czyli wcale nie mam złudzeń, że te 2 kilogramy to ubytek tego, co mi zalegało w jelitach oraz woda. Jednak niezależnie co się traci, to jest to naprawdę wielkie szczęście. Dawno po prostu nie chudłam, a te 2 kilogramy bardzo mnie motywują. Spłaszczył mi się brzuszek i mam fantastyczne wizje tego, jak mogę wyglądać za 8 kilogramów. Nie wyobrażam sobie możliwości wycofania się!
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 20:52   #67
Parpie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: DIETA od 1.03

No, ja też się już na rowerek nie umiem doczekać :P
Bo wbrew pozorom te ćwiczenia w domu są strasznie męczące wg. np.: pół godzinnej jazdy na rowerku ;]
I życzę więcej sił... Żebyś to taka padnięta nie chodziła
Parpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 12:46   #68
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
bertha233, jestem na diecie od dnia kobiet . Czyli wcale nie mam złudzeń, że te 2 kilogramy to ubytek tego, co mi zalegało w jelitach oraz woda. Jednak niezależnie co się traci, to jest to naprawdę wielkie szczęście. Dawno po prostu nie chudłam, a te 2 kilogramy bardzo mnie motywują. Spłaszczył mi się brzuszek i mam fantastyczne wizje tego, jak mogę wyglądać za 8 kilogramów. Nie wyobrażam sobie możliwości wycofania się!
Dziewczyny nie łączymy tego co wskazuje waga ze szczęściem.. Wiecie o co mi chodzi, wiele osób myśli spadek wagi=szczęście i potem to się źle kończy. Ale wiem kochana o co akurat Tobie chodziło, motywujące i tyle. A te 8 kg jeszcze jest naprawde potrzebne ? Wiesz, może za 5kg będziesz już wyglądała idealnie czego Ci życze Nie ma to jak czuć się lekko i pięknie, kobieco, wiosennie

Cytat:
Napisane przez Parpie Pokaż wiadomość
No, ja też się już na rowerek nie umiem doczekać :P
Bo wbrew pozorom te ćwiczenia w domu są strasznie męczące wg. np.: pół godzinnej jazdy na rowerku ;]
I życzę więcej sił... Żebyś to taka padnięta nie chodziła
Właśnie też tak uważam, bardziej na siłe ćwiczyłam, troszke na mięśnie bo kondycji większej się chyba nie da w domku "wytruchtać"
Kochane wszystko zależy też od nastawienia, gdy wstajemy lewą nogą albo za oknem szaro buro i ponuro a my mamy cały dzień pracy i "gonitwy" to można czuć że coś nas przerasta, że dieta i tak pewnie zostanie złamana itp ale ja podchodziłam i podchodzę nadal do tego tak, że wszystko zależy od nas a my jesteśmy silne babki Nie warto robić nic na siłe, czasami warto odsapnąć na kanapie nic nie robiąc choćby dla zdrowia psychicznego.

Mój jedłospis na dziś:

śniadanko: 3 kromki razowca z ziarnami (1. z sałatą, pomidorkiem i szczypiorkiem, 2. z wędliną i ogórkiem 3. z twarogiem) kawa z mleczkiem

w drodze na zajęcia: mieszanka studencka

II śniadanie: naleśnik z twarogiem + mała kawka z mleczkiem

obiad: 1/2 opakowania leczo i garść makaronu (niby pełnoziarnisty) mała pierś z kuraka

podwieczorek: 1/2 serka wiejskiego z papryką czerwoną, cebulką i kilka kostek serka feta

kolacja: 1/2 serka wiejskiego z czosnkiem i kromką pumpernikla
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 14:21   #69
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie łączymy tego co wskazuje waga ze szczęściem.. Wiecie o co mi chodzi, wiele osób myśli spadek wagi=szczęście i potem to się źle kończy. Ale wiem kochana o co akurat Tobie chodziło, motywujące i tyle. A te 8 kg jeszcze jest naprawde potrzebne ? Wiesz, może za 5kg będziesz już wyglądała idealnie czego Ci życze Nie ma to jak czuć się lekko i pięknie, kobieco, wiosennie

