Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-20, 19:03   #511
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Witam kochane biuściaste,
Byłam dziś u p. Karoliny z Dopasowanej i pomierzyłam sobie staniczki z czego wybrałam dwie Curvy Kate: Emily i Portię. Przy okazji wyszło to, czego się zaczynałam domyślać przy Anastasii Panache na który wydałam w zeszłą sobotę 130 zł w Peachfield, że przy 72/95-96 powinnam jednak nosić 28H (nawet z Portii HH)!! Biedna, śliczna Anastasia jest już za luźna....
To jest chore, ci producenci są po prostu niepoważni! Nie jestem najszczuplejszą osobą na świecie, jak to wogole możliwe? Czy nie można pooznaczać normalnie tych biustonoszy zgodnie z rozmiarem? Dlaczego musimy sie użerać, męczyć i robić za dziwolągi wśród 'prawidłowo' zbudowanych, a już na pewno przed paniami w bieliźniakach? Nawet dla moich koleżanek miska DD to jakiś kosmiczny rozmiar! Nawet nic nie mówię bo one by nie skorzystały raczej (szczupłe i mało-biuściaste)
Jestem zadowolona bardzo z moich nabytków, polecam Wam ten sklep, p. Karolina pomoże dobrać odpowiedni rozmiar, całe szczęście że tam się umówiłam bo przez net nie wiem czy bym sie nie zrujnowala na wymianach rozmiarów
Jestem zadowolona, bo mam dobrze dobrane staniki, ale nie zachwycona, bo niestety modele oferowane na rynku przez producentow nie zachwycają: miski zbyt zabudowane, ramiaczka tylko nieco węższe od rękawów, oczywiście 3 rzędy haftek... A ja mam naprawdę średni biust, i kocham dekolty, a jaki tu dekolt założę kiedy cały mostek zakryty...
Do dekoldów są modele plunge. Emily w 60 jest rozciągliwa, Portia normalna, ale i tak bardzo dużo zaniżasz obwód. Ja mam 64 pod biustem i Portia 60 jest na mnie dobra.
Zazdroszczę możliwości przymierzania, bo ja niestety takiej nie mam. Na chwilę obecną mam tylko dwa staniki i drugie dwa w drodze i nie wiem kiedy dojdą o ile dojdą...
Pierwszy kupiłam w sklepie Bigbra 8 grudnia k(Miss Mandalay Amelie). Na stronie pisze, że stanik dostępny w 7 dni, pani ze sklepu napisała że w ciągu kilku dni powinien do niej dojść i że go wyśle. Do dzisiaj zamówienie nie zostało wysłane i nie ma odp na moje maile w sprawie zamówienia. Zamówiłam też w brastopie strój kąpielowy i Inferno. W poniedziałek wysłali i czekam.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2008-12-20 o 19:10
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 19:31   #512
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

luizka__, może zamiast mailować spróbuj zadzwonić? Wówczas co prawda nie ma śladu po tym zostanie powiedziane, ale może dowiesz się czegoś konkretnego.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 19:41   #513
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzięki dziewczyny
Ja mam jednak średnią budowę bo jestem niska ale wam nie powiem ile ważę więc te wymiarki nie są takie malutkie dla mnie, raczej kraglutkie troszkę nadmiaru można więc zaobserwować choć mnie to nie przeszkadza
Muszę obadać ten ebras, no i Dalię oczywiście, bo mie bardzo podobają tam niektóre modele, choć wolę jednak zmierzyć przed zakupem, bo nie każdy model może dobrze wyglądać na każdym biuście. Faktycznie mam szczęście, w Warszawie mam Awokado (choć nic tam na razie nie kuoiłam, za drogo), Peachfield i choćby Panią Karolinę którą będę odwiedzać. Myśli też o stacjonarnym
Luizka ja sama nie zaniżam, to p. Karolina tak mi dobrała, ja bym wzięła pewnie 30 G/GG, myślę że to przez tłuszczyk który jest miękki i się daje ścisnąć. No i mam tego Panacha 30 G
http://broszka.pl/perfekcyjne-dopasowanie1,g
który już jest nieco luźny a miałam go 3 razy na sobie :-( Też inny materiał to się inaczej rozciąga. A plungow nie było dla mnie, będą w lutym.
Tylko ciągle mam ten kłopot: otarte ramiona przy pachach, miski sa zbyt rozsunięte jak dla mnie we wszystkich modelach które mierzyłam
Moje CK:
http://brastop.blogspot.com/2008/02/...e-is-back.html
http://www.allegro.pl/item492129076_..._rozm_36g.html
Ale z wami mi raźniej
Dopiero zauważyłam: oczywiście chodzi o panią Monikę nie Karolinę! Przepraszam za mojr gapiostwo.

