Jak podkreślić jasną cerę? część VII - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-08, 17:17   #991
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dlaczego przeraza?
bo jest ciężki. moją cerę wysusza i zapycha pory. po jednej nocy w nim (studniówka) przez dwa dni żaden podkład nie chciał mi się trzymać twarzy, bo skóra była tak... zmęczona. dla mnie to podkład do zadań specjalnych ale fakt faktem, że o ile normalnie (z minerałami czy innym "codziennym" podkładem) skóra mi się pokrywa lśniącą warstwą sebum po ok. 4 godzinach, o tyle w nim miałam matową twarz przez ok. 9h (przypudrowany pudrem fiksującym z Essence).
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-03-08 o 17:23
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:35   #992
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

a ja używałam ładnych kilka miesięcy codziennie i nic mi się z cerą nie działo
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:44   #993
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;32803679]a ja używałam ładnych kilka miesięcy codziennie i nic mi się z cerą nie działo [/QUOTE]
ja kiedyś też, mieszając go z Dermacolem... wtedy wydawało mi się OK, ale moja cera była wtedy w nieciekawym stanie przyzwyczaiłam moją cerę do delikatnego traktowania i teraz źle reaguje na taką ciężką artylerię...
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 17:52   #994
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Nie no, ja dermacolu bym nie nawaliła na całą twarz Kiedyś próbowałam używać, ale generalnie mi nie podszedł
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:17   #995
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;32803991]Nie no, ja dermacolu bym nie nawaliła na całą twarz Kiedyś próbowałam używać, ale generalnie mi nie podszedł[/QUOTE]
ja używałam ze wzgledu na krycie i kolor, potem zaczęłam go mieszać z Revlonem, a potem zaczęłam dbać o swoją twarz
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:40   #996
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

tenebra w aptekach,cieżko w stacjonarnych,spróbuj zamówić na dozie
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 18:41   #997
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja już teraz też wybieram lżejsze podkłady, ewentualnie bb creamy i łączę to wszystko z korektorem, albo nawet nie
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 18:56   #998
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Ja Revlona używałam sporadycznie (za ciemny) ale jako podkład mi odpowiadał. No może troszkę wysuszał Za to trwałość, wygląd na buzi na medal. I nie rozumiem tych jęków o ciężkości; dla mnie bardziej ciężki jest Flormar
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:14   #999
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Na mnie tez świetnie wyglądał. Oprócz koloru
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:18   #1000
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

ja revlona używam teraz i nie wydaje mi się ciężki, kładę go na krem w małej ilości i swietnie sie sprawdza. a cere mam suchą i wiekszość podkładow mnie wysuszała a ten nie
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 19:25   #1001
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

No właśnie kiedy tak czytałam recenzje o tym, jaki to on jest ciężki, jak super mocno kryje i bla bla bla, spodziewałam się gęstej mazi a'la pasta do butów, o kryciu podobnym do kamuflażu Kryolan.
No i kiedy moim oczom ukazała się fajny, lejący podkładzik, o kryciu wcale nie jakimś wybitnym (wypróbujcie Illamasqua RF, to dopiero jest krycie) bardzo się ucieszyłam. Tylko ivory jest za ciemny Ale weszła nowa wersja 24h i zastanawiam się, jak się mają nowe kolory do starych...
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-08, 20:05   #1002
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

też nie uważam Revlona CS za kryjący podkład. Zwłaszcza, że u mnie w ogóle nie stapia się z cerą, ciężko to wyjaśnić, ale tworzy jakby woskową, widoczną warstewkę, nie ma w nim tego "mlecznego" krycia (przynajmniej w Buff). Dobrze wygląda u mnie po zmieszaniu z NYXem, wtedy lepiej sie stapia i co za tym idzie - lepiej kryje
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 20:37   #1003
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

