Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-10, 12:26   #811
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
nawet ze zmasakrowanych zwłok można się wiele dowiedzieć, np. z jakimi chemikaliami mialy kontakt (jeśli ktoś podejrzewa 'pomoc' przy wypadku), gdzie się paliło, co się paliło, z której strony etc. etc.
Gdyby samolot runął w USA, Wielkiej Brytanii czy Niemczech, to owszem. Ale tutaj pewne sprawy mogą zostać przypadkowo pominięte. A pomóc sobie nie pozwolą.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:26   #812
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość

Rosja nadal jest potęgą.
Zgadzam się i dziwię się ludziom, którzy sądzą, że inne państwa przymilnie i z dobrego serca udzielą Polsce pomocy
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:27   #813
Wenila
Wtajemniczenie
 
Avatar Wenila
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: to tu to tam z północy na południe
Wiadomości: 2 927
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

dla mnie też szok, jest mi przykro, ze zginęło tylu ludzi, nie ważne jakie stanowiska pełnili...

Dziwi mnie czas w jakim się stało, czyżby jakiś symbolizm?
__________________
tkwiąc w depresji!!
Wenila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:27   #814
bertha233
Raczkowanie
 
Avatar bertha233
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 471
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Proces wyjaśniania tej tragedii ma się odbywać w ścisłej współpracy z Polską. Myśle że nie ma co obawiać się niejasności czy krętactwa.
Ciągle dostaje smsy od koleżanki która mieszka w Rosji i jest bardzo przejęta tragedią.
__________________
Tiki riki tiki tak

1.04 - 50kg - R stop 19.04 - 48.3kg - yy?
W zimę można schudnąć

Zabiegana studentka
bertha233 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:28   #815
effectt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 542
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez vadi Pokaż wiadomość
nawet ze zmasakrowanych zwłok można się wiele dowiedzieć, np. z jakimi chemikaliami mialy kontakt (jeśli ktoś podejrzewa 'pomoc' przy wypadku), gdzie się paliło, co się paliło, z której strony etc. etc.
Zmasakrowane zwłoki a proch to jednak różnica. Poza tym ich prochy w tej chwili rozwiewa wiatr.. Chyba, że faktycznie jakieś szczątki nie zostały spalone tylko wyrzucone pod wpływem eksplozji na zewnątrz.
__________________
Studentka Fizjoterapii.


Świeżynka.
effectt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:28   #816
gooniek
Zakorzenienie
 
Avatar gooniek
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 716
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

to straszne. wedlug mnie to wielka tragedia
tyle osob i to waznych..

gdy tylko sie dowiedzialam łzy mialam w oczach..

[*]
__________________

studiuję kosmetologię już ostatni rok
kocham swojego ukochanego!

8 grudnia 2008

www.goniaroniaa.blogspot. com
gooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:28   #817
beaucoup
Zadomowienie
 
Avatar beaucoup
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 796
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Nie panikujcie. Fakt zginęli bardzo ważni ludzie w Polsce, ale wszystkie te stanowiska zostana szybko osadzone przez ich zastępców, wiceministrów. Kiedy czytam o jakiś proroctwach, zamachach to naprawdę robi mi się smutno, ze zamiast usiąśc w zadumie to snujecie jakieś dziwne teorie. To nie te czasy, że teraz najada na Polskę, no proszę! Zal mi tego czytać. Opanujcie się.
Mi jako Polce jest bardzo przykro, jest to dla mnie niewyobrażalne i wstrząsające. Katyń jest jakimś przeklętym miejscem. Wielkie współczucie dla wszystkich rodzin. Nie mogę pojąc , co czuje teraz np. córka prezydenta, czy jego matka.
__________________
'Come and take a walk on the wild side
Let me kiss you hard in the pouring rain
You like your girl's insane'
beaucoup jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:28   #818
katrina1991
Zadomowienie
 
Avatar katrina1991
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 552
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Vampi_z_piekla_rodem Pokaż wiadomość
ja od tygodnia mam jakieś głupie sny. Dziś śniło mi się,że byłam w kościele, spotkałam Lecha Wałęsę i Donalda Tuska, a Wałęsa powiedział mi,że będzie dobrze Potem widziałam żołnierzy wypadających z tramwaju, jeden na drugiego. Byli martwi.
ja pare dni temu myslalam, bo kiedys byl taki serial o prezydencie i on tam umarl... to ja sobie tak myslalam co by bylo gdyby prezydent umarl...

