Kosmetyki Benefit. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 20:55   #751
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

hej,witam wszystkich,postanowilam zajrzec tutaj dla tego ze mam ochotke na jakis puderek,rozyk z Benefita ale nie wiem od ktorego zaczac,chcialam bym zeby byl odpowiedni do mojej cery(koloryt sredni-nie blady i nie opalony) i pory roku.Zastanawiam sie nad Corlista lub Georgia lub Sugarbomb.Poradzcie cos prosze,jutro lub na weekend chcialabym zlozyc zamowienie ,wiem ze na pewno kupie sobie High Beam,pozdrawiam
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 09:55   #752
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
hej,witam wszystkich,postanowilam zajrzec tutaj dla tego ze mam ochotke na jakis puderek,rozyk z Benefita ale nie wiem od ktorego zaczac,chcialam bym zeby byl odpowiedni do mojej cery(koloryt sredni-nie blady i nie opalony) i pory roku.Zastanawiam sie nad Corlista lub Georgia lub Sugarbomb.Poradzcie cos prosze,jutro lub na weekend chcialabym zlozyc zamowienie ,wiem ze na pewno kupie sobie High Beam,pozdrawiam
georgia jest bardzo subtelna, możesz być rozczarowana brakiem efektu. Coralista i sugarbomb są super Oba róże są bardzo dobrze napigemntowane, coralista pasuje ciepłym cerom ze wzgledu na odcień...no, koralowy myślę ze bombka jest badziej uniwersalna, oba mają lekki połysk. Zalezy czy chcesz mieć nietypowe, koralowe policzki czy taki różowy rumieniec. Wiesz co? weź oba.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:11   #753
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Wiesz co? weź oba.

Stworzylam potwora
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 11:14   #754
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość

Stworzylam potwora


no cóż, brakuje mi tylko dallas i mam całą kolekcję, oprócz palet
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-23, 14:32   #755
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

ihhihihi wez oba hihih nio potworek hmmm a nie macie moze jakies zdjecia jak oba wygladaja na policzkach?ja ,mam blad wlosy i sreni kolor cery,niebieskie oczy i co tu jeszcze by mozna bylo powiedziec hmmm nio i mam swira na punkcie kosmetykow a teraz chce miec benefitka jakiegos
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 16:10   #756
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

jupiiii zakupilam w czoraj sugarbomb i Hihg Beam juuupi.Sa suuper chyba zostane fanka powiedzcie jak sie obchodzicie z high beam gdzie go nakladacie i jak.Ja nalozylam tutaj na te kostki pod okiem zaraz w strone wlosow ale tam mam takie krostki malutkie (w sumie nie wiem od czego ale mam je juz nawet nie wiem od ktorego roku,nie wiem jak je zlikwidowac) i to mi je uwidacznia
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 18:47   #757
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Kolejna zarazona

High Beam -kosci policzkowe (czyli tam gdzie opisalas), pod i nad lukiem brwiowym, tzw. cupid's bow (miejsce nad gorna warga), wewnetrzny kacik oka, srodek powieki. Nakladac mozesz:
- bezposrednio z aplikatora, czyli robisz kropki w miejscach ktore chcesz rozswietlic i potem delikatnie wklepujesz
- przy pomocy akcesoriow - nakladasz na wierzch dloni krople, nanosisz na pedzel\gabeczke i dopiero potem na twarz
- nakladasz krople na jeden palec (np. serdeczny) pocierasz o ten sam drugiej reki i nakladasz na twarz wklepujac w wybrane miejsca
- mozesz tez zmieszac odrobine z podkladem zeby nadac mu rozswietlenia i nakladac na cala twarz lub tylko na wybrane partie (np. policzki, srodek czola, grzbiet nosa, srodek brody) ale tutaj ostoznie i z umiarem

