Ważne ogłoszenie Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-31, 09:14   #211
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
No ale ok, powiedzmy że było misunderstanding
był, był wydaje mi się, że po prostu zasugerowałaś się wypowiedzią Fresy, a sama od razu byś załapała co i jak
Pamiętać każdej wypowiedzi nie musisz, ale no kurdęęę to było dosłownie cztery posty pod Twoim postem
Cytat:
Napisane przez Kmee Pokaż wiadomość
- kilka osób tutaj nie chciało aby ktoś sobie pisał w podpisie takie rzeczy (nie wiem czemu )
hehe

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-03-31 o 09:21 Powód: dopisek
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:07   #212
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez aga01 Pokaż wiadomość
Mnie podkreślone słowa w poście wcale nie przeszkadzają, nawet w moich postach. Bo wychodzę z założenia, że każda myśląca osoba wpadnie na pomysł, że to nie ja coś reklamuję ino jest to przydzielane 'systemowo'. Sama czasami najeżdżam na jakieś podkreślone słowo, które zauważę i parę razy nawet skorzystałam i weszłam na taką ukrytą stronkę.

Edit: nawet niedawno miałam podkreślone słowo 'hiszpańskiego' pod nikiem i wlazłam pooglądać oferty wycieczek do Hiszpanii.
Zgadzam się
Nawet uważam to za jedną z łagodniejszych form reklamy. Bardziej działające na nerwy są wyskakujące, grające, a już te z uciekającym krzyżykiem

Konto premium... nie wiem jak to ugryźć. Osobiście z nich nie korzystam [chyba raz na gronie, z ciekawości. po wygaśnięciu nie przedłużyłam] - konto podstawowe mi w zupełności wystarcza. Mam kilka kont na różnych portalach, gdzie przy rejestracji trzeba było wpłacić jakąś sumę [jednorazowo], zdarza mi się wpłacić coś w wyniku apelu portalu o dotację. Tak naprawdę nie wiem, co skłoniłoby mnie do wykupienia konta premium... motylki, kotki w podpisach dla mnie mogą latać - i tak wyłączyłam tę opcję O już wiem! Mogłabym zapłacić za dostęp do większej ilości fajnych emotek [np. takich jakie są na deviantart.com]
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif _kiss_me__by_bad_blood.gif (17,7 KB, 118 załadowań)
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 11:26   #213
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Tak naprawdę nie wiem, co skłoniłoby mnie do wykupienia konta premium... motylki, kotki w podpisach dla mnie mogą latać - i tak wyłączyłam tę opcję O już wiem! Mogłabym zapłacić za dostęp do większej ilości fajnych emotek [np. takich jakie są na deviantart.com]
yup zgadzam się w całej rozciągłości... mi też strasznie brakuje jakiś fajowych emotek
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif russian.gif (12,1 KB, 119 załadowań)
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 13:23   #214
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Mogłabym zapłacić za dostęp do większej ilości fajnych emotek [np. takich jakie są na deviantart.com]
Eeee tam. Zapłacić za większą ilość emotek?? Może wystarczy, jak się wszystkie zaczniemy uśmiechać o emotki do Złosia, to Aguś go szybko pogoni, żebyśmy się przestały tak szczerzyć hihi..

---------- Dopisano o 14:23 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

A swoją drogą, to emotki chyba mogą zaczekać? Jest dużo pracy przy dogładzaniu ostatnich zmian...
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 08:50   #215
koKOro
Zakorzenienie
 
Avatar koKOro
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 159
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

też sobie jeszcze kombinowałam na temat sposobów wspomagania Wizażu

może jakaś wypożyczalnia wypasionych avatarów, ogólnie sama bym nie korzystała, ale może są osoby, które nie mają pomysłu i chciałyby jakiś fajny i nie wiem też jakie są możliwości z wysłaniem sms-a i pobraniem avatara ?

od razu chciałam zaznaczyć, że nawet jak pomysł jest bzdurny - to uważam, że trzeba rzucać pomysłami, bo z tego mogą się zrodzić, następne lepsze (taka burza mózgów), a wiele osób ma jednak tendencje do krytykowania, negowania wszystkiego, ale samemu nie kiwnięcia palcem
__________________
narysuj mi baranka...

