Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-14, 17:54   #5011
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;12302867]ja pisałam zamawiałam na taką kwotę, że miałam bezpłatną wysyłkę i potem przy zwrocie (a zwracałam wszystko) mi tego nie odliczyli, ale może to tylko przeoczenie było ...[/quote]

Mi też nie odliczyli, więc pewnie tak mają.

Cytat:
Napisane przez kukimonster
Poukładalam troche piersi w tym porcelain, bo założyłam wczesniej go na szybko i nie jest taki najgorszy... Nie ma chyba idealnego straplessa... Poogladałam galerię na balkonetce i on po prostu tak leży, że leko krawędź wchodzi w biust, a ja mam blisko piersi osadzone jeszcze... Muszę się dobrze zastanowić... potrzebuję i straplessa i multiwaya a porcelain spelnia obie funkcje... i przy przepinaniu miseczki się nie wyginają brzydko jak w innych stanikach...
Hestia jest ładna, ale spłaszcza i ma boczki takie, co dostają... confetii ma poziome cięcie... p. Ewa by na tych swoich straplessach zbiła fortunę...
Niestety poza effuniakiem nie ma idealnego straplessa. Może wklej zdjęcie?
Ja się zastanawiam nad Zarą, czy ją zatrzymać. Nie jest idealna, ale jest multiwayem
Kurcze, czego tak mało firm szyje multiwaye? czy to takie trudne zrobić odpinane ramiączka?
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:14   #5012
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny przekroczyłyśmy liczbę 5000 postów
czy któraś z Was podejmie się otworzenia nowego wątku?
bo tytuł raczej ten sam, choć pamiętam że jak zmieniałyśmy wątek z 1 na 2 to było kilka propozycji

ogólnie to la senza produkuje multiwaye, ale niestety luizka nie w twoim rozmiarze
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-05-14 o 18:15
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:16   #5013
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

a mnie wczoraj przyszedl bialy 38 ff i jestem z niego bardzo zadowlona
zauwazylam tylko, ze moje piersi nie sa osadzone blisko siebie tylko szeroko...
a i znowu sie robi tak zalamka na dole ale to mam tak samo w czarnym a inny model...
marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:18   #5014
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Luizko, dziękuję, już wszystko rozumiem (prawie) Tylko powiedz mi jeszcze proszę, dlaczego nie brać Maskaradki 65? Bo miska bedzie za mała, czy obwód się aż tak nie rozciągnie?
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 18:21   #5015
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Mi też nie odliczyli, więc pewnie tak mają.
Niestety poza effuniakiem nie ma idealnego straplessa. Może wklej zdjęcie?
Ja się zastanawiam nad Zarą, czy ją zatrzymać. Nie jest idealna, ale jest multiwayem
Kurcze, czego tak mało firm szyje multiwaye? czy to takie trudne zrobić odpinane ramiączka?
Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
dziewczyny przekroczyłyśmy liczbę 5000 postów
czy któraś z Was podejmie się otworzenia nowego wątku?
bo tytuł raczej ten sam, choć pamiętam że jak zmieniałyśmy wątek z 1 na 2 to było kilka propozycji
ogólnie to la senza produkuje multiwaye, ale niestety luizka nie w twoim rozmiarze
hmm w sumie robią 30F - a oni mają ścisłe obwody ... ale te multiwaye są z gąbeczka - a te przeważnie mają zaniżoną rozmiarówkę (mam jednego :P i jest całkiem fajny) , ale za to bardzo mi się podoba to jakie ramiączka robią bo nie robią odpinanych przy miseczce tylko trochę dalej

a wątek kurcze coś nam się szybko "skończył"
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:03   #5016
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

No i mam dylemat. Czy wziąć Portię CK 65 FF ( bo chciałam Emily - wydaje się super, ale nie ma) czy Maskaradke Sahare (ale jest tylko 64 F - więc obawiam się że może mała być).
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 19:08   #5017
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
No i mam dylemat. Czy wziąć Portię CK 65 FF ( bo chciałam Emily - wydaje się super, ale nie ma) czy Maskaradke Sahare (ale jest tylko 64 F - więc obawiam się że może mała być).
z emily w rozmiarze 65F jest straszny problem szczególnie że mi się marzy szara lub brązowa pisałam do dopasowanej kiedy będzie nowa dostawa i dostałam odpowiedz ze w maju zamowią o producenta a potem trzeba czekać 21 dni, więc na stronce pewnie w połowie czerwca dopiero będą
__________________

aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 20:17   #5018
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

