Zmiana koloru oczu - pytanie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-19, 14:28   #1
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111

Zmiana koloru oczu - pytanie


Hej,
Od wczoraj chodzi mi po glowie pewna zmiana wyglądu– mianowicie zmiana koloru oczek przez kolorowe soczewki. Bylam ostatnio u okulisty i strasznie się na nie napalilam , tylko nie wiem jak wyglądają te kolorki na tęczówce – czy faktycznie tak jak pokazują na ulotce??? Bardzo bym chciala je wypróbowac (jestem na etapie testowania róznych soczewek J ) i zrobić psikusa mojemu facetowi – chociaż wiem że on lubi moje oczy , ale jak kazda kobieta lubię czasem poeksperymentowac w wyglądzie J Ostatnio testowałam na przyklad różne makijaże, bo wcześniej żadko się nie malowałam J ale jakoś makijaze nie wychodza mi za dobrze J
Aaa własnie – jeszcze chcialam zapytac o tusze do rzęs Oriflame(dorzucają je do Freshlooków) – czy są trwałe i czy nie krusza się za szybko, bo panda pod oczami nie wygląda dobrze
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 14:47   #2
aniolek19
Raczkowanie
 
Avatar aniolek19
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zielony pokój
Wiadomości: 359
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

elsinoe!A na jaki kolor chciałabyś zmienić oczka????Ja właściwie dołaczam sie do Twoich pytań+dodaje jeszcze jedno:Mój typ urody,chłodne latO+ciemne włosy,jaki kolor soczewek by pasował zamiast blue???Marzy mi sie brazowy(a juz nabardziej czarny)Tylko sama niewiem jakim wtedy bede typem urody i jak niby miałabym dobierać kolory???Zmieniała któraś z Was na brazowy)(z jasnych???)
aniolek19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 16:13   #3
nadziejka_82
Raczkowanie
 
Avatar nadziejka_82
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 323
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

hehe no dziewczyny, widze ze napadlo was to co mnie ze dw lata temu, z tym ze ja soczewki nosze na codzien juz z 8 lat. nosilam tylko chwile zwyklaki pozniej jako ze mam szaro-zielono-niebieskie oczy postanowilam pobawic sie softkolorami. i tak mi juz zostalo. w zasadzie kazdy aqua, green i royal blue wygladaja super na jasnych oczach. <i przy srednim chlodnm blondzie lata>

ale stwierdzilam raz ze moze by tak czarne :-D echh to marzenie o ciemnych oczach.
i skusilam sie na kolorwe soczewki. czarnych z mocami nie bylo. byly brazy, najciemniejszy w opakowaniu ladny ale jak zalozylam na oko to ten otwor na zrenice byl za duzy gdy zrenica zwezona i przeswitywala ta moja zielen bura. wygladalo po prostu bardzo zle. koniec koncow zdecydowalam sie na orzechowy kolor , bo jak juz sie uparlam to nie bylo przebacz.
efekt byl taki ze :
1. wiekszosc tych soczewek mocno koloryzujacych ni ema rozmiaru. wiec komfort byl taki ze lepiej nie wspominac. takie wrazenie zsuwajacej sie soczewki
2. kolor nie wygladal ani troche naturalnie. moze byl za cieply do mojego typu. chociaz wtedy mialam zloty blond..
3. <jestem strasnie podobna do obojga moich rodzicow> pryjechali ich odwiedzic znajomi po dluzszej przerwie, tak patrza na mnie patzra, nadziwic sie nei moga.. ze taka niepodobna corke maja :-D

kolor oczu bardzo zmienia. sczegonie przy zmianach z jasnego na ciemne. moze odwtotnie to wychodzi lepiej.

w kadym razie, nie takie to piekne jak w folderach.

