Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-15, 20:38   #451
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Oo dobrze wiedzieć. Dodam jeszcze, że te masła są naprawdę wydajne Ogólnie moje ulubione a kocham masła więc kupuję je namiętnie
dokładnie, baardzo wydajne są Ja ostatnio dodaje jeszcze do kremow i balsamow olej kokosowy, wiec do tego kokosowego masełka bedzie jak znalazł
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 07:48   #452
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Lidl

witam, byłam właśnie w Lidlu, tak na szybko, przed pracą i kupiłam:
- masło czekoladowe (pierwszy raz, bo ilekroć przychodziłam w godz. późniejszych to już ich nie było),
- krem do twarzy z Aloe Vera,
- żel do stóp z urea,
- balsam do ciała z urea

chciałam jeszcze jakieś żele do mycia ale obie wersje miały SLS, reszty nie oglądałam, bo nie miałam juz czasu, ale pewnie jeszcze wrócę po ten żel aloesowy do ciała
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 08:04   #453
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Amelianna Pokaż wiadomość
chciałam jeszcze jakieś żele do mycia ale obie wersje miały SLS, reszty nie oglądałam, bo nie miałam juz czasu, ale pewnie jeszcze wrócę po ten żel aloesowy do ciała
dzieki za info, oszczedzilas mi wycieczki do Lidla
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 12:52   #454
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Witajcie moje Drogie! Dzięki Wam zakupiłam dziś masło do ciała, niestety mango. Piszę niestety, ponieważ zapach mango jest dla mnie zbyt cytrusowy (wypróbowałam na dłoni). Żałuję, że nie wybrałam kokosa, ale bałam się, że latem będzie zbyt duszący... Największą ochotę miałam na czekoladowe, ale parabeny, co rpawda na końcu składu, mnie zniechęciły. Pozostałe wersje ich nie mają.
Kupiłam ponadto żel do nóg i stóp Urea - składowo prezentuje się bardzo dobrze. Reszta kosmetyków raczej z parabenami i z slsem, tak jak wcześniej Ktoś pisał.
Jeśli nie przejmujecie sie konserwantami, to serdecznie polecam, bo to mogą być dobre kosmetyki za przyzwoitą cenę
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 13:48   #455
bien7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: okolice krakowa
Wiadomości: 25
Dot.: Lidl

Witam,
ja też się wybieram do Lidla po masełko do ciała, może nawet dziś. Mango juz odpada skoro zapach podchodzi pod cytrusy. A że lubię słodkości to zastanawiam się nad kokosowym lub czekoladowym. Czy ktoś wąchał oba te masełka? Nie pachną chemicznie? Liczę na to że jeszcze któreś dorwę a jak nie to mam po dylemacie.
bien7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 18:34   #456
dusiaaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowa Wola
Wiadomości: 541
Dot.: Lidl

amelianna a moglabys wrzucic sklad kremu do twarzy z aloesem?bardzo Cie prosze
dusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 19:38   #457
MAGDALENA1982
Raczkowanie
 
Avatar MAGDALENA1982
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Newport/South Wales
Wiadomości: 204
Wink Dot.: Lidl

Kupiłam dziś w lidlu żel do ciała z aloesem (linia Cien Med, pH neutral, 98% aloe vera) jest jasnozielony, ładnie pachnie, na dłoniach przez chwilę się lepi a potem wchłania, lekko chłodzi.

Skład z opakowania: aqua, aloe barbadensis leaf juice, glyceryn, panthenol, hydroksyethylocellulose, phenoyethanol, benzyl alcohol, parfum, benzoic acid, allantoin, sodium hydroxide, dehydroacetic acid, citric acid, biosaccharide gum-1, potassium sorbate, sodium benzoate, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, izobutylparaben, propylparaben, Cl 19140, Cl 42090.

Cena 9,99 za 250ml

Czy ktoś kto się zna mogłby ocenić ten skład ? Bo trochę długi jak na naturalny żel aloesowy dla wrażliwej skóry...
MAGDALENA1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 20:00   #458
mikakrolikowa
Zakorzenienie
 
Avatar mikakrolikowa
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 3 094
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w lidlu żel do ciała z aloesem (linia Cien Med, pH neutral, 98% aloe vera) jest jasnozielony, ładnie pachnie, na dłoniach przez chwilę się lepi a potem wchłania, lekko chłodzi.

