Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty? - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-09, 12:12   #1981
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Witam!

Po raz kolejny mam pytania. Zamówiłam sobie dwa staniki i niestety muszę odesłać, wstawię je żebyście waszym czujnym okiem napisały czy ok czy nie. Odsyłam bo dla mnie masakra, jesli chodzi o wygląd.

Pod biustem mam 73, w biuście 94. Staniki są 30FF

Pierwszy to freya retro, drugi to loving moments. Niestety odby dwa odpodają. Pierwszy okropnie zabudowany. Drugi robi mi kaczy dziób w bluzce i odstaje trochę. Co myślicie???
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,2 KB, 104 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (24,6 KB, 89 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (37,3 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (28,2 KB, 155 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 5.jpg (45,5 KB, 111 załadowań)
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-02-09 o 12:15
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:22   #1982
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam!

Po raz kolejny mam pytania. Zamówiłam sobie dwa staniki i niestety muszę odesłać, wstawię je żebyście waszym czujnym okiem napisały czy ok czy nie. Odsyłam bo dla mnie masakra, jesli chodzi o wygląd.

Pod biustem mam 73, w biuście 94. Staniki są 30FF

Pierwszy to freya retro, drugi to loving moments. Niestety odby dwa odpodają. Pierwszy okropnie zabudowany. Drugi robi mi kaczy dziób w bluzce i odstaje trochę. Co myślicie???
Nie widac ani kaczego dziobu ani odstawania w ktorym miejscu odstaje?
LM lezy lepiej od Frei

Moze wstaisz zdjecie w bluzce?
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:32   #1983
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 770
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam!

Po raz kolejny mam pytania. Zamówiłam sobie dwa staniki i niestety muszę odesłać, wstawię je żebyście waszym czujnym okiem napisały czy ok czy nie. Odsyłam bo dla mnie masakra, jesli chodzi o wygląd.

Pod biustem mam 73, w biuście 94. Staniki są 30FF

Pierwszy to freya retro, drugi to loving moments. Niestety odby dwa odpodają. Pierwszy okropnie zabudowany. Drugi robi mi kaczy dziób w bluzce i odstaje trochę. Co myślicie???
LM świetnie leży, nie weim gdzie widzisz kacze dzioby :P ale faktycznie może daj zdjęcie w bluzce
b8ae395ad20fac79699d786016c1d68a9b01f66e_62eafdf253efe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:38   #1984
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

LM jest OK.


A wracajac do mojego tematu.
Wlasnie przymierzylam staniki:
- 30GG (Panache Elza) - obwod OK, miski za duze
- 32F (Panache Rosa) - obwod za luzny, miski OK

Czy na podstawie tego moge sadzic, ze 30G bedzie OK, bo obwod 65 pasowal, a miska F przy obwodzie 70 odpowiada misce G przy obwodzie 65?
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:40   #1985
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Kaczych dziobów w LM nie ma bardziej retro robi brzydki kształt.

Pierwsze zdjęcia to LM ostatnie to retro z boku.

Myślicie że zostawić ten LM???? Bo już sama nie wiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 6.jpg (48,7 KB, 80 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 7.jpg (26,3 KB, 81 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (35,5 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 9.jpg (30,6 KB, 60 załadowań)
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-02-09 o 12:41
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:43   #1986
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Kaczych dziobów w LM nie ma bardziej retro robi brzydki kształt.

Pierwsze zdjęcia to LM ostatnie to retro z boku.

Myślicie że zostawić ten LM???? Bo już sama nie wiem
LM sa ciut duzomiseczkowe ale pod bluzka odstawania nie widac i ladny ksztalt robi, ja bym zostawila
a Freye odeslij
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 12:51   #1987
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Muszę to jeszcze przemyśleć. Co do retro to jestem pewna że nie chcę. A mam pytanie co do mileny. czy ona na taki biust będzie ok. Bo niby rozmiary są większe, ale jakoś nie wiem. Bardzo podoba mi sie

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=367
http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=373

i parę innych też bym wybrała. W ich wyszukiwarce rozmiarów wyszło mi na granicy 75C-D ale domyślam sie że 75 będzie dużo za luźne. W co najlepiej celować. 65 H czy I ??

