Dziwna męska propozycja??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-22, 17:49   #1
Hantesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 66
GG do Hantesis Send a message via Skype™ to Hantesis
Question

Dziwna męska propozycja???


Witajcie Wizażanki

Od kilku tygodni koresponduje z pewnym miłym,przystojnym mężczyzną. Ja mam 24 lata on 32. Widzieliśmy się już 2 razy. Mega poprawne spotkanie przy kawie bez żadnych podtekstów. Dzisiaj chwilke rozmawiałam z nim przez telefon i troszkę zdziwiło mnie jego stwierdzenie... mianowicie cyt "teraz Ty musisz mnie zaprosic na kawę"Było to powiedziane dość wesołym głosem aczkolwiek zabrzmiało dość poważnie .
Jak dotąd nigdy nikt tak do mnie nie powiedział i w sumie nie wiem jak się zachować i to zinterpretować??? Czy to był tylko taki żart sytuacyjny? Czy może nie znam nowych tredndów i takie zapraszaniemężczyzny na kawe jest noramlne?

Jak sądzicie?
Hantesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:51   #2
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Hantesis Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki

Od kilku tygodni koresponduje z pewnym miłym,przystojnym mężczyzną. Ja mam 24 lata on 32. Widzieliśmy się już 2 razy. Mega poprawne spotkanie przy kawie bez żadnych podtekstów. Dzisiaj chwilke rozmawiałam z nim przez telefon i troszkę zdziwiło mnie jego stwierdzenie... mianowicie cyt "teraz Ty musisz mnie zaprosic na kawę"Było to powiedziane dość wesołym głosem aczkolwiek zabrzmiało dość poważnie .
Jak dotąd nigdy nikt tak do mnie nie powiedział i w sumie nie wiem jak się zachować i to zinterpretować??? Czy to był tylko taki żart sytuacyjny? Czy może nie znam nowych tredndów i takie zapraszaniemężczyzny na kawe jest noramlne?

Jak sądzicie?
być może chodziło mu o to,abyś teraz ty wyszła z propozycją spotkania.być może (domyślałm się),że do tej pory to on proponował spotkania i chce,abyś ty wyszła z inicjatywą.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 17:58   #3
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
być może chodziło mu o to,abyś teraz ty wyszła z propozycją spotkania.być może (domyślałm się),że do tej pory to on proponował spotkania i chce,abyś ty wyszła z inicjatywą.
dokladnie, chce cie delikatnie poderwac i nawiazac kontkat.

wiec .....do dzieła
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:02   #4
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dziwna męska propozycja???

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;16642595]dokladnie, chce cie delikatnie poderwac i nawiazac kontkat.

wiec .....do dzieła[/QUOTE]
chcę sprawdzić,czy tobie też na nim zalezy.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:10   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Hantesis Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki

Od kilku tygodni koresponduje z pewnym miłym,przystojnym mężczyzną. Ja mam 24 lata on 32. Widzieliśmy się już 2 razy. Mega poprawne spotkanie przy kawie bez żadnych podtekstów. Dzisiaj chwilke rozmawiałam z nim przez telefon i troszkę zdziwiło mnie jego stwierdzenie... mianowicie cyt "teraz Ty musisz mnie zaprosic na kawę"Było to powiedziane dość wesołym głosem aczkolwiek zabrzmiało dość poważnie .
Jak dotąd nigdy nikt tak do mnie nie powiedział i w sumie nie wiem jak się zachować i to zinterpretować??? Czy to był tylko taki żart sytuacyjny? Czy może nie znam nowych tredndów i takie zapraszaniemężczyzny na kawe jest noramlne?

Jak sądzicie?
Nie, zapraszanie na kawe czy w ogole wyjscie z jakakolwiek inicjatywa do mezczyzny nie przystoi, zachowujesz sie jakbysmy mieli conajmniej XX albo i XXI wiek i kobiety nie byly w pelni ubezwlasnowolnione

Czy to naprawde az tak szokujace w naszych czasach ?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 18:39   #6
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie, zapraszanie na kawe czy w ogole wyjscie z jakakolwiek inicjatywa do mezczyzny nie przystoi, zachowujesz sie jakbysmy mieli conajmniej XX albo i XXI wiek i kobiety nie byly w pelni ubezwlasnowolnione

Czy to naprawde az tak szokujace w naszych czasach ?
a mnie dziwi twoja ironia.
każdy interpretuje na swój sposób.być może myślał,tak ,ja to napisałam,lub niekoniecznie.
pod te słowa można podpisac różne wersje,a o czym myślał mówiąc to wie na 100% tylko ON.nam została tylko sfera domysłów większości glosów

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-01-22 o 18:41
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:02   #7
skimos
Zakorzenienie
 
Avatar skimos
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 5 414
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Po prostu chce, żebyś tym razem to Ty zaproponowała spotkanie - może nie wie, nie jest pewien, na jakim gruncie ma się opierać wasza relacja? Może się stęsknił, czeka na Twój znak co do spotkania i napomknął tak, żeby Cię "pospieszyć"?