Co do krostek - jesli sa to zaskorniki zamkniete to pomoze kosmetyczka (przekluje i oczysci) lub kuracja kwasami.
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-25, 19:16   #758
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

kolejna zarazona ihihii
super,dziekuje za rady,tylko to sie naklada juz na sam koniec,po rozach i brazerach?
co do krostek to jest taka jakby kaszka manna,nie wiem co to,
pozdrawiam serdecznie
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 19:28   #759
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Jak ci pasuje To tez zalezy od kosmetykow ktorych uzywasz - HB ma postac emulsji, wiec czasem nalozony na pudrowe kosmetyki moze je rozmazywac, po prostu sprobuj roznych rozwiazan - jedni nakladaja bezposrednio na podklad\krem tonujacy czy czego tam uzywaja do ujednolicenia cery, a dopiero potem nakladaja puder.
To jest tak samo jak z kolejnosca rozu\rozswietlacza na\pod puder. Jedni nakladaja puder na samym koncu by utrwalic caly makijaz, a inni nie wyobrazaja sobie machania pedzlem z pudrem gdy juz nalozyli roz i rozswietlacz, bo boja sie porozcierac wszystko na calej twarzy, dlatego klada puder pod roz\rozswietlacz.
Pelna dowolnosc, rob tak jak tobie pasuje

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-07-25 o 19:30
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-25, 21:18   #760
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dzieki piekne
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:25   #761
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dziewczyny, możecie powiedzieć kilka słów nt. Hoola? w Sephorze wygląda na bardzo przyjemny bronzer bez drobinek i pomarańczowych tonów, jednak nie miałam szansy za bardzo mu się przyjrzeć, jak Wasze doświadczenia?
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 13:43   #762
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja akurat za nim nie przepadam. Rzeczywiscie jest matowy i nie ma pomaranczowych tonow, jest zolty - dla mnie za zolty. Wole 10 i Dallas'a Niemniej wiekszosc go wielbi wlasnie za wyzej wspomniane "zalety".
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 14:34   #763
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Ja akurat za nim nie przepadam. Rzeczywiscie jest matowy i nie ma pomaranczowych tonow, jest zolty - dla mnie za zolty. Wole 10 i Dallas'a Niemniej wiekszosc go wielbi wlasnie za wyzej wspomniane "zalety".
dziękuję za odp mam naczynkową skórę, więc chcę uniknąć pomarańczowych tonów, większość bronzerów jest dla mnie w zbyt ciepłęj tonacji właśnie, stąd też pytanie o Hoolę

Dallas jest chyba nieco ciemniejszy i jakby lekko różowawy? a 10 nie znam...
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:47   #764
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez endorfina123 Pokaż wiadomość
dziewczyny, możecie powiedzieć kilka słów nt. Hoola? w Sephorze wygląda na bardzo przyjemny bronzer bez drobinek i pomarańczowych tonów, jednak nie miałam szansy za bardzo mu się przyjrzeć, jak Wasze doświadczenia?
ja bardzo lubię hoolę- jest idealną mleczną czekoladką Matowy, absolutnie brak pomarańczowych tonów.

dallas to różo-bronz też bardzo ładny, chociaż wolę hoolę.

10 to połączenie rozświetlacza z bronzerem, daje super efekt wymodelowanych kości policzkowych- tylko wymaga roztarcia.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 15:53   #765
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

ja hoole uwielbiam jest bardzo fajny i bardzo ładny chociaż trochę jasny jak dla mnie, ale na zimę ok 10 też mam, ale ten róż dla mnie o wiele za jasny bardzo lubię też coralistę i myślę nad zakupem sugarbomba hoola polecam
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 20:28   #766
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

a co mozecie powiedziec na temat
Benefit Powderflage Powder Concealer Set
godne polecenia?
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:51   #767
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Wyszukiwarka nie gryzie
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:55   #768
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka nie gryzie
ze niby mnie?????

hmmm poczytalm juz sobie co nieco w czoraj ale myslalm ze ktoras z Was probowala
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:16   #769
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Wyszukiwarka nie gryzie
nie no, nastepna z tym gryzieniem, mam juz tego naprawde po dziurki dosyc na Wizazu, co drugi watek widze ten tekst,chociaz bardziej oryginalne moglybyscie byc. Nie wiem o co chodzi, zadne inne fora nie sa takie 'przeczulone' i przez to niesympatyczne...
Rozumiem jeszcze kolejny setny watek o doborze podkladu do tlustej skory etc ale tutaj? Watek o Beneficie, dziewczyna jest ciekawa jednego z kosmetykow i pierwsze co to niesympatycznie jest odeslana do KWC. No to po co niby jest ten watek, zeby sie swoimi kolekcjami chwalic?! po moderatorze bym sie troche wiecej spodziewala..

