Rozstanie z facetem, część XIX - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-30, 00:01   #2521
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Hmm nie kocha, nie zależy mu ... to co ma przemyśleć ?Kochana będzie dobrze Znajdziesz sobie nowego
wiesz o ten czas to w sumie ja go poprosilam, bo ciagle sie ludze ze cos sie zmieni, on chcial sie rozstac juz
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:03   #2522
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
wiesz o ten czas to w sumie ja go poprosilam, bo ciagle sie ludze ze cos sie zmieni, on chcial sie rozstac juz
Im szybciej to zakończycie, tym szybciej odczujesz ulgę. Wierz mi, że tak jest
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:07   #2523
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Lucka dokladnie tak jak napisala Zverka powiedzial, ze nie kocha, ze mu nie zalezy wiec juz nie ma nad czym myslec. Moge sie tu wypowiedziec z wlasnej perspektywy, ze bedziesz sie tylko meczyc w czasie tej 'przerwy' . Bedziesz zameczac sie domysleniami, niepewnosc bedzie Cie dobijac, uwierz. Skoro chcial sie rozstac, uszanuj to. Z czasem bedzie lepiej.

Musialam Wam napisac, zdalam mature czekalam na wyniki i sa ale jestem szczesliwa
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:13   #2524
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
Lucka dokladnie tak jak napisala Zverka powiedzial, ze nie kocha, ze mu nie zalezy wiec juz nie ma nad czym myslec. Moge sie tu wypowiedziec z wlasnej perspektywy, ze bedziesz sie tylko meczyc w czasie tej 'przerwy' . Bedziesz zameczac sie domysleniami, niepewnosc bedzie Cie dobijac, uwierz. Skoro chcial sie rozstac, uszanuj to. Z czasem bedzie lepiej.

Musialam Wam napisac, zdalam mature czekalam na wyniki i sa m szczesliwa
ale jeste
Gratulacje kochana Wakacji udanych życzę i dostania się na wymarzone studia <o ile chcesz tego>
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:19   #2525
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Gratulacje kochana Wakacji udanych życzę i dostania się na wymarzone studia <o ile chcesz tego>
dziekuje
chce chce ale za rok, robie sobie rok przerwy bo teraz chce troche popracowac i zarobic pieniazkow
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:27   #2526
zverka
Rozeznanie
 
Avatar zverka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 689
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
dziekuje
chce chce ale za rok, robie sobie rok przerwy bo teraz chce troche popracowac i zarobic pieniazkow
Ja też tak zrobiłam i na rok do Niemiec sobie wyjechałam Było super. I teraz chcę tam na stałe pojechać Czas zmian mnie dopadł:P
__________________
"Jestem samolubna, niecierpliwa i trochę niepewna siebie.
Popełniam błędy, tracę kontrolę i czasem jestem trudna do zniesienia.
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza,
to CHOLERNIE pewne, że nie zasługujesz na mnie kiedy jestem najlepsza."
MM.
zverka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:35   #2527
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Ja też tak zrobiłam i na rok do Niemiec sobie wyjechałam Było super. I teraz chcę tam na stałe pojechać Czas zmian mnie dopadł:P
zmiany sa dobre pracowalas tam? eee ale na stale jakos nie chcialabym tam wyjechac nie to co nasza Polska, tylu fajnych chlopakow co u nas tam na pewno nie ma
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 00:36   #2528
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Dzięki dziewczyny!

