Wizażanki, pomożecie w metamorfozie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-19, 20:22   #1
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Heej. Mam na imię Elwira, mam prawie 14 lat. Moim kompleksem jest to, że nie podobam się sobie. Chciałabym, by jakiś chłopak ( ładny ) zwrócił na mnie uwagę . Błagam o pomoc, względem fryzury, makijażu, ubrań - metamorfozy wyglądu. Wstawiłabym swoje zdjęcie, ale jestem nowa na forum i nie obcykałam jeszcze jak to się robi. Jeżeli któraś dowświadczona podzieli się informacją, jak najszybciej dodam zdjęcie.

Uh..dziewczyny, prosiłabym o szybka odp ..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01108.jpg (100,9 KB, 631 załadowań)

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2012-04-19 o 22:17 Powód: post pod postem
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 08:42   #2
behemotkot
Rozeznanie
 
Avatar behemotkot
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: punkt w przestrzeni
Wiadomości: 930
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Ja myślę, że nie musisz zmieniać w sobie nic. Jesteś młoda, przyjdzie czas na wielkie metamorfozy.
Spróbuj zmienić swoje podejście, bo jesteś ładną dziewczyną z niską samooceną. Ale zrozumiesz o co chodzi znacznie później.
Pozdrawiam.
__________________
"...bo ona ona różne ma imiona
jedni wołają ją miłość inni zgaga pieprzona
bo ona ona imiona różne ma
jedni wołają ją szczęście niepojęte
inni pani na K."

Początki bloga
http://okiembehemotkota.blogspot.com

Moje amatorskie fotki:
http://kasita.flog.pl/
behemotkot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 09:40   #3
avanka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 18
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Zgadzam się w 100% z koleżanką wyżej Ładna z Ciebie dziewczyna Musisz zmienić nastawienie do samej siebie a na pewno wtedy jakiś fajny chłopak się zakręci koło Ciebie Życzę powodzenia
avanka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 12:03   #4
marlena1000
Przyczajenie
 
Avatar marlena1000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Cześć. Ja to bym tak jak reszta dziewczyn nie zmieniła nic,tylko nieco upiększyła twoje zalety. Włosy masz ładne,brązowe i nic z nimi nie rób,nie farbuj ich na czarno,masz 14 lat,tylko byś się postarzyła. Jesteś młodą dziewczyną i niech naturalność będzie twoim plusem. Włosy noś rozpuszczone,chłopcy bardzo lubią długie,błyszczące i rozpuszczone włosy. Upinaj je w kucyka czy koka,odsłonisz i wysmuklisz szyję,do tego długie kolczyki. Oczy masz z tego co widzę brązowe to pasują do ciebie fioletowe cienie,turkusowe (super podkreślają głębię brązowych oczu,sprawiają że nabierają blasku),zielenie. Zbliża się lato to nie używaj żadnych podkładów tylko kremy nawilżające,zamiast podkładu kup sobie krem tonujący,ładnie wyrówna koloryt skóry. Usta maluj błyszczykami w tonacji jasnoróżowej,malinowej,sz minki zostaw w spokoju,przyjdzie na nie czas
marlena1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 13:13   #5
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Przecież ty jesteś śliczna. Chyba masz dziwnych tych chłopaków w szkole, skoro za Tobą nie latają.Ładny uśmiech, usta podkreślone błyszczykiem, jakieś ciekawe kolczyki i wszystko będzie super.
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 13:25   #6
natalcia162
Przyczajenie
 
Avatar natalcia162
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 11
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Też uważam, że jesteś bardzo ładna.
natalcia162 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 13:59   #7
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Cytat:
Napisane przez marlena1000 Pokaż wiadomość
Cześć. Ja to bym tak jak reszta dziewczyn nie zmieniła nic,tylko nieco upiększyła twoje zalety. Włosy masz ładne,brązowe i nic z nimi nie rób,nie farbuj ich na czarno,masz 14 lat,tylko byś się postarzyła. Jesteś młodą dziewczyną i niech naturalność będzie twoim plusem. Włosy noś rozpuszczone,chłopcy bardzo lubią długie,błyszczące i rozpuszczone włosy. Upinaj je w kucyka czy koka,odsłonisz i wysmuklisz szyję,do tego długie kolczyki. Oczy masz z tego co widzę brązowe to pasują do ciebie fioletowe cienie,turkusowe (super podkreślają głębię brązowych oczu,sprawiają że nabierają blasku),zielenie. Zbliża się lato to nie używaj żadnych podkładów tylko kremy nawilżające,zamiast podkładu kup sobie krem tonujący,ładnie wyrówna koloryt skóry. Usta maluj błyszczykami w tonacji jasnoróżowej,malinowej,sz minki zostaw w spokoju,przyjdzie na nie czas



