Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-07-05, 17:06   #61
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
kurde to tylko forum.

Otóż to.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:07   #62
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Konto na wizażu mam od dawna, ale dopiero od roku przestałam krążyć między miastami i mam codzienny stały dostęp do netu, wiec coraz częsciej spędzam wieczory czy popołudnia na wizażu. Zaglądam na rózne fora, ale na ogół spędzam czas na biochemii, gdzie jest fajna atmosfera. Pewnie znajdzie się ktos, kto zaraz stwierdzi, ze to sekta bladolicych filtromaniaczek Na szczęście tak nie jest i do tematu dziewczyny podchodzą ze zdrowym rozsadkiem. Na intymnie weszłam raz. Tytuły wątków mnie nie zainteresowały, wiec wyszłam i tyle. Nie kłócę się, szybko przestaję czytać nieciekawe watki, bo szkoda na to czasu i energii, wolę poczytać jakiś ciekawy temacik, albo wyjść na spacer
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:08   #63
lapus
Wtajemniczenie
 
Avatar lapus
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Afra86 Pokaż wiadomość
kurde to tylko forum.
a dla niektórych to zdaje się całe życie
__________________

Gonna walk because it would save me
And my fragility could kill me
Is this the best I can be?
Is this the best I can give?
lapus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:12   #64
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Konto na wizażu mam od dawna, ale dopiero od roku przestałam krążyć między miastami i mam codzienny stały dostęp do netu, wiec coraz częsciej spędzam wieczory czy popołudnia na wizażu. Zaglądam na rózne fora, ale na ogół spędzam czas na biochemii, gdzie jest fajna atmosfera. Pewnie znajdzie się ktos, kto zaraz stwierdzi, ze to sekta bladolicych filtromaniaczek Na szczęście tak nie jest i do tematu dziewczyny podchodzą ze zdrowym rozsadkiem. Na intymnie weszłam raz. Tytuły wątków mnie nie zainteresowały, wiec wyszłam i tyle. Nie kłócę się, szybko przestaję czytać nieciekawe watki, bo szkoda na to czasu i energii, wolę poczytać jakiś ciekawy temacik, albo wyjść na spacer
Bardzo dobre podejscie do sprawy. Gratuluje takiego charakteru

Cytat:
Napisane przez lapus Pokaż wiadomość
a dla niektórych to zdaje się całe życie
Zgadzam sie np dla mnie
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:21   #65
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Bardzo dobre podejscie do sprawy. Gratuluje takiego charakteru
To moze dlatego, że do pewnego momentu jestem cierpliwa, czasem nawet bardzo, bo zwyczajnie mam tyle zajęć, ze wolę na nie przeznaczać czas, a nie na bezsensowne spory. Wolę swoje pomyśleć na ten temat, obrócić się i wyjsć - w tym przypadku zmienić forum. Za to jak juz mnie ktos wkurzy za bardzo to potrafię się wściec, oj potrafię....
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:25   #66
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Ten temat przewija się co jakiś czas...

Tak to już jest, ludzie się zmieniają, jedni odchodzą, inni przychodzą. Myślę, że teraz różnica jest odczuwalna głównie w wieku Wizażanek, no i atmosferze:

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
nie bylo czegos takiego jak sie dzieje mniej wiecej od roku , najezdzanie na inne userki , sledzenie ich watkow , dogryzanie, dogadywanie , ataki na jedna userke w kilka osob, pyskowka , rozwalanie calkowicie watkow przez uzytkowniczki ..
Niestety, też to zauważyłam.

