Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-17, 14:37   #451
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

puszapy? jeśli chcesz dobrać prawidłowy rozmiar to daj narazie spokój puszapom, na nich trudno określić rozmiar. popróbuj z miękkimi lepiej;]
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 15:35   #452
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

cicha25 nie tylko push-upy sobie daruj .. te firmy tez

esotiq ma 70E ? .. ciekawe biustonosze śliczne maja, ale miałam jeden kiedyś i rozciągliweic straszny
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:03   #453
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez cicha25 Pokaż wiadomość
Pewnie to wina fasonów Mierzyłam push-upy z Kingi, Kostara, Axami, Esotiq, Trumpha i nadal nic nie kupiłam
Jeśli chodzi o dobry stanik to dopiero stawiam pierwsze kroki, ale moje niedawne zderzenie z Triumphem i Axami mówi, że w porównaniu z taką Freyą nie są to staniki "dobrej firmy" - praktycznie nie ma miękkich i zero kompatybilności z moim biustem. Zauważyłam, że fiszbiny Triumpha dość mocno się rozłażą wraz ze wzrostem miseczki o 1 rozmiar, o ile B jest za małe to C albo odstaje albo fatalnie spłaszcza (obwód dostępne 70 zamiast 65).

Czy bardziej doświadczone mogą mnie oświecić jak to jest w innych firmach? (Freya, Panache, Pour Moi?, Gossard). Zwiększająć rozmiar miseczki rośnie tylko jej głębokość czy szerokość fiszbiny też?

Dodam, że miękką Freyę przymierzyłam w Peachfield i mimo, że 65D był za duży to byłam zachwycona tym jak się układał w nim biust, po prostu zachorowałam na tak leżący stanik (oczywiście w dobrym rozmiarze, choć jak nic nie znajdę to pewnie i taki za duży kupię)
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:18   #454
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o dobry stanik to dopiero stawiam pierwsze kroki, ale moje niedawne zderzenie z Triumphem i Axami mówi, że w porównaniu z taką Freyą nie są to staniki "dobrej firmy" - praktycznie nie ma miękkich i zero kompatybilności z moim biustem. Zauważyłam, że fiszbiny Triumpha dość mocno się rozłażą wraz ze wzrostem miseczki o 1 rozmiar, o ile B jest za małe to C albo odstaje albo fatalnie spłaszcza (obwód dostępne 70 zamiast 65).

Czy bardziej doświadczone mogą mnie oświecić jak to jest w innych firmach? (Freya, Panache, Pour Moi?, Gossard). Zwiększająć rozmiar miseczki rośnie tylko jej głębokość czy szerokość fiszbiny też?

Dodam, że miękką Freyę przymierzyłam w Peachfield i mimo, że 65D był za duży to byłam zachwycona tym jak się układał w nim biust, po prostu zachorowałam na tak leżący stanik (oczywiście w dobrym rozmiarze, choć jak nic nie znajdę to pewnie i taki za duży kupię)
tak, fiszbina rosnie wraz z rozmiarem miseczki. nie mozna oczekiwac ze taka sama fiszbina bedzie pasowac na np. 65D i 65G. Wilkosc fiszbiny po prostu musi byc inna.


bardzo trafne spostrzezenie jesli chodzi o firmy. Jesli chodzi o polskich producentów i jakosc staników to dobre opinie ma melissa, comexim (chyba) i nowe modele mileny. nie wiem czy jeszcze jakies.
jesli chodzi o marki zagraniczne beznadziejne sa amerykanskie jak np. victoria secret a za porzadne staniki uwaza sie te szyte przez brytyjczyków. Freya, Panache, curvy kate, ruby pink
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2008-12-17 o 16:21
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:28   #455
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
tak, fiszbina rosnie wraz z rozmiarem miseczki. nie mozna oczekiwac ze taka sama fiszbina bedzie pasowac na np. 65D i 65G. Wilkosc fiszbiny po prostu musi byc inna.
D i G to się rozumie, po drodze jest sporo rozmiarów, to zrozumiałe, że fiszbina rośnie. byłam nieprecyzyjna, chodzi mi o to czy jest duża różnica między dajmy na to D a DD lub FF a G
bo w jednym Triumphie z B na C to (mimo zachowania obwodu) rozstaw fiszbin wzrósł o 1,5-2 cm
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2008-12-17 o 16:30
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:30   #456
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

