Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 40 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-12, 23:20   #1171
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Powracam do Was nocna pora

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Ano duza ta roznica , wiem i dlatego sie zastanawiam kiedy mu sie znudzi ta moja mlodziencza energia ktora teraz mu sie tak podoba... Chociaz on twierdzi ze sam sie czuje na dwadziescia kilka lat a nie trzydziesci. Ten moj realizm, a moze raczej pesymizm...

A fryzurka fajna

A w ogole to co u Ani? Wy sie spotykacie na te lunche to moze wiecie
Jestes inteligentna, sympatyczna, ciepla i kreatywna dziewczyna - jestem pewna, ze to nie tylko Twoja mlodosc sie jemu podoba! Czemu on mialby sie niby znudzic Toba szybciej niz Ty nim? Troche wiecej wiary w siebie, no i na pewno duzo wiecej optymizmu Najfajniejsze w zyciu jest wlasnie to, ze jest ono zaskakujace i tak naprawde nie ma sensu prorokowac co bedzie za jakis czas, bo i po co? Bedziecie razem albo i nie, ale w tej chwili jest milo miedzy Wami, wiec sie tym ciesz i zyj dniem dzisiejszym Poza sama pisalas wczesniej, ze naprawde czujesz potrzebe by miec mezczyzne wokol siebie... moze teraz ta potrzeba nie bedzie juz Cie tak mocno 'cisnac'? Zreszta, tak jak juz napisalam w poprzednim poscie - rob tak, abys byla szczesliwa

A Ania ma sie dobrze Widzialysmy sie w ostatnia sobote i mam nadzieje, ze zobaczymy sie jutro, aczkolwiek jeszcze sie z nia nie kontaktowalam.

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Agia ty nietoperzu to znaczy ze nie idziesz??? Co to ma znaczyć!!!
Ja tez szybko sie irytuje i delikatnie mówiąc (wkur....m) na zakupach jeżeli nic nie moge znalesc i wyłazi ze mnie cholera. Nie rob mi tego, ja potrzebuje więcej opinii
Luca, no wlasnie jak przyjezdzasz specjalnie do Manchesteru, to mimo iz zakupow nie cierpie to i tak jakos sie zmusze, bo nie chce przegapic spotkania z Toba Uprzedzam tylko, ze w wieczor poprzedzajacy te zakupy, bede miala wielkie oblewanie konca roku finansowego z calym departamentem, wiec jest taka szansa (dosyc duza jesli mam byc szczera ), ze przyjde na lekkim kacu (tak, tak, pamietam - pic duuuuzo wody podczas ). Przy okazji Twoich zakupow takze sie troche porozgladam za czyms dla siebie, aczkolwiek podejrzewam, ze znow skoncze szukajac czegos na tydzien przed wyjazdem

Powodzenia z ta aplikacja
Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
Agus fajne te fryzurki, zreszta Twoja fryzurka tez fajna, fajnie wloski Ci sie ukladaja a jednak stanelo na garniturku i bluzeczce, w sensie ze nie sukienka
Juz zanim wybralysmy sie na zakupy wiedzialam, ze bede na pewno szukala czegos ze spodniami, bo mam cale nogi w siniakach po bungee i Alton Towers. Ja od zawsze bardzo latwo nabijam sobie siniaki, a dlugo czasu zajmuje zanim zejda
No ale. Wybralam sie z Lukaszem do Trafford Centre zeby kupic kartke z okazji tej komunii, na ktora jade, a przy okazji zaczelismy troche lazic po sklepach i znalezlismy naprawde ladna sukienke i marynarke w Warehouse, a Lukasz zaciagnal mnie do kasy i mi ja kupil W ogole to jestem w szoku, bo wszystkie sukienki, ktore mierzylam o rozmiarze 12 byly na mnie za duze i skonczylam z rozmiarem 10
A pozniej nie moglismy sie oprzec i znow wyladowalismy w La Tasca - uwielbiam ich zapiekane ziemniaczki z pomidorami i serem

