Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-12, 18:12   #361
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Byłam dziś, za namową koleżanki z tego forum, w Peachfield i w końcu znam swój rozmiar Przymierzyłam stanik Sahara Masquerade balkonetkę oraz usztywniany Minuet Masquerade (dużomiseczkowiec) i rozmiar 30DD był (prawie) dobry. Pani ekspedientka na moje pytanie czy dobrze leży balkonetka, powiedziała: "na razie tak" (ja akurat miałam wrażenie, że jest za mała). Więc z racji, że akurat La Senza ma małe miseczki podjęłam decyzję o kupieniu (wkrótce) 30E. Tylko teraz się zastanawiam nad ostatnią rzeczą: czy La Senza jest ściśliwa? Tzn. czy nie będzie mnie piła pod biustem, bo Panache było ok...?
Z góry dzięki za odpowiedź
I dziewczyny gorąco polecam wizytę w sklepie, gdzie jest duży wybór "obwodów", bo naprawdę można znaleźć SWÓJ ROZMIAR

EDIT: Czy myślicie, że mogłabym sobie wziąć jeden stanik 32D (jest dobry), bo jest cudny a z rozmiaru 30E są same fleje
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"

Edytowane przez hikaru1989
Czas edycji: 2008-12-12 o 18:20
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:24   #362
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Byłam dziś, za namową koleżanki z tego forum, w Peachfield i w końcu znam swój rozmiar Przymierzyłam stanik Sahara Masquerade balkonetkę oraz usztywniany Minuet Masquerade (dużomiseczkowiec) i rozmiar 30DD był (prawie) dobry. Pani ekspedientka na moje pytanie czy dobrze leży balkonetka, powiedziała: "na razie tak" (ja akurat miałam wrażenie, że jest za mała). Więc z racji, że akurat La Senza ma małe miseczki podjęłam decyzję o kupieniu (wkrótce) 30E. Tylko teraz się zastanawiam nad ostatnią rzeczą: czy La Senza jest ściśliwa? Tzn. czy nie będzie mnie piła pod biustem, bo Panache było ok...?
Z góry dzięki za odpowiedź
I dziewczyny gorąco polecam wizytę w sklepie, gdzie jest duży wybór "obwodów", bo naprawdę można znaleźć SWÓJ ROZMIAR

EDIT: Czy myślicie, że mogłabym sobie wziąć jeden stanik 32D (jest dobry), bo jest cudny a z rozmiaru 30E są same fleje
No i super u mnie w okolicy bark takich sklepówmuszę szukać przez neta a jak jest model, który mi się podoba to rozmiaru brak:/
La senza ma ściśliwy obwód. JA noszę 32DD/70E(polskie) i to 32DD jest bardzo ściśliwe, miseczki są na mnie ok.
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 18:36   #363
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Z kolei ja zostałam posiadaczką niebieskiej portii. Jestem w sumie zadowolona z niej. Ma obwód 60, co przy moich 69 cm. pod biustem daje niezły ścisk. Miseczki leżą idealnie, ale fiszbiny strasznie mnie cisną, szczególnie na mostku. Jest to bolesne, więc po pewnym czasie noszenia przepasałam stanik wokół krzesła, żeby się rozciągnął. Mam nadzieję, że niedługo będę go mogła normalnie nosić.
Poza tym po dniu noszenia dostałam uczulenia, tzn. swędzenia i ciało zrobiło się czerwone. Mam nadzieję, że gdy się trochę rozciągnie nie będzie już takiej reakcji...
Oprócz tych małych dyskomfortów cieszę się, że w końcu kupiłam stanik w dobrym rozmiarze i jestem wdzięczna osobie, która założyła ten wątek.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:04   #364
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Byłam dziś, za namową koleżanki z tego forum, w Peachfield i w końcu znam swój rozmiar Przymierzyłam stanik Sahara Masquerade balkonetkę oraz usztywniany Minuet Masquerade (dużomiseczkowiec) i rozmiar 30DD był (prawie) dobry. Pani ekspedientka na moje pytanie czy dobrze leży balkonetka, powiedziała: "na razie tak" ...

czemu "na razie tak" ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:10   #365
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czemu "na razie tak" ?
Bo z pierwszego stanika baaardzo szybko się wyrasta - zwykle. Ja wyrosłam po dwóch tygodniach, rozmiar od sierpnia zmienił mi się o 4 miseczki.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:11   #366
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czemu "na razie tak" ?
może w sensie że na styk
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 19:14   #367
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Milena Flamenco 65D.
CruelOrchid, możesz napisać coś o głębokości tych misek? Bo Sylvestrine było w moim przypadku jedną wielką pomyłką, miska miała 19 cm głębokości przy rozmiarze 65F Żenada. To już nie spłaszczacz, to walec. Tutaj krój jest inny i chyba miski są głębsze?
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 19:19   #368
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czemu "na razie tak" ?
Pewnie dlatego, że stanik jest na styk i szybko z niego hikaru by wyrosła. Ja też chciałabym pójść do Peachfield, ale na razie do Warszawy mi nie po drodze.