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2008-12-21 o 17:57
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 20:04   #514
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Do dekoldów są modele plunge. Emily w 60 jest rozciągliwa, Portia normalna, ale i tak bardzo dużo zaniżasz obwód. Ja mam 64 pod biustem i Portia 60 jest na mnie dobra.
Zazdroszczę możliwości przymierzania, bo ja niestety takiej nie mam. Na chwilę obecną mam tylko dwa staniki i drugie dwa w drodze i nie wiem kiedy dojdą o ile dojdą...
Pierwszy kupiłam w sklepie Bigbra 8 grudnia k(Miss Mandalay Amelie). Na stronie pisze, że stanik dostępny w 7 dni, pani ze sklepu napisała że w ciągu kilku dni powinien do niej dojść i że go wyśle. Do dzisiaj zamówienie nie zostało wysłane i nie ma odp na moje maile w sprawie zamówienia. Zamówiłam też w brastopie strój kąpielowy i Inferno. W poniedziałek wysłali i czekam.
wiesz co też juz czekam (tylko z kolei na zwrot) z bigbra.pl ;/ i już mnie zaczyna to drażnić ... babka niby pisała że była w szpitalu i wogóle bo wysyłka towaru oczywiście też opóźniona. Potem jak zwrot znowu nie odpowiada i po jakimś czasie napisałą ze juz jest w domu i będzie odpowiadać i w ciągu 2/3 dni zwróci pieniądze .. mija juz ponad tydzień i dalej nic i dalej się nie odzywa :/
no ale nic juz w tylu sklepach robiłam zakupy, że na razie się nie przejmuję :P różnie to z tym bywa a przynajmniej zrobie sobie "czarną" liste w których sklepach nie zamawiać wiecej :P
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 20:57   #515
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez dudkaaa Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Ja mam jednak średnią budowę bo jestem niska ale wam nie powiem ile ważę więc te wymiarki nie są takie malutkie dla mnie, raczej kraglutkie troszkę nadmiaru można więc zaobserwować choć mnie to nie przeszkadza
Muszę obadać ten ebras, no i Dalię oczywiście, bo mie bardzo podobają tam niektóre modele, choć wolę jednak zmierzyć przed zakupem, bo nie każdy model może dobrze wyglądać na każdym biuście. Faktycznie mam szczęście, w Warszawie mam Awokado (choć nic tam na razie nie kuoiłam, za drogo), Peachfield i choćby Panią Karolinę którą będę odwiedzać. Myśli też o stacjonarnym
Luizka ja sama nie zaniżam, to p. Karolina tak mi dobrała, ja bym wzięła pewnie 30 G/GG, myślę że to przez tłuszczyk który jest miękki i się daje ścisnąć. No i mam tego Panacha 30 G
http://broszka.pl/perfekcyjne-dopasowanie1,g
który już jest nieco luźny a miałam go 3 razy na sobie :-( Też inny materiał to się inaczej rozciąga. A plungow nie było dla mnie, będą w lutym.
Tylko ciągle mam ten kłopot: otarte ramiona przy pachach, miski sa zbyt rozsunięte jak dla mnie we wszystkich modelach które mierzyłam
Moje CK:
http://brastop.blogspot.com/2008/02/...e-is-back.html
http://www.allegro.pl/item492129076_..._rozm_36g.html
Ale z wami mi raźniej
Obwód pewnie jeszcze sporo Ci się zmniejszy (mi zmalał o 5 cm a nie widziałam na nim tłuszczyku). Mam nadzieję, że już się mniejszy nie zrobi, bo przy swoich 64 cm jestem na granicy rozmiarówki i muszę w bardziej ścisłe obwody celować. A wcale nie jestem chuda. Co do otartych ramion to Kaśki są bardzo wysoko zabudowane po bokach, mnie moja Portia za pierwszym razem trochę obtarła, ale potem już nie.

