Mikołajkowe dzieciaczki 2007 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-03-11, 10:04   #2641
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 837
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość

Lea, to moze z Bubblem sie tu do mnie wybierzesz?
Cytat:
Napisane przez bubbel Pokaż wiadomość
Lea wlasnie moze sie ze mna wybierzesz???
Bardzo chetnie, ale jak zobaczylam to: http://ojp.nationalrail.co.uk/en/pj/jd2 to mi sie odechcialo ze wzgledu na Oliviera i pomyslec, ze samochod stoi przed domem a ja nie mam prawa jazdy Tak wiec milego paplania dziewczyny
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:10   #2642
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Primavera, to moze ja po prostu tu wrzuce sklad naszego mleka, nie bedziesz musiala sama wklepywac:

( Edit; taaaaaak jasne zobaczylam odpowiedzi "Angielek" i juz nic nie wpisalam Wlasnie patrze na sklad, musze siegnac po slownik W kazdym razie jest to mleko polecane dzieciom, ktore moga miec jakies alergie i ma w skladzie prebiotyki, nucleotydy, AA i DHA, jest wzbogacane zelazem i jest bezglutenowe oczywiscie.. Ide tlumaczyc )

Bubbel, czekamy w piatek Powiedzialam juz Chomikowi A ze stacji Cie odbiore Mam tam cale 40sekund z domu Z wozkiem troche ponad minute

Lea, nie wiem o co chodzi Za daleko czy cos innego?
(Sorry, your journey planning session has been closed due to inactivity.)
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:18   #2643
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 837
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
[
Lea, nie wiem o co chodzi Za daleko czy cos innego?
(Sorry, your journey planning session has been closed due to inactivity.)

wygaslo swinstwo

Ze przesiadki najpierw jade do London Clapham Junction potem do London Victoria i stamtad dopiero do Ciebie Nie chce mi sie tak telepac z wozkiem i Olim ale sie zastanowie do wieczora, bo moze mi sie zachce Jechalysie juz pociagiem z bobasami i wozkami, jak to wyglada??
6d4d53ed507eeb0815dd3e883934f7df1af843d7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:37   #2644
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

zdemineralizowana serwatka
oleje warzywne
laktoza
odtluszczone mleko
jakies wlokna probiotykowe?? (galacto- i oligosacharydy, polifruktoza)
koncentrat bialka serwatkowego
weglan wapnia
olej rybny
chlorek potasu
potas
cytrynian ?
chlorek magnezu
wit. C
emulgator (lecytyna sojowa)
chlorek choliny ???
tauryna
siarczan zelazawy

...skoncze jak bede mogla
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 10:38   #2645
Sławka2
Wtajemniczenie
 
Avatar Sławka2
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 166
GG do Sławka2
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Dzień dobry

Ależ dziewczyny Wam fajnie - też bym sie na kawę umówiła... Mówić kto tu z Krakowa?
Póki o to herbatka laktacyjna I ciasto z jabłkami Oczywiście od jutra jestem na diecie

A Łukaszek coś nie chce mi jeść ani cyca ani flachy.. Coś tam zjada ale mało i ile gimnastyki przy tym Czytam Tracy Hogg może to mi cos pomoże bo przez to zamartwianie to kompletnie nie do życia jestem...

Ide prasować póki mały śpi - mam zaległości, że hej!

Też muszę umyć okna ale gardło mi jeszcze nawala i nie chce sie rozłożyć na amen...
No i widzę, że coraz więcej mamuś przechodzi na flaszki i tu muszę powiedzieć Celko jesteś moją idolką

Miłego dnia!
__________________
Łukaszek Adaś urodził się 26.12.2007
Ma 6 lat i 5 miesięcy i 18 dni

Jagódka Zosia urodziła się 23.09.2010
Ma 3 latka i 8 miesięcy i 21 dni
Sławka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:35   #2646
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Lea ja smigam z Nathanielem wszedzie i nie ma zadnych problemow. Wstawiasz wozek do pociagu i masz w dup.. wszystko Przemysl to, mam nadzieje, ze zmienisz zdanie i ruszysz tylek z domu

