Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10 - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-10, 14:04   #541
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
wrxuce fote Borysa
kolejny słodziak!

Maaaamoo, ja już chcę mieć swoją Niuńkę u cyckaaa

Muminek1991 - "Zrobiłam jabłka zapiekane z miodem i cynamonem w piekarniku, wpada któraś ??Chętnie się podzielę :d"

Zmobilizowałaś mnie i też dziś zrobię na podwieczorek zapiekane jabłka z kruszonką mam pretekst, bo muszę wypróbować zestaw miseczek do zapiekania, który dostałam na Święta
tylko jeszcze zaopatrzę się w lody waniliowe i zrobię sosik czekoladowy aaa coo ?! "mało się zarabia, żyje się jak hrabia :P" dalej z Zusu kasa nie przyszła
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:09   #542
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
Jestem po wizycie i normalnie chce mi się plakać tak marzylam o tym żeby trafić do szpitala z bólami urodzić i do domu jak najszybciej a tu dupa.... W środe mam się stawić w szpitalu, mały waży okolo 3300/3400, łożysko 3 stopnia a skurczy brak
ale do środy to już tylko chwila przecież

Cytat:
Napisane przez malaMigotkAaa Pokaż wiadomość
tz w samych gaciach ale za to chyba w koncu wrxuce fote Borysa


Cytat:
Napisane przez lidkaa82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny tak czytam o tym masażu sutków i tak spojżałam na te moje małe płaskie sutki, zastanawiając sie czy im w ogóle da sie jakiś masaż zrobic dotknęłam i....ałłłłaaaaaa. Kurde jak bolą. Jak ja będę karmic jak one już teraz tak bolą???

I jeszcze jedno mnie zastanawia. Bo juz kiedys pisałam że Alek miał przykurcz języka po trudnym porodzie i nie umiał ssać. I wiele z was dostało informację że noworodek ma zapas na dwa dni i co za tym idzie jest czas na rozkręcenie laktacji. W takim razie nie rozumiem dlaczego po dwóch dniach mój synek się skrajnie odwodnił Ja miałam mleko od porodu już i on próbował ssać ale pierś wypadała mu z buźki i nie mineły nawet dwie doby a on był odwodniony
podobno nie ma złych piersi do karmienia a jak masz płaskie to są muszle wyciągające (ale ja bym najpierw próbowała czy dziecku to na pewno będzie przeszkadzać) albo właśnie w ramach masażu je trochę powyciągaj

a co do Alka to może odwodnienie też było przez ciężki poród?


Cytat:
Napisane przez Amberella Pokaż wiadomość
o kurczę, to też niezbyt fajnie. Przecież taka walka zwolenników i przeciwników sn/cc jest bez sensu. Jest tyle przypadków, sytuacji i ludzi, że nie sposób uogólnić i jednoznacznie określić co jest dobre i mieć rację. Zresztą każdej kobiecie, która urodziła dziecko i troszczy się o swoje maleństwo należy się podziw i szacunek. Niezależnie od tego jak doszło do rozwiązania ciąży.
A te osoby, które rodziły przez cc i krytykują sn może same ze sobą mają jakiś nieuświadomiony problem, że nie rodziły naturalnie .
też mi się właśnie tak wydaje - jak ktoś nie do końca jest pewny swego to zawsze udowadnia wszystkim naokoło (czy chce go słuchać czy nie) swoje racje, bo jak przekona innych to przy okazji i siebie

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
kurde no .... ciasto robiłam dłużej niż w przepisie było i sprawdzałam patyczkiem a i tak zakalec ... ja nie wiem . każde ciasto w ciąży jak robie to mi nie wychodzi
całe ciacho do kosza poszło a tak ładnie pachniało
mi też co często wychodzą zakalce w ciąży (ale i zdecydowanie częściej piekę, dotad to głównie na święta plus ze 2-3 razy na jakąś okazję a teraz to prawie ciągle), ale serwuje i zakalca


Cytat:
Napisane przez 23Paula23 Pokaż wiadomość
Co do łapówki mam isc w środe do szpitala na obserwacje i potem wywolanie i odrazu uslyszalam wyraźną kwote i nazwisko lekarza jesli chce mieć wywoływany poród "odrazu" po przyjęciu na oddział....