Cytat:
Z kolei ja zostałam posiadaczką niebieskiej portii. Jestem w sumie zadowolona z niej. Ma obwód 60, co przy moich 69 cm. pod biustem daje niezły ścisk. Miseczki leżą idealnie, ale fiszbiny strasznie mnie cisną, szczególnie na mostku. Jest to bolesne, więc po pewnym czasie noszenia przepasałam stanik wokół krzesła, żeby się rozciągnął. Mam nadzieję, że niedługo będę go mogła normalnie nosić.
Poza tym po dniu noszenia dostałam uczulenia, tzn. swędzenia i ciało zrobiło się czerwone. Mam nadzieję, że gdy się trochę rozciągnie nie będzie już takiej reakcji...
Oprócz tych małych dyskomfortów cieszę się, że w końcu kupiłam stanik w dobrym rozmiarze i jestem wdzięczna osobie, która założyła ten wątek.
Fajnie, że kupiłaś stanik w dobrym rozmiarze, szkoda tylko, że takie przeboje z nim masz. To uczulenie jest trochę niepokojące. Może lepiej żebyś na razie ponosiła go z przedłużką? Ze swoim 69 pod biustem jesteś na granicy 60/65, a Portia jest chyba najściśliwszym modelem CurvyKate. Co do ucisku na mostku to większość dziewczyn na początku go odczuwa i ja też tak miałam - skóra musi się przyzwyczaić, a to trwa ok. tygodnia.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 20:38   #369
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

heh, Peachfield powoli staje się stanikową mekką;-)
jutro się tam wybieram ostanikować mamę, jak się uda.
a na mnie ostatnio przypasował Kostar, bardzo piękny model 044 - brązowy usztywniany plunge, robi mi uroczą "dolinkę"... chyba się skuszę. no i mają mój rozmiar
polecam Satine na Puławskiej, chociaż panie z przyzwyczajenia wciskają w usztywniane, ale mają kilka Frei, obwody i miski dobierają dobrze;]
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:22   #370
majka_mw
Rozeznanie
 
Avatar majka_mw
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 578
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
St Tropez może nie ma wąskich fiszbin, ale ma dosyć krótkie. Najlepiej, jakbyś zmierzyła szerokość i długość fiszbiny i porównała z innymi modelami. Tutaj masz tabelę z fiszbinami.
Niektóre Freye (np. Pollyanna) mają tak samo długie i szerokie fiszbiny jak Panache, także wszystko zależy od modelu.

dziekuje bardzo za pomoc teraz mam lekture na kilka godzin
__________________
Nie należy mylić prawdy z opinią większości...


majka_mw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:22   #371
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Byłam dzisiaj przypadkiem w triumfie, a że miałam troszkę czasu to pomierzyłam troszkę i 70tka była za mała. Z panache i frei w większości było bardzo ścisłe przy 70 a tutaj nagle za duże.
Chyba będę musiała jednak poćwiczyć cierpliwość przy tamtych firmach aż będą na stanie.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-12, 21:23   #372
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
a na mnie ostatnio przypasował Kostar, bardzo piękny model 044 - brązowy usztywniany plunge, robi mi uroczą "dolinkę"... chyba się skuszę. no i mają mój rozmiar
o prosze .. chyba pierwsza osoba której podpasowało to jaki rozmiar mierzyłaś .. obwód nie był za luźny ?
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 21:44   #373
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

60G na moje 70/86 było idealne na najluźniejszą chaftkę, w ogóle jakiś model fantastyczny, bo cała reszta kostara jaką mierzyłam to szajs straszny, toteż byłam zaskoczona
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:01   #374
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
60G na moje 70/86 było idealne na najluźniejszą chaftkę, w ogóle jakiś model fantastyczny, bo cała reszta kostara jaką mierzyłam to szajs straszny, toteż byłam zaskoczona
aha a moze im się egzemplarz nie udał i tobie podpasowal
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:10   #375
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

całkiem możliwe nie, no porządny jest całkiem, obwód jak na mnie ścisły, miska oki;]
polecam ten model, nigdzie w necie go jeszcze nie widziałam, jak ktoś się natknie, niech da znać, będę wdzięczna;]
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:11   #376
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
CruelOrchid, możesz napisać coś o głębokości tych misek? Bo Sylvestrine było w moim przypadku jedną wielką pomyłką, miska miała 19 cm głębokości przy rozmiarze 65F Żenada. To już nie spłaszczacz, to walec. Tutaj krój jest inny i chyba miski są głębsze?