Szperrr jaki Hania rozmiar nosi???
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 12:46   #2647
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Co do karmienia piersia - to ja nie zamierzam na razie odstawiac. Za dlugo walczylam, zeby karmic (i na poczatku i potem z pogryzionymi brodawkami). Zreszta dopoki nie wroce do pracy (czyli do czerwca) to maly bedzie cyckal na pewno. Bede musiala jakos pewnie w maju go nauczyc jesc tez modyfikowane mleko, zeby mial co jesc jak mnie nie bedzie (no chyba ze da sie tak ulozyc jadlospis, ze w ciagu dnia pzez 8-9godz bedzie jadl co innego, a tylko rano, wieczorem i w nocy cyc). No chyba ze mnie czeka niebawem akcja pogryzienia sutkow jak mu zeby szybko urosna - to sie nie zarzekam ze bede karmic
a nie będziesz odciągać swojego mleczka?
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 12:53   #2648
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez szperrr Pokaż wiadomość
Primavera, to moze ja po prostu tu wrzuce sklad naszego mleka, nie bedziesz musiala sama wklepywac:

( Edit; taaaaaak jasne zobaczylam odpowiedzi "Angielek" i juz nic nie wpisalam Wlasnie patrze na sklad, musze siegnac po slownik W kazdym razie jest to mleko polecane dzieciom, ktore moga miec jakies alergie i ma w skladzie prebiotyki, nucleotydy, AA i DHA, jest wzbogacane zelazem i jest bezglutenowe oczywiscie.. Ide tlumaczyc )

)
Hmm, to zwykły NAN to raczej nie to. Są innne mleka dla dzieciaczków z podejrzeniam alergii i dla dzieci ze skazą - NAN HA, Bebilon Pepti

Tak będzie łatwiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg NAN.jpg (53,8 KB, 9 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (85,9 KB, 17 załadowań)

Edytowane przez primavera
Czas edycji: 2008-03-11 o 13:13
primavera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 14:32   #2649
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

a moje dziecię spi już 2 godzinę po spacerku
już się zaczynam nudzić
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:11   #2650
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Yoolia - wlasnie zawsze mnie zastanawia jak to robia kobitki ktore karmia tylko cycem i wracaja po 4 miesiacach do pracy. Kiedy i ile sciagaja? Moj maly bedzie mial juz skonczone 7 miesiecy (7,5) jak wroce do pracy wiec juz przynajmniej jeden posilek bedzie bezmleczny, wiec zawsze cos innego bedzie mogl jesc. Bo teraz to on jada 9-10 razy dziennie i nie wyobrazam sobie kiedy mialabym sciagac (w pracy???) i ile.. Ale na razie to jeszcze nie problem bo jeszcze do czerwca siedzimy w domku razem
Slawka - ojejku ale mi milo Musze przyznac ze klopotow z samym karmieniem mialam sporo, ale naszczescie nie z iloscia mleka (jego od poczatku bylo sporo)...

dzis bylismy znowu na 3,5 godz spacerku Na koniec maly sie obudzil i o dziwo nie krzyczal - lezal i sie przygladal

primavera - Hubercik to taki duzy chlopak. Caly czas mi sie wydawalo ze moj juz taki duzy a kolega Hubercik malutki, a tu prosze... No juz niebawem beda biegac i w pilke zagraja A tymczasem mam nadzieje ze razem poplywaja
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 16:24   #2651
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Ja zamierzam wrócić do pracy w czerwcu, Gosia bedzie miała wtedy 6 m-cy. Napewno bede sciągała w pracy, bo moje piersi wybuchną
Trzeba bedzie wymyslec jakiś rytm dnia, żeby to mleko wykorzystać bez mrożenia, a jak sie nie da to zamrozić.
Jakos damy radę
a jak trzeba bedzie to podamy butlę, wyczytałam w poradniku zywiebnia małego dziecka że dobre jest Bebiko Omneo przy przejsciu z karmienia piersią na mleczko modyfikowane. Reguluje proces trawieniai sprzyja utrzymaniu korzystnej mikroflory typowej dla o0kresu karmienia naturalnego, zapobiega wystąieniu u dziecka reakcji alergicznych, ale nigdzie nie widziałam jeszcze tego mleczka.

