Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-28, 21:30   #1201
!violet!
Raczkowanie
 
Avatar !violet!
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 248
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

A ja mam pytanie trochę z innej beczki. Przeglądam właśnie mazidła i jest tam wiele ciekawych półproduktów, ale nie wiem jak je wykorzystać. Jest kilka przepisów, które nie wykorzystują wszystkich składników, które można tam kupić.
Np. czy z ekstraktu z Centella Asiatica albo z zielonej herbaty można ukręcić jakieś serum antycellulitisowe? Tylko z czym to połączyć? Jak wykorzystać ekstrakt z pestek winogron? Może któraś z was coś z tego miała?
!violet! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:34   #1202
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

agniesko, ja nie ekspert w sprawach fluidów itd. ale aptrząc na zdjęcie nie widze, że go masz Bardzo ładnie
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:39   #1203
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dzięki tylko w innym świetle bardziej widać bliznowe wgłębienia i to już wcale takie naturalne nie jest plus przebijające nieco czerwone ciapki
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:46   #1204
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 343
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

taaa, wgłębienia wiem coś o tym Fotografie często kłamią... Cery dokładnie nie widać, za to widać, agniesko, że masz świetne włosy Zazdroszczę
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 21:50   #1205
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

dziękuję właśnie dziś zamiast uczyć się na fakultet studiowałam Fryzjerskie i porównywałam z ofertą.. i na odrót w efekcie złożyłam zamówienie na ponad stówę na allegro - przeklęte miejsce, gdyby nie ono miałabym znacznie więcej pieniędzy
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 22:21   #1206
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

no włosy super! ten połysk
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-28, 22:29   #1207
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
dzięki tylko w innym świetle bardziej widać bliznowe wgłębienia i to już wcale takie naturalne nie jest plus przebijające nieco czerwone ciapki
Wyglądasz świetnie, żadnych blizn nie widzę. Wpadłam za to w kompleksy - potrzebuję fluidu
mentha jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-28, 23:13   #1208
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Monigo, wrzuć proszę na google hasło filtry i pokrewne - wortale typu mediweb również podają taką informację. WYbacz, my nie mamy włąśnego laboratorium, bo wtedy przetestowałybyśmy wszystkie możliwe kombinacje i dlatego bazujemy na wiadomościach z sieci.

Dodam tylko, że eksperymentujesz na własnej twarzy - pokazujemy możliwości, dzielimy się mniejszą lub większą wiedzą bazującą zazwyczaj na pani Basi i innych źródłach - to od Ciebie zależy co z tego wypróbujesz. Ja szczerze mówiąc wolę nie ryzykować w sprawach typu świeżość filtra, nie po to za niego płacę a później wmasowuję w paszczę i bawię się w różne wyrzeczenia pod tym kątem, żebym tak naprawdę wmasowała jedynie pozostałości filtra, tłustą maź której właściwości ochronne są tylko wspomnieniem
Aga, nie odbieraj prosze tak bardzo personalnie moich pytań Jak na razie moje wątpliwości (i nie tylko moje) wyszły niektórym na zdrowie. Nawet Ty może skorzystasz na tym i zaczniesz Dermablend nakładać na filtr Więc LUZ

A wątpliwości mam, bo - 1. jestem człowiekiem myslącym, i mam trudności z przyswajaniem tzw. prawd objawionych , 2. nie mam czasu grzebać w internecie niestety, ale w miarę moich możliwości to robię, i skutkami tego - dzielę się z Wami, 3. wystarczyłoby mi w zupełności, gdyby ktoś napisał - tak, bo taka inforamcja była w ... I spoko. 3. jak wszystkie wiemy, krążą tu powielane informacje, które nijak się mają do rzeczywistości.
A poza tym lubię sobie upraszczać życie i czasami zamiast błądzić, po prostu zapytać

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-05-29 o 00:00
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 02:39   #1209
scarface
Raczkowanie
 
Avatar scarface
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 447
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
no włosy super! ten połysk
a te kosci policzkowe, ach!
__________________
scarface jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 06:33   #1210
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez moniga
Aga, nie odbieraj prosze tak bardzo personalnie moich pytań Jak na razie moje wątpliwości (i nie tylko moje) wyszły niektórym na zdrowie. Nawet Ty może skorzystasz na tym i zaczniesz Dermablend nakładać na filtr Więc LUZ

