Życie po zdradzie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-01-23, 16:00   #1
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417

Życie po zdradzie


Wątek kieruję do osób które przeżyły zdradę partnera, postanowiły wybaczyć i odbudować związek na nowo.
Czy jest to w ogóle możliwe?
Na początku tego roku dowiedziałam się o podwójnym życiu jakie prowadził mój mąż przez rok. Ból i poczucie krzywdy nie do opisania. Wg mnie zjawisko nie do wybaczenia. Jakby skończyło się dla mnie życie. Ale emocje trochę opadły. Więcej analiz na chłodno i dochodzę do wniosku że pomimo całego gniewu,bólu i cierpienia męża kocham nadal i nie chce go stracić.
Brakuje mi jakiegoś wzorca osób w podobnej sytuacji by rzucić jakiś cień nadziei na to czy jeszcze jesteśmy w stanie ratować nasze małżeństwo.
Zapisaliśmy się na terapię dla par oraz terapię indywidualne by pracować nad naszymi charakterami ale poczucie krzywdy mnie przerasta. Natłok myśli,pytań,skojarzeń jest tak ogromny że nie potrafię go wyciszyć. Wszystko wraca jak bumerang.
Nie wiem już jak wszystko mam sobie w głowie poukładać by nie popaść w paranoję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:08   #2
67eve
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 325
Dot.: Życie po zdradzie

Próbowałam. Pierwszy raz zostałam zdradzona po 5 miesiącach. Potem jeszcze co najmniej trzy razy. Za każdym razem nie dość że wybaczałam, to jeszcze bardziej się angażowałam. Mało brakowało, a zamieszkalibyśmy razem i założylibyśmy rodzinę. Ale po 1,5 roku powiedziałam w końcu "dość". Szkoda, że tak późno.
67eve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:20   #3
Khaki68
Raczkowanie
 
Avatar Khaki68
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 282
Dot.: Życie po zdradzie

Nie wiem jak można się tak upokorzyć i wracać do faceta po czymś takim.
Sama zostałam zdradzona i po prostu wywaliłam za drzwi.
Khaki68 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:26   #4
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Życie po zdradzie

Niestety nie potrafię wywalić za drzwi jak psa. Może będę tego żałować nie wiem ciężko powiedzieć. Ale nie umiem z dnia na dzień tak po prostu wywalić i pozbawić córki ojca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:35   #5
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Niestety nie potrafię wywalić za drzwi jak psa. Może będę tego żałować nie wiem ciężko powiedzieć. Ale nie umiem z dnia na dzień tak po prostu wywalić i pozbawić córki ojca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To, że rozstajesz się z ojcem dziecka, nie oznacza, że przestaje on być ojcem. Jeśli zależy mu na córce, to nie przeszkodzi mu to w wypełnianiu swoich obowiązków.

Mi została kiedyś wybaczona zdrada, ale na początku. Dzięki temu wybaczyłabym zdradę jednorazową. Ale rocznego romansu już bym chyba nie dała rady... To za dużo, za duże zaangażowanie emocjonalne.
__________________
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 16:58   #6
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Życie po zdradzie

Sama sobie z tym emocjonalnie nie radzę dlatego zdecydowałam się na terapię indywidualną. Może właśnie cel będzie taki że rozstanie nastąpi w drodze przemyślanej decyzji niż w porywie emocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:09   #7
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Sama sobie z tym emocjonalnie nie radzę dlatego zdecydowałam się na terapię indywidualną. Może właśnie cel będzie taki że rozstanie nastąpi w drodze przemyślanej decyzji niż w porywie emocji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tam nie uwazam ze rzucenie zdradzajacego padalca to poryw emocji. To raczej zdrowa reakcja.
Po co tracic kase na psychologa


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 17:12   #8
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Życie po zdradzie

Nie każdy psychoterapeuta bierze kasę.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:13   #9
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Życie po zdradzie