Edit: Jeszcze jedno, właśnie odstawiłam tabletki anty i jestem przekonana że biust mi się zmniejszy. I wtedy LM będzie jeszcze bardziej odstawał. Poza tym mam wrażenie jak go noszę to co chwilę poprawiam ramiączka... ehh nie wiem
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015

Edytowane przez inutil
Czas edycji: 2009-02-09 o 12:53
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 13:09   #1988
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

byla taka madra tabela - rozmiary uk, usa, polskich firm kilku, m&s, wloskie... porownanie
nie moge jej znaleźć

w tym 1 staniku bardzo ladnie pod bluzka

ja musialam wymienic staniki po odstawieniu tabsow

wiecie cos o rozmiarowce la senzy?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 13:12   #1989
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
byla taka madra tabela - rozmiary uk, usa, polskich firm kilku, m&s, wloskie... porownanie
nie moge jej znaleźć

w tym 1 staniku bardzo ladnie pod bluzka

ja musialam wymienic staniki po odstawieniu tabsow

wiecie cos o rozmiarowce la senzy?
Ta tabela http://spreadsheets.google.com/pub?k...-aEKk9Hw&gid=1 ??
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:08   #1990
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

vesuvio tak, dziekkuje bardzo

moj listonosz jest bezczelny

gapi sie na moje cycki i mowi "jeszcze rosne?"
pytam o co mu chodzi, a ten robi pokazny wdech i nadal na mnie patrzy

kur.. kocham takie sytuacje

@#$%&
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:22   #1991
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Jak dobrze, że powstał taki wątek Dzięki Waszym wadom w końcu kupiłam sobie dobry biustonosz i zaczęłam nosic bluzki z dekoltami! Jestescie wspaniałe Wcześniej nosiłam 80B, oczywscie nie wiedząc co w ogole oznaczają rozmiarówki... Później kupilam sobie jeden 75C (w koncu taki pospolity..) i myslalam ze to moj rozmiar, ale ciągle miseczka nie była do końca pełna i znowu wrocilam do 80B, gdzie mialam "tylko" luzny biustonosz(ale co tam..myślałam) No i w końcu po dokladnym zmierzeniu się i przeanalizowaniu tabelki wyszło mi 70D! Teraz wszyyystko jest ok Szczerze na początku nie wierzyłam w ten wątek, ale warto było go przeczytać!! Dzieki! Musiałam to napisac
Juś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 16:08   #1992
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Juś - gratulacje
Inutil - specjalistką może nie jestem, ale jak na moje oko, to te staniki wcale źle nie leżą. fakt, retro zabudowane straszliwie, ale może warto zostawić...? LM nadaje śliczny kształt i pozostawia trochę miejsca na migrację, a chyba ma co migrować z pod pach.
zastanów się dobrze;]
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 16:59   #1993
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
czarne Inferno jest ściśliwcem
tabela w której są model dobrze opisane:
http://spreadsheets.google.com/pub?k...Hw&output=html
czarne Inferno jest ściśliwcem, o ile nie jest to model z odpinanymi ramiączkami. Ogólnie wersja z odpinanymi ramiączkami w Inferno jest jakaś lewa (szerokie obwody, marszczące sie na dole miski, odstająca listwa przy obwodzie na dole).

Cytat:
A jak na dopasowanej uzupełnią rozmiarówkę to planuję kupić Emilkę. Ale coś czytałam, że ona jest dużomiseczkowa - tzn. że trzeba kupić o 1 rozmiar mniejszą?
Zasadniczo Emilka to dużomiseczkowiec, ale ona nie bardzo trzyma rozmiarówkę. Jedna z wizażanek kupiła Emily czarną i ecrie w identycznym rozmiarze i czarna była dobra a ecrie bułkowała (na tym wątku wklejane były zdjęcia). Ja też mogę potwierdzić, że między Emily ecrie 28FF a różową w 28G była różnica zdecydowanie większa niż o jedną miskę.