zakorzenienie
koKOro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 11:47   #216
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Emotki dodam, ale na pewno nie w tym tygodniu - kalendarz jest już*full.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-01, 15:42   #217
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Emotki dodam, ale na pewno nie w tym tygodniu - kalendarz jest już*full.
o wooooow!!! Kocham Cie
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 16:03   #218
mesarka
MUSEarka
 
Avatar mesarka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Rivia
Wiadomości: 10 557
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Emotki dodam, ale na pewno nie w tym tygodniu - kalendarz jest już*full.
hurrrraa
__________________
Muse
21.08.2010 Kraków CLMF
28.08.2011 Reading Festival
23.11.2012 Łódź
14.07.2013 Berlin
14.06.2015 Warszawa OWF

21.08.2016 Kraków LMF
22.06.2019 Kraków
mesarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 18:54   #219
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Oj przydałby się chociaż lifting szukajce, nie, żeby była brzydka, co nie , ale prawie kazdemu przydałoby się iść z postępem.
Miejmy nadzieję, że linki w tekście zdadzą egzamin.
Na początku, gdy sie pojawily, pomyslałam sobie, łot kajnd of szit, oczywiście, ale jako, że rozumiem, że te rozmaite zagranamiczne piękne serwerki na powietrze w środku nie liczą, wortal potrzebuje masełka, co by nie skrzypiał, to to np. rozumiem pod pojęciem kompromis.
Wprawdzie , dziś kilka, jutro kilkanaście, pojutrze kilkadziesiąt , ale, naprawdę, nie martwmy się na zapas.




Natomiast w kwestii będącej w fazie projektu dotyczacej opłat za uwolnienie od reklam. Mocno tu kontrowersyjna sprawa dla mnie. A dlaczegoż to.

Bo tak jak mozliwości techniczne sprzętu i oprogramowania pozwalają internautom i kreatorom internetu na coraz większe pole do popisu, tak w ślad za tym idzie coraz większe pole do popisu dla reklam i ich emisariuszy.
Nie interesuję się tym tematem, wciąż, jak sprawa wygląda od strony prawnej, ale mam wrażenie, że od strony prawnej żadnej regulacji dotąd nie ma, i wolna amerykanka procentuje tym, że nie da się wspólcześnie przeglądac sieci bez programów blokujacych.Czy mylę się?
Kiedyś, nie tak znowu szalenie dawno , to po prostu byly reklamy, mniej lub bardziej natretne, ale tylko reklamy.
Teraz to jest cała masa reklam, do tego nie dających się zamykać , z uciekającym krzyżykiem (szczyty bezczelności); o nagłym ryczeniu i zawalaniu ekranu i czekaniu, aż okno po n-sekundach zmaleje tak, by dało się zamknąć (o ile się da, a nie łaskawie samo ma to zrobić), czy skakaniu ramki, odwracającym uwagę od tekstu, nie ma co wspominać.

Dlatego, dla mnie wprowadzanie opłat za korzystanie z wortalu (wortali) bez reklam byłoby nieporozumieniem. Sama długo nie instalowałam adbloka (jak dlugo wstyd się wręcz przyznać), aż w końcu przyszedł taki moment, że nie dało, no nie dało się nie poświęcić tych paru minut na rozwiązanie tego problemu. I teraz taki user miałby być karany ograniczeniami typu niewyświetlanie zdjęć, dlatego, że oferodawcy nie stosują umiaru?? Blokery to nie wymysl użyszkodników , którym się nudziło , tylko odpowiedź na pchający się drzwiami i oknami syf, oczywista oczywistość.

O ile w zupełności się nie dziwię administratorom i temu, że szukają rozwiązań, kombinują (okreslenie w pozytywnym tego slowa znaczeniu), co by tu podziałać, żeby i wilk syty i owca cała - o tyle niektorym Wam, koleżanki, tak predko wyciagającym portfele na stół - dziwię się, i tu już bardzo.