Cytat:
wiesz co też juz czekam (tylko z kolei na zwrot) z bigbra.pl ;/ i już mnie zaczyna to drażnić ... babka niby pisała że była w szpitalu i wogóle bo wysyłka towaru oczywiście też opóźniona. Potem jak zwrot znowu nie odpowiada i po jakimś czasie napisałą ze juz jest w domu i będzie odpowiadać i w ciągu 2/3 dni zwróci pieniądze .. mija juz ponad tydzień i dalej nic i dalej się nie odzywa :/
no ale nic juz w tylu sklepach robiłam zakupy, że na razie się nie przejmuję :P różnie to z tym bywa a przynajmniej zrobie sobie "czarną" liste w których sklepach nie zamawiać wiecej :P
To też masz niezaciekawie. Mam nadzieję, że pani z bigbra szybko się poprawi. Wczoraj przyszedł mi mail o promocjach z tego sklepu, także sprzedawczyni ma dostęp do Internetu.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 23:20   #516
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam do Was pytanie. Otóż chcę się wybrać do krawcowej, żeby mi zmniejszyła jakoś obwód pod biustem w stanikach, bo niektóre niestety się sporo porozciągały i latają mi strasznie. Tylko, że boję się zdać na nią, ponieważ może mi zniszczyć moje ukochane staniki za ponad 100zł. Pamiętam, że pisałyście kiedyś o jakiejś stronie, na której jest dokładnie opisane jak można zmniejszyć obwód pod biustem. Możecie mi podać linka do tej strony?
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-20, 23:21   #517
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez _Paulinka_ Pokaż wiadomość
Hej No to ja się dzisiaj pomierzyłam i wyszło mi że powinnam nosić 65E, oczywiście zaskoczenie trochę, bo na przykład teraz na sobie mam 75B.;/ I niby czuję się w nim dobrze. Muszę iść do sklepu i pomierzyć. ;D
ja wlasnie rowniez czuje sie w swoim powiedzmy dobrze, przynajmniej mi jakos nie lata obwod i bulek nie mam.. wiec jakbym zaczela nosic "prawidlowy" rozmiar to skad by mi piersi przybylo ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-20, 23:22   #518
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja zawsze kupowałam 70 B w H&M ale teraz urosły mi piersi o tam niestety nie ma 70 C
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 08:10   #519
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
ja wlasnie rowniez czuje sie w swoim powiedzmy dobrze, przynajmniej mi jakos nie lata obwod i bulek nie mam.. wiec jakbym zaczela nosic "prawidlowy" rozmiar to skad by mi piersi przybylo ?
Z reguły dopiero przy ścisłym obwodzie widać wałeczki podpachowe, przy luźnym staniku większość ich nie zobaczy. Czasami dziewczyny przez nagle pojawiające się wałeczki rezygnują z noszenia ścisłego stanika, bo im się z niego wylewa. A to co się wylewa, tzreba zagarniać do miski (często wówcza biust powiększa się o 1 a nawet kilka rozmiarów) i po jakimś czasie wałeczek znika. Ważane jest żeby miska była odpowiednio duża, żeby dało się do niej zgarnąć.

Ja od 4 grudnia (czyli 18 dni temu) zaczęłam zgarniać wałeczki do misek i już widzę że znacznie się zmniejszyły. Stanik, który wtedy kupiłam miał ok. 1-2 cm luzu, a teraz jest na styk. A to już było po pierwszej migracji, bo w lipcu zmieniłam rozmiar z 70D na 28F, a teraz z 28F na 28G. Mierzę się co jakiś czas i wymiary też mi się zmieniły (już o tym pisałam), najpierw 69/87, teraz po 5 miesiącach 64/91.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 08:39   #520
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Otóż chcę się wybrać do krawcowej, żeby mi zmniejszyła jakoś obwód pod biustem w stanikach, bo niektóre niestety się sporo porozciągały i latają mi strasznie. Tylko, że boję się zdać na nią, ponieważ może mi zniszczyć moje ukochane staniki za ponad 100zł. Pamiętam, że pisałyście kiedyś o jakiejś stronie, na której jest dokładnie opisane jak można zmniejszyć obwód pod biustem. Możecie mi podać linka do tej strony?
Może chodziło o wątek na Lobby: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=76158462

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
ja zawsze kupowałam 70 B w H&M ale teraz urosły mi piersi o tam niestety nie ma 70 C
To musisz poszukać innego sklepu. W końcu H&M to nie jest jedyny sklep ze stanikami w Polsce. Na pewno nie powinnaś z braku 70C sięgać po stanik z obwodem 75. A przy okazji poszukiwania nowego rozmiaru, zawsze dobrze jest się pomierzyć i upewnić się jakiego rozmiaru powinnaś szukać. Może zamiast 70C lepszy będzie na przykład 65D...

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
ja wlasnie rowniez czuje sie w swoim powiedzmy dobrze, przynajmniej mi jakos nie lata obwod i bulek nie mam..
Czyli jednak nie idealnie?

Cytat:
Napisane przez wspaniala Pokaż wiadomość
wiec jakbym zaczela nosic "prawidlowy" rozmiar to skad by mi piersi przybylo ?
Nie bardzo wiem o co Ci chodzi Od nowego prawidłowego rozmiaru wcale piersi przybyć nie musi. Jak bułek nie masz to migracja może być minimalna. Natomiast w prawidłowo dobranym rozmiarze kształt piersi jest inny. Dobrze widać to tu:
http://stanikomania.blox.pl/2008/05/...ush-up-na.html
http://stanikomania.blox.pl/2008/01/...ewidowane.html
http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-osmy.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 09:00   #521
ciaszunia
Zakorzenienie
 
