Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-05, 10:33   #3451
Negrid
Rozeznanie
 
Avatar Negrid
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 523
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Dziś Dzień Teściowej
Z racji tego że nie ma Dnia Synowej, nie mam zamiaru składać życzeń
Kto w ogóle coś takiego głupiego wymyślił
hmm... jakieś pomysły na prezent?
(ja korzystając z mojego doświadczenia proponuję taśmę klejącą co by mordkę delikwentce zakleić)
jestem okropna...

U nas noc taka sobie, jak to często bywa mała marudziła do około 1.30 a później jedzonko o 3 i 6 a jak wstała po 9 to oczko całe zapuchnięte i z ropką i nie wiem czy coś jej tam wpadło czy to może z przeciągu - w niedziele spacerowaliśmy trochę
Na szczęście dziś ma przyjść położna.

Perfuzja za odwagę na taką podróż samej, z mężem spoko ale sama bym się nie odważyła...

Bella cudnego masz synka
Negrid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 10:45   #3452
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie czy lekarz prywatny może wpisac w książeczce zdrowia ze wizyta została odbyta ?

mam na myśli ortopedę bo bylam z synkiem pierwszy raz na nfz majac skierowanie od pediatry - wizyta taka profilaktyczna

i teraz wypada druga wizyta profilaktyczna wiec chciałabym pojsc do lepszego ortopedy mimo ze na pierwszej wizycie wszystko było ok
tylko ze lekarz przyjmuje jedynie prywatnie

Tak wpisuje - ja chodzę tylko prywatnie i wszystko mam wpisane


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 10:49   #3453
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Nas dzisiaj też czeka wizyta u pediatry. Nela ma od 2 tygodni spuchnięte oko, w zeszłym tygodniu dostała maść, ale nic nie pomogła, oko cały czas jak po spotkaniu z Gołotą. Ropy brak, bolesności też, a oczko jak szparka. Licze, że dostaniemy skierowanie do okulisty. MAGNUSIU a to taka norma w Warszawie z wizytami? A jak dziecko ma gorączkę i potrzebna jest wizyta na cito, to też trzeba tak czekać? Pytam z ciekawości, u mnie (mieszkam w Toruniu) wizyta jest zawsze tego samego dnia...
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 10:50   #3454
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny,

u mnie noc jedna z najgorszych - Mała słabo jadła po południu i w nocy obudziła się tak głodna, że nie szło jej uspokoić. Wkurzała się na pierś i koniec końców odciągnęłam mleko i dałam jej butlę dwa razy. Rano od 6 marudziła w łóżku, a kiedy w końcu dałam za wygraną - poszłam do łazienki ogarnąć się, by zacząć dzień, ona usnęła w między czasie... Cóż, przynajmniej zjadłam w spokoju śniadanie za to po przebudzeniu bardzo ładnie zjadła z piersi pobijając swój rekord - 25 minut. Więc upada moja teoria o tym, że ciągnie z cycka gorzej jeśli wcześniej dostała butelkę.


Mój brat przyciągnął do domu jakąś zarazę i dziś w nocy dostałam kataru i bólu gardła Czy któraś z Was stosowała płukanki z soli na ból gardła? Pomaga to? Narazie wcinam miód i wodę z miodem i cytryną. Ja w zasadzie nie choruję, więc nie znam się co jeszcze mogłabym zrobić. Szukam właśnie w necie jakiś domowych sposobów na wyleczenie...
Za dużo miodu nie jest polecane już od 9 miesiąca ciazy.
Herbata z sokiem malinowym, z czarnej porzeczki, herbata lipowa, z dzikiej róży.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 10:50   #3455
em ma
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 1 905
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
U nas jest to samo .
Dzisiaj baki zaczely sie o 3 i do rana mala spala po 10 min, po czym wybudzał ją bak. Oczywiscie ja juz spac nie mogłam i tak siedze jak trup od 3 w nocy

Powoli trace cierpliwosc , zaczynam podnosic głos na mala po czym rycze, bo jest mi z tym źle.

Biore ją dzisiaj do pediatry, nie mam juz siły. Mam wrażenie, ze z dnia na dzien jest coraz gorzej.
współczuje. z tymi bakami to dramat. u nas spac czasem pozwala pozycja na brzuchu. z początku mała troche płacze ale z reguły jest jeszcze tak spiaca ze zasypia.
co do podnoszenia głosu przy maluchu tez sie sprawdza metoda "policz do 10".
Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość


Mój brat przyciągnął do domu jakąś zarazę i dziś w nocy dostałam kataru i bólu gardła Czy któraś z Was stosowała płukanki z soli na ból gardła? Pomaga to? Narazie wcinam miód i wodę z miodem i cytryną. Ja w zasadzie nie choruję, więc nie znam się co jeszcze mogłabym zrobić. Szukam właśnie w necie jakiś domowych sposobów na wyleczenie...
na gardło polecam kit pszczeli (propolis). psikasz w gardło i pozbywasz sie nieproszonych gosci z gardła.
Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie czy lekarz prywatny może wpisac w książeczce zdrowia ze wizyta została odbyta ?

