Lidl - zakupy kosmetyczne - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-03, 11:33   #691
Drippy
Wtajemniczenie
 
Avatar Drippy
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 006
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Już za tydzień kolejny rzut kosmetyków Standardowo zaopatrzę się w masła do ciała, polecam mango. Pewnie spróbuję nowych balsamów do ciała, żelu peelingującego i któregoś błyszczyka. Mam ochotę kupić połowę tych kosmetyków ale finanse na to nie pozwalają. Pocieszające jest to, że u mnie dłuuugo zostają te produkty i to po niższych cenach
Ooooo, jak fajnie Chyba szykują się "małe" zakupy
Drippy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 10:57   #692
Robaczywka
Rozeznanie
 
Avatar Robaczywka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wicie rozumicie
Wiadomości: 559
GG do Robaczywka
Dot.: Lidl

Najnowsza oferta:
http://www.lidl-pageflip.com/pl.html?kid=m7UMqG


Ojjj, narobiłam sobie ochoty
Robaczywka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 15:22   #693
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Ciekawe czy z Suhady będą tylko kosmetyki kolorowe.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 17:41   #694
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Zauważyłam jakiś czas temu w lidlu żel do golenia dla kobiet. 200 ml kosztuje coś około 8,5 zł. Przetestowałam i jestem bardzo zadowolona. Żel zamienia się oczywiście w piankę, lekko różowego koloru o miłym, delikatnym zapachu. Pianka ta jest jakby gęstsza niż w innych tego typu produktach przez co żel jest wydajnieszy. Zawiera aloes, witaminę E oraz olej avocado. Przeznaczony jest do skóry wrażliwej. U mnie sprawdza się bardzo dobrze ale zaznaczę, że nie mam wrażliwej ani suchej skóry. Na pewno warto przetestować
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 18:19   #695
countrysia
Raczkowanie
 
Avatar countrysia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Lubartów k/Lublina
Wiadomości: 267
GG do countrysia
Dot.: Lidl

Dzięki za cynka z nową gazetką z Lidla. Uwielbiam ten supermarket, mam go pod nosem i już widzę, że szykują mi się nowe zakupy
countrysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-04, 22:17   #696
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Lidl

Dziewczyny, a powiedzcie coś o tych masłach do ciała. Bo wyglądają fajnie, ale wolałabym mądrze wydać ponad 18 zł i się nie naciąć.
Jak nawilżanie, konsystencja, zapach?
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 17:35   #697
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a powiedzcie coś o tych masłach do ciała. Bo wyglądają fajnie, ale wolałabym mądrze wydać ponad 18 zł i się nie naciąć.
Jak nawilżanie, konsystencja, zapach?
Były już omawiane kilkakrotnie, przejrzyj wątek. Ja bardzo lubię te masła za mega wydajność. Dobrze nawilżają, konsystencja typowa dla masła, nie tępa, łatwo się rozmarowuje ale dość długo wchłania. Zapach czekoladowego i kokosowego jest ciężki, słodki, wyrazisty. Mango natomiast lżejszy, bardziej orzeźwiający. Kiedyś była jeszcze wersja oliwkowa i aloesowa i te są najlepsze zarówno pod względem zapachu jak i składu.
A po wykończeniu masła mamy fajny i praktyczny słoik. Ja w nim trzymam guziki
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 20:09   #698
Lachezis
Rozeznanie
 
Avatar Lachezis
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 560
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
Były już omawiane kilkakrotnie, przejrzyj wątek. Ja bardzo lubię te masła za mega wydajność. Dobrze nawilżają, konsystencja typowa dla masła, nie tępa, łatwo się rozmarowuje ale dość długo wchłania. Zapach czekoladowego i kokosowego jest ciężki, słodki, wyrazisty. Mango natomiast lżejszy, bardziej orzeźwiający. Kiedyś była jeszcze wersja oliwkowa i aloesowa i te są najlepsze zarówno pod względem zapachu jak i składu.
A po wykończeniu masła mamy fajny i praktyczny słoik. Ja w nim trzymam guziki
dziękuję ślicznie za wyczerpującą odpowiedź. No to chyba mnie przekonałaś
Lachezis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 20:49   #699
zzzielona
Wtajemniczenie
 
Avatar zzzielona
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 104
Dot.: Lidl

Kupiłam dzisiaj tą maseczkę do twarzy z Suhady (tą z awokado, granatu i czegoś tam jeszcze, tą czerwoną -> https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=41851

I gazetkę porwałam dzisiaj. Fajne produkty będą za cztery dni, trzeba będzie przejrzeć .

