Mój narzeczony jest modszy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-17, 11:27   #1
ebena
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Eldorado południowo-wschodnie
Wiadomości: 1 487
Question

Mój narzeczony jest modszy


Mój narzeczony jest młodszy odemnie o 4 lata. Bardzo się kochamy, rozumiemy bez słów, w czerwcu bierzemy slub.
Różnica wieku nam nie przeszkadza, ale co bedzie za parę lat?
Szczęśliwe posiadaczki młodszych partnerów,pochwalcie sie swoim szczęściem.
ebena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 12:29   #2
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

ja mam od sieie starszego nazeczonego obecnie ale keidys mialam mlodszego chlopaka i ponad rok dalismy rade... ludzie sa rozni.. znam wiele par w ktorych maz jest mlodszy i nie widac tego w ogole... za pare lat nie bedzie widac ile on ma lat a ile ty tak mi sie wydaje a skoro sie rozumiecie ejst wam dobrze to chyba nie ma sie czym martwic
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:30   #3
Tygrys
Maskotka Wizaz.pl
 
Avatar Tygrys
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Wielka Brytfanna
Wiadomości: 1 874
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Cytat:
Napisane przez ebena
Mój narzeczony jest młodszy odemnie o 4 lata. Bardzo się kochamy /ciach.../
I to wszystko.!!!

Zasada jest jedna: NIE MA ZASAD!

każda konfiguracja wiekowa jest skazana na sukces lub porażkę... ale obawiam się że nie od wieku to zależy - i mówię to jako rozwodnik, który poznał wspaniałą kobietę i z nią żyje... Jak obserwuję znajome pary to moje zdanie może być jedno.. Wiek nie ma większego znaczenie, no chyba że różnica wynosi 50 lat. Wtedy wiadomo że chodzi o stan konta.

Pozdrawiam i życzę szczęścia.
Ti.
__________________
Wredny, nieuprzejmy, złośliwy, dwulicowy, brzydki... po prostu Ja .
/p.s. franca ze mnie, zgryzoty i frustracje wylewam na tym forum/
Tygrys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 21:44   #4
Feluś
Raczkowanie
 
Avatar Feluś
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 129
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

4 lata!!!- toż to zadna różnica- obojętnie w którą stronę, a najważniejsze jest żebyście za 20 lat mieli o czym porozmawiać przy porannej kawie i na wieczornym spacerze z pupilem. POWODZENIA I RADOŚCI Z WZAJEMNEGO ODKRYWANIA SIEBIE!!
Feluś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-17, 22:55   #5
Be@ta 66
Raczkowanie
 
Avatar Be@ta 66
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 131
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Znam pary, gdzie różnica wieku jest większa, nawet dużo większa i są szczęśliwe.Najważniejsze, że się kochacie i szanujecie.Życzę Wam wielu szczęśliwych lat, pełnych radości , uśmiechu i pogody ducha.
Be@ta 66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 03:46   #6
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Cztery lata to naprawdę żadna różnica. Nawet za dwadzieścia lat , dalej to będzie żadna różnica. Wystarczy dbać o siebie.
Znam związki z dużo większą różnicą wieku 7-8 a nawet 13 lat, mają juz dzieci na studiach, a niektórzy bawią wnuki
Sama spotykalam się kilka lat z meżczyzną 7 lat młodszym i wiek nie miał nic wspólnego z naszym rozstaniem

Życzę szczęścia
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 05:37   #7
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Znam małzeństwo(moi sąsiedzi) gdzie u nich róznica wychodzi 15 lat róznicy i są bardzo szczęsliwi...kochana liczy sie tylko to ze sie kochacie
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 08:10   #8
kasiasie
Raczkowanie
 
Avatar kasiasie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 54
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Mój mąż jest młodszy o trzy lata. Od 8 lat jesteśmy razem i mamy 5-letnia córeczkę. Z początku też mnie to trochę martwiło, ale teraz zupełnie o tym nie pamiętam Najważniejsze, że się kochacie, a im dalej, tym lepiej wierz mi Podejrzewam, że dla Twojego partnera nie stanowi to żadnego problemu, to my kobiety mamy czasem skłonność do niepotrzebnego zamartwiania się
pozdrawiam i życzę szczęścia !
kasiasie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 11:00   #9
Dorotka1
Raczkowanie
 