Owszem, miło mieć swoje miejsce w sieci, ale jak to napisała Afra- TO TYLKO FORUM.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:34   #67
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość

Owszem, miło mieć swoje miejsce w sieci, ale jak to napisała Afra- TO TYLKO FORUM.
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 17:35   #68
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

A tu narzekania z 2005: http://www.wizaz.pl/forum/showthread...=stary+wiza%BF
Jak widać, jedno się nie zmienia
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:38   #69
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
oh wybacz
nomenklatura jest nieodpowiednia?
to może motylki i robaczki?
tak może być?
dostałam aprobatę życiowo doświadczonej starszej koleżanki?


nie chodzi o to, że ktoś cierpi za niewinność
tylko o to żeby za te same przewinienia wszyscy byli karani tak samo

wczoraj Maro oberwała punkta za offtopa i niezastosowanie się do zaleceń moderatora
szajajaba dalej dyskutowała na zakazany temat (odliczanie do miliona), ergo: też się nie zastosowała do polecenia AgiZ
i gdzie są jej punkty?
mam Ci wkleić wątki, w których offtopowały bezkarnie "krowy" vel "motylki"?

prawda jest taka, że są osoby, które za samo odezwanie się dostają karniaki (całkiem-spoko, ja etc.) i takie, którym wszystko uchodzi płazem

przykre to, ale prawdziwe
i może zamiast wszędzie dopatrywać się cudzego chamstwa przyjrzałabyś się też trochę sobie i swoim koleżankom??

ps. założę się, że za tego właśnie posta (z przyczyn wyjaśnionych powyżej) zostanę pomalowana
A to ty nie widzisz różnicy między wyrażeniem zdania a obrażaniem innych? Zresztą wydawało mi się, że ostrzeżenia głównie właśnie ataku na Fresę dotyczyły. Jeśli tak cię to boli, że punkciaka nie dostałam, idź, naskarż

I proszę bardzo nie odnosić do mnie określenia "święta krowa".

Stało się dokładnie to, co ostatnio z wieloma wątkami nt. Wizażu: zszedł na kwestie banów/punktów karnych, stał sie kolejnym miejscem ataku na użytkowniczki. Kpiny.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:39   #70
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Widze, ze czyta ten watek 20 osob.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:55   #71
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez misiapisia Pokaż wiadomość
To prawda, ze Wizaz sie zmienil. Nawet bardzo.
Pojawienie sie niektorych (podkreslam - niektorych, zeby nikt nie pomyslal, ze wszystkich) nowych uzytkowniczek sprawia, ze coraz czesciej mam wrazenie, ze jestem juz za stara na to forum. Poziom forum spada, czasem przypomina rubrake listow do redakcji jakiegos Bravo Girl, a na temat poziomu tego typu pisemek nie musze sie chyba wypowiadac .

Ludzie odchodza. Odchodza sami, albo po prostu wyrzuceni banami z forum. A bany to juz inna historia.
Moze powinno sie wprowadzic jakies rangi, chocby dwie na poczatek, np. (zeby bylo sprawiedliwie, obie zoologiczne) "szare myszki" i "swiete krowy". Dzieki temu od razu byloby wiadomo, kogo nie wolno krytykowac, obrazac, lub miec odmienne zdanie.
Reguly banow tez bylyby proste. Konflikt "szara" vs. "swieta" - ban dla "szarej", konflikt "szara" vs. "szara" - ban dla obu, konflikt "swieta" vs. "swieta" - konflikt? jaki konflikt?! to tylko wymiana pogladow!.

Jednym bany sie cofa, mimo zlamania regulaminu. Innym daje sie punkty za cokolwiek, czasem po prostu za szczerosc, byleby sie uzbieralo na bana. To juz zakrawa na cenzure, a nie moderacje. Nie mozna pisac tego, co sie napisac chce, ale to, co sie napisac powinno, a to nie o to chyba chodzi w forum.