---

a kto się rano pytał o staniki Alles?

ja zawsze kupowałam w sklepiku na grochowie, bo tam można mierzyć, ale jak nie sprowadzili mi rozmiaru to kupiłam u producenta (akurat było, że jak zapiszesz się na newsletter to masz rabat 10% więc się zwróciła dostawa)
http://sklep.alles.pl/

ogólnie potem mam zamiar dalej kupować stacjonarnie, bo ceny zbliżone (około 2 zł więcej ale za to za dostawę nie płacę- tyle że trzeba dojechać)

idę znowu spać, coś ciężki dzień dzisiaj...
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:12   #543
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Zmobilizowałaś mnie i też dziś zrobię na podwieczorek zapiekane jabłka z kruszonką mam pretekst, bo muszę wypróbować zestaw miseczek do zapiekania, który dostałam na Święta
A takie zpaiekane jab łka możńa robić np. w foremce muffinkowej? Bo nie mam specjalnej do zapiekania
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:13   #544
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Mój ostatnio jak jedzie ze mną to wyraźnie jeździ spokojniej, przestrzega przepisów, nie wiem, chyba chce mnie uspokoić, że nie szaleje, ale i tak się martwię, bo potem wiem że wraca ze zlecenia 110 km od domu i potrafi tę trasę w niedużo ponad godzinę zrobić. Co prawda to autostrada, ale i tak szlag mnie trafia
Mój mąż z reguły jeździ ostrożnie, ale wkurza mnie gdy jedziemy samochodem, a on rzuca czasem tekstem "wyprzedziłbym tego tira, ale wiozę cenną paczkę, właściwie dwie cenne paczki, więc nie będę ryzykował". Albo "jakbym jechał sam, to mógłbym wyjechać później, ale że we trójkę jedziemy to już musimy się zbierać". I ja mam wtedy niefajne wizje jak on jeździ gdy mnie przy nim nie ma

Cytat:
Napisane przez Nemezis23 Pokaż wiadomość
Mam to samo!! Robiłam brownies, które zawsze mi wychodziło, a teraz najpierw było wodniste, a jak za długo trzymałam w piekarniku to miejscami się spiekało, a miejscami było twarde jak skała.
Brownies Osz Ty niedobra, będzie teraz za mną chodziło aż polegnę i zrobię.......



Przyszła komoda A raczej nie tyle komoda, co taka mała szafka z szufladami... Mąż wraca jutro, a ja tyle nie wytrzymam, chociaż spróbuję ją złożyć. Uwielbiam składać meble. To jak budowanie z klocków
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:17   #545
sweet_vintage
Rozeznanie
 
Avatar sweet_vintage
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 572
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
a kto się rano pytał o staniki Alles?

ja zawsze kupowałam w sklepiku na grochowie, bo tam można mierzyć, ale jak nie sprowadzili mi rozmiaru to kupiłam u producenta (akurat było, że jak zapiszesz się na newsletter to masz rabat 10% więc się zwróciła dostawa)
http://sklep.alles.pl/

ogólnie potem mam zamiar dalej kupować stacjonarnie, bo ceny zbliżone (około 2 zł więcej ale za to za dostawę nie płacę- tyle że trzeba dojechać)

idę znowu spać, coś ciężki dzień dzisiaj...
Ja kupowałam jak na razie tylko stacjonarnie i zawsze trafiłam na super promocje. Ostatnio np kupiłam stanik za 1 zł


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
od 29.01.2014 jestem mamą!