Cytat:
Muszę to jeszcze przemyśleć. Co do retro to jestem pewna że nie chcę. A mam pytanie co do mileny. czy ona na taki biust będzie ok. Bo niby rozmiary są większe, ale jakoś nie wiem. Bardzo podoba mi sie

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=367
http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=373

i parę innych też bym wybrała. W ich wyszukiwarce rozmiarów wyszło mi na granicy 75C-D ale domyślam sie że 75 będzie dużo za luźne. W co najlepiej celować. 65 H czy I ??
LM mi się na Tobie podoba (wcale nie widać,żeby był za duży, powiedziałabym nawet, że na styk). Retro to kapryśny model, nie każdemu pasuje, u Ciebie rzeczywiście gorzej leży niż LM, z biustu robi trochę stożki, ale źle nie jest.

Edit: Miałam jeszcze dopisać, że jeśli chodzi o Milenę to podobno Flamenco, Toffino i Sylversine są strasznie ściśliwe, więc tutaj lepiej kierować się tabelką Mileny. Zamówiłam te staniki w piątek, jak tylko przyjdą to napiszę czy u mnie się to potwierdza (normalnie noszę 60, a zamówiłam 65H). Do tej pory widziałam je tylko na mniejszym biuście, ja mam większy, więc dam znać, jak leżą w miseczce H.

Cytat:
Edit: Jeszcze jedno, właśnie odstawiłam tabletki anty i jestem przekonana że biust mi się zmniejszy. I wtedy LM będzie jeszcze bardziej odstawał. Poza tym mam wrażenie jak go noszę to co chwilę poprawiam ramiączka... ehh nie wiem
Cytat:
ja musialam wymienic staniki po odstawieniu tabsow
nie sądziłam, że tabletki mogą aż tak wpływać na biust


Cytat:
Jak dobrze, że powstał taki wątek Dzięki Waszym wadom w końcu kupiłam sobie dobry biustonosz i zaczęłam nosic bluzki z dekoltami! Jestescie wspaniałe Wcześniej nosiłam 80B, oczywscie nie wiedząc co w ogole oznaczają rozmiarówki... Później kupilam sobie jeden 75C (w koncu taki pospolity..) i myslalam ze to moj rozmiar, ale ciągle miseczka nie była do końca pełna i znowu wrocilam do 80B, gdzie mialam "tylko" luzny biustonosz(ale co tam..myślałam) No i w końcu po dokladnym zmierzeniu się i przeanalizowaniu tabelki wyszło mi 70D! Teraz wszyyystko jest ok Szczerze na początku nie wierzyłam w ten wątek, ale warto było go przeczytać!! Dzieki! Musiałam to napisac
Ja rónież gratuluję. Cieszę się, że jest nas coraz więcej
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G

Edytowane przez luizka__
Czas edycji: 2009-02-09 o 17:27
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:15   #1994
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

ja z tymi tabletkami jestem prawdopodobnie w ogromnej mniejszosci, bo kiedy zaczelam brac biust urosl mi z 75b na 75d (swoja droga to 75 to jakis femonem.. dlaczego najpopularniejsze nie jest np 65 czy 70, tlyko kazda nosi 75 )
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 17:18   #1995
sanrioo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk :)
Wiadomości: 4 116
GG do sanrioo
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez kukimonster Pokaż wiadomość
czarne Inferno jest ściśliwcem
tabela w której są model dobrze opisane:
http://spreadsheets.google.com/pub?k...Hw&output=html
Tabelka jest super

moje polowanie trwa. Czekam na Panache salse w kolorze fuksji tym razem. Podobają mi się niektóre z dopasowanej ale cena mnie powała 150zł to dużo... ale TŻ powiedział, że chętnie się dołoży
sanrioo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:26   #1996
Juś
Raczkowanie
 
