Wszystko o Oriflame cz. II - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-09, 15:05   #121
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Barwinek Pokaż wiadomość
Ale produkt dodatkowy wstukuje się w obu zamówieniach.


jeśli pierwsze zamówienie złoży się za mniej niż 100pkt jest opłata 5zł i produkt przez biuro.
jeśli składamy drugie zamówienie (w sumie z pierwszym za 100pkt) to zamówienie jest zwolnione z KAŻDEJ opłaty (czyli z produktu też).

dobrze mówię, czy nie? już wszystko mi się miesza
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:28   #122
Barwinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Okolice Śląska
Wiadomości: 163
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Co prawda ostatnio taką sytuację miałam w katalogu 3/2007, ale produkt na biuro wrzucony był zarówno przy pierwszym, jak i drugim zamówieniu.
Barwinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:36   #123
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Barwinek Pokaż wiadomość
Co prawda ostatnio taką sytuację miałam w katalogu 3/2007, ale produkt na biuro wrzucony był zarówno przy pierwszym, jak i drugim zamówieniu.
Właśnie próbuję sobie przypomnieć, do ilu pkt jest produkt przez biuro. Może do 200?
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 15:58   #124
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez xxx1009 Pokaż wiadomość
Jeśli złoże zamówienie na nie stoo punktów, a potem drugie i wtedy bedzie łącznie setka to i tak zapłacę opłatę 5zł? jak tak to tylko za pierwsze czy za oba zamówienia????

tylko za pierwsze 5 zl, w drugim z tego samego katakogu jak bedziesz miala w sumie 100 pkt to juz nie
produkt na biuro jest ZAWSZE dopisywany (jak nie wybierzesz) ponizej 100 pkt przy kazdym nowym zamowieniu
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 16:51   #125
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

DZIĘKUJĘ za wyjaśnienie moich wątpliwości
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 17:35   #126
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Dziewczyny a czym się różnią od siebie: oddział, filia i biuro regionalne? I skąd wiedzieć które jest które jak na odwrocie cennika wszystkie są wypisane razem jako placówki?
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 18:37   #127
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czym się różnią od siebie: oddział, filia i biuro regionalne? I skąd wiedzieć które jest które jak na odwrocie cennika wszystkie są wypisane razem jako placówki?
Razem z gazetką oriflame jest załączona kartka z kosmetykami tylko dla biur regionalnych, na odwrocie są wypisane:
oddziały - Warszawa, Chrzów, Poznań, Wrocław
filie - Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Gdynia, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Olsztyn, Rzeszów, Szczecin
biura regionalne to pozostałe (wypisywać mi sie nie chce)
Logiczne że najwyżej stoją oddziały potem filie i biura. Na biura przy każdym zamółwieniu poniżej 100 PP naliczana jest opłata przesyłki 8zł i dlatego zamiast płacić można wybrać kosmetyk, których ceny sa wyższe niż 8 ale często opłaca sie je kupić,a dodatkowo sa za nie punkty.
Na filiach jest prawie wszystko, ale w oddziałach podobno jest tak jak w supermarkecie(ale tego nie sprawdzałam)
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 18:47   #128
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Była któraś z Was w Chorzowskiej filii? Jak tam jest? I jak dojechać z Centrum Katowic?
Właśnie znalazłam taką kartkę o której pisała xxx1009 - jest w gazetce
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:05   #129
evilcia
Zadomowienie
 
Avatar evilcia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 1 877
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Z centrum Katowic to najlepiej pociągiem, bo wysiądziesz na dworcu w Chorzowie Batorym, a to już niedaleko do oddziału. Można podjechać autobusem 165 albo się po prostu przejść - ot spacer 10-minutowy. W oddziale jest przyjemnie. Opisuję z pozycji osoby nie będącej konsultantką. Są stoliki, gdzie można siąść by poczekać na zamówienie albo sprawdzenie czy wszystko jest, itd. Można na miejscu pooglądać różne rzeczy z katalogu, zapłacić na miejscu, złożyć zamówienie, odebrać.
evilcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:11   #130
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

evilcia dziękuję bardzo za odpowiedź
A balsam stopniowo opalający znowu w brakach. Naszczęście udało mi się zamówić gdy przez jakiś czas był dostępny
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 19:27   #131
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