Jak mi ktoś powie jak to zmierzyć ogólnie "naocznie" trochę mnie spłaszcza. Miałam nadzieję na wysunięcie trochę do przodu, bo normalnie są raczej na boki ale nic konkretnego z moim kształtem nie zrobił
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:25   #377
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
całkiem możliwe nie, no porządny jest całkiem, obwód jak na mnie ścisły, miska oki;]
polecam ten model, nigdzie w necie go jeszcze nie widziałam, jak ktoś się natknie, niech da znać, będę wdzięczna;]
http://www.karoline.pl/index.php?p58...osz-050-kostar tylko taki brązowy widziałam ... ale chyba nei ten bo pisałaś że nr 044 :/
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:47   #378
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Czy któraś z Was ma może freyę rio 70e?
Bardzo prosilabym o podanie wymiarów tj głębokość, szerokość fiszbin, długość ... nie znam się na tym i w sklepie nie miałam jak zmierzyć, a że ta miseczka byla na mnie dobra to moze poszukałabym takiej na mniejszym obwodzie po allegro.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-12, 22:48   #379
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

nie, nie ten, tamten jest dość... pancerny, taka modelowana gąbka, ale wyjątkowo dobra, niby ma jakieś szmery bajery u dołu, że niby puszap, ale mnie to nie przeszkadza, a wrażenie robi naprawdę spore więc się chyba skuszę^^
jednak dopasowany puszap to jest coś!
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 08:13   #380
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Jak mi ktoś powie jak to zmierzyć ogólnie "naocznie" trochę mnie spłaszcza. Miałam nadzieję na wysunięcie trochę do przodu, bo normalnie są raczej na boki ale nic konkretnego z moim kształtem nie zrobił
Nigdy tego nie robiłam ale chyba od jednego do drugiego końca fiszbiny (tak jak przy mierzeniu rozstawu) tylko po luku miseczki w jej najgłębszym miejscu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 09:17   #381
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Jak mi ktoś powie jak to zmierzyć ogólnie "naocznie" trochę mnie spłaszcza. Miałam nadzieję na wysunięcie trochę do przodu, bo normalnie są raczej na boki ale nic konkretnego z moim kształtem nie zrobił
ja to robię tak ze kształtuje stanik ręką tak aby miseczka byla wypukla. Potem biore metr krawiecki, ukladam w lirere U i delikatnie wkładam do najszerszej części miseczki i patrze ile wychodzi. Uff trochę to niejasne ale inaczej nie potrafie tego wytłumaczyc
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 09:20   #382
Yaza
Rozeznanie
 
Avatar Yaza
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 879
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez CruelOrchid Pokaż wiadomość
Jak mi ktoś powie jak to zmierzyć ogólnie "naocznie" trochę mnie spłaszcza. Miałam nadzieję na wysunięcie trochę do przodu, bo normalnie są raczej na boki ale nic konkretnego z moim kształtem nie zrobił
Mierzy się miarką krawiecką puszczając ją od jednego końca fiszbiny do drugiego przez najgłębsze miejsce miski. Miarka powinna sama lekko napiąć i wypełnić miskę, tworząc taki jakby łuk - to jest nasza głębokość.
__________________
"When you loved the one who was killing you, it left you no options. How could you run, how could you fight, when doing so would hurt that beloved one? If your life was all you had to give your beloved, how could you not give it?

If it was someone you truly loved?"
Yaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:04   #383
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Mierzy się miarką krawiecką puszczając ją od jednego końca fiszbiny do drugiego przez najgłębsze miejsce miski. Miarka powinna sama lekko napiąć i wypełnić miskę, tworząc taki jakby łuk - to jest nasza głębokość.
W takim razie ma coś koło 17cm
Po założeniu na siebie i zmierzeniu od zewnątrz wyszło 18