A wątpliwości mam, bo - 1. jestem człowiekiem myslącym, i mam trudności z przyswajaniem tzw. prawd objawionych , 2. nie mam czasu grzebać w internecie niestety, ale w miarę moich możliwości to robię, i skutkami tego - dzielę się z Wami, 3. wystarczyłoby mi w zupełności, gdyby ktoś napisał - tak, bo taka inforamcja była w ... I spoko. 3. jak wszystkie wiemy, krążą tu powielane informacje, które nijak się mają do rzeczywistości.
A poza tym lubię sobie upraszczać życie i czasami zamiast błądzić, po prostu zapytać
nie odbieram zresztą - informacje o mice były jednak na starym forum BU, przeleciałam szybko wszystkie pasujące do tematu artykuły i nie ma nic - napisz ewentualnie do Pani Basi, może w wolnym czasie rzuci jakiś nowy post

Cytat:
Napisane przez scarface
a te kosci policzkowe, ach!
te kości policzkowe sa pulchne i mało widoczne ale jeśli zrobisz dziubek też będziesz takie miała

Cytat:
Napisane przez mentha
Wyglądasz świetnie, żadnych blizn nie widzę. Wpadłam za to w kompleksy - potrzebuję fluidu
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1147799175 tak wyglądają moje blizny bez niczego, a i kości policzkowych nie widać wprawdzie zdjęcie sprzed ok. 4 miesięcy, ale dużo się w tej kwestii nie zmieniło
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 06:52   #1211
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Pozwolę sobie coś napisać.
Czy ja dobrze rozumiem, że moniga poddaje w wątpliwość info dotyczącą zmniejszania ochrony avobenzone przez niektóre składniki?
Monigo, polecam wyszukiwarkę -> strony amerykańskie, bo na polskich nic nie znajdziesz.
Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 07:03   #1212
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez scarface
a te kosci policzkowe, ach!
Zgadzam się I włosy
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 07:18   #1213
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1147799175 tak wyglądają moje blizny bez niczego, a i kości policzkowych nie widać wprawdzie zdjęcie sprzed ok. 4 miesięcy, ale dużo się w tej kwestii nie zmieniło
W takim razie świetnie to zakamuflowałaś NIc nie widać ...

Przyłączam się do ochów i achów nad Twoimi kośćmi policzkowymi
Włoski zresztą też b. ładne
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 10:02   #1214
aanusza
Raczkowanie
 
Avatar aanusza
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 76
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mania19
Ja parę tygodni temu miałam podobną sytuację, i odpowiedziałam z rozbrajającym uśmiechem i wszechogarniającą dumą, że w tym momencie mam na twarzy grubaśną warstwę filtra spf 100 Znajomy zamilkł i mam spokój po dziś dzień ...
ja w takiej sytuacji odpowiadam niezmiennie, że mam alergię na słońce, to przeważnie wystarcza i kończy dyskusje, czasami muszę jeszcze wysłuchać, że szkoda, że się nie moge opalać i czy solarium też mi szkodzi? (hmm samam nie wiem, czy mi szkodzi, bo nie byłam )
nie opowiadam, że fotostarzenie itd bo mi się zwyczajnie nie chce strzępić języka
aanusza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 10:16   #1215
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ja wczoraj próbowałam siostrę uświadomić, a ta bezczelna mi odpowiedziała, żę terzaz woli ładnie wyglądać opalona, a jak na starość bedę miała 2 zmarszczki mniej to mi pogratuluje, bo wtedy to pewnie i tak sie na nas nikt oprócz wnuków przyglądał nie będzie Bezczelna
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 11:48   #1216
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Pozwolę sobie coś napisać.
Czy ja dobrze rozumiem, że moniga poddaje w wątpliwość info dotyczącą zmniejszania ochrony avobenzone przez niektóre składniki?
Monigo, polecam wyszukiwarkę -> strony amerykańskie, bo na polskich nic nie znajdziesz.
Pozdrawiam
Chocolatko, to nawet nie to. Jestem po prostu ciekawa dlaczego ciągle mowa na Wizażu o spadku do poziomu ochrony podstawowej w przypadku położenia miki czy talku czy tlenków na Parsol. A moze ta ochrona wcale nie jest podstawowa? Może jest wyższa, moze niższa, a moze jej w ogóle nie ma? Nie mogę znaleźć źródła tak często tu powtarzanej informacji. Badał to ktoś w ogóle? Myslałam, że to wynika z artykułów Basi, starej Biochemii, ale tego nigdzie nie ma ... Ja co prawda szybko przerzucam te artykuły, więc może mi coś umkneło. Dlatego po prostu pytam. Najzwyczajniej w świecie.