Avatar ciaszunia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5 997
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dziewczyny, czy to mozliwe, ze wg tego kalkulatora http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ wychodzi mi, ze: Rozmiar brytyjski: 65C (30C)
Rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy: 60DD (28DD)
Rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ścisliwy: 70A (32A)
Rozmiar polski: 65C
skad taka rozbieznosc? Zawsze nosilam 75 B (tak jak wiekszosc Polek) a teraz od A- DD.
ciaszunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 09:20   #522
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to mozliwe, ze wg tego kalkulatora http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ wychodzi mi, ze: Rozmiar brytyjski: 65C (30C)
Rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy: 60DD (28DD)
Rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ścisliwy: 70A (32A)
Rozmiar polski: 65C
skad taka rozbieznosc? Zawsze nosilam 75 B (tak jak wiekszosc Polek) a teraz od A- DD.
Jak najbardziej możliwe. Proponuję przypatrzeć się tabelom rozmiarów, znajdziesz je np. tutaj. I zobacz, że zarówno brytyjskie 60DD, jak i 65C jak i 70A jest na 81,5 cm w biuście. Standardowo Ci wyszło 65C i od tego powinnaś zacząć i szukaj stanika o standardowych miskach i standardowym obwodzie. Czasem zdarzają się modele wyjątkowo rozciągliwe (wtedy zaniżasz obwód o 1 rozmiar, czyli z 65 przechodzisz na 60 i patrzysz jaka miska odpowiada twojej - w tym przypadku przeskakujesz z C na DD), albo wyjątkowo ściślowe i robisz odwrotnie.

Przez tą większość Polek w sklepach jest taka uboga rozmiarówka, a na ulicach często widać dziewczyny w obwodach pod szyją i wiszących piersiach (no bo przecież w standardowym 75B jest im najlepiej). Ja żałuję, że dopiero pół roku temu dowiedziałam się, że są obwody mniejsze niż 70 i że obwód może być ścisły a mój biust ładnie podniesiony.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2008-12-21 o 09:26
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 09:21   #523
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to mozliwe, ze wg tego kalkulatora http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ wychodzi mi, ze: Rozmiar brytyjski: 65C (30C)
Rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy: 60DD (28DD)
Rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ścisliwy: 70A (32A)
Rozmiar polski: 65C
skad taka rozbieznosc? Zawsze nosilam 75 B (tak jak wiekszosc Polek) a teraz od A- DD.
Zauważ, że te różne miseczki występują przy różnych obwodach. Nie wiem czy wiesz, ale miski w biustonoszach 75B i 65B mają inną wielkość. Jeśli wybierasz stanik o mniejszym obwodzie musisz wziąć dalszą literkę. Miska w biustonoszu 75B będzie mieć podobną wielkość do miski w biustonoszu 70C lub 70D w zależności od producenta.

Sądząc po wynikach powinnaś zakupić biustonosz w innym niż dotychczasowy rozmiarze. Trudno powiedzieć w jakim Wyniki z kalkulatora są tylko orientacyjne. Jeśli do tej pory nosiłaś 75B i miał on dobre miski to proponowane rozmiary będą za małe w miskach. Najlepiej napisz jeszcze jakie masz wymiary, ale myślę, że powinnaś spróbować jakiegoś stanika z obwodem 65 - na przykład 65D, 65DD lub nawet 65E. No chyba, że w obecnych 75B masz luz w miseczkach lub używasz dodatkowych wkładek to wówczas dobre może być proponowane przez kalkulator 65C.

Koniecznie przeczytaj: http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 10:07   #524
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Zauważ, że te różne miseczki występują przy różnych obwodach. Nie wiem czy wiesz, ale miski w biustonoszach 75B i 65B mają inną wielkość. Jeśli wybierasz stanik o mniejszym obwodzie musisz wziąć dalszą literkę. Miska w biustonoszu 75B będzie mieć podobną wielkość do miski w biustonoszu 70C lub 70D w zależności od producenta.

Sądząc po wynikach powinnaś zakupić biustonosz w innym niż dotychczasowy rozmiarze. Trudno powiedzieć w jakim Wyniki z kalkulatora są tylko orientacyjne. Jeśli do tej pory nosiłaś 75B i miał on dobre miski to proponowane rozmiary będą za małe w miskach. Najlepiej napisz jeszcze jakie masz wymiary, ale myślę, że powinnaś spróbować jakiegoś stanika z obwodem 65 - na przykład 65D, 65DD lub nawet 65E. No chyba, że w obecnych 75B masz luz w miseczkach lub używasz dodatkowych wkładek to wówczas dobre może być proponowane przez kalkulator 65C.

Koniecznie przeczytaj: http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html
To prawda, że wyniki są tylko orientacyjne. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że przeskakując z polskiego 75B (na 90 w biuście) na polskie 65G (też na 90 w biuście), miska w 65G będzie o 10 cm głębsza, czyli większa, mimo że na ten wymiar i tutaj trzeba ją zaniżyć. Poza tym jeśli ktoś nosi staniki za szerokie o 10 cm miska na tyle źle się układa, że trudno sugerować się dotychczas noszonym rozmiarem, a lepiej wymiarami. Trzeba się tylko dobrze zmierzyć, czyli biust luźno na wdechu i obwód bardzo ciasno na wydechu.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 10:57   #525
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

