Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-13, 12:45   #391
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Albo możesz przymierzyć 32 (nasze 70) i dobrać odpowiednio miseczkę. Jak będzie dobra to przy przejściu na 30 zwiększy miskę o dwa rozmiary. Poleciła mi to velika, i sprawdziło się idealnie (bo miałam tę możliwość zmierzenia na drugim końcu Warszawy stanika o obwodzie 30)
I jak nic, potwierdziło się, że przy dobrym 32D, odpowiedni okazał się 30E
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 13:05   #392
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Co do ucisku na mostku to większość dziewczyn na początku go odczuwa i ja też tak miałam - skóra musi się przyzwyczaić, a to trwa ok. tygodnia.
a co zrobić jeśli mnie mimo, że obwód w niektórych 65 jest już trochę za luźny a dalej wbijają mi się fiszbiny na mostku? w 60 to samo... mimo, próbowałam je trochę "odgiąć" jak tu gdzieś dziewczyny pisały ale nadal to samo
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 15:41   #393
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez czesterka Pokaż wiadomość
Kupowałam na dopasowanej teraz widzę, że jest tam jakiś formularz, ale on chyba dotyczy tylko reklamacji, a nie samego zwrotu. Zresztą napiszę tam maila i się dokładnie dowiem jak mam to przeprowadzić

musze dokonac wymiany na dopasowanej!! napiszesz mi krok poo kroku jak, bo tez nie bardzo rozumiem tego z tym nowym formularzem

Edit: juz to jakos powoli rozpracowalam. mam nadzieje ze wszystko dobrze zaznaczyłam, heh.
zdjecia w czerwonym flamencu wstawie za jakaś godzine
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2008-12-13 o 16:42
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 17:59   #394
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

wstawiam zdjecia flamenco czerwone 65E
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00179.jpg (18,2 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00176.jpg (18,7 KB, 64 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (32,5 KB, 146 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (53,8 KB, 177 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (54,3 KB, 146 załadowań)
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:02   #395
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wilczyca Pokaż wiadomość
Hmm może to zabrzmi niezbyt miło ale co komukolwiek do tego jaki Ty nosisz stanik? Chociaż sama wiem jacy są rodzice
Zresztą jak już pójdziesz do normalnego sklepu to ekspedientka będzie po "Twojej" stronie i nie będziesz musiała z nią walczyć
Pewnie mama ma zastrzeżenia co do ceny tych dobrych staników, ale lepiej mieć jedną dobrą rzecz niż 4 beznadziejne...a jak kupisz sobie już dobrany biustonosz to mama szybko zauważy różnicę po mnie już widać a noszę dobry stanik 2 tygodnie
powodzenia w przekonywaniu
Ekspedientki były zdziwione, kiedy powiedziałam, że nic na mnie nie pasuje.
Dla mamy TAKI rozmiar dla moich niewielkich piersi to małe dziwactwo.
Jest przyzwyczajona do standardowych rozmiarów, widziałam, że jest sceptyczna.
A ja w ogóle nie wiem, jak jej to uzmysłowić i wyjaśnić.
Moja mama co jakiś czas kupowała sobie stanik markowy w formie prezentu dla samej siebie, natomiast ja zwyczajnie korzystałam z sieciówek. Kiedy będąc na zakupach z mamą miałam zastrzeżenia do jednego ze staników, ona była przekonana że przesadzam i wybrzydzam. Nie wiem jak mam przedstawić swoje racje, jestem kompletnie bezradna, czuję się nierozumiana z powodu stanika