Avatar Dorotka1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 56
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Różnica wieku między wami jest niska. Mam młodszego męża i nasz związek niczym nie rózni się od innych.Mamy dwójkę dzieci i jesteśmy szczęśliwi.Wiesz tak zauważyłam(może to tylko moje odczucie,nie jest moim zamiarem obrażenie kogokolwiek), że kobiety mające młodszych mężów chyba bardziej dbają o siebie ;-).Może młodszy mąż odmładza ;-).Podpisuję się pod tym co dziewczyny wyżej piszą.Mądrze prawią.
Życzę dużo szczęścia.
Dorotka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 12:55   #10
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Cytat:
Napisane przez ebena
Mój narzeczony jest młodszy odemnie o 4 lata. Bardzo się kochamy, rozumiemy bez słów, w czerwcu bierzemy slub.
Różnica wieku nam nie przeszkadza, ale co bedzie za parę lat?
Szczęśliwe posiadaczki młodszych partnerów,pochwalcie sie swoim szczęściem.
A za parę lat On Ci powie, że On się starzeje, a Ty nie
Jestem szczęsliwą posiadaczka młodszego (o 3 lata) TeŻeta i właśnie to od 15 lat słyszę.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 13:11   #11
katerinka
Przyczajenie
 
Avatar katerinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 5
GG do katerinka
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

kochana bie cie na glowe.Moj maz jest 11 lat mlodszy niz ja.Roznie ludzie do tago podchodzili ale my jestesmy szczesliwi.
katerinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-18, 14:08   #12
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Mój mąż też jest ode mnie młodszy o 3 lata i nie zauważam żadnej różnicy. A ci, którzy nie znają naszego wieku mówią, że to ja jestem na pewno od niego młodsza o 4-5 lat (i to mi baaardzo pochlebia)
Jedyną różnicę odczuwałam jakiś czas temu kiedy to ja już skończyłam studia, pracowałam, podczas gdy mój TŻ był na 3 roku studiów i na utrzymaniu rodziców. Wtedy trochę rozmijaliśmy się w naszych oczekiwaniach na najbliższą przyszłośc, ale to na szczęście minęło i teraz nie odczuwam różnicy tych 3 lat.
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 14:51   #13
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

nie masz się czym martwić, przecież wiek nie jest ważny, tylko charakter.
Mój mąż jest młodszy ode mnie o 4 lata i nigdy nie zamieniłabym go na starszego
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 15:06   #14
Kiya
Zakorzenienie
 
Avatar Kiya
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 3 706
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

mój TŻ jest młodszy ode mnie o 2 lata i nie uważam żeby była to jakaś wada wrecz przeciwnie
Kiya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-18, 16:14   #15
Asia 67
Raczkowanie
 
Avatar Asia 67
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 256
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Też mam męża młodszego od siebie chociaż nikt nie chce w to uwierzyć.On jest z gatunku spokojnych, poważnych facetow a ja...wariatka w każdym calu.Może dlatego zwrócilam na niego uwagę.Ktoś powinnien być w domu normalny.A tak serio to super nam się układa.Czasem się złości jak mówię do niego małolacie.Jesteśmy ze sobą 15 lat, mamy 2 córki i nic nie wskazuje na to by się miało coś zmienić.
Asia 67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-19, 22:09   #16
szukate
Raczkowanie
 
Avatar szukate
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 77
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Mój maz jest młodszy ode mnie o 2 lata i tez wszyscy mysla,że to ja jestem młodsza Jestem z nim bardzo szczesliwa i wierzę ,że jestesmy sobie pisani
__________________
moje kosmetyki na wymiankę
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=107676
zapraszam
szukate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-20, 08:20   #17
moni115
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 117
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Witaj..
Wiesz mam sasiadów gdzie ON jest starszy od NIEJ 25lat,i tu widac dopiero różnicę wieku,ale w tym przypadku nie wiem czy to ma jakies znaczenie,kiedyś tak sobie pomyślałam ze tez bym tak chciała żeby mnie ktos tak kochał jak ON JĄ....co pomimo swojego juz bardzo podeszłego wieku potrafi okazac...Wiec czy wiek ma znaczenie...pozdrawiam
moni115 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 14:47   #18
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Mój przyszły mąż (slub w lipcu) jest młodszy ode mnie o 5 lat.
I jest super
Najważniejsza jest miłość, dogadanie się, porozumienie, wspolne tematy itp. A nie wiek.
Jakos się tym nie przejmuję
Powodzenia
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-25, 15:05   #19
eklerka
Zakorzenienie
 
Avatar eklerka
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 149
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Mój tata jest młodszy od mamy i jakoś się dogadują Nie ma między nimi większych sprzeczek, a już na pewno nie związanych z wiekiem.
__________________

eklerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-26, 13:39   #20
moee
Zakorzenienie
 
Avatar moee
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 6 544
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