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-05-29 o 14:16
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 14:03   #1217
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Jeszcze podzielę się z Wami taką refleksją. Byłam dzisiaj u dermatologa i pomyślałam sobie, że przy okazji tej wizyty porozmawiam sobie na temat filtrów chemicznych. Z pewnym wysiłkiem udało mi się wyrwać i dotrzeć do przychodni, i co? Pan doktor siedzi sobie za biureczkiem, patrzy przez okno, dłubie w nosie i mówi mi, że on STRAJKUJE. Szlag mnie normalnie trafił na miejscu. Za moja ciężko zarobioną kasę m. in. śmie siedzieć w robocie, brać normalnie pensję i robić takie jaja. Na pożeganie życzyłam mu, żeby włamali mu się do mieszkania, a ja wtedy mu powiem, że mam to gdzieś, bo właśnie strajkuję. Ale po co ja się tą całą sytuacją jeszcze tak irytuję? Co za idiotyczny kraj. Ciekawe jakby wszyscy tak postepowali, to co by było?Mam tego wszystkiego czasami serdecznie dosyć.

Edytowane przez moniga
Czas edycji: 2006-05-29 o 14:41
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 14:06   #1218
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

zastrzegam-ja nie mówiłam nic o spadku do ochrony podstawowej mówiłam o spadku o kilka procent-ale nie wiem ile
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 14:09   #1219
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
PPD 20 - taką informację znalazłam na mleczku SPF 60, więc jak jest to mleczko z nowym oznaczeniem SPF 50 + to by się zgadzało.

http://www.vichy.de/DE-DE/htmlref/pr.../LEEVC001.html
Daostałam maila od Pani Ewy z AwS:
"Dzien Dobry!

Dziekuję za zainteresowanie naszą apteka internetową. Przesyłam szczegóły
dotyczące mleczka dla dzieci:
Vichy Capitail Soleil High Coverage medroxyl XL 50+ enfants. Anti UVB IP 50+
Ultra wysoka ochrona przed poparzeniami słonecznymi.
Anti UVA PPD 22: Klasa ultra.Zapobiega późniejszym uszkodzeniom skóry.

Dzisiaj sprzedaliśmy ostatnie opakowania. Spodziewamy się dostawy w
czwartek-piątek.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Ewa Szwedo
www.aptekawsieci.pl"

(interesujący mnie fragment pogrubiłam).

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-29, 14:15   #1220
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

trochę mało wolałabym coś wyższego, szczególnie na wiosnę-lato
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 14:22   #1221
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
trochę mało wolałabym coś wyższego, szczególnie na wiosnę-lato
Też tak uważam, zwłaszcza, ze w lecie dużo więcej przebywamy na zewnątrz niż w zimie. Mimo, że promieniowanie UVA jest przez cały rok, to jednak w zimie więcej siedzymy w domu, i jeśli o mnie chodzi - zdecydowanie wiecej śpię.

Dziś po kilku dniach testowania różnego rodzaju filtrów wróciłam do Antka AL i powiem, że lubię takie powroty, bo AL wchłaniał się genialnie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 15:00   #1222
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

a na mnie się dziś ultralekki fluid Vichy zwałkował nałożyłam 2,5ml i chyba dlatego, że od dwóch dni się nawilżam - na twarzy zostało sporo grudek, które później przeniosły się na palec podczas nakładania podkładu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 15:10   #1223
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Agnieszko - śliczna z ciebie dziewczyna, a włosy - cudo.

Avene to nie jedyne nawilżacze wśród filtrów - już 3 tydzień na LRP + Active c u mnie rewelacja, nawilżonam jak przy avenkach, a pory w dużo lepszej kondycji. Od kilku dni stosuję na noc cudowny środek - wyłącznie tonik i spać (taka jestem padnięta , maluch chory) cera wygląda rano świetnie - czyżby odpoczywała sobie trochę?

Co oprócz maści ichtiolowej i glinki na podskórne gule? Od ponad tygodnia mam 3 i nic na skurczybyki nie działa .

Monika - szoruj do sephory po spodek z nowej kolekcji - na skrobi wygląda najlepiej z moich 10 brązerów. Efekt naprawdę delikatny i piękny (trójglicerydy wiem, destabilizacja wiem ), ale i tak go pokochałam.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 15:11   #1224
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

agnieska jestem pod wrazeniem. Jak tys to wszystko zamaskowała?? Uuu to ja widze ze ja w kwestii makijazu jestem nemo nemem ponemane.. Ja jak naloze podklad i korektor to ani jednej blizny mi nie przykrywa i tylko troche zabarwia skore, ze czerwone plamki nie sa az takie czerwone ( ale czerwone dalej sa i je widac..).. No ale ja nie uzywam takich drogich kosmetykow.. A tak btw to znacie moze jakis dobry kryjacy podklad raczej tani?? A ten Dermablend o ktorym mowicie to ten => http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13091 czy ten =>http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12632 ??
Wierze w jego cudowne wlasciwosci, tak jak we własciwości Unifiance, niestety kasy brak.. Nie ma moze gdzies ich odpowiednika tylko tanszego?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 15:23   #1225
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kate - dziękuję, ale ja siebie z trudnością na tych zdjęciach rozpoznawałam