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
Obawiam się, że nie znajdziesz nic z obwodem 65. W Polsce jest tylko kilkanaście sklepów, które takie rozmiary prowadzą(kurczę, a jak zaczynałam to było chyba 5;D ) Jeśli nic nie znajdziesz, to zawsze możesz zamawiać w necie- tak robi większość dziewczyn, które nie mają dostępu do sklepów stacjonarnych. I pamiętaj, że w obwodzie 65 nie będziesz miała miski E Na początek lepiej kup jakiś tańszy stanik- może curvy kate? I nie szalej z zakupami, bo pewnie szybko ci się rozmiar zmieni, jak większości z nas Zajrzyj też na Lobby Małobiuściastych i wpisz się do wątku rozmiarowego. Tam dziewczyny na pewno ci doradzą
http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=50580
Właśnie nie ma żadnych 65
Wiem, że jest internet, ale na początku chciałabym przymierzyć i zobaczyć z czym się to je, internet potem kiedy nabiorę trochę wprawy (mam nadzieję, bo rozmiarówka będzie mi się śnić po nocach, dziś latałam z kartką po sklepach bo wszystko mnie się mieszało ).
Dziękuję za pomoc, już zaglądnęłam na forum

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Albo możesz przymierzyć 32 (nasze 70) i dobrać odpowiednio miseczkę. Jak będzie dobra to przy przejściu na 30 zwiększy miskę o dwa rozmiary. Poleciła mi to velika, i sprawdziło się idealnie (bo miałam tę możliwość zmierzenia na drugim końcu Warszawy stanika o obwodzie 30)
I jak nic, potwierdziło się, że przy dobrym 32D, odpowiedni okazał się 30E
Na codzień noszę " tradycyjne " 75 B, dziś przymierzałam m. in 70 miskę C i w zależności od staników albo miska była za duża, albo miałam wrażenie że w obwodzie jest ciasno Jeju, nie sądziłam, że dobór stanika to sztuka dla wytrwałych i cierpliwych.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:17   #396
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Łomatko ty mi nawet nie pokazuj tego Flamenco, bo na mnie nie szyją! Ja się zapłacze, toż to wizualne cudo. A ja siedzę we Fieście Panache, z mostkiem i miskami po szyję
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:18   #397
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Szukam i szukam ... jak można podszyć obwód żeby się zmniejszył? Może jakieś małe wskazówki?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 18:31   #398
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Szukam i szukam ... jak można podszyć obwód żeby się zmniejszył? Może jakieś małe wskazówki?
cały watek o stanikowych przeróbkach. http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...w=76158462&s=0
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:33   #399
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ~Veronique Pokaż wiadomość
a co zrobić jeśli mnie mimo, że obwód w niektórych 65 jest już trochę za luźny a dalej wbijają mi się fiszbiny na mostku? w 60 to samo... mimo, próbowałam je trochę "odgiąć" jak tu gdzieś dziewczyny pisały ale nadal to samo
Trudno mi coś doradzić. A fiszbiny kończą Ci się na wysokości środka pachy? Może są za szerokie albo za wąskie. Dotychczas po kilku tygodniach noszenia fiszbiny dostosowywały się do mnie. Raz tylko wbijały mi się w mostek, stanik oddałam mamie, bo był na mnie trochę za szeroki i ona wymieniła fiszbiny jednocześnie pozbywając się problemu. Może znajdź jakiś stary stanik o podobnej długości fiszbin i je wymień?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:35   #400
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
wstawiam zdjecia flamenco czerwone 65E
Piękne jabłuszka robi

ja tez chce
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 18:51   #401
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

oj, rzeczywiście spłaszcza ten Flamenco, tak jak moj Sylvestrine
Patrzyłam na niego z zainteresowaniem ale teraz na pewno go nie kupie, z reszta po przejsciach z wymiana w Milenie to na jakis czas im podziekuje

Byłam dzis w Peachfield, czekalam 40 min na przymierzalnie, a za mna zrobila sie kolejka kilku kobitek, ja wiem, z 5-6 czekalo? Az dziewczyny obslugujace zamknely w drzwiach zamek jak sie zrobila 15 ( a pracuja do 14...) a jeszcze kobitki niektore nie zmierzyły, normalnie sceny z PRLu! Wzięłam w końcu piękną Anastasie 30G, ale na pewno wroce jeszcze po Arabellę, no i minuet wygladal po prostu fantastycznie, tylko byl dziwny problem: 32FF mial szeroki obwod, za mala miske, 30G dobry obwod a miska poootwooornie wieeeelkaaa... I siegala mi bokami prawie do szyji, beznadzieja! Nie wiem o co chodzi, a do tego dostrzeglam ze mam prawy cycek mniejszy
Mam na sobie te anastasie, i teraz czuje ze boczki sa nieco za wysoko.