W połowie czerwca to już będzie niestety dla mnie za późno. Jest jeszcze Criss Cross - wiecie czym dokładnie się różnią, który mniej zabudowany??? Bo ze zdjęć trudno wywnioskować a na balkonetce nie ma. Ma któraś z was któryś z tych modeli?
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-05-14 o 20:21
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 20:24   #5019
~Veronique
Zakorzenienie
 
Avatar ~Veronique
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 581
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez aniolusiek_ Pokaż wiadomość
dziewczyny przekroczyłyśmy liczbę 5000 postów
czy któraś z Was podejmie się otworzenia nowego wątku?
bo tytuł raczej ten sam, choć pamiętam że jak zmieniałyśmy wątek z 1 na 2 to było kilka propozycji

ogólnie to la senza produkuje multiwaye, ale niestety luizka nie w twoim rozmiarze
no szybciutko zleciało kto się pokusi o nowy ?
__________________

~Veronique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:04   #5020
linve
Raczkowanie
 
Avatar linve
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Hannover
Wiadomości: 107
Send a message via Skype™ to linve
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny, a jakie firmy polecacie? hm.. ja zawsze trafialam na moj rozmiar... typowo babcine typy biustonoszy. w sumie dobrze podtrzymujace, ale ni w ząb seksowne ;p


moj ostatni zakup. jestem zachwycona!! (ale mam nadzieje, ze jest wytrzymaly. bo z reguly wszytsko scieram )
http://www.intymna.pl/katalog/comple...6f6b0051ae2e1f

wydaje mi sie bardzo seksowny ; p no i Tż nie narzeka. a to chyba najwazniejsze.
__________________

linve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:06   #5021
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
Też to zauważyłam... Myślę, że to wynika po prostu z braku wiedzy. Bo jak kobieta jest przywiązany do tego swojego 80 B powiedzmy, to ciężko jej wytłumaczyć, że powinna mieć inny rozmiar - bo jak powiesz, że powinna nosić 65 F (to tylko przykłady, nie przeliczałam w żaden sposób ) to gotowa się obrazić, bo ma zakodowane jakiś stary system i to, że "80" oznacza większy biust niż "65". Myślę, że najlepszym wyjściem chyba jest pokazanie takiej osobie jakieś fachowego artykułu na temat bra-fittingu. A później już się zaczyna polowanie na stanik w odpowiednim rozmiarze
Ja pokazywalam, ale nie kazdemu chce sie czytac. Kumpela sie zmierzyla i wpisala swoje wymiary w kalkulator, wyszlo jej 65 G. Stwierdzila, ze to cos zle pokazuje. A nosi 75B - na 90 w biuscie .


Efuniak otwiera normalny sklep? Nie bedzie juz zamowien i czekanie rok w kolejce? Orientuje sie w jakich rozmiarach beda szyc?

