Małe rozeznanie - proszę o opinie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-03-13, 16:21   #1
MHKH
Raczkowanie
 
Avatar MHKH
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam i tu
Wiadomości: 140

Małe rozeznanie - proszę o opinie :)


Witam wszystkie Panie (i byc moze Panow )
zastanawialam sie ostatnio nad przyszloscia, moze otworzeniem wlasnego sklepu internetowego i tu pojawia sie moje pytanko:

poczatkowo kierowalam sie ku produktom (glownie kosmetykom) z Azji, ale jestem ciekawa czy jest cos, co Wy byscie chcialy miec ale ciezko to dostac albo posrednicy zdzieraja z ceny (pamietam moj krem BB, w HK kosztowal 100 HKD przez Internet - ponad 30 USD ).
Moze byc wszystko: jakies dziwactwa przeciwzmarszczkowe do cwiczenia twarzy, ciapaje i inne produktu do remontu twarzy co tylko Wam przyjdzie do glowy

dzieki za kazda sugestie i opinie
__________________
Blog osobisty
www.myhongkonghusband.com
一種語言永遠不夠
MHKH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 16:51   #2
Magdala19
Zadomowienie
 
Avatar Magdala19
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Poznańskie
Wiadomości: 1 988
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Kremy BB na pewno, filtry, ale też azjatyckie maski złuszczające do stóp i dłoni.
__________________
"It takes a long time to become young."P.Picasso
Magdala19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:08   #3
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

konkurencja dla Azjatyckiego cukru? :P

myślę, że kremy BB to podstawa podstaw. jakieś kremy czy balsamy też mogą się sprawdzić. może jakieś kosmetyki do włosów, których nie ma w PL? nie znam się na asortymencie azjatyckich kosmetyków.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:11   #4
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

mnie ciekawią kosmetyki Sesdermy, mają bardzo dobre opinie
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:17   #5
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Również nie znam się na azjatyckich kosmetykach, ale jakby co to może jakieś żele pod prysznic/balsamy/płyny/sole do kąpieli o orientalnych zapachach i naturalnym składzie...? Plus jest taki, że jeżeli będzie ładne opakowanie, wiele osób kupi takie uniwersalne kosmetyki na prezent np.

Wg mnie warto skupić się na jakiejś linii eko, bo kobitki mają teraz świra na tym punkcie
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:20   #6
MHKH
Raczkowanie
 
Avatar MHKH
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam i tu
Wiadomości: 140
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
konkurencja dla Azjatyckiego cukru? :P

myślę, że kremy BB to podstawa podstaw. jakieś kremy czy balsamy też mogą się sprawdzić. może jakieś kosmetyki do włosów, których nie ma w PL? nie znam się na asortymencie azjatyckich kosmetyków.
ani troche po prostu zanim zdecyduje sie cokolwiek dzialac chce wybadac co ludzie chcieliby kupic moj maz wczoraj z grubej rury walnal 'a moze plyty z muzyka' to temu dinozaurowi powiedzialam, ze majac Internet i piratebay'a to bysmy mogli sie podetrzec pieniedzmi i wyrzucic, taki bysmy profit mieli

poki co dziekuje za wszelkie odpowiedzi, szczegolnie jesli wspomniana jest konkretna marka moga tez to byc jakiekolwiek inne produkty azjatyckie typu ksiazki, filmy, jakies ☠☠☠☠☠☠☠ki, o ubraniach nie mysle bo eBay i inne strony maja tego na peczki

---------- Dopisano o 09:20 ---------- Poprzedni post napisano o 09:18 ----------

Cytat:
Napisane przez muzeumolbrzymuf Pokaż wiadomość
Również nie znam się na azjatyckich kosmetykach, ale jakby co to może jakieś żele pod prysznic/balsamy/płyny/sole do kąpieli o orientalnych zapachach i naturalnym składzie...? Plus jest taki, że jeżeli będzie ładne opakowanie, wiele osób kupi takie uniwersalne kosmetyki na prezent np.

