Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz nowy! - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-28, 07:43   #1771
zumotameka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 25
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
z ezebry ostatnio otrzymałam podrobiony eyeliner i przeterminowaną kredkę do oczu, która w ogóle nie maluje, tylko się łamie - taka tępa, więc odradzałabym kupno czegokolwiek w tej drogerii...
A ja polecam mintishop.pl albo urodomania.com . Zamawiałam pare razy i wszystko było okej, już nie robię zakupów w rossmanach itp. bo szkoda kasy. Po co płacic 69.90 za ColorStay'a skoro tam kupie za 30?
zumotameka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 07:45   #1772
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
z ezebry ostatnio otrzymałam podrobiony eyeliner i przeterminowaną kredkę do oczu, która w ogóle nie maluje, tylko się łamie - taka tępa, więc odradzałabym kupno czegokolwiek w tej drogerii...
Też ostatnio zamawiałam na ezebrze i wszystko ok, ale z drugiej strony zamawiałam TT oraz henny do brwi, więc mogłam przyfarcić. A co to za kredka
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 07:53   #1773
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja zamawialam na ezebrze, kosmetykach z ameryki i ostatnio na kosmetykomani i wszystko ok, jeszcze nie trafiilam na nic zepsutego.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:15   #1774
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez zumotameka Pokaż wiadomość
A ja polecam mintishop.pl albo urodomania.com . Zamawiałam pare razy i wszystko było okej, już nie robię zakupów w rossmanach itp. bo szkoda kasy. Po co płacic 69.90 za ColorStay'a skoro tam kupie za 30?
mintishop to ja lubię, praktycznie tylko tam robię zakupy jeśli chodzi o kosmetyki.. raz tylko coś mi do głowy strzeliło i zamówiłam na ezebrze.. może skuszona niskimi cenami..
Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Też ostatnio zamawiałam na ezebrze i wszystko ok, ale z drugiej strony zamawiałam TT oraz henny do brwi, więc mogłam przyfarcić. A co to za kredka
maybelline master drama
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 08:23   #1775
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
mintishop to ja lubię, praktycznie tylko tam robię zakupy jeśli chodzi o kosmetyki.. raz tylko coś mi do głowy strzeliło i zamówiłam na ezebrze.. może skuszona niskimi cenami..


maybelline master drama
A coś było nie tak z zamówieniem?
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 09:47   #1776
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
A coś było nie tak z zamówieniem?
Tak.. napisalam juz :p kredka przeterminowana i eyeliner podrobiony.. ale tusz i maska dobre
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:20   #1777
iceina
Zadomowienie
 
Avatar iceina
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 681
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Ja rok temu zamawiałam na ezebrze kilka lakierów, kredkę i liner w pisaku. Liner niestety chyba był zaschnięty, ale lakiery i kredka w porządku
iceina jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 10:41   #1778
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Jak promocja będzie tylko 1+1 to albo nie kupię nic, albo ew dwa lakiery Rimmel. I to by było na tyle chce dużo rzeczy kupić, ale wszystko po jednej sztuce.... Oby się okazało,że to błędne info, niech będzie -40% albo jeszcze lepiej -49% , bo do Superpharm wybitnie mi nie po drodze
Super by było , gdyby promocja obejmowała i kolorówkę i pielęgnację. I dla portfela byłoby lepiej, gdyby jednak obowiązywało "wszystko na raz" ,a nie tak jak ostatnio, w jednym tygodniu produkty do ust, w innym pudry itd. Bo niby szłam z listą, ale świadomość, że promocja dana trwa cały tydzień generowała u mnie nowe "potrzeby", i ta świdomość "ach przeciez póki co w tym tygodniu wydałaś tylko 40 zł, to mało dokup coś jeszcze" a to nic, że po zsumowaniu poszło ponad 200 zł.
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:47   #1779
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
Tak.. napisalam juz :p kredka przeterminowana i eyeliner podrobiony.. ale tusz i maska dobre
Nie zauważyłam, dzięki