Moim zdaniem taka rana(roczny romans)nigdy się do końca nie zagoi
Nie miałabym już nigdy zaufać a zwiazek zwiazek bez zaufania jest do du..y
Nigdy nie będzie jak przed zdradą
Ps.jak się dowiedzialas?
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:16   #10
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Życie po zdradzie

Od męża tej dziewczyny. On się dowiedział również przez przypadek. Ja od jakiegoś czasu podejrzewałam ale nie zdawałam sobie sprawy że skali tego jaki to przybrało obrót. Albo nie chciałam wierzyc.Śladow żadnych.Smsow.Na Facebooku nic. Więc nie miałam argumentów.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:22   #11
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Życie po zdradzie

Ojej współczuję Ci autorko nie mam pojęcia co Ci doradzić, wydaje mi się jedyne sensowne wyjście, to zakończyć ten związek. Wątpię, czy można żyć z tym człowiekiem co zdradzał, po czymś takim. Że można normalnie funkcjonować znowu w związku.
A co stało się z tą drugą parą? Są razem?
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2018-01-23 o 17:24
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 17:24   #12
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Życie po zdradzie

Tak są razem nadal.Tez mają dziecko tylko starsze.Maz jest też zraniony cała sytuacja. Ale zdaje się że sobie układają wszystko od nowa.
A ja jakoś nie mogę ruszyc z miejsca.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:28   #13
Mija62
uparta chmura
 
Avatar Mija62
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Miasto Portowe
Wiadomości: 8 645
Dot.: Życie po zdradzie

Też mam dziecko i zmusza mnie to do refleksji, napewno próbowałabym żyć w takim związku dla dziecka, ale napewno nie dzieliła bym już z nim łóżka.
__________________
"Większość ludzi ma tyle szczęścia, na ile sobie pozwoli"
Abraham Lincoln

Edytowane przez Mija62
Czas edycji: 2018-01-23 o 17:30
Mija62 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:38   #14
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez Mija62 Pokaż wiadomość
Też mam dziecko i zmusza mnie to do refleksji, napewno próbowałabym żyć w takim związku dla dziecka, ale napewno nie dzieliła bym już z nim łóżka.
Dzieciak ci nie podziekuje. Przeciez bedzie widzial ze rodzice sie nie kochaja, sa sfrustrowani i sa nie wiadomo po co razem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:40   #15
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 16 089
Dot.: Życie po zdradzie

Wiec nie zakończył tego z własnej woli tylko poprostu się wydało
Wiesz to jest świeża sprawa twoje emocje są zrozumiałe pewnie jeszcze wiele się w nich zmieni to jest coś podobnego do żałoby
Daj sobie czas nie obwiniaj siebie za to że nie możesz się z tym pogodzić
Nie mówię że masz odejść sama dojrzejesz do tej decyzji.dziecku ojca nie odbierasz nadal pozostajecie rodzicami
Utrzymywanie sztucznego tworu dla"dobra dziecka"to marnowanie sobie zycia
7623cb0b746b4d40e529fc123bf669aade741778_65822f07d8014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:43   #16
urshoola
Zadomowienie
 
Avatar urshoola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 417
Dot.: Życie po zdradzie

Właśnie bycie w takim związku tylko dla dziecka nie jest dobre. Bo można sobie do gardeł skakać a ono na wszystko patrzy.
U mnie sytuacja jest bardzo skomplikowana bo bo tym wszystkim wiecej ze sobą rozmawiamy szczerze o ile można tak powiedzieć. Na wiele rzeczy się pootwierały oczy.
O wybaczeniu ciężko mówić bo jest za wcześnie.
Tylko nie umiem sobie w tym wszystkim znaleźć miejsca. Nie chce tu na razie wyciągać całej genezy tego zdarzenia.
Zastanawia mnie tylko perspektywa przyszłości. Czy da się w ogóle żyć z takim ciężarem czy ktoś to dał radę przejsc
Widzę starania chęć walki ze strony męża. Ale podchodzę do tego na chłodno. Z ogromnym dystansem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

urshoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 17:53   #17
201803111829
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 13 966
GG do 201803111829
Dot.: Życie po zdradzie