Ps. Kto wie, moze i mnie dosiegnie dzieki temu postowi pomaranczowe ramie sprawiedliwosci?
Cytat:
Napisane przez sammira Pokaż wiadomość
Bardzo mi się podoba Twoja wypowiedź i dziękuję za nią
ja równiez dopisuję sie do tej wypowiedzi.odważna i szczera.nie mogłabym tego lepiej ując.
ja na wizażu jestem od niedawna.w pół roku nawiązałam przyjaźnie,które przetrwały do dziś.
nie znam "dawnego" wizażu,ale w dzisiejszym drażni mnie mnogość podobnych tematycznie do siebie wątków.
za to społeczności są zawsze otwarte.nie zgodzę się z opinią,że nie można się "wcisnąć".trzeba się tylko tam dopasować.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 17:57   #72
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Ja myślę, że większość dojrzewa do opuszczenia forum od pierwszego zalogowania. A to czy to się stanie w przeciągu 2, 5, 10 lat...

Mi też brakuje części osób, szczególnie tych dobrowolnie i po cichu oddalających się. (Z pomarańczowych to całkiem spoko )

I z chwilą kiedy zrozumiałam, że dla właścicieli wizażu to jest rybka, czy siedzi tu X czy Y, chyba jest mi trudniej, bo zrozumiałam, że nawet aeterna stanie się statystyką (nie mówiąc o mnie )

Oczywiście biorąc pod uwagę czynnik ludzki - aete będzie niezapomiana przeze mnie, myślę, że przez większość również...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 17:58   #73
benito_mruffkolini
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

[1=0096a1e2f6245c4e98bc18d e9b0ed84c369ef137_632f8bf 2adc0b;8116671]A to ty nie widzisz różnicy między wyrażeniem zdania a obrażaniem innych? Zresztą wydawało mi się, że ostrzeżenia głównie właśnie ataku na Fresę dotyczyły. Jeśli tak cię to boli, że punkciaka nie dostałam, idź, naskarż

I proszę bardzo nie odnosić do mnie określenia "święta krowa".

Stało się dokładnie to, co ostatnio z wieloma wątkami nt. Wizażu: zszedł na kwestie banów/punktów karnych, stał sie kolejnym miejscem ataku na użytkowniczki. Kpiny.[/quote]


Maro nie atakowała w tym wątku Fresy, punkt dostała za (CYTAT Z MODÓW): "offtop" i "niezastosowanie się do zaleceń moderatora" (koniec cytatu)
czyżbyś podważała ich opinię??

Ty zrobiłaś to samo, ale punktu nie dostałaś
jakoś strasznie mnie to nie boli, stanowi jedynie jeden z wielu przykładów nierównego rozdzielania punktów karnych między użytkowniczki

a temat wraca bo... został sprzątnięty pod dywan
wątki pozamykano, bany porozdawano i wydawało się, że będzie cacy
nie będzie
bo ludzie nie są ślepi i widzą nierówne traktowanie
w przeciwieństwie do świętych krów (a sorry - motylków)
benito_mruffkolini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:00   #74
hula_hula
Zakorzenienie
 
Avatar hula_hula
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 398
GG do hula_hula
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Ja tutaj jestem stosunkowo niedługo, biorąc pod uwagę to że długi czas byłam tą czytającą, a nie piszącą i nie brałam tak aktywnego udziału w "wizażowym życiu".

To co zauważyłam, to to, że faktycznie (któraś z Was już o tym pisała) teraz więcej Wizażanek po prostu się boi. Kiedyś, na początku mojego bytowania tutaj w co trzecim wątku można było spotkać kogoś z problemem, kto za chwilę przez jedną czy dwie Wizażanki zostaje wyśmiany, albo w jakiś sposób zgaszony. Zazwyczaj zauważałam tę "przypadłość" w przypadku młodszych lub całkiem młodych użytkowników, tj z malutką liczbą postów.

Później moderatorzy zaczęli chyba zwracać większą uwagę na te niby niewinne przyśmiewki i wiele z nas się powstrzymywało, by na absurdalny wątek z cyklu "czy to możliwe, że zaszłam w ciążę?" nie odpowiedzieć w sposób nagrodzony punktami lub banem.

