Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-27, 11:15   #3481
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A Pandorę brałaś identyczny rozmiar jak Portii?
Ja mam Portię 28G z której już wyrosłam, Pandorę też wzięłam 28G, czyli bardzo możliwe, że jednak za mała będzie. Wszystko się okaże jak przyjdzie.
tak, zamówiłam takie same rozmiary, bo Pandory chyba nie ma z większymi miskami niż G?
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:19   #3482
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
dzieki za odpowiedz, mowisz ze to jeden z lepszych sklepow>.a jak z cenami, porazajace sa??? ja mialam zamiar sie wybrac do gorseterii w Centrum Borek (Carrefoure na Hallera) co myslisz?

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

zle sie zmierzylam pod biustem naprawde mam 74, a w biuscie 91, przepraszam ze zapytam, (prosze sie nie smiac ale jakas tepawa chyba jestem,,,0 o co chodzi z ta migracja?????bo nie zajarzylam....
Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
tak, zamówiłam takie same rozmiary, bo Pandory chyba nie ma z większymi miskami niż G?
Tak, maskaradki sa tylko do G, jesli G jest za male to jedynym wyjsciem, zeby miec wieksza miseczke jest kupienie staniak z wiekszym obwodem i ewentualne podszywanie.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:46   #3483
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Niestety Vesuvio ma rację

Pushit mogłabyś wkleić zdjęcie podszytych maskaradek (chyba miałaś zwężać w nich obwody o ile dobrze pamiętam)?

Ja mam dwa staniki podszyte taśmą, obwód rzeczywiście jest bardziej ścisły (podszywałam tylko część od ramiączek do zapięcia), ale to widać.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 11:55   #3484
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Tak, maskaradki sa tylko do G, jesli G jest za male to jedynym wyjsciem, zeby miec wieksza miseczke jest kupienie staniak z wiekszym obwodem i ewentualne podszywanie.
tylko, że jak się wydaje 185zł za stanik, to chciałabym mieć idealnie dopasowany a nie kombinować...poszukam aż znajdę coś innego, co mi się będzie równie podobać
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:09   #3485
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Niestety Vesuvio ma rację

Pushit mogłabyś wkleić zdjęcie podszytych maskaradek (chyba miałaś zwężać w nich obwody o ile dobrze pamiętam)?

Ja mam dwa staniki podszyte taśmą, obwód rzeczywiście jest bardziej ścisły (podszywałam tylko część od ramiączek do zapięcia), ale to widać.
własnie chciałabym podszyć moją antośkę ale się obawiam że to zepsuje jej urok
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:19   #3486
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
tylko, że jak się wydaje 185zł za stanik, to chciałabym mieć idealnie dopasowany a nie kombinować...poszukam aż znajdę coś innego, co mi się będzie równie podobać
Jeśli masz wybór w stanikach, no to pewnie, że bez sensu kupować taki, który trzeba podszyć.

Ja niestety za bardzo wyboru nie mam, dlatego chyba muszę poduczyć się krawiectwa .W moim rozmiarze niestety jest bardzo mało produkowanych staników, do tego połowa z nich jest na mnie za szeroka, bo jedynie najściśliwsze modele są na mnie dobre. Jakby tego było mało, to jestem wąskofiszbinowa i nie Freyowa.
Z Freyi zrezygnować nie chcę, jak narazie z 2 stanikach na 3 pojawiła się zmarcha . 4 kwietnia prawdopodobnie będę na zlocie Lobby, to poprzymierzam różne modele. A i niedługo w Lublinie powstanie sklep stacjonarny ze stanikami.

Cytat:
własnie chciałabym podszyć moją antośkę ale się obawiam że to zepsuje jej urok
Veronique, Pushit pisała, że podszywa staniki tak, że nie widać. Gdzieś je przycina, chciałabym zobaczyć zdjecie. Podszycie tasiemką napewno jest prostrze, ale wtedy stanik traci swój urok.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 12:41   #3487
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Chciałabym przytyć pod biustem tak z 7 cm, nie miałabym wtedy problemu ze stanikami..
Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Jeśli masz wybór w stanikach, no to pewnie, że bez sensu kupować taki, który trzeba podszyć.