Zauwazylyscie rowniez u siebie problem zbyt daleko siegajacych fiszbin im mniejszy obwod? Przy 70 nie mam problemu, ale bylo kilka modeli (bede unikac Fantasie), nawet Anastasia, ktore maja jakby zbyt szeroko rozstawione te miseczki, przez co boki i ramiaczka sie wpijaja w cialko przy pachach
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-13, 22:11   #402
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Fajnie, że kupiłaś stanik w dobrym rozmiarze, szkoda tylko, że takie przeboje z nim masz. To uczulenie jest trochę niepokojące. Może lepiej żebyś na razie ponosiła go z przedłużką? Ze swoim 69 pod biustem jesteś na granicy 60/65, a Portia jest chyba najściśliwszym modelem CurvyKate. Co do ucisku na mostku to większość dziewczyn na początku go odczuwa i ja też tak miałam - skóra musi się przyzwyczaić, a to trwa ok. tygodnia.
Jeśli chodzi o przedłużkę, to niestety jej nie posiadam, pewnie następnym razem się w nią zaopatrzę.
Po rozciągnięciu stanika na krześle( polecam zdeterminowanym) obwód jest już prawie dobry. Chodziłam w nim cały dzień i już nigdzie mnie nie gniecie, oprócz lekkiego ucisku na mostku( nie wiem czy to przejdzie po dłuższym czasie chodzenia, ale nawet jeśli nie, to jest to do wytrzymania ). Uczulenie na szczęście przeszło.
Paulo, znalazłaś jakiś stacjonarny sklep blisko Ciebie, gdzie mają staniki w brytyjskiej rozmiarówce?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2008-12-13 o 22:14
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 22:44   #403
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Na codzień noszę " tradycyjne " 75 B, dziś przymierzałam m. in 70 miskę C i w zależności od staników albo miska była za duża, albo miałam wrażenie że w obwodzie jest ciasno Jeju, nie sądziłam, że dobór stanika to sztuka dla wytrwałych i cierpliwych.
To jeśli można spytać, jakie masz wymiary? Bo ja nosząc 34B, właśnie znalazłam idealny stanik 30E Więc może i dla Ciebie byłby odpowiedni..
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-13, 23:34   #404
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Paulo, znalazłaś jakiś stacjonarny sklep blisko Ciebie, gdzie mają staniki w brytyjskiej rozmiarówce?
Hm, w brytyjskiej tzn że wyst rozmiary takie jak np 34 B, o to chodzi?
Przepraszam za być może głupie pytania, ale jestem dopiero w fazie rozgryzania tematu

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
To jeśli można spytać, jakie masz wymiary? Bo ja nosząc 34B, właśnie znalazłam idealny stanik 30E Więc może i dla Ciebie byłby odpowiedni..
I tu znów mama słysząc 70 E patrzy się na mnie ze zdziwieniem i mówi " takich rozmiarów nie znajdziesz w sklepie "...
No ale dobrze, zostawmy już tą mamę, tu chodzi o moje piersi!

Obwód pod biustem 70 cm, natomiast w biuście 84 cm.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 08:55   #405
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Hm, w brytyjskiej tzn że wyst rozmiary takie jak np 34 B, o to chodzi?
Przepraszam za być może głupie pytania, ale jestem dopiero w fazie rozgryzania tematu

I tu znów mama słysząc 70 E patrzy się na mnie ze zdziwieniem i mówi " takich rozmiarów nie znajdziesz w sklepie "...
No ale dobrze, zostawmy już tą mamę, tu chodzi o moje piersi!