Natomiast teraz, po tych kilku aferach na przestrzeni jakiegoś tam czasu, to już większość boi się pisnąć słówko, albo nawet przyznać i poprzeć osoby, które się z ich kręgu wyłamują i zazwyczaj siedzą cicho nic nie mówiąc, bo za chwilę one zrobią się pomarańczowe.

Czy to dobrze? Moim zdaniem fajne jest to, że zaczęłyśmy (piszę ogólnie) do tych dziwnych problemów młodszych użytkowniczek/ów podchodzić z dystansem, to nie są już takie prześmiewki jak kiedyś, choć czasami trudno się powstrzymać - fakt.
Natomiast. Nie fajne jest to, że przez tę "reformę" na Wizażu wiele użytkowniczek po prostu zamilkło, wolą się nie wypowiadać, nie "wkręcać w afery" i tym podobne, bo ich "kariera" na Wizażu może się szybko skończyć, jeśli nie podpasują któremuś z Zielonych.

Wydaje mi się, że ten środkowy "dział" który opisywałam był najlepszy - moderatorzy pilnowali nie przesadzając w jedną i drugą stronę, Wizażanki w konflikty jakieś wielkie nie wchodziły, mało było widać pomarańczowych, nie widziałam tego przedziału, który widzę teraz, czyli : użytkownicy - moderatorzy.

No, ale to tylko moje spostrzeżenia, i podobnie jak wyżej uważam, że to tylko forum.
hula_hula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:05   #75
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez benito_mruffkolini Pokaż wiadomość
bo ludzie nie są ślepi
Fakt
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:09   #76
Arethaf
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Dziki Zachód :)
Wiadomości: 2 838
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Wizażu wcześniejszego nie znam, ale obecny podoba mi się, pomimo tego, że zostałam zbanowana tymczasowo Dałam sobie jeszcze jedną szansę i wróciłam, tylko teraz nie wchodzę na społeczności. Czasem poczytam kosmetykoholiczki i tyle

Zazwyczaj wypowiadam się na plotkowym, ale poczytuję kulturę, paznokcie, biochemię. Jak ognia unikam intymnego i seksu- 99% to śmieciowe wątki.
Arethaf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:31   #77
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Arethaf Pokaż wiadomość
Wizażu wcześniejszego nie znam, ale obecny podoba mi się, pomimo tego, że zostałam zbanowana tymczasowo Dałam sobie jeszcze jedną szansę i wróciłam, tylko teraz nie wchodzę na społeczności. Czasem poczytam kosmetykoholiczki i tyle

Zazwyczaj wypowiadam się na plotkowym, ale poczytuję kulturę, paznokcie, biochemię. Jak ognia unikam intymnego i seksu- 99% to śmieciowe wątki.
fakt. te fora to jeden wielki burdel, staram sie je omijac. a atmosfera, jaka tam panuje... jedno wielkie dogryzanie sobie, warczenie, chamskie docinki...
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:59   #78
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez cal Pokaż wiadomość
forum plotkowe popsuło się strasznie po zbanowaniu całkiem-spoko i cześki ,
wieje tu nudą.
To ja już wolę taką nudę od tego co było wcześniej.

Cytat:
Napisane przez bloondyna Pokaż wiadomość
dlaczego tylko użytkownicy mogą być zbanowani ? ..
Nie tylko, teoretycznie mod też może dostać bana.

