Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Czy bedziesz na spotkaniu Wizazanek w Manchesterze 6/03/2011?
Tak, przybede z miła chęcią. 8 80,00%
Nie, i nie pytajcie dlaczego. 2 20,00%
Głosujący: 10. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-06-01, 11:52   #1231
angel00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Flintshire
Wiadomości: 12
GG do angel00
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

hej dziewczyny mam pytanko a zwlaszcza do lucaa_rules , nie wiesz moze czy jest jakis pokoj do wynajecia jednoosoby tu w naszej okolicy? Z gory dziekuje za odpowiedz.
angel00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 16:19   #1232
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Witaj Angel. Niestety nic mi nie wiadomo o zadnych pokojach do wynajecia. Moze popatrz w polskim sklepie w Queensferry albo Chester, albo poszukaj na portalach typu Flatshare, SpareRoom, FlatMate.

A do jakiej ceny szukasz, moze bede cos wiedziec to dam ci znac!
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-01, 17:49   #1233
angel00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Flintshire
Wiadomości: 12
GG do angel00
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

juz bylam w pl sklepach - niestety nic . cena taka w miare normalna napewno nie 100 za tydz. z gory dzieki
angel00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 16:07   #1234
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Kobiety gdzie wyscie sie wszystkie podzialy???
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:22   #1235
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ja tu zagladam codziennie ale widze nikt sie nie odzywa
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 21:39   #1236
anyolek
Zadomowienie
 
Avatar anyolek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: z domu i pracy ;)
Wiadomości: 1 461
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ja sie melduje I tez zagladam codziennie
__________________
28/02/2015
Ola
anyolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-03, 23:51   #1237
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ja zagladam prawie codziennie, trzymam reke na pulsie
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-04, 06:16   #1238
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

To pisać a nie zaglądać!!! Bo zaglądać to ja też zaglądam. Jak wam minął tydzien? Jakies szczególne wydarzenia ?

Justyna - jak tam w twojej pracy? unormowała się sytuacja? wszystko dobrze? no i jak sie psychicznie czujesz

Aniu - jak dieta? hehehe

Marta - ty to juz w ogole zamilkłaś Jak twój przyjaciel Dave się miewa? (by the way musze go w koncu obczaic na jakis zdjęciu )

Madzia - jak tam urlop? sie rozlatałas dziewczyno ostatnio że hohoho Ja za dwa tygodnie frune i na mysl o locie skręcają mi się kiszki

Agia - to kiedy wyprawa na Thorpe Park albo do Drayton Manor
http://www.draytonmanor.co.uk/thrill...ide=apocalypse


miłego dnia moje milczące i obserwujące kobiety
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 11:01   #1239
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Witaj Angel. Niestety nic mi nie wiadomo o zadnych pokojach do wynajecia. Moze popatrz w polskim sklepie w Queensferry albo Chester, albo poszukaj na portalach typu Flatshare, SpareRoom, FlatMate.

A do jakiej ceny szukasz, moze bede cos wiedziec to dam ci znac!
ja bym polecila gumtree.com, wyszukaj swoj region i moze cos znajdziesz, poza tym polski portal mojawyspa, zreszta sama ostatnio szukalam pokoju do wynajecia, wiec przesle ci pare linkow na PW, zmien tylko region

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Kobiety gdzie wyscie sie wszystkie podzialy???
no ja juz sie melduje, ze wrocilam z wojazy

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
To pisać a nie zaglądać!!! Bo zaglądać to ja też zaglądam. Jak wam minął tydzien? Jakies szczególne wydarzenia ?