na poczatku roku czytalam o przepowiedni nostradamusa, pozniej wpadlam w szal jak bylo trzesienie na haiti, te powodzie i inne,,, bo podobno jak on prorokowal to w tym roku ma sie zaczac wojna... no i sie rozwinal temat na innym forum, ludzie byli sceptyczni, ale tez zdziwieni ze tyle strasznych wydarzen dzialo sie juz w tym roku...

powtarzalam ciagle ze to bedzie bardzo ciekawy rok...

ale teraz, tak jakby sceptyczniej do tego podchodze,, wyroki nieba nie sa zbadane co ma byc to bedzie...
katrina1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:28   #819
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
a ja mysle,ze oni wiedza,ze bylaby fala imigracji tam do USA . Dokladnie jak Anglia ma conajmniej 4 miliony polakow tu.
Po prostu boja sie,ze nie sa przygotowani,ze my ich "zalejemy" soba...
Zreszta,co sie dziwic- ile znasz polakow,co po dostaniu wizy grzecznie wrocilo do PL? Albo nie pracowalo na czarno itp tam?
Dlaczego uwazacie,ze wszystko nam sie nalezy? Moze trzeba zapracowac?
No tak wjazd do USA to w końcu wielki zaszczyt.. Trzeba sobie zapracować heh. Masakra.



Cytat:
Napisane przez aldi1174 Pokaż wiadomość
tvn24 podał potwierdzoną listę pasażerów - tylko pani poseł Szymanek-Deresz nie wsiadła do samolotu,
natomiast pasażerką była pani Anna Walentynowicz, której nie było na pierwszej liście.
Sporo kobiet- m.in. pani Krystyna Bochenek, pani Izabela Jaruga-Nowacka.
W sumie 88 osób... polski dziennikarz, który był pierwszy na miejscu, opowiadał, że nie było żadnej eksplozji- huk i samolot się rozpadł na części- żadnych widocznych z zewnątrz ciał, tylko niewielki płomień, teraz o tym opowiadają pracownicy lotniska...
Bardzo lubiłam Jarugę - Nowacką

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Ja znam mnóstwo, i co?
Ja też.
Nie znam za to ani jednej, która by nie wróciła. Serio.


Polacy również podróżują. Jak inne narody.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:29   #820
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Dziewczyny... weźcie popatrzcie na siebie z boku, bo zachowujecie się śmiesznie po prostu. Wojna? Przepowiednie? Proszę was...


aż się prosi o komentarz "boże! WSZYSCY ZGINIEMY!"
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:29   #821
Wroclovianka
Zakorzenienie
 
Avatar Wroclovianka
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 181
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Ivi 1988 Pokaż wiadomość
nie ma co panikowac, jestesmy w unii, nato, pomagamy Ameryce- jak cos nie zostaniemy sami.
Doświadczenie Naszego kraju mówi co innego.
__________________

Wizaż rządzi, Wizaż radzi, Wizaż nigdy Cię nie zdradzi
Wroclovianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:29   #822
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Dlaczego nie?
Mogłaby pod pretekstem "pomocy w sprawach obrony zbrojnej" wysłać conieco żołnierzy (wystarczy paru politykom dać w łapę, porobić pare "drobnych" wypadków), więc cały świat nie miałby się do czego uczepić. A jak juz polscy dziennikarze zaczną alarm, to każdy kraj będzie sie tłumaczyl albo kryzysem, albo tym że sami ich chcieliśmy więc nie ma powodu do paniki.
Boże, kobieto, błagam, już się chociaż nie kompromituj wypisywaniem takich głupot.
Jak i inne, które w Rosji widzą zło ucieleśnione i mocarnego kolosa, który tylko czeka, żeby na Polskę napaść i dokonać kolejnego rozbioru. Czasy nieco się zmieniły, a myślenie wielu osób, jak widać, niestety nie.
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:29   #823
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez muszynianka Pokaż wiadomość
Sądzę że absolutnie wszyscy trzęsą portkami przed Rosją i nie będzie żadnych chętnych do pomocy.
Cytat:
Napisane przez HarajukuChilli Pokaż wiadomość
Dlaczego nie?
Mogłaby pod pretekstem "pomocy w sprawach obrony zbrojnej" wysłać conieco żołnierzy (wystarczy paru politykom dać w łapę, porobić pare "drobnych" wypadków), więc cały świat nie miałby się do czego uczepić. A jak juz polscy dziennikarze zaczną alarm, to każdy kraj będzie sie tłumaczyl albo kryzysem, albo tym że sami ich chcieliśmy więc nie ma powodu do paniki.
jezu tak trudno zrozumiec ze my nie potrzebujemt zadnej pomocy wojskowej ?! boze dziewczyny wy naprawde wierzyc ze 5 dowódzców i prezydent jako zwierzchnik sił zbrojnych to niezastapiona garsta ludzi ?!