Cytat:
Napisane przez bleuclair Pokaż wiadomość
Jak promocja będzie tylko 1+1 to albo nie kupię nic, albo ew dwa lakiery Rimmel. I to by było na tyle chce dużo rzeczy kupić, ale wszystko po jednej sztuce.... Oby się okazało,że to błędne info, niech będzie -40% albo jeszcze lepiej -49% , bo do Superpharm wybitnie mi nie po drodze
Super by było , gdyby promocja obejmowała i kolorówkę i pielęgnację. I dla portfela byłoby lepiej, gdyby jednak obowiązywało "wszystko na raz" ,a nie tak jak ostatnio, w jednym tygodniu produkty do ust, w innym pudry itd. Bo niby szłam z listą, ale świadomość, że promocja dana trwa cały tydzień generowała u mnie nowe "potrzeby", i ta świdomość "ach przeciez póki co w tym tygodniu wydałaś tylko 40 zł, to mało dokup coś jeszcze" a to nic, że po zsumowaniu poszło ponad 200 zł.
Na pewno nie zrobią wszystkiego na raz, przecież o to im chodzi, żebyśmy wydały jak najwięcej
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 10:50   #1780
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez redeyes Pokaż wiadomość
mintishop to ja lubię, praktycznie tylko tam robię zakupy jeśli chodzi o kosmetyki.. raz tylko coś mi do głowy strzeliło i zamówiłam na ezebrze.. może skuszona niskimi cenami..


maybelline master drama
Na minti ostatnio zamawiałam pędzle i masełko do ust. Podoba mi się nastawienie minti do klienta - wszystko ładnie i estetycznie zapakowane do kartonika, w bibułce z naklejką minti, do tego krówka gratis To takie miłe i naprawdę działa przyciągająco. Teraz mam ochotę tylko tam kupować W dodatku szybka wysyłka, duży wybór kosmetyków itd. Na ezebrze wpakowali wszystko do koperty i tyle.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:04   #1781
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Nie zauważyłam, dzięki



Na pewno nie zrobią wszystkiego na raz, przecież o to im chodzi, żebyśmy wydały jak najwięcej
Pewnie masz rację, ale wiem, że kiedyś tak właśnie było,że obejmowało wszystkie produkty jednocześnie, więc może i teraz...
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-28, 11:16   #1782
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Na minti ostatnio zamawiałam pędzle i masełko do ust. Podoba mi się nastawienie minti do klienta - wszystko ładnie i estetycznie zapakowane do kartonika, w bibułce z naklejką minti, do tego krówka gratis To takie miłe i naprawdę działa przyciągająco. Teraz mam ochotę tylko tam kupować W dodatku szybka wysyłka, duży wybór kosmetyków itd. Na ezebrze wpakowali wszystko do koperty i tyle.
Weszłam z ciekawości na minti i drogo mają :P Wybór sklepu zależy od tego, czego szukamy Tutaj jest drogo ale kosmetyki niedostępne nigdzie stacjonarnie, a te tanie drogerie internetowe oferują dużo taniej takie rossmannowe kosmetyki ;p
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:20   #1783
JossStone
Zakorzenienie
 