Moja fryzura, ech... na pewno oddaje moja mocno roztrzepana osobowosc

W mojej firmie znow poprawiono mi nastroj gdy stwierdzono, ze chca by pracownicy mogli lepiej dopasowac sobie godziny pracy do zycia rodzinnego, wiec jesli mamy na to ochote to mozemy sobie zmienic shift pattern. Oni naprawde wiedza co zrobic, by pracownicy nie mieli zbyt duzej ochoty, by stad odchodzic
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 06:24   #1172
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Powracam do Was nocna pora


Jestes inteligentna, sympatyczna, ciepla i kreatywna dziewczyna - jestem pewna, ze to nie tylko Twoja mlodosc sie jemu podoba! Czemu on mialby sie niby znudzic Toba szybciej niz Ty nim? Troche wiecej wiary w siebie, no i na pewno duzo wiecej optymizmu Najfajniejsze w zyciu jest wlasnie to, ze jest ono zaskakujace i tak naprawde nie ma sensu prorokowac co bedzie za jakis czas, bo i po co? Bedziecie razem albo i nie, ale w tej chwili jest milo miedzy Wami, wiec sie tym ciesz i zyj dniem dzisiejszym Poza sama pisalas wczesniej, ze naprawde czujesz potrzebe by miec mezczyzne wokol siebie... moze teraz ta potrzeba nie bedzie juz Cie tak mocno 'cisnac'? Zreszta, tak jak juz napisalam w poprzednim poscie - rob tak, abys byla szczesliwa

A Ania ma sie dobrze Widzialysmy sie w ostatnia sobote i mam nadzieje, ze zobaczymy sie jutro, aczkolwiek jeszcze sie z nia nie kontaktowalam.


Luca, no wlasnie jak przyjezdzasz specjalnie do Manchesteru, to mimo iz zakupow nie cierpie to i tak jakos sie zmusze, bo nie chce przegapic spotkania z Toba Uprzedzam tylko, ze w wieczor poprzedzajacy te zakupy, bede miala wielkie oblewanie konca roku finansowego z calym departamentem, wiec jest taka szansa (dosyc duza jesli mam byc szczera ), ze przyjde na lekkim kacu (tak, tak, pamietam - pic duuuuzo wody podczas ). Przy okazji Twoich zakupow takze sie troche porozgladam za czyms dla siebie, aczkolwiek podejrzewam, ze znow skoncze szukajac czegos na tydzien przed wyjazdem

Powodzenia z ta aplikacja

Juz zanim wybralysmy sie na zakupy wiedzialam, ze bede na pewno szukala czegos ze spodniami, bo mam cale nogi w siniakach po bungee i Alton Towers. Ja od zawsze bardzo latwo nabijam sobie siniaki, a dlugo czasu zajmuje zanim zejda
No ale. Wybralam sie z Lukaszem do Trafford Centre zeby kupic kartke z okazji tej komunii, na ktora jade, a przy okazji zaczelismy troche lazic po sklepach i znalezlismy naprawde ladna sukienke i marynarke w Warehouse, a Lukasz zaciagnal mnie do kasy i mi ja kupil W ogole to jestem w szoku, bo wszystkie sukienki, ktore mierzylam o rozmiarze 12 byly na mnie za duze i skonczylam z rozmiarem 10
A pozniej nie moglismy sie oprzec i znow wyladowalismy w La Tasca - uwielbiam ich zapiekane ziemniaczki z pomidorami i serem

Moja fryzura, ech... na pewno oddaje moja mocno roztrzepana osobowosc

W mojej firmie znow poprawiono mi nastroj gdy stwierdzono, ze chca by pracownicy mogli lepiej dopasowac sobie godziny pracy do zycia rodzinnego, wiec jesli mamy na to ochote to mozemy sobie zmienic shift pattern. Oni naprawde wiedza co zrobic, by pracownicy nie mieli zbyt duzej ochoty, by stad odchodzic
pozazdrościc:
- nowego rozmiaru
- Łukasza
- nowych ciuchów
- flexible pracy
- La Tasci