mam na myśli ortopedę bo bylam z synkiem pierwszy raz na nfz majac skierowanie od pediatry - wizyta taka profilaktyczna

i teraz wypada druga wizyta profilaktyczna wiec chciałabym pojsc do lepszego ortopedy mimo ze na pierwszej wizycie wszystko było ok
tylko ze lekarz przyjmuje jedynie prywatnie
zaden lekarz nic nie wpisuje w książeczkę zdrowia małej. dostaje zalecenia na oddzielnej kartce.
__________________
em ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 10:55   #3456
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
Nas dzisiaj też czeka wizyta u pediatry. Nela ma od 2 tygodni spuchnięte oko, w zeszłym tygodniu dostała maść, ale nic nie pomogła, oko cały czas jak po spotkaniu z Gołotą. Ropy brak, bolesności też, a oczko jak szparka. Licze, że dostaniemy skierowanie do okulisty. MAGNUSIU a to taka norma w Warszawie z wizytami? A jak dziecko ma gorączkę i potrzebna jest wizyta na cito, to też trzeba tak czekać? Pytam z ciekawości, u mnie (mieszkam w Toruniu) wizyta jest zawsze tego samego dnia...
Nie wiem jak jest u Was z terminami u okulisty, ale ja mimo zapalenia spojówki u małej muszę iść prywatnie. Dzwoniłam do wielu przychodni i na nfz najbliższe terminy dopiero na maj ;/. Nie interesowało ich, że noworodek potrzebuje tej wizyty jak najszybciej.
__________________
21.05.16
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 10:56   #3457
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Kootek mamrotek
My szczepimy fundowanymi plus dodatkowe (pneumo Kacper ma za darmo jako wczesniak).
Szczepienie tydzien temu dobrze zniósł, jedynie w ten dzień byl trochę marudny.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2014-03-05 o 11:01
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 11:09   #3458
Le La
Zadomowienie
 
Avatar Le La
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Pl
Wiadomości: 1 285
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Witam sie i ja.

U nas noc w miare, ale rano tak sie scielam z mezem, ze przeryczalam pozniej z godzine, bo nie moglam sie uspokoic, tak mnie wk....wił A w ogole to jakas kumulacja nerwow mi sie zrobila, bo od porodu nie mialam takiego dupnego dnia jak dzisiaj

Poza tym w pracy mnie naciskaja, zebym wczesniej wrocila i czuje sie przyparta do muru, bo ta osoba, co jest na moje miejsce bardzo chce zostac i jesli nie wroce w miare szybko, to pozniej raczej nie bede miala do czego wracac a z drugiej strony nie chce zostawiac jeszcze Alka, zreszta moj maz nie jest zbyt chetny zeby juz zostac z takim maluszkiem ja pitole, co za dzien......

magnusia jakas masakra z tymi wizytami u Was, kurzce zeby tyle czekac do pediatry. U mnie wizyta jest w ten sam dzien, zreszta przy takim maluchu kazdy niepokojacy obkaw powinien byc miare szybko sprawdzony. Na pewno bedzie dobrze

perfuzja wow, nie wiem czy bym sie sama odwazyla wybrac w taka droge z maluchem No to udanej podrozy zycze

gosia przezylas wizyte tesciowej, szacun Teraz masz spokoj na dluzszy czas.

A w ogole to chcialam sobie sciagnac pokarm i prawie nic mi nie polecialo Jakes marne 10ml moze, masakra. Nie wiem czemu tak. Mam Medele, wiec laktator dobry. Mozliwe, ze bylam za bardzo zestresowana i dlatego nic nie poszlo?
Le La jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:09   #3459
iwantyou99
Zadomowienie
 
Avatar iwantyou99
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 775
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest u Was z terminami u okulisty, ale ja mimo zapalenia spojówki u małej muszę iść prywatnie. Dzwoniłam do wielu przychodni i na nfz najbliższe terminy dopiero na maj ;/. Nie interesowało ich, że noworodek potrzebuje tej wizyty jak najszybciej.

Niestety tylko wczesniaki do 6 miesiąca zycia maja zapewnione szybkie wizyty okulistyczne w ramach NFZ reszta musi czekac. Wiem ze w najlepszym ośrodku w Poznaniu na ten rok juz nie ma terminów. Wiec maj to całkiem niezle.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
iwantyou99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:16   #3460
Akkma
Zadomowienie
 
Avatar Akkma
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 917
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
współczuje. z tymi bakami to dramat. u nas spac czasem pozwala pozycja na brzuchu. z początku mała troche płacze ale z reguły jest jeszcze tak spiaca ze zasypia.
co do podnoszenia głosu przy maluchu tez sie sprawdza metoda "policz do 10".
Dzisiaj w nocy spróbuję tej pozycji na brzuszku

