Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-03-05, 11:16   #1
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598

Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?


Co myślicie o nowym centrum handlowym? czy podoba wam się jego lokalizacja i sklepy, które tam będą? Ja osobiście bardzo się cieszę że wreszcie w krakowie zjawią się dwie marki: HM oraz CA. Bo już zaczyna mnie denerwowac jak przeglądam gazety i najfajniejsze ciuszki są właśnie tych firm. Mam jeszcze nadzieję że znajdzie się tam kappahl, ale nic o tym nie słyszałam.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 11:41   #2
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Ja mimo, ze nie jestem dokladnie z Krakowa to bardzo sie ciesze Do tej pory prawie zawsze i najchetniej z centrów handlowych wybieralam Plaze, bo tam znajde wiekszosc sklepow, ktore lubie, ale niestety nie wszystkie. Wlasnie zawsze chcialam wybrac sie do tak rozchwalanego H&M, ale nie bylo gdzie Teraz mam nadzieje to nadrobic A co do H&M do o ile dobrze pamietam otwieraja je jeszcze w M1? Chociaz ja osobiscie za M1 jakos nie przepadam
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 12:02   #3
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

babeczki a powiedzcie proszę gdzie dokladnie mieści się Galeria Kazimierz i kiedy otwarcie (podejrzewam że na Kazimierzu hihi)?? a może już było ??
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 12:10   #4
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

a właśnie że nie na Kazimierzu przy rondzie kotlarskim, na ul Rzeźniczej
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 12:10   #5
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

"Obiekt będzie położony tuż przy zachodnim nabrzeżu Wisły, w sąsiedztwie zabytkowych ulic Kazimierza, w niewielkiej odległości od krakowskiego Starego Miasta." Czytalam tez, ze otwarcie bedzie w pierwszym kwartale 2005r. no to chyba juz za niedlugo Tym bardziej ze Cinema City w Galerii Kazimierz otwieraja juz 18 marca
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 12:14   #6
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

HM otwierają 16 marca
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 12:23   #7
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

dzięki babeczki, nie wykupcie mi wszystkiego bo nieprędko się do Kraka wybieram a może wiecie jakie jeszcze sklepiki tam planują ?? bo mnie przede wszystkim kusi H&M, ale może będzie jeszcze jakaś "nowa nowość" której wcześniej nie było ??
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-03-05, 12:35   #8
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

"Sklepy w Galerii Kazimierz będą miały 36.000 m˛ powierzchni. Oprócz salonów z markami z Grupy Empik Media & Fashion, największą powierzchnię zajmą delikatesy krakowskiej firmy Alma, dwupoziomowy sklep z popularną odzieżą Hennes&Mauritz o wielkości blisko 2 000 mkw oraz dziesięciosalowe kino Cinema City. Duże sklepy będą mieć tu również Euro RTV AGD oraz sieć aptek - Superpharm. Chętni do kupna markowej odzieży oraz butów będą mogli je nabyć w sklepach firm Carlings, Carry, Cubus, Cropp, Bata, Gino Rossi, House of Colors, Jacqueline Riu, Molton, Promod, Reporter, Reserved, Tatuum, Timberland, Vistula, Zara, Espirt, Sisley czy Benetton. Dla osób aktywnych swą ofertę przygotowuje sklep sportowy Active oferujący marki Adidas, Nike i Reebok. Swoje sklepy otworzą również Puma, New Balance i Athletes Foot. W sklepach Big Star, His, Lee, Levis, Maverick i Wrangler będzie można kupić najmodniejsze ubrania jeansowe."
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 12:38   #9
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

A ja z wielką rezerwą podchodzę to tej galerii. Widziałam wizualizacje tego projektu i przeraziłam się jak zobaczyłam budynki starej rzeźni, które przy tej nowej kubaturze wyglądają jak pudełeczka od zapałek. A biorąc pod uwagę, że galerię projektowało to samo biuro co i Plazę... to aż się boję A już w ogóle budowanie takiego komercyjnego mall'a w centrum miasta uważam za pomyłkę.. Ale takie już moje "zawodowe" zboczenie co nie zmienia faktu, że cieszę się, że H&M wkracza na rynek małopolski
(Aha z tego co pamiętam to otwarcie ma być 16 marca.)

xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 18:13   #10
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Zgadzam się z Xanką. Nie mam żadnego zawodowego zboczenia ale jako lokalna patriotka obawiam się że będzie to budynek (jak większość budowanych ostatnio w Krakowie) szpecący charakterystyczną architekturę Krakowa;(
Budowanie centrów handlowych w środku miasta uważam za skandal.
Umieszczenie w nim kolejnego multipleksu to już w ogóle porażka. Jeżeli w wyniku tego padnie następne normalne kino to niedługo w ogóle nie będzie gdzie oglądać filmów;( Dresiarskie multipleksy pełne są smrodu kukurydzy i nie mają atmosfery zamieszkującej przeważnie wnętrza związane ze sztuką...
Widziałam niedawno GK, budowana miała się ku ukończeniu - jest to jeszcze jedna ohydna bryła materiałów budowlanych;( Nie mam pojęcia dlaczego akurat w Krakowie pozwalają budować coś tak brzydkiego (tak brzydkiego jak hotel koło filharmonii czy ten koło Wawelu). Odnoszę wrażenie że jest w tym jakiś cel, podobny do tego, w którym zbudowali w Krakowie Nową Hutę;( Odwiedzałam galerie handlowe w innych Polskich miastach. Niektóre z nich wykorzystują już stojące, wpisane w architekturę miasta budynki, inne zaprojektowane są tak, że wręcz upiększają miasto, w niektórych ciekawszych, panuje specyficzna, przyjemna atmosfera. Akurat w Krakowie większość wielkich sklepów wygląda jak gigantyczny blaszak lub bunkier przeciwatomowy;( I o ile na przedmieściach te paskudztwa nie rażą, to centrum nie jest odpowiednim miejscem dla wygłupów architektów bez talentu i wyobraźni;( Takie budynki w Warszawie na przykład nie wprowadzają dysonansu estetycznego, w Krakowie jeszcze tak (choć obawiam się że już niedługo Wawel nie będzie pasował do takiego pudełkowatego miasta).
Cieszę się że będą nowe sklepy w Krakowie (raczej obiektywna to radość bo butiki mnie nie podniecają ) ale spokojnie mogłyby sobie istnieć poza starym centrum, i tak ludzie by do nich jeździli...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-05, 18:45   #11
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

mnie też się wydaje że lokalizacja ta nie jest szczęśliwa bo to już 3 sklep na tej trasie ( M1-Plaza-Gal.Kaz) i obawiam się że przez to al. Pokoju aż do ronda Kotlarskiego niedługo wogóle nie będą przejezdne, o tłoku w środkach transportu miejskiego nie wspominając.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-17, 16:52   #12
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Byla juz ktoras z Was moze w tej galerii? Bo ja sie wybieram w sobote i tak sie zastanawiam czy wszystkie sklepy sa juz otwarte? Czy wogole dojazd jest latwy i jesli wysiadam z tramwaju na Rondzie Grzegorzeckim czy Starowislnej to trudno jest trafic?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 17:24   #13
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Ja dziś byłam.
W środku można się zgubić bo w odróżnieniu od Plazy czy M1 ruch jest hmm... kołowy? Jest piętro Sklepy pootwierane (nie wszystkie, Zara np. jeszcze zamknięta) ludzi strrrrasznie duzo (jak zawsze tuż po otwarciu)
Jeśli wysiądziesz przy rondzie Grzegórzeckim, to musisz iść cały czas Rzeźniczą (niewielka przecznica z Grzegórzeckiej zaraz przy przystanku) 2 minutki i jesteś Jeśli nie będziesz wiedzieć, to kieruj się zapachem czekolady Wawelu
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 17:39   #14
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

A to konkretnie wiesz czy jest juz otwarty House, Reporter, H&M i Deichmann? I czy jest jakis hipermarket w stylu np realu w M1?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 17:47   #15
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

kasia napisał(a):
> A to konkretnie wiesz czy jest juz otwarty House, Reporter, H&M i Deichmann? I czy jest jakis hipermarket w stylu np realu w M1?