zmierzyłam sie wczoraj pod biustem i z 67 zeszłam do 64. Jestem w szoku. Niestety obwód w biuście prawie nie drgnął
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 11:09   #526
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
To prawda, że wyniki są tylko orientacyjne. Trzeba jeszcze zwrócić uwagę na to, że przeskakując z polskiego 75B (na 90 w biuście) na polskie 65G (też na 90 w biuście), miska w 65G będzie o 10 cm głębsza, czyli większa, mimo że na ten wymiar i tutaj trzeba ją zaniżyć. Poza tym jeśli ktoś nosi staniki za szerokie o 10 cm miska na tyle źle się układa, że trudno sugerować się dotychczas noszonym rozmiarem, a lepiej wymiarami. Trzeba się tylko dobrze zmierzyć, czyli biust luźno na wdechu i obwód bardzo ciasno na wydechu.
Dlatego sugerowałam raczej rozmiary 65D i 65DD, czyli polskie 65D i 65E, zamiast 65G. Miska w 65C będzie jednak mniejsza niż miska w 75B. A jeśli ktoś nosi staniki o za szerokim obwodzie to jest bardziej prawdopodobne, że nosi za małą niż za dużą miskę - biust może łatwo uciekać pod obwód i pod pachy. Więc proponowanie jeszcze mniejszej miski może się skończyć tym, że kobieta przymierzy, stwierdzi, że jej ciasno, bo miski będą za małe i wróci do 75B.
Najlepiej sugerować się wymiarami i dokładnym opisem dotychczas noszonych staników. Prawda jest taka, że są kobiety, które noszą miski większe lub mniejsze o 2-3 rozmiary od tego co wychodzi w kalkulatorze. Ba, nawet sama autorka kalkulatora nosi inny rozmiar niż wylicza jej kalkulator.
Piersi mają różne kształty, różną konsystencję, poza tym wyniki pomiarów nie są idealne. Każda z nas mierzy się trochę inaczej. Jedna ściska się bardziej druga mniej. Sama jestem w stanie zmierzyć się w obwodzie biustu tak, że raz wychodzi mi 84cm, następnym razem 88cm. Podobnie wymiar pod biustem - raz wychodzi mi 68, raz 65cm. I wynika to tylko ze sposobu pomiaru. Czy przyłożę miarkę dokładnie równolegle, czy zmierzę się na wdechu, czy na wydechu, jak mocno się ścisnę. Pomiar różni się też w zależności od fazy cyklu.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 11:11   #527
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

widze, ze jest nowy watek, dawno mnie nie bylo
brak kasy uniemozliwil mi kupowanie dalej dobrych stanikow, ale z tym gadaniem o silikonach... teraz, widzac co mam w half cupach obsesyjnie mysle o operacji, bo bez nich mam o polowe mniej czyli ladnie mi tylko w staniku a mialam przestac myslec o operacji majac dobry stanik
mnie niestety nic sie nie zmienia w obwodach
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 13:33   #528
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ciaszunia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy to mozliwe, ze wg tego kalkulatora http://www.atlastravel.nazwa.pl/mariska/ wychodzi mi, ze: Rozmiar brytyjski: 65C (30C)
Rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy: 60DD (28DD)
Rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ścisliwy: 70A (32A)
Rozmiar polski: 65C
skad taka rozbieznosc? Zawsze nosilam 75 B (tak jak wiekszosc Polek) a teraz od A- DD.
Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Dlatego sugerowałam raczej rozmiary 65D i 65DD, czyli polskie 65D i 65E, zamiast 65G. Miska w 65C będzie jednak mniejsza niż miska w 75B. A jeśli ktoś nosi staniki o za szerokim obwodzie to jest bardziej prawdopodobne, że nosi za małą niż za dużą miskę - biust może łatwo uciekać pod obwód i pod pachy. Więc proponowanie jeszcze mniejszej miski może się skończyć tym, że kobieta przymierzy, stwierdzi, że jej ciasno, bo miski będą za małe i wróci do 75B.
Najlepiej sugerować się wymiarami i dokładnym opisem dotychczas noszonych staników. Prawda jest taka, że są kobiety, które noszą miski większe lub mniejsze o 2-3 rozmiary od tego co wychodzi w kalkulatorze. Ba, nawet sama autorka kalkulatora nosi inny rozmiar niż wylicza jej kalkulator.
Piersi mają różne kształty, różną konsystencję, poza tym wyniki pomiarów nie są idealne. Każda z nas mierzy się trochę inaczej. Jedna ściska się bardziej druga mniej. Sama jestem w stanie zmierzyć się w obwodzie biustu tak, że raz wychodzi mi 84cm, następnym razem 88cm. Podobnie wymiar pod biustem - raz wychodzi mi 68, raz 65cm. I wynika to tylko ze sposobu pomiaru. Czy przyłożę miarkę dokładnie równolegle, czy zmierzę się na wdechu, czy na wydechu, jak mocno się ścisnę. Pomiar różni się też w zależności od fazy cyklu.
To co wytłuściłam chyba podsumowuje wszystko (czyli teoria jedno, a praktyka swoje). ciaszunia, na początek szukaj 65D, ew. potem będziesz korygować, ale w 70A to wcale nie wierzę.