U mnie dobrze wżera się w skórę, ale doskonale rozumiem o co Ci chodzi z tym zaleganiem. Tak mam np. Z Flormarem, Bourjois HM, Armanim Face Fabric... Podkład nie chce wtopić się w skórę tylko robi się coś na kształt warstw: podkład, sebum które wytwarza moja skóra (chyba w jakimś ataku histerii), no i w końcu skóra... A że jeszcze gęba blada, to tym bardziej wszytko rzuca się w oczy.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-08, 23:06   #1004
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Może ja pomogę bo używam tego pudru od dawna i miałam już wiele kolorów. Najjaśniejszy jest właśnie ten 01 transparent . Nie jest on jednak do końca transparenty, ale bardzo jasny i wpada mocno w żółć. Kolejny w numeracji jest peach glow 03 i jest taki beżowo-różowy. Ja go używam jesienią, kiedy mam jeszcze resztkę opalenizny.
Szczerze mówiąc, u mnie peach glow sprawuje się lepiej od transparentnego, może dlatego że ja jestem chłodnym typem urody, a transparentny jest nieco żółtawy.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
ja póki co wykańczam jakiś krem z Olay z niewielkim filtrem, ale chcę znów kupić sobie duży filtr jakiś no i mam problem - nie wiem jaki. Pod filtr będę sobie aplikować serum z witaminą C, ale nie jestem znawcą składów i obawiam się momentu kupna póki co jeszcze trochę tego kremu Olay mam więc mam czas na studiowanie składów. W zwykłych kremach jestem się w stanie trochę odnaleźć (parafina i gliceryna przekreśla u mnie kupno kremu tak jak u ciebie Sondrina) ale z filtrami już jest trudniej...
Ja mam problem ze wszystkimi specyfikami do twarzy. Ciężko mi znaleźć krem i filtr... Właściwie dzięki jednej blogerce mam jeden filtr na oku, ale muszę założyć konto na Allegro, żeby go zamówić
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 18:47   #1005
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

o co myślicie o Dainty Dolly? zastanawiam się własnie czy nie zlecic zakupu podkładu a anglii, ale nie wiem na ile wierzyć opisom ze jest jasny..widział go ktoś juz w realu? nadal szukam ideału, jako ze Armani okazał się hmm ciemniejący i niewspółgrający z moją cerą...
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 19:03   #1006
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Nikita-v Pokaż wiadomość
o co myślicie o Dainty Dolly? zastanawiam się własnie czy nie zlecic zakupu podkładu a anglii, ale nie wiem na ile wierzyć opisom ze jest jasny..widział go ktoś juz w realu? nadal szukam ideału, jako ze Armani okazał się hmm ciemniejący i niewspółgrający z moją cerą...
On jest jasny. Na pewno jaśniejszy niż alabaster Bobbi Brown i reszta luksusowych podkładów dostępnych w Doulasie czy Sephorze. Ale nie wiem jak z jakością niestety. Obawiam się, że będziesz musiała się poświęcić i posłużyć za świnkę laboratoryjną
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 20:47   #1007
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Witam. Nie wiem czy pytanie tu pasuje ale chcialabym sie spytac o jedna rzecz. Gdy ma sie urode w stylu krolewny sniezki to bardziej pasuje roz brzoskwiniowaty,czerwonow aty czy podchodzacy pod fiolet? Bo mam zamiar se kiedys jakis sprawic i niezbyt wiem jaki...:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-11, 23:34   #1008
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Witam. Nie wiem czy pytanie tu pasuje ale chcialabym sie spytac o jedna rzecz. Gdy ma sie urode w stylu krolewny sniezki to bardziej pasuje roz brzoskwiniowaty,czerwonow aty czy podchodzacy pod fiolet? Bo mam zamiar se kiedys jakis sprawic i niezbyt wiem jaki...:/
Ja jestem śnieżką i powiem Ci, że kompletnie u siebie nie widzę brzoskwini. Ja wybrałabym coś bardziej czerwonowatego albo podchodzącego pod fiolet, ze wskazaniem na czerwonawy.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 11:22   #1009
Nikita-v
Zadomowienie
 