Justyna - jak tam w twojej pracy? unormowała się sytuacja? wszystko dobrze? no i jak sie psychicznie czujesz

Aniu - jak dieta? hehehe

Marta - ty to juz w ogole zamilkłaś Jak twój przyjaciel Dave się miewa? (by the way musze go w koncu obczaic na jakis zdjęciu )

Madzia - jak tam urlop? sie rozlatałas dziewczyno ostatnio że hohoho Ja za dwa tygodnie frune i na mysl o locie skręcają mi się kiszki

Agia - to kiedy wyprawa na Thorpe Park albo do Drayton Manor
http://www.draytonmanor.co.uk/thrill...ide=apocalypse


miłego dnia moje milczące i obserwujące kobiety
z ekscytujacych wydarzen to u mnie na pewno wyjscie do teatru podczas wakacji w Gdansku. sztuka 'szalone nozyczki' - ciekawe bo z bardzo duzym udzialem widowni.
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 11:24   #1240
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Marta - ty to juz w ogole zamilkłaś Jak twój przyjaciel Dave się miewa? (by the way musze go w koncu obczaic na jakis zdjęciu )
A bo jakos wszystkie milcza a u mnie nic sie nie dzieje to sobie tylko obserwuje
Mój przyjaciel miewa sie dobrze jedyne co to jego byla miesza raz na jakis czas i nerwy psuje ale ogarniemy to Zreszta nie tylko to bo on jest taki dobroci facet ze ludzie go wykorzystuja i juz patrzec na to nie moge... Wyslij mi swojego maila na priv to pokaze Ci jego foto

A w ogole to Ty spac koieto nie mozesz ze piszesz o 6 rano? Czy do pracy sie szykowalas



Szykuje nam sie moze jakies spotkanie wizazowe w najblizszym czasie?

Edytowane przez mrowkaa06
Czas edycji: 2011-06-04 o 11:26
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 21:18   #1241
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

na razie cisza u mnie w pracy
zachowywalam sie tak jakby nic sie nie stalo w stosunku do tej "kolezanki" i po kilku dniach przestala udawac obrazona krolewne i sie zaczela do mnie normalnie odzywac
menagerka ma cos innego na glowie bo sama zostala podpieprzona w HR i oskarzona w pewnym stopniu o bulling przez inna dziewczyne z mojego teamu,.. no i tak leci same podpierdalaczki

dodatkowo zrobili u nas Intranet w pracy, i cos podobnego do facebooka, i chyba go zamkna bo ludziska non stop na tym siedza i sobie dyskutuja

my dzisiaj bylismy na wycieczce, alem sie nalazila...
no i zrobilam dzisiaj flaczki wolowe uwielbiam, daleko mi do flaczkow mojej mamy ale moje tez sa niczego sobie
aha i golabki tez - wzielo mnie na gotowanie mialam robic jeszcze pierogi ruskie ale sie z ta wycieczka nie wyrobilam
no, to zarcia mam na tydzien hihi

Marta, to widze milosc kwitnie
Magada, welcome back


jutro lenistwo przede mna, nie robie nic!
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-05, 11:25   #1242
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

No nareszcie troche ozywienia

Wczoraj była piękna pogoda, ale ja oczywiscie poszłam do pracy na 7 godzin! Myslalałam ze sie pochlastam, ale no co zrobic. Zobowiązałam się i teraz trzeba odrabiać pańszczyzne

O mojej cudownej pracy nic jeszcze nie wiem (ale wcale nie jestem zaskoczona). Pewnie sie dowiem w lipcu hehe Ale jak to mówią: brak wiadomości to dobra wiadomośc i tego sie bede trzymać.

Miałam dzis posprzątac ale cosik sie na to nie zbiera i chyba tez poleniuchuje sobie

Justyna - normalnie poszalałas z wyrobami spozywczymi ja generalnie za flakami nie przepadam, ale moze sie kiedys skusze na te twoje. Ja wczoraj tez rzuciłam sie w wir gotowania i zrobiłam musake.
No i nie ma juz całej blachy!!! Podziękowania należa sie Pawłowi który zjadł wszystko zanim skończyłam zmywac swoja drogą gdzie on to kuzwa miesci