Wpadłyście na to, że tego rodzaju tematy czytają czy przeczytają nie tylko strony bezpośrednio zaangażowane, ale wszelkiego rodzaju lobbyści i inni specjaliści od marketingu i takich tam?
I tak skrzętnie deklarujecie, że zapłacicie - za co? Za tzw. święty spokój??? Za to, by Wam pozwolono coś przeczytać a nie tylko karmic głowę zachętami producentów?
No podziwiam, zaiste podziwiam.
Za co równie ochoczo zapłacicie za 3 lata np., za wyszukiwarkę? I np. firmie, która oferuje dobra jakość usług, owszem, ale której politykę gromadzenia danych uzytkownikow osobiście uważam za, łagodnie okreslając, kontrowersyjną?
Za co innego np..? Za to, żeby w telewizji pozwolili Wam obejrzeć trwający 2 godziny film - w 3, a nie w 4?
Bo ja jednak myślę, że to taki pierwszy lepszy wydawca artykulu sponsorowanego powinien byc mi wdzięczny , gdy czytam, a nie na odwrót. I że problem reklam to powinien być problem tych, co udostępniają serwery, domeny czy co tam, a nie tych co korzystają z hostingu, i userów na koncu.



Także, zacznijcie dziewczyny szanować siebie jako konsumentów, nie bądźcie jedynie dojnymi krowami. Poza tym, może dla Was to jest symboliczna zlotówka, ale może nie zdajecie sobie sprawy z tego, że przeciętny internauta siedzi w miesiącu na więcej niż jednym adresie. Tu złotóweczka, tam 2. I abonamencik oczywiście. Nic, tylko płacić, płacić.

Osobiście nie wiem, czy zdecydowałabym się na takie płatne konto, uwalniające za to od multimedialnych niespodzianek. Zależy od wygody, oczywiście, ale zważywszy na to, że 90 % zdjęc kompletnie nie musiałoby mnie interesować, mozliwe, że w zupelnosci odpuściłabym sobie tematy z cyklu: kupić to? A jak mi w tym? A pokaż okładkę ksiązki? - A ladna ta moja dziergotka? (3 pierwsze jako kompletnie przecież mnie nieinteresujące, ostatni - niezbyt interesujący w wykonaniu amatorów, a w wykonaniu bardziej profesjonalnym - do odnalezienia w galeriach, np).

Także, zastanówcie sie tak na przyszłość, drogie Panie, czy na pewno chcecie, aby pokolenie Waszych wnuków czy dzieci płaciło mandaty np. za psucie puszczeniem bączka powietrza, bo absurdy zazwyczaj do tego typu rozwiązań prowadzą.
Oj. I znów wyszło długo. Przepraszam.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:32   #220
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Trochę mnie nie było i przeżyłam lekki szok związany z reklamą adidasa, wyświetla mi się na każdej stronie, którą otworzę przez to straciłam w ogóle ochotę na czytanie i przeglądanie forum, gdyż ciągle muszę zamykać tą durną reklamę. Powiedzieć, że jest ona nachalna, to mało.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 19:33   #221
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
Emotki dodam, ale na pewno nie w tym tygodniu - kalendarz jest już*full.
THX

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Natomiast w kwestii będącej w fazie projektu dotyczacej opłat za uwolnienie od reklam. Mocno tu kontrowersyjna sprawa dla mnie. A dlaczegoż to.

Bo tak jak mozliwości techniczne sprzętu i oprogramowania pozwalają internautom i kreatorom internetu na coraz większe pole do popisu, tak w ślad za tym idzie coraz większe pole do popisu dla reklam i ich emisariuszy.
Nie interesuję się tym tematem, wciąż, jak sprawa wygląda od strony prawnej, ale mam wrażenie, że od strony prawnej żadnej regulacji dotąd nie ma, i wolna amerykanka procentuje tym, że nie da się wspólcześnie przeglądac sieci bez programów blokujacych.Czy mylę się?
Kiedyś, nie tak znowu szalenie dawno , to po prostu byly reklamy, mniej lub bardziej natretne, ale tylko reklamy.
Teraz to jest cała masa reklam, do tego nie dających się zamykać , z uciekającym krzyżykiem (szczyty bezczelności); o nagłym ryczeniu i zawalaniu ekranu i czekaniu, aż okno po n-sekundach zmaleje tak, by dało się zamknąć (o ile się da, a nie łaskawie samo ma to zrobić), czy skakaniu ramki, odwracającym uwagę od tekstu, nie ma co wspominać.