No to tak : dzięki wam dziewczyny, Na zdj, widac że mam brązowe ale mam niebiesko-szare. Kok, czy kucyk mi nie pasuje, ponieważ wyglądam jak chłopak... ;/ Jest problem dokładnie jaki krem tonujący mg kupić.. nie jestem zbytnio obeznana w takie tematy. Podkłady kiedys używałam, ale od stycznia nie używam . A, jestem płaska - może dlatego żaden się nie ogląda za mną. A względem charakteru, to jestem chamska, nerwowa, czasem miła - ale podkreślam CZASEM. Nie wiem jak mam zagadać do chłopaka , jak mu się przypodobać no i nie wiem o czym z chłopakiem rozmawiać .. .to jest najważniejsze. Dzięki za komplementy, ale proszę o dalsze komentarze. Dziękuję i pozdrawiam - Elwira

---------- Dopisano o 14:59 ---------- Poprzedni post napisano o 14:53 ----------

A tak wgl. to jakie się mogę ubierać ? Jestem płaska i strasznie chuda - tyję ae nie widać tego po mnie . A i jeżeli chodzi o włosy to mam takie.. piórkowate i nie wiem co zrobić, by były piękniejsze ..
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-20, 15:51   #8
LadyBeatta
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 200
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

jestes sliczna dziewczyna wlosow nie farbuj na razie, szkoda niszczyc, a zreszta naturalny kolor najbardziej kazdemu pasuje cere tez masz bardzo ladna, zwykly krem nawilzajacy starczy, albo dodatkowo rozswietlajacy makijaz oczu polecila Ci juz wizazanka wyzej
__________________
konto nieaktywne
LadyBeatta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 16:08   #9
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Zostawiłabym kolor najwyżej pokusiła sie o kilka refleksów-pasemek.
Modne są fryzury typu długi bob no. jak u Cameron Diaz
__________________
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 18:39   #10
marlena1000
Przyczajenie
 
Avatar marlena1000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

No hej znowu. To do twoich niebiesko-szarych oczu pasują kolory złota,miedzi,fiolet,pista cja,róż który sprawi że twoje oczy nabiorą turkusowego odcienia. Także twoje szaro-niebieskie oczy podkreśli turkus,szafir. Co do ubioru to dla ciebie są falbanki,ubranie w tzw cebulkę,modne paski,przede wszystkim nie ubieraj się w zbyt obścisłe ciuchy. Noś bluzeczki marszczone na biuście i t-shirty z dużymi nadrukami-to powiększy nieco twój biust Z chłopakami to tylko o samochodach,piłce nożnej,gadżetach technologicznych się gada Jak chcesz poprawić stan twoich włosów to stosuj olejki,spłukuj włosy chłodną wodą-ten zabieg zamyka łuski włosów i przez to włosy stają się bardziej błyszczące. Postaraj się nie używać kosmetyków na bazie alkoholu-wysuszają włosy. Używaj szamponów z olejkami. Jak już chcesz zmienić kolor włosów to rozjaśnij sobie końcówki,tak jak Maja Sablewska czy Marina Pzdr
marlena1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 20:34   #11
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Dzięki wam wielkie A, Marlenko a dokładnie jakie kremy, szampony itd mam używać ? chodzi mi o nazwy bo mówię - nie jestem obeznana w takim temacie .
Postaram się być milsza itd. Dzięki za rady Jeżeli chodzi o ten fiolet, złoto, szafir to chodzi ci o cienie ? - jeżeli tak to powiem, że nie umiem malować się cieniami .. =.=
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-21, 11:37   #12
marlena1000
Przyczajenie
 