Obwód pod biustem 70 cm, natomiast w biuście 84 cm.
powiedzmy że tak - brytyjskiej znaczy firm brytyjskich takie jak freya, panache itd

30E = 65E, a nie 70E

a skąd jesteś ? bo może masz jakiś stacjonarny jak nie u siebie w mieście to w poliżu gdzieś
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 09:38   #406
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

No właśnie, ja się zdziwiłam, ale 28 to jest 60, a 30 to jest 65...
Paulo, ja mam takie same wymiary jak Ty, tylko pod mam 69. Możliwe jednak, że po prostu nie zmierzyłaś tego zbyt ściśle i też masz tyle samo. Mierzyłam z Freyi kilka 60 E, były dobre, ale nie kupiłam żadnego z nich, bo cena moim zdaniem zabójcza- koło 180zł. Myślę, że nie będzie Ci łatwo znaleźć sklepu z takimi rozmiarami. Być może nie ma takiego w pobliżu Ciebie. Oprócz rozmiaru kieruj się tym, jakiej firmy jest stanik. Jeśli brytyjski to na pewno jest w dobrej numeracji. Niektóre polskie firmy zaczynają juz produkować w dobrej rozmiarówce, ale one raczej sprzedają tylko przez internet i z tego co wiem to się je trochę inaczej dobiera. Jeśli nie znajdziesz żadnego sklepu stacjonarnego blisko siebie to możesz na początek zamówić Portię, myślę, że rozmiar 28 DD lub 28 E byłby dobry- na początku będziesz musiała pochodzić z przedłużką, ale z czaserm się rozciągnie i będzie ok. Portia jest zabudowana z boku i pozwoli Ci ściągnąć wałeczki do misek.

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2008-12-14 o 09:42
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:19   #407
hikaru1989
Raczkowanie
 
Avatar hikaru1989
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 321
GG do hikaru1989
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
I tu znów mama słysząc 70 E patrzy się na mnie ze zdziwieniem i mówi " takich rozmiarów nie znajdziesz w sklepie "...
No ale dobrze, zostawmy już tą mamę, tu chodzi o moje piersi!

Obwód pod biustem 70 cm, natomiast w biuście 84 cm.
Ja przy wymiarach 69/84 właśnie przymierzałam 30DD (nasze 65!) i był na styk (dużomiseczkowiec), a jeden za mały już (balkonetka), więc podejrzewam, że w razie sytuacji gdyby 30E był za duży (ale wątpię), wypełni się w ciągu tygodnia, dwu (ta migracja, nie ?). Postaraj się pochodzić po sklepach z bielizną (wchodzisz, pytasz o obwód 65, jak nie ma wychodzisz od razu ), lub poszukać w necie inf. na temat takich sklepów, może znajdziesz coś dla siebie. Ale zawsze warto przymierzyć przed zakupem
__________________
Ciastek: "Nienawidzę takiej szmiry! Nudne to i głupie! Przełącz na koło tortury!"
hikaru1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:49   #408
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10074087]powiedzmy że tak - brytyjskiej znaczy firm brytyjskich takie jak freya, panache itd

30E = 65E, a nie 70E

a skąd jesteś ? bo może masz jakiś stacjonarny jak nie u siebie w mieście to w poliżu gdzieś[/quote]

Z Lubina na Dolnym Śląsku. Narazie zlokalizowałam dwa sklepy z bielizną, w mieście full jest chińszczyzny. Jednak angielskiej rozmiarówki nie widziałam , musiałabym pochodzić i bardziej się zorientować.
Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
No właśnie, ja się zdziwiłam, ale 28 to jest 60, a 30 to jest 65...
Paulo, ja mam takie same wymiary jak Ty, tylko pod mam 69. Możliwe jednak, że po prostu nie zmierzyłaś tego zbyt ściśle i też masz tyle samo. Mierzyłam z Freyi kilka 60 E, były dobre, ale nie kupiłam żadnego z nich, bo cena moim zdaniem zabójcza- koło 180zł. Myślę, że nie będzie Ci łatwo znaleźć sklepu z takimi rozmiarami. Być może nie ma takiego w pobliżu Ciebie. Oprócz rozmiaru kieruj się tym, jakiej firmy jest stanik. Jeśli brytyjski to na pewno jest w dobrej numeracji. Niektóre polskie firmy zaczynają juz produkować w dobrej rozmiarówce, ale one raczej sprzedają tylko przez internet i z tego co wiem to się je trochę inaczej dobiera. Jeśli nie znajdziesz żadnego sklepu stacjonarnego blisko siebie to możesz na początek zamówić Portię, myślę, że rozmiar 28 DD lub 28 E byłby dobry- na początku będziesz musiała pochodzić z przedłużką, ale z czaserm się rozciągnie i będzie ok. Portia jest zabudowana z boku i pozwoli Ci ściągnąć wałeczki do misek.
Może zmierzę się raz jeszcze dla porównania .