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:12
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-14, 21:08   #5022
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 142
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witam ponownie. Złożyłam zamówienie w dopasowanej na CK Portię i Princess w rozmiarze 65F. Dzisiaj listonosz przyniósł paczkę i niestety, ale miseczki są za duże, zdecydowanie za duże. Przymierzyłam i jest tam naprawdę sporo luzu. Nie wiem od czego to zależy, bo jak się mierzyłam to wyszło mi 91 (miarka poziomo, na wysokości sutka). Dzisiaj mierzyłam się w tzw. zwisie i wyszło mi 93 (przy obwodzie 73). Może to zależy od kształtu, nie mam zbyt pełnych piersi, może jednak źle się mierze. Zamawiając liczyłam się z tym, że biustonosze mogą być do odsyłki. Chciałabym je wymienić, tylko nie wiem na jaki rozmiar. Z princess chyba zrezygnuje, miseczki są jakby trochę większe niż w Portii i kształt biustonosza niespecjalnie mi się podoba. Chyba zwyczajnie zamówiłabym Portię w dwóch różnych kolorach. Dodam, ze obwód jest idealny. Tylko nie wiem czy brać 65E czy 65DD. Obawiam się, że miseczka E dalej może być za duża. Nie chciałabym zamówić kolejnych i jeszcze raz odesłać...
looska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:12   #5023
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez looska Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Złożyłam zamówienie w dopasowanej na CK Portię i Princess w rozmiarze 65F. Dzisiaj listonosz przyniósł paczkę i niestety, ale miseczki są za duże, zdecydowanie za duże. Przymierzyłam i jest tam naprawdę sporo luzu. Nie wiem od czego to zależy, bo jak się mierzyłam to wyszło mi 91 (miarka poziomo, na wysokości sutka). Dzisiaj mierzyłam się w tzw. zwisie i wyszło mi 93 (przy obwodzie 73). Może to zależy od kształtu, nie mam zbyt pełnych piersi, może jednak źle się mierze. Zamawiając liczyłam się z tym, że biustonosze mogą być do odsyłki. Chciałabym je wymienić, tylko nie wiem na jaki rozmiar. Z princess chyba zrezygnuje, miseczki są jakby trochę większe niż w Portii i kształt biustonosza niespecjalnie mi się podoba. Chyba zwyczajnie zamówiłabym Portię w dwóch różnych kolorach. Dodam, ze obwód jest idealny. Tylko nie wiem czy brać 65E czy 65DD. Obawiam się, że miseczka E dalej może być za duża. Nie chciałabym zamówić kolejnych i jeszcze raz odesłać...
A mogłabyś zamieścić zdjęcia, bo ja właśnie się zastanawiam nad Portią, no i mam 73 pod biustem i 92-93 w biuście. Byłam zdecydowana na 65 FF, ale teraz to już sama nie wiem. Może lepsze będzie 65 F...
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:17   #5024
aniolusiek_
Zakorzenienie
 
Avatar aniolusiek_
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7 690
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja to dopiero mam 75/91 a chciałam zamówić 65F

looska, a wszystko dobrze wygarnęłąś i dalej tyle luzu? bo na początku dobrze jak biustonosz jest troszkę za duży, bo trzeba mieć miejsce na migrację
__________________


Edytowane przez aniolusiek_
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:19
aniolusiek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:19   #5025
looska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 142
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Zdjęcia mogłabym zamieścić, ale jutro, bo gdzieś podziałam aparat . Widzę, że Portia naprawdę fajnie wygląda, biust zaraz zrobił się większy tylko u góry jest luz, materiał się marszczy, widać, że za duże. Ja mam naście lat, więc jeszcze nie do końca ukształtowany bviust. On nie jest tak pełny, sama nie wiem skąd to 91 się wzięło, bo jak dla mnie on wygląda na mniejszy.

aniolusiek_ - kurcze, nie wysłało mi się za pierwszym razem. Tam to chyba nie byłoby dalej, co wygarniać, ja bym mogła skarpetki włożyć do tych misek. Są zdecydowanie za duże. Nie wiem czy to nie jest ten typ dużomiseczkowca. Migracji raczej się nie doczekam, nie miałoby co zmigorwać .

Edytowane przez looska
Czas edycji: 2009-05-14 o 21:33 Powód: dopisek
looska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-14, 21:57   #5026
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
W połowie czerwca to już będzie niestety dla mnie za późno. Jest jeszcze Criss Cross - wiecie czym dokładnie się różnią, który mniej zabudowany??? Bo ze zdjęć trudno wywnioskować a na balkonetce nie ma. Ma któraś z was któryś z tych modeli?

Ja mam Criss Crossa i jestem bardzo zadowolona. Wg mnie małomiseczkowiec. Mam podobne do Ciebie wymiary 72 pod i 94 w zwisie (bo jak mierzę normalnie - to za małe miseczki wychodzą) i mam 65FF i taki rozmiar Ci polecam. Na brastopie są po 12,95 Ł.
Lekki przewiewny, ma szeroko rozstawione ramiączką i na początku trochę piłowały ramiona, ale trzeba je równolegle do podłoża układać i jest ok. Polecam!!!