Marta - szykowałam sie do pracy, jeszcze mi nie odje.....o zeby wstawas w sobote o 6 rano
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-05, 16:30   #1243
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez justitia Pokaż wiadomość
na razie cisza u mnie w pracy
zachowywalam sie tak jakby nic sie nie stalo w stosunku do tej "kolezanki" i po kilku dniach przestala udawac obrazona krolewne i sie zaczela do mnie normalnie odzywac
menagerka ma cos innego na glowie bo sama zostala podpieprzona w HR i oskarzona w pewnym stopniu o bulling przez inna dziewczyne z mojego teamu,.. no i tak leci same podpierdalaczki

dodatkowo zrobili u nas Intranet w pracy, i cos podobnego do facebooka, i chyba go zamkna bo ludziska non stop na tym siedza i sobie dyskutuja

my dzisiaj bylismy na wycieczce, alem sie nalazila...
no i zrobilam dzisiaj flaczki wolowe uwielbiam, daleko mi do flaczkow mojej mamy ale moje tez sa niczego sobie
aha i golabki tez - wzielo mnie na gotowanie mialam robic jeszcze pierogi ruskie ale sie z ta wycieczka nie wyrobilam
no, to zarcia mam na tydzien hihi

Marta, to widze milosc kwitnie
Magada, welcome back


jutro lenistwo przede mna, nie robie nic!
Ja bylam wczoraj z mym ogonem na BBQ u jego znajomych i poznalam wszystkich jego kolegow najblizszych z ich kobietami no i chyba zostalam zaakceptowana w towarzystwie bo dostalam zaproszenie na impreze urodzinowa jednej z nich 26 czerwca Ogolnie bylo brdzo fajnie. Gratuluje tego szalenstwa kulinarnego Ja powinnam dac sprobowac pierogow memu mezczyznie
A dzis lenistwo, odpoczynek i wyjscie na cos dobrego do jedzenia


Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
Marta - szykowałam sie do pracy, jeszcze mi nie odje.....o zeby wstawas w sobote o 6 rano
No coz znam ludzi ktorzy tak wstaja mimo ze nie chodza do pracy
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-06, 23:11   #1244
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Czesc wszystkim

Na samym poczatku: Luca, ogromne gratulacje z powodu zostania pracownikiem miesiaca!!! Wyprawa do Thorpe Park to nie jestem pewna czy w tym zyciu! Do Drayton Manor juz predzej, ale ja na pewno nie wyrobie przed polowa lub koncem lipca
Za prace caly czas trzymam kciuki!

Oopsy Daisy - witaj

Marta, a moze spotkanie wizazowe polaczyc z Twoim urodzinowym, jesli nie bedziesz miala nic przeciwko? No i gratuluje rozwijajacego sie zwiazku

Ja tez czytam watek, jestem na biezaco ze wszystkim, tylko nie mialam czasu pisac! Tygodnie leca mi jak szalone, nie moge uwierzyc ze juz mamy czerwiec

U mnie po staremu, czyli jak zwykle staram sie byc w dziesieciu miejscach na raz Zrobilam sie juz calkiem niezla w rozciaganiu doby (wedlug zasady co mozna odlozyc na jutro, to mozna odlozyc takze na pojutrze ), no i rozmyslam jakby tu sobie jeszcze lepiej zorganizowac czas, szukam wiec albo jakies dobrej aplikacji-organizera na Blackberry albo jakiegos malego elektronicznego organizera, tylko nie wiem czy znajde taki odpowiadajacy moim potrzebom

Przez kilka ostatnich tygodni bylam takze bardzo zajeta przygotowywaniem polskich ksiazek do przekazania do councili i gromadzeniem wszystkich potrzebnych informacji odnosnie tego. Dzis wlasnie przekazalam prawie setke ksiazek do Manchester Council i mam nadzieje, ze wprowadzenie ich do bazy danych nie zajmie dluzo czas i juz niedlugo wszystkie ksiazki znajda sie na bibliotecznych polkach Donacje do kolejnych councili beda zorganizowane juz wkrotce, wiec gdybyscie mialy jakies polskie ksiazki, ktore chcialybyscie przekazac do bibliotek, to dajcie znac Takie ksiazki powinny byc w dobrym stanie, poniewaz biblioteki w naszym rejonie zgadzaja sie na przyjmowanie tylko niezniszczonych ksiazek.