gdyby chcieli nas zaatakowac nie musieli by do tego pozbywac sie tego samolotu bo sytuacja wjskowa polski nie ulegala w tej chwili jakiemus strasznemu pogroszeniu żeby nie mogli tego zrobić tydzień temu czy rok temu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:30   #824
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
To są przemyślane słowa, nie płakałam po papie i po kaczorze też nie będę ot co. Miliony ludzi codzinnie ginie, tak się zdarza. Żal czyjejś śmierci owszem, ale nic więcej. A tu wielki lament i niektorze pisza w takiej rozpaczy, że uśmiech politowania mi się tylko ciśnie na usta..
Cytat:
Napisane przez Katlin Pokaż wiadomość
Kukimonster weszlam tu na forum na ten watek zeby zobaczyc slowa wsparcia i zobaczyc, ze nie jestesmy z tym sami, wiec bardzo Cie prosze nie wypowiadaj juz sie na ten temat. Nie szanujesz naszego kraju i prezydenta - ok Twoja sprawa, ale po prostu nie wypowiadaj sie tutaj bo nie masz po co. Tylko ranisz innych. Dla innych widocznie jest to powazna sprawa i sa przybici tym wszystkim. Takze jeszzcze raz prosze - idz na inne forum albo po prostu sie nie wypowiadaj.
Zgadzam się z Katlin.

Jak pustą i nieczułą trzeba być osobą,żeby pisać takie rzeczy...
Kukimonster-zginęło wielu ludzi.Zginęły Głowy Państwa w którym mieszkasz.Twojego kraju.Twojej Ojczyzny.
Najważniejsze osoby zarządzające wieloma instytucjami.
Twój kraj został w tym momencie pozbawiony opieki,bezpieczeństwa.
Jak możesz mieć to gdzieś?Tego nie można mieć gdzieś.
Można było lubić/nie lubić Lecha Kaczyńskiego ale wydarzyła się niewyobrażalna tragedia,obok której nie sposób przejść obojętnie i która w wielkim stopniu wpływa na Polskę.

Wiem,jest wolność słowa ale jest też i szacunek dla innych osób.
Myśl sobie co chcesz,mów sobie co chcesz ale nie obrażaj innych bo sposób w jakim się wyrażasz,sposób jakim piszesz obraża innych i między innymi mnie.
W tej niewyobrażalnej tragedii tych ludzi obecnych w katastrofie był również mój Wujek i naprawdę,uwierz mi-hamuję się jak mogę,żeby nie napisać wszystkiego co ciśnie mi się na klawiaturę.

Kukimonster,szanuj ludzi.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:30   #825
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

podaja, ze zalodze samolotu prezydenckiego Rosjanie proponowali ladowanie w Moskwie lub Minsku, ale nie zdecydowali sie na to..
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:30   #826
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Wy o napaści Rosji na Polskę tak poważnie? aż żal czytać.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:31   #827
porcelain
Raczkowanie
 
Avatar porcelain
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 143
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez NicNieMusisz Pokaż wiadomość
Przed chwilą wierzyłam tej dziewczynie, ale kurczę ... wierzę w Boga i wiem, że do czegoś takiego by nie pozwolił dopuścić. Nie czytam nawet innych postów tej dziewczyny. Wpuszczam się w większa panikę. Narazie trzeba ochłonąc chociaż nie da się nie słuchać telewizji.
niby dlaczego nie dopuści? bo Panna Święta Jasnej Broni Częstochowy? wszędzie i zawsze dopuszczał teraz nie dopuści??