Luizko

Dziękuję za wstawienie zdjęć z Evie
Ostatnio mam mało czasu na wizaż
Piękne te Twoje nowe nabytki !!!
Najbarzdie podoba mi się Maja - prześliczna

Mam jeszcze małe pytanko, moja koleżanka codziennie biega i chce kupić sobie Shock Absorber - jak on rozmiarowo wypada, czy obwód jest ścisły ?
__________________
Życie bez glutenu.
Zapraszam: https://www.instagram.com/megip1/
Zapisz

Edytowane przez megan_77
Czas edycji: 2009-05-14 o 22:29 Powód: poprawka
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 00:10   #5027
kropelk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

swietny artykul swietny watek bardzo zadko kupuje biustonosze bo zazwyczaj ich nie nosze, mam spore piersi ale bez biustonosza ladnie wygladaja a duzo wygodniej mi jest ale jak juz bede kupowac to bede miala na uwadze to czego tu sie dowiedzialam, pozdrawiam
kropelk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 06:39   #5028
kukimonster
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Inutil a czego chcesz fotki? Ja mam i Emily i Masquerade Sahara. Emily mam 60gg a saharę 65g. Mogę potem po południu zamieścić, bo chyba nawet mam na kompie... Jak mi aparat zadziała to zorbie zdjecia w porcelain...
kukimonster jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 07:56   #5029
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
Inutil a czego chcesz fotki? Ja mam i Emily i Masquerade Sahara. Emily mam 60gg a saharę 65g. Mogę potem po południu zamieścić, bo chyba nawet mam na kompie... Jak mi aparat zadziała to zorbie zdjecia w porcelain...
Fajnie by było zobaczyć potrię, criss cross CK no i jak masz Saharę to te by było super... Bo ja taka niezdecydowana... Emily chyba z tego co widziałam na balkonetce nie jest jakoś strasznie zabudowana, no a ja szukam czegoś na lato, w cenie do 100 zł ;/ nie będzie latwo.
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-15, 08:42   #5030
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja mam problem z doborem rozmiaru stanika. Zawsze nisiłam 75B, ale od dłuższego czasu biust mi sie zupełnie zmienił. Staniki są zdecydowanie za małe i źłe dobrane, ale jak przymierzam rozmiary w sklepie to żaden wybrany przez panie ekspedientki mi do końca nie pasuje.
Dlatego zaczęłam sama szukac w różnych tabelach i zgłupiałam już totalnie.
Nie wiem.
Mam obwód po biustem 78 cm a w biuście 88cm.
Może ktoś mi pomoże....
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:16   #5031
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_ Pokaż wiadomość
Ja mam problem z doborem rozmiaru stanika. Zawsze nisiłam 75B, ale od dłuższego czasu biust mi sie zupełnie zmienił. Staniki są zdecydowanie za małe i źłe dobrane, ale jak przymierzam rozmiary w sklepie to żaden wybrany przez panie ekspedientki mi do końca nie pasuje.
Dlatego zaczęłam sama szukac w różnych tabelach i zgłupiałam już totalnie.
Nie wiem.
Mam obwód po biustem 78 cm a w biuście 88cm.
Może ktoś mi pomoże....
Z tego co ja już sie tu dowiedziałam to musisz od obwodu (zmierzonego ściśle) odjąc 5 i zaokrąglic w dół, czyli 78-5=73 i zokrąglamy do 70 (i to jest obwód stanika). W biuście masz 88, czyli szukasz w tabeli 70/88 i odczytujesz rozmiar
link do tabelki jest na pierwszej stronie wątku.
o tu: http://www.stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html