Najgorsze jest to, że mala zasypia tylko przy cycku, a jak sie naje to mecza ja baki wiec sie wybudza i znów hyc do cyca, znów baki i znów wybudzenie i tak koło sie zamyka
__________________
21.05.16
Akkma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:22   #3461
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
Nie wiem jak jest u Was z terminami u okulisty, ale ja mimo zapalenia spojówki u małej muszę iść prywatnie. Dzwoniłam do wielu przychodni i na nfz najbliższe terminy dopiero na maj ;/. Nie interesowało ich, że noworodek potrzebuje tej wizyty jak najszybciej.
Podejrzewam, że u nas będzie podobnie. Jeśli tak, to polezę prywtnie, oko mego dziecia najważniejsze
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 11:24   #3462
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Czy któraś z Was podaje dziecku D3 w kropelkach - http://www.aptekagemini.pl/infavit-b...ople-10ml.html ? Na jak długo wystarcza 10ml?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:30   #3463
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez krolowa_nilu Pokaż wiadomość
. MAGNUSIU a to taka norma w Warszawie z wizytami? A jak dziecko ma gorączkę i potrzebna jest wizyta na cito, to też trzeba tak czekać? Pytam z ciekawości, u mnie (mieszkam w Toruniu) wizyta jest zawsze tego samego dnia...
no to albo między pacjentami- z gorączką to raczej nie odmówią, albo szukasz po prywatnych albo szpital albo karetka.
Myślę, że jak się powie że gorączka to jako dodatek przyjmą raczej no ale i tak jest lipa
aha- może dlatego taki mam termin bo to jest od strony dzieci zdrowych, nie chcę od strony chorych łazić bo jeszcze jakiś wirus się przypałęta
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 11:52   #3464
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Witam się z bananem na twarzy,bo wczoraj wieczorem teściowa w końcu poleciała do domu

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Złamałam pierwsza zasadę poczekalni i odlozylam śpiące dziecko, zeby powiesić pranie. Po czym w te pędy wracałam na kanapę dzisiaj ewidentnie piers jest najlepsza poduszka
u nas też jest dzień cyca

Krolowa za wizytę

Magnusiu powiększone węzły najczęściej zawyżają crp, ale może uda Ci się dodzwonić do jakiegoś pediatry albo zrobić na własną rękę badanie moczu.

nocka dobra, wczorajszy wieczór nawet też, ale nic dziwnego skoro tak wyła przez ostatnie dni, że aż ochrypła...
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:03   #3465
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Kompletuję zamowienie na Gemini (znowu) i chcę kupić muszle laktacyjne - za dużo mleka mi się marnuje, gdy np. odciągam laktatorem, a wielkiego nadmiaru nie mam, żeby na to pozwolić (zwłaszcza teraz, jak z Kacpra zrobił się żarłok). I mam pare pytań:

- waham się między NUK a Avent - które są lepsze?
- czy mając taką muszlę na piersi da się z niej równocześnie ściągać laktatorem (czasem trochę mleka leci spod lejka)



Zastanawiam się też nad wkładkami wielorazowymi - m.in. Perfuzja takich używa/używała
W Gemini są Avent, NUK, Dr Brown i Medela - czym się różnią (oprócz ceny ) i na co zwracać uwagę wybierając takie wkładki.
Dodam, że z jednorazowych w zasadzie z wszystkich jakie miałam jestem z jakiś powodów niezadowolona:

- Babydream - grube, zwijają się w biustonoszu, przez co piersi wydają się "rogate"

- J&J - grube, trudno mi je zmieścić w usztywnianym biustonoszu (ale na plus to, że są wyprofilowane)

- Tommee Tippee - zwijają się w biustonoszu, przez co piersi wydają się "rogate", rozwarstwiają się, zbijają w środku

Mam kilka z Lovi (dołączone do laktatora), ale jeszcze nie użyłam. (BTW nie wiedziłam, że Lovi to Canpol)

więc może te wielorazowe będą dla mnie lepsze, chyba, że z jednorazowych lepsze od tych, które miałam są NUK, Avent, Medela, Bella, Mam, Dr Brown, Baby Ono, Chicco, Canpol albo Penaten (wypisałam te których nie miałam, a dostępne w Gemini)


Przyszła karuzela Rainforest
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:05   #3466
forester
Zadomowienie
 
Avatar forester
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Z lasu :)// Poznań
Wiadomości: 1 156
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Witam sie i ja.

U nas noc w miare, ale rano tak sie scielam z mezem, ze przeryczalam pozniej z godzine, bo nie moglam sie uspokoic, tak mnie wk....wił A w ogole to jakas kumulacja nerwow mi sie zrobila, bo od porodu nie mialam takiego dupnego dnia jak dzisiaj

Poza tym w pracy mnie naciskaja, zebym wczesniej wrocila i czuje sie przyparta do muru, bo ta osoba, co jest na moje miejsce bardzo chce zostac i jesli nie wroce w miare szybko, to pozniej raczej nie bede miala do czego wracac a z drugiej strony nie chce zostawiac jeszcze Alka, zreszta moj maz nie jest zbyt chetny zeby juz zostac z takim maluszkiem ja pitole, co za dzien......

magnusia jakas masakra z tymi wizytami u Was, kurzce zeby tyle czekac do pediatry. U mnie wizyta jest w ten sam dzien, zreszta przy takim maluchu kazdy niepokojacy obkaw powinien byc miare szybko sprawdzony. Na pewno bedzie dobrze

perfuzja wow, nie wiem czy bym sie sama odwazyla wybrac w taka droge z maluchem No to udanej podrozy zycze

gosia przezylas wizyte tesciowej, szacun Teraz masz spokoj na dluzszy czas.