3,5 godzinny spacerek? Gratuluje
ja to nie mam pomysłów gdzie chodzić, idziemy do parku, który mam pod nosem i robimy kilka rundek to nam zajumuje jakies 1,5 godziny, mogłabym dłużej ale to sie robi nudne, musze wymyslić jakis nowy obiekt na spacerki


a ja własnie robię odciski rączek i stopek Gosi w masie solnej. Jakis czas temu kupiłam ramki z gliną ale ta glina do niczego się nie nadaję więc probuję z masą solną. Stopki już odbiłam, rączki sprobuje zaraz, bo własnie Gosia usnęła, może się uda
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 16:59   #2652
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Yoolia - ja wlasnie sie zaopatrzylam w Bebiko Omneo - w Carrefourze kupilam. Ale jeszcze nie korzystalam.
A Ty Yoolia tez na razie nie dokarmiasz? Tylko cyc?
Odciski w masie zrobilam jak maly mial 3 miesiace. Fajnie wyschlo i fajnie wyglada. Polecam. Dodaj maki ziemniaczanej, bedzie fajniejsze

A spacer nasz wyglada tak - ide do parku - pol godziny, czytam ksiazke przez 2 godz, spaceruje ok godzine ( lacznie z powrotem do domu)
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:17   #2653
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Yoolia - ja wlasnie sie zaopatrzylam w Bebiko Omneo - w Carrefourze kupilam. Ale jeszcze nie korzystalam.
A Ty Yoolia tez na razie nie dokarmiasz? Tylko cyc?
Odciski w masie zrobilam jak maly mial 3 miesiace. Fajnie wyschlo i fajnie wyglada. Polecam. Dodaj maki ziemniaczanej, bedzie fajniejsze

A spacer nasz wyglada tak - ide do parku - pol godziny, czytam ksiazke przez 2 godz, spaceruje ok godzine ( lacznie z powrotem do domu)
o to jak bedzie w moim carreforze to tez sie zaopatrze

Gosia teraz jest tylko na cycu, na początku troszke ją dokarmiałam na noc bo mi brakło pokarmu ale jakos udało mi sie rozhuśtać laktację
a niedługo zaczniemy wprowadzać nowe pokarmy, bo Gosia niedawno dopiero 3 miesiące skonczyła.

własnie pamiętam, że robiłaś te odciski, nawet fotki pokazywałaś
nie dodałam mąki ziemniaczanej, choć czytałam że można, ale nawet fajna plastelinka wyszła

u nas jeszcze za zimno żeby dłużej posiedzieć na ławeczce i poczytać ale może i do Lublina wreszcie porządne ciepełko przyjdzie
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:26   #2654
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Szlag mnie trafia!!! : mad::bab a::tas aczek::tasacze k:


Kotka po raz kolejny zasikala cala jadalnie.. caly dol smierdzi.. od kilku godzin sprzatam, czyszcze, wietrze itd. a nadal cuchnie i ja juz po prostu nie moge!!!! Dzwonilam tez do weterynarza, oczywiscie polecil spray (ktory uspokaja znerwicowane koty, jesli robi to przez lenistwo, to moze byc tylko gorzej) i spryskiwanie tych miejsc cytryna.. Cytryny juz probowalam - nie dziala. Ewentualnie postawimy jej jeszcze jedna kuwete, bo moze cholera jedna nie chce na gore wlazic i dlatego.. Dziecko mi nie zasikuje, za to kot nadrabia.. W tym iesiacu to juz drugi az, w tym roku co najmniej 10ty. Mam juz jej dosc, chetnie bym sie siersciucha pozbyla, ale oczywiscie Tz bedzie jej brobnil.

Co ja do cholery mam zrobic, jak Hanka zacznie raczkowac?! Przeciez czy to siersc, czy siki, wszystko od razu do buzi pojdzie! Ja sprzatalam, Hanka ryczala, a ja nawet nie moglam jej smoka wsadzic do buzi, bo balam sie ze mam brudne rece.. wiec obie ryczalysmy - ona na kanapie, ja na kolanach sprzatajac.

Mam ochote ja wystawic za drzwi.. to lahodniejsza wersja, najpierw chcialam wydepilowac
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 17:38   #2655
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

[1=6d4d53ed507eeb0815dd3e8 83934f7df1af843d7;6864135]wygaslo swinstwo

Ze przesiadki najpierw jade do London Clapham Junction potem do London Victoria i stamtad dopiero do Ciebie Nie chce mi sie tak telepac z wozkiem i Olim ale sie zastanowie do wieczora, bo moze mi sie zachce Jechalysie juz pociagiem z bobasami i wozkami, jak to wyglada??[/quote]

A nie mozesz przesiasc sie na Waterloo? Z Waterloo East jest bezposredni.

Cytat:
Napisane przez Sławka2 Pokaż wiadomość

A Łukaszek coś nie chce mi jeść ani cyca ani flachy.. Coś tam zjada ale mało i ile gimnastyki przy tym Czytam Tracy Hogg może to mi cos pomoże bo przez to zamartwianie to kompletnie nie do życia jestem...
Trzymajcie sie Lukaszek na pewno zaraz wszystko nadrobi, zwlaszcza, jak mama przestanie sie martwic

Cytat:
Napisane przez bubbel Pokaż wiadomość
Szperrr jaki Hania rozmiar nosi???
A czemu pytasz?