Avatar Juś
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 480
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
Ja rónież gratuluję. Cieszę się, że jest nas coraz więcej
Chciałabym jeszcze coś napisać jeśli mogę 2 dni po zakupie biustonosza 70D powiedziałam o tym znajomej. Była w szoku, że kupiłam stanik z taka miseczką. Wtedy powiedziałam jej dlaczego właśnie taki.. i ona powiedziała mi, że 3 dni temu też kupiła sobie biustonosz w rozmiarze 75B.. najgorsze jest to, że jest 2 razy drobniejsza ode mnie. Nosi bluzki w rozmiarze S a ja M czasem L. Cały dzień chodziła za mna i zaczęła żałowac, że kupiła sobie zły rozmiar.. Szkoda, że dowiedziała się o tym fakcie. Posłałam jej linka do tego tematu i powiedziała, że nastepnym razem dostosuje się do Waszych rad

W ogóle szokująca jest wiedza pań w sklepach z bielizną na temat rozmiarów.. nie mogłam się powstrzymac po przeczytaniu tego tematu i poszłam do jednego sklepu żeby sprzedawczyni dobrała mi rozmiar sama. Zmierzyła mnie i powiedziała że zaraz pokaże mi 80B i 80C Poprostu szok.. zaczelam sie kłocic dlaczego daje mi 80 jesli pod biustem mam 73! niestety odpowiedzi się nie doczekałam i wyszłam ze sklepu.. Nigdy więcej tam nie wrócę

Teraz muszę uzupełnić swoją garderobę bo wyrzuciłam aż 6 źle dobranych biustonoszy i zostały mi tylko 2
Podobają mi się biustonosze firmy Gorteks, wiecie może jak z jakością? Widze, że nie są drogie dlatego pytam

Ale się rozpisałam..
Juś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 18:33   #1997
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Inutil - tak mi sie spodobal ten twoj staniczek Loving Moments, ze kupilam na Ebayu komplecik LM, tzn. staniczek + shorty w kolorze walacego po oczach rozu za jedyne 9,99 Funta (no do tego jeszcze 1,7 Funta za wysylke).
Happy jestem
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:06   #1998
inutil
Zakorzenienie
 
Avatar inutil
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: bdg
Wiadomości: 5 679
GG do inutil
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość

LM mi się na Tobie podoba (wcale nie widać,żeby był za duży, powiedziałabym nawet, że na styk). Retro to kapryśny model, nie każdemu pasuje, u Ciebie rzeczywiście gorzej leży niż LM, z biustu robi trochę stożki, ale źle nie jest.

Edit: Miałam jeszcze dopisać, że jeśli chodzi o Milenę to podobno Flamenco, Toffino i Sylversine są strasznie ściśliwe, więc tutaj lepiej kierować się tabelką Mileny. Zamówiłam te staniki w piątek, jak tylko przyjdą to napiszę czy u mnie się to potwierdza (normalnie noszę 60, a zamówiłam 65H). Do tej pory widziałam je tylko na mniejszym biuście, ja mam większy, więc dam znać, jak leżą w miseczce H.


nie sądziłam, że tabletki mogą aż tak wpływać na biust
heh, no skoro mówicie że LM tak dobrze wygląda to je zostawie. kupiłam te dwa staniki za 100 zł z lobby więc retro pójdzie dalej... A jeśli chodzi o milenę to poczekam na relację i na pewno jakąś zamówię bo baardzo mi się podobają. W takim razie celować będę w 70-tki.

No a tabletki wpływają, oj wpływają. Mi bardzo urosły jak zaczęłam brać i podobno jak się przestaje to maleją. Zobaczymy. W sumie to bym nie płakała.