My sie z Pawłem wybieramy do tej La Tasci już z milion lat ale zeby moj TZ się tam najadł albo chociaż uspokoił żołądek to trzeba mieć 100 funtów jak nic. Jak lubie idee tych tapas ale Pawel to by musiał takich z 20 zjesc zeby coś poczuć Wiec póki co czekamy na lepsze czasy i podwyżke Ale idziemy jutro na balety do 'miasta' wiec sobie odbijemy
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 17:44   #1173
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
W ogole podobno maja kogos wziac wiecej z agencji wiec moze ja i moze kolezanka dostaniemy kontrakty...
Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
I rzucili 15 kontraktow na floor i zamierzam aplikowac. Tylko zamiast zajmowac sie moim cv i covering letter to oglądam hotel 52
Powodzenia dziewczyny z tymi stalymi kontraktami! Zawsze to poczucie stabilizacji i bonusy, ktorych dla pracownikow z agencji nie ma.. Jak trzeba bedzie pomoc ze sprawdzeniem cv, czy listu motywacyjnego to dajcie znac. pa
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-13, 18:12   #1174
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
Powodzenia dziewczyny z tymi stalymi kontraktami! Zawsze to poczucie stabilizacji i bonusy, ktorych dla pracownikow z agencji nie ma.. Jak trzeba bedzie pomoc ze sprawdzeniem cv, czy listu motywacyjnego to dajcie znac. pa
Dziekuje Madziu

Ja juz swoje papiery złozyłam, i na koniec dnia (dokładnie o 16:57) podszedł do mnie manager z teamu, któremu ostatnimi czasy pomagam, i zapytal mnie czy aplikowałam do niego na stanowisko bo maja jedno wolne. To ja mowie, ze nie, bo nie wiedzialam ze u niego cos jest (a poza tym w wymaganiach podali ze trzeba miec 5letnie doswiadczenie u nas w robocie, a ja mam tylko 3), To powiedzial ze on sie postara zeby papiery byly złozone i zebym solidnie sie przygotowała do interview jeżeli dostane jakis cynk. I zebym dołozyla wszelkich starań itp.

Ja oczywiscie wszystko to puszczam mimochodem, bo u nas w firmie najpierw naobiecuja gruszki na wierzbie a potem ciul w bomki strzelil.

Ale nie powiem ze jakbym przeszla na kontrakt to bym miala zaje....e mozliwosci. Juz nie mowie o tych wszystkich beneiftach (takich jak darmowa siłownia w pracy, znizki chyba z całym chester, urlop wychowawczy, odprawa taka o jakiej nikt nie snil itd) ale jest to ogromna szansa rozwoju i mogła bym za darmoche zrobic sobie NVQ!!!!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-14, 00:00   #1175
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny, ja tylko na chwilke wpadlam Wam powiedziec

OGROMNE DZIEKUJE

wiecie za co!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-15, 11:47   #1176
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Raaany, widze, ze produkcja postow ruszyla pelna para
Ja sie ostatnio przyznalam bez bicia, ze nie czytalam naszego forum od jakiegos (niedlugiego! coby nie bylo) czasu, a wiec dzis nadszedl dzien, w ktorym to postanowilam nadrobic zaleglosci

Marta! Co to za facet?? Nie mam Cie niestety na ''Fejsie'', wiec nie mam jak go ''obczaic'' Ale oczywiscie zycze Wam wszystkiego dobrego- oby Ci sie z nim ulozylo

Kocham 'The Apprentice'! Nie moglam sie go doczekac i bylam mile zaskoczona, kiedy sie dowiedzialam, ze ma sie zaczac tak wczesnie (w zeszlym roku zaczal sie dopiero pod koniec sierpnia). W kazdym razie juz wypatrzylam kilka irytujacych postaci- ktorych to postepowania uwielbiam komentowac na bierzaco ogladajac program... Martin to ze mna ma Sir Alan jest swietny!

Dziewczyny, nie zgadniecie, com dzis naprodukowala Pamietacie moze ''szyszki'' z czasow podstawowki?? Jejku, tak je uwielbialam!! A ze akurat mialam w szafce puszke masy karmelowej i paczke ryzu preparowanego, no to je ulepilam Teraz czekam az stwardnieja w lodowce. No i tak sie ma moja dieta!