Cytat:
Napisane przez primavera Pokaż wiadomość
Hmm, to zwykły NAN to raczej nie to. Są innne mleka dla dzieciaczków z podejrzeniam alergii i dla dzieci ze skazą - NAN HA, Bebilon Pepti

Tak będzie łatwiej
Nie pomyslalam Dzieki Zaraz sobie poczytam..
Nasze mleczko nie jest jakies specjalne, zwykle mleko do kupienia w kazdym supermarkecie, tylko troche mniejsze ryzyko uczulania niz w przypadku podobnego mleka innych producentow.

Hubert faktycznie juz taki duzy!!

Cytat:
Napisane przez celka2000 Pokaż wiadomość
Yoolia - wlasnie zawsze mnie zastanawia jak to robia kobitki ktore karmia tylko cycem i wracaja po 4 miesiacach do pracy. Kiedy i ile sciagaja? Moj maly bedzie mial juz skonczone 7 miesiecy (7,5) jak wroce do pracy wiec juz przynajmniej jeden posilek bedzie bezmleczny, wiec zawsze cos innego bedzie mogl jesc. Bo teraz to on jada 9-10 razy dziennie i nie wyobrazam sobie kiedy mialabym sciagac (w pracy???) i ile.. Ale na razie to jeszcze nie problem bo jeszcze do czerwca siedzimy w domku razem
Sa nawet specjalne zestawy: laktator na baterie, z butelka itp. zapakowane w niepozorne etui, ktore bierze sie ze soba do pracy


Troche sie tu Wam wygadalam i sie uspokoilam, ale nadal jestem wsciekla!!
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:02   #2656
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Szperrr najlepiej woskiem wydepiluj!!!
Dobra, żartuje ale za kotkami akurat nie przepadam.

Byliśmy u ortopedy.
KONIEC SZEROKIEGO PIELUSZKOWANIA!!!!

I pytałam też o to wyginanie się w mostek i facet stwierdził że to normalne u takich szkrabów.

Ann podzwonię, popytam i dam Ci znać.

Mąż zabrał mi dzisiaj laptopka do pracy więc jestem dopiero teraz.
Za to od razu okna pomyłam
__________________
Marcelek

Edytowane przez martka83
Czas edycji: 2008-03-11 o 19:03 Powód: dopisek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:24   #2657
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
KONIEC SZEROKIEGO PIELUSZKOWANIA!!!!
no i cale szczescie. Super
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:38   #2658
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Szperrr pomoge ci ja wydepilowac w piatek
Pytam o rozmiar Hani bo przeciez ciotka z pustymi rekoma nie moze wpasc
A moze jest cos co Hania chcialaby dostac???? bo nie chce przyniesc czegos co mama nie bedzie lubila
A oto zdjecie naszego szkraba zrobione dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3007c.jpg (115,6 KB, 31 załadowań)
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-11, 19:51   #2659
*misia*
Zakorzenienie
 
Avatar *misia*
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 664
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Ale Wam zazdroszczę tego spotkania. My dziś mieliśmy debiut deserku jabłkowego ale nie będę wrzucać fotek, żeby nie było, że się chwalę. Generalnie mam jakiś kryzys i dół mnie dopadł. Byłam dziś z Matim w pracy był grzeczniutki ja wypisałam wnioski urlopowe i mam spokój do 31.12.2008. smutno mi a sama nie wiem czemu
Bubbel jak on ślicznie główkę trzyma, normalnie cudo
__________________
CO NAS NIE ZABIJE TO NAS WZMOCNI
*misia* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-11, 20:50   #2660
celka2000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 778
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

bubbel - alez on jest sliczny I jaki uchachany No i ladnie na przedramionkach lezy. Musze Adaskowi pokazac to zdjecie - niech sie uczy od kolegi jak powinien lezec.

misia - trzymaj sie! Jutro bedzie lepiej buzka
Wzielas wychowawczy, tak?
celka2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 09:03   #2661
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

zasiadam do sniadanka przed kompem a tutaj cisza! czy wszystkie myjecie okna??? Powiedzcie, że nie