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość
Inutil - tak mi sie spodobal ten twoj staniczek Loving Moments, ze kupilam na Ebayu komplecik LM, tzn. staniczek + shorty w kolorze walacego po oczach rozu za jedyne 9,99 Funta (no do tego jeszcze 1,7 Funta za wysylke).
Happy jestem

ojejej, a ja byłam taka niezadowolona. Zostawię go sobie
__________________
[*] 10.01.2011
[*] 10.03.2015
inutil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 19:12   #1999
Vesuvio
Rozeznanie
 
Avatar Vesuvio
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 640
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Ja kupilam dokladnie taki komplecik
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...0%3D%26fvi%3D1
Tyle, ze ten jest w twoim rozmiarze
Ten sprzedawca w ogole ma duzo fajnych komplecikow i stanikow LM http://stores.ebay.pl/lingerie-sensations, ten zreszta tez http://stores.ebay.pl/Atlantis-Dream-World
I obaj 100% pozytywow.
Vesuvio jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 19:33   #2000
luizka__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 809
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze coś napisać jeśli mogę 2 dni po zakupie biustonosza 70D powiedziałam o tym znajomej. Była w szoku, że kupiłam stanik z taka miseczką. Wtedy powiedziałam jej dlaczego właśnie taki.. i ona powiedziała mi, że 3 dni temu też kupiła sobie biustonosz w rozmiarze 75B.. najgorsze jest to, że jest 2 razy drobniejsza ode mnie. Nosi bluzki w rozmiarze S a ja M czasem L. Cały dzień chodziła za mna i zaczęła żałowac, że kupiła sobie zły rozmiar.. Szkoda, że dowiedziała się o tym fakcie. Posłałam jej linka do tego tematu i powiedziała, że nastepnym razem dostosuje się do Waszych rad

W ogóle szokująca jest wiedza pań w sklepach z bielizną na temat rozmiarów.. nie mogłam się powstrzymac po przeczytaniu tego tematu i poszłam do jednego sklepu żeby sprzedawczyni dobrała mi rozmiar sama. Zmierzyła mnie i powiedziała że zaraz pokaże mi 80B i 80C Poprostu szok.. zaczelam sie kłocic dlaczego daje mi 80 jesli pod biustem mam 73! niestety odpowiedzi się nie doczekałam i wyszłam ze sklepu.. Nigdy więcej tam nie wrócę

Teraz muszę uzupełnić swoją garderobę bo wyrzuciłam aż 6 źle dobranych biustonoszy i zostały mi tylko 2
Podobają mi się biustonosze firmy Gorteks, wiecie może jak z jakością? Widze, że nie są drogie dlatego pytam

Ale się rozpisałam..
Możesz pisać dużo, ile tylko chcesz Ja nie mam sukcesów w uświadamianiu koleżanek, tzn. u nich na teorii się kończy, gorzej z praktyką (a konkrencie z chęcią/motywacją do zakupu). Dzisiaj mi jedna wysłała smsa z pytaniem o strony internetowe sklepów z bielizną w których kupuję - może coś z tego będzie

Jeśli chodzi o sprzedawców to z jednej strony żałuję, że dla siebie nic w sklepie stacjonarnym nie znajdę, ale jak czytam o ekspedientkach, to dochodzę do wniosku, że nie ma czego żałować W sumie to ja lubię zakupy internetowe, tylko najgorsze jest dla mnie czekanie na wysyłkę. Z bravissimo stanik od 26 stycznia do mnie idzie i dojść nie może
W Gorteksie się nie orientuję, orientuję się tylko w modelach dostępnych od 60 w obwodzie.