Ja niestety za bardzo wyboru nie mam, dlatego chyba muszę poduczyć się krawiectwa .W moim rozmiarze niestety jest bardzo mało produkowanych staników, do tego połowa z nich jest na mnie za szeroka, bo jedynie najściśliwsze modele są na mnie dobre. Jakby tego było mało, to jestem wąskofiszbinowa i nie Freyowa.
Z Freyi zrezygnować nie chcę, jak narazie z 2 stanikach na 3 pojawiła się zmarcha . 4 kwietnia prawdopodobnie będę na zlocie Lobby, to poprzymierzam różne modele. A i niedługo w Lublinie powstanie sklep stacjonarny ze stanikami.
.
No niestety ja mam ten sam problem, od obwodu 65 jest dużo większy wybór, a ja jeszcze zamiast przytyć to ostatnio schudłam i jak mocno zacisnę centymetr mam 63cm pod biustem, szkoda,że 55 nie produkują, albo trzeba się trochę utuczyć, tylko jak to zrobić?
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 13:06   #3488
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny jestem w szoku bo dzis znalazlam stanik 75Dna zwyklym bazarku za jedyne 10 zl,,,szczerze to nie myslalam ze znajde taki rozmiar, za takie grosze, ale udalo sie, mam wrazenie ze michy sa troche duzawe, moze wymienie na C, potem wrzuce zdjecie , ocenicie .Wogole jestem troche podlamana bo moje piersi po ciazy nie sa juz takie jedrne, wlasciwie to dwie skorki, bezwladnie zwisajace,,,,,i mam wrazenie ze w kazdym staniku wygladaja beznadziejnie,,,ehhh
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:12   #3489
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem w szoku bo dzis znalazlam stanik 75Dna zwyklym bazarku za jedyne 10 zl,,,szczerze to nie myslalam ze znajde taki rozmiar, za takie grosze, ale udalo sie, mam wrazenie ze michy sa troche duzawe, moze wymienie na C, potem wrzuce zdjecie , ocenicie .Wogole jestem troche podlamana bo moje piersi po ciazy nie sa juz takie jedrne, wlasciwie to dwie skorki, bezwladnie zwisajace,,,,,i mam wrazenie ze w kazdym staniku wygladaja beznadziejnie,,,ehhh
Staniki bazarkowe niestety z reguły mają to do siebie, że:
- nie trzymają rozmiarów"- czasami mam wrażenie, że metki z rozmiarem przyszywają na chybił-trafił
-szybko się defasonują- głównie chodzi mi o obwód, ale miski też mogą tracić kształt
-fiszbiny wyłażą przez materiał
- dają brzydki kształt piersiom
nie lubię generalizować i nie chciałabym tego robić, ale w tym przypadku dotyczy to chyba większości bazarkowych staników
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:15   #3490
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ninaad Pokaż wiadomość
Staniki bazarkowe niestety z reguły mają to do siebie, że:
- nie trzymają rozmiarów"- czasami mam wrażenie, że metki z rozmiarem przyszywają na chybił-trafił
-szybko się defasonują- głównie chodzi mi o obwód, ale miski też mogą tracić kształt
-fiszbiny wyłażą przez materiał
- dają brzydki kształt piersiom
nie lubię generalizować i nie chciałabym tego robić, ale w tym przypadku dotyczy to chyba większości bazarkowych staników
w sumie to musze ci niestety przyznac racje, ale kupilam ten stanik mimo wszystko, w sobote sie wybieram do tej gorseterii i mam nadzieje ze kupie w koncu jakis z prawdziwego zdarzenia
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:31   #3491
Antii89
Zakorzenienie
 