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
nnie rozumiem po co są tworzone wątki typu rocznikowe czy gadka szmatka o wszystkim sie tam rozmawia ale przecież są już wątki tematyczne - maturalne, kosmetyczne, pogodowe i jeszcze setki innych. Troszke taki bałagan sie przez to robi. Przez to sie porobiło tyle podgrup
Tylko że niektóre z tych tematycznych wątków powstały już po powstaniu rocznikowych (na przykład "maturzystki 2008" po "urodzone w 1989"). I to logiczne, że w obu rozmawia się właściwie o tym samym (bo wbrew pozorom na maturalnym wątku też pisze się o wszystkim), ale po co je łączyć? To fajnie, że jest takie miejsce, gdzie można pogadać na jaki temat się chce w gronie wizażanek, które już bardzo dobrze się zna (co nie oznacza, że nowych od razu wywala się z wątku). Przyznam, że ja zamiast buntować się temu, że ktoś próbuje "wciąć się" w zamkniętą grupę społecznościową, po prostu przeniosłam się razem z tą grupą gdzie indziej, gdzie na dodatek mam pewność, że mogę napisać o wszystkim, bo nikt przypadkowy mnie nie podczyta. A na starym społecznościowym wątku udzielam się dalej i teraz już zupełnie nie przeszkadzają mi w nim nowe osoby.

Jasne, że wizaż się zmienił. Ale dla mnie i tak jest fantastycznym miejscem.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 19:40   #79
dora_angel
Zadomowienie
 
Avatar dora_angel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice nizinne pełne lasow
Wiadomości: 1 335
GG do dora_angel
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez moee Pokaż wiadomość
Jak bylo i jak jest ?

pewnie napisze jak to ktos wczesniej wspomnial ze bylo lepiej siedze tu od 2004 wiec duzo widzialam , sporo wizazanek zamilklo , czesc odeszla - coz zycie , brak czasu, pozakladaly rodziny Jaki klimat byl kiedys ? tez sie czasami dzialo , byly jakies male aferki, obraza i foch bo "my sobie zalozymy swoje forum", tez czasami bylo hucznie
ale ..

nie bylo czegos takiego jak sie dzieje mniej wiecej od roku , najezdzanie na inne userki , sledzenie ich watkow , dogryzanie, dogadywanie , ataki na jedna userke w kilka osob, pyskowka , rozwalanie calkowicie watkow przez uzytkowniczki ..
Nie dziwie sie ze czesc osob po prostu uciekla, przestala pisac, nie odzywa sie ,moze podczytuje, ale nie pisze i to osob ktore wnosily duzoo na forum i owszem tez byly rozdawane bany , ostrzezenia - moze moderatorzy traktowali nas troszke ulgowo bo dawali ostrzezenia ostrzezenia i ostrzezenia , a to po prostu sie odbilo ?
Na zasadzie e tam dostane ostrzezenie i nic sie nie stanie wiec zaczelo sie coraz wieksze chamstwo na forum - tak czesto ludzie sa tak szczerzy ze nie rozrozniaja juz tej cienkiej granicy kiedy od szczerosci przechodzi sie do chamstwa
Podpisuję się pod tym dwiema rękami. Natomiast zauwazylam jedna rzecz, ze teraz zakladane są wątki ze zdjęciem kogoś po to żeby go obgadać, to jest dopiero dla mnie nieporozumienie, inne wątki zazwyczaj odchodzą od tematu i pojawiają się tam kłótnie, niemiłe oskarżenia. Zastanawiam się dlatego wizażanki nie mają odrobiny dystansu do siebie, do innych, do tego że to jest tylko forum, że nie potrafią wycofać się np. w odpowiedniej chwili po to aby zakończyć dziwną rozmowę, która potoczy się w nieodpowiednym kierunku i kończy się banem.
__________________
"Masz rozum, ukryj go!
Więcej zdziałasz cienką nóżką niż rozumem!"
Bonjour France 04.05.2011r.
Zaręczeni 19.12.2011r.
Małżonkowie 29.12.2012
dora_angel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-05, 19:49   #80
Emilkaa
Zadomowienie
 
Avatar Emilkaa
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 775
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