Mnie by brzydziło przebywanie z tą osobą pod jednym dachem.
Jednorazowa zdrada, czy np. Zdradzanie z różnymi partnerkami pod względem emocjonalnym jest dla mnie mniej obrzydliwe, niż regularna zdrada z jedną kobietą.
Przecież on jej mógł mówić, że ją kocha. Ze jest kobietą jego życia.
FUJ.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
201803111829 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 18:31   #18
ajah
wańka wstańka
 
Avatar ajah
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 12 467
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
Właśnie bycie w takim związku tylko dla dziecka nie jest dobre. Bo można sobie do gardeł skakać a ono na wszystko patrzy.
U mnie sytuacja jest bardzo skomplikowana bo bo tym wszystkim wiecej ze sobą rozmawiamy szczerze o ile można tak powiedzieć. Na wiele rzeczy się pootwierały oczy.
O wybaczeniu ciężko mówić bo jest za wcześnie.
Tylko nie umiem sobie w tym wszystkim znaleźć miejsca. Nie chce tu na razie wyciągać całej genezy tego zdarzenia.
Zastanawia mnie tylko perspektywa przyszłości. Czy da się w ogóle żyć z takim ciężarem czy ktoś to dał radę przejsc
Widzę starania chęć walki ze strony męża. Ale podchodzę do tego na chłodno. Z ogromnym dystansem.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moim zdaniem wbrew pozorm cakiem dobrze sobie radzisz.
Moze decyzje, które podejmujesz nie są najbardziej popularne, ale działasz i nie masz podejścia życzeniowego do tej calej sytuacji.
Wg mnie terapia jest dobrym poczatkiem jak i małe kroki.
Zdrada, zwłąszcza taka, o której piszesz to jest kataklizm dla związku. Tutaj jest mnóstwo poczucia winy (z obu stron i poczucia krzywdy.
Sama nie zdecydowałabym, się na kontunuowanie związku z kimś kto prowadził drugie życie z drugą kobietą.
__________________
nauczycielu, zajrzyj
ajah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 19:07   #19
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez urshoola Pokaż wiadomość
U mnie sytuacja jest bardzo skomplikowana bo bo tym wszystkim wiecej ze sobą rozmawiamy szczerze o ile można tak powiedzieć. Na wiele rzeczy się pootwierały oczy.
O wybaczeniu ciężko mówić bo jest za wcześnie.
Tylko nie umiem sobie w tym wszystkim znaleźć miejsca. Nie chce tu na razie wyciągać całej genezy tego zdarzenia.
Jestem świadoma, że zdrada może być konsekwencją całego ciągu zdarzeń - ale mimo wszystko, mimo całej miłości, dobrej woli i chęci, nie byłabym w stanie wybaczyć rocznego romansu. Wiedząc, że osoba mi najbliższa jest w stanie nie dosyć że złamać obietnicę i krzywdzić, ale też do tego perfidnie kłamać, oszukiwać i ukrywać, nie byłabym w stanie nigdy więcej zaufać. Bałabym się odwrócić plecami. A tak się żyć nie da.

Dobrze, że jesteś w terapii. Myślę, że musisz sama siebie zapytać i sama dla siebie zrozumieć, czy jesteś w stanie zaufać, wybaczyć i zapomnieć. I domyślam się, że jest to długi proces.
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-01-23, 21:01   #20
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Życie po zdradzie

Nie bylabym w stanie wybaczyc zadnej zdrady i nigdy nie zostalabym z partnerem po czyms takim bo dziecko Dajac mi buziaka przytulajav mnie wczesniej obejmowal przde mna kochanke obrzydliwe. Dla mnie to jednoznaczny koniec.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 21:32   #21
Amellie_flower
Raczkowanie
 
Avatar Amellie_flower
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 132
Dot.: Życie po zdradzie