I w razie gdyby ktoś był ciekawy moich wrażeń na temat w/w produktu to zapraszam do przeczytania krótkiej notki na moim blogu: http://kobietamowi.blogspot.com/2011...hada-face.html
__________________
Bloguję o kobiecych sprawach...
Moja biżuteria!

Edytowane przez zzzielona
Czas edycji: 2011-05-05 o 23:42
zzzielona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 13:39   #700
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Lachezis Pokaż wiadomość
dziękuję ślicznie za wyczerpującą odpowiedź. No to chyba mnie przekonałaś
Również chcę Cie przekonać Naprawdę warto; mam wersję mango. U mnie z wydajnością było gorzej, ale używałam raz w tygodniu po peelingu i jedno starczyło na pół roku. W miarę ładnie pachniało, choć ja za zapachem mango nie przepadam. Tym razem chcę kokosowe
Kup jedno, wypróbuj, a założę się, że następnego dnia wrócisz po inny wariant
Trzeba tylko uważać na składy - ostatnio kakaowe miało parabeny (jeśli oczywiście, ktoś się tym sugeruje).
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-08, 16:43   #701
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Również chcę Cie przekonać Naprawdę warto; mam wersję mango.
Vegusiu, masz może skład masła mango? Szukałam w wątku, ale znalazłam tylko zdjęcie opakowania masła aloesowego ze składem, którego tym razem nie będzie w ofercie.
Planuję jutro wyprawę do lidla i chciałabym się bliżej przyjrzeć tym masełkom.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-08, 16:58   #702
zabciajs
Zakorzenienie
 
Avatar zabciajs
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Pomiędzy mrokiem a blaskiem...
Wiadomości: 7 964
Dot.: Lidl

Witam!

Śledzę i udzielam się forum biedronki, ale najwyższa pora zobaczyć co w innych sklepach
__________________
"Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle..."
zabciajs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 16:31   #703
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Vegusiu, masz może skład masła mango? Szukałam w wątku, ale znalazłam tylko zdjęcie opakowania masła aloesowego ze składem, którego tym razem nie będzie w ofercie.
Planuję jutro wyprawę do lidla i chciałabym się bliżej przyjrzeć tym masełkom.
nim odczytasz moją wiadomość, to pewnie dotrzesz do składu sama, ale w razie czego zachowałam opakowanie i mogę przepisać jutro.
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:01   #704
magda_nr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Lidl

Specjalnie poszłam dzis do lidla zobaczyc te serie wellness, wzielam krem do stop i platki peelingujace z iseree, krem juz wyprobowalamale nic jeszcze nie moge powiedziec oprocz tego ze ladnie pachnie i mimo iz w tubce nie bylo pelno to bedzie dosc wydajny bo nie jest za gesty, ladnie sie wchlania. A te płatki to totalne zaskoczenie, naprawde peelingujace!! 30 szt za 5.99, pisze ze moga byc takze do demakijazu, owszem ale tylko buzki, bo na delikatniejsze partie zbyt boli:P naprawde myslalam ze te granulki na platku to jakis chwyt reklamowy, ale nie polecam , fajne zakupy za 12 zlotych, zaluje ze nie czytalam watku wczesniej bo na te kolorowke tez bym zwrocila uwage
magda_nr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 20:28   #705
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
nim odczytasz moją wiadomość, to pewnie dotrzesz do składu sama, ale w razie czego zachowałam opakowanie i mogę przepisać jutro.
W sumie zanim przeczytałam wiadomość, to kupiłam masełka kokosowe i czekoladowe Składy przyzwoite, skóra dłoni po testach jest miękka, tłustawa i pięknie pachnie, więc wstępna ocena na plus
Ponieważ w lidlu bywam raczej rzadko, a dzisiaj akurat byłam, to skorzystałam z okazji i wzięłam ostatnie masło czekoladowe i jedno z trzech ostatnich kokosowych. Zostały jeszcze jakieś mango.
Zerknęłam też na skład tych kremów czy balsamów do ciała cien w 3 kolorach opakowań. Składy, szczególnie główne składniki miały ciekawe, dużo olejów i żadnej parafiny.