A czy któras z Waszych klientek używa kremu Time Reversing, jeśli tak to czy jest zadowolona???? czy spełnia on swoje zadanie???? Bo na KWC go nie znalazłam.....a mam klientkę nim zainteresowaną, ale nie chce jej sprzedac kota w worku....
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-09, 19:54   #132
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

xxx1009 dzięki za odpowiedź

co do kremu Time Reversing to moja mama używa TR na noc i jest zadowolona, ale chyba najlepiej sprawdzić go na próbkach, bo nie każdemu może odpowiadać
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 21:10   #133
madziamn
Rozeznanie
 
Avatar madziamn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 953
GG do madziamn
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
chyba najlepiej sprawdzić go na próbkach, bo nie każdemu może odpowiadać
Też mi się tak wydaje.
Na jakimś szkoleniu kosmetyczka mówiła, że wszelkie próbki kremów najlepiej testować za uchem, gdyz nawet jak próbka zrobi nam "ała" nie będzie tego widac
__________________
a moje brwi nie rosną, pomimo ponad 3 lat nie-wyrywania i maziania specyfikami.
Za głupoty młodości płaci się całe życie
madziamn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-09, 23:32   #134
humahuppa
Raczkowanie
 
Avatar humahuppa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 106
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez xxx1009 Pokaż wiadomość
Na filiach jest prawie wszystko, ale w oddziałach podobno jest tak jak w supermarkecie(ale tego nie sprawdzałam)
W oddziale składasz zamówienie i masz do odbioru za kilka minut-wywołują Cię i dostajesz paczkę.
W filii jest tak, że jak złożysz zamówienie do godz.13, to następnego dnia po 13 masz paczkę do odbioru. W filiach, jak w oddziałach są kasy, w których można zapłacić za fakturę.
Biura natomiast są czynne kilka dni w tygodniu, a dostawy mają raczej raz w tygodniu. Nie ma tam możliwości zapłaty za fakturę.

P. S. W filiach też są stoliki
__________________
Cytat z avka:
- pies ci mordę lizał
- tak, tamten czerwony

jestem tu od 07-2006
humahuppa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 07:14   #135
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez madziamn Pokaż wiadomość
Była któraś z Was w Chorzowskiej filii? Jak tam jest? I jak dojechać z Centrum Katowic?
Właśnie znalazłam taką kartkę o której pisała xxx1009 - jest w gazetce
Ja z Katowic jeżdże autobusem 632 z dworca. Jedzie przez autostrade, więc za góra 15 min. jesteś w Chorzowie. Jednak on nie dojeżdża pod sam oddział. Trzeba jeden przystanek dojść. Trzeba wysiąść na Chorzów Batory Klonowa http://78.8.8.19/rozklady/frame.php?...01&nr=1&kier=1
Osobiście wole autem jeździć lub od siebie z Rudy, bo mam bezpośredni spod domu

Tak planuje kupić mamie jeden z kremów na Dzień Matki Zawsze podkrada mojej siostre Skindividual (ja zresztą też czasami:P ) i nie wiem czy może wziąć ten nowy co jest od 30+, żeby miała takie stopniowe przejście w tych kremach (zawsze używała najzwyklejszego kremu nawilżającego), żeby mi jakiegoś uczulenia nie dostała jak użyje Tome Reversing. Wprawdzie dawałam jej próbke Lift Expert na noc i zapach się jej podobał no i na szczęście nic nie wyskoczyło. Nie wiem. Może coś poradzicie? Moja mama jest po 50-tce.
Koleżanka zawsze bierze dla mamy Time Revering. Już chyba 5 opakowanie zużyła (licząc łącznie na dzień i na noc) i chwali sobie.
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub

Edytowane przez zabula87
Czas edycji: 2008-05-10 o 07:19 Powód: dopisek
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:02   #136
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

zabula to może właśnie kup jej Lift Expert skoro już go testowała i była zadowolona, a kiedyś daj jej próbkę TR i wtedy będziesz wiedziała czy jej odpowiada
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:26   #137
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

a ja kontynuuję opis satin radiance opalającego,a wlasciwie nieopalajacego, ale tak slicznie nabłyszczającego, że koniecznie muszę zrobić zapasy dzisiaj świeci piękne słońcei skóra potraktowana tym balsamem wygląda oszałamiająco, bo w domu to tak tego nie widać szkoda, że efektu brązowienia nie widzę... może trzeba 2 razy dziennie się smarować?? ale czy mi się chce --> nie
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:49   #138
kagwi
Raczkowanie
 
Avatar kagwi
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 173
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

A mnie opala Ale ja jasną karnację mam. Nie totalnie bledziocha, ale jasna. W jakieś 3 godzinki po pierwszym nałożeniu widać delikatną opaleniznę. W końcu on stopniowo opala. Na ciemniejszej skórze pewnie mało widoczny.

Żałuję tylko, że zostały usunięte opinie na KWC - być może za krótki czas używania, ale ... już mi się nie chce na nowo swojej opinii umieszczać

Kupiłam ostatnio z serii Optimals fluidy Radiance i Hydra dla skóry mieszanej (dla siebie) i krem z vit. E dla Tż-ta. Skończyło się na tym, że ja używam jego kremu Fluidy są za delikatne. Moją skórę mało nawilżają

I jeszcze sie podziele opinią nt. balsamu arbuzowego do stóp. Zapach ładny, daje baaardzo delikatne uczucie chłodzenia, nawilża - hm.... mnie wcale. Szkoda, że to nie krem, taki z chęcią bym zakupiła.
kagwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 08:53   #139
lele
Zakorzenienie
 
Avatar lele
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 13 145
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

satin radiance bardzo opala.. ale nie mnie a moja mame! choc nie powiem, ja moze nie smaruje sie codziennie, bo jednak jestem w szale amturalnym, ale widze ozlocenie skory i nie chodzi tu o dropinki, a o odzcien skory.. no a moja mama jest pieknie opalona.. ale ona zawsze sie szybko opala a ten balsam chyba spotegowal efekt. klientki patrzac na nia zamawiaja te balsamy- zywa reklama. i pomine fakt, ze ona miala go nie uzywac, a teraz codziennie to robi
lele jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-10, 08:54   #140
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez BRAVIA Pokaż wiadomość
a ja kontynuuję opis satin radiance opalającego,a wlasciwie nieopalajacego, ale tak slicznie nabłyszczającego, że koniecznie muszę zrobić zapasy dzisiaj świeci piękne słońcei skóra potraktowana tym balsamem wygląda oszałamiająco, bo w domu to tak tego nie widać szkoda, że efektu brązowienia nie widzę... może trzeba 2 razy dziennie się smarować?? ale czy mi się chce --> nie
U mnie też efekt opalenizny jest nikły(raczej skóra nabiera takiego zdrowego złotawego połysku z tym, że smaruję się 1 raz dziennie i też na zmianę z innymi specyfikami), ale może to też dlatego, że przyzwyczajona jestem do samoopalaczy, gdzie efekt jest od razu bardzo widoczny

Natomiast niewątpliwym plusem jest to, że balsam ten nie wysusza skóry a pozostawia ją miękką i aksamitną(inne brązujące kosmetyki raczej właśnie wysuszają).
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 09:11   #141
BRAVIA
Raczkowanie
 