zależy ile za duży, możliwe, że coś Ci zmigruje do lekko za dużej miski - moje rio było kupione na wyrost i się ładnie wypełniło. ale to nie jest regułą!
fiszbiny raczej muszą być szersze, jeśli mamy np. 65E i 65F, to i miska i fiszbiny są trochę większe przy większej literce. chociaż zaobserwowałam, że czasem to naprawdę malutka różnica, jeśli chodzi o fiszbiny.
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 16:33   #457
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dzięki Nelyen, heh na migrację to raczej nie mam szans, prawidłowe zakładanie i wybieranie to praktykuję od dawna w celach "powiększających" :P
no nic, na razie szukam, ciekawe ile wydam na "internetową przymierzalnię" zanim coś trafię lub się poddam
edit: raz kozie śmierć: przymiarka Freyi Cassie 65 D, ja tu nie widzę możliwości migracyjnych (pustawo w górnej części). Myślę, że 65C mają szanse być dobre. Wystarczy poszukać
Wszelkie (tzn. merytoryczne ) komentarze mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg F bok.jpg (26,8 KB, 157 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg F przód 92.jpg (49,5 KB, 191 załadowań)
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)

Edytowane przez L_ka
Czas edycji: 2008-12-17 o 17:25
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 17:33   #458
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
dzięki Nelyen, heh na migrację to raczej nie mam szans, prawidłowe zakładanie i wybieranie to praktykuję od dawna w celach "powiększających" :P
no nic, na razie szukam, ciekawe ile wydam na "internetową przymierzalnię" zanim coś trafię lub się poddam
edit: raz kozie śmierć: przymiarka Freyi Cassie 65 D, ja tu nie widzę możliwości migracyjnych (pustawo w górnej części). Myślę, że 65C mają szanse być dobre. Wystarczy poszukać
Wszelkie (tzn. merytoryczne ) komentarze mile widziane
Bardzo ładny model. W górze miski trochę pustawo, ale szansa na migrację jest (widzę wałeczek podpachowy, który można trochę zgarnąć do miski - tzw. wkładanie pleców do biustonosza ). Biust bardzo się zmienia pod wpływem noszenia dopasowanego stanika (u mnie zmiana z 69/87 na 65/91 i to chyba jeszcze nie koniec migracji bo dopiero teraz zaczęłam zgarniać boki i podnosić biust).

Ale masz rację, że powinnaś zacząć od 65C, z czasem pewnie 65d się pojawi, ale napewno ładniej wygląda i ładniej wymodeluje biust dobry stanik niż za duży.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 17:50   #459
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny a co sądzicie o tym staniku?http://allegro.pl/item509782781_bius...az_ostatn.html na lobby_biusciastych jest mało wiadomości o tej marce:/właściwie tylko tylke,że jakościowo dobry,a chodzi mi o fason, czy nie spłaszczy biustu idt.??
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:00   #460
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aniulek87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a co sądzicie o tym staniku?http://allegro.pl/item509782781_bius...az_ostatn.html na lobby_biusciastych jest mało wiadomości o tej marce:/właściwie tylko tylke,że jakościowo dobry,a chodzi mi o fason, czy nie spłaszczy biustu idt.??
Krój jest taki, że wydaje mi się, że może on spłaszczać trochę piersi.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:02   #461
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mierzyłam dzisiaj kostara, tak wiem że to podobno rozciągliwce, ale skusiłam się na mierzenie 70E. Mój "cyc" wyglądał fajnie, ale ...
Zamieszczam fotki z komórki, tak głupio mi było pstrykać więcej bo ludzie za zasłonkami się śmiali
Wydawało mi się że jest za duży pod biustem, ale jak zobaczyłam te moje tłuszczyki na fotce i w lustrze to już sama nie wiem. Do chudzinek nie należę, ale żeby aż tak źle wyglądało?
Proszę o komentarze na co jeszcze mam zwrócic uwagę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg stanik1.jpg (15,8 KB, 167 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg stanik2.jpg (26,8 KB, 149 załadowań)
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji


Edytowane przez xal
Czas edycji: 2008-12-17 o 18:12
xal jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 18:24   #462
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
dzięki Nelyen, heh na migrację to raczej nie mam szans, prawidłowe zakładanie i wybieranie to praktykuję od dawna w celach "powiększających" :P
no nic, na razie szukam, ciekawe ile wydam na "internetową przymierzalnię" zanim coś trafię lub się poddam
edit: raz kozie śmierć: przymiarka Freyi Cassie 65 D, ja tu nie widzę możliwości migracyjnych (pustawo w górnej części). Myślę, że 65C mają szanse być dobre. Wystarczy poszukać
Wszelkie (tzn. merytoryczne ) komentarze mile widziane

zazdroszcze mi sie Cassie strasznie podoba, ale nie bylo mojego rozmiaru, dzis bylam w Karoline moj TZ kupowal mi prezent i Pani kazala mu mnie przyprowadzic, bo on niby wie ze ja nosze 60G, ale jak sie okazalo to ja w wiekszosc 60G juz sie nie mieszcze ;( i kazdy model jednak lepiej mierzyc nabiustnie

przymierzalam freya eleanor ten model http://www.karoline.pl/index.php?p61...2-raisin-freya powiem tak wg mnie rozmiarowka jak w pollyannie ladnie sie uklada tylko wysoko zabudowana jest wg mnie
i mnie troszke gryzla ta koronka, ale ja mam bardzo wrazliwa skore na wszelkie koronki, ktore wiekszosci nie gryza

mierzylam curvy cate niebieska taka z pomaranczowymi wstazkami http://www.karoline.pl/index.php?p59...avy-curvy-kate 60G za male bulki ogromne, 60GG niby ok ale fiszbina siegala mi doslownie do plecow i niestety moje piersi rozstawila doslownie pod pachy, nawet bez biustonosza lepiej wygladaja niz w tym modelu szkoda, bo tanie sa jakos niecale 90 zl

mierzylam tez freye grete http://www.karoline.pl/index.php?p59...21-black-freya miseczka minimalnie wieksza niz w czarnej polly ale mi robila tez stozki niestety i ta siateczka sie dziwnie ukladala

mierzylam tez panache ariza http://www.karoline.pl/index.php?p55...t-5051-panache bardotke tragedia rozstawia piersi na boki fiszbiny mi sie wbijaly pod pachami jakos dziwnie i bulki gora wychodzily ogolnie tragedia jak sie patrzy totalnie niekompatybilny byl r 60G i nawet nie pytalam o wiekszy, bo sposob ulozenia piersi w ogole mi nie odpowiadal

w koncu udalo nam sie wybrac model ktory tez mi sie podoba na zywo freya matilda http://www.karoline.pl/index.php?p55...23-lupin-freya fioletowa taka scisliwiec ja na moje 71 cm musze brac 65 bo w 60 to oddychac sie nie da zupelnie rozmiar 65FF wg mnie standartowe miseczki na zdjeciach nie wyglada zbyt zachwycajaco, ale na zywo jest ladna wg mnie i ma bardzo przyjemny w dotyku material

pozdrawiam mam nadzieje, ze moze komus cos pomoga te opisy w bisucie mam teraz ok 93 cm
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8


Edytowane przez kasiek87
Czas edycji: 2008-12-17 o 18:29
kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:24   #463
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Xal bardzo ladny i ladnie lezy ale chyba nie ma szans utrzymac zgarnietego cialka?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:34   #464
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mierzyłam dzisiaj kostara, tak wiem że to podobno rozciągliwce, ale skusiłam się na mierzenie 70E. Mój "cyc" wyglądał fajnie, ale ...
Zamieszczam fotki z komórki, tak głupio mi było pstrykać więcej bo ludzie za zasłonkami się śmiali
na rozciągliwce jest rada - zawsze można podszyć (co zakładałam mierząc 70 Triumpha)
a komórkę w tryb milczący: powinna być grzeczna i można pstrykać do woli (też mi było głupio po 1szym zdjęciu )
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 18:36   #465
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Xal bardzo ladny i ladnie lezy ale chyba nie ma szans utrzymac zgarnietego cialka?
No właśnie było 70 najciaśniej zapięte i jak podnosiłam ręce to się rozjeżdżało wszystko z powrotem. No a 65 nie mieli ...
Chodzi mi o to, że pod stanikiem fałdki się robią i na górze pod pachami nadal mi wystaje tłuszczyk, a wszystko zgarniałam.
Po nowym roku się wybiorę na jakieś jeszcze zakupy, teraz już mi się nie chce latać po sklepach.
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 19:13   #466
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