W sobote wybralismy sie razem z Lukaszem sprawdzic jak oddycha sie pod woda - mielismy nasza pierwsza lekcje nurkowania Musze przyznac, ze naprawde mocno zaskoczyl mnie ciezar butli do nurkowania (wazy chyba z 10 kg), ale w wodzie sie tego oczywiscie nie czuje. Calkiem mi sie podobalo, ale jeszcze jestem w fazie rozwazania czy sie zapisac na kurs czy tez nie.

Dobra, zmykam - do nastepnego razu
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 15:45   #1245
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

No u mnie sie ruszylo troche. Jutro mam kolejne interview tym razem z HR. Ludzie mowia ze to dobry znak, ze jakby mnie nie chcieli to bym dostala emaila ze sorry ale nie (tak jak to dostali pozostali kandydaci). Nie chce sie jarac za wczasu bo w tej firmie to wszystko jest mozliwe.
Bede sie cieszyc jak osobiscie podpisze konktrakt

a poki co kolejny stres jeszcze ze 3 takie interview i chyba zaczne sie z tego utrzymywac

ps. kupilam sobie ksiazke o przezwyciezaniu strachu przed lataniem. na lot bedzie jak znalazl
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 18:33   #1246
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Marta, a moze spotkanie wizazowe polaczyc z Twoim urodzinowym, jesli nie bedziesz miala nic przeciwko? No i gratuluje rozwijajacego sie zwiazku
byloby milo! mi najbardziej pasuje niedziela. ale sie dopasuje. np jakies piwko wetherspoonie :P spotkac sie wczesniej, zeby kazda bezpiecznie i spokojnie do domu wrocila

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość
No u mnie sie ruszylo troche. Jutro mam kolejne interview tym razem z HR. Ludzie mowia ze to dobry znak, ze jakby mnie nie chcieli to bym dostala emaila ze sorry ale nie (tak jak to dostali pozostali kandydaci). Nie chce sie jarac za wczasu bo w tej firmie to wszystko jest mozliwe.
Bede sie cieszyc jak osobiscie podpisze konktrakt

a poki co kolejny stres jeszcze ze 3 takie interview i chyba zaczne sie z tego utrzymywac
trzymam mocno kciuki za ciebie!!
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-07, 20:27   #1247
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ja wczoraj wieczorem wyladowalam w liverpoolu a dzisiaj caly dzien w warrington. podoba mi sie bardzo poki co
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 14:45   #1248
Pola103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 13
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cześć dziewczyny, z chęcią wybrałabym się na jakieś plotki. Jeśli jesteście z Chester lub okolic to dajcie znać, strasznie mi tu smutno samej
Pola103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-08, 15:44   #1249
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez blackberry456 Pokaż wiadomość
ja wczoraj wieczorem wyladowalam w liverpoolu a dzisiaj caly dzien w warrington. podoba mi sie bardzo poki co
witaj w domu Blackberry

Cytat:
Napisane przez Pola103 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, z chęcią wybrałabym się na jakieś plotki. Jeśli jesteście z Chester lub okolic to dajcie znać, strasznie mi tu smutno samej
Witaj Pola - ja mieszkam chwile od Chester i tu równiez pracuje wiec moge sluzyc towarzystwem gdzie dokladnie mieszkasz?

...
Co do mojej pieknej pracy, to mialam ten zakichany interview dzisiaj i nawet nie poszlo mi zle. Teraz ostatni etap czyli zrobienie wrazenie na HR bo teraz oni decyduja czy mnie wezma czy nie.
Odpowiedz maja dac standardowo do piatku.

Wy tez takie spiace dzisiaj czy tylko ja zasypiam na klawiaturze?
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-08, 19:27   #1250
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość

Marta, a moze spotkanie wizazowe polaczyc z Twoim urodzinowym, jesli nie bedziesz miala nic przeciwko? No i gratuluje rozwijajacego sie zwiazku
Ja nie mam nic przeciko, problem jest w tym ze ja tak na prawde nie moge sie okreslic w tym momencie na temat soboty i chyba bardziej pasowaloby mi spotkac sie w piatek albo w niedziele niz w sobote ale wem ze Wam moze to nie pasowac. Wiem ze moze wkurzac ten moj brak zdecydowania ale to jest po prostu za wczesnie dla mnie zeby planowac...