Avatar JossStone
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow ;)
Wiadomości: 5 727
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Weszłam z ciekawości na minti i drogo mają :P Wybór sklepu zależy od tego, czego szukamy Tutaj jest drogo ale kosmetyki niedostępne nigdzie stacjonarnie, a te tanie drogerie internetowe oferują dużo taniej takie rossmannowe kosmetyki ;p
Wiadomo, że będzie drożej tam, bo jednak bibułka kosztuje, naklejki też i ktoś to zapakuje ładnie też kosztuje
JossStone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:24   #1784
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez JossStone Pokaż wiadomość
Wiadomo, że będzie drożej tam, bo jednak bibułka kosztuje, naklejki też i ktoś to zapakuje ładnie też kosztuje
Nie wydaje mi się żeby bibułka kosztowała więcej niż folia bąbelkowa Jak ostatnio zamawiałam z kosmetykomanii to wszystko było bardzo dobrze zabezpieczone, mojego oka nie musi cieszyć bibułka czy krówka, bardziej na mnie działa dobry program lojalnościowy albo procentowa zniżka na kolejne zakupy;p (z kosmetyków z ameryki jakoś mi się już nie chce zamawiać, bo ich "zniżka niespodzianka" okazała się zniżką AŻ na 3%... ale wartość zniżki ujawnia się dopiero po wpisaniu kodu i złożeniu zamówienia, poczułam się dziwnie naciągnięta :P
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 11:53   #1785
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Nie wydaje mi się żeby bibułka kosztowała więcej niż folia bąbelkowa Jak ostatnio zamawiałam z kosmetykomanii to wszystko było bardzo dobrze zabezpieczone, mojego oka nie musi cieszyć bibułka czy krówka, bardziej na mnie działa dobry program lojalnościowy albo procentowa zniżka na kolejne zakupy;p (z kosmetyków z ameryki jakoś mi się już nie chce zamawiać, bo ich "zniżka niespodzianka" okazała się zniżką AŻ na 3%... ale wartość zniżki ujawnia się dopiero po wpisaniu kodu i złożeniu zamówienia, poczułam się dziwnie naciągnięta :P
Drogo? Czy ja wiem. No ja skorzystałam z promo - wysyłka za darmo Poza tym jest znizka za zapisanie się do newslettera 5% na wszystko. Oprócz tego zachęciły mnie pozytywne recenzje koleżanek dot. minti, a ja nie lubię się denerwować, że coś będzie nie tak z datą ważności, przesyłką albo czymkolwiek innym.:P Bibułka akurat na pewno droga nie jest, krówka też chodzi o sam gest Poza tym bardzo dobry kontakt z firmą bardzo się liczy. Miałam juz kontakt z wieloma sprzedawcami i czasem był on na żenującym poziomie A jak jest u ladymakeup? Ktoś zamawiał?

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2014-10-28 o 11:54
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 12:02   #1786
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Drogie marki kosmetyków może tak powiem Ale i tak skuszę się na paletkę nude tude to zamówię na minti, trzeba testować różne sklepy
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 12:42   #1787
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Drogie marki kosmetyków może tak powiem Ale i tak skuszę się na paletkę nude tude to zamówię na minti, trzeba testować różne sklepy
Polecam MintiShop, szybko wysyłają towar i faktycznie ładnie pakują
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 14:45   #1788
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 3 309
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Na minti ostatnio zamawiałam pędzle i masełko do ust. Podoba mi się nastawienie minti do klienta - wszystko ładnie i estetycznie zapakowane do kartonika, w bibułce z naklejką minti, do tego krówka gratis To takie miłe i naprawdę działa przyciągająco. Teraz mam ochotę tylko tam kupować W dodatku szybka wysyłka, duży wybór kosmetyków itd. Na ezebrze wpakowali wszystko do koperty i tyle.
dokładnie, wszystko na plus i mam pewność, że na nic się nie natnę

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Drogie marki kosmetyków może tak powiem Ale i tak skuszę się na paletkę nude tude to zamówię na minti, trzeba testować różne sklepy
o mamo, a ja chcę rozświetlacz mary lou do zestawu z bahama mama
redeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-28, 23:23   #1789
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Drogo? Czy ja wiem. No ja skorzystałam z promo - wysyłka za darmo Poza tym jest znizka za zapisanie się do newslettera 5% na wszystko. Oprócz tego zachęciły mnie pozytywne recenzje koleżanek dot. minti, a ja nie lubię się denerwować, że coś będzie nie tak z datą ważności, przesyłką albo czymkolwiek innym.:P Bibułka akurat na pewno droga nie jest, krówka też chodzi o sam gest Poza tym bardzo dobry kontakt z firmą bardzo się liczy. Miałam juz kontakt z wieloma sprzedawcami i czasem był on na żenującym poziomie A jak jest u ladymakeup? Ktoś zamawiał?
Właśnie popełniłam tam kolejne zamówienie. Nie mam sklepowi nic do zarzucenia. Wszystko od kontaktu, przez wysyłkę, do jakości kosmetyków na tip top.
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-29, 05:38   #1790
niegramatyczna
Raczkowanie
 
