Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-21, 22:40   #541
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytanie. Noszę Portię od kilkunastu dni i wydaje mi się, że miseczki nie są już tak bardzo wypełnione jak były na początku. Poza tym co chwila muszę ją poprawiać, bo jedna fiszbina nie leży pod biustem, tylko wbija się w pierś. Gdy zdejmę stanik to mimo wszystko w niektórych miejscach pozostają ślady po fiszbinie nie pod piersią tylko lekko na niej:/ ( chodzi o odcinek "środkowo- dolny" fiszbiny). Oprócz tego niby wszystko ok, zagarniam biust do miseczek, obwód jest ok, ramiączka są dobrze wyregulowane, a dzisiaj mierzyłam się i zobaczyłam, że mam centymetr więcej pod, a centymetr mniej w biuście... Chyba powinno się zmieniać raczej odwrotnie... Stąd pytanie- co jest grane!?
Może mam blisko osadzony biust i jestem wąskofiszbinowa, a Portia ma dość oddalone od siebie fiszbiny i sięgające daleko i przez to tłuszczyk mi się "przesunął" w stronę pach?

Edytowane przez MalaArielka
Czas edycji: 2008-12-21 o 22:59
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-21, 23:13   #542
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Takie zmiany moga wynikac z cyklu hormonalnego.

A z fiszbina nie wiem co poradzic. Moze obwod sie rozciagnal i podjezdza do gory troche?

Edit:
Moze wpisz sie do watku ratunkowego na Lobby
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ

Edytowane przez Rzabba
Czas edycji: 2008-12-21 o 23:20
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 01:00   #543
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

zawsze nosiłam 70B/C a wyszło mi że powinnam nosić 60FF!!!! Jak kupiłyście już te właściwe staniki to one naprawdę były dobre, nie za duże???
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 01:00   #544
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

zawsze nosiłam 70B/C a wyszło mi że powinnam nosić 60FF!!!! Jak kupiłyście już te właściwe staniki to one naprawdę były dobre, nie za duże???
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 07:30   #545
aniulek87
Rozeznanie
 
Avatar aniulek87
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 838
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
zawsze nosiłam 70B/C a wyszło mi że powinnam nosić 60FF!!!! Jak kupiłyście już te właściwe staniki to one naprawdę były dobre, nie za duże???
ja też się zdziwiałam że nowy stanik jest taki duży ale po przymierzeniu był dobry, akurat
__________________

aniulek87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 07:54   #546
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
No, ale kto mi kupi stanik przez internet za ponad 100zł? Z tym sprzedawanie przez internet trochę ciężko jest...
Jeśli stanik jest nowy lub prawie nowy to przypuszcza, że uda się go sprzedać. Może nie od razu, ale pewnie znajdzie się chętny.

Cytat:
Napisane przez MalaArielka Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że odpowiecie na moje pytanie. Noszę Portię od kilkunastu dni i wydaje mi się, że miseczki nie są już tak bardzo wypełnione jak były na początku. Poza tym co chwila muszę ją poprawiać, bo jedna fiszbina nie leży pod biustem, tylko wbija się w pierś. Gdy zdejmę stanik to mimo wszystko w niektórych miejscach pozostają ślady po fiszbinie nie pod piersią tylko lekko na niej:/ ( chodzi o odcinek "środkowo- dolny" fiszbiny). Oprócz tego niby wszystko ok, zagarniam biust do miseczek, obwód jest ok, ramiączka są dobrze wyregulowane, a dzisiaj mierzyłam się i zobaczyłam, że mam centymetr więcej pod, a centymetr mniej w biuście... Chyba powinno się zmieniać raczej odwrotnie... Stąd pytanie- co jest grane!?
Może mam blisko osadzony biust i jestem wąskofiszbinowa, a Portia ma dość oddalone od siebie fiszbiny i sięgające daleko i przez to tłuszczyk mi się "przesunął" w stronę pach?
Różnice w wymiarach tej wielkości nie są niepokojące. Mogą wynikać z faz cyklu. Wystarczy też, że przy pomiarze pod biustem wypuściłaś z płuc odrobinę mniej powietrza i ścisnęłaś się odrobinę lżej i już ten centymetr przybył. Mogłaś też przyłożyć miarkę odrobinę krzywo.
Niepokojące są natomiast te fiszbiny wjeżdżające na biust. Może za mocno skróciłaś ramiączka albo obwód jest za luźny lub za ciasny? Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.