Dlatego, dla mnie wprowadzanie opłat za korzystanie z wortalu (wortali) bez reklam byłoby nieporozumieniem. Sama długo nie instalowałam adbloka (jak dlugo wstyd się wręcz przyznać), aż w końcu przyszedł taki moment, że nie dało, no nie dało się nie poświęcić tych paru minut na rozwiązanie tego problemu. I teraz taki user miałby być karany ograniczeniami typu niewyświetlanie zdjęć, dlatego, że oferodawcy nie stosują umiaru?? Blokery to nie wymysl użyszkodników , którym się nudziło , tylko odpowiedź na pchający się drzwiami i oknami syf, oczywista oczywistość.

O ile w zupełności się nie dziwię administratorom i temu, że szukają rozwiązań, kombinują (okreslenie w pozytywnym tego slowa znaczeniu), co by tu podziałać, żeby i wilk syty i owca cała - o tyle niektorym Wam, koleżanki, tak predko wyciagającym portfele na stół - dziwię się, i tu już bardzo.

Wpadłyście na to, że tego rodzaju tematy czytają czy przeczytają nie tylko strony bezpośrednio zaangażowane, ale wszelkiego rodzaju lobbyści i inni specjaliści od marketingu i takich tam?
I tak skrzętnie deklarujecie, że zapłacicie - za co? Za tzw. święty spokój??? Za to, by Wam pozwolono coś przeczytać a nie tylko karmic głowę zachętami producentów?
No podziwiam, zaiste podziwiam.
Za co równie ochoczo zapłacicie za 3 lata np., za wyszukiwarkę? I np. firmie, która oferuje dobra jakość usług, owszem, ale której politykę gromadzenia danych uzytkownikow osobiście uważam za, łagodnie okreslając, kontrowersyjną?
Za co innego np..? Za to, żeby w telewizji pozwolili Wam obejrzeć trwający 2 godziny film - w 3, a nie w 4?
Bo ja jednak myślę, że to taki pierwszy lepszy wydawca artykulu sponsorowanego powinien byc mi wdzięczny , gdy czytam, a nie na odwrót. I że problem reklam to powinien być problem tych, co udostępniają serwery, domeny czy co tam, a nie tych co korzystają z hostingu, i userów na koncu.



Także, zacznijcie dziewczyny szanować siebie jako konsumentów, nie bądźcie jedynie dojnymi krowami. Poza tym, może dla Was to jest symboliczna zlotówka, ale może nie zdajecie sobie sprawy z tego, że przeciętny internauta siedzi w miesiącu na więcej niż jednym adresie. Tu złotóweczka, tam 2. I abonamencik oczywiście. Nic, tylko płacić, płacić.

Osobiście nie wiem, czy zdecydowałabym się na takie płatne konto, uwalniające za to od multimedialnych niespodzianek. Zależy od wygody, oczywiście, ale zważywszy na to, że 90 % zdjęc kompletnie nie musiałoby mnie interesować, mozliwe, że w zupelnosci odpuściłabym sobie tematy z cyklu: kupić to? A jak mi w tym? A pokaż okładkę ksiązki? - A ladna ta moja dziergotka? (3 pierwsze jako kompletnie przecież mnie nieinteresujące, ostatni - niezbyt interesujący w wykonaniu amatorów, a w wykonaniu bardziej profesjonalnym - do odnalezienia w galeriach, np).

Także, zastanówcie sie tak na przyszłość, drogie Panie, czy na pewno chcecie, aby pokolenie Waszych wnuków czy dzieci płaciło mandaty np. za psucie puszczeniem bączka powietrza, bo absurdy zazwyczaj do tego typu rozwiązań prowadzą.
Oj. I znów wyszło długo. Przepraszam.
Poruszyłaś bardzo ciekawą kwestię. Niczego więcej nie mogłabym dodać do Twojej wypowiedzi.
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-02, 20:32   #222
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Ładnie.
Przypomina mi sie historia jak taki gościu przy kasie się wykłócał ze musi zaplacić za reklamówkę (z nazwą sklepu) twierdząc uparcie ze to sklep ma mu płacić ze on z nią będzie chodził i ich reklamował.
W sumie?