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2008-12-13 o 10:10
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 10:13   #384
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Znacie może jakiś sklep stacjonarny w trójmieście z obwodami 60-65?
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 11:27   #385
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, mam do Was prośbę. Przed chwilą zmierzyła mnie mama, obwód pod biustem 70, wg zasady, że odejmujemy 5 cm (70 - 5 = 65), a następnie mam zaokrąglić? Mama twierdzi, że nie dopnę się w obwodzie 60.
Jeśli tak to działa, miałabym miskę E, mama niedowierza. Nie wiem już co mam robić, a miałam iść zamiar do sklepu po nowy stanik...
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 11:38   #386
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam do Was prośbę. Przed chwilą zmierzyła mnie mama, obwód pod biustem 70, wg zasady, że odejmujemy 5 cm (70 - 5 = 65), a następnie mam zaokrąglić? Mama twierdzi, że nie dopnę się w obwodzie 60.
Jeśli tak to działa, miałabym miskę E, mama niedowierza. Nie wiem już co mam robić, a miałam iść zamiar do sklepu po nowy stanik...
Domyślam się, że mama pewnie nosi niewłaściwy rozmiar...
A czy mama mierząc Cię mocno Cię ściskała i mierzyła na wydechu? Jeśli tak to na początek spróbuj 65-tki. Jeśli pomiar był wykonywany przylegająco, ale bez ściskania i nie na wydechu to możesz próbować 60-tki, zwłaszcza z bardziej rozciągliwych modeli. Przy obwodzie 60 miska E wcale nie jest duża
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 11:55   #387
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Domyślam się, że mama pewnie nosi niewłaściwy rozmiar...
A czy mama mierząc Cię mocno Cię ściskała i mierzyła na wydechu? Jeśli tak to na początek spróbuj 65-tki. Jeśli pomiar był wykonywany przylegająco, ale bez ściskania i nie na wydechu to możesz próbować 60-tki, zwłaszcza z bardziej rozciągliwych modeli. Przy obwodzie 60 miska E wcale nie jest duża
Tak, masz rację. Mama w ogóle nie chciała mi uwierzyć, bo zawsze oscylowałyśmy pomiędzy miską A lub B, mimo to, ja czuję że coś nie gra - mam wrażenie, że piersi nie wypełniają miski, zawsze miseczka trochę odstaje, a kiedy leżę na boku wszystko mnie się wylewa. To okropne , więc chciałam coś z tym zrobić i szukać dobrego porządnego stanika.
Mama mierzyła mnie przylegająco, ale bez ściskania. Dziękuję za info, pójdę do sklepu i poprzymierzam, jeśli będzie wybór, ale coś czuję, że będzie to niezła batalia z mamą i ekspedientką.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:08   #388
wilczyca
Zadomowienie
 
Avatar wilczyca
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 869
GG do wilczyca
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Tak, masz rację. Mama w ogóle nie chciała mi uwierzyć, bo zawsze oscylowałyśmy pomiędzy miską A lub B, mimo to, ja czuję że coś nie gra - mam wrażenie, że piersi nie wypełniają miski, zawsze miseczka trochę odstaje, a kiedy leżę na boku wszystko mnie się wylewa. To okropne , więc chciałam coś z tym zrobić i szukać dobrego porządnego stanika.
Mama mierzyła mnie przylegająco, ale bez ściskania. Dziękuję za info, pójdę do sklepu i poprzymierzam, jeśli będzie wybór, ale coś czuję, że będzie to niezła batalia z mamą i ekspedientką.
Hmm może to zabrzmi niezbyt miło ale co komukolwiek do tego jaki Ty nosisz stanik? Chociaż sama wiem jacy są rodzice
Zresztą jak już pójdziesz do normalnego sklepu to ekspedientka będzie po "Twojej" stronie i nie będziesz musiała z nią walczyć
Pewnie mama ma zastrzeżenia co do ceny tych dobrych staników, ale lepiej mieć jedną dobrą rzecz niż 4 beznadziejne...a jak kupisz sobie już dobrany biustonosz to mama szybko zauważy różnicę po mnie już widać a noszę dobry stanik 2 tygodnie
powodzenia w przekonywaniu
__________________
"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5, jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"
- George Eliot
wilczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:30   #389
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czemu "na razie tak" ?
Był bardzo na styk Ja akurat miałam wrażenie, że trochę mi się wylewa biust, na co Pani: "no buły się jeszcze nie robią". Dlatego właśnie będę chyba brać zamiast 30DD, 30E
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 12:35   #390
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Obawiam się, że nie znajdziesz nic z obwodem 65. W Polsce jest tylko kilkanaście sklepów, które takie rozmiary prowadzą(kurczę, a jak zaczynałam to było chyba 5;D ) Jeśli nic nie znajdziesz, to zawsze możesz zamawiać w necie- tak robi większość dziewczyn, które nie mają dostępu do sklepów stacjonarnych. I pamiętaj, że w obwodzie 65 nie będziesz miała miski E Na początek lepiej kup jakiś tańszy stanik- może curvy kate? I nie szalej z zakupami, bo pewnie szybko ci się rozmiar zmieni, jak większości z nas Zajrzyj też na Lobby Małobiuściastych i wpisz się do wątku rozmiarowego. Tam dziewczyny na pewno ci doradzą
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:20.