A w ogole to chcialam sobie sciagnac pokarm i prawie nic mi nie polecialo Jakes marne 10ml moze, masakra. Nie wiem czemu tak. Mam Medele, wiec laktator dobry. Mozliwe, ze bylam za bardzo zestresowana i dlatego nic nie poszlo?
oj to nieciekawie się dzień zaczął, ale pewnie będzie lepiej
a z pracy kiedy chcą żebyś wróciła, już?
co do ściągania- ze mnie nie leci jak Młoda masakrycznie ryczy, bo wtedy jestem w stresie, więc pewnie u ciebie to też stres.
__________________
11.11.2007 razem
23.06.2012 ślub
10.01.2014 Marysia
forester jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:06   #3467
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
Witam sie i ja.

U nas noc w miare, ale rano tak sie scielam z mezem, ze przeryczalam pozniej z godzine, bo nie moglam sie uspokoic, tak mnie wk....wił A w ogole to jakas kumulacja nerwow mi sie zrobila, bo od porodu nie mialam takiego dupnego dnia jak dzisiaj

Poza tym w pracy mnie naciskaja, zebym wczesniej wrocila i czuje sie przyparta do muru, bo ta osoba, co jest na moje miejsce bardzo chce zostac i jesli nie wroce w miare szybko, to pozniej raczej nie bede miala do czego wracac a z drugiej strony nie chce zostawiac jeszcze Alka, zreszta moj maz nie jest zbyt chetny zeby juz zostac z takim maluszkiem ja pitole, co za dzien......
ja taki płaczliwy dzień miałam w poniedziałek.. tak mnie mąż wkurzył (swoją nieobecnością), że jak już wrócił z pracy to byłam taka rozżalona, że nie potrafiłam powiedzieć dlaczego jestem na niego taka wściekła

Co do drugiego to mam podobnie. W pracy zakomunikowałam, że robię roczną przerwę, ale widzę, że w pracy się sypie.. Byłam odpowiedzialna za zbyt wiele rzeczy na raz, teraz to leży odłogiem i czuję parcie, że jeszcze chwila i rozwali się to co wypracowywałam swoją ciężką pracą Na czas mojej nieobecności jest zatrudniona dziewczyna, ale ona robi z 1/3 tego co ja robiłam (a konkurencja nie śpi i korzysta..) jestem pomiędzy młotem a kowadłem, zawsze będzie źle, a pewnie za jakiś czas usłyszę to co sobie na razie tylko sama wnioskuję..
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:13   #3468
perfuzja
Zakorzenienie
 
Avatar perfuzja
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11 672
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Hosenko ja mam wielorazowe z Aventu, z których jestem umiarkowanie zadowolona (przyklejają sie do piersi, sa umiarkowanie chłonne i przeciekają) i z Pupeko - to polska firma - sa super. Bardzo chłonne, bo bambusowe, miłe w dotyku i maja warstwę nieprzemakalna, a oddychajaca. No i sa tańsze niż Avent.

Muszli i laktatora na raz nie da rady.
__________________
perfuzja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:20   #3469
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Witam się i ja kosztem południowej drzemki (mały z babcią na spacerze)

Czy któraś z Warszawianek idzie na te warsztaty "mamo to ja"? Bo mnie korci, ale mąż nie da rady i chętnie bym się z kimś wybrała (nie lubię sama chodzić na takie akcje)

Cytat:
Napisane przez mala098 Pokaż wiadomość
U nas wszystko dobrze oprócz drobnego faktu, że moja Emi ryczy z głodu co godzinę, max półtorej od początku poprzedniego karmienia. Ech- karmienie na żądanie.. Byłam wczoraj w Poradni laktacyjnej na żelaznej i wg pani doktor jest ok, a ja mam wyrzucić zegarki.. Gdyby któraś Warszawianka potrzebowała- bardzo polecam dr Pakułę, jest jednocześnie doradcą i pediatrą, dobrze mi się z nią rozmawiało, wiele porad mi powiedziała, dokładnie zbadała Małą i rzetelnie ta wizyta przebiegła.

a ta poradnia jest płatna? Dużo? Bo zastanawiam się -mleko jest, mały ciągnie porządnie, słychać jak łyka,zresztą przybiera, ale moje sutki nadal są w niewiele lepszym stanie niż na początku i już mnie mdli od zapachu kapusty, więc może jednak źle przystawiam (mimo że i w szpitalu było ok i jak położna była u mnie)... Jednak jak mam zapłacić żeby się dowiedzieć że jest ok tylko po prostu mam cycki wrażliwe (na co jest spora szansa bo ze skórą od zawsze mam jazdy) to średnio mi się widzi... Laktatorem jeszcze sobie pogarszam a od wczoraj mam małe pęknięcie na brodawce
Chyba że któraś z Was mi coś na to poradzi?




Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Któraś z Was pisała o placzu przy piersi, kiedy tez smoczek nie działa.
Rozszyfrowałam to zachowanie u Kacpra - jest wtedy śpiący. Wzięłam pierś, wzięłam smoczek, ułożyłam na moim brzuchu i w momencie odpłynął

to ja (choć chyba nie jedyna) też o tym myślałam, bo przyznam się ze wstydem, że jak mały mi tak cuduje to po kilku próbach nakarmienia jeśli nie zaskoczy to nie karmię dalej tylko przytulam go do siebie mimo płaczu póki nie ucichnie a wtedy na ogół już śpi.




Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Mój brat przyciągnął do domu jakąś zarazę i dziś w nocy dostałam kataru i bólu gardła Czy któraś z Was stosowała płukanki z soli na ból gardła? Pomaga to? Narazie wcinam miód i wodę z miodem i cytryną. Ja w zasadzie nie choruję, więc nie znam się co jeszcze mogłabym zrobić. Szukam właśnie w necie jakiś domowych sposobów na wyleczenie...


Czosnek, czosnek, czosnek... Polecam pieczywo czosnkowe (zauważyłam, że jak z dwa dni pod rząd nie jem to od razu wraca przeziębienie-dziś znów )


Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
współczuje. z tymi bakami to dramat. u nas spac czasem pozwala pozycja na brzuchu. z początku mała troche płacze ale z reguły jest jeszcze tak spiaca ze zasypia.
co do podnoszenia głosu przy maluchu tez sie sprawdza metoda "policz do 10".

ja śpiewam jakieś głupie rymowanki, przyśpiewki lub kawałki z reklam (mąż jest kibicem, więc repertuar spory ) i uspokajam i siebie i dziecko od razu

W ogóle się zorientowałam, że mój syn taki krzykliwy stał się dokładnie 6 tygodni po urodzeniu (po tym skoku) -przestał marudzić, zaczął gadać (na razie nie nadużywa spółgłosek ale ewidentnie się komunikuje), uśmiechać się i ogólnie zwracać uwagę na świat i nas ale jednocześnie jak wrzaśnie, to szyby drżą a im dłużej wyje tym głośniej... Trochę tęsknię za moim noworodkiem




Cytat:
Napisane przez Le La Pokaż wiadomość
A w ogole to chcialam sobie sciagnac pokarm i prawie nic mi nie polecialo Jakes marne 10ml moze, masakra. Nie wiem czemu tak. Mam Medele, wiec laktator dobry. Mozliwe, ze bylam za bardzo zestresowana i dlatego nic nie poszlo?

oczywiście że możliwe, nawet niemal pewne. Zastanawiam się, czy jak dziecko ciągnie to też tak jest, ale kojarzy mi się że tak. Dlatego przy problemach z laktacją najważniejsze to nie wyjść z równowagi


Pilotka, jeśli można spytać, a jakie jeszcze problemy masz przez to spojenie? Nie mam kiedy wejść na klub i się Wam wyżalić/spytać czy to przez to, ale chyba mam podobnie...
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-05, 12:24   #3470
vacuity
Rozeznanie
 
Avatar vacuity
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 712
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Za dużo miodu nie jest polecane już od 9 miesiąca ciazy.
Za dużo to pojęcie względne... Ale dlaczego? Moja Mała dobrze toleruje miód.


Cytat:
Napisane przez em ma Pokaż wiadomość
na gardło polecam kit pszczeli (propolis). psikasz w gardło i pozbywasz sie nieproszonych gosci z gardła.
Dzięki, wyślę kogoś do apteki

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
więc może te wielorazowe będą dla mnie lepsze, chyba, że z jednorazowych lepsze od tych, które miałam są NUK, Avent, Medela, Bella, Mam, Dr Brown, Baby Ono, Chicco, Canpol albo Penaten (wypisałam te których nie miałam, a dostępne w Gemini)
Ja mogę polecić jednorazowe z Canpolu - Alove Vera. Są duże, ale cienkie i nie robią rogów w biustonoszu

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
Czosnek, czosnek, czosnek... Polecam pieczywo czosnkowe (zauważyłam, że jak z dwa dni pod rząd nie jem to od razu wraca przeziębienie-dziś znów )
No tak, a do tego syrop z cebuli - właśnie idę robić.
Ciekawe czy rzeczywiście mleko ma po tym zmieniony smak
__________________
18.05.2013 - Żona - zapnij pasy Kochanie, przed nami wyboista droga

Edytowane przez vacuity
Czas edycji: 2014-03-05 o 12:28
vacuity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:25   #3471
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 702
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cześć!!