Wiem H&M jest otwarty, wieeelki (na 2 piętrach ) House też jest otwarty Deichmann - nie jestem pewna, ale widziałam parę sklepów z fajnymi butami. Są też 2(!!!) Almy albo to była fatamorgana Jedna w każdym razie na pewno.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-17, 17:54   #16
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Dziekuje bardzo
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 18:36   #17
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Deichmann też otwarty
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 19:46   #18
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Ooo jak fajnie Galerio Kazimierz strzeż się mnie jutro A zwlaszcza sobie upolowalam sukienke na stronie housa, i mam nadzieje, że ja jutro znajde Aguś moze bylas przypadkiem w housie?
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 20:37   #19
Juka
Raczkowanie
 
Avatar Juka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 169
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Witam!
Moze i ja sie podziele swoimi wrazeniami Jak dla mnie to Galeria jest troszke za duza. Ogromna ilosc sklepow i ludzi sprawia wrazenie chaosu (bylam w dniu otwarcia :P )Ale ogolnie to dobrze ze mozna sie wybrac na zakupy w jedno miesce, gdzie sa wszystkie ulubione sklepy. Mi tez sie wydaje ze lokalizacja nie jest zbyt udana. W kazdym badz razie nawet przypadlo mi do gustu to miejsce, bylam juz dwa razy na zakupach. Szczegolnie jestem zadowolona z zakupow w Intimissimi. W dzien otwarcia kazdy biustonosz byl po 39zl. Wybralam sobie taki z najnowszej kolekcji, jego cena to 99zl wiec to dla mnie znaczna roznica .
Pozdrawiam wszystkich serdecznie i zycze udanych zakupow
Juka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-03-19, 08:45   #20
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

ja byłam wczoraj. w sumie to bardzo mi się podoba. brakuje mi tylko bardzo fajnej firmy- Ravel. ale zawsze mozna podskoczyć do Plazy przeciez to nie dalekomiejsce nawet dobre. a pozatym wreszcie mamy sklep z pradziwego zdarzenia. a najbardziej to mi się podoba to że w takich powierzchniach jest poprostu duzo sztuk jednego rozmiaru. i mam nadzieje ze nigdy nie bedzie juz tak ze cos sobie upatrze i przyjde kuupic na drugi dzien a tam sie okazuje ze juz nie ma mojego rozmiaru. a widziałyście aklep inglota?! w głowie się nie mieści że ta firma ma poprostu wszystkie kolory jakie tylko mozna sobie wyobrazić!! Galeria Kazimierz bardzo ładnie zadbała o panów- jest dużo więcej męskich rzeczy niż w innych galeriach.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 08:47   #21
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Tak, przypadkiem byłam Jest otwarta i jest Pani DJ (tzn to, że jest Pani DJ powiedziała mi kolezanka, bo ja jej nie zauważyłam ) Jest chyba trochę mniejszy niż w Plazie A może tylko mi się wydaje
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 08:49   #22
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