Wg mnie warto skupić się na jakiejś linii eko, bo kobitki mają teraz świra na tym punkcie
no genialna dziewczyna!
__________________
Blog osobisty
www.myhongkonghusband.com
一種語言永遠不夠
MHKH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 17:20   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Cytat:
Napisane przez MHKH Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie (i byc moze Panow )
zastanawialam sie ostatnio nad przyszloscia, moze otworzeniem wlasnego sklepu internetowego i tu pojawia sie moje pytanko:

poczatkowo kierowalam sie ku produktom (glownie kosmetykom) z Azji, ale jestem ciekawa czy jest cos, co Wy byscie chcialy miec ale ciezko to dostac albo posrednicy zdzieraja z ceny (pamietam moj krem BB, w HK kosztowal 100 HKD przez Internet - ponad 30 USD ).
Moze byc wszystko: jakies dziwactwa przeciwzmarszczkowe do cwiczenia twarzy, ciapaje i inne produktu do remontu twarzy co tylko Wam przyjdzie do glowy

dzieki za kazda sugestie i opinie
Na pewno nie to, co można dostać wszędzie. Ale też nie jakieś kompletne pierdoły i wynalazki z tyłka (typu "czapka odmładzająca" ), które niczego nie dają.

Mnie zawsze interesują rzeczy o ciekawym składzie (wyciągi z egotycznych ziół, kwiatów), zapachu (!). Dłonie, włosy, stopy, twarz - maseczki, peelingi, olejki, szampony, olejki do masażu, do moczenia stóp. Ważny jest opis - bez tego nawet jakiś naj naj produkt może zginąć w tłumie. A ceny ustal takie, aby wyjść na swoje, ale jednocześnie nie szokować. Pamiętaj również o tym, że sklep musi być przejrzysty, funkcjonalny. Żeby nie zniechęcał klientów.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-13, 19:58   #8
muzeumolbrzymuf
Rozeznanie
 
Avatar muzeumolbrzymuf
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Zagłębianka
Wiadomości: 673
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

MKHK Cieszę się, że moje złote rady na coś mogą się przydać !


Aaa i jeszcze, odnośnie organizacji.
Po pierwsze musisz się dobrze wypromować. Reklama to dźwignia handlu, mówią. I mają rację. Musisz zaciekawić, zaintrygować ludzi. Bo internetowych sklepów jest od groma. Pokaż, że to Twój jest najlepszy Ja, jako konsument zwracam uwagę na wygląd strony. Profesjonalnie wyglądająca, bardziej zachęca. I sklep od razu wydaje się wiarygodniejszy. Plus banery na innych portalach, może jakieś ulotki rozdawane na mieście...?

I drugie co chciałam Ci doradzić- promocje przyciągają.
Tydzień z czymś tam - i np obniżka 10 % na daną linię produktów.
Albo z okazji Dnia Kobiet, Walentynek, pierwszego dnia wiosny itd itd- przesyłka przy zakupie 3 produktów gratis.

Ja zawsze się daję złapać na takie promocje
muzeumolbrzymuf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 20:33   #9
hanayome
Raczkowanie
 
Avatar hanayome
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 98
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

A ja z koncertem życzeń Jeśli będzie można u Ciebie dostać ten BB cream to masz pierwszą klientkę
hanayome jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 21:27   #10
Pantegram
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 019
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Co do porad - pamiętaj również o cenie przesyłki.
Mnie cholernie wręcz zniechęca w sklepach internetowych to, jak np. chcę kupić półprodukt, którego nie mogę dostać stacjonarnie, ale też nie chcę go kupować na litry w hurtowniach i okazuje się, że jeśli chciałabym kupić przez internet za kilka złotych to za przesyłkę musiałabym wybulić kilkanaście... Nie ma chyba nic gorszego.
Generalnie chodzi mi o to, że ludzie w necie szukają oszczędności, a ponadto chętnie kupują rzeczy na próbę, w małych ilościach, bo nie mogą ich wypróbować, dotknąć. A jako firma możesz wynegocjować sobie takie warunki umowy z dostawcą, by mieć tańsze przesyłki niż standardowe, a nadal ubezpieczone.
Bardzo zachęcająca do zakupów jest np. darmowa wysyłka powyżej pewnej kwoty, np. 100 czy 200 zł oraz w drugą stronę - tania wysyłka listem, kiedy ktoś kupuje tylko próbki lub minimalne ilości produktu.
Pantegram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 22:45   #11
Caramelka
Raczkowanie
 