Bardzo współczuję. Któraś wizazanka zwróciła uwagę na ważną według mnie kwestie... Ten romans się skończył nie z wolnej woli twojego partnera. Gdyby nie mąż jego kochanki ten układ trwał by nadal. Przez ten "szczegół" nie mogłabym nawet próbować naprawić związku. Co innego gdyby przyszła do męża refleksja czy nie wiem, postanowiłby ze z tym zrywa, przyzna się i będzie błagał cię na kolanach o wybaczenie.
A tu się wydało niechcący i nagle on walczy o małżeństwo.... Źle to wygląda moim zdaniem.
Ratowanie związku w przypadku takim jak twój wydaje mi się bezsensowne i nie rokujace na przyszłość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Poza Polską od 27.10.2013
Wspólne mieszkanko z Nim od 1.05.2014 czekam..

Olejowanie włosów od 1.04 - czekam na efekty!

Edytowane przez Amellie_flower
Czas edycji: 2018-01-23 o 21:41
Amellie_flower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 22:31   #22
nikitala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 27
Dot.: Życie po zdradzie

Wiem, że szukasz opinii osób zdradzonych, ale opiszę Ci to z drugiej strony barykady.

Wątpię, zeby twojemu mężowi chodziło tylko o seks. Musiało być zaangażowanie emocjonalne. A emocji nie wyłączysz na pstrykniecie palcami. On na 100% spotka się z kochanka jeszcze nie raz. Gwarantuje Ci to. Poznałam sporo zdradzajacych długoterminowo i nigdy nie kończyło się na pierwszym rozstaniu. Ten romans został przerwany nagle, nie z ich woli. Nie został zakończony naturalnie. Te emocje nadal w nich są i beda jeszcze długo. Może wydać Ci sie to głupie, ale twój mąż jest teraz jak cpun na odwyku. Czas pokaże ile znaczy dla Niego kochanka.

Zrób test i powiedz, ze odchodzisz. Jak nie będzie Cię zatrzymywal, to znaczy, ze mu to na rękę.

Oni boją się brać odpowiedzialnosci, nie mają jaj, żeby zmienic życie.

Ale doskonale rozumiem, ze ciężko Ci od Niego odejść. Z czasem twoje emocje się zmienia.
nikitala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 22:51   #23
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomości: 8 823
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez nikitala Pokaż wiadomość
Wątpię, zeby twojemu mężowi chodziło tylko o seks. Musiało być zaangażowanie emocjonalne. A emocji nie wyłączysz na pstrykniecie palcami. On na 100% spotka się z kochanka jeszcze nie raz. Gwarantuje Ci to. Poznałam sporo zdradzajacych długoterminowo i nigdy nie kończyło się na pierwszym rozstaniu. Ten romans został przerwany nagle, nie z ich woli. Nie został zakończony naturalnie. Te emocje nadal w nich są i beda jeszcze długo. Może wydać Ci sie to głupie, ale twój mąż jest teraz jak cpun na odwyku. Czas pokaże ile znaczy dla Niego kochanka.
Muszę się zgodzić. Inaczej patrzyłabym na "skok w bok", albo sytuację w której facet przyznał się do zdrady, bo męczyły go wyrzuty sumienia. A tu...
__________________
Dopiero w samym środku zimy przekonałem się, że noszę w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-23, 23:19   #24
virtual_luv
Raczkowanie
 
Avatar virtual_luv
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 420
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez nikitala Pokaż wiadomość
Wiem, że szukasz opinii osób zdradzonych, ale opiszę Ci to z drugiej strony barykady.

Wątpię, zeby twojemu mężowi chodziło tylko o seks. Musiało być zaangażowanie emocjonalne. A emocji nie wyłączysz na pstrykniecie palcami. On na 100% spotka się z kochanka jeszcze nie raz. Gwarantuje Ci to. Poznałam sporo zdradzajacych długoterminowo i nigdy nie kończyło się na pierwszym rozstaniu. Ten romans został przerwany nagle, nie z ich woli. Nie został zakończony naturalnie. Te emocje nadal w nich są i beda jeszcze długo. Może wydać Ci sie to głupie, ale twój mąż jest teraz jak cpun na odwyku. Czas pokaże ile znaczy dla Niego kochanka.