Dziewczyny, kupujecie staniki na Allegro czy w sklepach internetowych? Bo na All nie zawsze można zwrócić, a co jeśli np nie byłby na mnie dobry?

Cytat:
Napisane przez hikaru1989 Pokaż wiadomość
Ja przy wymiarach 69/84 właśnie przymierzałam 30DD (nasze 65!) i był na styk (dużomiseczkowiec), a jeden za mały już (balkonetka), więc podejrzewam, że w razie sytuacji gdyby 30E był za duży (ale wątpię), wypełni się w ciągu tygodnia, dwu (ta migracja, nie ?). Postaraj się pochodzić po sklepach z bielizną (wchodzisz, pytasz o obwód 65, jak nie ma wychodzisz od razu ), lub poszukać w necie inf. na temat takich sklepów, może znajdziesz coś dla siebie. Ale zawsze warto przymierzyć przed zakupem
Jak znajdę czas na pewno zrobię rozeznanie No właśnie, wolałabym przymierzyć
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 11:55   #409
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

w tym wątku http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...416401&v=2&s=0 jest cos o jakimś sklepie w Legnicy
a tak to chyba Wrocław zostaje stacjonarnie http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...w=76905300&s=0
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-14, 12:06   #410
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
w tym wątku http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...416401&v=2&s=0 jest cos o jakimś sklepie w Legnicy
a tak to chyba Wrocław zostaje stacjonarnie http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...w=76905300&s=0
Dziękuję za pomoc
Niestety, Wrocław odpada, bywam tam bardzo rzadko... Legnica to 30 min drogi ode mnie, ale też nie zaglądam zbyt często, chociaż może w trakcie wolnych dni urządzę sobie maraton

Jest jeszcze nadzieja na Zieloną Górę, ostatnio bywam tam coraz częściej, bo jeżdżę do TŻ.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:18   #411
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

W Zielonej Gorze masz KaroLine a w nim fachowa obsługę

to moje rodzinne miasto mieszkałam tam 30 lat
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:21   #412
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Paulo, to pozostaje Ci albo pojechanie do Legnicy, albo zamówienie przez internet, np. Portii, ale raczej w rozmiarze 28 E.
Podobno można zwrócić jak zamawia się przez internet, kiedy wybierzesz jakiś internetowy sklep, musisz zobaczyć na ich stronce, na pewno jest napisane co i jak.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:26   #413
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Yaza Pokaż wiadomość
Bo z pierwszego stanika baaardzo szybko się wyrasta - zwykle. Ja wyrosłam po dwóch tygodniach, rozmiar od sierpnia zmienił mi się o 4 miseczki.
czyli rozumiem, ze biust tak jakby jeszcze urosl? brzmi zachecajaco .
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:32   #414
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
czyli rozumiem, ze biust tak jakby jeszcze urosl? brzmi zachecajaco .
To się nazywa "migracja" po długim czasie chodzenia w złym staniku ( albo podobno bez tez) tkanka się rozłazi gdzie jej wygodnie. Jak się zaczyna nosić dobry wraca na miejsce i wtedy miseczka się zwiększa
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 12:32   #415
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc
Niestety, Wrocław odpada, bywam tam bardzo rzadko... Legnica to 30 min drogi ode mnie, ale też nie zaglądam zbyt często, chociaż może w trakcie wolnych dni urządzę sobie maraton