Avatar BRAVIA
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 471
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

ja mam wlasnie raczej ciemną karnację a opalenizna jaką dawał loreal była bardzo ciemna i widoczna, ale efekt po tym balsamie i tak jest dla mnie uroczy więc nie krytykuję dla bledziochów na pewno super, dla sniadych raczej dla ładnego efektu estetycznego oczywiścvie balsam mam teraz w brakach, ale mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie
BRAVIA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 09:31   #142
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
zabula to może właśnie kup jej Lift Expert skoro już go testowała i była zadowolona, a kiedyś daj jej próbkę TR i wtedy będziesz wiedziała czy jej odpowiada
Czyli jak ktos regularnie nie używa kremu przeciwzmarszczkowego, a już ma prawie 50 to lepeij zacząć od "słabszebo" że tak sie wyrażę kremu niż TR???? W sumie 30+ też pomoże osobie z 45+....nie?
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 09:45   #143
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez BRAVIA Pokaż wiadomość
ja mam wlasnie raczej ciemną karnację a opalenizna jaką dawał loreal była bardzo ciemna i widoczna, ale efekt po tym balsamie i tak jest dla mnie uroczy więc nie krytykuję dla bledziochów na pewno super, dla sniadych raczej dla ładnego efektu estetycznego oczywiścvie balsam mam teraz w brakach, ale mam nadzieję, że jeszcze przyjdzie
Ja bledzioch jestem o różowej karnacji, ale myślę, że właśnie na mojej skórze ten efekt jest bardziej złocisty niż brązowawy, bo używam od 2-3 miesięcy raz na jakiś czas samoopalacza na ciało, czasem balsam Nivea brązujący do ciemnej karnacji i masło Ziaja bursztynowe i trochę mi te specyfiki wszystkie na raz zmnieniły odcień skóry i pewnie dlatego tak nie znać efektu po Satin Radiance

Aha i jeszcze mi się zapach podoba tego balsamu, taki jakby waniliowo-karmelkowy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 10:30   #144
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez xxx1009 Pokaż wiadomość
Czyli jak ktos regularnie nie używa kremu przeciwzmarszczkowego, a już ma prawie 50 to lepeij zacząć od "słabszebo" że tak sie wyrażę kremu niż TR???? W sumie 30+ też pomoże osobie z 45+....nie?
myślę, że niekoniecznie... można od razu TR... chociaż napewno lepiej najpierw sprawdzić na próbkach czy komuś odpowiada, czy nie uczula, itp... zabuli tak doradzilam, bo napisala ze jej mama testowala juz Lift Expert i byla zadowolona....
chociaż u mnie niektóre osoby zamawiają TR w ciemno bez przetestowania na próbkach i mówią że są zadowolone... a niektóre z Eccolagenu "przeszły" na Lift Expert.....moja mama używa TR na noc i też jej bardzo odpowiada
__________________
I live for the weekend. I live for hardstyles. I live for hardstyle baby!
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:10   #145
Poison27
Wtajemniczenie
 
Avatar Poison27
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: City of Angels
Wiadomości: 2 848
GG do Poison27
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

mi tez nie przyszedl ten cudowny balsamik radiance Pierwsze opakowanie poszlo po 2 tygodniach A jak to jest z tymi brakami, to znaczy ze przyjdzie bez mojego zamawiania powtórnego jak tylko będzie czy znow mam go zamawiac??
__________________
Piękne kobiety wierzą w swoją inteligencję; kobiety inteligentne nie wierzą w swoją urodę.
— Pablo Ruiz Picasso
Poison27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:18   #146
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez Barwinek Pokaż wiadomość
Zapłacisz po 5 zł w obu zamówieniach, a dodatkowo będziesz musiała wybrać po produkcie na biuro. Tylko gdy złożysz zamówienie na 100 PP, następne będą zwolnione z opłaty 5 zł i produktu na biuro.
czyli w kat. 7 jakbym złożyłam zamówienie za 100 pkt. a potem jeszcze bym chciała cos domówić to już za tym 2 razem nie płacę.?

a co powiecie o paście wybielającejbo na KWC nie chce mi wyskoczyć;/
wpisuję: oriflame pasta i nic;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 12:27   #147
xxx1009
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 111
GG do xxx1009
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
czyli w kat. 7 jakbym złożyłam zamówienie za 100 pkt. a potem jeszcze bym chciała cos domówić to już za tym 2 razem nie płacę.?