Skład z opakowania: aqua, aloe barbadensis leaf juice, glyceryn, panthenol, hydroksyethylocellulose, phenoyethanol, benzyl alcohol, parfum, benzoic acid, allantoin, sodium hydroxide, dehydroacetic acid, citric acid, biosaccharide gum-1, potassium sorbate, sodium benzoate, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, izobutylparaben, propylparaben, Cl 19140, Cl 42090.

Cena 9,99 za 250ml

Czy ktoś kto się zna mogłby ocenić ten skład ? Bo trochę długi jak na naturalny żel aloesowy dla wrażliwej skóry...
Też go kupiłam jak narrazie jestem zadowolona
mikakrolikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:11   #459
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez MAGDALENA1982 Pokaż wiadomość
Kupiłam dziś w lidlu żel do ciała z aloesem (linia Cien Med, pH neutral, 98% aloe vera) jest jasnozielony, ładnie pachnie, na dłoniach przez chwilę się lepi a potem wchłania, lekko chłodzi.

Skład z opakowania: aqua, aloe barbadensis leaf juice, glyceryn, panthenol, hydroksyethylocellulose, phenoyethanol, benzyl alcohol, parfum, benzoic acid, allantoin, sodium hydroxide, dehydroacetic acid, citric acid, biosaccharide gum-1, potassium sorbate, sodium benzoate, methylparaben, butylparaben, ethylparaben, izobutylparaben, propylparaben, Cl 19140, Cl 42090.

Cena 9,99 za 250ml

Czy ktoś kto się zna mogłby ocenić ten skład ? Bo trochę długi jak na naturalny żel aloesowy dla wrażliwej skóry...
Skladowo nie jest to zadna rewelacja ale jezeli nic Ci sie nie dzieje ze skora to uzywaj,w kazdym razie bylabym ostrozna jezeli jestes posiadaczka skory wrazliwej i sklonnej do podraznien.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 20:47   #460
Ostrowczanka
Zakorzenienie
 
Avatar Ostrowczanka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 500
Dot.: Lidl

Ja mam odżywkę aloesową i żel do nóg i stóp z mocznikiem i składy (na moje laickie oko) wyglądaja lepiej.
Odżywka aloesowa:
aqua, cetearyl alcohol, aloe barbadensis leaf juice, glycerin, propylene glycol, parfum, dicapryl ether, helianthus annuus seed oil, lauryl alcohol, cetrimonium chloride, benzoic acid, sodium benzoate, potassium sorbate, panthenol, vp/dmapa acrylates copolymer, benzalkonium chloride, citric acid.
Żel do nóg i stóp z mocznikiem:
aqua, glycerin, urea, panthenol, hydroxyethylcellulose, sodium citrate, phenoxyethanol, citric acid, benzoic acid, allontoin, dehydroacetic acid.
__________________
Męczymy się razem od....

Wszystko można, co nie można - byle z cicha, i z ostrożna.
Ostrowczanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 21:07   #461
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Ostrowczanka Pokaż wiadomość
Ja mam odżywkę aloesową i żel do nóg i stóp z mocznikiem i składy (na moje laickie oko) wyglądaja lepiej.
Odżywka aloesowa:
aqua, cetearyl alcohol, aloe barbadensis leaf juice, glycerin, propylene glycol, parfum, dicapryl ether, helianthus annuus seed oil, lauryl alcohol, cetrimonium chloride, benzoic acid, sodium benzoate, potassium sorbate, panthenol, vp/dmapa acrylates copolymer, benzalkonium chloride, citric acid.
Żel do nóg i stóp z mocznikiem:
aqua, glycerin, urea, panthenol, hydroxyethylcellulose, sodium citrate, phenoxyethanol, citric acid, benzoic acid, allontoin, dehydroacetic acid.