Dziewczyny co sądzicie o tym staniku? http://www.intymna.pl/katalog/comple...2b4d42a4b994d8
jest przepiękny i niedrogi. Ma któraś z was? Jak z miseczkami?
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2009-05-15 o 09:21
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 09:21   #5032
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez looska Pokaż wiadomość
Witam ponownie. Złożyłam zamówienie w dopasowanej na CK Portię i Princess w rozmiarze 65F. Dzisiaj listonosz przyniósł paczkę i niestety, ale miseczki są za duże, zdecydowanie za duże. Przymierzyłam i jest tam naprawdę sporo luzu. Nie wiem od czego to zależy, bo jak się mierzyłam to wyszło mi 91 (miarka poziomo, na wysokości sutka). Dzisiaj mierzyłam się w tzw. zwisie i wyszło mi 93 (przy obwodzie 73). Może to zależy od kształtu, nie mam zbyt pełnych piersi, może jednak źle się mierze. Zamawiając liczyłam się z tym, że biustonosze mogą być do odsyłki. Chciałabym je wymienić, tylko nie wiem na jaki rozmiar. Z princess chyba zrezygnuje, miseczki są jakby trochę większe niż w Portii i kształt biustonosza niespecjalnie mi się podoba. Chyba zwyczajnie zamówiłabym Portię w dwóch różnych kolorach. Dodam, ze obwód jest idealny. Tylko nie wiem czy brać 65E czy 65DD. Obawiam się, że miseczka E dalej może być za duża. Nie chciałabym zamówić kolejnych i jeszcze raz odesłać...
Portia na pewno nie jest dużomiseczkowcem, jeśli masz 91cm w biuście i 93cm w zwisie, to 65F nie powinna być duża, no ale różnie to bywa.
A czy jesteś pewna, że dobrze zakładasz stanik? Dobrze dobrany stanik założony niedokładnie będzie się wydawał za duży. Najlepiej zakładać go w pozycji pochylonej, aby cały biust znalazł się w miseczkach, potem regulujesz ramiączka aby były lekko naprężone, a na koniec wmasowujesz wałeczki z pleców do miseczek.

Cytat:
Napisane przez megan_77
Mam jeszcze małe pytanko, moja koleżanka codziennie biega i chce kupić sobie Shock Absorber - jak on rozmiarowo wypada, czy obwód jest ścisły ?
Jest kilka modeli SA, ja mam taki . Miski standardowe, obwód ścisły (przy 64cm pod biustem wzięłam 60tkę która naciąga się maksymalnie do 66cm i zapinam ją na ostatnią haftkę).

Cytat:
Napisane przez _Kasia23_
Ja mam problem z doborem rozmiaru stanika. Zawsze nisiłam 75B, ale od dłuższego czasu biust mi sie zupełnie zmienił. Staniki są zdecydowanie za małe i źłe dobrane, ale jak przymierzam rozmiary w sklepie to żaden wybrany przez panie ekspedientki mi do końca nie pasuje.
Dlatego zaczęłam sama szukac w różnych tabelach i zgłupiałam już totalnie.

Nie wiem.
Mam obwód po biustem 78 cm a w biuście 88cm.
Może ktoś mi pomoże....
Czy pod biustem mierzyłaś się bardzo ciasno na wydechu? A w biuście luźno na lekkim wdechu? czy mogłabyś jeszcze zmierzyć biust w zwisie (tzn. w pozycji pochylonej pod kątem 90stopni).
Radziłabym szukać staników z obwodem 70, narazie z miseczek wychodzi Ci D, ale często okazuje się, że pomiar w zwisie znacznie różni się od pomiaru w pozycji stojącej i wtedy trzeba by było skorygować miskę. Jeśli w zwisie nie wyjdzie Ci więcej niż 90cm, to 70D powinno być dobre.
Pamiętaj tylko, że bardzo ważne jest dokładne założenie stanika (patrz początek tego postu ).
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:38   #5033
Cocoamore
Raczkowanie
 
Avatar Cocoamore
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 423
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tym staniku? http://www.intymna.pl/katalog/comple...2b4d42a4b994d8
jest przepiękny i niedrogi. Ma któraś z was? Jak z miseczkami?
Oglądałam go ostatnio na allegro. Nawet jeszcze jest. Ale mnie się miseczki nie podobają - na zdjęciu widać, że robią takie "dzioby"
__________________
Bardzo proszę POMÓŻCIE URATOWAĆ ŻYCIE DZIECI!
Każdego stać, żeby wpłacić choćby 1 zł. To w sumie mało, a dla tych dzieci tak dużo! DOBRO WRACA!

https://www.siepomaga.pl/tomekcieciorko
https://www.siepomaga.pl/ratunekdlaadasia
http://rycerzeiksiezniczki.pl/kids/szymon/?lang=pl
Cocoamore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:55   #5034
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Założyłam kolejną część: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=12313249 <= NOWY WĄTEK!