chocia znie powiem, usza mnie strasznie soczewki radiance :->
nadziejka_82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 17:04   #4
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Cały czas ogladam w necie te kolorowe soczewki i nie moge zdecydowac się na kolor - ja oczywiście prawie wszystkie bym chciala

http://www.freshlookcontacts.com/ - zobaczcie są przesliczne

tylko czy na oczach tez tak wyglądają. Poza tym dzisiaj przeczytałam że są różne rodzaje tych sopczewek - zmieniające kolor oczek, pogłębiajace kolor oczu i jeszcze inne - no i weś i się zdecyduj!!! jakby dwa kolory były to wybór od razu byłby łatwiejszy
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 17:43   #5
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

No jasne ze wychodza takie jak na zdjęciu lub bardzo podobne, musisz tylko przeczytac o nich wiecej do jakich oczu dane soczewki sa wybrac odpowiednie dla koloru Twojej teczowki i sprobowacNapewno bedzie mila zmiana...ja mam gorszy problem z zakladaniem i zdejmowaniem ich:P wiem, ze dla niektorych t zaden problem ale dla mnie wielki,grrr:P wruc jakies fotki jak zmienisz juz kolor oczu zebysmy moglypodziwiac
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 20:12   #6
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Też się mocno napaliłam na kolorowe szkła
Mam piwne oczy, zamierzam kupić szkła zielone albo fioletowe. Ale - rzecz jasna - nie mogę się zdecydować
Dodam jeszcze, że na codzień noszę szkła korekcyjne, więc nie wiem, czy w ogóle będą mieli fajne kolory...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:21   #7
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

ja też się przymierzam do kupna kolorowych soczewek. kiedyś nosiłam w ogóle soczewki ale ze względu na różne kłopoty zdrowotne nie mogę ich nosić więcej niż 2-3 godziny dziennie więc mi się nie opłaca. ale kolorowe takie od święta zamierzam sobie kupić. Mam szaro-niebieskie jasne oczy więc ponoć wszystkie kolory mają wyglądać dobrze. Moja koleżanka z pracy nosi czasem kolorowe, ale ona ma brązowe ciemne oczy i dużo większy problem z doborem odpowiedniego koloru.
Na razie zdecydowałam się na Freshlook colours Dimensions - Carribean Aqua - obejrzałam już je też na tej stronce z próbnikami, strasznie ładny kolor.
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 14:39   #8
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Rozmowy nt. soczewek prowadzimy na forum plotkowym.

Przenoszę i pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:14   #9
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Cytat:
Napisane przez nadziejka_82
byly brazy, najciemniejszy w opakowaniu ladny ale jak zalozylam na oko to ten otwor na zrenice byl za duzy gdy zrenica zwezona i przeswitywala ta moja zielen bura.
Każde kolorowe soczewki mają jednakowy otwór na źrenicę? Jaki duży mniej więcej on jest?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:49   #10
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

a czy kupujac kolorowe soczewki moge wybrac kolor jaki tylko chce? ( przy swoim kolorze teczowek) czy to ma jakies znaczenie? moje sa brazowe a chcialabym miec niebieskie...
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:00   #11
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Ojj, przez Was i mnie wzielo bardzo korci mnie zapuscic sobie jakis gleboki, niebieski odcien lub intensywna zielen mam oczy brazowo-ziolone, dosc ciemne, ale nie czarne, wiec nie wiem czy by mi wyszly

i najwazniejsze, czy mozna kolorowe soczewki zalozyc jak nie ma sie zadnej wady wzroku (przynajmniej sie o niej nie wie )?
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-20, 17:12   #12
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Dziewczyny sa rozne soczewki- niektore nadaja sie nawet do ciemnych oczu poniewaz zmieniaja calkowicie kolor teczowki. Sa tez takie ktore poglebiaja / podkreslaja kolor oczka. Niektore zas jedynie dodaja takich iskierek i blasku oczom

Lalesia sa soczewki kolorowe bez mocy ( PLANO ). Dostepne sa jedniodniowe, dwutygodniowe, miesieczne, 3- miesieczne. Do wyboru, do koloru
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:48   #13
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Cytat:
Napisane przez lalesia
i najwazniejsze, czy mozna kolorowe soczewki zalozyc jak nie ma sie zadnej wady wzroku (przynajmniej sie o niej nie wie )?
Oczywiście że tak! Większy problem mają właśnie te "z wadą" niż bez, bo nigdy nie wiadomo, czy się odpowiednia dioptria znajdzie...