mierzyłam tamtego kostara, dla mnie był strasznie dziwny - miska mała, obwód ogroooooomny. ale na Tobie leż ładnie. na pewno były z tego modelu obwody 65
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 19:26   #467
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez nelyen Pokaż wiadomość
mierzyłam tamtego kostara, dla mnie był strasznie dziwny - miska mała, obwód ogroooooomny. ale na Tobie leż ładnie. na pewno były z tego modelu obwody 65
A gdzie go widziałaś w jakim sklepie? Ja byłam w Galerii Centrum i żadnego 65 nie było, a na pewno 65F lub większej miseczki. Chyba mnie czeka wyprawa do innej galerii
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 19:29   #468
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
No właśnie było 70 najciaśniej zapięte i jak podnosiłam ręce to się rozjeżdżało wszystko z powrotem. No a 65 nie mieli ...
Chodzi mi o to, że pod stanikiem fałdki się robią i na górze pod pachami nadal mi wystaje tłuszczyk, a wszystko zgarniałam.
Po nowym roku się wybiorę na jakieś jeszcze zakupy, teraz już mi się nie chce latać po sklepach.
spokojnie, nie odrazu wszystko wmasujesz do miski. przenoszenie tłuszczyku zajmuje troche czasu. kiedy po raz pierwszy ubralam 65 wygladalam jak scisniety baleron, pare miesiecy pózniej po faldkach nie bylo sladu, zmniejszyl sie obwód pod i sprobowalam obwodu 60. I znowu ta sama historia. falda tu, falda tam, troche sie podlamalam ale zgarnialam piers do miski nawet kilka razy dziennie. I juz jest lepiej. nawet w nowych, zupelnie nie wyciagnietych stanikach

L_lka mysle ze powinnas wziac mniejsza miske. ta ma za duzo luzu.
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2008-12-17 o 19:31
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 20:09   #469
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

bodajrze w Satine na Mazowieckiej, tam na pewno mieli ten model, mają w miarę pełną rozmiarówkę, przynajmniej mieli jak tam byłam jakiś czas temu;] na Pulawskiej też pewnie, ale nie gwarantuję, bo nie pamiętam;]
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-17, 20:13   #470
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez L_ka Pokaż wiadomość
D i G to się rozumie, po drodze jest sporo rozmiarów, to zrozumiałe, że fiszbina rośnie. byłam nieprecyzyjna, chodzi mi o to czy jest duża różnica między dajmy na to D a DD lub FF a G
bo w jednym Triumphie z B na C to (mimo zachowania obwodu) rozstaw fiszbin wzrósł o 1,5-2 cm
wczoraj mierzyłam Emily i jedna za mała była druga wg mnie sporo za duża .. też różnica między miseczkami spora była :|

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
A gdzie go widziałaś w jakim sklepie? Ja byłam w Galerii Centrum i żadnego 65 nie było, a na pewno 65F lub większej miseczki. Chyba mnie czeka wyprawa do innej galerii
na pewno w necie można znaleźć , ale 65 z niego do 90 cm się rozciagał ;/ także ja bym nie radziła
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:12   #471
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10119962]
na pewno w necie można znaleźć , ale 65 z niego do 90 cm się rozciagał ;/ także ja bym nie radziła[/quote]Wolałabym go najpierw przymierzyć.
Mówisz o rozciąganiu w sensie w trakcie noszenia czy od razu ze taki "jak z gumy"?
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:18   #472
sylvia365
Raczkowanie
 
Avatar sylvia365
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 409
GG do sylvia365
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

rozmiar rozmiarowi nie rowny i najlepiej przymierzyc a nie zamawiac i pozniej okazuje sie ze jest nie dobry...stanik powienien podkreslac biust a nie splaszczac dlatego nie trzeba miec duzych piersi by ladnie sie prezentowac nalezy dobrze dobrac stanik...ja mam rozm 75 d i naszczescie nie jest mi trudno dobrac odpowiedni stanik...pozdrawiam)
sylvia365 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 22:34   #473
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Co sądzicie o Melissie? Czy jej staniki mają rozciągliwe obwody? Jakie fiszbiny? Ma któraś z Was jakiś biustonosz tej firmy? Dobrze leży?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-17, 23:12   #474
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez sylvia365 Pokaż wiadomość
rozmiar rozmiarowi nie rowny i najlepiej przymierzyc a nie zamawiac i pozniej okazuje sie ze jest nie dobry...stanik powienien podkreslac biust a nie splaszczac dlatego nie trzeba miec duzych piersi by ladnie sie prezentowac nalezy dobrze dobrac stanik...ja mam rozm 75 d i naszczescie nie jest mi trudno dobrac odpowiedni stanik...pozdrawiam)
Ja mam 65G brytyjskie (polskie chyba 65I albo J wychodzi) i nie dostane takiego w żadnym sklepie stacjonarnym wiec zamawiam przez net, przymierzam w domu i jak nie pasuje odsylam albo sprzedaje
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 07:21   #475
katia84
Zakorzenienie
 