Avatar Caramelka
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 395
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Ja mam chrapkę na Ettude House
Caramelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-14, 00:56   #12
MHKH
Raczkowanie
 
Avatar MHKH
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Tam i tu
Wiadomości: 140
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

dziekuje za wszystkie posty a jak sie odnosicie do tego, ze sklep bylby poza Polska? na razie to tylko plany, musze sie osobiscie spotkac z paroma osobami, ktore 'znaja osoby', na ile to sa wiarygodni ludzie itd., pomyslec jak to wszystko logistycznie zrobic, jakie dokumenty sa potrzebne itd.

marzy mi sie strona w 3 jezykach, z baza w Hong Kongu ze mna na miejscu - to nie China Post, ze bedzie szlo miesiac, ale jednak 2 tygodnie sa czekania zwykla wysylka, ale tu tez cos mozna pokombinowac, ze przy zakupie powyzej danej kwoty wysylka ekspresem za darmo itd., poza tym jednak podatki wygladaja duzo inaczej i dlatego cena bylaby nizsza niz jak to ktos robi z biznesem w Polsce, ale to tez musi nam wyliczyc profesjonalista itd.nie mniej jednak nie na darmo nazywa sie HK rajem podatkowym

teraz jeszcze gazetke przegladam i stad tez jeszcze kolejne pytanko: czy ktoras z Was, hipotetycznie, bylaby sklonna do zakupu takich urodowych gadzetow? na dodatek zobaczylam takie saszetki typu 'beauty food' ( ) i pomyslalam, ze moze do kazdej wysylki dolaczyc jedna czy dwie tego typu rzeczy, dla powiedzmy, pierwszych 100 zamowien.

trapi mnie jeszcze jeden problem - platnosci, nie kazdy ma paypala i musze sie rozeznac, jaki jest najkorzystniejszy i najbezpieczniejszy, zarowno dla kupujacych jak i dla mnie, system platnosci. ktos cos wie?

a w ogole na zakonczenie to chce Wam wszystkim podziekowac, bo nie ma to jak szukac u zrodla moze nawet bedzie jakas promocja dla wizazanek, kto wie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image (5).jpg (117,8 KB, 28 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image (6).jpg (131,0 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg image (8).jpg (149,5 KB, 24 załadowań)
__________________
Blog osobisty
www.myhongkonghusband.com
一種語言永遠不夠
MHKH jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 01:07   #13
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

I gadżety do pielęgnacji urody w niskich cenach
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 02:59   #14
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Blyszczyki Baby Pink-b trudno je dostac,jezeli bedziesz je miala w swoim sklepie to bede pierwsza klientka
I organiczne azjatyckie kosmetyki dla wrazliwcow
I opcja probek/miniaturek kosmetykow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (22,0 KB, 10 załadowań)

Edytowane przez CzarnyElf
Czas edycji: 2014-03-14 o 03:01
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 17:46   #15
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

Cytat:
Napisane przez Magdala19 Pokaż wiadomość
Kremy BB na pewno, filtry, ale też azjatyckie maski złuszczające do stóp i dłoni.
Dokładnie
Poza tym azjatyckie kosmetyki pielęgnacyjne do twarzy: coś do demakijażu, coś nawilżającego, jakieś naturalne linie.
I oczywiście ciekawe gadżety urodowe, o których tu dziewczyny wspominają.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-14, 18:26   #16
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Male rozeznanie - prosze o opinie :)

normalne konto bankowe, opcja przesyłki pobraniowej (jeśli coś takiego istnieje w Azji :P) plus paypal
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-14 19:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:28.