O Panów i o dzieci też Będzie Zara Kids dla dzieci. Smyk (czy jak on się zwie w Galerii...) też jest ogromny a i w innych sklepach można kupić cudne i TANIE buciki i ubranka dla maluszków.
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-19, 14:42   #23
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Wlasnie niedawno wrocilam z Galerii i musze powiedziec, ze jestem zawiedziona. Nawet nie sama Galeria, bo znajdują sie tam naraz wszystkie moje ulubione sklepy ale przede wszystkim tym, że nic ciekawego w nich nie znalazlam Jesli nawet cos mi sie podoba to kosmiczna cena Tyle sobie ciekawych ciuszkow upatrzylam na necie, i ani jednego nie znalazlam Glownie zalezalo mi na sukienkach, to w Housie i Reporterze mi powiedzieli, ze dopiero beda za jakis czas. W Housie jednak bardzo mily chlopak obsluguje, taki jakby wymalowany No i oczywiscie przeszkadza tez masa ludzi, jednak z uplywem czasu powinno byc lepiej Aa i do toalety bardzo trudno trafic Ogolnie mozna sie pogubic taka masa roznych sklepow
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 13:48   #24
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Dla mnie bomba!
Mieszkam w centrum i wyprawa do Plazy to dla mnie caly dzien "w plecy". Galeria jest faktycznie ogromna ale nie prezentuje sie tak zle - albo biuro projektowe od Plazy wyciagnelo wnioski z poprzednich gargamelkow, albo zaprosilo do zrobienia glownego projektu kogos innego - stare rzeznie tez nie wygladaja zle - pamietajcie, ze w naszym barabarzynskim kraju (niestety!) jedna lapowa i zmieciono by je zpowierzchni ziemi!
Najwazniejsze, ze jest wreszcie Heniek i Grod Kraka przestanie sie wlec w ogonie modowym Europy.
Heniek ma dwa pietra - nareszcie sekcja z bielizna i jak tam bylam kilka razy (boyfrienda zostawilam na laweczce i powiedzialam mu jak kapitan Oates do kapitana Scotta "It may be some time...." z tym, ze zamiast zginac w snieznej zadymce, wrocilam po dwudziestu minutach to nawet mieli wszystkie rozmiary (ja nosze u nich tylko 34).
Jest jeszcze cudowny sklep z jedzeniem czyli "alma" gdzie sa np.dzemy Bonne Maman, ktore zawsze przywozilam sobie z Francji, po 9 zl czyli dokladnie tyle, ile kosztuja we francuskim Monoprix
Masa herbat i kaw z calego swiata i inne atrakcje dla zaawansowanych kucharzy. Nawet prawdziwe mleko w tradycyjnych, szkalnych butelkach a nie udawane UHT. A opposite - sklep z nalewkami jeszcze jakby byla Saponaria, to by to byla dla mnie pelnia szczescia.
Czekam na Zare a na zagraniczne zakupy zostaje z wielkich sieci tylko Mango - ich na pewno nie bedzie nosilo teraz pol miasta. Czy ktos zaglada do Hugo Bossa, czy wszyscy sie wstydza?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 13:58   #25
ropuszka
Zakorzenienie
 
Avatar ropuszka
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 5 118
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Bylam tam juz albo dopiero 3 razy. Za pierwszym bardzo mi sie ta galeria podobala, a teraz stwierdzam, ze jednak latwo sie tam zgubic. Niektore sklepy sa bardzo fajne, np. Monnari, Molton, Apia. Czekam na otwarcie Zary. Jest wlasciwie wszystko i nic i naprawde ciezko jest sie na cokolwiek zdecydowac jesli chodzi o zakupy. Jak juz sie tam cos kupuje, to zazwyczaj sa to potwornie drogie rzeczy - tak mi sie wydaje. Duzo rzeczy jest tylko do poogladania. Milo, ze jets Inglot Poza tym Sephora juest denna. Obsluga w ogole sie nie interesuje, tlyko ochroniarz, a poza tym nie ma polowy produktow i testerow. Marionnaud jest ok. Mozna tam pojechac w ramach rozrywki, zbey sobie cos poogladac, bez gwarancji, ze cos sie nabedzie. Wyjatkiem jest Alma
ropuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 14:16   #26
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