Mania - jasne, że można kupić soczewki, nawet jak się ma czarne tęczówki. Pozostaje pytanie - na ile naturalnie będzie to wyglądać?...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 17:52   #14
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

ja nosiłam kolorowe soczewki przez dobre 5 lat. Co mogę doradzić. Warto wybrać się do okulisty i przymierzyć. Niektóre soczewki wyglądają na oczach bardzo sztucznie, szczególnie te które są barwione na jednolity kolor.
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:07   #15
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Cytat:
Napisane przez rachela
Oczywiście że tak! Większy problem mają właśnie te "z wadą" niż bez, bo nigdy nie wiadomo, czy się odpowiednia dioptria znajdzie...

Mania - jasne, że można kupić soczewki, nawet jak się ma czarne tęczówki. Pozostaje pytanie - na ile naturalnie będzie to wyglądać?...
Rachela a czy mowilam ze do ciemnych oczu nie ma soczewek. Chodzi o to, ze na ciemnych oczkach nie wszystkie kolory wyjda. Dla ciemnookich dobrze sprawdzaja sie soczewki calkowicie zmieniajace kolor oczu. Tylko czesto wyglada to nienaturalnie...
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:18   #16
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Ja też chcę Mam niebieskie oczy ale chciałam zawsze pogłębić efekt, wybrać taki jasny błękit. Piszę "chciałam", ponieważ mój kolega zdecydował się na kolorowe soczewki i jak pojawił się na zajęciach we wrześniu to dosłownie "poraził" wszystkich kolorkiem swoich oczu. Wybrał niebieski ale jakoś to rażąco wyglądało, strasznie sztucznie Trochę śmiechu z tym było
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:30   #17
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Ja noszę kolorowe Freshlook Dimensions, mam naturalnie jasne oczy i efekt jest identyczny jak na fotkach Tak jak dziewczyny piszą radziłabym się wcześniej wybrać do optyka, poprzymierzać różne warianty i wybrać te które nam najbardziej pasuja. Mi samej teraz marzą się brazowe oczka, ale narazie mam zapas soczewek na 2msc
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 18:59   #18
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Też interesuje mnie ta kwestia. Moje oczy są niebieskie, dość jasne, z wyraźną, grubą granatową obwódką. Marzą mi się oczy ciemne, brązowe, nie mam wady wzroku. Rozumiem, że jest duża szansa, że soczewki w tym kolorze będą wyglądały źle? Do soczewek trzeba też chyba doliczyć koszt płynu?
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-21, 16:39   #19
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Ja nie widziałam nigdy na żywo kolorowych soczewek i z tego co wiem to zwykłe nie mają otworu na źrenicę.A kolorowe mają?Jaki duży?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-21, 17:15   #20
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Cytat:
Napisane przez Nemezja
Ja nie widziałam nigdy na żywo kolorowych soczewek i z tego co wiem to zwykłe nie mają otworu na źrenicę.A kolorowe mają?Jaki duży?
Na tyle dużą, by źrenica mogła spokojnie "pracować"
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 16:48   #21
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Hej,
moja znajoma podłapała ten temat kolorowych soczewek jak pokazałam jej kolory. Byłyśmy nawet u opyka razem - kupiła sobie Freshlook Dimensions (czy jakos tak ) te soczewki niestety tylko dla osób z jasną tęczówką , ale kolory wyglądają świetnie. Ona ma szare oczka i kupiła sobie takie zielono-niebieskie , trochę podchodzą pod morski, są przecudowne i żałuję że ja nie mogę sobie sprawic takich samych sama jeszcze się nie zdecydowałam na żaden z tych kolorków, bo jest ich za dużo
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:09   #22
miss dare
Raczkowanie
 