Ja wg kalkulatora mam 65D, Freye Cassie w tym rozmiarze mierzyłam parę stron temu i werdykt: za duża, szukać 65C. Tylko że taki rozmiar jest duuużo mniej popularny w e-sklepach. Znalazłam całe 3 modele Freyi: Rio białe, Saskia i Daisy. Po przymiarkach wychodzi na to że są za małe Każdy mi się trochę wrzyna "nad" biustem (mniej lub więcej - zależnie od modelu). Za to ten obwód jest super (choć wciąż mam dziwne opory psychiczne, bo 65 to przecież tak wąsko ). Chyba pójdę po poradę na LMB jak tylko się obpstrykam, bo nawet nie wiem jakiego modelu szukać
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 13:45   #529
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

L_ka szukaj malomiseczkowych 65D
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-21, 14:14   #530
L_ka
Rozeznanie
 
Avatar L_ka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 653
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

dzięki, tak właśnie sobie pomyślałam po tych 3x 65C, tylko muszę mieć więcej wolnego czasu by poszukać jakie modele są małomiseczkowe. Poza tym myślę, że w tym co mierzyłam robi mi się pomarańcza w szklance - a to zawęża wybór modeli
__________________
Lekarstwem na przyzwyczajenie jest inne przyzwyczajenie (Epiktet)
L_ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 16:04   #531
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jestem załamana Zawsze nosiłam stanik 75 B, potem przerzuciłam się na 70 C- chciałam również spróbować z rozmiarem 65 pod biustem i większą miseczką( tak wyszło z obliczeń: 73 pod biustem i ok. 88 w biuście). I co? Lipa mieszkam w niewielkim mieście, więc wszystkie sklepy z bielizną to sklepy ''zwykłe'' . Kiedy wchodzę i pytam czy mają biustonosze zaczynające się od 65 słyszę od '' znających się na rzeczy i doświadczonych'' ekspedientek, że dla takich ''małych piersi'' nie mają rozmiaru, nie pytają w ogóle o miseczkę.Dla nich duże rozmiary to w stylu 80 C itp. nie mają pojęcia o tym, że ktoś może chcieć ściślej tu, więcej tam... Płakać się chce...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!

Edytowane przez Sovilo
Czas edycji: 2008-12-21 o 16:05
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:03   #532
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Jestem załamana Zawsze nosiłam stanik 75 B, potem przerzuciłam się na 70 C- chciałam również spróbować z rozmiarem 65 pod biustem i większą miseczką( tak wyszło z obliczeń: 73 pod biustem i ok. 88 w biuście). I co? Lipa mieszkam w niewielkim mieście, więc wszystkie sklepy z bielizną to sklepy ''zwykłe'' . Kiedy wchodzę i pytam czy mają biustonosze zaczynające się od 65 słyszę od '' znających się na rzeczy i doświadczonych'' ekspedientek, że dla takich ''małych piersi'' nie mają rozmiaru, nie pytają w ogóle o miseczkę.Dla nich duże rozmiary to w stylu 80 C itp. nie mają pojęcia o tym, że ktoś może chcieć ściślej tu, więcej tam... Płakać się chce...
Ja mieszkam w mieście wojewódzkim i też nie mają obwodów 65 także tym się nie przejmuj. Kupuj w sklepach internetowych, jak nie trafisz z rozmiarem zawsze możesz wymienić lub odesłać. A wiedzy niektórych ekspedientek lepiej nie komentować, same mają źle dobrane staniki i jeszcze doradzają (tragedia).
Przypomniało mi się, jak kiedyś jeszcze jako nastolatka poszłam do zwykłego sklepu zapytać się, czy mają rozmiar 70D. Pani złowrogo zmierzyła mnie wzrokiem i powiedziała z pogardą tonem wszystkowiedzącej: "chyba 70B!", ja do niej, nie, że D!, na co sprzedawczyni odpardła, że takich staników nie produkują Ciekawe jakby zareagowala jakbym jej teraz z moim 60J wyskoczyła...

Cytat:
Piersi mają różne kształty, różną konsystencję, poza tym wyniki pomiarów nie są idealne. Każda z nas mierzy się trochę inaczej. Jedna ściska się bardziej druga mniej. Sama jestem w stanie zmierzyć się w obwodzie biustu tak, że raz wychodzi mi 84cm, następnym razem 88cm. Podobnie wymiar pod biustem - raz wychodzi mi 68, raz 65cm. I wynika to tylko ze sposobu pomiaru. Czy przyłożę miarkę dokładnie równolegle, czy zmierzę się na wdechu, czy na wydechu, jak mocno się ścisnę. Pomiar różni się też w zależności od fazy cyklu.
To prawda, że piersi mają różne kształty i rozmiar centymetrowy jest rozmiarem orientacyjnym. Ale jest to też punkt zaczepienia, a od czegoś trzeba zacząć. Można też to wypośrodkować/porównać z wielkością miski dotychczas noszonej, o ile jest dobra. Natomiast jeśli chodzi o mierzeniem się to w bra-fitterze jest dokładnie napisane jak to robić: biust lużno na wdechu w najszerszym miejscu, obwód bardzo ciasno na wydechu w miejscu gdzie powinien być obwód stanika no i tutaj nie trzeba wprowadzać chaosu tylko upewnić się, czy pomiar był dobrze wykonany. No a potem sprawdzić czy stanik w otrzymanym wymiarze jest dobry czy nie.