Zrób test i powiedz, ze odchodzisz. Jak nie będzie Cię zatrzymywal, to znaczy, ze mu to na rękę.

Oni boją się brać odpowiedzialnosci, nie mają jaj, żeby zmienic życie.

Ale doskonale rozumiem, ze ciężko Ci od Niego odejść. Z czasem twoje emocje się zmienia.
Mylisz się, nie zawsze tak jest.
Mnie przez kilka miesięcy zdradzał narzeczony, z tą samą kobietą.
My się rozstalismy, z nią też przestał się spotykać. Minęło trochę czasu i miał kogoś zupełnie innego.

Jak się go pytałam czemu mnie zdradzał to w końcu powiedział, że chodziło tylko o seks.
Dobrze im było w łóżku. Żadnych wyższy uczuć. Koniec. Kropla





Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
virtual_luv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 03:28   #25
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Życie po zdradzie

Roczna zdrada, gdzie facet został przyłapany a nie sam zerwał i później się to wydało to zły znak. Ja bym nie wybaczyła czegoś takiego. Znam dwa przykłady podobnej zdrady.
1. Kobieta wybaczyła, jakiś czas było ok. A później on znajdował sobie kolejne kochanki. Kobieta po 10 latach czegoś takiego odeszła i w zasadzie jest wrakiem człowieka.
2. Kobieta wybaczyła, mąż przestał spotykać się z kochanką, chociaż był w niej zakochany. Do tej pory jest wierny, ale nie jest szczęśliwy tak w 100%.

Co łączy te historie? Przynajmniej roczne romanse, kobiety, które się poniżały, byle facet z nimi został + wygodnictwo panów. Głównie finansowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 06:20   #26
Ksiegowa85
Zakorzenienie
 
Avatar Ksiegowa85
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4 726
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez nikitala Pokaż wiadomość
Wiem, że szukasz opinii osób zdradzonych, ale opiszę Ci to z drugiej strony barykady.

Wątpię, zeby twojemu mężowi chodziło tylko o seks. Musiało być zaangażowanie emocjonalne. A emocji nie wyłączysz na pstrykniecie palcami. On na 100% spotka się z kochanka jeszcze nie raz. Gwarantuje Ci to. Poznałam sporo zdradzajacych długoterminowo i nigdy nie kończyło się na pierwszym rozstaniu. Ten romans został przerwany nagle, nie z ich woli. Nie został zakończony naturalnie. Te emocje nadal w nich są i beda jeszcze długo. Może wydać Ci sie to głupie, ale twój mąż jest teraz jak cpun na odwyku. Czas pokaże ile znaczy dla Niego kochanka.

Zrób test i powiedz, ze odchodzisz. Jak nie będzie Cię zatrzymywal, to znaczy, ze mu to na rękę.

Oni boją się brać odpowiedzialnosci, nie mają jaj, żeby zmienic życie.

Ale doskonale rozumiem, ze ciężko Ci od Niego odejść. Z czasem twoje emocje się zmienia.
Może ją zatrzymywać ze strachu przed zmianą.
Prawdopodobnie z kochanką łączyły go emocje, ale nie musiały, ona też miała męża, więc mogła być "bezpieczna", że w razie czego się nie przyczepi.

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka
Ksiegowa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 06:26   #27
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Życie po zdradzie

Cytat:
Napisane przez nikitala Pokaż wiadomość
Wiem, że szukasz opinii osób zdradzonych, ale opiszę Ci to z drugiej strony barykady.

Wątpię, zeby twojemu mężowi chodziło tylko o seks. Musiało być zaangażowanie emocjonalne. A emocji nie wyłączysz na pstrykniecie palcami. On na 100% spotka się z kochanka jeszcze nie raz. Gwarantuje Ci to. Poznałam sporo zdradzajacych długoterminowo i nigdy nie kończyło się na pierwszym rozstaniu. Ten romans został przerwany nagle, nie z ich woli. Nie został zakończony naturalnie. Te emocje nadal w nich są i beda jeszcze długo. Może wydać Ci sie to głupie, ale twój mąż jest teraz jak cpun na odwyku. Czas pokaże ile znaczy dla Niego kochanka.