ha ja też w końcu odwiedziłam Galerie, niezła powierzchnia, ale faktycznie jakoś tak łatwo stracić wątek gdzie się szło
jest pare skelpów do których zazwyczaj zagladam - i tu są w jednym miejscu więc miło,
natomiast H&M mnie rozczarowało - byłam pierwszy raz tym sklepie, nie znalazłam nic co by mi się spodobało, tzn może by się i spodobało ale ceny... moim zdaniem zbyt wysokie co do jakości,
zaskoczyła mnie natomiast niezwykła uprzejmość sprzedawców - już dawno sie z tym nie spotkałam,w co drugim sklpeie służyli pomocą bardzo chętnie i życzyli miłego dnia
NIestety gorzej u nich z językami obcymi. Pani w Deichmannie zupełnie nie rozumiała o co chodzi pewnej Niemce, która najpierw po niemiecku bardzo porstym językiem prosiła o mniejszy rozmiar, potem po angielsku a nawet na migi, a pani stanęła z rozłożonymi rękami i mówiła do niej "nie rouzmiem", hehe ulżyłam w cierpieniu i pomogłam, ale wydaje mi się że mogliby przeszkolić te sprzedawczynie - żeby potrafiły wykrzesać z siebie ze dwa zdania po angieslku, zwłaszcza że w Krakowie obcokrajowców co chwilę się spotyka,
a wracając do cen, no nie wiem czy to ja jestem dziwna (czy może taka biedna) że wydanie 70 zł za bluzeczkę to dla mnie za dużo ?? zważwszy że bluzeczka nie jest superpowalająca i po kilku praniach do niczego się nie nada ??
no nic napewno jeszcze się do galerii jeszcze wybiore, ale poczekam na wyprzedaże
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-04-16, 15:51   #27
DominikaS
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 1 440
Re: Krakowianki- co sądzicie o Galerii kazimierz?

Też byłam niedawno w GK. I ten głowny blok mi się absolutnie nie podoba, wyglada jak lotnisko. Małe budyki, odnowione, są ładne.
Rozklad całości, w głównym budynku jest tak dziwaczny że nic nie można znaleźć, no może z kompasem i mapą byłoby łatwiej.Jeśli idzie się tam do konkretnego sklepu to katorga;( Oczywiście zgubilismy samochód (dodatkowe 15 minut szukania).
Jest kilka sklepów, ktore na pewno odwiedzę bez rodzinki jęczącej Alma i taki maleńki sklepik z piórami, no może jeszcze Apart
Ale bardzo byłam ciekawa H&M, tyle się o tym na wizazu pisało... Co prawda odwiedziłam dawano temu ten sklep gdzieś za granicą ale niewiele pamiętałam z asortymentu. Tym razem dośc pobieżnie oglądnęłam ubrania w nim, ale jestem zaskoczona, o co tyle hałasu? Pomacałam kilka sztuk odziezy, sprawdziłam ceny, jakość odszycia i uwazam że dwie klasy lepsze i dwa razy tańsze rzeczy można kupic na targu... Krzywe, pomięte ze złych jakościowo tkanin, nieciekawe fasony - wszystko zrobiło na mnie wrażenie sklepu z odrzutami produkcyjnymi. Oczywiście że to sklep teoretycznie niemalże dyskontowy, ale i tak jestem zdumiona... Szczególnie że może za granicą ceny mają bardziej odpowiednie do jakości.
Tak naprawdę spodziewałam się bardziej ekskluzywnej galerii po GK. A tu, poza kilkoma malymi, dobrymi sklepikami, same sportowe i marketowe ubrania, buty... Część gastronomiczna też nie zachwyca.
Byłam dzisiaj na zakupach w Rynku, jednak nie ma to jak centrum. Oferta bardzo różnorodna i pod względem cen i jakości, personalne podejście do klienta ze strony obsługi, nie ma takiej kakofonii dzwięków jak w galeriach, po zakupach można odpocząć w dobrej restauracji albo usiąść na ogródku i wypić prawdziwą kawę. No i ludzie nawet jacyś tacy piękniejsi, ciekawiej ubrani, uśmiechnięci...
DominikaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:37.