Wyszłam wczoraj na to spotkanie i to był super pomysł. 3 godzinki odprężenia, spotkania z ludźmi, pozwoliłam sobie nawet na jedno piwo. Za to jak wróciłam to Alicja musiała i tak rytuał usypiania mieć więc zasnęłam koło 2:30.

Dzisiaj drugi pod rząd dzień jak moje dziecko to aniołek. A, i je jak smok - byłyśmy dzisiaj na ostatniej wizycie u położnej (aż się łezka zakręciła w oku), Ala waży 4 650, co oznacza że od ostatniego tygodnia przybyło jej 380g A ulewa tak strasznie że podejrzewałam refluks.

Dziewczyny jestem zachwycona!! Wczoraj poklikałam zakupy na smyk.com a dzisiaj rano już kurier przyniósł paczuszkę. To jest ekspres!!

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Witam się z bananem na twarzy,bo wczoraj wieczorem teściowa w końcu poleciała do domu
to może małe piwko z tej okazji?

Cytat:
Napisane przez kootek_mamrotek Pokaż wiadomość
Bylismy wczoraj na usg bioderek, na szczęście kolejnych wizyt nie potrzeba. Zosia była baaardzo spokojna, jak ją doktor ułożył między wałeczkami i przytrzymał jedną ręką to go złapała za rękę i zaczęła głaskać po włosach byłam dumna z tej mojej podrywaczki
Zosia jaka zalotnica Ja bym jednak zrobiła kontrolę za pół roku. U nas ostatnio było wszystko ok a kontrolę mamy za 6 tygodni.

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Złamałam pierwsza zasadę poczekalni i odlozylam śpiące dziecko, zeby powiesić pranie. Po czym w te pędy wracałam na kanapę dzisiaj ewidentnie piers jest najlepsza poduszka

A jutro jadę sama z Emilem do mojej babci - 300 km. Ciekawe jak będzie W zasadzie stresuje mnie tylko kwestia pakowania
O masz Nie łamać zasad!! Co do podróży to kciuki żeby szybko zleciało

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Witam
U nas w nocy 3 pobudki i stękanie na bączki
Już naprawdę nie wiem o co chodzi jem naprawdę dietetycznie, ciągle to samo, ciągle szynka z drobiu i biały sos z kurczakiem, herbata koperkowa 3x dziennie, czysta woda i jeszcze takie brzuszkowe problemy
Może jak zacznę jeść normalnie to problem zniknie

Cytat:
Napisane przez Akkma Pokaż wiadomość
U nas jest to samo .
Dzisiaj baki zaczely sie o 3 i do rana mala spala po 10 min, po czym wybudzał ją bak. Oczywiscie ja juz spac nie mogłam i tak siedze jak trup od 3 w nocy

Powoli trace cierpliwosc , zaczynam podnosic głos na mala po czym rycze, bo jest mi z tym źle.

Biore ją dzisiaj do pediatry, nie mam juz siły. Mam wrażenie, ze z dnia na dzien jest coraz gorzej.
Dziewczyny ja nie wiem czy dieta ma jakikolwiek na to wpływ. Co z kim rozmawiam to u każdego rano są bączki. U nas też. Pocieszam się tym że to minie

Cytat:
Napisane przez lolita25 Pokaż wiadomość
Dziś Dzień Teściowej
Z racji tego że nie ma Dnia Synowej, nie mam zamiaru składać życzeń
Kto w ogóle coś takiego głupiego wymyślił
Ooooo a do mnie dzisiaj przyjeżdża teściowa. Złożę życzenia, ona z resztą jest spoko babka Zajmie się Alą a ja pójdę do dentysty. Przeczuwam że będzie trzeba robić kanałowe, zobaczymy.

Cytat:
Napisane przez Messsuah Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam takie pytanie czy lekarz prywatny może wpisac w książeczce zdrowia ze wizyta została odbyta ?
Nie widzę powodu dla którego nie można wpisać. Lekarz to lekarz.

Cytat:
Napisane przez Negrid Pokaż wiadomość
hmm... jakieś pomysły na prezent?
(ja korzystając z mojego doświadczenia proponuję taśmę klejącą co by mordkę delikwentce zakleić)
jestem okropna...


magnusiu mam nadzieję że szybko skonsultujesz wyniki
830b3402b90be91bee3a8a4ac8547146eb396896_6583840e13f22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:38   #3472
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kompletuję zamowienie na Gemini (znowu) i chcę kupić muszle laktacyjne - za dużo mleka mi się marnuje, gdy np. odciągam laktatorem, a wielkiego nadmiaru nie mam, żeby na to pozwolić (zwłaszcza teraz, jak z Kacpra zrobił się żarłok). I mam pare pytań:

- waham się między NUK a Avent - które są lepsze?
- czy mając taką muszlę na piersi da się z niej równocześnie ściągać laktatorem (czasem trochę mleka leci spod lejka)