Avatar Nikita-v
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 1 693
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
On jest jasny. Na pewno jaśniejszy niż alabaster Bobbi Brown i reszta luksusowych podkładów dostępnych w Doulasie czy Sephorze. Ale nie wiem jak z jakością niestety. Obawiam się, że będziesz musiała się poświęcić i posłużyć za świnkę laboratoryjną
że tak powiem ryzyk fizyk, zamówię sobie zeby mi na świetą znajomy z Anglii przywieźli.... guench a moze orientujesz się który bedzie najjasniejszy odcień?
Nikita-v jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-12, 12:10   #1010
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
też nie uważam Revlona CS za kryjący podkład. Zwłaszcza, że u mnie w ogóle nie stapia się z cerą, ciężko to wyjaśnić, ale tworzy jakby woskową, widoczną warstewkę, nie ma w nim tego "mlecznego" krycia (przynajmniej w Buff). Dobrze wygląda u mnie po zmieszaniu z NYXem, wtedy lepiej sie stapia i co za tym idzie - lepiej kryje
Revlon jest przyjemnie lejący ale dla mnie był niewypałem, odór alkoholu po otwarciu był dla mnie obezwładniający. I po całym dniu skóra błyszczała sie jak wysmarowana olejem i schodziła płatami a wtedy miałam ją w dobrej kondycji dodam że dzień z Revlonem spędziłam pasywnie w domu a błyszczałam się po 15 minutach i swędzenie odczuwałam jakiś czas od nałożenia
co do urody królewny śnieżny stawiałabym też na malinowe i fuksjowe róże
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 15:37   #1011
weraxx
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Dziewczyny, jakiś sprawdzony w miarę dobrze kryjący jasny podkład drogeryjny?

Skończył mi się mój dotychczasowy, wczoraj przeszłam się do Natury poprosiłam panią o pomoc w wyborze jak najjaśniejszego, dzisiaj wypróbowałam i jak się okazało trochę 'pomarańcz' na twarzy

Nie dysponuję teraz takimi pieniędzmi aby zamawiać z neta mój ulubiony a potrzebuję czegoś na szybko

Może Maybelline Dream Matte Mousse, próbowałyście?
weraxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-12, 16:28   #1012
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Witam. Nie wiem czy pytanie tu pasuje ale chcialabym sie spytac o jedna rzecz. Gdy ma sie urode w stylu krolewny sniezki to bardziej pasuje roz brzoskwiniowaty,czerwonow aty czy podchodzacy pod fiolet? Bo mam zamiar se kiedys jakis sprawic i niezbyt wiem jaki...:/
raczej czerwienie, przez chłodne róże nawet do odcieni fioletu. Mi jako Królewnie Śnieżce niespecjalnie pasują ciepłe odcienie. Brzoskwinie i korale u mnie mogą przejsć tylko wtedy, kiedy mam tak zaszpachlowaną skórę, ze nie widać żadnych zaczerwienień czy innych niedoskonałości, a jednak efekt tak doskonałej porcelanowej lalki jest ciężki do osiągnięcia i utrzymania. Na "normalnej", codziennej tapecie ciepłe kolory wyglądają u mnie nieświeżo, jakbym się poparzyła czy coś

niestety jestem udawaną królewną śnieżką. moje włosy są naturalnie w kolorze jasnego, popielatego brązu. Ale jak patrzę na swoje prawie że czarne brwi i rzęsy, a potem na jaśniutki odrost, a potem znowu na swoje brwi to aż się dziwię, jak to możliwe. Nie, żebym miała coś przeciwko brwiom ciemniejszym niż włosy, wręcz przeciwnie, ale jednak lepiej mi w ciemnych włosach nie wyglądam sztucznie dopóki nie mam widocznego odrostu.
weraxx, a jakiego używałaś wcześniej?

btw, zaglądacie na bloga NatalieDee? dzisiaj adekwatnie do naszych skór (załącznik)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg i-am-gonna-get-lighter-and-lighter-til-i-dissipate-into-the-ether.jpg (143,6 KB, 129 załadowań)
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2012-03-12 o 16:34
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-13, 18:50   #1013
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez weraxx Pokaż wiadomość
Może Maybelline Dream Matte Mousse, próbowałyście?
Mam najjaśniejszy odcień Ivory, niedostępny u nas w 3 świecie, a i tak ciemny jest . Kiedyś miałam korektor dream mousse ivory i on był jasny , ale to dawno i nieprawda...