tak, za drugie zamówienie nawet jak nie masz setki ale w pierwszym była to sie nie płaci

Wielkie dzieki za radę cosmo82
xxx1009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 13:13   #148
mischelle
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 673
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Muszę sie wyżalić jaką nieodpowiedzialną firmą jest Oriflame.
Udowodnili, że konsultantka to tak naprawdę pionek , który właściwie nic nie znaczy - jedna w ta czy ta nie robi różnicy


Złożyłam telefonicznie zamówienie w poniedziałek rano.
Paczuszka miała być u mnie w środę.
I była - owszem - ale ktoś sie pomylił i wysłał ją jako pobraniową a nie kredytową.
Ponieważ nie miałam przy sobie gotówki na fakturę- odmówiłam przyjęcia przesyłki.
Oczywiście zadzwoniłam przy kurierze do Biura obsługi aby mi wyjaśnili zaistniała sytuację.
Ktoś się "po prostu" pomylił!!!
Pani obiecała, że wyślą prośbę do DHL aby zmienili status tej przesyłki z pobraniowej na kredytową.
Zadzwoniła do mnie nawet po 10 minutach, że paczka będzie u mnie w czwartek.
W czwartek sprawdziłam status mojej przesyłki przez monitoring na stronie i jakież było moje zdziwienie gdy widniał status "dostarczono do odbiorcy.
Dzwonię do DHL'a - okazało się że paczka wróciła do Oriflame.
Dzwonię do Oriflame - bo zgłoszenie za późno dotarło do DHL'a i paczka do nich wróciła.Muszą paczkę ponownie wysłać - co mieli zrobić priorytetowo.:1wsci ekly
Dzwonie więc w piątek do DHL"a czy mają może przesyłkę dla mnie - a ponieważ paczka ma zmieniony numer przewozowy - Pani sprawdza po kodzie i nazwisku.
Okazuje się, że nie mają żadnej przesyłki pod ten adres
Więc nawet jej jeszcze spowrotem nie nadali

Jak nie dojdzie do mnie w poniedziałek to się bardzo mocno zdenerwuję .



Ja przez ich niekompetencję mogę stracić klientki a nikt się nawet nie poczuwa do winy.
Nawet głupiego Przepraszamy nie usłyszałam.
Nie dość, że mają miliony braków to jeszcze w taki sposób traktują konsultantki !!!
W avonie chociaż prezenty przeprosinowe dają - tutaj nikt się nie poczuwa do winy.
__________________

mischelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-10, 16:38   #149
tabeh
Rozeznanie
 
Avatar tabeh
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 849
GG do tabeh
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

Cytat:
Napisane przez xxx1009 Pokaż wiadomość
A czy któras z Waszych klientek używa kremu Time Reversing, jeśli tak to czy jest zadowolona???? czy spełnia on swoje zadanie???? Bo na KWC go nie znalazłam.....a mam klientkę nim zainteresowaną, ale nie chce jej sprzedac kota w worku....

moja mama uzywa i jest bardzo zadowolona, z konsystemcji i zapachu tez
a dodam ze jej skora i ona sama - sa bardzo wymagajace hehe
polecaj klientce bedzie zadowolona
tabeh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-11, 11:20   #150
zabula87
Wtajemniczenie
 
Avatar zabula87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: RŚ
Wiadomości: 2 869
Dot.: Wszystko o Oriflame cz. II

To kupię Lift Expert dałam mamie możliwość wyboru, czy chce na dzień czy na noc, ale i tak nie wie jakiej serii krem dostanie.
Mam nadzieje, że będzie zadowolona.
Ja z kat.8 przymierzam się do zakupu 2 kremików hiacyntowych i balsamu stopniowoopalającego i krem Lift, no i jak nie w tym to w następnym woda Glacier Athletic bossska!
__________________
http://www.youtube.com/watch?v=oCGPz...x=0&playnext=1


od 30.04.2004 MY
28.04.2012 ślub
zabula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:02.