Zastanawiam się też nad wkładkami wielorazowymi - m.in. Perfuzja takich używa/używała
W Gemini są Avent, NUK, Dr Brown i Medela - czym się różnią (oprócz ceny ) i na co zwracać uwagę wybierając takie wkładki.
Dodam, że z jednorazowych w zasadzie z wszystkich jakie miałam jestem z jakiś powodów niezadowolona:

- Babydream - grube, zwijają się w biustonoszu, przez co piersi wydają się "rogate"

- J&J - grube, trudno mi je zmieścić w usztywnianym biustonoszu (ale na plus to, że są wyprofilowane)

- Tommee Tippee - zwijają się w biustonoszu, przez co piersi wydają się "rogate", rozwarstwiają się, zbijają w środku

Mam kilka z Lovi (dołączone do laktatora), ale jeszcze nie użyłam. (BTW nie wiedziłam, że Lovi to Canpol)

więc może te wielorazowe będą dla mnie lepsze, chyba, że z jednorazowych lepsze od tych, które miałam są NUK, Avent, Medela, Bella, Mam, Dr Brown, Baby Ono, Chicco, Canpol albo Penaten (wypisałam te których nie miałam, a dostępne w Gemini)
Ja jestem zadowolona z jednorazowych baby ono (tych co nie wiedziałam jak otworzyć) mam nocne i mimo że cienkie to nie przeciekają i nie ma na nich napisu, że trzeba myć piersi przed karmieniem (na j&j jest, poza tym dla mnie też dość ok)

Teraz sobie zamówiłam też baby ono tyle że zwykłe (i nocne na noc też)
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:39   #3473
krolowa_nilu
Rozeznanie
 
Avatar krolowa_nilu
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 591
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
więc może te wielorazowe będą dla mnie lepsze, chyba, że z jednorazowych lepsze od tych, które miałam są NUK, Avent, Medela, Bella, Mam, Dr Brown, Baby Ono, Chicco, Canpol albo Penaten (wypisałam te których nie miałam, a dostępne w Gemini)
Canpol są beznadziejne, najgorsze jakich używałam, zwijały się, zbijały, a fe! Belli nie kupiłam, bo słyszałam same negatywne opinie. Avent miałam na noc i są super, tak samo jak Baby Ono na noc (dla mnie najlepsze). Baby Ono na dzień nie sprawdzałam. Lovi użyłam raz, bo miałam próbki i ani ziębią, ani grzeją. Penaten to podobno to samo co J&J (które swoją drogą dla mnie są nr.1 na dzień). A podobno najlepsze są Lansinoh, ale nie miałam okazji spróbować.

Aaa, dziewczyny, chciałam wam polecić: http://www.empik.com/pan-pierdziolka...8454,ksiazka-p Super książka, są w niej wszystkie rymowanki i śpiewanki z dzieciństwa. Ja połowy z nich nie pamiętałam, a dzieci podobno uwielbiają takie krótkie rymowanki, teraz czytam Kornelii i aż mi się łezka w oku kręci

Edytowane przez krolowa_nilu
Czas edycji: 2014-03-05 o 12:42
krolowa_nilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:39   #3474
malaMigotkAaa
Zakorzenienie
 
Avatar malaMigotkAaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 3 979
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Mam okropny dzień... okropny nastrój, chandrę i wszytsko na raz. Dobijcie mnie..
__________________
wymiana
malaMigotkAaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:39   #3475
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez perfuzja Pokaż wiadomość
Hosenko ja mam wielorazowe z Aventu, z których jestem umiarkowanie zadowolona (przyklejają sie do piersi, sa umiarkowanie chłonne i przeciekają) i z Pupeko - to polska firma - sa super. Bardzo chłonne, bo bambusowe, miłe w dotyku i maja warstwę nieprzemakalna, a oddychajaca. No i sa tańsze niż Avent.

Muszli i laktatora na raz nie da rady.
Pupeko nie ma w Gemini

Cytat:
Napisane przez ejani Pokaż wiadomość
to ja (choć chyba nie jedyna) też o tym myślałam, bo przyznam się ze wstydem, że jak mały mi tak cuduje to po kilku próbach nakarmienia jeśli nie zaskoczy to nie karmię dalej tylko przytulam go do siebie mimo płaczu póki nie ucichnie a wtedy na ogół już śpi.








Czosnek, czosnek, czosnek... Polecam pieczywo czosnkowe (zauważyłam, że jak z dwa dni pod rząd nie jem to od razu wraca przeziębienie-dziś znów )





ja śpiewam jakieś głupie rymowanki, przyśpiewki lub kawałki z reklam (mąż jest kibicem, więc repertuar spory ) i uspokajam i siebie i dziecko od razu
No to nie odkryłam Ameryki

Czosnek zmienia smak mleka na gorzki, więc za duzo lepiej nie jeść


Ja śpiewam same zmyślołki do melodii z jakiś "przyśpiewek ludowych" albo wymyślam, typu: "mamula ulula swojego synula, swojego Kacperka, swojego skarbeńka" TZ umiera ze śmiechu jak to słyszy, a dziecko odpływa, albo fragment innego zmyślołka, melodia pod "jedzie jedzie mazureczek" - "jakże ja mam wstać, mleczka Tobie dać", albo "mamusia da mleczusia z pysznego cycusia bo mamusia kocha synka , słodziutkiego Kacperynka" , mogę tak dłuuuugo zmyślać na poczekaniu (ten dar rymowania )


Cytat:
Napisane przez vacuity Pokaż wiadomość
Za dużo to pojęcie względne... Ale dlaczego? Moja Mała dobrze toleruje miód.