Masz dużo racji. U mnie jest tak, że to nie wysoka waga pomaga mi w osiągnięciu kontroli, ale waga która spada. Tyle pokus było przez te ostatnie dni, tyle razy prawie sie złamałam... A teraz gdy wiem że moje wysiłki nie poszły na marne, to teraz nawet moje ukochane nachosy z sosem serowym podstawione pod sam nos by mnie nie skusiły, taką mam determinację na więcej. Nie ma nic gorszego, niż bez efektywne próby zrzucenia wagi. Tak było rok temu - chodziłam na masaże, na siłownię, jadłam zdowiutko, jeździłam na rowerze wszędzie... A waga nie chciała nawet drgnąć
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-03-15 o 14:24
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 18:21   #70
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

Aha, czasami tak jest tzw zastoje wagi które zależą od wielu czynników. Ostatnio dowiedziałam się że nawet sól moze doprowadzić do takiego zastoju, gromadzi się woda w organizmie. No właśnie jak to jest ? Odmawiać sobie ulubionej potrawy ? Czy np. zjedzedzie jej 1 w tygodniu coś zepsuje ? Chyba nie Choć nie popieram takiego usprawiedliwiania się ach tu kawałek tego tam kawałeczek tego..
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-15, 20:17   #71
Parpie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: DIETA od 1.03

Ale ja dalej nie wierzę :P Że na takim dużym jedzonku możesz być chuda Bertho ;d
A dzisiaj się skusiłam ponad moją dietę na połówkę chlebka z sałatą, pomidorem, papryka i serkiem, ale przecież mi to nie przeszkodzi, bo za dużo kalorii nie ma, a w szkole dzielili xdd
A i moja waga wskazuje już 63,6 ;D
Jestem z siebie dumna;]
Parpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-15, 20:28   #72
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

Cytat:
Napisane przez bertha233 Pokaż wiadomość
Aha, czasami tak jest tzw zastoje wagi które zależą od wielu czynników. Ostatnio dowiedziałam się że nawet sól moze doprowadzić do takiego zastoju, gromadzi się woda w organizmie. No właśnie jak to jest ? Odmawiać sobie ulubionej potrawy ? Czy np. zjedzedzie jej 1 w tygodniu coś zepsuje ? Chyba nie Choć nie popieram takiego usprawiedliwiania się ach tu kawałek tego tam kawałeczek tego..

No właśnie z tą solą jest straszny problem, dla mnie żadne zioła świata nie są w stanie zrekompensować tego, jak sól może poprawić smak potraw. Nie wyobrażam sobie zjedzenia kanapki z pomidorem, ale bez soli - dla mnie niebo i ziemia! a woda niestety nie tylko waży, ale też ma objętość - widzę ogromne różnice po tygodniu diety, mimo że wiadomo że to tylko utrata wody....

Dziś z moją dietą jest bardzo kiepsko ale.. w drugą stronę .. Zjadłam rano filiżaneczkę muessli z mlekiem, popołudniu natomiast jeden owoc granata. Cały dzień jestem zabiegana a teraz dosłownie padam na cycki i nawet nie chce mi się jeść...


Parpie - ostatnio pisałaś że 55, a teraz 63,6 - jak to jest?
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-03-15 o 20:33
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:14   #73
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

Cytat:
Napisane przez Parpie Pokaż wiadomość
Ale ja dalej nie wierzę :P Że na takim dużym jedzonku możesz być chuda Bertho ;d
A dzisiaj się skusiłam ponad moją dietę na połówkę chlebka z sałatą, pomidorem, papryka i serkiem, ale przecież mi to nie przeszkodzi, bo za dużo kalorii nie ma, a w szkole dzielili xdd
A i moja waga wskazuje już 63,6 ;D
Jestem z siebie dumna;]
Parpie, a to wcześniej nie wierzyłaś heh nio nie będe przekonywała Cie na siłe ale fakt, czasami jak z resztą pisałam były dni gdzie za jadłospis dostałabym po głowie od dziewczyn z wątku o codziennych jadłospisach
Tak się składa ze ja dużo chodze, nie jezdze autkiem i niestety mam w planie zajęć luki i tak 3 razy dziennie na uczelnie i jeszcze wrócić do domu bo siedzieć mi sie na uczelni nie widzi to nabija się kilometrów.
Nie wydaje mi sie bym była chuda, szczupła i tyle. Różnicy też wyjątkowej nie ma przed/po. Moze to dosyć proporcjonalna sylwetka, nie wiem.