Cytat:
Napisane przez kaziaa23 Pokaż wiadomość
zawsze nosiłam 70B/C a wyszło mi że powinnam nosić 60FF!!!! Jak kupiłyście już te właściwe staniki to one naprawdę były dobre, nie za duże???
Różnica w pojemności miski w 60F i 70C wcale nie jest taka duża.
http://b75.blox.pl/2008/02/Stanikowy-Matrix.html
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 07:56   #547
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

kaziaa byly calkiem dobre !
Pamietaj ze miseczki maja rozmiar proporcjonalny do obwodu. Przy obwodzie 60 miseczka FF wcale nie jest wielka, jest srednia.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 07:59   #548
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Niepokojące są natomiast te fiszbiny wjeżdżające na biust. Może za mocno skróciłaś ramiączka albo obwód jest za luźny lub za ciasny? Nic więcej nie przychodzi mi do głowy.
Czasem niektore modele maja takie dziwne fiszbiny... nie znam Portii, ale radze udac sie na Lobby Biusciastych oraz Malobiusciastych i sprawdzic tam czy ktos inny nie ma podownych problemow z Portia.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 09:18   #549
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Byłam w sobotę w krakowskim Intimo. Wyszło, że zamiast 75D powinnam nosić 65GG/H
Ale staniczka niestety nie kupiłam. W moim rozmiarze były same brzydotki. A jak już mam wydac tyle kasy to chcę żeby mi się podobał ...
A na all też nie ma takiego rozmiaru.


A tak pozatym to mam pytanie:
Czy nie macie problemow ze stanikami FREYA?
Siostra ma Charlie i po 2 tygodniach od noszenia zaczął ją obcierać między miseczkami. Bo te z freya są strasznie wysokie....
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60

Edytowane przez gaia
Czas edycji: 2008-12-22 o 09:22
gaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 09:28   #550
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Może skorzystaj z wyszukiwarki staników na balkonetce:
http://staniki.balkonetka.pl/

Mnie się te wysokie mostki na początku (po całym dniu w staniku) trochę wbijały, ale z czasem przeszło. Są też metody, żeby je trochę odgiąć.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 09:42   #551
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Dzięki za rady. Zapiszę się do wątku ratunkowego . (Jeśli chodzi o fazy cyklu to raczej to nie wchodzi w grę, bo gdy kupiłam Portię to powinnam mieć najmniejszy biust, a teraz mógłby być większy.) Już bardziej prawdopodobne jest nieprawidłowe mierzenie, chociaż starałam się zmierzyć tak samo.Nie wiecie, jakie staniki są dobre dla piersi blisko osadzonych?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 09:48   #552
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Może o kroju plunge?
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 10:38   #553
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Może... Trzeba będzie wypróbować.Anijko, Ty pisałaś, że masz blisko osadzone piersi. Znalazłaś jakiś stanik, który na Ciebie pasuje?
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:05   #554
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jestem zielona i mam kilka pytań.

1. pod biustem mam 68 cm, w biuście 85-6, jaki rozmiar lepszy? Przy 86 kalkulator mi podaje 60H, przy 85 60G i ja naprawdę już nie wiem.

2. Jeśli zacznę nosić właśnie te dopasowane biustonosze, to wymiary się zmienią? Chodzi mi o te pod biustem, bo jeśli tak, to już wtedy naprawdę znalezienie idealnego biustonosza będzie graniczyło z cudem

3. z 70C na 60G/H ?! To chyba niemożliwe?

4. Gdzie kupować? (zostaje mi tylko Internet, w sklepach stacjonarnych ledwie 70 uda się złapać...)

5. Czytałam kiedyś, że jak się nachylimy to w ten sposób piersi powinny wypełniać miseczkę... Czyli, że wyglądają w biustonoszu tak samo? Nachyliłam się i złapałam piersi w tej pozycji, wyszły naprawdę duże
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 11:14   #555
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
Jestem zielona i mam kilka pytań.