Ja mogę polecić jednorazowe z Canpolu - Alove Vera. Są duże, ale cienkie i nie robią rogów w biustonoszu
Mówił mi o tym mój gin, że ciężkostrawny, czy coś takiego.
Jak wypijesz kubek mleka z miodem, to może nic nie będzie, miałam na myśli intensywne kurowanie się typu - chleb z miodem, herbata z miodem, za chwilę mleko z miodem.


Dzięki


Ktoś mi podmienił dziś dziecko .... Kacper jadł o 10, 80ml z butelki + pocyckał trochę cycka i usnął, budzi się teraz.


Złożyłam karuzelę i hula a to się dzidzia zdziwi zaraz, jak wezmę do przewijana

I druga paka z matą i zabawkami też przyszła
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 12:57   #3476
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
P




Ja śpiewam same zmyślołki do melodii z jakiś "przyśpiewek ludowych" albo wymyślam, typu: "mamula ulula swojego synula, swojego Kacperka, swojego skarbeńka" TZ umiera ze śmiechu jak to słyszy, a dziecko odpływa, albo fragment innego zmyślołka, melodia pod "jedzie jedzie mazureczek" - "jakże ja mam wstać, mleczka Tobie dać", albo "mamusia da mleczusia z pysznego cycusia bo mamusia kocha synka , słodziutkiego Kacperynka" , mogę tak dłuuuugo zmyślać na poczekaniu (ten dar rymowania )

super
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 13:06   #3477
lidkaa82
Zadomowienie
 
Avatar lidkaa82
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 201
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Hosenka Twoje rymowanki wymiatają

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
lidkaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 13:09   #3478
ejani
Zadomowienie
 
Avatar ejani
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 584
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
No to nie odkryłam Ameryki

Czosnek zmienia smak mleka na gorzki, więc za duzo lepiej nie jeść


Ja śpiewam same zmyślołki do melodii z jakiś "przyśpiewek ludowych" albo wymyślam, typu: "mamula ulula swojego synula, swojego Kacperka, swojego skarbeńka" TZ umiera ze śmiechu jak to słyszy, a dziecko odpływa, albo fragment innego zmyślołka, melodia pod "jedzie jedzie mazureczek" - "jakże ja mam wstać, mleczka Tobie dać", albo "mamusia da mleczusia z pysznego cycusia bo mamusia kocha synka , słodziutkiego Kacperynka" , mogę tak dłuuuugo zmyślać na poczekaniu (ten dar rymowania
Może i nie odkryłaś, ale potwierdziłaś jedną z kilkunastu teorii przynajmniej się nie czuję wyrodną matką bo dziecko głodne...

I wiem, że czosnek wpływa na smak, ale to w ciąży tak mnie na niego naszło i mały jest przyzwyczajony, a nawet czasem mam wrażenie że po nim jest spokojniejszy (ale może przez moje emocje/zadowolenie)


No i u nas "hitem" jest "Kaziu, Kaziu. Kaziuleczku, już jest wszystko w porządeczku. Kazio, Kazio, hej Kaziątko, przecież wszystko jest w porządku..." I tak dalej z wszelkimi zdrobnieniami jakie mi wpadną do głowy
__________________
Na tak wiele rzeczy nie mamy wpływu...
ejani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 13:33   #3479
marieee
Zadomowienie
 
Avatar marieee
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: L-c
Wiadomości: 1 890
GG do marieee
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

Hosenka - aż się uśmiechnęłam rymowanki genialne

Ja często śpiewam Zuzie
"Zuuuuza kobitka nie duuuuuza"
albo...
"jak dobrze być barankiem, wstawać każdym rankiem wychodzic na polankę i spiewać sobie tak... be be be kopytka niosą mnie"
Zawsze pojawia sie uśmiech


Migotka - co sie stało?
__________________
Niebo jest limitem...!
Włosomaniaczka

________
9.01.14 Zuzanka
1.03.18 Igusia

marieee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-05, 13:45   #3480
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Noworoczne Mamusie - STYCZEŃ/LUTY 2014 cz.12

właśnie wydałam 160 zł na all na zabawki

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:42 ----------

ja śpiewam o pajączku:
" pajączek, pajączek
bez nóżek i bez rączek
przybili go do deski
za pomocą pinezki

pajączek, pajączek
bez nóżek i bez rączek
przybili go do sracza
za pomocą spinacza"

__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-18 09:18:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:54.