A chlebek to znaczy na ile się skusiłaś i pewnie białe, zwykłe pieczywo..

Cytat:
Napisane przez Burbery Pokaż wiadomość
No właśnie z tą solą jest straszny problem, dla mnie żadne zioła świata nie są w stanie zrekompensować tego, jak sól może poprawić smak potraw. Nie wyobrażam sobie zjedzenia kanapki z pomidorem, ale bez soli - dla mnie niebo i ziemia! a woda niestety nie tylko waży, ale też ma objętość - widzę ogromne różnice po tygodniu diety, mimo że wiadomo że to tylko utrata wody....

Dziś z moją dietą jest bardzo kiepsko ale.. w drugą stronę .. Zjadłam rano filiżaneczkę muessli z mlekiem, popołudniu natomiast jeden owoc granata. Cały dzień jestem zabiegana a teraz dosłownie padam na cycki i nawet nie chce mi się jeść...

Parpie - ostatnio pisałaś że 55, a teraz 63,6 - jak to jest?
Ogólnie nie wiem ja Ty Burbery, ale ja mam wrażenie ze nawet najlepsze przyprawy są aromatyczne po otwarciu a potem juz jakos nie. Czuć smak i zapach ale "to nie to". Eh a jesli sól to może jodowana ? Albo jakaś zdrowsza ? Chyba poszperam..

Po tygodniu ładnej dietki napewno widać pierwsze efekty. Oby tak dalej ! Ja kanapke z pomidorkiem bez soli zjem ale to dla mnie wersja "słodka" hihi a z solą "normalna". Czasami smarowałam kromke śmietaną 12% i na to plaster pomidora taki 1cm i szczypiorek. Lubie i z solą i bez soli na szczęście. I tak coś zjedz, lekkiego, dietkowego by nie doszedł do głosu jednak mały głód bo on potrafi nagle i szybko urosnąć
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:28   #74
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

Czy jest jeszcze ktoś na tym wątku oprócz mnie i berthy233? Tak wiele się zadeklarowało!

Ja właśnie miałam małą drzemkę i śniło mi się że jadłam jakiś krem do ciasta. Mimo że to tylko sen to strasznie fatalnie się teraz czuje, był taki realistyczny..
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-03-16 o 13:29
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 13:41   #75
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

No właśnie ! Leniuchy ! A potem paplają że sadełko, że wiosna niedługo, że spodnie za ciasne.. i powstaje nowy wątek

U mnie raz słonko raz deszcz raz śnieg, nie wiem kiedy nadejdzie prawdziwa wiosna eh. I to ciśnienie.. Spać się chce, sama chciałam zasnąć (ale jeszcze dzis mam zajęcia) ale kazano mi robić obiad dla rodzinki Pierś z kuraka w czosnku i z papryką brązowy ryż i sałatka. Wszyscy się zajadali. Cieszy mnie to hehe ze dobrym jedzonkiem moge dzielić sie resztą rodzinki, ale niektórzy potem jeszcze zagryzają pierniczkami lub jakąś mieszanką wedlowską

Ide zrobić sobie kawke z mlekiem. Mój sposób na bardziej słodko - wrzucam kostke deserowej czekolady mmm
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-16, 21:19   #76
astefa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 25
Dot.: DIETA od 1.03

hej dziewczątka!!! Sorry, że was tak zaniedbuje, ale mam totalne urwanie głowy Nawet teraz powinnam siedzieć i zakuwać na jutro Generalnie to mam straszne wieści... Nawet mi się mierzyć nie chce... przez ostatni weekend troszkę sobie pofolgowałam bo siedziałam sama w domu na pocieszenie powiem, że w sobotę tańczyłam baaardzo intensywnie przez ponad 3 godziny. No i po weekendzie generalnie nie przytyłam prawie nic... za to miałam zakwasy, że o Jezu!!! Dzisiaj byłam na basenie i też spoko (po basenie zawsze mam taki jakby spłaszczony brzuszek). Jadłam też wzorowo- nawet lepiej niż zawsze, bo dałam rade zjeść 4 posiłki niewielkie i zdrowe plus jabłuszko pod wieczór. A teraz jakoś mnie rozepchało. Wyglądam jak nalana nawet na buzi i mam brzuch jak balon!!!!!! Nie wiem co się dzieje, masakra...
:conf used:
Zdołowałam się.... Pocieszam się, że może okres dostane niedługo i to może hormony...
Nie mierzę się w tym tygodniu... Sorry
astefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 06:32   #77
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

u mnie kolejny kilogram w dół. Aktywność zerowa - spałam przez ostatnie 2 dni przez większość dnia. mam bardzo kiepski apetyt na "dozwolone" posiłki, najchętniej zjadłabym pizze. tym sposobem jem jeszcze mniej, niż zakładałam.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 13:55   #78
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