Avatar Antii89
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 13 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja też miałam parę bazarkowych biustonoszy za 10-20 zł. No i niestety jakość tragiczna.... Patrząc jak szybko się deformują i zużywają ich cena jest porównywalna do takiego za 100 zł.
__________________
"Najfajniej jest, gdy stoisz przed lustrem susząc włosy i szczerzysz zęby w uśmiechu na wspomnienie o wczorajszym wieczorze."
Antii89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 13:39   #3492
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny a jakie macie zdanie na temat tych wkladek powieszajacych piersi, (poduszeczek)???czy wkladanie ich ma wplyw na wyglad piersi, tzn ich deformacja/lepiej ich nie uzywac ?w biustonoszu powinny byc tylko piersi i nic wiecej?
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:45   #3493
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Biustonosz, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do noszenia biustu, a nie wkladek

Dobry, a przede wszystkim dobrze dobrany biustonosz potrafi nadac biustowi ksztalt tak doskonal, ze zadne wkladki-wypychaczki nie beda potrzebne. Moj biust bez biustonosza mnie nie zachwyca, za to odziany w jeden z moich nowych stanikow wprawia mnie w zachwyt i leczy z kompleksow.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:48   #3494
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Biustonosz, jak sama nazwa wskazuje, sluzy do noszenia biustu, a nie wkladek

Dobry, a przede wszystkim dobrze dobrany biustonosz potrafi nadac biustowi ksztalt tak doskonal, ze zadne wkladki-wypychaczki nie beda potrzebne. Moj biust bez biustonosza mnie nie zachwyca, za to odziany w jeden z moich nowych stanikow wprawia mnie w zachwyt i leczy z kompleksow.
szczerze to na taka wlasnie odpowiedz liczylam, czyli jest nadzieja dla mojego nieszczesnego biustumam nadzieje ze kiedys tez bedzie mi dane powiedziec ze jestm zachwycona moim biustem...juz nie moge sie doczekac zakupu porzadnego biustonosza
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:53   #3495
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
dziewczyny jestem w szoku bo dzis znalazlam stanik 75Dna zwyklym bazarku za jedyne 10 zl,,,szczerze to nie myslalam ze znajde taki rozmiar, za takie grosze, ale udalo sie, mam wrazenie ze michy sa troche duzawe, moze wymienie na C, potem wrzuce zdjecie , ocenicie .Wogole jestem troche podlamana bo moje piersi po ciazy nie sa juz takie jedrne, wlasciwie to dwie skorki, bezwladnie zwisajace,,,,,i mam wrazenie ze w kazdym staniku wygladaja beznadziejnie,,,ehhh
ehm a 75D to twój faktyczny rozmiar ?
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 13:56   #3496
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Kiedys nosilam 75C, nosilam go tylko wychodzac gdzies, nie moglam zmusic sie do noszenia stanika w domu, tego ciaglego poprawiania obwodu, upychania wylazacego biustu w za malych miseczkach. Koszmar.
Biust mam sredni, a chodzenie bez stanika jedrnosci mu nie dodalo
Od roku jestem ostanikowana. Dobrze dobrany stanik nosze od rana do wieczora, teraz to bez stanika czuje sie zle. Mam wrazenie, ze moje piersi nabraly jedrnosci, zrobily sie bardziej kragle. Stanik ladnie je unosi i podkresla, moge chodzic wyprostowana z duma prezentujac biust, zamiast garbic sie, zeby ukryc bulki, albo (nie daj Bog) przebijajce przez koszulke, wychylajace sie stanika sutki.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:07   #3497
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
szczerze to na taka wlasnie odpowiedz liczylam, czyli jest nadzieja dla mojego nieszczesnego biustumam nadzieje ze kiedys tez bedzie mi dane powiedziec ze jestm zachwycona moim biustem...juz nie moge sie doczekac zakupu porzadnego biustonosza
Najważniejszy jest odpowiedni rozmiar A przy wymiarach 74/91 (bo takie podawałaś wcześniej?) rozmiar 75D nie jest dobry Powinnaś przymierzać staniki z obwodem 65 i 70 (odpowiednio ang. 65F i ang. 70DD, pol. 65G/H, pol. 70E).
Piszesz, że wybierasz się na zakupy, to pamiętaj żeby odwiedzic Millę - ul. Ruska 34
To chyba jedyny godny polecenia sklep we Wrocławiu.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:13   #3498
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

