Doradźcie w wyborze kremu, proszę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 08:58   #1
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660

Doradźcie w wyborze kremu, proszę


Użyłam przeglądarki, czytałam i czytałam ale nie potrafię wybrać. Mam problemy z sucho-mieszaną cerą skłonna do wyprysków, odwodnioną i łuszczącą się i bardzo wrażliwą. Po dwudniowym stosowaniu Zinerytu już widze jak moje czoło i policzki zaczynają się łuszczyć. Muszę ją nawilżyć (nie wiem czy natłuscić). Myślałam nad: Physiogelem, Dermalibour, Iwostinem ale nie wiem co wybrać. Na razie stosuję pod podkład Hydrain 2 ale nie wiem czy to dobry wybór z powodu jego "ciężkości". Natomiast jak smaruje się czyms lekkim (np. Happyderm L'oreala) to skóra od razu wysysa wszystko i jest nie nawilżona. Wiem, że dobór kremu to sprawa indywidualna ale ponieważ to kremy dość drogie chciałabym ustrzec sie przynajmniej tych ewidentnie nie wskazanych. Możecie doradzić coś dobrego na dzień i na noc?
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 09:27   #2
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

Mam bardzo podobną cerę, tylko bez wyprysków. Ostatnio, kiedy poszłam kupić jakis krem na to, pani w drogerii poleciła mi krem AA HELP. Na poczatek wzięłam próbki i jestem zadowolona, dziś ide go kupić Skóra rzeczywiście jet nawilżona, czuję, że łuszczy sie coraz mniej, a co najważniejsze krem ten nie uczula. Jest bezzapachowy, bez konserwantów, bez barwników; do skóry bardzo suchej, nadwrażliwej i atopowej. Można dostać nawilżający, półtłusty i tłusty. Może też powinnaś poprosić o próbki na poczatek? Pewnie nie zaszkodzi, a może pomóc
Pozdrawiam
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 10:22   #3
Natalia-Kosana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 307
Wyślij wiadomość przez ICQ do Natalia-Kosana GG do Natalia-Kosana
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

Może nawilżający Xerial SVR? Dzięki mocznikowi niesamowicie nawilża, a przy okazji jest lekki i nie zapycha. W dodatku jest to kosmetyk apteczny, więc mało prawdopodobne, że uczuli lub podrażni. Dobre są również Thermal Fix-y (1 i 2) Vichy.
__________________
波兹南大学汉语系三年级的学生。波兹南科技大学一年级 的。
Natalia-Kosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 10:54   #4
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

Ja łuszczac sie po retinoidach stosuje Nanobase - bradzo prosty w skadzie krem nawilzajaco - natluszczajacy. Zmniejsza luszczenie, a co nawazniejsze nie "gryzie" sie z innymi kosmetykami. kosztuje jakies 30 parę zlotych.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 11:09   #5
Isiek28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 56
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

Baybe3 mam identycznie jak ty, tyle, że po Retinie, a do tego doszły problemy z naczynkami. Jeżeli użyje jakiegoś lekkiego kremu, skóra go "wypija',
jeśli bardziej treściwszego za chwile sie świeci i badź mądra. chyba wypróbuje ten AA help i może ten Xerial też mi go już proponowano. jak znajdziesz ideał daj znać.
pozdrawiam
Isiek28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 11:21   #6
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

A co myślicie o tym kremie Dermalibour? Wiem, że stosuje sie go doraźnie ale może dobrze ukoi przesuszoną cerę a nie zaszkodzi na wypryski co? Heh, ja tez mam do tego naczynka A czy Nanobase nie spowoduje własnie ataku pryszczy???
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-02, 11:28   #7
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

Cytat:
Napisane przez baybe3
A co myślicie o tym kremie Dermalibour? Wiem, że stosuje sie go doraźnie ale może dobrze ukoi przesuszoną cerę a nie zaszkodzi na wypryski co? Heh, ja tez mam do tego naczynka A czy Nanobase nie spowoduje własnie ataku pryszczy???
Mnie nanobase nie zatkał. Ztkały mnie natomiast wspomniane wczesniej Thermal Fixy Vichy, i to oba. mialam po nich ropne pryszcze [a zazwyczaj , jak juz cos, to mama tylko zaskorniki].
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-03, 06:47   #8
baybe3
Rozeznanie
 
Avatar baybe3
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 660
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

Kupłam wcozraj na łuszczenie Octopiroxa, i nawilżający Iwostin. Dam znac
baybe3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-03, 11:44   #9
falkka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 457
Dot.: Doradźcie w wyborze kremu, proszę

chciałam ci polecić nawilżający iwostin, ale widze że już go kupiłaś naprawde dobry kremik! ja mam cere tradzikowo - mieszano - suchą i sprawdza się swietnie daj znać jak idzie kuracja
__________________
Mój kramik

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=474228
falkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:14.