Sorki dziewczyny, ze sie troche zirytowalam tutaj, nie chcialam az sie tak rozpisywac, jednak mysle,ze nie jestem bynajmniej jedyna, ktora mysli podobnie.

No a co do Powderflage, to musze przyznac, ze na samym poczatku jak wyszedl spodziewalam sie totalnie bezuzytecznego gadzetu,do tego ta miotelko/pedzel wolal o pomste do nieba... Jakos nie bylo o nim glosno az po roku ludzie zaczeli o nim wspominac wiecej i wiecej i teraz bardzo mnie kusi... Nie kupilam jeszcze, ale jest gdzies na mojej liscie Porownuje sie go do Brightening Powder od Laury Mercier a to juz dobry powod do zakupu
Jesli ktos nie wiem,do czego sluzy, to jest to w skrocie bardzo lekki i dobrze zmielony puder rozswietlajacy, idealny np pod oczy albo w zaglebieniach,wszedzie gdzie chcecie rozswietlic twarz. Ma malenkie drobinki odbijajace swiatlo. Ponoc dobrze utrwala korekor pod oczami (ale na pewno sam nic nie kryje!). W mega skrocie to taki Touche Eclat YSL w pudrze.
Jesli ktoras go z Was ma, to tez b. ciekawa jestem opinii
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 23:10   #770
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cześć dziewczyny! Planuję kupić sobie high beam ale najpierw chciałabym zobaczyć jak będzie się sprawował i znalazłam na allegro takie miniaturki http://allegro.pl/item1152630099_ben..._oryginal.html

i mam do was malutkie pytanie: czy to oryginał?
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 13:57   #771
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Geiko Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Planuję kupić sobie high beam ale najpierw chciałabym zobaczyć jak będzie się sprawował i znalazłam na allegro takie miniaturki http://allegro.pl/item1152630099_ben..._oryginal.html

i mam do was malutkie pytanie: czy to oryginał?
mi się wydaje, że oryginał
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:53   #772
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Agawcia Pokaż wiadomość
ze niby mnie?????

hmmm poczytalm juz sobie co nieco w czoraj ale myslalm ze ktoras z Was probowala
Owszem ja, o czym dokladnie opisalam wlasnie na tym watku
Rozumiem pomoc ale nie powtarzanie kazdemu jak leci wciaz tego samego chociaz mozna sie wrocic kilka stron wstecz.

Bee nie odeslalam nikogo do KWC tylko do bodaj przejrzenia watku, w ktorym sie znajduje i uwazam, ze takie jest nie tylko moje prawo ale i obowiazek. Nie sledze innych portali, bo drazni mnie burdel jaki tam panuje, wole bodaj troche uporzadkowany Wizaz, gdzie chociaz niektorzy szanuja wklad innych uzytkownikow. To forum, nie chat. Jezeli ktos tego nie rozumie i obraza sie za zwrocenie uwagi, to jego problem, netykieta wymaga rowniez samodzielnosci w poruszaniu sie po wirtualnym swiecie.

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2010-07-28 o 16:59
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 17:45   #773
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

cisio dziewczynki,ja rozumiem Bee.... poniewaz jak ktos wchodzi na forum to ciezko przeczytac tyle postow na raz a ma sie pytanie przy okazji,rozumiem tez Vril bo pewnie nie jedna osoba zadaje podobne pytan ie i nie chce sie juz czlowiek powtarzac z tlumaczeniem co i jak i po co i na co
poczatlam sobie gdzie indziej bo niestety nie znalazlam tutaj na forum na ten temat nic nio chyba ze mi cos umknelo
Pozdrawiam Was serdecznie
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 20:15   #774
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Re: Dot.: Kosmetyki Benefit.

tak,ja rozumiem powtarzajace sie non-stop pytania, ale po to jest ten watek, abysmy dyskutowaly o wszystkich kosmetykach z tejze marki na nowo i na nowo, bo zawsze mozna dowiedziec sie czegos nowego. O Hoole pytano sie tutaj juz z milion razy, a jednak ciagle ktos odpowiada na te pytania i dodaje cos od siebie...