wiem ze ten stanik bazarkowy nie jest odpowiednikiem mojej rozmiarowki, ale tak jak pisala ktoras z was, te tanie staniki maja czesto przypadkowe rozmiary, wie cpoprostu wzielam taki zeby zobaczyc co i jak, a po stanik z prawdziwego zdarzenia wybiore sie do gorseterii, i do tej Mili, ale to pozniej bo czasu mi brak ostatnio.A jakie ceny maja w tej Milli???czy ktoras tam kupowala????

Edytowane przez agniesia blondi
Czas edycji: 2009-03-27 o 14:14
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:19   #3499
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
wiem ze ten stanik bazarkowy nie jest odpowiednikiem mojej rozmiarowki, ale tak jak pisala ktoras z was, te tanie staniki maja czesto przypadkowe rozmiary, wie cpoprostu wzielam taki zeby zobaczyc co i jak, a po stanik z prawdziwego zdarzenia wybiore sie do gorseterii, i do tej Mili, ale to pozniej bo czasu mi brak ostatnio.A jakie ceny maja w tej Milli???czy ktoras tam kupowala????
jeżeli mają CK (a chyba tak) to za nie zapłacisz chyba ok 90 zł , za panache i freye to już różnie od 100 do nawet 250 zł
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-27, 14:28   #3500
agniesia blondi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 463
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;11651088]jeżeli mają CK (a chyba tak) to za nie zapłacisz chyba ok 90 zł , za panache i freye to już różnie od 100 do nawet 250 zł[/quote]
dzziekuje za odpowiedz, no to 100 zl to jescze nie jest tak bardzo duzo, chociaz jednorazowo nie zaszaleje niestey z iloscia, narazie jeden, mam nadzieje ze warto bedzie.
agniesia blondi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 14:32   #3501
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agniesia blondi Pokaż wiadomość
dzziekuje za odpowiedz, no to 100 zl to jescze nie jest tak bardzo duzo, chociaz jednorazowo nie zaszaleje niestey z iloscia, narazie jeden, mam nadzieje ze warto bedzie.
Pozwol, zeby dobrano ci rozmiar, kup stanik, sprawdz jak sie w nim czujesz. Znajac prawidlowy rozmiar bedziesz mogla zaczac bezstresowo kupowac w necie (nie oszukujmy sie, w UK jest taniej).
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 17:44   #3502
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Wklejam obiecane fotki z dzisiejszych zakupów- portie mają śliczne kolorki Co prawda na lewej piersi mi się marszczą, ale to chyba dlatego, ze jest nieco mniejsza od prawej, więc nic z tym nie zrobię raczej.
A Pandora jest śliczna, materiał przyjemny delikatny w dotyku, ale niestety chyba przymała, więc ją jutro odeślę
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg staniki.jpg (93,0 KB, 181 załadowań)
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:07   #3503
Ninquelote
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninquelote
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 316
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A mi dzisiaj Portia zmasakrowała mostek, starłam sobie skórę prawie do krwi. I nie mam pojęcia czemu, przecież noszę ją parę miesięcy.
__________________
Bo jestem kluską, po prostu kluską
Choć bardzo staram się, wyglądać na istotę ludzką
Tak naprawdę jestem pierogiem
Ninquelote jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:18   #3504
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ninaad możesz mi powiedzieć czy kupując Pandorę brałaś rozmiar taki jak wychodzi brytyjski czy polski? bo ja chcę coś zamówić a pojęcia nie mam które rozmiary do których biustonoszy
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:23   #3505
ninaad
Wtajemniczenie
 
