co ja mam sobie zrobic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-05-17, 15:49   #1
jolajodzio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14

co ja mam sobie zrobic???


Hej,
Kochane Wizazanki z racji tego bardzo jestescie madre i wogole tak fajnie innym doradzacie ,wiec moze byscie mi tez pomogly cos ze soba zrobic.
Nie chce mocno scinac wlosow bo maz by mnie zabil ale jakos moze ufarbowac ladnie, jakies pasemka no nie wiem.
Pomocy wiec wolam.
Z gory dzieki.
jolajodzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-18, 22:30   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: co ja mam sobie zrobic???

a masz jaks fotke , ktora pokazuje Twoja buzie z przodu... bo tak nie widac ksztaltu, a co do klorkow, podaj twoja kolorystyke: kolor cery , oczu, naturalny wlosow , jaki masz teraz , jak jest Twoja pierwsza opalenizna,
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-05-19, 12:12   #3
jolajodzio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 14
Talking Dot.: co ja mam sobie zrobic???

Dziekuje Pani Grazynko za odpowiedz.
Ta fotka faktycznie nie jest najlepsza ,moze ta bedzie lepsza takiej czystej z przodu nie mam.
Kolor oczu mam niebieski,a wlosy naturalny kolor maja ciemny blad.Wlasciwe juz mam swoj naturalny kolor ,tyle ze po farbowaniach jest troche ciemniejszy.Juz od ponad roku nic nie robilam z wlosami bo chcialam zeby troche odpoczely.Cere mam jasna ,bez piegow.Pierwsza opalenizne mam czerwona ale szybko robi sie brazowa.
Podobaja mi sie takie fryzurki (z pazurkami ,postrzepione),tylko nie wiem czy do mnie takie by pasowaly.Z dlugosci nie chcialabym mocno zcinac bo maz bardzo lubi dluzsze wlosy a zreszta chyba nie wygladam dobrze w krotkich choc tez bardzo mi sie podobaja.

Pozdrawiam serdzecznie.
jolajodzio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.