mój blog ciążowo-dzieciowy www.inspiracjemamy.blogsp ot.com

instynkt macierzyński jest przereklamowany.... http://www.inspiracjemamy.blogspot.c...nski-jest.html
sweet_vintage jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:18   #546
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Ta zgaga mnie wykończy!!!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:22   #547
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

a dziś wyglądam tak to jedna z ostatnich fotek Adasia w starym lokum bo niedługo czeka go eksmisja
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0155.jpg (67,9 KB, 108 załadowań)
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 14:25   #548
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dziewczyny, których dzieciaczki są płaczliwe i niespokojne, mój Marcel też się taki zrobił. Za nic na świecie nie chce zasnąć sam. Musi być przy mnie i muszę go przytulać aby usnął. Wyobraźcie sobie, ze kiedy go nakarmię i przewinę w nocy i odłoże do kosza to jest cisza, ale kiedy on usłyszy że kładę się do łożka, zaczyna płakać. Bo się kłądę bez niego nie idzie go oduczyć tego. Wtedy muszę go podnieść i przytulać dopóki nie zaśnie. Nikt go tego z nas nie uczył a mimo wszystko dziecko sobie tai nieładny nawyk wyrobiło. Eh boję się że tak będzie już zawsze

U mnie dzisiaj na obiad cały kurczak pieczony, z frytkami pieczonymi w piekarniku. Nie ma co trzeba sobie pofolgować

TŻ kupił mi dziś tablet, jak tylko przyjdzie będę na nim testowała wizaż

Wczoraj padłam po 22 na twarz i obudził mnie dopiero Marcelek na karmienie. Ogólnie w nocy budzi się w miarę ok na karmienie, ale nad ranem już co godzinę, przez to, że nie dojada tylko zasypia przy cycku, np.:

22:00 karmienie, przewijanie
00:30 karmienie, przewijanie
2:40 j/w
4:00, 5:00, 6:00 j/w
7:00 jw/
9:00 i aktywność do około 12:00

magnusia: laska z Ciebie, że szok a figurę masz wspaniała, kobieca. Jak bym była chłopem to by się brała za Ciebie

Edytowane przez _Shiloh_
Czas edycji: 2014-01-10 o 14:27
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:26   #549
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Nemezis23 Pokaż wiadomość

Jutro znowu zaczynam zajęcia i tak mi się nie chce jechać, że szoook nawet planu nie mam, więc nie wiem co ile będą, ale pewnie co sobotę. Najgorzej, że po porodzie będę musiała jak najszybciej wrócić i małą zostawiać z mężem, bo mam tylko określoną liczbę nieobecności i nie ma ich dużo... Jak je przekroczę to nie zaliczam roku

kurde a dziekan nie może jakoś w specjalnym trybie Cię potraktowac? przecież to nie jest nieobecność tylko kuźwa rodzisz!!
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:29   #550
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Dziewczyny, Antoś i Borysek cudności!! Nie można przestać się patrzeć

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Przyszła komoda A raczej nie tyle komoda, co taka mała szafka z szufladami... Mąż wraca jutro, a ja tyle nie wytrzymam, chociaż spróbuję ją złożyć. Uwielbiam składać meble. To jak budowanie z klocków
Ja też!! Ja też!! Uwielbiam składać meble, dokładnie mi się to kojarzy z klockami lego. Zawsze jak coś kupujemy z IKEA np.: to pierwsza biegam z wkrętarką i cieszę się jak dziecko

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:27 ----------

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
a dziś wyglądam tak to jedna z ostatnich fotek Adasia w starym lokum bo niedługo czeka go eksmisja
No proszę jaka figurka!! I jaka fryzurka pięknie ułożona A jak zakupy?
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:30   #551
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Mój mąż z reguły jeździ ostrożnie, ale wkurza mnie gdy jedziemy samochodem, a on rzuca czasem tekstem "wyprzedziłbym tego tira, ale wiozę cenną paczkę, właściwie dwie cenne paczki, więc nie będę ryzykował". Albo "jakbym jechał sam, to mógłbym wyjechać później, ale że we trójkę jedziemy to już musimy się zbierać". I ja mam wtedy niefajne wizje jak on jeździ gdy mnie przy nim nie ma
(...)
Mój zawsze tiry od razu wyprzedza, bo "jazda obok tira/za tirem jest niebezpieczna"


Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieciaczki są płaczliwe i niespokojne, mój Marcel też się taki zrobił. Za nic na świecie nie chce zasnąć sam. Musi być przy mnie i muszę go przytulać aby usnął. Wyobraźcie sobie, ze kiedy go nakarmię i przewinę w nocy i odłoże do kosza to jest cisza, ale kiedy on usłyszy że kładę się do łożka, zaczyna płakać. Bo się kłądę bez niego nie idzie go oduczyć tego. Wtedy muszę go podnieść i przytulać dopóki nie zaśnie. Nikt go tego z nas nie uczył a mimo wszystko dziecko sobie tai nieładny nawyk wyrobiło. Eh boję się że tak będzie już zawsze
(...)
Musisz opanować poruszanie się jak ninja
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 14:30   #552
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
22:00 karmienie, przewijanie
00:30 karmienie, przewijanie
2:40 j/w
4:00, 5:00, 6:00 j/w
7:00 jw/
9:00 i aktywność do około 12:00
to samo mnie czeka za 10 dni. Normalnie nie mogę w to uwierzyć
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:30   #553
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44536501]
No proszę jaka figurka!! I jaka fryzurka pięknie ułożona A jak zakupy?[/QUOTE]

fryzura byle jaka- już mi się prostowac nie chciało
zakupy- taaaaaaaaaaaa siata żarcia i dywanik do łazienki- to se zaszalałam
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:31   #554
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość
Musisz opanować poruszanie się jak ninja
wyobraziłam to sobie- skradając się po ścianach i na pająka hop do wyrka
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:35   #555
_Shiloh_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Shiloh_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 2 495
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez Roane Pokaż wiadomość


Musisz opanować poruszanie się jak ninja
Tak się kładę do łóżka jak ninja, że by mój mały nie usłyszał. A i tak słyszy i od razu jest wrzask. A mówi się, że takie maluchy tak mało rzeczy poznają/wiedzą/słyszą.

[1=830b3402b90be91bee3a8a4 ac8547146eb396896_6583840 e13f22;44536545] to samo mnie czeka za 10 dni. Normalnie nie mogę w to uwierzyć [/QUOTE]

Śpij na zapas, bo za 10 dni nie będziesz już nigdy wyspana
_Shiloh_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:36   #556
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
a dziś wyglądam tak to jedna z ostatnich fotek Adasia w starym lokum bo niedługo czeka go eksmisja
Ślicznie wyglądasz!!




Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, których dzieciaczki są płaczliwe i niespokojne, mój Marcel też się taki zrobił. Za nic na świecie nie chce zasnąć sam. Musi być przy mnie i muszę go przytulać aby usnął. Wyobraźcie sobie, ze kiedy go nakarmię i przewinę w nocy i odłoże do kosza to jest cisza, ale kiedy on usłyszy że kładę się do łożka, zaczyna płakać. Bo się kłądę bez niego nie idzie go oduczyć tego. Wtedy muszę go podnieść i przytulać dopóki nie zaśnie. Nikt go tego z nas nie uczył a mimo wszystko dziecko sobie tai nieładny nawyk wyrobiło. Eh boję się że tak będzie już zawsze
Cóż by ci tu powiedzieć...

Nie będzie tak zawsze... przed 18-nastką na pewno się odzwyczai
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:38   #557
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Shiloh to minie, wszystko mija
Jak mam ochotę wyrzucić Emila przez balkon po kolejnej nocnej pobudce to wyobrażam go sobie jako nastolatka, który nawet nie da sobie dać buziaka. I od razu mi lepiej