Niedobrze, nie chce krakać ale potem będzie Wielki Głód
Ja szamie właśnie obiad: sałatka winegret, surówka z buraczków, pierś z kurczaka w miodzie i rodzynkami (nie wiem jak to zostało zrobione bo robiła moja mama). Do tego ryż (około 3 łychy do zupy) ale niestety kupiony - taki z mixem warzyw i jakąś przyprawą. Żółte toto i ostre, dobre

Potem ide na kawe z koleżanką, wieczorem mam randke Eee tam tak dla rozrywki
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 16:36   #79
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: DIETA od 1.03

Hej dziewczyny
Hej
Odchudzanie? Jakoś idzie Chociaż weekend trzeba z całą pewnością przyznac nie był zbyt popisowy jak zwykle w weekend dałam plamę Cóż pozostaje miec nadzieję że następny będzie lepszy. Przez tydzień schudłam kilogram- jestem zadowolona z takiego tempa spadku
Najgorzej jak przyjezdza TŻ on coś je i potem kusi a ty nie możesz sie zgodzic na pyszny kawalek czekoladki czy kilka czipsów
Staram sie nie wychodzic poza 1000 kal. Do świąt jeszcze 17 dni. Chciałabym wtedy ważyc już 50 kg... ahhh może się uda

---------- Dopisano o 17:36 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

ogólnie mogłybyscie ocenic mój dzisiejszy jadłospis?

7,00- 2 kromki razowca z dżemem (200 kal.)
10,00- kanapka z 2 kromek razowca z dżemem (szkoła) (180 kal.)
i tu długa przerwa :/
15,00 jabułko (100 kal) i jagort jogobella light (90kal.)
17,30 100 gr. pieczarek marynowanych (28 kal) , 200 ml zupy grochowej z paczki :/ (76kal.) , białko jajka (16 kal.) , 1,5 kromki razowca (113 kal.) , 100 g. buraczków wiórków (30 kal.)
w między czasie kawa z jedną łyż. cukru (30 kal)

razem wyszło mi jakieś 863 kal.

kalorycznie niby ok. ale nie wiem czy dobrze jem. Dużym utrudnieniem jest szkoła. Najwygodniej zabrac mi kanapkę choc wiem ze dużo tego chleba ale skoro to razowe ciemne pieczywo wiec chyba nie powinno przeszkadzac w diecie? ma dużo błonnika niby. W zależności od tego ile mam lekcji biorę czasem jeszcze jabułko itd.
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-17, 18:49   #80
Kalakiria
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 745
Dot.: DIETA od 1.03

Aż nie wiem jak to skomentować... Nie jesz dobrze, jesz za mało. Jesz DUŻO za mało. Niedługo zaczniesz mdleć, wypadnie Ci połowa włosów a skóra zrobi ci się ziemista i będziesz wyglądać na chorą. W Twoim wieku (szkoła) potrzebujesz energii... Powodzenia w ratowaniu organizmu po tej głupiej "diecie".
Kalakiria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-17, 21:02   #81
astefa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 25
Dot.: DIETA od 1.03

Racja, racja!!! Schudniesz, schudniesz, ale żeby potem utrzymać wagę będziesz musiała wytrzymać na bardzo nisko kalorycznej diecie już chyba ...do końca życia Po takiej głodówie powrót do normalnego jedzenia to dla organizmu szok- zacznie magazynować No i bida...

Dlatego najlepiej "Don't go on diet, change your diet!"