Jest jeszcze nadzieja na Zieloną Górę, ostatnio bywam tam coraz częściej, bo jeżdżę do TŻ.
no to faktycznie zielona , we wrocławiu naprawde fajny sklep jest ja tam pojechałam tylko do tego sklepu :P W legnicy nic nie ma, to tylko firma comexim chce nawiązać współpracę ze sklepem ale zapewne sklep ten nawet nie weźmie pełnej rozmiarówki bo babeczki tam niezbyt kumate ;]
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 14:20   #416
evitanna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 878
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mój pierwszy dobrze dobrany stanik to był tzw. słynny sklep rudej pani, przy ul. Grochowskiej. Biały Triumph Amourettte, miękki, kosztował 99 pln. To było ok 6-7 lat temu, o ile dobrze kojarzę. 70 D. Masowanie, stanik noszony przez parę m-cy non stop, (kupiłam 4 identyczne, żeby codzień lub częściej tego samego nie prać).
Potem kombinowałam z Palmersem, La Perla. Półtora roku temu trafiłam na forum lobby biuściastych, odkryłam panache-mam teraz 65 D, 65 DD.
evitanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:45   #417
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
W Zielonej Gorze masz KaroLine a w nim fachowa obsługę

to moje rodzinne miasto mieszkałam tam 30 lat
Naprawdę? O dzięki Bogu! Prędzej będę w ZG niż we Wro, więc na pewno tam zajrzę! Znalazłam takie sklepy http://katalog.pf.pl/Zielona-Góra/Bi...0R10A-m14.html tego o którym mówisz nie ma

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Paulo, to pozostaje Ci albo pojechanie do Legnicy, albo zamówienie przez internet, np. Portii, ale raczej w rozmiarze 28 E.
Podobno można zwrócić jak zamawia się przez internet, kiedy wybierzesz jakiś internetowy sklep, musisz zobaczyć na ich stronce, na pewno jest napisane co i jak.
Narazie będę chciała sprawdzić na miejscu i przymierzyć. Boję się zamawiać przez internet w ciemno, ale jeśli znajdę w Zielonej to na pewno dalej będę praktykować zakupy przez internet

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10076386]no to faktycznie zielona , we wrocławiu naprawde fajny sklep jest ja tam pojechałam tylko do tego sklepu :P W legnicy nic nie ma, to tylko firma comexim chce nawiązać współpracę ze sklepem ale zapewne sklep ten nawet nie weźmie pełnej rozmiarówki bo babeczki tam niezbyt kumate ;][/quote]

Będę pamiętać o Wrocławiu, ale w najbliższym czasie nie będę tam jechać, mimo że to ok 80 km.
Aha, czyli Legnica odpada, no dobrze.

Dziewczyny, dziękuję Wam bardzo za pomoc!
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:49   #418
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Naprawdę? O dzięki Bogu! Prędzej będę w ZG niż we Wro, więc na pewno tam zajrzę! Znalazłam takie sklepy http://katalog.pf.pl/Zielona-Góra/Bi...0R10A-m14.html tego o którym mówisz nie ma
to ten sklep http://www.karoline.pl/
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-14, 15:55   #419
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo Mają nawet mapkę jak tam dotrzeć, będzie mi łatwiej, jeszcze raz dziękuję za pomoc
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-15, 11:29   #420
Anijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anijka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 225
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam pytanie do dziewczyn,ktore maja Portie z Curvy Kate, bo w prawdziwej tabeli obwodow wyczytalam,ze miski troszke mniejsze niz standardowo, a mnie sie wydaje,ze jestem teraz pomiedzy 60F a FF, wiec 60FF byloby okej?
I czy fiszbiny uwieraja w mostek? Poniewaz mam blisko osadzone piersi i we Freyi Margo mialam takie mocne odcisniecia :/
Anijka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.