Może Złośliwiec zrobi sondę kto i za co będzie płacił ja już się mogę określić-nie zapłacę ani 50 gr.Dla zasady.
Ci co nie zapłacą pewnie dostaną po dupie albo po oczach taką dawką reklam ze oczopląs gwarantowany a uciekające krzyżyki to będzie się z rozrzewnieniem wspominać, takie nastaną majstersztyki
Tak mi się do tej pory wydawało ze siedząc tu i będąc jedną z 158156562 wizażanek jakoś wspomagam portal.Na tym etapie jeszcze z reklami mogę zyć i uwaga nie mam Adblocka.Mało?

Te ktore takie chętne(całe pare osób ) do płacenia niech się zastanowią co dalej ,za co jeszcze zapłacą?Po wyszukiwarce pewnie też coś będzie do remontu itd itp


A Hultaj ma rację.Świętą rację.
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 21:43   #223
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Głos rozsądny.. ale obawiam się, że nie da rady zawrócić wiosłem rzeki..
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 22:09   #224
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Zgadzam się z Hultajem i nie zgadzam.
Jeśli ktoś chce unowocześnić portal to naturalne, że musi za to zapłacić. Jestem za nową wyszukiwarką, jeśli wyjściem ma być konto premium, dlaczego nie? Każdy sam zdecyduje czy z tego skorzysta czy nie [tak jak o tym, czy wchodzić na w. czy też nie]. Brak reklam mnie nie przekonuje, oglądanie załączników również... emotki - jestem ich kolekcjonerem
Ja czekam na propozycję.
Wydaje mi się jednak, że opłacanie portalu przez użytkowników jest niekorzystne dla samego portalu. Użytkownik płacący już nie musi prosić, on już może żądać - płacę wymagam.

Edytowane przez amistad.k.m.s
Czas edycji: 2009-04-02 o 22:25
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 23:04   #225
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Ja jedynie odniosę się do polityki prywatności netsprinta.
Ich konkurencja, choćby google, twierdzi, że mają super politykę. Problem polega na tym, że nikt jej nie zna tak naprawdę i dochodzi do tego, że rządy niektórych krajów interesują się tym tematem.

Dlatego mając do wyboru wielkie Dżi i małe N, wybieram małe. Litera to rzecz wtórna.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 05:51   #226
Kattarina
Zakorzenienie
 
Avatar Kattarina
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 826
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Widze, ze dyskusja wre i pomyslalam, ze tez zostawie tu swoje 3 grosze

Podkreslone linko-reklamy w postach mi w ogole nie przeszkadzaja, ale to zapewne dlatego, ze mnie niewiele tego typu, drobnych rzeczy przeszkadza w zyciu- przyjmuje je jako koniecznosc i nie poswiecam energii na walke z nimi.

Natomiast wiem, ze gdybym musiala zaplacic choc 50groszy za korzystanie z Wizazu- nie zrobie tego I wcale nie chodzi mi o same pieniadze czy zaufanie, (poniewaz nie mam oporow przed wplacaniem sporych nawet kwot na konta obcych osob, poznanych m.in. "na" Wizazu), a o utrate poczucia wolnego wyboru oraz, w pewnym stopniu, prywatnosci. Podkreslam: "poczucia", bo zdaje sobie sprawe z tego, ze juz teraz, gdy Administracja nie zna moich dokladnych danych personalnych, nie jestem tu osoba anonimowa, a moje dane komputerowo-internetowe nie sa tajemnica, np. dla Moderatorek.
Jednak wiem, ze tak naprawde nie musze sie niczym legitymowac, by wpasc i powiedziec "czesc" kilku kolezankom, z ktorymi sie na Wizazu trzymam. "Przychodze" na Wizaz wowczas, gdy mam ochote i sily, a nie dlatego, ze wisi nade mna swiadomosc, (prawie jak miecz Damoklesa), ze oplacilam i teraz przeciez musze wykorzystac to, co mi przysluguje- w ramach wykupionego "abonamentu"

Co do samej "wypasionej" wyszukiwarki- ja osobiscie jej nie potrzebuje.
Wiem, ze brzmie ja troll, ale moje podejscie bierze sie zapewne z tego, ze najwiecej udzielam sie na dosc specyficznym podforum: Perfumy i zauwazylam, ze wiecej zostawiam tam "swojej wiedzy" zdobytej poza portalem Wizaz.pl, nizli sama znajduje.
Mysle, ze podstawe moich poszukiwan informacji w necie wciaz stanowia np. Google, a Forum Wizaz.pl jest miejscem towarzyskich spotkan z internetowymi Kumpelkami i Kumplami.
Kattarina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 07:12   #227
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

słuchajcie, ja nie używam adblocka tylko flashblocka, wiec reklamy niby sa ale tych ryczacych nie widze chyba ze sobie wlacze;] wiec zdjecia widze.
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:32   #228
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Nie ulega najmniejszej wątpliwości - powtarzam się teraz - że nie wprowadzimy ani grama opłat za dostęp lub jakieś funkcje portalu.