agta85, mamy trochę inny punt zaczepienia, ale cel ten sam Mi wymiar mierzony centymetrem zgadza się w 100% z romiarem stanika.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2008-12-21 o 17:10
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:14   #533
wspaniala
Zakorzenienie
 
Avatar wspaniala
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 6 191
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

luizka i agta85 - dziekuje za odpowiedzi .

jaki model proponujecie jako pierwszy dobry stanik? i ktorych sie wystrzegac ?
wspaniala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 17:45   #534
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Jestem załamana Zawsze nosiłam stanik 75 B, potem przerzuciłam się na 70 C- chciałam również spróbować z rozmiarem 65 pod biustem i większą miseczką( tak wyszło z obliczeń: 73 pod biustem i ok. 88 w biuście). I co? Lipa mieszkam w niewielkim mieście, więc wszystkie sklepy z bielizną to sklepy ''zwykłe'' . Kiedy wchodzę i pytam czy mają biustonosze zaczynające się od 65 słyszę od '' znających się na rzeczy i doświadczonych'' ekspedientek, że dla takich ''małych piersi'' nie mają rozmiaru, nie pytają w ogóle o miseczkę.Dla nich duże rozmiary to w stylu 80 C itp. nie mają pojęcia o tym, że ktoś może chcieć ściślej tu, więcej tam... Płakać się chce...
Faktycznie w Pelplinie to raczej wybór będzie marny :-( Ale możesz popytać o Milenę, np Silvestrine jest bardzo ciasny, a poza tym możesz przymierzyć 70 a przez internet poszukać już 65 z odpowiednio większą miseczką. Do Gdańska masz chyba nie tak daleko, może ktoś zna tam jakiś sklep? W Gdyni na Wójta Radtkego naprzeciwko hali jest podobno jakiś bieliźniak z rozmiarówką. Sama może się tam wybiorę sprawdzić czy nie ma przypadkiem dla mnie plunge'ów
Mi rozmiar kalkulator wyliczył bardzo dokładnie, choć się wzbraniałam na początku, że to niemożliwe
A, przypomniała mi się sytuacja sprzed kilku już lat, kiedy weszłam z koleżanką do pewnego bieliźniaka i zapytałyśmy o rozmiar 70 C. Pani na to niewzruszona odpowiedziała, że ona to nie zamawia TAKIEGO rozmiaru, bo się NIE OPŁACA. Nikt TAKIEGO przecież nie nosi.
Przed nią stały dwie zbaraniałe nosicielki 70C... Teraz tak sobie myślę że miałyśmy pewnie obie conajmniej 65 E, no ale same o tym wtedy jeszcze nie słyszałyśmy

Edytowane przez dudkaaa
Czas edycji: 2008-12-21 o 17:53
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:46   #535
Amenaza
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 55
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Hej Dziewczyny
Strasznie sie zakręciłam analizując te wszystkie tabelki i wymiary

Moje wymiary to 90 - piersi, 75 - obwód (ciasnno mierzony) .
Wg klkulatora wyszło mi :
Rozmiar brytyjski: 65E (30E)
Rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy: 60FF (28FF)
Rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ścisliwy: 70D (32D)
Rozmiar polski: 65G

Ale analizując Wasze wypowiedzi powinnam raczej skłonić się ku rozmiarom 65F lub 65E....
I nie wiem co myśleć
Wspomnę tylko, iz do tej pory nosiłam standarowo jak połowa chyba Polek 75-80 B
Piersi delikatnie mi sie rozszerzają, ale są jędrne. Dzieciaków nie miałam.