Ten dermablend: http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=13091
Próbowałaś może MF Lasting Performance? Narazie mój ulubiony podkład a na allegro chodzi całkiem tanio - po 3xzł. Ewentualnie podkład którym jestem zauroczona, bo naprawde nie spodziewałam się takiej jakości po takiej cenie - Ever Fresh Maybelline, tylko z kolorami nawalają. Do tego korektor z tej samej serii, puder sypki dowolny i powinno być wszystko ok
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 15:41   #1226
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

witam po weekendzie jeśli chodzi o bladość, to zwracano mi uwagę jeszcze długo przed tym, jak nastały filtry ot, taka moja uroda. a że mam chłodny typ urody, to moja bladość jest w najgorszym wydaniu... ma taki niebieskawy odcień czasami, jak się widzę rano bez makijażu, to przestaję się dziwić skojarzeniom typu bladość - choroba ale z drugiej strony, denerwuje mnie taki stereotyp. tak samo moja mama odnosi się do zgubienia przeze mnie kilku cm w obwodach. dawniej miałam parę kg za dużo (choć gruba nie byłam), teraz wyglądam w końcu normalnie, to mnie mama na badania wysyła i też mówi, że ta chemia na twarzy to mi tylko zaszkodzi, że kto to widział w młodym wieku tak grubą warstwę kremu nakładać ale co tam, i tak za 20 lat dopiero się okaże, kto miał rację. ale geny chyba mam dobre, moja mama nie wygląda na swój wiek, a do 30-40tki używała tylko kremu Nivea od czasu do czasu, od słońca też nie stroni (chociaż na szczęście nie ma za dużo okazji, aby na plaży plackiem leżeć, a teraz to i stan zdrowia jej na to nie pozwala, ale wygrzewać to się lubi ). a bladość maskuję, chociaż z wieloma samoopalaczami mam problem, bo dają zbyt mocny efekt i wyglądam po nich, jak po solarium - chyba nietrudno się domyślić, że fanką tego efektu nie jestem

a takie coś znalazłam, to drugie dosyć znane:
http://www.funpic.hu/en.picview.php?id=5700
http://www.ladygodivas.ca/tanned.jpg
http://www.funiaste.net/2006/maj/10/image3.php
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 15:44   #1227
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Hej, a zna ktoś może skład tego specyfiku http://www.ziaja.com/pl/?a=prod2&idC...=27&idProd=236 bo tak myslałam, żeby może do smarowania ust sobie kupić, niestety składu nie znam, niby jest napisane, że ma filtry fotostabilne...
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 16:08   #1228
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

zapytaj dziewczyn z "nowości kosmetycznych" - kilka z nich kupiło, może mają jeszcze pudełko lub jest na opakowaniu
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 16:20   #1229
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Hej, a zna ktoś może skład tego specyfiku http://www.ziaja.com/pl/?a=prod2&idC...=27&idProd=236 bo tak myslałam, żeby może do smarowania ust sobie kupić, niestety składu nie znam, niby jest napisane, że ma filtry fotostabilne...
nie rób sobie nadziei, mam butelkę sprzed 2 lat wprawdzie, ale również z napisem "fotostabilne". na napisie się kończy. w składzie tylko Parsol, stabilizowany camphorem, a jednocześnie destabilizowany ethylhexylem - wybaczcie skrót myślowy, ale nie chce mi się szukać pełnych nazw, chyba wiadomo, o co chodzi do tego masło shea i to koniec filtrów w tym preparacie.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-29, 16:25   #1230
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 807
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez agnieska
Próbowałaś może MF Lasting Performance? Narazie mój ulubiony podkład a na allegro chodzi całkiem tanio - po 3xzł. Ewentualnie podkład którym jestem zauroczona, bo naprawde nie spodziewałam się takiej jakości po takiej cenie - Ever Fresh Maybelline, tylko z kolorami nawalają. Do tego korektor z tej samej serii, puder sypki dowolny i powinno być wszystko ok
A ten Lasting Performance nadaje sie na filtry? W sensie rozprowadzania itd, bo pod wzgledem destabilizacji to chyba nie bardzo (talk).
Zastanawiam sie nad tym Ever Fresh bo chyba nie ma nic zagrazającego filtrom wiec by nie destabilizował i wreszcie bym miala czyste sumienie ( no prawie, bo i tak destabilizuje sie pudrem :P)
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:00.