Wczoraj bylismy na basenie i był pierwszy nurek Ale moje dziecko jest okropne. Inne dzieci smieja się, gadają, płaczą, drą się, a Oskar ... od momentu wejścia do przebieralni do ponownego znalezienia sie w domu - kompletna cisza Rozglada sie na boki z powagą i to wszystko. Czy nurkuje, czy pływa - wszytko znosi z takim samym stoickim spokojem. A czasami nawet sobie ziewnie
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 09:30   #2662
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

ja nie myję okien
zresztą u mnie pogoda pod psem
wczoraj nawet burza przeszła
byłyśmy same w domku a tu nagle taki huk, nie wiedziałam co sie dzieje, czy cos sie wali czy co?
W nocy lało, teraz narazie nie pada ale jest pochmurno

Dziś cos kiepsko sie czuję, rano ledwo wstałam z łóżka i ustałam na nogach, było mi strasznie słabo, nie wiem czy jestem przemęczona czy może przesilenie wiosenne??
Zjadłam porządne śniadanko, napiłam sie herbatki i słabej kawki i narazie jest oki.

Koletynko moja Gosia w wannie tez strasznie poważna jest, zero uśmiechu, tylko grobowa cisza, tak samo jak ją sadzam w foteliku i na pałąku wieszam miśki takie do wózka, bawi się niemi, przekreca, uderza wnie ale mina strasznie poważna

Martka my też idziemy na kontrol do ortopedy, u nas pomimo tego że wszystko jest w porządku też kazał pieluszkować, ciekawe co teraz powie.

Jutro idziemy na usg przezciemiaczkowe główki. Mam nadzieje że wyjdzie oki
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 09:50   #2663
bubbel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 926
GG do bubbel Send a message via Skype™ to bubbel
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

No mi by sie przydalo umyc okna, ale pogoda straszna
U nas taki okropny wiatr, ze strach isc na spacer wczoraj poszlismy na chwilke i myslalam, ze mi wozek porwie. Maz mi pomagal, ale za to stracil czapke
Zmykam na silownie troszeczke pocwiczyc
__________________
Nathaniel jest z nami od 24.11. 2007

380 hp, Londyn - 09/07/2010
bubbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:20   #2664
tulis
Raczkowanie
 
Avatar tulis
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 143
GG do tulis
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Witajcie dziewczyny!
Co za koszmarna pogoda dzisiaj,wieje okropnie a cisnienie to chyba mega niskie,bo ledwo chodzę. Bylam wczoraj z Oli na kolejnym wazeniu po tygodniu i znowu przybrala super-240g i wazy juz 5350g i znowu kamien z serca.
Mam w domu rozne mleka modyfikowane-Enfamil A.R 1, Bebilon pepti 1,Nutramigen 1-jesli potrzeba to moge przepisac sklady i zamieścic tutaj.

Dziewczyny,czy szczepicie dzieciaki na jakies dodatkowe platne szczepionki?Ja zaszczepilam Oli na Rotawirusy i cena pierwszej dawki wbila mnie w podloge w gabinecie-300zl,16 kwietnia kolejna dawka i ta sama cena. A co zmeningokokami i pneumokokami??Szczepicie? ?Znacie ceny tych szczepionek?
__________________
Oliwia jest z Nami od 21.12.2007
tulis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:28   #2665
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Bubbel ale ten twój szkrab cudaśny, i ta główka w górze!!!!!!!
Marcelek by chyba oszalał zanim by tak swoją podniósł
Ale nadejdzie i dla niego ten dzień

Misia trzymać się, ja w zeszłym tygodniu przechodziłam takiego kryzysa
Nie wiadomo dlaczego i przez co a wyć się chce.
Może przesilenie, może przemęczenie, a może tak poprostu
Każdy ma prawo do gorszego dnia.
Głowa ddo góry, będzie dobrze.

Yoolia bo wczoraj tak strasznie szybko i po łebkach czytałam, a to czasem nie ty eksperymentujesz z tą dietką?????
Może masz przez to organizm osłabiony i też cię przez to jakiaś chandra dopadła.

Ja się chyba na ten basen też skuszę, jedne zajęcia w Poznaniu kosztują 35 zetka, a pierwsze takie próbne są za 40.
To dużo czy normalna stawka???

Mały mi się w nocy poprzestawiał.
Budzi się o 3, 5, 7 i często już wstaje
Dla mnie koszmar, dziś jakimś cudem usnął i dotrwał do 9.