Pomożecie mi w dobraniu rozmiaru? Bardzo proszę
Amenaza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 18:55   #536
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Mam do Was pytanie. Otóż chcę się wybrać do krawcowej, żeby mi zmniejszyła jakoś obwód pod biustem w stanikach, bo niektóre niestety się sporo porozciągały i latają mi strasznie. Tylko, że boję się zdać na nią, ponieważ może mi zniszczyć moje ukochane staniki za ponad 100zł. Pamiętam, że pisałyście kiedyś o jakiejś stronie, na której jest dokładnie opisane jak można zmniejszyć obwód pod biustem. Możecie mi podać linka do tej strony?
Może chodziło o wątek na Lobby: http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...203&w=76158462
Dziękuję za linka Trochę się tego oczytam, żeby to znaleźć, jest ponad 400 postów... Na razie doczytałam o dwóch sposobach zmniejszania obwodu pod biustem. Jeden to skracanie za pomocą nierozciągliwej nitki, a drugi za pomocą tasiemki. Tu one są:
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1089604,2,1.html
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1089595,2,2.html
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...462&a=76201333
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1094969,2,1.html
http://fotoforum.gazeta.pl/3,0,1094968,2,2.html
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...462&a=76400929
http://forum.gazeta.pl/forum/72,2.ht...462&a=76408340
Myślicie, że który sposób jest lepszy?
Pytam o to, bo mam nie lada problem. Niedawno pochwaliłam się na forum swoim nowo kupionym biustonoszem w Rzeszowie, w Galerii Graffice. Na początku byłam z niego bardzo zadowolona, ładnie wygladały w nim piersi, obwód był bardzo ciasny. Ekspedeintka zapewniła mnie, że jest to bardzo dobra firma i że obwód na pewno się nie rozciągnie. Dałam za niego 109zł, a obwód pod biustem rozciągnął się niemiłosiernie. Stanik lata mi przez to w górę i w dół :/ Nosiłam go zaledwie 2 tygodnie... Dlatego bardzo mi zależy na jakimś dobrym sposobie zmniejszenia obwodu pod stanikiem. Może któraś z Was wie, gdzie jest to dokładniej opisane? Teraz żałuję, że nie wstrzymałam się z zakupem biustonosza i nie kupiłam go w Krakowie w intimo4you. Właśnie jutro jadę do Krakowa z TŻ tak rekreacyjnie i przy okzaji mogłabym tam zaglądnąć. I zrobiłabym tak, gdybym nie wydała już pieniędzy na nowy stanik w Rzeszowie. Teraz już po frytkach. Szkoda mi kasy na następny nowy stanik. Dlatego usilnie szukam jakichś opisów jak zmniejszyć obwód pod biustem.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:19   #537
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Amenaza Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
Strasznie sie zakręciłam analizując te wszystkie tabelki i wymiary

Moje wymiary to 90 - piersi, 75 - obwód (ciasnno mierzony) .
Wg klkulatora wyszło mi :
Rozmiar brytyjski: 65E (30E)
Rozmiar brytyjski, stanik rozciągliwy: 60FF (28FF)
Rozmiar brytyjski, stanik wyjątkowo ścisliwy: 70D (32D)
Rozmiar polski: 65G

Ale analizując Wasze wypowiedzi powinnam raczej skłonić się ku rozmiarom 65F lub 65E....
I nie wiem co myśleć
Wspomnę tylko, iz do tej pory nosiłam standarowo jak połowa chyba Polek 75-80 B
Piersi delikatnie mi sie rozszerzają, ale są jędrne. Dzieciaków nie miałam.

Pomożecie mi w dobraniu rozmiaru? Bardzo proszę

wejdzi najlepiej na lobbybiuściastych i tam u góry podwieszony jest wątek "jaki powinnnam nosić rozmiar stanika".Dziewczyny znają się na rzeczy i Ci dobrze doradzą
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 19:27   #538
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja nie widze innego sposobu jak zagiecie materialu i przeszycie, ale to nie bedzie wygladalo zbyt ladnie. mozna równiez spróbowac rozpróc łączenie materialu z miseczka i "przesunac" obwód.
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 20:18   #539
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Aska87 Pokaż wiadomość
ja nie widze innego sposobu jak zagiecie materialu i przeszycie, ale to nie bedzie wygladalo zbyt ladnie. mozna równiez spróbowac rozpróc łączenie materialu z miseczka i "przesunac" obwód.
z tym rozpróciem koło miseczki to bym nie próbowała za duże ryzyko zniszczenia ... ja tam zawsze robiłam tak że rozpróbwałam zapięcie, troche przycinałam, marszczyłam końce tak by były szerokości zapięcia i przyszywałam
było pomarszczone ale nie wyglądało tragicznie, a co najważniejsze było fajnie ciaśniutko no ale zaczęłam kupować droższe biustonosze we właściwej rozmiarówce by tego nie robić :/ wiec jak coś zacznie być luźne na mnie to sprzedam :p
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 21:42   #540
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[1=b8ae395ad20fac79699d786 016c1d68a9b01f66e_62eafdf 253efe;10164602]z tym rozpróciem koło miseczki to bym nie próbowała za duże ryzyko zniszczenia ... ja tam zawsze robiłam tak że rozpróbwałam zapięcie, troche przycinałam, marszczyłam końce tak by były szerokości zapięcia i przyszywałam
było pomarszczone ale nie wyglądało tragicznie, a co najważniejsze było fajnie ciaśniutko no ale zaczęłam kupować droższe biustonosze we właściwej rozmiarówce by tego nie robić :/ wiec jak coś zacznie być luźne na mnie to sprzedam :p[/quote]
No, ale kto mi kupi stanik przez internet za ponad 100zł? Z tym sprzedawanie przez internet trochę ciężko jest...
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.