A jak mija Wasz weekend??
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 18:59   #1177
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej dziewczyny! Ja znow po weekendzie bardziej zmeczona niz po calym tygodniu

Chcialam sie zapytac czy w sobote to robimy cos poza shoppingiem? Nie wiem jakis pub czy kawka czy cokolwiek?
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-05-16, 19:19   #1178
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

No jakas dobra kawa napewno się przyda na dodanie odrobiny energii

Marta, ja też ledwo zyje po weekendzie (starość nie radość kurna) i chyba miała 2 dniowego kaca.

Wczoraj cały dzien leżelismy w wyrze, bo nie chciało nam sie odwłoków podnieść, a dziś znowu do roboty.

Kto w ogole wymyślił poniedziałek??:m ur:
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 19:31   #1179
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
No jakas dobra kawa napewno się przyda na dodanie odrobiny energii

Marta, ja też ledwo zyje po weekendzie (starość nie radość kurna) i chyba miała 2 dniowego kaca.

Wczoraj cały dzien leżelismy w wyrze, bo nie chciało nam sie odwłoków podnieść, a dziś znowu do roboty.

Kto w ogole wymyślił poniedziałek??:m ur:
Bo ja sie tak pytam bo nie wiem jak sprawe z ogonem zalatwic, on gdzies jedzie, do Newcastle czy cos (nie sluchalam dokladnie takze wiem tylko tyle ze jedzie i bedzie w domu ok.9 wieczorem )

Ja od swiat to tylko zre i pije, juz mam dosyc takze od jutra staram sie wrocic do zdrowego tzn zdrowszego trybu zycia Czyli zero slodkosci, mniej kalorii z jedzenia i alkohol tylko w weekend bo ostatnio przeginam z tym ostatnim i to bardzo (teraz w pt piwko z mama, w sobote zamiast isc do kina jak mielismy w planach to poszlismy do pubu i wczoraj znow a to piwko a to winko... ). No i musze znow zaczac cwiczyc rano... Nie moge doprowadzic do sytuacji ze przez faceta znow przytyje 15 kg...

I po tych dlugich weekendach to teraz 2 dni jest zdecydowanie za malo...
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 08:19   #1180
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny

to jakie plany na sobote? na ktora przyjezdzasz Lucy? gdzie sie spotykamy? i kto bedzie obecny?
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-17, 16:06   #1181
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

No ja koncze prace w sobote o 13 wiec jak sie ladnie sprezymy to bedziemy o 14

a plany nie wiem, bo to wy znacie te wszystkie sklepy.
Moj budzet jest skromny wiec zadne Karen Millen i inne takie nie wchodza w gre po prostu zwykle sklepy z high street.

Oddam sie wam bez szemrania i zniesem kazda krytyke!

potrzebuje sukienke i buty a jak starczy jeszcze na torebke to bedzie zaje.....e
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-17, 18:07   #1182
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
hej dziewczyny

to jakie plany na sobote? na ktora przyjezdzasz Lucy? gdzie sie spotykamy? i kto bedzie obecny?
Ja bede na pewno a do czasu sie dostosuje
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-18, 09:58   #1183
angel00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Flintshire
Wiadomości: 12
GG do angel00
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

.
angel00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 12:43   #1184
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc dziewczyny, zycze jutro udanych zakupow!! Mam nadzieje, ze traficie jakies cudenka z przystepne ceny Zaluje, ze mnie taka imprezka ominie, buziaki
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 16:06   #1185
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Oj Madziu mi tez przykro

sie musialas rozlatac kurde do Polski

Dziewczyny u mnie mala zmiana planow.
Moj szofer mnie wystawil i przyjezdzam pociagiem
Wiec bede okolo godziny 15 na Manchester Picadilly. Czy mozemy sie tam spotkac np, kolo jakies sklepu?
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 20:55   #1186
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Dziewczyny, ja odpadam na jutrzejsze zakupy We wtorek w nocy przylecialam z Polski, a od srody jestem chora Trzeci dzien z rzedu mam goraczke, bole miesni i glowy, zmeczenie takie, ze nawet nie chce mi sie rozmawiac i walcze z rozkladajacym mnie przeziebieniem Na drugie imie powinnam dostac chyba Paracetamol, a na trzecie Lemsip, bo tyle tego juz w siebie wepchalam Wszystkie moje plany wziely w leb, w pracy przez dwa dni bylam jak zombie, musialam odwolac mikrodermabrazje, stracilam dzisiejsza impreze, na ktorej bawi sie caly departament i czeka mnie jakze przyjemny weekend w domu, pod kocem i nadzieje, za do poniedzialku przejdzie
Jesli jakims cudem poczulabym sie lepiej jutro to dam Wam znac, ale czarno to widze, 38 na termometrze nie nastraja mnie pozytywnie