Cytat:
Inutil - tak mi sie spodobal ten twoj staniczek Loving Moments, ze kupilam na Ebayu komplecik LM, tzn. staniczek + shorty w kolorze walacego po oczach rozu za jedyne 9,99 Funta (no do tego jeszcze 1,7 Funta za wysylke).
Happy jestem
OSTRZEŻENIE: Oglądanie zdjęć zamieszczanych przez dziewczyny staników grozi impulsywnymi zakupami. Ja już to przerobiłam w piątek

Cytat:
No a tabletki wpływają, oj wpływają. Mi bardzo urosły jak zaczęłam brać i podobno jak się przestaje to maleją. Zobaczymy. W sumie to bym nie płakała.
To pewnie źle wpływa na kondycję biustu. Ale chyba u niewielu dziewczyn się tak dzieje? Słyszałam o tyciu, plamach po opalaniu, ale informacje o rosnącym biuście przeoczyłam.
__________________
Noszę dobrze dobrane biustonosze, a ty?
92/93/64 = 28G
luizka__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:52   #2001
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez Vesuvio Pokaż wiadomość

Ostatnio kupilam Triumpha 65A i byl za maly, a w tej tabelce wychodzi ze nawet 65 A na mnie powinien byc za duzy
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:54   #2002
Moody
Raczkowanie
 
Avatar Moody
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 209
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Też jestem niedawno nawrócona, mam już 2 dobrze dobrane staniki i ślinię się na następne

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
OSTRZEŻENIE: Oglądanie zdjęć zamieszczanych przez dziewczyny staników grozi impulsywnymi zakupami. Ja już to przerobiłam w piątek
Też to zauważyłam :P Po tych ostatnio zamieszczonych przez pushit zdjęciach toffino i flamenco stwierdziłam, że muszę je mieć Tylko przydałoby się pierwsze trochę zaoszczędzić
Moody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:06   #2003
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

przed chwilą kupiłam kolejny stanik okazja była 0,99 Ł+1,5 Ł wysyłka.
Tym razem padło na Gossarda 30G. Mam jeden stanik tej firmy w roz. 32F i jest okej. Więc może i ten będzie udany

Mam jeszcze kilka na oku, może któryś okaże się dobry
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gossard.jpg (24,0 KB, 42 załadowań)
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:12
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:10   #2004
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

[quote=Juś;10899937]
Podobają mi się biustonosze firmy Gorteks, wiecie może jak z jakością? Widze, że nie są drogie dlatego pytam quote]
ja niedawno kupiłam bardzo tanio model rapsody, fajny jest
Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość
To pewnie źle wpływa na kondycję biustu. Ale chyba u niewielu dziewczyn się tak dzieje? Słyszałam o tyciu, plamach po opalaniu, ale informacje o rosnącym biuście przeoczyłam.
u mnie oprócz wzrostu piersi nie było nic innego
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:16   #2005
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

tak troszeczkę z inne beczki

Zdjęcie modelki w panache aragon

Edit. Widzę, że napis wizaż zasłonił to co najlepsze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1ff1_1.jpg (17,0 KB, 107 załadowań)
__________________



Edytowane przez tootsie
Czas edycji: 2009-02-09 o 21:17
tootsie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 21:45   #2006
Gosiaq
Raczkowanie
 
Avatar Gosiaq
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 370
GG do Gosiaq Send a message via Skype™ to Gosiaq
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Hej
Zaraziłam się stanikową manią
Spędziłam cały wieczór na czytaniu o właściwym dobraniu stanika. Mam małe piersi bo 72cm pod biustem i 79 w biuście. Wg moich obliczeń powinnam nosić 65B. I w związku z tym mam prośbę do was, bo jesteście juz w tym obyte. Mogłybyście mi polecić jakiś stanik, nie całkiem miękki bo chcę przejść z "mega puch-up'ów" na te "zdrowsze", bez szoku dla moich piersi :P więc wolałabym lekko usztywniane.

Brałam pod uwagę stanik Milena "Lemon sorbet" ale przeczytałam że są ciasne pod biustem, więc nie chcę ryzykować no i tak czy inaczej jest to puch-up.
Myślę jeszcze nad TYM co wy o nim sądzicie?

Sama już nie wiem jaki będzie na mnie dobry, patrzyłam na allegro 65B to niektóre byłyby na mnie sporo za duże... Eh...
Mam nadzieję, że któraś z was poświęci chwilkę i mi pomoże. Bo naprawde sama juz nie wiem.
(Aha no i najlesza szerokość fiszbin dla mnie do ok 12cm)

Pozdrawiam
Gosiaq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:05   #2007
Aska87
Raczkowanie
 
Avatar Aska87
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 302
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Witam!