Cytat:
Napisane przez niquolle Pokaż wiadomość
MOJE GRATULACJE

cudownie.. ależ ja Ci zazdroszczę! mnie to czeka już za 2 tygodnie, a tak bym chciała być już po obronie i móc spokojnie planować wakacje i wyjazd..
Ja już tylko o tym myślałam kiedy poczuję wreszcie te ulgę i luz

Cytat:
Napisane przez Jacqueline__ Pokaż wiadomość

'przerwa'... już chyba zawsze będę na to słowo reagowała niepokojem, niepewnością, jakiś strachem, takimi dziwnymi odczuciami.. moim zdaniem tylko oddalają ludzi, za dużo dobrego nie dają.
Coś o tym wiem. Ja raczej będę reagowała alergiczno-agresywno-kategorycznie


Cytat:
Napisane przez pika87 Pokaż wiadomość
sorry ale te jego teksty są takie... BANALNE! alergicznie reaguje na te ich wymówki. 3 maj się kochana, unikaj go, a będzie już tylko lepiej
Tak samo myślę. Pewnego dnia sama zrozumiesz jakie to wszystko było pozbawione znaczenia. Tylko daj sobie szansę!

Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
Lucka dokladnie tak jak napisala Zverka powiedzial, ze nie kocha, ze mu nie zalezy wiec juz nie ma nad czym myslec. Moge sie tu wypowiedziec z wlasnej perspektywy, ze bedziesz sie tylko meczyc w czasie tej 'przerwy' . Bedziesz zameczac sie domysleniami, niepewnosc bedzie Cie dobijac, uwierz. Skoro chcial sie rozstac, uszanuj to. Z czasem bedzie lepiej.
Bądź silna i nie zdawaj się na jego łaskę! Jak wróci i oznajmi że nic się nie zmieniło poczujesz się jeszcze gorzej...zakończ to teraz, z klasą i spokojem i zacznij nowe życie. Może on nawet wtedy zmieni zdanie, pytanie tylko czy warto aby Cię to jeszcze obchodziło...

Cytat:
Napisane przez tuliiipanek Pokaż wiadomość
Musialam Wam napisac, zdalam mature czekalam na wyniki i sa ale jestem szczesliwa
Gratuluję!

Ehhh az mi się trochę smutno zrobiło, że dla mnie to już koniec...ale cóż, czeka mnie już inne,nowe i wcale nie gorsze życie. Nie warto oglądać się wstecz.
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:48   #2529
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Blueone dziekuje i rowniez gratuluje bo gdzies chyba przeoczylam ta informacje, ze sie obronilas

pewnie, ze tak , im dluzej tu siedze tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, ze po czyms co sie skonczylo czeka nas cos lepszego
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 00:57   #2530
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Właśnie- gratuluję Wam obron i zdanych matur Zdolniachy
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 01:08   #2531
tuliiipanek
Zakorzenienie
 
Avatar tuliiipanek
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 642
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Dziekuje

---------- Dopisano o 02:08 ---------- Poprzedni post napisano o 02:03 ----------

Siala dobrze ze zerwalas kontakt i wszystko usunelas, to w jakims sensie pomaga.
Madrze piszesz, ze musisz zaczac zyc dla siebie, to prawda. Ja tez zaczynam zyc dla siebie i tylko dla siebie Zamierzam robic rzeczy, spelniac swoje pasje na ktore nie mialam czasu bedac w zwiazku (w sumie nadal w nim tkwie)
__________________
.
tuliiipanek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 03:34   #2532
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez zverka Pokaż wiadomość
Im szybciej to zakończycie, tym szybciej odczujesz ulgę. Wierz mi, że tak jest
tak, ale co z naszymi planami na wakacje, mielismy gdzies pojechac, spedzic je razem, i teraz nagle mam nigdzie nie jechac, byc w domu cale lato? kazdy ma juz jakies plany, a ja zostalam sama
kompletnie nie moge spac, poszlam o 1 do lozka i do teraz lezalam i myslalam, i w koncu wlaczylam kompa i siedze tu tak bezsensownie, podczas kiedy on spokojnie spi i niczym sie nie przejmuje. jest mi tak strasznie zle ze az ciezko to opisac slowami
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 07:02   #2533
LetMeBeYourFantasy_
Rozeznanie
 
Avatar LetMeBeYourFantasy_
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 804
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
dziewczyny mogę dołączyć?