W tym przypadku lepiej,szczegolnie fajny jest zel do stop z mocznikiem-do odzywki tez nie przyczepie sie za bardzo
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-19, 21:27   #462
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Lidl

użyłam jak na razie balsamu do ciała z ureą i moje wrażenia to: bardzo lekki, szybko sie wchlania ale skora po posmarowaniu jest taka dziwnie (chyba w pozytywnym odczuciu) gładka - jakby silikonowa/śliska, do tej pory nie mialam takiego wrażenia; zobaczę jak bedzie rano;, niby bez zapachu ale mnie się on niepodoba
podaje skład:
aqua, urea, glycerin, caprylic/capric triglyceride, dicaprylyl ether, dicaprylyl carbonate, arginine, cetearyl alcohol, potassium cetyl phosphate, lactic acid, cetearyl glucoside, glyceryl stearate, phenoxyethanol, panthenol, xanthan gum, methylparaben, dimethicone, sodium anisate, sodium levulinate, sodium cetearyl sulfate, benzoid acid dehydroacetic , sodium hydroxide, tocopherol

Edytowane przez Amelianna
Czas edycji: 2010-04-19 o 21:29
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 11:47   #463
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Lidl

ja pierwszy raz kupiłam to masło do ciała zachwalane - czekoladowe - spodziewałam się innego zapachu - bardziej czekoladowego, powąchałam w słoiku - przyjemny, powąchałam na skórze - przyjemny ale to nie to, i cały czas miałam wrażenie że skądś ten zapach znam - i w końcu mnie oświeciło - identycznie pachnie seria Plaisirs nature waniliowa z Yves Rocher. No to już wiadomo co mi w nim przeszkadza - jest za słodki, mdły, idzie na targowisko.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 12:42   #464
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Lidl

Jej, ja od wczoraj się zastanawiam czy kupić polecaną na wizażu odżywkę Studio Gloria czy odżywkę aloesową z Lidla, która na moje niefachowe oko ma całkiem niezły skład. Wkleję składy obu, będę wdzięczna za pomoc.

Odżywka aloesowa:
aqua, cetearyl alcohol, aloe barbadensis leaf juice, glycerin, propylene glycol, parfum, dicapryl ether, helianthus annuus seed oil, lauryl alcohol, cetrimonium chloride, benzoic acid, sodium benzoate, potassium sorbate, panthenol, vp/dmapa acrylates copolymer, benzalkonium chloride, citric acid.

Malwa, Studio Gloria
Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:06   #465
syrenka
Wtajemniczenie
 
Avatar syrenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 907
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Charlotta11 Pokaż wiadomość
Jej, ja od wczoraj się zastanawiam czy kupić polecaną na wizażu odżywkę Studio Gloria czy odżywkę aloesową z Lidla, która na moje niefachowe oko ma całkiem niezły skład. Wkleję składy obu, będę wdzięczna za pomoc.

Odżywka aloesowa:
aqua, cetearyl alcohol, aloe barbadensis leaf juice, glycerin, propylene glycol, parfum, dicapryl ether, helianthus annuus seed oil, lauryl alcohol, cetrimonium chloride, benzoic acid, sodium benzoate, potassium sorbate, panthenol, vp/dmapa acrylates copolymer, benzalkonium chloride, citric acid.

Malwa, Studio Gloria
Aqua, Cetrimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Humulus Lupulus Extract, Parfum, Panthenol, E 471, Citric Acid, Methylchloroisothiazolino ne(and) Methylisothiazolinone, Bromonitropropandiol, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citral
Jeśli porównamy to co przed zapachem, składy się znacząco różnią.
Obie mają alkohol tłuszczowy, który jest emolientem, nawilża.
Różnice polegają na tym, że aloesowa ma potem same humektanty (aloes, gliceryna, glikol): nawilżają, wiążą wodę z otoczenia, Gloria nie ma żadnych humektantów, ma natomiast antystatyk (wygładzi, zapobiegnie elektryzowaniu) i ekstrakt.