Po raz kolejny mam pytania. Zamówiłam sobie dwa staniki i niestety muszę odesłać, wstawię je żebyście waszym czujnym okiem napisały czy ok czy nie. Odsyłam bo dla mnie masakra, jesli chodzi o wygląd.

Pod biustem mam 73, w biuście 94. Staniki są 30FF

Pierwszy to freya retro, drugi to loving moments. Niestety odby dwa odpodają. Pierwszy okropnie zabudowany. Drugi robi mi kaczy dziób w bluzce i odstaje trochę. Co myślicie???
Zdecydowanie zostawiłabym LM

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Muszę to jeszcze przemyśleć. Co do retro to jestem pewna że nie chcę. A mam pytanie co do mileny. czy ona na taki biust będzie ok. Bo niby rozmiary są większe, ale jakoś nie wiem. Bardzo podoba mi sie

http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=367
http://www.milena-bielizna.pl/shop/?pro=view&item=373

i parę innych też bym wybrała. W ich wyszukiwarce rozmiarów wyszło mi na granicy 75C-D ale domyślam sie że 75 będzie dużo za luźne. W co najlepiej celować. 65 H czy I ??

Edit: Jeszcze jedno, właśnie odstawiłam tabletki anty i jestem przekonana że biust mi się zmniejszy. I wtedy LM będzie jeszcze bardziej odstawał. Poza tym mam wrażenie jak go noszę to co chwilę poprawiam ramiączka... ehh nie wiem
one rzeczywiscie sa ścisle. normalnie nosze 60, a z nich wzielam 65 i ciagle zapinam na pierwsza hawtke. selwestrine mysle ze jest normalno-miseczkowe flamenko wydaje mi sie ciut mniejsze

Cytat:
Napisane przez Juś Pokaż wiadomość
Chciałabym jeszcze coś napisać jeśli mogę 2 dni po zakupie biustonosza 70D powiedziałam o tym znajomej. Była w szoku, że kupiłam stanik z taka miseczką. Wtedy powiedziałam jej dlaczego właśnie taki.. i ona powiedziała mi, że 3 dni temu też kupiła sobie biustonosz w rozmiarze 75B.. najgorsze jest to, że jest 2 razy drobniejsza ode mnie. Nosi bluzki w rozmiarze S a ja M czasem L. Cały dzień chodziła za mna i zaczęła żałowac, że kupiła sobie zły rozmiar.. Szkoda, że dowiedziała się o tym fakcie. Posłałam jej linka do tego tematu i powiedziała, że nastepnym razem dostosuje się do Waszych rad

W ogóle szokująca jest wiedza pań w sklepach z bielizną na temat rozmiarów.. nie mogłam się powstrzymac po przeczytaniu tego tematu i poszłam do jednego sklepu żeby sprzedawczyni dobrała mi rozmiar sama. Zmierzyła mnie i powiedziała że zaraz pokaże mi 80B i 80C Poprostu szok.. zaczelam sie kłocic dlaczego daje mi 80 jesli pod biustem mam 73! niestety odpowiedzi się nie doczekałam i wyszłam ze sklepu.. Nigdy więcej tam nie wrócę

Teraz muszę uzupełnić swoją garderobę bo wyrzuciłam aż 6 źle dobranych biustonoszy i zostały mi tylko 2
Podobają mi się biustonosze firmy Gorteks, wiecie może jak z jakością? Widze, że nie są drogie dlatego pytam

Ale się rozpisałam..
Chyba bede teraz niedobra ale przy 73 pod biustem to raczej wylacznie obwod 65.