Avatar miss dare
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 108
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Cytat:
Napisane przez Nemezja
Ja nie widziałam nigdy na żywo kolorowych soczewek i z tego co wiem to zwykłe nie mają otworu na źrenicę.A kolorowe mają?Jaki duży?
mi się wydaje że są takie co mają i takie co nie mają tego otworu na źrenicę. Ale z tego co pamiętam to mi okulistka mówiła, że na początku czasem trzeba się przyzwyczaić do kolorowych soczewek jak się wchodzi do ciemnych pomieszczeń - wtedy źrenica się powiększa i może być wrażenie "obwódki" naokoło pola widzenia.

ja jeszcze nadal nie miałam czasu kupić moich kolorowych ale zamierzam zamierzam! jeszcze kombinuję nad jednodniowymi acuvue colors, ale nie mają takiego pięknego koloru jak ten karaibski freshlook w każdym razie jak już jakieś kupię to dam znać jak się noszą

a do ciemnych oczu to chyba soczewki "radiance" są - robią takie jasne plamki na ciemnych oczach, ale mogę się mylić
chodzi mi o te:
http://www.cibavision.pl/products/co...radiance.shtml
miss dare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:13   #23
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

ja bardzo chcialbym zmienic kolor oczu - mysle o soczewkach tylko przeraza mnie fakt ze jak sie je nosi to wydaje sie wzrok / kolor strasznie sztuczny - ze odrazu sie widzi ze to soczewki kolorowe
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:23   #24
Nemezja
Zakorzenienie
 
Avatar Nemezja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Siódme Niebo Nienawiści
Wiadomości: 3 516
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Cytat:
Napisane przez Agucia
Na tyle dużą, by źrenica mogła spokojnie "pracować"
Moje nie upracują,bo w sztucznym i słabym świetle mam takie jak w ciemności.Ten otwór musiałby być chyba na całe oko i miejsca na kolor by nie zostało A są może soczewki kolorowe ,przez które widać jedną wielkość źrenicy,tzn.nie widać jak się zmienia,przez cały czas ma taką samą wielkość?
__________________

Nemezja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-24, 17:29   #25
miss_holland
Raczkowanie
 
Avatar miss_holland
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Mi sie marza granatowe oczy, ale takich soczewek jeszcze nie widzialam..
Radiance tez sa niezle.
miss_holland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 10:42   #26
parvaa
Wtajemniczenie
 
Avatar parvaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 562
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

A uzywal ktos tych soczewek i moze pdzielic sie wrazeniami estetycznymi ? ich cena jest kuszaco niska ciekawe czy to nie idzie w parze z jakoscie

http://www.koloroweoczy.pl/product_i...products_id=34

lub tu http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=1223058


edit: mozecie mnie uswiadomic co oznacza,ze soczewki sa dwutonowe lub trzytonowe?
parvaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 12:34   #27
elsinoe
Raczkowanie
 
Avatar elsinoe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 111
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

Do miss holland:

http://www.rutkowska.com.pl/ciba/fre...colorblend.htm - a ten pierwszy kolorek nie podchodzi pod granat?

Mi się wydaje , że są kolory które celowo wyglądają sztucznie np. violet - wiadomo od razu że to soczewki kolorowe ale widziałam też w katalogu naturalne kolory . Ja chyba dzisiaj coś sobie w końcu wybiore
elsinoe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-25, 16:14   #28
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Zmiana koloru oczu - pytanie

ja nosiłam kolorowe soczewki kilika lat i nie miałam problemu z dostosowaniem się źrenicy do otworu soczewki NIGDY. Być może miałyście źle dobrane soczewki. Ja za swoje 5 lat temu płaciłam około 650 zł, Roczne soczewki) Byłam z nich b.zadowolona.
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:42.