1. pod biustem mam 68 cm, w biuście 85-6, jaki rozmiar lepszy? Przy 86 kalkulator mi podaje 60H, przy 85 60G i ja naprawdę już nie wiem.

2. Jeśli zacznę nosić właśnie te dopasowane biustonosze, to wymiary się zmienią? Chodzi mi o te pod biustem, bo jeśli tak, to już wtedy naprawdę znalezienie idealnego biustonosza będzie graniczyło z cudem

3. z 70C na 60G/H ?! To chyba niemożliwe?

4. Gdzie kupować? (zostaje mi tylko Internet, w sklepach stacjonarnych ledwie 70 uda się złapać...)

5. Czytałam kiedyś, że jak się nachylimy to w ten sposób piersi powinny wypełniać miseczkę... Czyli, że wyglądają w biustonoszu tak samo? Nachyliłam się i złapałam piersi w tej pozycji, wyszły naprawdę duże
1. Lepiej patrz na rozmiar brytyjski, bo wśród polskich producentów niewielu oferuje takie rozmiary, a nawet jak oferują to konstrukcje staników są niestety gorsze od brytyjczyków lub mają swoją własną niestandardową rozmiarówkę.

Z Brytyjczyków możesz próbować 60F. Oczywiście w niektórych modelach lepsze może być 60E, w innych 60FF.

2. Różnie bywa z tymi zmianami. Dopóki się nie spróbujesz to się nie przekonasz. Pod biustem może Ci dużo spaść jeśli masz tam dużo tłuszczyku. Przypuszczam, że nie masz się co obawiać.

3. Możliwe! Sama zmieniałam z 70B do brytyjskiego 60E, czyli do polskiego 60F/G.

4. Na początek może lepiej w polskich sklepach internetowych. Na przykład dopasowana.pl peachfield.pl belissima.pl lub intimo4you.pl Ale sklepów jest więcej

5. Dokładnie. Dobrze dobrany stanik powinien je całe utrzymać. W źle dobranym uciekają pod pachy, obwód i w inne dziwne miejsca...
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:34   #556
ally5
Zakorzenienie
 
Avatar ally5
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 029
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Przedwczoraj dostałam od męża w prezencie gwiazdkowym Emily curvy kate... najładniejszy stanik jaki w życiu widziałam starsznie mi się podoba. Lezy idealnie, tylko fiszbiny mi się trochę wbijają, szczególnie na mostku. Wczoraj wieczorem już nie wytrzymałam i po prawie całym dniu zmieniłam na stary stanik z szerszym obwodem. Ten model tak ma czy to dlatego, że mam samą skóre i kości, paktycznie zero tłuszczyku?
ally5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:35   #557
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
No, ale kto mi kupi stanik przez internet za ponad 100zł? Z tym sprzedawanie przez internet trochę ciężko jest...
Jeśli stanik jest nowy lub prawie nowy to przypuszcza, że uda się go sprzedać. Może nie od razu, ale pewnie znajdzie się chętny.
Hmm... to popróbuję. Raz chciałam sprzedać drogi i porządny biustnosz na allegro, który założyłam tylko raz i nikt go nie chciał kupić, mimo, że ciągle obniżałam cenę. W końcu wcisnęłam go siostrze, która go ode mnie kupiła
No, ale wystawiałam go przez jakieś 3 miesiące. Widać trzeba być bardziej cierpliwym.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 12:52   #558
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Przedwczoraj dostałam od męża w prezencie gwiazdkowym Emily curvy kate... najładniejszy stanik jaki w życiu widziałam starsznie mi się podoba. Lezy idealnie, tylko fiszbiny mi się trochę wbijają, szczególnie na mostku. Wczoraj wieczorem już nie wytrzymałam i po prawie całym dniu zmieniłam na stary stanik z szerszym obwodem. Ten model tak ma czy to dlatego, że mam samą skóre i kości, paktycznie zero tłuszczyku?
Ja tak miałam na początku, po kilku dniach noszenia przestało boleć, więc chyba musisz uzbroić się w cierpliwość U mnie żebra można wzrokiem policzyć, więc wiem co to za ból :P
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 13:19   #559
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez ally5 Pokaż wiadomość
Przedwczoraj dostałam od męża w prezencie gwiazdkowym Emily curvy kate... najładniejszy stanik jaki w życiu widziałam starsznie mi się podoba. Lezy idealnie, tylko fiszbiny mi się trochę wbijają, szczególnie na mostku. Wczoraj wieczorem już nie wytrzymałam i po prawie całym dniu zmieniłam na stary stanik z szerszym obwodem. Ten model tak ma czy to dlatego, że mam samą skóre i kości, paktycznie zero tłuszczyku?
Ja też tak miałam z CurvyKate i z innymi też. Stanik musi się dopasować do ciała, a ciało do wąskiego obwodu i przylegających fiszbin W sumie to nawet teraz, keidy z 60F przeszłam na 60G w mojej nowej Portii gniotły mnie fiszbiny, a teraz w ogóle ich nie czuję. Tak samo miałam z Pour Moi i pewnie jeszcze z niejednym modelem.
Noś stanik zapięty na najluźniejszą hafkę, no i jak Cię będzie zaczynał gnieść to zmieniaj. Po ok 2 tygodniach powinno być już super.