W każdym razie jest to jak najbardziej normalne, tym bardziej że wcześniej to on Cię zapraszał I nawet nie chodzi tu o płacenie kto za kogo, tylko o inicjatywę spotkania
__________________
Bzium Bzium i Tadam!


skimos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 19:06   #8
kasiekasiek
Zadomowienie
 
Avatar kasiekasiek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 431
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Ja również uwazam, że jest to jak najbardziej normalne. Wydaje mi się, że powiedział to w formie żartu. I dobrze, bo przynajmniej nie ma takiej sztucznej atmosfery. Nie zastanawiaj się, tylko zaproponuj spotkanie.
__________________
17
kasiekasiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:14   #9
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Dziwna męska propozycja???

przeczytałam tytuł: dziwna męska pozycja

to wchodzę, czytam wątek i zonk. o pozycji nic nie ma ale jest o propozycji. patrzę na tytuł i widzę moją głupotę

no ale do wątku to faktycznie: nie jest dziwne abyś go zaprosiła na kawę, ciacho czy spacer
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:22   #10
larva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 434
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Nie, zapraszanie na kawe czy w ogole wyjscie z jakakolwiek inicjatywa do mezczyzny nie przystoi, zachowujesz sie jakbysmy mieli conajmniej XX albo i XXI wiek i kobiety nie byly w pelni ubezwlasnowolnione

Czy to naprawde az tak szokujace w naszych czasach ?
Wiesz, mam kolegę, który chce, zebym odprowadziła go do domu. . Czy to też jest normalne?
larva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 19:41   #11
2016051109231
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 670
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Moj kumpel ostatnio oświadczył mi się na n-k jak zaczełam sie śmiać i spytalam o co mu chodzi to wyjaśnił mi że to takie postanowienie noworoczne że jeszczew tym roku sie hajtnie twierdzi że ma 25lat i to juz najwyższa pora a ja jestem najlepszą kandydatką nie wiem czy uznać to za komplement ale uśmiałam się jak nigdy. A ty nie zastanawiaj się co to miało znaczyć tylko zaproś go na tą kawę bo Ci fajny facet ucieknie
2016051109231 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-22, 20:07   #12
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez larva Pokaż wiadomość
Wiesz, mam kolegę, który chce, zebym odprowadziła go do domu. . Czy to też jest normalne?
jak najbardziej normalne.
widocznie facet sie boi i potrzebuje miec "goryla".
jak równouprawnienie to równouprawnienie
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 20:34   #13
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dziwna męska propozycja???

O jeju .. Dziewczyno .Gdzie tu widzisz problem
Chodziło głównie o to ,że nie chcę Ci się już naprzykrzać swoimi propozycjami iiiii dał Ci w formie żartu do zrozumienia ,że teraz czeka na jakiś Twój ruch

Edytowane przez Czarnulka19
Czas edycji: 2010-01-22 o 20:37
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:08   #14
cheshire-cat
Zadomowienie
 
Avatar cheshire-cat
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 149
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Czarnulka19 Pokaż wiadomość
O jeju .. Dziewczyno .Gdzie tu widzisz problem
Chodziło głównie o to ,że nie chcę Ci się już naprzykrzać swoimi propozycjami iiiii dał Ci w formie żartu do zrozumienia ,że teraz czeka na jakiś Twój ruch
dokładnie szuka odwzajemnienia swojej sympatii
__________________

You can't help that... we're all mad here

cheshire-cat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:47   #15
nie_rOb_scen
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: cukierkowy park. ;]]
Wiadomości: 425
Dot.: Dziwna męska propozycja???

jak wyżej.
chce żebyś też coś włożyła od siebie w tę znajomość, niekoniecznie finanse.
__________________
Choć w Twoich oczach widzę to zło
ja Tobie powiem, że ja lubię widzieć to.
nie_rOb_scen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-22, 21:50   #16
Rowanberry tree
Raczkowanie
 
Avatar Rowanberry tree
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 57
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Hantesis Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki

Od kilku tygodni koresponduje z pewnym miłym,przystojnym mężczyzną. Ja mam 24 lata on 32. Widzieliśmy się już 2 razy. Mega poprawne spotkanie przy kawie bez żadnych podtekstów.
Co do propozycji, to sądzę tak jak większość moich poprzedniczek. Jeśli jesteś nim zainteresowana, to zapraszaj na kawę
Jednak radziłabym upewnić się czy facet nie ma żony, bo niestety kilkukrotnie spotkałam się z przypadkiem, że "panowie" po trzydziestce szukają w necie przygód udając kawalerów. Jeden z nich to tak dalece brnął w swych zabawach czy kłamstwach, że nawet się zaręczył i zorganizował ślub, a panna młoda dowiedziała się o wszystkim prawie pod ołtarzem i to przez telefon, gdy ukochany się spóźniał (autentyczny przypadek koleżanki mojej kuzynki). Oczywiście nie znaczy że każdy trzydziestoletni facet musi być żonaty i zdradza swoją żonę, bo jest jeszcze mnóstwo porządnych singli w tym wieku, ale lepiej dołożyć starań i sprawdzić niż później żałować.
__________________
Chcesz rozśmieszyć Pana Boga? Powiedz mu o swoich planach...
Rowanberry tree jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 00:40   #17
mysiamysia
Wtajemniczenie
 
Avatar mysiamysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 714
Dot.: Dziwna męska propozycja???

czy ja jedna przez chwile pomyslalam o tym ,że być może facet chce zeby zaprosila go do siebie i może byłoby coś więcej po tej kawie.....? jesli powiedzial to z takim smiechem podejrzanym to kto wie....moze chodzilo mu to po glowie aczkolwiek moglo zabrzmiec to dwuznacznie.
__________________


"Najlepsza miłość to ta,która budzi duszę...
Pcha nas ku lepszemu...
Rozpala w sercach ogień a w duszy sieje spokój..."

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=16429349
Atmosphere,Bershka,Stradi varius,Pimkie,Reserved i inne...zapraszam
!14 stycznia dokładka!
!odpisuj u mnie!

mysiamysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 08:29   #18
Hantesis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 66
GG do Hantesis Send a message via Skype™ to Hantesis
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Ja juz od dobrych dwóch lat nie umawiałam się z nikim na radnkę i trochę wypadłam z obiegu
Hantesis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 11:47   #19
counsel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dziwna męska propozycja???

a te "2 razy" on proponował spotkanie?
jeżeli tak to po prostu chce, żebyś Ty teraz wyszła z inicjatywą.
chyba nie trzeba doszukiwać się podtekstów.
counsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-23, 11:52   #20
Czarnulka19
Zadomowienie
 
Avatar Czarnulka19
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 160
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Hantesis Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi Ja juz od dobrych dwóch lat nie umawiałam się z nikim na radnkę i trochę wypadłam z obiegu
No to teraz nie pozostało Ci nic innego jak wyjść z inicjatywą i zaprosić go " na kawę"
Czarnulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-23, 13:21   #21
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Dziwna męska propozycja???

Cytat:
Napisane przez Hantesis Pokaż wiadomość
Witajcie Wizażanki

Od kilku tygodni koresponduje z pewnym miłym,przystojnym mężczyzną. Ja mam 24 lata on 32. Widzieliśmy się już 2 razy. Mega poprawne spotkanie przy kawie bez żadnych podtekstów. Dzisiaj chwilke rozmawiałam z nim przez telefon i troszkę zdziwiło mnie jego stwierdzenie... mianowicie cyt "teraz Ty musisz mnie zaprosic na kawę"Było to powiedziane dość wesołym głosem aczkolwiek zabrzmiało dość poważnie .
Jak dotąd nigdy nikt tak do mnie nie powiedział i w sumie nie wiem jak się zachować i to zinterpretować??? Czy to był tylko taki żart sytuacyjny? Czy może nie znam nowych tredndów i takie zapraszaniemężczyzny na kawe jest noramlne?

Jak sądzicie?
w tym wypadku wazne jest kto do kogo zadzwonil. Jesli Ty to tak troche jasne, ze chcesz miec z nim kontakt, wiec juz to powinien wziasc za inicjatywe z Twojej strony.

Jesli on dzwonil i cos takiego mowi, to ja bym to odebrala za kiczowata forme kokietowania - ja akurat nie lubie zbytnio takich klimatow.

Jesli chcialby Cie olac - to w ogole nie powinien sam dzwonic - no chyba, ze musialby z jakis powodow poza towarzyskich, ale wtedy w ogole nie powinien nic sam gadac o spotkaniu.

Podsumowujac - w samym zadzwonieniu do faceta i spytaniu sie czy idzie na kawe nie widze nic nie stosownego. Ale juz w takim dyktowaniu kto ma zapraszac i przepychance to troche tak.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:23.