Mam zagwostke. W miarę ustabilizowała mi sie w końcu laktacja - piersi są miękkie i przestałam siemtak koszmarnie zalewac mlekiem, teraz leci tylko tak tuż przed kolejnym karmieniem. Chciałabym zacząć odciagac mleko, żeby mieć zamrozonych pare porcji na wszelki wypadek. I nie wiem jak to zrobić. W sensie: kiedy odciagac? Po karmieniu? Miedzy karmieniami?
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:40   #558
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez _Shiloh_ Pokaż wiadomość
Tak się kładę do łóżka jak ninja, że by mój mały nie usłyszał. A i tak słyszy i od razu jest wrzask. A mówi się, że takie maluchy tak mało rzeczy poznają/wiedzą/słyszą.
(...)
Swój rozum ma
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:40   #559
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Nie będzie tak zawsze... przed 18-nastką na pewno się odzwyczai
ale wtedy to Ty będziesz czaić się kiedy to on do łóżka przychodzi (do domu wchodzi )
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 14:41   #560
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
(...)
Mam zagwostke. W miarę ustabilizowała mi sie w końcu laktacja - piersi są miękkie i przestałam siemtak koszmarnie zalewac mlekiem, teraz leci tylko tak tuż przed kolejnym karmieniem. Chciałabym zacząć odciagac mleko, żeby mieć zamrozonych pare porcji na wszelki wypadek. I nie wiem jak to zrobić. W sensie: kiedy odciagac? Po karmieniu? Miedzy karmieniami?
A masz jakąś dłuższą przerwę w karmieniu w nocy, jak mały śpi?
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:41   #561
mengazhu
Zadomowienie
 
Avatar mengazhu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 1 181
GG do mengazhu
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
to wyobrażam go sobie jako nastolatka, który nawet nie da sobie dać buziaka. I od razu mi lepiej
E, mój prawie 5 latek już nie chce buziaka dawać
__________________
Kto chce, szuka sposobu,
kto nie chce - szuka powodu.
mengazhu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:42   #562
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Zmobilizowałaś mnie i też dziś zrobię na podwieczorek zapiekane jabłka z kruszonką mam pretekst, bo muszę wypróbować zestaw miseczek do zapiekania, który dostałam na Święta
tylko jeszcze zaopatrzę się w lody waniliowe i zrobię sosik czekoladowy aaa coo ?! "mało się zarabia, żyje się jak hrabia :P" dalej z Zusu kasa nie przyszła
O kurcze , ja zrobiłam tylko jabłka, a ty widzę impreza na całego
Co do pogrubionego
Cytat:
Napisane przez sweet_vintage Pokaż wiadomość
Ja kupowałam jak na razie tylko stacjonarnie i zawsze trafiłam na super promocje. Ostatnio np kupiłam stanik za 1 zł
.
A ja jak nie wydam 150 zł to mogę zapomnieć o cycniku

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Brownies Osz Ty niedobra, będzie teraz za mną chodziło aż polegnę i zrobię.......
Tyle się nasłuchałam, naczytałam jakie to brownies pyszne, zrobiłam raz i szczerze to mi dużo bardziej nasz murzynek smakuje niz tamto ciasto. No chyba ,że coś zchrzaniłam hmmm

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
a dziś wyglądam tak to jedna z ostatnich fotek Adasia w starym lokum bo niedługo czeka go eksmisja
Śliczne ma Adasiek mieszkanko


Cos mnie boli lewy bark, nie mogę reką ruszać, tak nagle ehhh
Zaczynam czuć się na prawdę staro
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:43   #563
Roane
Wtajemniczenie
 
Avatar Roane
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: in the middle of nowhere
Wiadomości: 2 093
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
ale wtedy to Ty będziesz czaić się kiedy to on do łóżka przychodzi (do domu wchodzi )
Na szczęście od tego problemu dzieli nas kilkanaście lat. Ja wolę udawać na razie, że nigdy go nie będzie
__________________
W czasach powszechnego i nieograniczonego dostępu do informacji, ignorancja to kwestia wyboru.
Roane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:46   #564
Muminek1991
Rozeznanie
 
Avatar Muminek1991
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Dresden
Wiadomości: 787
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
zakupy- taaaaaaaaaaaa siata żarcia i dywanik do łazienki- to se zaszalałam
Ale przynajmniej z głodu nie padniesz
__________________
14.05.2012 - Razem
15.06.2013 - II kreski
06.11.2013 - Ślub
02.03.2014- Benjaminek
Muminek1991 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:52   #565
demonyianioly
Rozeznanie
 
Avatar demonyianioly
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 954
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Sadlaczyca wszystkiego najlepszego!