Cytat:
Hmm... to popróbuję. Raz chciałam sprzedać drogi i porządny biustnosz na allegro, który założyłam tylko raz i nikt go nie chciał kupić, mimo, że ciągle obniżałam cenę. W końcu wcisnęłam go siostrze, która go ode mnie kupiła
No, ale wystawiałam go przez jakieś 3 miesiące. Widać trzeba być bardziej cierpliwym.
Jeśli Twój stanik nie jest znanej marki, to ja bym nie sprzedawała. Ja na allegro sprzedałam Freyę Margo (podobnie jak ty nosiłam ją bardzo krótko), kupiłam ją po przecenie w angielskim brastopie także straciłam na niej jakieś 25zł (w sumie to nie spodziewałam się, że aż za tyle ją sprzedam), no ale to bardzo porządny model i w ogóle się nie rozciągnął. Mam jeszcze za małe CurvyKate PorTie i Princesse, ale ich już nie będę sprzedawać, bo to tańsza firma i pewnie mi by się nie opłaciło. Naszczęście mam co z nimi zrobić - oddam mamie.
Z kolei dla babci kupiłam na allegro mało używaną (stan idealny) Fantasie Gabrielle(chyba) 32E za 29zł.

A co do Twojego pytania odnośnie zwężenia: ja bym wybrała sposób z nitką jeśli twój stanik jest czarny. Delikatnie przeszyła bym po szwie i powinien być mniej elastyczny.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2008-12-22 o 13:21
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-22, 14:10   #560
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

A ja się właśnie takie zwężania nitką obawiam. Mam wrażenie, że wówczas stanik, a raczej ta nitka będzie się wbijać w ciało. Ale nie próbowałam, więc nie wiem. Choć wydaje mi się, że ktoś kiedys na Lobby pisał, że po takim zwężaniu było niewygodnie. Trzebaby poszukać.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:11   #561
patryssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 69
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Z Brytyjczyków możesz próbować 60F. Oczywiście w niektórych modelach lepsze może być 60E, w innych 60FF.
czyli celować w 28E/F ?
patryssska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 14:14   #562
agta85
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 287
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez patryssska Pokaż wiadomość
czyli celować w 28E/F ?
Raczej w 28F.
agta85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:20   #563
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
A ja się właśnie takie zwężania nitką obawiam. Mam wrażenie, że wówczas stanik, a raczej ta nitka będzie się wbijać w ciało. Ale nie próbowałam, więc nie wiem. Choć wydaje mi się, że ktoś kiedys na Lobby pisał, że po takim zwężaniu było niewygodnie. Trzebaby poszukać.
Czyli lepszy byłby sposób z tasiemką? Hm... zobaczę co powie krawcowa.
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 15:32   #564
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez agta85 Pokaż wiadomość
Może skorzystaj z wyszukiwarki staników na balkonetce:
http://staniki.balkonetka.pl/

Mnie się te wysokie mostki na początku (po całym dniu w staniku) trochę wbijały, ale z czasem przeszło. Są też metody, żeby je trochę odgiąć.