Ale za to w dzień śmieje mi się w głos, aż się krztusi
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:31   #2666
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez martka83 Pokaż wiadomość
Yoolia bo wczoraj tak strasznie szybko i po łebkach czytałam, a to czasem nie ty eksperymentujesz z tą dietką?????
Może masz przez to organizm osłabiony i też cię przez to jakiaś chandra dopadła.
własnie nie jestem na diecie, karmię piersią więc nie mogę sobie na to pozwolić

Tulis z pneumokokkami i meningo daj sobie na razie spokój. Będziesz myślała za 3 latka jak dziecko będzie miało iść do przedszkola. Co do meningokoków to tak naprawdę 70 % tych seps co w Polsce były to nie z tego wirusa co szczepionka zreszta to są naprawdę wypadki losowe i nie da się dziecka przed wszsytkim uchronić bo przecież może wpaść pod samochód albo cuda wianki. Poza tym jeśli zaszczepisz na wszystko to tym samym zabierasz organizmowi naturalną odpornośc a wtedy byle grypa potrafi złamać. No a nasze maluchy i tak sa szpikowne tymi szczepionkami w pierwszym roku życia więc lepiej oszczędzać.

My szczepilismy szczepionką 5w1, rotawirusy meigokoki i pnemumokoki narazie sobie odpusciliśmy, nie damy rady finansowo, a Gosia narazie nie ma styczności z innymi dziećmi.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:37   #2667
martka83
Zadomowienie
 
Avatar martka83
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 574
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
własnie nie jestem na diecie, karmię piersią więc nie mogę sobie na to pozwolić
Ehhhhhhhhh, też pewna nie byłam.

A widzę że teraz dużo mam przerzuca się na butelkę.

Ja chyba jeszcze trochę pokarmię, chciałam do pół roku i mam nadzieję że się uda.
__________________
Marcelek
martka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:46   #2668
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Hej

Bubbel, prosze Cie, zachowaj sie przyzwoicie i nic jej nie kupuj Bo ja nie mam kiedy nawet do jakiegos sklepu pojechac zeby cos Nathanielowi (slicznosci!! ) kupic, nie wyrwe sie stad do piatku. I bedzie mi glupio

Od wczoraj mam dola jak nie wiem co.. Zaczela sie od siersciucha, a pozniej jeszcze z 5 powodow sobie znalazlam, zeby poryczec jak glupia.. Wiedzialam, ze nie powinnam brac prochow, nawet mini. Pogoda nie pomaga.. Bubbel, ja stwierdzilam ,ze w ta pogode nie oplaca mi sie nawet wozka znosic, poszlam tylko z Hania na pol godzinki z nosidelkiem - juz 2 dni takie spacery mamy.

Primavera, porownalam sklad i mniej wiecej to samo.. wezme chyba 2 pudelka, ale najpierw sprobuje dac Hani polskie mleko (popatrze w sklepie, kupie to z najbardziej zblizonym skladem), jak bedzie zle, to szybko zmienie na to, co ma teraz.

Od zeszlego tygodnia nie tknelam nic w domu.. wszystko zarasta a ja nie moge sie zmusic do sprzatania.. faktycznie, musze sie rozejrzec za jakas ciezarna w 9 miesiacu do pomocy

Edit: Dziewczyny, wiecie moze kiedy robi sie w Polsce badania hormonalne? Tutaj mialabym za darmo, bo mam juz "historie", ale musialabym dlugo czekac. W Polsce moge miec prywatnie zrobione od reki, no nie? Jak to wyglada? DO kogo mam miec skierowanie? Wiecie moze, ile to kosztuje? Czuje, ze jak nie ureguluje tego szybko, to znowu skonczy sie tak, jak poprzednio, a nie chce juz przez to przechodzic.
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 10:50   #2669
szperrr
Zakorzenienie
 
Avatar szperrr
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wariatkowo
Wiadomości: 3 978
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

Tulis, wlasnie slyszalam, ze ten Enfamil to moze byc jakis polski odpowiednik tutejszego Aptamilu.. a bardzo sie ono rozni od skladu, ktory wklejala Primavera? Zaraz wkleje Aptamil..
__________________
szperrr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-12, 11:03   #2670
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: Mikołajkowe dzieciaczki 2007

ja na rota nie szczepiłam,bo cena lekko zaporowa jak dla mnie a poza tym bałam się,że wypluje-co często robi

Martko-czy Twojemu Marcelkowi smakuje Cebion?bo ZU nim pluje

Bubbelku-śliczny Nathanielek i jak wysoko się podnosisuper!
Zu woli mostki,przewrotki na bok i gadanie

Szperrku-endokrynolog?nie wiem-strzelam.Ale badania hormonalne są drogie-ok.50zł chyba za 1 hormon
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.