U mnie w rodzinie jakos tak jest( chyba w genach mamy) ze praktyczie kazda kobieta ma młodszego meza, partnera.. moja mama jest wyjatkiem bo tata jest starszy najwieksza roznica wynosi u mojej cioci 8 lat, ja mam partnera 4 lata mlodszego, moja siostra 6 i z tego co zauwazam po rodzince czyli po jego żenskiej czesci to nie jest wazny wiek ani roznica.. ja sama jeszcze nigdy nie pomyslalam co bedzie za iles tam lat, przeciez 4 lata to praktycznie ZADNA roznica no chyba ze jakas dziewczyna ma 20 lat a chlopak 16 Nie zamartwiaj sie co bedzie kiedys tylko kochaj z calej sily kochaj i powodzenia
__________________
"Lubię być kurą domową
Do pralki wrzucić problem wraz z głową
Pralka pierze, ja nie wierzę w nic
Słodko jest nie myśleć o niczym
Się zgubić we własnej spódnicy.."
moee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-26, 16:05   #21
Gufina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 10
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

No widzę, że nie tylko ja miałam takie rozterki przed ślubem Mój mąż jest młodszy ode mnie o 4 lata, a od pół roku jesteśmy małżeństwem i jest po prostu CUDOWNIE.... Zgadzam się z koleżankami: wiek nie ma znaczenia...Liczy się charakter, dojrzałość no i oczywiście MIŁOŚĆ... Wszystko będzie dobrze, głowa do góry i powodzenia!!!! ))))
Gufina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 07:42   #22
jaszczur-ka
Raczkowanie
 
Avatar jaszczur-ka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 30
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Cytat:
Napisane przez Feluś
najważniejsze jest żebyście za 20 lat mieli o czym porozmawiać przy porannej kawie i na wieczornym spacerze z pupilem.
Miłość, ważna jak najbardziej - ale bez niej nie byłoby chyba tematu.
Jednak najważniejsze - jak wyżej.
To zresztą dotyczy KAŻDEJ pary.
Pozdrawiam i życzę szczęścia - szczęśliwa posiadaczka o 5 lat młodszego męża.
jaszczur-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 19:14   #23
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Cytat:
Napisane przez ebena
Mój narzeczony jest młodszy odemnie o 4 lata. Bardzo się kochamy, rozumiemy bez słów, w czerwcu bierzemy slub.
Różnica wieku nam nie przeszkadza, ale co bedzie za parę lat?
Szczęśliwe posiadaczki młodszych partnerów,pochwalcie sie swoim szczęściem.
Tylko cztery lata? Dziewczyno, to żaden problem! Nie sądzę, zebyś miała z tego powodu jakieś problemy w przyszłości. Jesteście prawie rówieśnikami. Nic wa nie dzieli. Ciesz się spokojnie swoim szczęściem i nie myśl o stereotypach.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-27, 22:18   #24
Anbami
Raczkowanie
 
Avatar Anbami
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 55
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Dziwię się,ze to zostało uznane za problem!!!!
Jaka to różnica?Żadna!!
Mój mąż jest ode mnie młodszy o 3 lata,jesteśmy ze sobą od 8 lat i mamy prawie 5-cio letniego synka.Jesteśmy bardzo szczęśliwi(naprawdę) i była to niewątpliwie miłośc od pierwszego wejrzenia,która trwa do dziś.
Różnicy nie widać ,ani nie czuć w żadnej sferze życia.Oboje jesteśmy jeszcze przecież bardzo młodzi i tak naprawdę mało kto wie,że jest JAKAKOLWEK różnica wieku między nami.Większośc nawet sądzi,ze jest odwrotnie-z racji powinności i stereotypu,ze kobieta powinna być młodsza,a moj mąż wygląda młodzieńczo(w końcu ma jeszcze trochę do 30-stki!),ale nie jak smarkacz,a ja wyglądam na młodszą niż jestem w rzeczywistości.
Zresztą uważam,że to żadna różnica.Absolutnie żadna.POZDRAWIAM!!!!
Anbami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:00   #25
Killatha
Przyczajenie
 
Avatar Killatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 12
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

różnicą wieku 4 lat możesz się zupełnie nie przejmować
mój "były" jest ode mnie młodszy o lat 7 i przezyliśmy razem 8 lat, rozstaliśmy się w bardzo cywilizowany sposób i teraz pozostajemy dobrymi przyjaciółmi
życzę szczęscia na "nowej drodze życia", powodzenia
Killatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:14   #26
katrina
Rozeznanie
 
Avatar katrina
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 707
GG do katrina
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