co prawda mój tż to narazie tż, ale już niedługo będzie ex dzisiaj powiedział mi że mnie nie kocha, kompletnie mu na mnie nie zależy i już nic z tego nie będzie, w sobotę wyjeżdża na 2 tygodnie gdzie ma wszystko przemyśleć i porozmawiamy jak wróci, ale ja juz za długo go znam i wiem że to koniec byliśmy razem 1,5 roku, i naprawde nie wyobrażam sobie jak to będzie. Zerwałam dla niego 1,5 roku temu z moim ex z którym byłam prawie 4 lata, wszystko dla niego zostawiłam, i po prostu szaleje teraz, nie moge pozbierać myśli, właśnie zaczęły mi sie wakacje i nie mam pojęcia co ja ze sobą zrobię przez te 3 miesiące, oszaleje w domu tak bym chciala żeby wszystko między nami było dobrze, i żeby się wszystko ułożyło. Siedzę tu i płaczę jak szalona, strasznie się boję
Ode mnie tyle: uciekaj, z tego i tak nic nie będzie. Bedzie boleć, ale jesli będziesz w tym tkwić, prosić go o cokolwiek to tylko się poniżysz, i poźniej nie będziesz mogła patrzeć na siebie... Okrutne, ale tak jest

Gratuluje zdanej matury teraz mozna sprawdzić to on line?
LetMeBeYourFantasy_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:02   #2534
agusiatko17
Raczkowanie
 
Avatar agusiatko17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 116
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Ale mam doła... no normalnie jakiś mnie dopadł od samego rana...
Tzn wiem czemu... Otóż w sobote koleżanka mojego ex wychodzi za mąż i tak sobie myśle, czy on na to wesele nie pójdzie z jakąś inną...
agusiatko17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:12   #2535
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez agusiatko17 Pokaż wiadomość
Ale mam doła... no normalnie jakiś mnie dopadł od samego rana...
Tzn wiem czemu... Otóż w sobote koleżanka mojego ex wychodzi za mąż i tak sobie myśle, czy on na to wesele nie pójdzie z jakąś inną...

Nie jesteście już razem więc może iść z kim chce.
Wiem, że to boli ale weź się w garść !
Weź się za siebie, żyj dla siebie a nie kimś, kto ma na Ciebie wyje bane.
To jest moje nowe motto


Ja dzisiaj nie spałam całą noc, tak mnie brzuch bolał, dobrze że dzisiaj mam usg więc się dowiem co i jak.
3 miesiące ciąży za mną, wymioty minęły, niedługo powiększający się z dnia na dzień brzuch, obolałe nogi, rozstępy mmmmm I like
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:13   #2536
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

masakra po prostu, ja cala noc nie spalam bo myśli mi po prostu nie pozwalają, już robiłam wszystko, czytałam książkę, oglądałam plotkare i na niczym sie nie umiem skupić.

Najbardziej na świecie bym chciała żeby przyjechał, przytulił mnie i powiedział że wszystko będzie dobrze a on jest taki strasznie niemiły dla mnie już od dawna
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:19   #2537
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
masakra po prostu, ja cala noc nie spalam bo myśli mi po prostu nie pozwalają, już robiłam wszystko, czytałam książkę, oglądałam plotkare i na niczym sie nie umiem skupić.

Najbardziej na świecie bym chciała żeby przyjechał, przytulił mnie i powiedział że wszystko będzie dobrze a on jest taki strasznie niemiły dla mnie już od dawna

Ale tego nie zrobi :|
Powiedział, że Cię nie kocha, przynajmniej był szczery a nie dawał Ci tandetne, wymuszone nadzieje.