No mnie jest ciezko porownac,bo udzielam sie duzo nawet na forum,ale tak naprawde to krotko tutaj jestem i ciezko mi tak ocenic.
Jedno jest pewne czasem nie podoba mi sie tutaj atmosfera no i szczerze mowiac czasem mam ochote opuscic to forum,ale nie znam poki co lepszego
Emilkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:10   #81
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Zgadzam sie to tylko forum, ale krew mnie zalewa kiedy wchodze na intymne i laski skacza sobie do gardła. Najlepsze jest to, kiedy ktos zakłada kontrowersyjny watek i pyta o rade, a dostaje umoralnienie i zjechanie od gory do do dołu. Odpowiedzi sa najczesciej takie: Jak tak mozna, ja bym w zyicu czegos takiego nie zrobila, co za podłosc zachowałas sie tak i tak. Najczesciej autorka watku ucieka, bo ma dosyc, a laski dalej dyskutuja miedzy soba. Moge podac nawet link do takiego watku, bo sama ostatnio brałam w nim udzial i broniłam autorki oczywiscie nie obeszła sie moja postawa bez echa i tym razem to ja byłam ich łupem, a jedna wizazanka jak opisałam swoja sytuacje odpisała tak: Czy warto bylo sie zeszmacic.... . Tym razem ja sie zapytam moderatora , bo widze, ze jest czy ktos ma prawo tak o mnie pisac i oceniac w taki sposob moje zachowanie??

Edytowane przez agusiaAA 19
Czas edycji: 2008-07-05 o 20:13 Powód: poprawka
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:15   #82
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Zgadzam sie to tylko forum, ale krew mnie zalewa kiedy wchodze na intymne i laski skacza sobie do gardła. Najlepsze jest to, kiedy ktos zakłada kontrowersyjny watek i pyta o rade, a dostaje umoralnienie i zjechanie od gory do do dołu. Odpowiedzi sa najczesciej takie: Jak tak mozna, ja bym w zyicu czegos takiego nie zrobila, co za podłosc zachowałas sie tak i tak. Najczesciej autorka watku ucieka, bo ma dosyc, a laski dalej dyskutuja miedzy soba. Moge podac nawet link do takiego watku, bo sama ostatnio brałam w nim udzial i broniłam autorki oczywiscie nie obeszła sie moja postawa bez echa i tym razem to ja byłam ich łupem, a jedna wizazanka jak opisałam swoja sytuacje odpisała tak: Czy warto bylo sie zeszmacic.... . Tym razem ja sie zapytam moderatora , bo widze, ze jest czy ktos ma prawo tak o mnie pisac i oceniac w taki sposob moje zachowanie??
ehhh i to nie tylko na Intymnie, wszedzie jest to umoralnianie niedawno widzialam watek, w ktorym dziewczyna pytala sie, jaki smak papierosow jest najlepszy. polowa postow byla taka jak przewidywalam, wszystkie na jedna modle: papierosy sa be, fuj i smierdza, jak ty mozesz palic.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:16   #83
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość

Tylko że niektóre z tych tematycznych wątków powstały już po powstaniu rocznikowych (na przykład "maturzystki 2008" po "urodzone w 1989"). I to logiczne, że w obu rozmawia się właściwie o tym samym (bo wbrew pozorom na maturalnym wątku też pisze się o wszystkim), ale po co je łączyć? To fajnie, że jest takie miejsce, gdzie można pogadać na jaki temat się chce w gronie wizażanek, które już bardzo dobrze się zna (co nie oznacza, że nowych od razu wywala się z wątku). Przyznam, że ja zamiast buntować się temu, że ktoś próbuje "wciąć się" w zamkniętą grupę społecznościową, po prostu przeniosłam się razem z tą grupą gdzie indziej, gdzie na dodatek mam pewność, że mogę napisać o wszystkim, bo nikt przypadkowy mnie nie podczyta. A na starym społecznościowym wątku udzielam się dalej i teraz już zupełnie nie przeszkadzają mi w nim nowe osoby.
no rozumiem, napewno miło jest pogadać o czmy sie chce w miłym gronie ale równie dobrze można tą grupe zebrać na danym wątku o którym temacie dana grupa chce rozmawiać choć to chyba byłoby za trudne wszystko ma swoją drugą strone medalu i przez to robią sie kółka wzajemnej adoracji
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:20   #84
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
ehhh i to nie tylko na Intymnie, wszedzie jest to umoralnianie niedawno widzialam watek, w ktorym dziewczyna pytala sie, jaki smak papierosow jest najlepszy. polowa postow byla taka jak przewidywalam, wszystkie na jedna modle: papierosy sa be, fuj i smierdza, jak ty mozesz palic.
Zgadza sie, ale myslałam, ze wizaz jest inny, ze ludzie sa bardziej toleracyjni.
Tez ten watek widzialam i krew mnie zalała, bo to nie jest watek pt. Co myslicie o paleniu tylko jakie sa najlepsze w smaku. Denerwuja mnie coraz bardziej takie osoby, a najgorsze jak im sie postawisz brr
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 20:36   #85
$Luna$
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z ciemnego pokoju
Wiadomości: 8 594
GG do $Luna$
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Zgadza sie, ale myslałam, ze wizaz jest inny, ze ludzie sa bardziej toleracyjni.
Tez ten watek widzialam i krew mnie zalała, bo to nie jest watek pt. Co myslicie o paleniu tylko jakie sa najlepsze w smaku. Denerwuja mnie coraz bardziej takie osoby, a najgorsze jak im sie postawisz brr
robić swoje i nie patrzeć na innych
__________________
Be My Mirror, My Sword and Shield
$Luna$ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:21   #86
agusiaAA 19
Rozeznanie
 
Avatar agusiaAA 19
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 769
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez $Luna$ Pokaż wiadomość
robić swoje i nie patrzeć na innych
Zgadzam sie robie swoje, ale walczenie z 5osobami nie jest łatwe. Wychodze jednak z załozenia, ze mam swoje poglady i jakies tam osobki nie beda mi wciskac swoich pogladow
agusiaAA 19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 21:37   #87
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez agusiaAA 19 Pokaż wiadomość
Zgadza sie, ale myslałam, ze wizaz jest inny, ze ludzie sa bardziej toleracyjni.
Tez ten watek widzialam i krew mnie zalała, bo to nie jest watek pt. Co myslicie o paleniu tylko jakie sa najlepsze w smaku. Denerwuja mnie coraz bardziej takie osoby, a najgorsze jak im sie postawisz brr
JA SIE WCALE NIE DZIWIĘ .choć sama jestem palaczką to napewno nie polecałabym żadnych papierosów.
normalnym odruchem na taki "śmieszny temat"-bo nikt mi nie powie,że zawiera głębię przekazu jest skrytykowasnie palenia,nie palacza.
różnica polega jednak na tym w jaki sposób jest to przekazane.

w wielu wątkach wypowiadałam swoje zdanie i nie zawsze było akceptowane przez większość.jednak nie zmieniam swoich poglądów,ale szanuję innych.
tu nie chodzi o to ,czy się POSTAWISZ,tylko jakie argumenty przytoczysz,żeby pokazać swoj punkt myślenia.I O TO CHODZI.

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2008-07-05 o 22:06 Powód: dopisek
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:02   #88
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 5 576
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Proponuję cieszyć się tym co jest, za pięć lat to już w ogóle będzie upadek wszystkich wartości.



Echh.
__________________
Nienawidzę nieoświeconego tłumu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:07   #89
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Cytat:
Napisane przez Lukrecja_Borgia Pokaż wiadomość
Proponuję cieszyć się tym co jest, za pięć lat to już w ogóle będzie upadek wszystkich wartości.



Echh.
nie wiadomo, czy doczekamy, skoro koniec swiata ma byc w 2012
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 22:14   #90
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Dot.: Zmiany na WIZAŻU. Wcześniej, a obecnie.

Myśle że motyw ostatnich banów i cichych odejść.. (oraz powrotów pod innymi nickami) będzie teraz przez długi czas na jezykach wizażanek domagających się sprawiedliwości
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-12 10:39:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:09.