---------- Dopisano o 19:27 ---------- Poprzedni post napisano o 19:25 ----------

Cytat:
Napisane przez lucaa_rules Pokaż wiadomość

...
Co do mojej pieknej pracy, to mialam ten zakichany interview dzisiaj i nawet nie poszlo mi zle. Teraz ostatni etap czyli zrobienie wrazenie na HR bo teraz oni decyduja czy mnie wezma czy nie.
Odpowiedz maja dac standardowo do piatku.

Wy tez takie spiace dzisiaj czy tylko ja zasypiam na klawiaturze?
Mnie wczoraj moj supervisor zapytal o CV takze dzis je dostal i teraz czekam juz tylko na interview, taka sama droge przeszly dziewczyny wczesnej ktore juz maja kontrakty.
Ja mysle ze to pogoda chociaz ja ostatnio wieczne zmeczona jestem
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-10, 17:46   #1251
Gasienica
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 273
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

W nastepna niedziele jest parada z okazji dnia manchesteru o godzinie 14. Moze sie spotkamy na ta parade i potem pojdziemy do jednego z pubow weatherspoon.

Co wy na to dziewczyny?

Buziaki i milego weekendu
Gasienica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-11, 13:06   #1252
mrowkaa06
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Partington/Manchester
Wiadomości: 149
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Gasienica Pokaż wiadomość
W nastepna niedziele jest parada z okazji dnia manchesteru o godzinie 14. Moze sie spotkamy na ta parade i potem pojdziemy do jednego z pubow weatherspoon.

Co wy na to dziewczyny?

Buziaki i milego weekendu
Ja jestem na tak
mrowkaa06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-12, 19:55   #1253
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

ja tez jestem za! przydaoby sie ruszyc z domu i kogos poznac, bo narazie nudaaaa. wiec o ile sie nie zgubie i trafie z stacji busow/pociagow do miejsca spotkania to bede
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 14:06   #1254
Agia*
Rozeznanie
 
Avatar Agia*
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 882
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Ale tu cisza, dziewczyny, gdzie sie podziewacie?!

Ja wlasnie wrocilam z Download Festival - to byl najlepszy weekend mojego zycia!!! Zyczliwa i rodzinna atmosfera, trzy dni muzyki na zywo, zespoly daly z siebie wszystko - dla takich chwil warto zyc! Jeszcze nie moge uwierzyc, ze w ciagu jednego weekendu zobaczylam System of a Down, Korn, Linkin Park, Pendulum i wiele, wiele innych - bylo przewspaniale! Obydwoje z Lukaszem rowniez odstresowalismy sie i odpoczelismy; wprawdzie cali jestesmy poobijani i potluczeni, nogi odmawiaja posluszenstwa od wielogodzinnego tanczenia, skakania i stania, ledwo mozemy z siebie glos wydobyc i prawdopodobnie powinnismy spac przez nastepne 20 godzin, by odespac weekendowe szalenstwa, ale niewazne - glowy sie przewietrzyly i to najwaznejsze

Co do niedzieli to przylacze sie chetnie
Agia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-13, 23:21   #1255
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Wizazanki, Wizazanki!!!
Od lipca dołączam do Waszego grona emigrantek!
...razem z TŻ jestesmy na etapie szukania mieszkania w manchesterze... moze ktoras z Was podpowie, jakie są przeciętne ceny? Nie chcemy przeplacac ale tez nie chcemy wydac sie smieszni w razie proponowania jakiejs sumy... .... ... !
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 06:31   #1256
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Ale tu cisza, dziewczyny, gdzie sie podziewacie?!