Cytat:
Napisane przez Gosiaq Pokaż wiadomość
Hej
Zaraziłam się stanikową manią
Spędziłam cały wieczór na czytaniu o właściwym dobraniu stanika. Mam małe piersi bo 72cm pod biustem i 79 w biuście. Wg moich obliczeń powinnam nosić 65B. I w związku z tym mam prośbę do was, bo jesteście juz w tym obyte. Mogłybyście mi polecić jakiś stanik, nie całkiem miękki bo chcę przejść z "mega puch-up'ów" na te "zdrowsze", bez szoku dla moich piersi :P więc wolałabym lekko usztywniane.

Brałam pod uwagę stanik Milena "Lemon sorbet" ale przeczytałam że są ciasne pod biustem, więc nie chcę ryzykować no i tak czy inaczej jest to puch-up.
Myślę jeszcze nad TYM co wy o nim sądzicie?

Sama już nie wiem jaki będzie na mnie dobry, patrzyłam na allegro 65B to niektóre byłyby na mnie sporo za duże... Eh...
Mam nadzieję, że któraś z was poświęci chwilkę i mi pomoże. Bo naprawde sama juz nie wiem.
(Aha no i najlesza szerokość fiszbin dla mnie do ok 12cm)

Pozdrawiam
wychodzi 65B. Niestety tej firmy nie znam wiec nie doradze

Edit: tu jest dosc duzy wybór staników w rozmiarze 65B (30B) http://www.figleaves.com/uk/home.asp
__________________
65/84 = 28(60)E
w końcu mam dobrze dobrany stanik https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=294725

Edytowane przez Aska87
Czas edycji: 2009-02-09 o 22:09
Aska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 22:06   #2008
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez tootsie Pokaż wiadomość
tak troszeczkę z inne beczki

Zdjęcie modelki w panache aragon

Edit. Widzę, że napis wizaż zasłonił to co najlepsze
oj tak... nowy stanik i na silownie cwiczyc plecy, bo inaczej kaplica
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 23:34   #2009
nelyen
Zadomowienie
 
Avatar nelyen
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 761
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Gosiaq - ewentualnie możesz próbować też 60D, jeśli obwód rozciągliwy;] chyba mogę polecić romanticę mileny, ładna, na koleżance, na którą dobierałam wyglądała świetnie;]
__________________
bo nie ma za małych lub za dużych piersi

Więc nie za cnoty i charakter nagrodą jest miłość i nie za posłuszeństwo ani lojalność, ale za wdzięk i niepokorność, za życie samo w sobie w całej jego oczywistości. Wielka jest bowiem w nas potrzeba kochania.

Julia Hartwig, Kot Maurycy
nelyen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 23:35   #2010
marti1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 48
Dot.: Nosimy dobrze dobrane biustonosze! A Ty?

Cytat:
Napisane przez luizka__ Pokaż wiadomość

To pewnie źle wpływa na kondycję biustu. Ale chyba u niewielu dziewczyn się tak dzieje? Słyszałam o tyciu, plamach po opalaniu, ale informacje o rosnącym biuście przeoczyłam.
Rzeczywiście, trochę źle wpływa. Już 2 razy biust rósł i malał od odstawiania i ponownego brania tabletek. Na początku biust urósł z 70C na 70D(wg starej rozmiarówki ), a potem malał do czegoś pomiędzy tymi dwoma rozmiarami. Teraz jestem w okresie przejściowym i mam trochę staników na oku i nie wiem czy je zamawiać czy wstrzymać się jeszcze.

Na razie mam Freyę Arabellę 60E, Freyę Cassie 60F i Inferno 60F, ale zapatruję się na Toffino i Flamenco z Mileny :P
Jak oglądam zdjęcia, które tu wrzucacie, to mam ochotę od razu coś zamówić. I widzę, że nie jestem sama

Tak w ogóle to wydaje mi się że od chodzenia w dobrych stanikach (tzn. ciasnych) zmniejszyły mi się żebra w miejscu obwodu stanika i mam mostek wciśnięty od fiszbin. Dziwne, bo nie czuję, żeby staniki mnie strasznie uwierały.
marti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:02.