Po zapachu aloesowa ma olej słonecznikowy, alkohol tłuszczowy i antystatyk a Gloria wzmacniający pantenol.
syrenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:13   #466
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Lidl

nabyłąm dzisiaj odżywkę aloesową,
ale chyba polecę jeszcze po szampon z tej serii, a z ureą wezmę żel do nóg i stóp oraz żel do mycia z ureą
mocznik posiadam z mazideł i pakuję go wszędzie
uwielbiam go
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 13:20   #467
Pani Filifionka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 392
Dot.: Lidl

A ja kupiłam dzisiaj suche płatki do peelingu. Nie widziałam ich w gazetce, a dzisiaj stały obok regału z kosmetykami Cień. Płatki są z serii Iseree, tej samej z której moje ulubione płatki kosmetyczne . Czy któraś z Was miała z tymi peelingującymi do czynienia? To jest zwykła bawełna z takimi niebieskimi kuleczkami z poliestru.
__________________

Pani Filifionka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 15:23   #468
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Z lidlowych nowości najfajniejsze wydały mi sie składy lotionu z mocznikiem i odzywki aloesowej -wyladowały w koszyku

Niezły skład ma krem do twarzy z aloesem, ale dosc wysoko olejek rycynowey - moze zapchać
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-20, 20:12   #469
mmajkaa3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 115
Dot.: Lidl

...no i poleciałam
mam i szampon i żel do stóp i żel do mycia
brakło mi na żel aloesowy :\
dokupię jutro
mmajkaa3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-20, 21:28   #470
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Lidl

Syrenka, bardzo dziękuję Ci za analizę Po przeczytaniu Twojego posta od razu pobiegłam do Lidla i kupiłam tę odżywkę. Postanowiłam, że Glorię też kupię gdy będę miala okazję, skoro ma inne działanie niż Cien.
Ciekawił mnie też krem do twarzy z aloesem, ale już go nie było. Za to widziałam sporo kosmetyków z Suhady pielęgnacyjnych i kolorówki.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 13:46   #471
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Też kupiłam tą odżywkę aloesową bo skład wydał się ciekawy. Na razie użyta 2 razy ale zapowiada się dobrze

I oczywiście standardowo kupiłam też masła
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 17:10   #472
Shee'naz
Wtajemniczenie
 
Avatar Shee'naz
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 2 138
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez syrenka Pokaż wiadomość
Jeśli porównamy to co przed zapachem, składy się znacząco różnią.
Obie mają alkohol tłuszczowy, który jest emolientem, nawilża.
Różnice polegają na tym, że aloesowa ma potem same humektanty (aloes, gliceryna, glikol): nawilżają, wiążą wodę z otoczenia, Gloria nie ma żadnych humektantów, ma natomiast antystatyk (wygładzi, zapobiegnie elektryzowaniu) i ekstrakt.

Po zapachu aloesowa ma olej słonecznikowy, alkohol tłuszczowy i antystatyk a Gloria wzmacniający pantenol.
Korzystajac z tego, ze oba te składy jakby sie uzupelniaja - mieszam glorie i odzywke aloesowa Cien- porcyjka w stosunku pol na pol na reku i siup na wlosy
Shee'naz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 19:10   #473
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Lidl

u mnie w Lidlu jeszcze dużo stoi kosmetyków, nabyłam krem do twarzy z aloesem, zel do mycia z mocznikiem i zel do mycia z aloesem

po waszych postach obawiam sie kremu, dopiero po kupieniu sprawdzilam skład w necie, myslalam ze bedzie fajniejszy, ale mam nadzieje ze nie zapcha mnie, bo na rece ladnie i szybko sie wchlonął.

a żele, myłam obiema tylko ręce, z urea super się pienił a z aloesem był bardziej sliski i jakby lepki, ale troszkę. mam zamiar myc nimi twarz na zmiane z moimi innymi preparatami do mycia, juz widzę że ten z urea przypadnie mi do gustu, a z aloesem troszke gorzej, ale jeszcze go wybadam, moze ładnie nawilzy twarz po umyciu..

szkoda, ze nie ma kremu z urea na twarz, buuu
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175

Edytowane przez jagoda83
Czas edycji: 2010-04-27 o 19:20
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-27, 20:13   #474
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Lidl

A czy te żele do mycia z Lidla nadają się do zmywania makijażu z oczu? Czytałam gdzieś recenzje jakichś biokosmetyków do mycia twarzy i ponoć były tak łagodne, ze nie szczypały w oczy. Szukam czegoś podobnego i pomyślałam o Lidlu ze względu na ceny...
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 11:38   #475
jagoda83
Rozeznanie
 