Jedynym rozważaniem jest opłata za konto, przy którym nie są*emitowane reklamy. Podkreślam - rozważaniem. Niczym więcej.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 08:41   #229
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Dokładnie. Z tym tematem. ;-) No i własnie niech sobie twierdzi, mnie wystarczy co mają w regulaminach, czy to gdy chcesz dżi-cztę, dżierfa, czy dżikroma , dlatego ja np. wolę zrezygnować z tych produktów, trudno. Choć zdaję sobie sprawę, że przed pewnymi, hm, procedurami, i tak się nie ucieknie , ale żeby jeszcze to tak oficjalnie samemu klepnąć...
W kwestii rozważań tak sobie to też traktuję. A za konto premium typu więcej emotek, blogów, albumów, różnych wodotrysków , nie zapłaciłabym wcale, bo są mi te rzeczy często zbędne.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2009-04-03 o 08:44
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-03, 10:19   #230
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
więcej emotek, blogów, albumów, różnych wodotrysków , nie zapłaciłabym wcale, bo są mi te rzeczy często zbędne.
mi szczególnie emotki są zbędę, mam ich tyle, że aż się wstyd przyznać choć od jakiegoś czasu się ograniczam, kiedy dostałam cynk, że na pewnym forum są świetne emotki [tak, zakładałam konto na forum dla emotek]. Forum okazało się czysto pornograficzne, a mój organ wzrokowy dostał traumy... ale jak widać ile wychodzi z mojego ograniczania

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:08 ----------

Dodam jeszcze tylko, że konto premium to gadżet - niekoniecznie przydatny, ale dlaczego nie? To tak jak kupienie książki w twardej oprawie, mając do wyboru tańszą w miękkiej okładce.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 10:50   #231
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Wiecie co, mam wrażenie że macie rację. Przeszkadzały niektórym reklamy w postach to wyszedł pomysł z kontami premium, ale jak się okazało że większość te reklamy nie obchodzą i nie mają zamiaru płacić za premium to pojawiły się te wielkie reklamy Adidasa i czegoś jeszcze, ryczące, z uciekającym krzyżykiem, na cały ekran. Otwieram 15 stron nieczytanych wątków, cisza w pokoju, współlokatorki śpią i nagle - wyjąca reklama. I muszę przebiec 15 stron żeby ją znaleźć i zamknąć. Złośliwcu, Ago, to już jest nie fair... Dopiero co mówiliście że dajecie reklamy kontekstowe żeby nas nie zasypywać tymi warczącymi, a teraz...?
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 11:12   #232
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Wiecie co, mam wrażenie że macie rację. Przeszkadzały niektórym reklamy w postach to wyszedł pomysł z kontami premium, ale jak się okazało że większość te reklamy nie obchodzą i nie mają zamiaru płacić za premium to pojawiły się te wielkie reklamy Adidasa i czegoś jeszcze, ryczące, z uciekającym krzyżykiem, na cały ekran. Otwieram 15 stron nieczytanych wątków, cisza w pokoju, współlokatorki śpią i nagle - wyjąca reklama. I muszę przebiec 15 stron żeby ją znaleźć i zamknąć. Złośliwcu, Ago, to już jest nie fair... Dopiero co mówiliście że dajecie reklamy kontekstowe żeby nas nie zasypywać tymi warczącymi, a teraz...?
1. Nie my emitujemy reklamy, ale nasz dom mediowy. Jeśli dochodzi do nadużyć - piszemy i się awanturujemy o wyłączenie ryczących reklam.
Dlatego, jeśli coś ryczy - muszę wiedzieć reklama jakiej firmy. Piszę. Oni wyłączają.

2. Wskaż mi gdzie napisaliśmy, że reklama intertekstowa ma zastąpić reklamę banerową, bo jakoś nie mogę sobie tego przypomnieć.