A ja przyszłam się pochwalić- mam okres, to tłumaczy "napuchnięcie" i większy apetyt podczas weekendu

normalnie mi chumor wrócił
astefa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 05:41   #82
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: DIETA od 1.03

Za mało? A mnie sie wydaje tak dużo. Kurcze cały dzień chodze najedzona no może tylko gdy przyjdzie ta 21 godz. to mnie ssie z lekka ale już za późno na jedzenie.
Odchudzałam się w ten sposób na przełomie maja/ czerwca. schudłam wtedy do 54 kio i waga nie wróciła...
Fakt nie mówię zę mój jadłospis jest godny polecenia
wczoraj o 19 zjadłam do tego jeszczze kromke razowca z rybą z puszki...
Wiem że dużo w nim pieczywa. Ale zupełnie nie wiem czym je mam zastąpic. Ono syci mnie na długo...
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 06:30   #83
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

ja nie uważam żeby to było jakieś głodzenie, ale pieczywa rzeczywiście za dużo i myślę że baardzo zaniżasz jego wartość odżywczą, ja bym za JEDNĄ kromkę chleba liczyła jakieś 150 kalorii (nie licząc tego co jest na nim), dżem też nie jest lekki - jedna łyżeczka to około 50 kalorii. często na opakowaniach podają wartość energetyczną jednej kromki, rzadko się spotykam z wartością mniejszą niż 110, chyba że są naprawdę małe. Jakbyś liczyła prawidłowo to myślę że był ponad tysiak więc dziewczyny nie róbcie halo uważam jedynie że można było te kalorie jakoś lepiej wykorzystać - więcej warzyw, więcej białka.
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-03-18 o 06:34
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 07:57   #84
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: DIETA od 1.03

Chleb żytni razowy Wartość energetyczna w 100 g:217,00 kcal
mój chleb w całym krojonym bohenku ma 400 gr. jest to 12 kromek

217 * 4 = 868 kal.
868 \ 12 = 72 kal.
ja za kromke liczę 75 kal.

nie wiem czy dobrze czy źle ale tyle wynika z obliczeń. Są one b. małe w summie
Tyle licze od zawsze

Ale wiem że muszę starac się jeśc go mniej. Już za miesiąc bedzie lżej bo pojawia sie świeże ważywa itd na ogródku a wiec sałatki idt. Puki co jem też jogurt jakiś lekki i dosypuje do niego otrębów granulowanych - doskonałe źródło błonnika

Burbery ja też włąśnie nie uważam żeby było to głodzenie
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu

Edytowane przez milusia1991
Czas edycji: 2010-03-18 o 07:59
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 14:38   #85
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: DIETA od 1.03

Myślę że na forum jest dużo kobiet które nie przyznają się do tego, że się głodzą lub jedzą mniej "niż powinny", ponieważ zawsze jest ktoś kto wytknie głupotę. Dlatego ja nie podaję swoich jadłospisów. O efekcie jojo czy zdrowym jedzeniu każda z nas ma pewnie za sobą dziesiątki artykułów, każdy jednak ma inne sposoby i przyzwyczajenia.

Ja nie stosuję metody "chudnięcia jedzeniem", uważam że jeżeli chcemy schudnąć, a czasem chcemy schudnąć też w kilka tygodni lub miesięcy (a nie lat) to deficyt trzeba stworzyć, nie ma innej możliwości. Znam osoby, które jedząc zdrowo i umiarkowanie nie są wg mnie szczupłe, dlatego nie dla wszystkich dieta np. "siedem posiłków dziennie" jest odpowiednia. Uważam, że istnieje także możliwość bezpiecznego wyjścia z ubogiej diety bez przytycia, trzeba mieć jednak bardzo dużo kontroli - ważyć się, obserwować ciało.

Ja także się nie głodzę. Jem jednak ok. 1/3 dotychczasowej wartości energetycznej dziennego spożycia (jadłam bardzo dużo, około 3 tys kalorii dziennie).
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/

Edytowane przez Burbery
Czas edycji: 2010-03-18 o 14:41
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 15:41   #86
milusia1991
Rozeznanie
 
Avatar milusia1991
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 639
Dot.: DIETA od 1.03

Ja przed dietą potrafiłam codziennie po powrocie ze szkoły zjeśc całą czekoladę.
w szkole oprócz kanapek (choc najczesciej były to drożdżówki pączki itd.) obowiązkowo jakiś batonik czy cos. Teraz nie potrafiła bym zjeśc całej czekolady nie mając wyrzutów sumienia
__________________
61-48-47-46-45-----------------------------------------------------
To dziwne, że po niektórych mostach tak łatwo jest przejśc... a żeby wrócic wymaga to wysiłku, odwagi i trudu
milusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:01   #87
Parpie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Dot.: DIETA od 1.03