---------- Dopisano o 19:50 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
btw, zaglądacie na bloga NatalieDee? dzisiaj adekwatnie do naszych skór (załącznik)
dobre
rousse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-14, 20:33   #1014
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Sondrina,dzięki a poleciłabyś jakiś może?
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-16, 23:57   #1015
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Jutro wybieram się na wiosenne zakupy. Poszukuję jakiegoś myszowatego, matowego cienia. Możecie jakiś polecić?
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:36   #1016
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez Sondrina Pokaż wiadomość
Jutro wybieram się na wiosenne zakupy. Poszukuję jakiegoś myszowatego, matowego cienia. Możecie jakiś polecić?
ja poszukuję ogólnie matowych cieni mam po dwa maty z Inglota i znielubione Essence i jak dla mnie to dno, oba dają taki niefajny wysuszający kredowy efekt, Inglot dodatkowo kruszy się na potęgę. Czytałam że seria matowa z Bell jest dobra ale chciałam tez dorwać MIYO ale nic z tego, niby nie ma chętnych i drogerie w mojej mieścinie nie sprowadzają, ale nie wiem czy przypadkiem nie maja samych oczoj***ch kolorów.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:50   #1017
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja poszukuję ogólnie matowych cieni mam po dwa maty z Inglota i znielubione Essence i jak dla mnie to dno, oba dają taki niefajny wysuszający kredowy efekt, Inglot dodatkowo kruszy się na potęgę. Czytałam że seria matowa z Bell jest dobra ale chciałam tez dorwać MIYO ale nic z tego, niby nie ma chętnych i drogerie w mojej mieścinie nie sprowadzają, ale nie wiem czy przypadkiem nie maja samych oczoj***ch kolorów.
Ja lubię maty z inglota ale z serii 'pasiaków'; mam brązy ciepłe i zimne oraz nudziaki i są super. Zarówno trwałość jak i pigmentacja.
Niektóre maty z Catrice są fajne; mój ulubiony to 350 bodajże Starlight expresso. To chłodny brąz; idealny do tworzenia iluzji załamania powieki przy opadającej powiece.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 12:59   #1018
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Inglot wkład do paletki magnetycznej 358
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 13:11   #1019
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ja lubię maty z inglota ale z serii 'pasiaków'; mam brązy ciepłe i zimne oraz nudziaki i są super. Zarówno trwałość jak i pigmentacja.
Niektóre maty z Catrice są fajne; mój ulubiony to 350 bodajże Starlight expresso. To chłodny brąz; idealny do tworzenia iluzji załamania powieki przy opadającej powiece.
ja mam pojedyncze będę musiała spojrzeć jeszcze na pasiaki choć u mnie Inglot pechowy jest albo trafiałam na wadliwe egzemplarze. Mam jeszcze Integry i we wszystkich cieniach opakowania trafił szlag. A obchodzę sie z kosmetykami delikatnie i mam jest zawsze poukładane w pudełkach. Z kolei moje dwa sypkie Inglotowe cienie po kilku miesiącach zmieniły kolory Na maty Catrice nigdy nie patrzyłam bo zawsze te błyszczące ogladałam
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-17, 23:39   #1020
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VII

Byłam w Inglocie i nie było myszowatego cienia... Muszę jeszcze odwiedzić stoisko tej marki w innym centrum handlowym, gdzie jest większy asortyment

Poza tym jakimś cudem poparzyło mnie słońce na dekolcie, chociaż szłam tylko do galerii handlowej i miałam szalik To tak bardzo piecze, jest lekko różowawe, ale za parę dni będę miała żółtą plamę
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-18 20:01:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:45.