Avatar katia84
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 6 792
GG do katia84
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja mam 65G brytyjskie (polskie chyba 65I albo J wychodzi) i nie dostane takiego w żadnym sklepie stacjonarnym wiec zamawiam przez net, przymierzam w domu i jak nie pasuje odsylam albo sprzedaje
a możesz powiedzieć czy opłaca Ci się taka sprzedaż?? bo się zastanawiam czy nie zamówić z netu ale boję się, że będę tak topić kasę, a jak zdecyduję się na sprzedaż, że nnwet koszt mi się nie zwróci, to mnie jednak powstrzymuje przed zamówieniem z netu, dlatego mam tylko 1 dobry stanik
katia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 07:56   #476
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jesli kupuje drozej w sklepie internetowym to odsylam, jesli taniej na ebayu to bez problemu sprzedam w okolicy ceny zakupu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 08:25   #477
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A ja nie.

Kupiłam w ciemno (w internecie), spróbowałam i odesłałam bądź sprzedałam już 6 sztuk. Na więcej nie mam siły.

Albo za małe wg tabeli, albo za wąskie miski, albo za wysoko pod pachy, albo fiszbiny wbijają mi się w ciało bo tak są wygięte. Poddałam się.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 09:19   #478
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Wolałabym go najpierw przymierzyć.
Mówisz o rozciąganiu w sensie w trakcie noszenia czy od razu ze taki "jak z gumy"?
nie, z takiej gumy jest ... mierzyłam nówkę i taki rozciągliwy .. te gumy zarówno obwodu jak i ramiączek takie jakby bardzo niestabilne :| te 90 rozciągnęłam bez najmniejszych problemów

a jeszcze pytanie ... ma któraś coś firmy comexim ?? bo widze że na forum nawet chwalą, ale zdjecia ze strony jakoś mnie nie przekonują :|

Edytowane przez b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Czas edycji: 2008-12-18 o 09:21
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 09:45   #479
xal
Zakorzenienie
 
Avatar xal
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zagłębie
Wiadomości: 8 346
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10123963]nie, z takiej gumy jest ... mierzyłam nówkę i taki rozciągliwy .. te gumy zarówno obwodu jak i ramiączek takie jakby bardzo niestabilne :| te 90 rozciągnęłam bez najmniejszych problemów
[/quote]
Mnie się wczoraj aż takie złe nie wydawały. Może dlatego, że szukam 65 przy 77 pod biustem
Jedno mnie martwi, że chyba nie znajdę w sklepach 65F (chyba F, bo 70E miseczkę miało dobrą tylko luźne pod biustem). Widziałam jedno 65 ale to było C, żadnego F nie widziałam, max E, a staniczek ładny
__________________
Mam tylko jedno skrzydło ... A Ty masz skrzydło drugie ...
Szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

xal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-18, 10:36   #480
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Mnie się wczoraj aż takie złe nie wydawały. Może dlatego, że szukam 65 przy 77 pod biustem
Jedno mnie martwi, że chyba nie znajdę w sklepach 65F (chyba F, bo 70E miseczkę miało dobrą tylko luźne pod biustem). Widziałam jedno 65 ale to było C, żadnego F nie widziałam, max E, a staniczek ładny
To musisz brać G .. albo nawet H bo 70E jest na 90-92 a 65G na 89-91 65H 91-93
ja mam 73 ciasno , luźno nawet z 75 i tą 65 mogłam się owinąc ze 2 razy ... już nawet nie chodzi o to że się tak do 90 rozciągała tylko że tak łatwo się rozciągala .. w sensie dla mnie ani ramiączka ani ten obwód wogóle stabilne nie były :/
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.