Avatar marlena1000
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 23
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Tak,chodziło mi o cienie. To konturówkami podkreślaj oczy. Co do kremu to ja używam Solutions Avonu-koloryzująco-nawilżający krem do twarzy SPF20,50 ml. Cena w promocji-15,90. W katalogu 6 2012 jest po 12,50 i ja go zamówię. Co do szamponów to Garnier z olejkiem arganowym,szampon dodający blasku Advance Techniques Avon-z tych szamponów jestem bardzo zadowolona. Cena do 10 zł. Co do kredek to też Avon-diamentowa konturówka,wysuwana,długo trwała,bardzo ładnie się mieni brokatem,mnie się najbardziej podobają:smokey diamond(srebrnoszara),eme rald glow(ciemna zieleń) i twilight blue(turkusowy). Polecam ci wejść na stronę wdzięk.info. Tam znajdziesz wszystko na temat makijażu,fryzur,pielęgnac ji ciała,włosów,twarzy,fitne ss,sekrety gwiazd i kosmetyków. Naprawdę świetna strona,pzdr.
marlena1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-22, 23:10   #13
echme
Zakorzenienie
 
Avatar echme
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 440
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Dziewczyna ma 14 lat, bez przesady z tymi cieniami, nie ma co robić z niej 'młodej starej'... Uważam, że puder i maskara w zupełności wystarczą. Jesteś bardzo ładną dziewczyną!
__________________
22.07.2017 -
echme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:10   #14
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Ładna, młoda dziewczyna, nie ma co kombinować z wyglądem. Zdecydowanie za wcześnie na farbowanie, mocny makijaż, jakieś pasemka - to zniszczy Ci cerę i włosy, za kilka lat będziesz żałować, jeśli teraz zaczniesz farbować... Myj, używaj odżywek a same w sobie będą ładne
Polecam puder w kremie firmy Mincer Pharma Young (o ile się nie mylę), to takie różowe lub niebieskie tubki, w aptece za 10zł, dla młodej, dojrzewającej cery, ładnie kryją i są zdrowe. Nie katuj cery żadnymi mocnymi fluidami, bo to niszczy skórę i będą problemy. Delikatny tusz, pomadka ochronna i tyle, urodę trzeba podkreślać a nie zasłaniać tonami kolorów
A co do chłopaków... jeśli chcesz poznać kogoś wartościowego, kto Cię będzie doceniał, to warto popracować nad tym, żeby jedna nie być c*amską, to nie popłaca; izolujesz się (albo inni od Ciebie) albo wpadasz w nie fajne towarzystwo a później problemy lecą jak lawina. 14 lat to fajny wiek na rozwijanie siebie, nie zmarnuj tego na bycie taką nerwową i c*amską A wartościowy chłopak, napewno doceni i zobaczy, że fajna dziewczyna z Ciebie - bo chyba nie chcesz poznać czy być z jakimś nieukiem, c*amem, który będzie Cię traktował jak przedmiot, nie warto z takimi wdawać się w bliższe kontakty
Powodzenia!
__________________


leeemonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-23, 22:13   #15
Patii79
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Grunt to uwierzyć w siebie i nabrac pewności siebie czasami zmiana fryzury i ubrania czyni cuda naprawdę niewielkim kosztem ja tak zrobiłam i wydałam całe 100 zł fryzjer +sukienka
Patii79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-24, 12:41   #16
ziomaska
Recenzentka Miesiąca - Listopad 2016
 
Avatar ziomaska
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 288
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

A co do makijażu to postaw na delikatne kolory: złoty, zieleń, pudrowy róż.
Odrobina różu na policzkach nie zaszkodzi.
Do tego fajny jasny błyszczyk.
Faceci lubią delikatnie pomalowane dziewczyny.
Pozdrawiam, zapraszam do siebie
__________________
ziomaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 14:31   #17
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Dzięki Wam wielkie Kochane jesteście - super rady, bd musiała troszkę poeksperymentować. Jeszcze raz dziękuję bardzo ;* Jesteście bistee Pozdrawiam serdecznie . ; }
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-29, 21:02   #18
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Jak przeczytalam Twoj post pierwsze co, to sama do sibeie sie usmiechnelam

prawie 14 lat i sie sobie nie podobasz? Dziewczyno, to co będzie z Tobą pozniej, obawiam się tego :O