Avatar ninaad
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 745
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez eweelina111 Pokaż wiadomość
ninaad możesz mi powiedzieć czy kupując Pandorę brałaś rozmiar taki jak wychodzi brytyjski czy polski? bo ja chcę coś zamówić a pojęcia nie mam które rozmiary do których biustonoszy
brytyjski- z popularniejszych tutaj producentów Freya, Panache, CurvyKate to brytyjczyki. Z polskich firm m.in. Milena, Kostar. Comexim ma własną rozmiarówkę
ninaad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 19:34   #3506
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
A Pandorę brałaś identyczny rozmiar jak Portii?
Ja mam Portię 28G z której już wyrosłam, Pandorę też wzięłam 28G, czyli bardzo możliwe, że jednak za mała będzie. Wszystko się okaże jak przyjdzie.
Chciałabym przytyć pod biustem tak z 7 cm, nie miałabym wtedy problemu ze stanikami....

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:35 ----------



Nie zauważyłam wcześniej zdjęć. Stanik jest za duży, ale tak wizualnie to on ma bardzo duże miski jak na 60C. Ja jestem bardzo zrażona Comeximem, zdjęcia na modelkach zupełnie wyglądają inaczej niż na mnie. Nie pasuje mi też krój Comeximu.

Proponuję odesłać ten stanik a w jego miejsce zamówić CurvyKate Portię 60D (ona jest małomiseczkowa). Może jeszcze z Mileny - Lemon Sorbet jest w 60C, Baroque 60D jest małomiseczkowy, z miękkich Toffino 60D (bo flamenco i silvestrine są strasznymi ściśliwcami).

Zauważyłam, że jest troszkę tłuszczyku do migracji On nie jest z przodu pod pachami, ale na plecach i aż z pleców trzeba go wmasowywać.
Niestety nie maja Curvy KAte w tym rozmiarze, ale dzieki za infomacje jak tylko gdzies spotkam kupię.
Milene Sorbet mialam to bolesnie wbijala mi sie w cialo . Chyba za waskie fiszbiny jak dla mnie.
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:39   #3507
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Czy któraś z Was posiada bądź posiadała stanik Ultimo Plunge Showgirl i może mi opisać jak wrażenia itp.

Dziękuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Showgirl_red.jpg (19,5 KB, 48 załadowań)
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 20:41   #3508
eweelina111
Raczkowanie
 
Avatar eweelina111
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 339
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

a możecie mi jeszcze powiedzieć czy Mardo to polska firma czy nie?
__________________

zapuszczam włosy, biorę skrzyp+pokrzywa, pije czerwoną herbatę i dbam o ciało!

e-torebka.pl kod rabatowy - bc0b07c5

eweelina111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:00   #3509
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez anomalia83 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada bądź posiadała stanik Ultimo Plunge Showgirl i może mi opisać jak wrażenia itp.

Dziękuje
Z Ultimo mialam Geishe,
ultimo_gemma_geisha_white_bra.jpg
Pisze "mialam", bo odleciala do Brastopu. Mialam ja w rozmiarze 65G. Byla... wielka jak talerze do pizzy
Rozmiar niby moj, ale stanik w ogole nie zbieral, laczenie miseczki z ramiaczkiem wypadalo prawie na wysokosci obojczyka (a ja marzylam o plungu pod letnie koszulki, topy). Rozczarowalam sie bardzo, wzielam na wymiane Polke, ale jeszcze nie doszla.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-27, 21:12   #3510
anomalia83
Raczkowanie
 
Avatar anomalia83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 189
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Z Ultimo mialam Geishe,

Pisze "mialam", bo odleciala do Brastopu. Mialam ja w rozmiarze 65G. Byla... wielka jak talerze do pizzy
Rozmiar niby moj, ale stanik w ogole nie zbieral, laczenie miseczki z ramiaczkiem wypadalo prawie na wysokosci obojczyka (a ja marzylam o plungu pod letnie koszulki, topy). Rozczarowalam sie bardzo, wzielam na wymiane Polke, ale jeszcze nie doszla.
Polke wzięłaś też 65G ?
Zastanawiam się właśnie czy Ultimo czy Polka
Poczekam aż do Ciebie dojdzie, czy będziesz zadowolona
anomalia83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:13.