Avatar jagoda83
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 795
Dot.: Lidl

myłam wczoraj twarz tym z ureą, był delikatny, miły, kremowy jakby, super się pienił.
unikałam oczu niestety, bo nie jest to żel przeznaczony na twarz a ciało, nie wiem jak skład wygląda pod katem dostania się do oczu.. ale nie ryzykowałabym tego.
__________________
Lista fajnych sklepów w Trójmieście https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=342175
jagoda83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:13   #476
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Lidl

A chwaliła tu któraś maszynki męskie? Są genialne, 6zł chyba tam za 15 jednorazówek. Za tę cenę i niezłą jakoś gilette itp. może się schować. Poleciła mi je koleżanka i nie żałuję
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-28, 22:59   #477
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
A chwaliła tu któraś maszynki męskie? Są genialne, 6zł chyba tam za 15 jednorazówek. Za tę cenę i niezłą jakoś gilette itp. może się schować. Poleciła mi je koleżanka i nie żałuję
O maszynkach chyba jeszcze nie było, więc czas zacząć

Możesz napisać o nich cos więcej? Tzn., czy są z ruchomą główka, ile ostrzy, itp no i nazwę

Mam takie ciekawe spostrzeżenie odnośnie damskich maszynek. Nazwy nie podam, bo ich nie kupiłam(prawdopodobnie Cien), ale chodzi mi o damskie, 3- ostrza, ruchoma główka, pasek nawilżający, kolorystyka, jeśli dobrze pamiętam - zielona. Przyjrzałam im się niedawno i wydaje mi się, że to musi być normalnie ten sam producent, co nowych maszynek isana dla Rossmanna! Uwierzcie, że maszynki wyglądają identycznie, tylko inna kolorystyka. Te z Rossmana niestety zakupiłam i raczej ich nie polecam...szybko się tępią i bardzo łatwo zapychają, ale golą całkiem nieźle, lecz nie bardzo dobrze. Podejrzewam więc, że damskie z Lidla będą podobne...

Edytowane przez Vegusia
Czas edycji: 2010-04-28 o 23:00
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 13:07   #478
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Lidl

dziewczyny, są jeszcze w waszych lidlach te odżywki do włosów z aloesem?
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:14   #479
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Lidl

A mi ta odżywka chyba obciąża włosy W ogóle jest bardzo lepka i wydaje mi się, że skleja pasma włosów. Wygląda to jakbym prawie ich nie myła. Albo ja nie umiem tej odżywki stosować. Widziałam, że w jakims wątku dziewczyny pisały o myciu głowy odżywką. Spróbuję, jak mi nie podpasuje, to chyba oddam siostrze.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-04, 19:45   #480
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Lidl

Dorwalam wlasnie krem z filtrem Cien (krem przeciwsloneczny dla dzieci 50 dla skory wrazliwej) za cene jak na taki filtr powalajaca. Skusilam sie bo to krem z witamina E i w skladzie co prawda pod koniec, ale dopatrzylam sie masla shea. Alkohol jest i krem dosc silnie nim pachnie zaraz po nalozeniu, ale poza tym i dosc gesta konsystencja krem jest calkiem ok. Chcialam jednak poprosic ktoras z dziewczyn co to znaja sie na rzeczy (moze syrenka albo Hexana?) o analize skladu (czy generalne stwierdzenie czy jest w kremie cos co zaszkodzic jednak moze):

aqua, octocrylene, alcohol, c12-15 alkyl benzoate, glycerin, titanium dioxide, butyl methoxydibenzoylmethane, propylheptyl caprylate, bis-ethylhexyloxyphenol methoxyphenyl triazine, vp/ hexadecene copolymer, tricontanyl pvp, stearyl dimethicone, panthenol, butyrospermum parkii, tocopheryl acetate, ethylhexylglycerin, trimethoxycaprylylsilane, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, carbomer, sodium hydroxide, xanthan gum, disodium edta, tocopherol.

Z gory dzieki.
TLU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:54.