Peace and Love dziewczyny, w koncu to najslodszy (kosmetykowo) watek na tym forum

A co do Powderflage to poczytalam jeszcze kilka nowych recenzji i dam sobie jednak spokoj,bo ilosc tego pudru jest smieszna (nieco ponad 3g) i placi sie glownie za pudelko i marketing. Swietna alternatywa jest rozowy puder Pretty Pink z Ben Nye, ktory za 1/3 ceny ma uwaga...85gramow (!!!) tyle,ze jest w zwyklym, 'niefajnym' opakowaniu hieh albo drugi puder sypki, na ktory to oficjalnie zaczelam polowac - 50 gramowy rozowy puder Fardell.Widzialam efekty zwlaszcza tego drugiegoo numerze 534 podajze i efekty byly lepsze niz Powderflage...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 23:34   #775
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

acha nio widzisz ja tym bardziej nie wiem czy to dla mnie bo ja go chcialam pod oczka a mam tendencje to zbierania sie korektorow i podkladow w zalamaniach
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 21:44   #776
Geiko
Raczkowanie
 
Avatar Geiko
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków/Zielonki
Wiadomości: 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Mam jeszcze jedno pytanie Czy Hoola nadaje się do baaardzo jasnej cery? Bo kusi mnie zestaw w którym jest Hoola, High Beam, Gilded i BadGAL. Bardzo zależy mi na High Beam i zastanawiam się czy ta reszta do czegoś mi się w ogóle przyda...
__________________
the Devil wears Zara
Geiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:03   #777
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki Benefit.

czy jesteście w stanie zweryfikowac ten róż sugerbomb, jest na allegro w licytacji, ale nie wiem czy warto się bić, może podróbka
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-07-31 o 19:59
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 12:15   #778
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez braworka Pokaż wiadomość
czy jesteście w stanie zweryfikowac ten róż sugerbomb, jest na allegro w licytacji, ale nie wiem czy warto się bić, może podróbka
może poproś o zdjęcia samego pudru? żeby zrobić jak wygląda w środku ? bo podróbki często właśnie są niestarannie zrobione od środka- krzywo doklejony papier itd
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 17:59   #779
Agawcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomości: 229
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Nie wiem co powiedziec,w sumie dobrze by bylo zobaczyc jak w srodku wyglada,mi w oko tak wpadlo ze jakas inna struktura pudeleka (ale moze to tak aparat robi)ze niby ono takie jest jakby na drukarce wydrukowane ,porownujac jeszcze moj sugarbomb ten numer z tylu jest inny niz u mnie ale moze kazde pudeleczko ma inny numerek nie wiem u mnie jest 0Q02 a u Ciebie 9W02

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

wiecie co ja sie teraz poszlam zobaczyc na allegro i jestem w szoku skad oni takie ceny tanie maja taki sugarbomb mozna kupic juz od 60 zl ,ja za swoj w Pieper placilam 32 euro takze ja nie wiem skad oni takie ceny maja powiedzcie mi moze wy wiecie cos?

Edytowane przez Agawcia
Czas edycji: 2010-07-31 o 18:23
Agawcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 20:04   #780
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dodałam zdjecie,
poprosiłam też innego sprzedającego o zdjęcia 10, ale na razie cisza.
w sephorze róże kosztują 139zł, a tu tak tanio, wiec jestem podejrzliwa, i proszę was o radę.
o pdróbkach benefita poczytać można tu :http://no-to-pieknie.blogspot.com/20...i-jeszcze.html

--edit

coby nie zasmiecac pisze tu,
wygląda dość dobrze i fakt ze sprzedający podesłał tyle dobrych zdjęć, inni milczą, widocznie wiedzą ze to podróbki

---
ten też mnie kusi http://allegro.pl/item1164359421_ben...z_gratisy.html
i powoli na pierwszy rzut oka, po jakości kartonika zgaduje jakie mam szanse na oryginał. pan nie daje zdjęć tyłu
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-08-01 o 09:09
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.