No ja też nie:P Jakoś dużo mniej jem a i cały czas najedzona chodzę, że juz dzisiaj nie umiałam kolacji wcisnąc, bo bym z przejedzenia chyba zwymiotowałą xdd

Burbery:
Moja waga jest taka: 68 - 65 - 63,6

Bertha: to było pół kromki białego pieczywa z duża ilościa sałaty, pomidora, ogórka i papryki i kawałek serka...
Myślę, że to i tak nie dużo Przecież słodkości wcale nie jem ;]

Ahh.... jakoś się boję, że przez ten tydzień nie schudnę ani 100 g....
Ale we wtorek byłam na baseniku i przepłynęłam z jakieś 30 długości Jak na mnie to wyczyn.
Parpie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 19:54   #88
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: DIETA od 1.03

Dziewczyny zmieńcie swoją dietę - dziwicie się, że ten wątek jest na podforum dietetycznym gdzie jest ED i diety poniżej 1000 kcl? Ja się nie dziwię... taka dieta doprowadzi wasze organizmy do ruiny
Boże, czemu widzisz i nie grzmisz Dodatkowo obliczcie sobie BMI i zobaczcie czy warto i poczytajcie 10 PŻ i podwieszone wątki na dietetyce.

Edytowane przez 201604211128
Czas edycji: 2010-03-18 o 19:56
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:17   #89
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: DIETA od 1.03

Nawet troszke tego pieczywka białego nie zaszkodzi, bez przesady !

Jadłospis koszmarny ! Kanapki, dźem.. Za mało kcal, to CO jesz nie takie jakie powinno być na R ale ja juz nie walcze i nie pouczam. Robisz co chcesz. Ja też nie bylam święta ale nie robiłam tego z zamiarem takiego "dietowania", dla mnie dieta to nie jakis okres czasu tylko sposób jedzenia. Na całe życie. Twoje z taką "dietą" będzie mniej piękne niż by mogło być kochana.. A my tu chcemy być piękne, zgrabne i chyba szczęśliwe co? A nie łyse szczapy z zielono żółta cerą. Teraz moze nie ma jeszcze "efektów diety" ale one przyjdą..

Mój jadłospis:

7.40 - 1 kromka razowca z twarogiem 0% i szczypiorkiem, 2ga kromka z sałatą, plastrem szynki drobiowej i ćwiartką papryki czerwonej, jajko na miękko z maflem ryżowym, kawa z mleczkiem light bez cukru

9.15 - jabłko (to nie posiłek ale zaspałam i nic nie wziełam ze sobą innego), małe ekspresso bez cukru

12 - talerz rosołu (chudy), plaster pieczeni z ziołami i pół sloika fasolki szparagowej zielonej, surówka

14 - kromka razowca z piersią z kurczaka i chrzanem

nauka + sen nad podręcznikiem

18 - serek wiejski z papryką, szczypta soli do tego, kromka razowca posmarowana serkiem o smaku naturalnym, herbata

20 - dwa paski ryby w zalewie słodko-kwasnej, sałatka z 2 pomidorów, cebuli i ze szczypiorkiem, herbata
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-18, 20:21   #90
Hei_di
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 420
GG do Hei_di
Dot.: DIETA od 1.03

Cytat:
Napisane przez dysk Pokaż wiadomość
Dziewczyny zmieńcie swoją dietę - dziwicie się, że ten wątek jest na podforum dietetycznym gdzie jest ED i diety poniżej 1000 kcl? Ja się nie dziwię... taka dieta doprowadzi wasze organizmy do ruiny
Boże, czemu widzisz i nie grzmisz Dodatkowo obliczcie sobie BMI i zobaczcie czy warto i poczytajcie 10 PŻ i podwieszone wątki na dietetyce.
Ehh,dysk,gdyby to było takie proste...
Ale niestety ciężko jest przemówić do rozsądku mimo wielokrotnych postów ostrzegających przed takim odżywianiem.No ale cóż..
__________________
Akcja: racjonalne odżywianie
...i oczywiście TRENING!
Hei_di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:43.