"Chciałabym, by jakiś chłopak ( ładny ) zwrócił na mnie uwagę ." LADNY:O no nastawienie masz niezle, nie ma co :P

Tobie jedynie co brakuje to pewnosci siebie to wszystko, pozdrawiam !!
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 17:08   #19
Ragoo
Raczkowanie
 
Avatar Ragoo
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 55
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

O rany, dziewczyno co ty chcesz w sobie zmieniać Ja rozumiem że my kobiety potrzebujemy czasem coś zmienić i odświeżyć swoją szafę ale nie mów że się sobie nie podobasz! Myślisz że nikt się za Tobą nie ogląda bo jesteś płaska? Mój Boże co się dzieje z tym światem xd Facet ma cię pokochać taką jaka jesteś więc nie wariuj. Więcej pewności siebie i odstaw telewizję gdzie karmią nas hollywoodzkimi kanonami piękna i potem dziewczyny wpadają w kompleksy. Ja już miałam kompleksy na każdym punkcie i ze wszystkich się wyleczyłam Jesteś ładna więc w twoim przypadku stawiałabym na naturalność, żadnych tapet: grunt to ładny uśmiech, zadbane włoski i wyprostowana sylwetka
A chłopakami się nie przejmuj, na to jeszcze czas ja miałam pierwszego w wieku 18 lat ^^
__________________
"I wanna say it's to me to change the world"
Ragoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 17:36   #20
madzioha
Rozeznanie
 
Avatar madzioha
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 621
GG do madzioha
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Nie maluj się kochana, nie maluj, na to za wcześnie. Co najwyżej tusz i błyszczyk.
Kup sobie jakąś ładnie pachnącą odżywkę do włosów, np. w Rossmanie z Garniera (ok.7 zł) do tego jedwab z BIOSILKa, na końcówki (nie będą się wtedy puszyły, a piszesz że masz pióra więc zakładam, że tak jest) (BIOSILK kosztuje ok. 7 zł za 10ml buteleczkę), lub kup sobie wosk do włosów z Joanny (ok. 5 zł też dostaniesz go w rossmanie). Jakieś ładne spinki, lub opaska też by się przydała.. Maluj paznokcie na neonowe kolory, są mega modne i baaardzo dziewczęce! masz 14 lat więc lakier na paznokciach to żaden szok, czy przegięcie. Skuś się też na jakąś ładna wodę toaletową, np. adidas ma fajne i orzeźwiające zapachy w sam raz na lato (ok. 30 zł za 30ml flakonik w Rossmanie). Używaj antyperspirantu i dbaj o świeży oddech, bo to najbardziej odstraszaaa (nie tylko chłopaków ). Zacznij nosić może jakieś długie, duże, ładne (itp) kolczyki, teraz jest strasznie duży wybór sztucznej biżuterii i są to niedrogie pierdółki, może jakieś bransoletki? i siakieś fajnie okulary przeciwsłoneczne ?do tego zacznij nosić jakąś ładną dziewczęcą torbę na ramieniu. No i się uśmiechaj i nie bądź już chamska!
__________________
INSTAGRAM http://instagram.com/magdalena_madzioha ->
@magdalena_madzioha
FACEBOOK http://www.facebook.com/make.up.art.by.magda
Mój raczkujący BLOG http://makeupbymagdalena.blogspot.com/