I nie zastanawiaj się co by było gdyby przyjechał etc...
Myślisz, że po dwóch tygodniach zmieni nagle decyzję ? Nie jesteś zabawką aby się bawił Tobą i Twoimi uczuciami.
Nikt tak nie powinien robić.
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:24   #2538
agusiatko17
Raczkowanie
 
Avatar agusiatko17
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 116
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

howdoi wiem, że nie jesteśmy razem, ale od naszego rozstania minęło półtora tygodnia... Masakra wczoraj miałam taki super dzień a dzisiaj to już lepiej nic nie mówie...
agusiatko17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:28   #2539
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez agusiatko17 Pokaż wiadomość
howdoi wiem, że nie jesteśmy razem, ale od naszego rozstania minęło półtora tygodnia... Masakra wczoraj miałam taki super dzień a dzisiaj to już lepiej nic nie mówie...

Wiem, doskonale Cię rozumiem.
Też to przechodziłam, bywało ciężko lecz sobie radzę po tak długim czasie.
Będzie Ci ciężko, to dopiero początki, nie każdy jest tak silny, że radzi sobie z tym po miesiącu.

Ale uwierz, tego kwiatu jest pół światu, spotkasz kiedyś kogoś wartościowego, kto
pokocha Cię taką jaką jesteś, będzie skradał Ci buziaki, przytulał w każdej chwili


Aaaa i gratuluję zdanych matur iiii obrony prac !

Edytowane przez howdoi
Czas edycji: 2011-06-30 o 08:32
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 08:36   #2540
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
Ale tego nie zrobi :|
Powiedział, że Cię nie kocha, przynajmniej był szczery a nie dawał Ci tandetne, wymuszone nadzieje.

I nie zastanawiaj się co by było gdyby przyjechał etc...
Myślisz, że po dwóch tygodniach zmieni nagle decyzję ? Nie jesteś zabawką aby się bawił Tobą i Twoimi uczuciami.
Nikt tak nie powinien robić.
wiem ze tego nie zrobi
najbardziej mnie martwi co z wakacjami, co ja bede robic. przeciez perspektywa spedzenia w domu 3 miesiecy to jest jakis koszmar, kompletnie nie wiem co ze soba zrobic, podczas gdy on ma milion planow na to lato i w ogole sie mna nie przejmuje kompletnie nie liczy sie z moimi uczuciami,mam wrazenie ze szuka czegos co móglby mi jeszcze powiedziec zeby jeszcze bardziej zabolalo
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:40   #2541
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
wiem ze tego nie zrobi
najbardziej mnie martwi co z wakacjami, co ja bede robic. przeciez perspektywa spedzenia w domu 3 miesiecy to jest jakis koszmar, kompletnie nie wiem co ze soba zrobic, podczas gdy on ma milion planow na to lato i w ogole sie mna nie przejmuje kompletnie nie liczy sie z moimi uczuciami,mam wrazenie ze szuka czegos co móglby mi jeszcze powiedziec zeby jeszcze bardziej zabolalo
Nie masz co ze sobą zrobić ?
Jest wiele opcji, ja też spędzę wakacje bez niego. Jeszcze jestem w gorszej sytuacji bo jestem w ciąży, więc muszę na siebie uważać

A wykorzystuję każdy dzień, biegam, czytam, przeglądam ciuszki i te sprawy.
Chodzę na spacery dotlenić organizm, staram się przebywać między ludźmi. Jadę na miesiąc do Francji i też zastanawiam się czy wytrzymam tam aż tyle... Lecz trzeba być dobrej myśli. Te wakacje mogą przerodzić się dla Ciebie w coś fajnego, niezapomnianego a może akurat spotkasz kogoś interesującego
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:43   #2542
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
Nie masz co ze sobą zrobić ?
Jest wiele opcji, ja też spędzę wakacje bez niego. Jeszcze jestem w gorszej sytuacji bo jestem w ciąży, więc muszę na siebie uważać