Roane bo skoro łożysko jest ok, to nie trzeba tak się "oficjalnie" spieszyć. Może czekają na omawianą przez Was łapówkę? Coś tam jęczał lekarz, że tak pasuje wpisać i już, bo w książeczce ciąży ma się zgadzać z OM. Siedzę na bombie w takim razie, wysiaduję gniazdo. Uda mi masakrycznie popuchły, brzuch nisko. Boli mnie spojenie i dziś usłyszałam, że mam dużo śluzu i lada chwila czop może odejść.
Zaczynam pić liście malin od dzisiaj
Co do mojego cc, to miałam wymaz tylko z jednej dziurki. Pobrać mam tylko hbs i hcv. Żadnych innych badań nie mam zleconych. A no oczywiście tydzień przed cc (jeśli dotrzymam) mam zrobić morfologię z krzepnięciem. Lewatywę facet "zlecił" zrobić w domu dzień wcześniej. Dietę trzy dni przed pilnować.


doping dla wszystkich oczekujących rychłego rozwiązania

Co do łąpówek, to ja nigdy łapówki nie dałam, ale gdyby od tego zależało moje/dziecka/kogoś bliskiego zdrowie to bym się nie wahała. Moja babcia jest fanką dawania w łapę, już szykowała się do tego będąc ze mną na konsultacji do cc
__________________
wymiana kosmetyczna :
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48628710
MIKOŁAJ

Edytowane przez demonyianioly
Czas edycji: 2014-01-10 o 14:54
demonyianioly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:54   #566
isia4891
Zadomowienie
 
Avatar isia4891
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 1 372
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Migotko i Ajakasia śliczne dzieciaczki!!!

Magnusia ślicznie wygladasz, i po raz kolejny nie rozumiem twojego marudzenia na temat figury.

Po masażu mam skurcze, ale nieregularne i nie bolesne jakoś bardziej.
isia4891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:54   #567
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość

Mam zagwostke. W miarę ustabilizowała mi sie w końcu laktacja - piersi są miękkie i przestałam siemtak koszmarnie zalewac mlekiem, teraz leci tylko tak tuż przed kolejnym karmieniem. Chciałabym zacząć odciagac mleko, żeby mieć zamrozonych pare porcji na wszelki wypadek. I nie wiem jak to zrobić. W sensie: kiedy odciagac? Po karmieniu? Miedzy karmieniami?
A zawsze z dwóch cycków pije? Bo jak nie to mogłabyś z jednego odciągnąć. Albo w dłuzszej przerwie między karmieniami,albo tak z godzinę,półtorej po karmieniu.




Cytat:
Napisane przez mengazhu Pokaż wiadomość
ale wtedy to Ty będziesz czaić się kiedy to on do łóżka przychodzi (do domu wchodzi )

Pewnie tak

Jak Eryk akcje różne mi robił to groziłam,że oddam go do żłobka z internatem
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:58   #568
selena85
Wtajemniczenie
 
Avatar selena85
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 077
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez senira666 Pokaż wiadomość
kurde no .... ciasto robiłam dłużej niż w przepisie było i sprawdzałam patyczkiem a i tak zakalec ... ja nie wiem . każde ciasto w ciąży jak robie to mi nie wychodzi
całe ciacho do kosza poszło a tak ładnie pachniało
Mi też ciacha nie wychodzą.

Jedynie babeczki/muffinki ogarniam z wypieków
__________________
"Jak wychować szczęśliwe dziecko" John Medina
"Mamo, Tato co Ty na to? 1,2,3" Paweł Zawitkowski
"Język Niemowląt" Tracy Hogg, Melinda Blau
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20140129744753.html
selena85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 14:59   #569
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

rany jaka dobra zupa mi wyszła- krupniczek
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-10, 15:00   #570
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz. 10

Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
rany jaka dobra zupa mi wyszła- krupniczek
A u mnie dziś... pomidorówa
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-22 09:28:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:23.