Z dobrych wiadomosci, to dowiedzialam sie wczoraj, ze zdalam piaty i ostatni egzamin i skonczylam AAT Level 2 Maly sukcesik, ale jestem z siebie dumna
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-20, 22:06   #1187
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Agia ty mi nawet nie pierd...l ze bedziesz sie ruszac z lozka!

Przeziebienie nawet te najmniejsze trzeba wylezec. Ja kiedys zgrywałam chojraka i miałam takie powikłania, że zemdlałam w środku miasta, miałam prawie 40 stopni gorączki plus halucynacje i prawie wylądowałam w szpitalu. Dlatego bez gadania!

I gratuluje

Justynko daj znać co z Tobą jutro!!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 11:13   #1188
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

A wiec tak!

Mam dwa pociagi jeden o 13:07 a drugi o 13:35.

Mam nadzieje i powinnam zdazyc na ten o 13:07 ktory bedzie na Manchester Picadilly o 14:36.

Jezeli sie spoznie to ten drugi pociag bedzie w Manchesterze o 14:49.

Napisze smsa w pociagu, na ktory zdazylam i napiszcie mi gdzie bedziecie na mnie czekac

PS. Justynko dzwonilam do Pawla, i zostawilam mu wiadomosc zeby do mnie zadzwonil ASAP! wiec rozwiklamy ta tajemnicza smsa sprawe hehe

Powinni sobie chlopaki takie forum zalozyc to by nie bylo takich nieporozumien hehe do zobaczenia!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 11:20   #1189
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

A gdzie sie spotykamy?


Agnieszka, super! Gratuluje!
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-21, 12:09   #1190
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Ania ty to masz zryw

moze na dworcu??? przed wejsciem?
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-22, 21:00   #1191
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Hej, jak udaly sie zakupy?
Ja od piatku mam problemy z zoladkiem i nie wiem czy to nie trzustka takze przykro mi ze wczoraj mnie z Wami nie bylo

Chce sie zapytac Was co robicie w weekend 19 czerwca? Czy ktoras z Was bedzie wtedy w Polsce albo ma inne plany? 16 czerwca mam urodziny i tak mysle czy nie zrobic jakiegos party u mnie na wsi, chcialabym sie zorientowac ile osob mialoby przyjsc
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 16:08   #1192
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Ja tylko na chwilke.

Dziekuje dziewczynom za zakupy!!! Bylo swietnie!!!! i oby czesciej takiej wypady

Marta - ja jestem w Polsce w podanych przez Ciebie terminach

Ale jaja. Jutro mam assesment co do jednej pracy co aplikowalam a potem mam interview do drugiej.

Kurde normalnie dowiedzialam sie przed chwila i mam aaaaz caly dzien zeby sie przygotowac a ja sie dzisiaj tak zle czuje i mialam w planach walnac sie do wyra po pracy a tu dupa blada.

W ogole masakra jakas
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 16:17   #1193
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

trzymam kciuki Lucja zatem

a w ogole jak sie Pawlowi Twoj outfit podoba cosmy Ci wybraly?

Matrus my 16 mamy rocznice slubu i nie wiem kiedy pojdziemy na jakas kolacje, czy 16 czy dopiero w weekend...
ale mozemy isc na kolacje w niedzieel jakby co albo wpasc do Ciebie po kolacji
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 17:55   #1194
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Ja tylko na chwilke.

Dziekuje dziewczynom za zakupy!!! Bylo swietnie!!!! i oby czesciej takiej wypady

Marta - ja jestem w Polsce w podanych przez Ciebie terminach

Ale jaja. Jutro mam assesment co do jednej pracy co aplikowalam a potem mam interview do drugiej.

Kurde normalnie dowiedzialam sie przed chwila i mam aaaaz caly dzien zeby sie przygotowac a ja sie dzisiaj tak zle czuje i mialam w planach walnac sie do wyra po pracy a tu dupa blada.