A wykorzystuję każdy dzień, biegam, czytam, przeglądam ciuszki i te sprawy.
Chodzę na spacery dotlenić organizm, staram się przebywać między ludźmi. Jadę na miesiąc do Francji i też zastanawiam się czy wytrzymam tam aż tyle... Lecz trzeba być dobrej myśli. Te wakacje mogą przerodzić się dla Ciebie w coś fajnego, niezapomnianego a może akurat spotkasz kogoś interesującego
i rozstaliście się pomimo że jesteś w ciąży? nie znam twojej historii, musi ci być potwornie cięzko


zrobiłam straszną głupotę, o tej 4 w nocy wysłałam mu mega długą wiadomość na gg, po prostu nie mogłam się powstrzymać, już łapię się każdej okazji. A najgorsze jest to, że ja naprawdę wiem że on nie jest mnie wart kompletnie, a ja o niego jeszcze zabiegam. Nie opowiadałam wam długiej tasiemcowej historii, ale on był dla mnie naprawdę okropny, a ja mimo to nie chce byc sama
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:50   #2543
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
i rozstaliście się pomimo że jesteś w ciąży? nie znam twojej historii, musi ci być potwornie cięzko


zrobiłam straszną głupotę, o tej 4 w nocy wysłałam mu mega długą wiadomość na gg, po prostu nie mogłam się powstrzymać, już łapię się każdej okazji. A najgorsze jest to, że ja naprawdę wiem że on nie jest mnie wart kompletnie, a ja o niego jeszcze zabiegam. Nie opowiadałam wam długiej tasiemcowej historii, ale on był dla mnie naprawdę okropny, a ja mimo to nie chce byc sama
rozstaliśmy się w styczniu, zostawił mnie, dawał mi nadzieję, a ja głupia wierzyłam że możemy być razem, w tym czasie miał 2 przelotne znajomości, z których nic nie wyszło i za każdym razem pisał do mnie.
Wiesz co jest najgorsze ? To, że jeszcze nie dawno mówił czułe słówka a teraz mnie nienawidzi, poniża na każdym kroku, ubliża, wyzywa. To mnie najbardziej boli.
Nie odzywa się już do mnie z 3-4 dzień...
Nie interesuje go już dziecko. Stwierdził, że będzie nieszczęśliwy i lepiej jak sama wychowam to dziecko.

To tak w skrócie.

Boli, lecz żyję dalej. Boli ta myśl, że wyzbył się uczuć do własnego dziecka. No ale cóż, podjął taką a nie inną decyzję, zaakceptowałam ją.

Nie pisz do niego. Wiem, że to trudne, ale bądź konsekwentna. I zobaczysz na niektóre sprawy będzie Ci łatwiej spoglądać i je oceniać.
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:51   #2544
bibi2412
Raczkowanie
 
Avatar bibi2412
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: wonderland
Wiadomości: 30
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

dziewczyny,paranoja...sni lo mi sie ze zagadal do mnie na fecebooku "co tam u ciebie,i czy mi zalezy jeszcze"haha w dodatku byl to tak realistyczny sen ze jak sie obudziłam to chwile potrwalo nim doszłam do tego ze to nie prawda
bibi2412 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 08:58   #2545
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
rozstaliśmy się w styczniu, zostawił mnie, dawał mi nadzieję, a ja głupia wierzyłam że możemy być razem, w tym czasie miał 2 przelotne znajomości, z których nic nie wyszło i za każdym razem pisał do mnie.
Wiesz co jest najgorsze ? To, że jeszcze nie dawno mówił czułe słówka a teraz mnie nienawidzi, poniża na każdym kroku, ubliża, wyzywa. To mnie najbardziej boli.
Nie odzywa się już do mnie z 3-4 dzień...
Nie interesuje go już dziecko. Stwierdził, że będzie nieszczęśliwy i lepiej jak sama wychowam to dziecko.

To tak w skrócie.

Boli, lecz żyję dalej. Boli ta myśl, że wyzbył się uczuć do własnego dziecka. No ale cóż, podjął taką a nie inną decyzję, zaakceptowałam ją.