Zrób test i powiedz, ze odchodzisz. Jak nie będzie Cię zatrzymywal, to znaczy, ze mu to na rękę.

Oni boją się brać odpowiedzialnosci, nie mają jaj, żeby zmienic życie.

Ale doskonale rozumiem, ze ciężko Ci od Niego odejść. Z czasem twoje emocje się zmienia.
Jak wyżej. Sprawa przyschnie, zdarzy się "chwila słabości" i odnowią kontakt.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 08:01   #28
nikitala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 27
Dot.: Życie po zdradzie

Nie mówię, że On musi kochać swoją kochankę. Może sie tylko zauroczyl może to tylko seks. Ale On żył takim życiem przez rok. I żyłby dalej. Autorka może próbować oceniać jego emocje po zachowaniu w domu. On teraz prawdy nie powie. Da sie ocenić czy znikał tylko na seks czy były też wspólne wyjścia, wyjazdy itp. Wystarczy sobie podsumować ile razy musiał zostać później w pracy, ile było niewyjaśnionych znikniec i na ile czasu. No i w końcu jak zmienił się jego stosunek do żony.

Zdradzajacy w większości przypadków nigdy nie odchodzą do kochanek. Ale powodem ich zostania w domu nie jest miłość do żony. Musisz sama ocenic czy On chce z Tobą być czy po prostu przeraża go machina pod tytułem ‘zmiana zycia’.

Jak zostanie z Tobą z wygody lub strachu, to gwarantuje Ci, że prędzej lub później kochanka wróci. Ta lub inna. On posmakowal innego życia. I to życie mu sie spodobało.

A co mąż zrobi dalej zależy też od tego co kochanka zrobi dalej. Jego planów już nie poznasz. Jeżeli w gre wchodziły emocje, to Oni przez rok czasu na pewno robili jakieś plany. A to że odejdą, a to że sie rozstana, a to że poczekają aż dzieci beda starsze albo że oboje nie chcą nic zmieniać, że wystarczy im jak jest itp.

Na swoim przykładzie mogę powiedzieć, ze ‘moj’ był zadowolony jak odeszłam. Myslal, ze wróci do swojego dawnego życia. A tu klops, bo emocje nie pozwoliły wrócić.

Nie słuchaj gadania męża, będzie klamal. Obserwuj jego emocje i zachowanie.
nikitala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 08:04   #29
mirabelka3690
Zakorzenienie
 
Avatar mirabelka3690
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Tu i ówdzie
Wiadomości: 5 535
Dot.: Życie po zdradzie

Nie wyobrażam sobie abym miała coś takiego wybaczyć. Facet został przyłapany, gdyby nie to z pewnością dalej by się spotykali.
Druga kwestia - jak Ty sobie autorko wyobrażasz dalsze życie z tym człowiekiem? Chcesz spać z nim w jednym łóżku, uprawiać seks jednocześnie zastanawiając się " Chyba nie jest mu tak dobrze, ona musiała być lepsza". Zamęczysz się psychicznie. Może to jeszcze nie ten czas, ale jeśli wybaczysz to zadręczysz się pytaniami. Jaka ona była? Co miała czego ja nie? Było mu dobrze? Co on z nią robił czego ze mną nie? Kochał ją?
To wszystko jest obleśne.
__________________
Pole dance
3 l oddane
mirabelka3690 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-24, 08:05   #30
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Życie po zdradzie

Sama osobiscie tego nie doswiadczylam ale znam kilka malzenstw ,ktore piradzily sobie ze zdradza I nadal sie kochaja I sa szczesliwe. 2 takie pary mam w rodzinie I mieszkalam jakis czas u nich wiec to nie jest na pokaz.
Nie sluchaj tych ,ktorzy mowia ,ze nie warto. To Twoje zycie I Twoje malzenstwo.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-02-01 02:30:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:28.