mnie jeszcze szokuje coś innego
kto do cho**** dopuszcza do tego żeby prawie wszystkie najważniejsze osoby w państwie, wszyscy dowódcy sił zbrojnych, cała elita kraju wsiadała do jednego samolotu??!! zero wyobrazni, zero myslenia
nikt nie pomyślał o tym co stałoby się (i stanie się) z krajem w razie katastrofy??

i dlaczego kilka godzin po tragedii dalej nie była znana liczba ofiar, lista pasażerów
z lotniska wojskowego wylatuje samolot pełen najważniejszych ludzi w państwie i nikt nie wie kto tam w zasadzie był, ile ludzi
bur*** totalny i ta tragedia najlepiej to pokazała
porcelain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:32   #828
NicNieMusisz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: połud.-zachód
Wiadomości: 1 011
GG do NicNieMusisz
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z Katlin.

Jak pustą i nieczułą trzeba być osobą,żeby pisać takie rzeczy...
Kukimonster-zginęło wielu ludzi.Zginęły Głowy Państwa w którym mieszkasz.Twojego kraju.Twojej Ojczyzny.
Najważniejsze osoby zarządzające wieloma instytucjami.
Twój kraj został w tym momencie pozbawiony opieki,bezpieczeństwa.
Jak możesz mieć to gdzieś?Tego nie można mieć gdzieś.
Można było lubić/nie lubić Lecha Kaczyńskiego ale wydarzyła się niewyobrażalna tragedia,obok której nie sposób przejść obojętnie i która w wielkim stopniu wpływa na Polskę.

Wiem,jest wolność słowa ale jest też i szacunek dla innych osób.
Myśl sobie co chcesz,mów sobie co chcesz ale nie obrażaj innych bo sposób w jakim się wyrażasz,sposób jakim piszesz obraża innych i między innymi mnie.
W tej niewyobrażalnej tragedii tych ludzi obecnych w katastrofie był również mój Wujek i naprawdę,uwierz mi-hamuję się jak mogę,żeby nie napisać wszystkiego co ciśnie mi się na klawiaturę.

Kukimonster,szanuj ludzi.
w stronę twoją wyrazy współczucia. w 100% popieram to co piszesz.
__________________

NicNieMusisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:32   #829
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez beaucoup Pokaż wiadomość
Nie panikujcie. Fakt zginęli bardzo ważni ludzie w Polsce, ale wszystkie te stanowiska zostana szybko osadzone przez ich zastępców, wiceministrów. Kiedy czytam o jakiś proroctwach, zamachach to naprawdę robi mi się smutno, ze zamiast usiąśc w zadumie to snujecie jakieś dziwne teorie. To nie te czasy, że teraz najada na Polskę, no proszę! Zal mi tego czytać. Opanujcie się.
O, dokładnie!

Idźcie się modlić, a nie dyskutujecie na wizażu (ktoś tu się dziś bardzo oburzał, że ludzie się nie modlą tylko stawiają "[*]")
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 12:32   #830
Justyna33333
Zakorzenienie
 
Avatar Justyna33333
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 16 462
GG do Justyna33333
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

podobno właśnie znaleźli skrzynkę
__________________
Justyna33333 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:32   #831
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Od razu wojna?
Dopiero teraz widać głupotę ludzką, skąd się biorę plotki oraz jacy jesteśmy jeszcze zacofani.