Znam BARDZO szczęśliwe małżeństwo, gdzie kobieta jest 8 lat starsza. Właśnie jest w drugiej ciąży, mają już ślicznego 3 letniego synka.
katrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-29, 16:17   #27
natalia21
Zadomowienie
 
Avatar natalia21
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kołobrzeg
Wiadomości: 1 095
Dot.: Mój narzeczony jest modszy

a ja mam supeer faceta jestesmy juz 2 lata ze soba a on jest mlodszy o rok i jest nas superr ze soba... ale co to jets w porownaniu 4 czy 11 lat roznicy
__________________
Życie po to jest, byś spełniał swoje sny



5.01.2011 [*] Mój aniołek
natalia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:13   #28
angora
Przyczajenie
 
Avatar angora
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
młodszy?

Wiecie co, zszokowałyście mnie ilością kobiet mających młodszych mężów czy stałych TŻtów. Nie sądziłam, że jest was tak wiele. Chyba zweryfikuję swoje staroświeckie przesądy, ze to kobieta powinna być młodsza
Choć z drugiej strony ciekawi mnie, czy w przypadku różnicy cztero lub więcej letniej nie odczuwacie jakiś - nazwijmy to - intelektualno-emocjonalnych różnic. Ostatnio mam bowiem przyjemność spotykać się z ludźmi pięć lat młodszymi (ostatne lata studió) i dość dobitnie odczuwam różnicę między mną (doświadczona, pracująca 31 latka i beztroscy, rozchichrani 25-6 latkowie). Spotkania z nimi to prawdziwy psychiczny odpoczynek, ale taki facet... nie.... poza tym, jak wiadomo, kobiety nieco szybicej dojrzewają i zawsze wydawało mi się, że moi rówieśnicy są jacyś niedojrzali, głupkowaci, natomiast ciągnęło mnie do starszych, doświadczonych...
Aha, a tak w ogóle, to mój Ojciec jest dwa lata młodszy od Mamy
angora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-31, 14:54   #29
elsi
Zakorzenienie
 
Avatar elsi
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 187
Dot.: młodszy?

Cytat:
Napisane przez angora
Choć z drugiej strony ciekawi mnie, czy w przypadku różnicy cztero lub więcej letniej nie odczuwacie jakiś - nazwijmy to - intelektualno-emocjonalnych różnic. poza tym, jak wiadomo, kobiety nieco szybicej dojrzewają i zawsze wydawało mi się, że moi rówieśnicy są jacyś niedojrzali, głupkowaci, natomiast ciągnęło mnie do starszych, doświadczonych...
Agara, ale my tu raczej rozmawiamy o już dojrzałych mężczyznach Wypowiem się jako kobieta "posiadająca" TŻ-a, tak samo jak autorka wątku, o 4 lata młodszego. Jak wyżej ktoś wspomniał, różnicę, zwłaszcza właśnie intelektualną, można zauważyć, gdy dotyczy ona nastolatków. Ale potem ta granica mocno się zaciera i różnice wynikają głównie z charakteru i wychowania. Moi "byli" byli starsi ode mnie ale zdecydowanie mogę stwierdzić, że dojrzałością i odpowiedzialnością w starszym wieku nie dorastali do pięt mojemu, wciąż od nich młodszemu TŻ.
Oczywiście na początku też się bałam co powiedzą znajomi, jego koledzy, rodzina (znaliśmy się już kilka lat), czy będą pytać, czemu jest z taką "starą". Jednak fakt ten o dziwo, pozostał zupełnie bez echa, zwłaszcza, że tworzymy tak dobrą parę, że naprawdę nie ma się do czego przyczepić. Wygląda na to, że temat ten bulwersuje tylko bardzo młodych oraz kobietę w takim związku inni nie przywiązują wagi do takich głupstw.
Przez lata związku przeżyliśmy rozłąki, jego bezrobocie, podczas gdy ja pracowałam, moje problemy w pracy, w domu rodzinnym. Nic nie zachwiało naszym związkiem, wręcz przeciwnie - tylko go wzmocniło, a w mojej opinii mój TŻ jest najcudowniejszym człowiekiem na świecie - przerósł wszystkie moje marzenia
elsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-01, 07:23   #30
Killatha
Przyczajenie
 
Avatar Killatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 12
Dot.: młodszy?

jest jeszcze inny aspekt sprawy - mężczyźni, statystycznie rzecz ujmując, żyją krócej niż kobiety, więc mając starszego partnera masz bardzo duże prawdopodobieństwo, że zostaniesz młodą wdową
ma to swoje uzasadnienie w przypadku małżeństwa dla pieniędzy, ale licząc na "całe życie" to lepszy jest ten młodszy
Killatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.