A tak wogóle, to głównym celem mojej wyprawy był zakup chusteczek nawilżanych toujours w biało-różowym opakowaniu. Mają jeden z lepszych składów i są super mokre (aż opakowanie jest ciężkie). Do wycierania pupy maluszka są idealne i wydajne. Nie trzeba używać kilku suchawych chusteczek, tak jak to bywa z babydream.

Edytowane przez Elfia4
Czas edycji: 2011-05-09 o 20:32
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-09, 23:58   #706
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
W sumie zanim przeczytałam wiadomość, to kupiłam masełka kokosowe i czekoladowe Składy przyzwoite, skóra dłoni po testach jest miękka, tłustawa i pięknie pachnie, więc wstępna ocena na plus
Ponieważ w lidlu bywam raczej rzadko, a dzisiaj akurat byłam, to skorzystałam z okazji i wzięłam ostatnie masło czekoladowe i jedno z trzech ostatnich kokosowych. Zostały jeszcze jakieś mango.
Zerknęłam też na skład tych kremów czy balsamów do ciała cien w 3 kolorach opakowań. Składy, szczególnie główne składniki miały ciekawe, dużo olejów i żadnej parafiny.

A tak wogóle, to głównym celem mojej wyprawy był zakup chusteczek nawilżanych toujours w biało-różowym opakowaniu. Mają jeden z lepszych składów i są super mokre (aż opakowanie jest ciężkie). Do wycierania pupy maluszka są idealne i wydajne. Nie trzeba używać kilku suchawych chusteczek, tak jak to bywa z babydream.
Prawda, jak na moje oko składy faktycznie przyzwoite, tym bardziej jak na markę marketową. Za to włąśnie kocham Lidl, że łączy cenę, jakość i przyzwoity skład. Moim zdaniem masełka mogą być za słabe dla bardzo suchej skóry, ale normalnej/lekko przesuszonej będą ok.

Fajnie, że piszesz o tych chusteczkach, bo ogólnie w Internecie nie mają zbyt sielu opinii. Mnie babydrem niestety też zawiódł w kwestii nasączenia (wersja sensitive) i jak tylko je wykończę, to na pewno spóbuję tych, bo już się nie raz przymierzałam do zakupu

Dziś kupiłam też balsam do ciała oliwkowy w aloesowym pudełku (12 zł 250ml). U mnie nie widziałam tych trzech balsamów, tylko serię oliwkową:/ Skórę dłoni bardzo ładnie nawilżył. Teraz czekają go testy uczuleniowe na brzuszku
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 08:44   #707
Amelianna
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 607
GG do Amelianna
Dot.: Lidl