Nie pisz do niego. Wiem, że to trudne, ale bądź konsekwentna. I zobaczysz na niektóre sprawy będzie Ci łatwiej spoglądać i je oceniać.
strasznie ci współczuje, jesteś niesamowicie silna, ja w tej sytuacji chyba kompletnie nie dałabym sobie rady, chyba że to jest tak że to właśnie dziecko daje ci siłę do działania.

Ja jestem taka słaba, byle kryzys, byle rozstanie i nie potrafie pozbierać się do kupy, tak cholernie bym chciała żeby mnie przytulił do siebie
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:00   #2546
janee90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 256
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
masakra po prostu, ja cala noc nie spalam bo myśli mi po prostu nie pozwalają, już robiłam wszystko, czytałam książkę, oglądałam plotkare i na niczym sie nie umiem skupić.

Najbardziej na świecie bym chciała żeby przyjechał, przytulił mnie i powiedział że wszystko będzie dobrze a on jest taki strasznie niemiły dla mnie już od dawna
moj to samo... w niedziele przyjechal, calowal, zapewniał, ze zobacze, ze sie zmieni. zmienił się na 3 dni. wczoraj znow gdzies poszedl. nikt nie wie gdzie. i nie daje do teraz znaku zycia... kocham go. zrobilabym dla niego wszystko. ale jesli on sie tak zachowuje to mi naprawde coraz mniej zalezy na ciagnieciu tego zwiazku.. to nie ma sensu..
__________________
nothing is impossible!

rozwijam się
czytam
edukuję
dbam o siebie
bloguję

http://makingmyworldbetter.blogspot.com/
janee90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:01   #2547
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
strasznie ci współczuje, jesteś niesamowicie silna, ja w tej sytuacji chyba kompletnie nie dałabym sobie rady, chyba że to jest tak że to właśnie dziecko daje ci siłę do działania.

Ja jestem taka słaba, byle kryzys, byle rozstanie i nie potrafie pozbierać się do kupy, tak cholernie bym chciała żeby mnie przytulił do siebie

Lepiej aby tego nie robił, jak Cię nie kocha i nie chce być z Tobą.
Na prawdę szkoda się łudzić. <przytul>
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:06   #2548
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
Lepiej aby tego nie robił, jak Cię nie kocha i nie chce być z Tobą.
Na prawdę szkoda się łudzić. <przytul>
ale ja jetsem taką kretynką że już chyba wolałabym się łudzić i z nim być, nawet jak mnie nie kocha. tak się boję samotności, nie pamiętam kiedy byłam sama, zawsze kogoś miałam, chce z nim jechać na wakacje, chce z nim być nie potrafie sobie wyobrazić że mam zerwać kontakt z jego rodziną, wszystkich ich strasznie lubię i szanuję, i tak cholernie zazdroszcze jego kolegom, że mogą go spotykać, mogą się z nim widywać, i zawsze będą mogli
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:12   #2549
howdoi
Zadomowienie
 
Avatar howdoi
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 1 014
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez Lucka91 Pokaż wiadomość
ale ja jetsem taką kretynką że już chyba wolałabym się łudzić i z nim być, nawet jak mnie nie kocha. tak się boję samotności, nie pamiętam kiedy byłam sama, zawsze kogoś miałam, chce z nim jechać na wakacje, chce z nim być nie potrafie sobie wyobrazić że mam zerwać kontakt z jego rodziną, wszystkich ich strasznie lubię i szanuję, i tak cholernie zazdroszcze jego kolegom, że mogą go spotykać, mogą się z nim widywać, i zawsze będą mogli
Dlaczego przez to jak piszesz nasuwa mi się na myśl, że bardziej boisz się samotności niż życia bez niego ?
howdoi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-30, 09:16   #2550
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Rozstanie z facetem, część XIX

Cytat:
Napisane przez howdoi Pokaż wiadomość
Dlaczego przez to jak piszesz nasuwa mi się na myśl, że bardziej boisz się samotności niż życia bez niego ?
no bo być może tak jest, ale jego też bardzo potrzebuję, nie wyobrażam sobie że mogę być z kimś innym
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.