amen.
__________________

"jeśli chcesz mieć ciało jak kocica, najpierw musisz się spocić jak świnia".
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:33   #832
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Można sobie mówić, ze ten czas i to miejsce to przypadek. Mozna. Daleka jestem od snucia teorii spiskowej.
Ale jakaś analogia do symboli jest. I prawda, jak ktoś napisał wyżej, Polskę los okrutnie doświadcza. Historia jest dowodem. I to są fakty.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:34   #833
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Oglądam od rana tvn24 i ciągle nie mogę uwierzyć. Polityka zawsze była w kręgu moich zainteresowań, więc nie są to dla mnie ludzie anonimowi. Zginęli ludzie piastujący najwyższe stanowiska w państwie- Prezydent, Szef NBP, Rzecznik Praw Obywatelskich, wicemarszałek Sejmu, posłowie, że już nie wspomnę o Dowódcach Polskich Sił Zbrojnych... Współczuję rodzinom ofiar i czuję ogromny żal, bo w takich momentach nie liczą się poglądy polityczne i różnice światopoglądowe.
W teorie spiskowe nie wierzę, ciekawa jestem za to, co było przyczyną tej katastrofy. Rosjanie nie są idiotami i nie żyją w próżni - nie wiem, jak można przypuszczac, że maczali w tym palce. Musieliby być całkiem pozbawieni rozumu. Nie wiem, skąd się biorą opinie, że będą chcieli u nas namieszać- nie jesteśmy Białorusią, tylko członkiem UE i NATO.
__________________

velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:34   #834
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

TAK, CAŁKOWICIE POWAŻNIE. Bo nasłuchałam się już trochę w życiu o tym jak niespodzianie wybuchła druga wojna światowa, o tym że ni z tego ni z owego wprowadzono stan wojenny i jak to wszyscy byli zaskoczeni.
Gdyby życie było proste miłe i przewidywalne nie martwiłybyśmy się teraz.
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:34   #835
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Polacy to mają ''szczęście'' do tych samolotów...

jejku tylu ważnych ludzi za jednym zamachem [*]
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:35   #836
Shiruvii
Zakorzenienie
 
Avatar Shiruvii
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 352
GG do Shiruvii Send a message via Skype™ to Shiruvii
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez eyo Pokaż wiadomość
jezu tak trudno zrozumiec ze my nie potrzebujemt zadnej pomocy wojskowej ?! boze dziewczyny wy naprawde wierzyc ze 5 dowódzców i prezydent jako zwierzchnik sił zbrojnych to niezastapiona garsta ludzi ?!

gdyby chcieli nas zaatakowac nie musieli by do tego pozbywac sie tego samolotu bo sytuacja wjskowa polski nie ulegala w tej chwili jakiemus strasznemu pogroszeniu żeby nie mogli tego zrobić tydzień temu czy rok temu
Mozna ich zastapic, owszem. ALE oni zgineli wszyscy naraz. Kazdy ma swojego zastepce, ktory zapewne wie o planach i innych rzeczach. Ale jak ginie kilka WAŻNYCH osob naraz to zaczynaja sie problemy. Nikt nikomu nie spowiada sie ze wszystkich swoich pomyslow, planow, wiec pewne informacje mogly zaginac bezpowrotnie.
__________________
...Popatrz prawdzie w oczy
On Cię zauroczył...


Cinderella is a proof that a new pair of shoes can change your life
Shiruvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:35   #837
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Musieliby być całkiem pozbawieni rozumu
Tak jestem rozdarta na dwie części: to tak oczywiste że aż niemożliwe (tak jak ty mówisz)
Z drugiej strony COŚ TAM mi siedzi "a może jednak"
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:35   #838
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Można sobie mówić, ze ten czas i to miejsce to przypadek. Mozna. Daleka jestem od snucia teorii spiskowej.
Ale jakaś analogia do symboli jest. I prawda, jak ktoś napisał wyżej, Polskę los okrutnie doświadcza. Historia jest dowodem. I to są fakty.
ciekawe jakie spiski wizażanki by wymyśliły jakby ten samolot runąl np. w czasie delegacji do Niemie ( pewnie - odrodzenie Hitlera by przewidywały) albo gdziekolwiek indziej

Polska historia jest na tyle bogata ze chyba tylko w Abu Dabi mogłby ten samolot runac bez obaw o spisek

wiadomo, ze to symboliczne miejsce i symboliczna sprawa ale no ludzie...
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:35   #839
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Dla mnie trochę smutna jest reakcja np. USA czyli totalna olewka.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-10, 12:36   #840
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Rozbił się samolot prezydencki nad Smoleńskiem

Nie mogę tego ogarnąć...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię

Edytowane przez paula-zla
Czas edycji: 2010-04-10 o 12:38
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:48.