Ja również poszłam wczoraj do Lidla obejrzeć tę nową serię Cien Spa.
W rezultacie kupiłam masełko Mango ze względu na brak parabenów. W zeszłym roku miałam to czekoladowe ale niestety ono posiada konserwanty. Może jeszcze dokupię to kokosowe jeśli będzie. Skusiłam się jeszcze na Body Balm Harmony z masłem Shea - fajny skład bez parafiny i parabenów oraz na wazelinę z witaminą E - testowałam ją na ustach, dloniach i stopach - bardzo dobrze natłuszcza i szybko się wchłania nie pozostawia tłustej warstwy. Resztę kosmetyków SPA poogladalam tak na szybko i mają niestety parabeny, a żele do mycia SLS.
Amelianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 20:59   #708
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Vegusia Pokaż wiadomość
Fajnie, że piszesz o tych chusteczkach, bo ogólnie w Internecie nie mają zbyt sielu opinii. Mnie babydrem niestety też zawiódł w kwestii nasączenia (wersja sensitive) i jak tylko je wykończę, to na pewno spóbuję tych, bo już się nie raz przymierzałam do zakupu
Spróbuj, bo fajne są
Robiłam testy toujours i babydream sensitive jakiś czas temu.
Użyłam jednego dnia jednej, drogiego drugiej do demakijażu. Babydrem zupełnie nie piekły podczas zmywania tuszu z rzęs, natomiast toujours zaszczypały lekko. Mam wrażenie, że ekstremalnie suche i wrażliwe cery mogą nieco ściągać, ale na to nie ma reguły.
Ogólnie warto sprawdzić, jeśli babydream są dla kogoś za suche, a szuka czegoś o podobnym stopniu delikatności dla skóry
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-10, 23:30   #709
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Spróbuj, bo fajne są
Robiłam testy toujours i babydream sensitive jakiś czas temu.
Użyłam jednego dnia jednej, drogiego drugiej do demakijażu. Babydrem zupełnie nie piekły podczas zmywania tuszu z rzęs, natomiast toujours zaszczypały lekko. Mam wrażenie, że ekstremalnie suche i wrażliwe cery mogą nieco ściągać, ale na to nie ma reguły.
Ogólnie warto sprawdzić, jeśli babydream są dla kogoś za suche, a szuka czegoś o podobnym stopniu delikatności dla skóry
Rozumiem, dziękuję za opinię Tego typu produktów używam głównie jako wspomagaczy na upalne dni (lekkie przetarcie spoconej twarzy, łokci, kolan, itp.), wytarcie dłoni, do higieny intymnej, a nawet do mycia laptopa więc zawsze przyda się coś bardziej nasączonego. Widzę, że porządnie je przetestowałaś i również wszechstronnie
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-11, 10:57   #710
antunka
Zakorzenienie
 
Avatar antunka
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4 088
Dot.: Lidl

A patrzyłyście na skład szamponu do włosów oliwkowego? Zapomniałam na niego spojrzeć a potrzebuję coś delikatnego, nawilżającego do wrażliwej skóry.

Kupiłam wszystkie 4 balsamy do ciała i masło mango Balsamów jeszcze nie otwierałam i chyba trochę poczekają bo zapasy spore więc muszę zużyć inne cudeńka.
antunka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:34   #711
Vegusia
Rozeznanie
 
Avatar Vegusia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słupsk
Wiadomości: 647
GG do Vegusia
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez antunka Pokaż wiadomość
A patrzyłyście na skład szamponu do włosów oliwkowego? Zapomniałam na niego spojrzeć a potrzebuję coś delikatnego, nawilżającego do wrażliwej skóry.

Kupiłam wszystkie 4 balsamy do ciała i masło mango Balsamów jeszcze nie otwierałam i chyba trochę poczekają bo zapasy spore więc muszę zużyć inne cudeńka.
Szampon, podobnie jak żel do mycia, na pewno miał sls na początku składu, więc dalej już nie zerkałam
Vegusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 18:56   #712
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Lidl

Z tego, co dziś przeglądałam skąłdy - ciekawe są olejki do masażu. Bez parafiny. Co prawda taniej wyjdzie zwykłą oliwkę Cien wymieszać z olejkiem eterycznym, ale jak ktoś lubi gotowce to można polecić. Szkoda tylko, że nie wiadomo jak pachną te z serii SPA Ten z oliwkowej ma przynajmniej napisane, że zapach ,,śródziemnomorski"=cokol wiek to znaczy
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-11, 20:34   #713
dorota_128
Zadomowienie
 
Avatar dorota_128
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 244
Dot.: Lidl

A czy dostane moze jakies maseczki oczyszczające do twarzy?
__________________
"Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane."