W ogole masakra jakas
Ok , nie ma sprawy i powodzenia zycze jutro na obu spotkaniach!


Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
trzymam kciuki Lucja zatem

a w ogole jak sie Pawlowi Twoj outfit podoba cosmy Ci wybraly?

Matrus my 16 mamy rocznice slubu i nie wiem kiedy pojdziemy na jakas kolacje, czy 16 czy dopiero w weekend...
ale mozemy isc na kolacje w niedzieel jakby co albo wpasc do Ciebie po kolacji
No wiec spojrzalam w kalendarz i mala poprawka. 19 to jest niedziela a myslalam ze to sobota takze jak cos to robilabym to w sobote 18 wlasnie
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 18:16   #1195
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

no tak własnie wyglądaja moje przygotowania

telewizor na fulla, zaraz hotel oglądne i szpilki itd.

a Pawel byl pod wrazeniem stroju, wiec same ochy i achy slyszalam pod swoim adresem ale dobrze ze ze mna poszlyscie bo w zyciu bym tego sama nie ubrała tylko wkręciła sobie jakies krzywe jazdy ze jestem taka siaka i owaka

Kupilismy w wilkinsonie puzzle wczoraj. Szarpnelismy sie na 1000 kawalkow no zobaczymy jak to pojdzie
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:25   #1196
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc dziewczyny

Luca, powodzenia zycze i bardzo mocno trzymam kciuki
Bardzo sie ciesze, ze zakupy sie udaly... ale pochwal sie co kupilas

Marta zdrowka zycze
Ja 18-19 czerwca jestem tutaj, ale nie chce sie okreslac, ze bede mogla przyjechac, bo prawdopodobnie wszelkie imprezowanie i w ogole wszelkie wyjscia bede musiala mocno ograniczyc
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:31   #1197
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Marta- mi pasuje

Lucy- zycze powodzenia jutro.
Jak idzie ukladanie puzzli??

Co za pogoda! Normalnie mam ochote przespac caly wieczor, az do rana...
Wiecie, com wyczytala?? Ze przez te erupcje wulkanu beda chlodniejsze temperatury... jakby juz nie bylo wystarczajaco zimno :/
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 19:34   #1198
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

wlasnie tez czytam wlasnie o tym wulkanie .. masakra!

Aga a co Ty taka tajemnicza? :P
kiedy beda wyniki egzaminow? bo chyba opijemy nie?
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:08   #1199
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Justyna, wyniki egzaminow juz sa, pisalam o tym wczesniej - zdalam wszystkie piec egzaminow bez zadnych poprawek i skonczylam AAT Level 2 I teraz czekam z niecierpliwoscia, by rozpoczac nastepny poziom
I to nie zadna tajemniczosc, zbieram na prezent slubny dla brata
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 20:31   #1200
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez mrowkaa06 Pokaż wiadomość
Hej, jak udaly sie zakupy?
Ja od piatku mam problemy z zoladkiem i nie wiem czy to nie trzustka takze przykro mi ze wczoraj mnie z Wami nie bylo

Chce sie zapytac Was co robicie w weekend 19 czerwca? Czy ktoras z Was bedzie wtedy w Polsce albo ma inne plany? 16 czerwca mam urodziny i tak mysle czy nie zrobic jakiegos party u mnie na wsi, chcialabym sie zorientowac ile osob mialoby przyjsc

Ja tez czekam na relacje z zakupow!! Bardzo dokladne Chetnie zobacze w co Luce ubralyscie

Ja nie mam planow na ten weekend i z mila checia na twoje party przybede

W Polsce sloneczna pogoda i mam nadzieje, ze sie nie zmieni. Kupilam w koncu buciki na chrzciny. Wszystko dopasowane na ladna pogoda, a jak bedzie zimno to nie mam pojecia w co sie ubiore! Takze musi sie utrzymac to piekne slonczeko!

Buziaki kochane

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Prawie bym zapomniala! Luca powodzenia Ci zycze w staraniu sie o ta prace. Bede mocno trzymac kciuki i daj znac, jak poszlo. Pa
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.