Moja siostra wkłada wacik żeby rany nie miec

Dzieki swietna strona
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 16:24   #565
eternalvoyageur
Wtajemniczenie
 
Avatar eternalvoyageur
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Augsburg (Niemcy)
Wiadomości: 2 657
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Hajja Hawwa Pokaż wiadomość
Hmm... to popróbuję. Raz chciałam sprzedać drogi i porządny biustnosz na allegro, który założyłam tylko raz i nikt go nie chciał kupić, mimo, że ciągle obniżałam cenę. W końcu wcisnęłam go siostrze, która go ode mnie kupiła
No, ale wystawiałam go przez jakieś 3 miesiące. Widać trzeba być bardziej cierpliwym.
Na All tyle nikt nie da, ale sprobuj na Lobby. Tam kobietki sie znaja na cenach dobrych biustonoszow.
__________________
eternalvoyageur jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 16:46   #566
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez eternalvoyageur Pokaż wiadomość
Na All tyle nikt nie da, ale sprobuj na Lobby. Tam kobietki sie znaja na cenach dobrych biustonoszow.
Dzięki za radę Spróbuję, może akurat sprzedam
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 16:52   #567
Charming Paige
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: San Francisco^^
Wiadomości: 102
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Przeglądam wątek od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się postanowiłam wypowiedzieć Pod biustem mam 79, a w 92cm. Według kalkulatorka i obliczeń wyszło, że powinnam mieć rozmiar 70DD. Przeszukałam całą dopasowaną, a że szukam biustonosza typu plunge wybrałam inferno firmy panche. Wiecie może Kochane czy ładnie leży? Mam nadzieję, że nie podjęłam złej decyzji...
Charming Paige jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 17:13   #568
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Charming Paige Pokaż wiadomość
Przeglądam wątek od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się postanowiłam wypowiedzieć Pod biustem mam 79, a w 92cm. Według kalkulatorka i obliczeń wyszło, że powinnam mieć rozmiar 70DD. Przeszukałam całą dopasowaną, a że szukam biustonosza typu plunge wybrałam inferno firmy panche. Wiecie może Kochane czy ładnie leży? Mam nadzieję, że nie podjęłam złej decyzji...
To bardzo kaprysny stanik i na jednych rewelacja na innych beznadziejnie

http://stanikomania.blox.pl/2008/05/...-dekoltow.html
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 17:53   #569
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Charming Paige Pokaż wiadomość
Przeglądam wątek od jakiegoś czasu, ale dopiero teraz się postanowiłam wypowiedzieć Pod biustem mam 79, a w 92cm. Według kalkulatorka i obliczeń wyszło, że powinnam mieć rozmiar 70DD. Przeszukałam całą dopasowaną, a że szukam biustonosza typu plunge wybrałam inferno firmy panche. Wiecie może Kochane czy ładnie leży? Mam nadzieję, że nie podjęłam złej decyzji...
A wybrałaś wersję z odpinanymi czy przyszytymi ramiączkami? Ja mam z przyszytymi i jak dla mnie stanik jest spoko, biust ładnie się w nim układa, a obwód ścisły. Z kolei Inferno z odpinanymi ramiączkami jest rozciągliwe i jakoś ma dziwne te miski (moja koleżanka ma takie i przymierzałam), ale może to kwestia tylko tego modelu...
Ja zamówiłam biszkoptowe, mam nadzieję, że paczka z Anglii nie zaginie i że za kilka dni się wypowiem.
Stanik nie jest polecany na pierwszy w nowym rozmiarze, ale dla mnie był on pierwszym i byłam (i jestem) z niego zadowolona.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-22, 18:19   #570
gaia
Zadomowienie
 
Avatar gaia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków :)
Wiadomości: 1 852
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

W taim razie jakie polecacie jako pierwszy stanik w dobrym rozmiarze?

Zastanawiam się nad czymś z Panache- słyszałam, że super modelują biust.
Nosicie może Tango albo Polkę?
__________________
A musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda

Będę odchudzoną inżynierką
68,5 68 67 66 65 64 63 62 61 60
gaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:28.