*** Follow your dreams ***
madzioha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-01, 18:19   #21
blondiWczerwonych
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 63
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Pierwsze jak zobaczyłam twoje zdjecie to pomyślałam ale sliczna i urocza ale opis mnie przeraził Zapamietaj kochana! Wszystko co robisz robisz dla siebie nie dla innych
blondiWczerwonych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 10:31   #22
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Jejku.. dziękuję Wam bardzo za komplementy. Co do makijażu,to w styczniu odstawiłam fluid bo miałam szorstką skórę . A więc używam kremu nawilżającego, tuszu do rzęs no i czasami błyszczyku bezbarwnego. Jeżeli chodzi o chłopaków, to się usprawiediwię że u mnie w szkole czy gdzie indziej są brzydcy i niezbyt mądrzy . Powiem szczerze, że tak z ubieraniem to nie najlepiej mi wychodzi, gdyż u mnie w mieście nie ma sklepów typu :H&M, Diverse, Mango itd . Ani nawet Rossmana . ;p Więc ciężko coś znaleźć ponieważ jestem zbyt szczupła . :} Dzięki za komentarze i uwagi .
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 19:30   #23
Carminn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 16
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Masz bardzo ładne włosy i buzię. Myślę, że chłopcy są obojętni dlatego, że jesteś po prostu młodziutka. Ja też kilka lat wstecz, kiedy miałam 14 lat byłam tym stanem rzeczy sfrustrowana, ale wiesz co? Dziś mając 21 lat, dziękuje opatrzności, że tak właśnie było i nie wpakowałam się w żadne niechciane kłopoty ani towarzystwo. Wszystko w swoim czasie, uroda się rozwinie, z czasem staniesz się bardzo kobieca ale nic na siłę. Nastolatki postarzające się makijażem wyglądają tragikomicznie Ciesz się młodością, chłopcy zaczną pukać do serducha trochę później
Carminn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 19:43   #24
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Jesteś bardzo ładną, naturalną dziewczyną! Uwierz w siebie, a na chłopców przyjdzie czas ;-)
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-03, 09:15   #25
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Dzięęki Wam za rady..
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 11:48   #26
MadzikSmile
Raczkowanie
 
Avatar MadzikSmile
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kraków, Poland
Wiadomości: 54
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Cześć.
Ja jestem starsza od Ciebie o rok, nie mam żadnych kompleksów, ponieważ trzymam się jednej zasady. Nie ma potrzeby zmieniać się dla nikogo, jeśli komuś się nie podobasz to on ma problem nie Ty. Z resztą na każdą z Nas czeka jakiś książę, ja takiego jeszcze nie spotkałam, ale życie jest długie. Na prawdę nie masz się czym przejmować. Z resztą w tym wieku chłopaki to prawie sami idioci i głupki(;p) i myślą tylko o jednym, tak więc nie ma co.
__________________
MadzikSmile
MadzikSmile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 09:41   #27
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Dot.: Moja metamorfoza - doradźcie .

Dzięki wielkiee...
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 08:57   #28
Elwiruu34
Raczkowanie
 
Avatar Elwiruu34
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 39
Wizażanki, pomożecie w metamorfozie ?

Witam drogie Wizażanki . Mam problem z wyglądem . Chodzi o to, że nie czuję się ładna . Chciałabym coś w sobie zmienić, tylko nie mam pojęcia co . Dlatego chcę prosić was o pomoc . Jak się ubierać, co zrobić z fryzem, i wgl . Chciałam też dodać, że nie mogę malować się mocno, ponieważ chodzę do gimnazjum . Byłabym wdzięczna, gdybyście mi pomogły . Jeśli chodzi o ubiór, mile widziane są linki ze stylizacjami, tylko nie drogie . ;p Z góry dziękuję .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01316.jpg (84,2 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01320.jpg (86,0 KB, 82 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01321.jpg (85,5 KB, 71 załadowań)
Elwiruu34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 10:24   #29
hotlikefire
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 197
Dot.: Wizażanki, pomożecie w metamorfozie ?

jedyna moja rada to robienie przedziałjka bliżej środka
hotlikefire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 13:21   #30
201703160948
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 2 954
Dot.: Wizażanki, pomożecie w metamorfozie ?

Dokładnie, przedziałek bliżej środka i może grzywka na całe czoło?
+ podkład dla wyrównania cery, tusz do rzęs i będzie dobrze

---------- Dopisano o 14:21 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Co do stylu - proponowałabym przerzucenie się na ubrania bardziej stonowane, eleganckie - kolorowe t-shirty zastąpiłabym białą bokserką, bluzy jednokolorowym sweterkiem, do tego balerinki, rurki - dodasz sobie trochę powagi
201703160948 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:07.