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 11:24   #233
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

e, mnie nic nie ryczy. oprocz dziecka, ale jej jak sadze nie da sie wylaczyc czy zastapic tekstem?

jesli przychod, dochod ( z ekonomia kiepsko u mnie i terminami takowymi) z reklam pozwala wam adm droga utrzymac portal to tylko chwalic boga i was ze nie jestescie zmuszeni do wprowadzenia plantych kont. dobre zarzadzanie, ot co
sportowcy na koszulkach tez maja reklamy
jeden nawet biegal ostatnio na golasa po paryzu w celu zdobycia sponsora
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 12:50   #234
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
e, mnie nic nie ryczy. oprocz dziecka, ale jej jak sadze nie da sie wylaczyc czy zastapic tekstem?

jesli przychod, dochod ( z ekonomia kiepsko u mnie i terminami takowymi) z reklam pozwala wam adm droga utrzymac portal to tylko chwalic boga i was ze nie jestescie zmuszeni do wprowadzenia plantych kont. dobre zarzadzanie, ot co
sportowcy na koszulkach tez maja reklamy
jeden nawet biegal ostatnio na golasa po paryzu w celu zdobycia sponsora
Czyżbyś sugerowała, że ktoś z w. powinien przebiegnąć się po... khem... Warszawie (też stolica) na golasa? Biegał, czyli mężczyzna... ciekawe kto to by był z w.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:11   #235
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

to ja proponuję, żeby Wizażanki pobiegały na golaska, sponsoring murowany.
ja mogę co najwyżej trafić do wariatkowa...
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 14:18   #236
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Na pewno się nie doceniasz.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 20:54   #237
elkiza81
Zakorzenienie
 
Avatar elkiza81
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 335
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
to ja proponuję, żeby Wizażanki pobiegały na golaska, sponsoring murowany.
ja mogę co najwyżej trafić do wariatkowa...
Skąd taka skromność?
__________________
27.02.2019
Publikacja pierwszego utworu na forum wizaz.pl
elkiza81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 21:39   #238
Kmee
Zakorzenienie
 
Avatar Kmee
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 5 071
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
to ja proponuję, żeby Wizażanki pobiegały na golaska, sponsoring murowany.
ja mogę co najwyżej trafić do wariatkowa...
a to świntuszek

Ojej sprawa jest prosta, część osób nie chce konta premium, nie widzi sensu jego wykupienia i tego nie zrobi - za nich będą płacić reklamodawcy
Druga część ma w pupie reklamodawców, woli sama się "dorzucić na tacę" i wykupując konto zapewnić sobie święty spokój
Jedno z drugim absolutnie nie koliduje więc zastanawianie się tak czy tak nie ma sensu. Najlepiej dać ludkom wolny wybór i tyle

Edytowane przez Kmee
Czas edycji: 2009-04-03 o 21:41
Kmee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 16:06   #239
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
to ja proponuję, żeby Wizażanki pobiegały na golaska, sponsoring murowany.
ja mogę co najwyżej trafić do wariatkowa...
Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Na pewno się nie doceniasz.
Nie no, padłam
...

Czytam zaległe posty i czytam i chciałam przypomnieć dziewczynom, że podkreślane wyrazy, pod którymi są reklamy miały/mają być po to, by forum (CZY KWC TEŻ??) miało ekstremalnie wypasioną wyszukiwarkę, która 'zgaduje' co chcemy znaleźć

Hultaj popieram Twoją długą wypowiedź dot.. reklam i opłat
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-06, 18:02   #240
magda s.
Zakorzenienie
 
Avatar magda s.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 7 545
Dot.: Linki w postach - testy i szukanie kasy na nową wyszukiwarkę

Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
1. Nie my emitujemy reklamy, ale nasz dom mediowy. Jeśli dochodzi do nadużyć - piszemy i się awanturujemy o wyłączenie ryczących reklam.
Dlatego, jeśli coś ryczy - muszę wiedzieć reklama jakiej firmy. Piszę. Oni wyłączają.

2. Wskaż mi gdzie napisaliśmy, że reklama intertekstowa ma zastąpić reklamę banerową, bo jakoś nie mogę sobie tego przypomnieć.

a jaki dom mediowy Was obsluguje? to chyba nie jest tajemnica...?
magda s. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.