dorota_128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 08:52   #714
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Spróbuj, bo fajne są
Robiłam testy toujours i babydream sensitive jakiś czas temu.
Użyłam jednego dnia jednej, drogiego drugiej do demakijażu. Babydrem zupełnie nie piekły podczas zmywania tuszu z rzęs, natomiast toujours zaszczypały lekko. Mam wrażenie, że ekstremalnie suche i wrażliwe cery mogą nieco ściągać, ale na to nie ma reguły.
Ogólnie warto sprawdzić, jeśli babydream są dla kogoś za suche, a szuka czegoś o podobnym stopniu delikatności dla skóry
potwierdzam, wypróbowałam w zeszłym roku wszystkie serie rossmana chusteczek i wszystkie były suche jak dla mnie, do tego piekły na twarzy
lidlowe są bardzo nasączone, co rzeczywiście czuć po wadze opakowania, nadają sie i do twarzy i do rąk, jest tu czym się wytrzeć
wydaje mi sie że są troche twarde, ale dzięki temu że mokre nie szoruje sie nimi skóry tak jak tymi z rossmana
oprócz nich jeszcze biedronkowe mi sie podobały, choć już nie są tak mocno nasączone
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-12, 23:19   #715
i_poprostu
Raczkowanie
 
Avatar i_poprostu
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 52
Dot.: Lidl

to muszę sprawdzić te lidlowskie chusteczki, bo coś nie sprawdzają się u mnie te z rossmanna

Edytowane przez i_poprostu
Czas edycji: 2011-05-12 o 23:22
i_poprostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 23:09   #716
moniaala
Przyczajenie
 
Avatar moniaala
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19
Dot.: Lidl

dziewczyny, czy kupiła któraś z was puder mineralny z tej bieżącej gazetki? ja się nad nim zastanawiam, patrzyłam na skład i niby nie ma w nim nic strasznego, a cena niska

Edytowane przez moniaala
Czas edycji: 2011-05-13 o 23:12
moniaala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 08:32   #717
nagiAkt
Zadomowienie
 
Avatar nagiAkt
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 233
Dot.: Lidl

Fajne te kosmetyki z Suhady Tak się im wczoraj chwilę przeglądnełam i chyba są warte uwagi Kupiłam błyszczyk Vanilla 6,99zł i jest fajniutki. Piekielnie ładne opakowanie, jakiego wczesniej nie widziałam. Kusił mnie kolor intensywny róż- fuksja, ale bałam się ze będzie dośc ciemny. wszystkie te błyszczyki mają brokat w sobie, ale nie tak nachalny jak myślałam.
__________________
28.06

WIKTORIA

NASZ DZIUBEK
20.08.2014
15:10
nagiAkt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 14:57   #718
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: Lidl

Cytat:
Napisane przez veloute Pokaż wiadomość
Pojawiły się także z Suhady mleczka do demakijażu i maseczki, jeśli kogoś interesują recenzje to zapraszam http://planetakobiet.blogspot.com/20...i-by-lidl.html


To chyba stara seria,tzn. ta ostatnia co była.Ja już jej nie widzę w sklepie.
__________________




marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 00:40   #719
black-bubu
Zakorzenienie
 
Avatar black-bubu
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 586
Dot.: Lidl

Ja dziś przeszukałam całego lida za masełkami, szczególnie mi się czekoladowe marzy ale nie ma, nie wiem czy nie przyszły czy co, bo gdyby wykupili to pewnie by chociaż cena została, a nawet na półce nie było miejsca na masełka. We wszystkich lidlach one są , czy spotkałyście się już z sytuacją że nie było?
__________________
Prawda! Sprawiedliwość! Wolność! I Jajko Na Twardo!
Pratchett

black-bubu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 08:48   #720
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Lidl

Ich już nie ma, bo tydzień beauty&wellness to się dawno skończył. Teraz jest azjatycki, to nawet jeśli jakieś masełka im zostały (w co wątpię - u mnie były wykupione już pierwszego dnia) to zdjęli z półek.
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-05 16:00:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:20.