Ja wlasnie wrocilam z Download Festival - to byl najlepszy weekend mojego zycia!!! Zyczliwa i rodzinna atmosfera, trzy dni muzyki na zywo, zespoly daly z siebie wszystko - dla takich chwil warto zyc! Jeszcze nie moge uwierzyc, ze w ciagu jednego weekendu zobaczylam System of a Down, Korn, Linkin Park, Pendulum i wiele, wiele innych - bylo przewspaniale! Obydwoje z Lukaszem rowniez odstresowalismy sie i odpoczelismy; wprawdzie cali jestesmy poobijani i potluczeni, nogi odmawiaja posluszenstwa od wielogodzinnego tanczenia, skakania i stania, ledwo mozemy z siebie glos wydobyc i prawdopodobnie powinnismy spac przez nastepne 20 godzin, by odespac weekendowe szalenstwa, ale niewazne - glowy sie przewietrzyly i to najwaznejsze

Co do niedzieli to przylacze sie chetnie
Zadroszcze tego festiwalu (kurna ostatnio ciagle ci zazdroszcze Agia hehe). Fajnie sie sie wybawiliscie i odpoczęliscie, bo pamietam jak długo czekałas na ten weekend, Ja z miłą chęcią obejrzałabym System of the Down, bo ostatnio z Pawłem sobie ich sluchalismy w samochodzie (dobrze ze zadnego wypadku nie spowodowalismy jak trzepalismy łepetynami hehe).

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Wizazanki, Wizazanki!!!
Od lipca dołączam do Waszego grona emigrantek!
...razem z TŻ jestesmy na etapie szukania mieszkania w manchesterze... moze ktoras z Was podpowie, jakie są przeciętne ceny? Nie chcemy przeplacac ale tez nie chcemy wydac sie smieszni w razie proponowania jakiejs sumy... .... ... !
Witaj Aphodisyack
Ja nie mieszkam w Manchesterze ( a szkoda) ale moge ci mniej wiecej przedstawic ceny u mnie.

Mozna znalesc studio flat juz za 300 funtów plus rachunki (nie recze za jego super jakość). U mnie ceny 1 bedroom flat wachaja sie od 400 funtów do nawet 600 (ale to juz podwyzszony standard, i swietna lokalizacja). Za 700 czy 800 mozna wynająć mieszkanie w pięknym apartamentowcu przy torze wyścigów konnych.

Wiec jak widzisz wszystko zalezy od lokalizacji/standardu oraz własciciela.
U mnie w Chester jest drożej niz np w Liverpool ze wzgledu na wyścigi konne, wiec bierz też na to poprawke

Pozdrawiam...


Kobiety ja lece juz piątek i mam pietra jak cholera!!!!
I juz za wami tęsknie
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 11:02   #1257
blackberry456
Zadomowienie
 
Avatar blackberry456
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 124
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Agia* Pokaż wiadomość
Ale tu cisza, dziewczyny, gdzie sie podziewacie?!

Ja wlasnie wrocilam z Download Festival - to byl najlepszy weekend mojego zycia!!! Zyczliwa i rodzinna atmosfera, trzy dni muzyki na zywo, zespoly daly z siebie wszystko - dla takich chwil warto zyc! Jeszcze nie moge uwierzyc, ze w ciagu jednego weekendu zobaczylam System of a Down, Korn, Linkin Park, Pendulum i wiele, wiele innych - bylo przewspaniale! Obydwoje z Lukaszem rowniez odstresowalismy sie i odpoczelismy; wprawdzie cali jestesmy poobijani i potluczeni, nogi odmawiaja posluszenstwa od wielogodzinnego tanczenia, skakania i stania, ledwo mozemy z siebie glos wydobyc i prawdopodobnie powinnismy spac przez nastepne 20 godzin, by odespac weekendowe szalenstwa, ale niewazne - glowy sie przewietrzyly i to najwaznejsze

Co do niedzieli to przylacze sie chetnie
wow, ja tez zazdroszcze! chetnie bym sie tam wybrala, ale dopiero co przyjechalam tu, i nie dalam razy wszystkiego ogarnac a na Leeds Festival sie moze wybierasz? ogolnie widze, ze mamy podobne gusta muzyczne koniecznie daj znac jak bedziesz sie wybierala na jakis koncert, nawet taki mniejszy, to chetnie sie podlacze
__________________
W deszczu maleńkich żółtych kwiatów
w spokoju przy sobie
nie czując czasu..
blackberry456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 12:55   #1258
justitia
Wtajemniczenie
 
Avatar justitia
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 977
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Agus, ale mialas super weekend!