Edytowane przez agta85
Czas edycji: 2009-05-15 o 17:37
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 12:56   #5035
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dziewczyny brastop ma jakiś stacjonarny sklep w Londynie?
chyba poczekam z zakupem stanika aż się znajdę w Londynie. w Arabelce 70 E jestem na ostatniej haftce i ona jest naprawde super tylko niedlugo bede musiala zmienic jej rozmiar. to jest chyba najwygodniejszy stanik razem z freya eleanorem jaki mialam.
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 14:18   #5036
_Kasia23_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Kasia23_
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: ... Baltic Sea ...
Wiadomości: 2 788
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Z tego co ja już sie tu dowiedziałam to musisz od obwodu (zmierzonego ściśle) odjąc 5 i zaokrąglic w dół, czyli 78-5=73 i zokrąglamy do 70 (i to jest obwód stanika). W biuście masz 88, czyli szukasz w tabeli 70/88 i odczytujesz rozmiar
link do tabelki jest na pierwszej stronie wątku.
o tu: http://www.stanikomania.pl/pliki/tabela_rozmiarow.html

Dziewczyny co sądzicie o tym staniku? http://www.intymna.pl/katalog/comple...2b4d42a4b994d8
jest przepiękny i niedrogi. Ma któraś z was? Jak z miseczkami?
Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Czy pod biustem mierzyłaś się bardzo ciasno na wydechu? A w biuście luźno na lekkim wdechu? czy mogłabyś jeszcze zmierzyć biust w zwisie (tzn. w pozycji pochylonej pod kątem 90stopni).
Radziłabym szukać staników z obwodem 70, narazie z miseczek wychodzi Ci D, ale często okazuje się, że pomiar w zwisie znacznie różni się od pomiaru w pozycji stojącej i wtedy trzeba by było skorygować miskę. Jeśli w zwisie nie wyjdzie Ci więcej niż 90cm, to 70D powinno być dobre.
Pamiętaj tylko, że bardzo ważne jest dokładne założenie stanika (patrz początek tego postu ).
Dziewczyny bardzo Wam dziękuje za pomoc. Bardzo mi się przydadzą Wasze rady. No i oczywiście zmierzę biust w zwisie. Porównam z tabelami.
A później wybiorę się na przymiarkę do sklepu.
Wcześniejsze moje przymiarki zapewne nie pomagały, bo jak mówiłam ze zmienił mi się biust (wcześniej 75B) i jest raczej większy to panie ekspdientki , które zbytnio nie znają się wciskały mi masowo 75C lub 80B. Ale jakoś po przymiarkach nie byłam przekonana do tych rozmiarów.
Także ogromne dzięki za pomoc, obmierze się jeszcze rad, skorzystam z waszych rad i się odedzwę
_Kasia23_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:27   #5037
espera
Raczkowanie
 
Avatar espera
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 442
GG do espera
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o tym staniku? http://www.intymna.pl/katalog/comple...2b4d42a4b994d8
jest przepiękny i niedrogi. Ma któraś z was? Jak z miseczkami?
Słyszałam, że jest kiepski Chyba ma małe miski, dziobuje no i oczywiście jest rozciągliwy. W każdym razie przez chwilę o nim myslałam, ale opinie były tak złe, że momentalnie przestałam
__________________
life is a series of mishaps but every now and then one of those mishaps goes wrong and things turn out well


espera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 15:46   #5038
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez espera Pokaż wiadomość
Słyszałam, że jest kiepski Chyba ma małe miski, dziobuje no i oczywiście jest rozciągliwy. W każdym razie przez chwilę o nim myslałam, ale opinie były tak złe, że momentalnie przestałam
szkoda, bo śliczny jest...

DZIEWCZYNY JEST JUŻ NOWY WĄTEK!
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:54   #5039
karolinka86
Zakorzenienie
 
Avatar karolinka86
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 9 691
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Cocoamore Pokaż wiadomość
A znajdę u nich coś w rozmiarze 60 B? Czy opcja wyszukiwania rozmiaru jest dostępna tylko dla zalogowanych na ich stronie?
Kazdy może zobaczyć jakie są rozmiary produkowane Jak wejdziesz na stronę www.biggi.pl to znajdź zakładkę kolekcja. Potem wybierasz sobie jakieś zdjęcie stanika i tam obok powinny być dostęone rozmiary
__________________

karolinka86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-15, 18:58   #5040
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Przypominam, że mamy już kolejną edycję tego wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=335375
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:10.