Lucy wracaj do znas szybko i udanej zabawy na weselichu

u mnie nic ciekawego dziewczyny, dni sie wloka nieslychanie i moje wakacje chyba nigdy nie nadejda...

to widzimy sie w niedziele? kto moze?

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Wizazanki, Wizazanki!!!
Od lipca dołączam do Waszego grona emigrantek!
...razem z TŻ jestesmy na etapie szukania mieszkania w manchesterze... moze ktoras z Was podpowie, jakie są przeciętne ceny? Nie chcemy przeplacac ale tez nie chcemy wydac sie smieszni w razie proponowania jakiejs sumy... .... ... !
witaj

to wszystko zalezy gdzie chcesz mieszkac, w jakiej dzielnicy
ale mysle ze ok 500 funtow za 2 bed to norma plus wszystkie rachunki
no i najpierw depozyt, z tego co sie orientuje jak ostatnio znajomi wynajmowali chate to musieli zaplacic miesiac z gory plus depozyt w wysokoci 2 miesiecy
a moze wynajmiecie pokoj na poczatek?

i co Was sprowadza do tego pomurego manchetseru? gdzie zazwyczaj leje deszcz - pomijajac dzien dzisiejszy, gdzie pieknie swieci slonce ale to taki maly wyjatek '

dzisiaj w radiu slyszalam fajny tekst od prowadzacego, ze w manchester na jeden dzien slonca przypada 3 dni deszczu...
justitia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-14, 23:06   #1259
Aphrodisyack
Zadomowienie
 
Avatar Aphrodisyack
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lub.
Wiadomości: 1 144
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Jejku...dzięki dziewczyny
co mnie - a właściwie NAS do manchesteru niesie? hmm...chcemy wyjechać i zarobić trochę kasy w wakacje - taki standard w sumie ... ale myślę, że spory wpływ na wybór miasta ma fakt, że TŻ ubóstwia MU i zmusza mnie do oglądania wszystkich meczy i śledzenia nowinek ze świata footbolu z udziałem jego ukochanej drużyny

jak na razie mailujemy z różnymi właścicielami... ceny są mniej więcej takie, jak napisałyście, więc myślę, że coś ogarniemy

ahhh... ale się zapowiada przygoda :P

...muszę pamiętać o kaloszach, skoro tak często tam pada... :P
__________________
Homo sum, nihil humani a me alienum esse puto.


Aphrodisyack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-15, 06:00   #1260
lucaa_rules
Wtajemniczenie
 
Avatar lucaa_rules
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Hawarden
Wiadomości: 2 459
Dot.: Emigrantki z Chester, Liverpoolu i okolic

Cytat:
Napisane przez Aphrodisyack Pokaż wiadomość
Jejku...dzięki dziewczyny
co mnie - a właściwie NAS do manchesteru niesie? hmm...chcemy wyjechać i zarobić trochę kasy w wakacje - taki standard w sumie ... ale myślę, że spory wpływ na wybór miasta ma fakt, że TŻ ubóstwia MU i zmusza mnie do oglądania wszystkich meczy i śledzenia nowinek ze świata footbolu z udziałem jego ukochanej drużyny

jak na razie mailujemy z różnymi właścicielami... ceny są mniej więcej takie, jak napisałyście, więc myślę, że coś ogarniemy

ahhh... ale się zapowiada przygoda :P

...muszę pamiętać o kaloszach, skoro tak często tam pada... :P
A prace juz macie nagraną czy szukacie czegoś? No i czy byliście wczesniej w UK? Czy macie tu jakiś ludzi u których mozna się zaczepić.

Nie wiem jak w Manchesterze ale jak ja szukałam głupiego pokoju, to wymagali wszedzie referencji od poprzedniego landlorda, nie mowiac o referencach z pracy...
__________________
Chciałby nad poziomy człek, a tu ciągle niż
nie pociągnie pusty łeb
ciężkiej dupy wzwyż
lucaa_rules jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-15 09:51:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:34.