Avatar niegramatyczna
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 338
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
A jak jest u ladymakeup? Ktoś zamawiał?
Ja zamawiałam, wszystko w porządku. Pędzle były ładnie zapakowane w osłonki. Ze swojej strony mogę jeszcze polecić cocolitę - tam również wszystko na tip top
niegramatyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 06:48   #1791
majaxkol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Kiedy bedzie promo w rossie . Czy coś jest potwierdzone ?
majaxkol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 07:35   #1792
alamirka
Moderator
 
Avatar alamirka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 13 323
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Oznaczajcie proszę te wypowiedzi o zakupach i sklepach internetowych jako off top, wszak to temat dotyczący promocji -40% i posty z nim związane tu niestety giną
__________________


Bo teraz serca mam dwa
alamirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:49   #1793
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez niegramatyczna Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam, wszystko w porządku. Pędzle były ładnie zapakowane w osłonki. Ze swojej strony mogę jeszcze polecić cocolitę - tam również wszystko na tip top
Dziękuję


Cytat:
Napisane przez alamirka Pokaż wiadomość
Oznaczajcie proszę te wypowiedzi o zakupach i sklepach internetowych jako off top, wszak to temat dotyczący promocji -40% i posty z nim związane tu niestety giną
Oki, sorrasy
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 08:50   #1794
S1lc1a
Raczkowanie
 
Avatar S1lc1a
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 454
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

ehh no i złożyłam zamówienie w mintishopie - kupiłam tangle teezera - już dawno chciałam a teraz skusiła mnie promocja i dodatkowo wzięłam podkład revlon - mam jeszcze pół buteleczki ale tez jest promocja
S1lc1a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 13:32   #1795
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Na minti ostatnio zamawiałam pędzle i masełko do ust. Podoba mi się nastawienie minti do klienta - wszystko ładnie i estetycznie zapakowane do kartonika, w bibułce z naklejką minti, do tego krówka gratis To takie miłe i naprawdę działa przyciągająco. Teraz mam ochotę tylko tam kupować W dodatku szybka wysyłka, duży wybór kosmetyków itd. Na ezebrze wpakowali wszystko do koperty i tyle.
Polecam z całego serca cocolite, w minti robiłam zamówienie za ponad 400zl i gdybym nie zauważyła rabatu i do nich nie napisała to bym nie miała żadnego rabatu bo sami mi nie odliczyli a moim zdaniem powinno iść to z automatu.. Na cocolicie zamawialam ostatnio za 200zl i dostałam błaszczyk , pigment oraz cukierki w prezencie ))
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/

Edytowane przez alamirka
Czas edycji: 2014-10-29 o 17:26 Powód: zaznaczony off top
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 14:29   #1796
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Polecam z całego serca cocolite, w minti robiłam zamówienie za ponad 400zl i gdybym nie zauważyła rabatu i do nich nie napisała to bym nie miała żadnego rabatu bo sami mi nie odliczyli a moim zdaniem powinno iść to z automatu.. Na cocolicie zamawialam ostatnio za 200zl i dostałam błaszczyk , pigment oraz cukierki w prezencie ))
Ooo, ładnie W takim razie może następnym razem tam coś zamówię
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 15:18   #1797
karmarber
Przyczajenie
 
Avatar karmarber
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 5
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Hej dziewczyny Też mam nadzieję, że ta promocja -40% w rossmanie to prawda Może poleciłaby mi któraś z was jakiś fajny podkład? Jeszcze nigdy nie używałam, a myślę, że mogłabym już coś tam popróbować :P Najlepiej do 30zł, no chyba że coś droższego na prawdę was oczarowało
karmarber jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 15:18   #1798
Elvii
Zadomowienie
 
Avatar Elvii
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 1 053
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Macie jakieś must have do kupienia na promocji?
__________________

proszę, kliknij i obserwuj
http://viritka.blogspot.com/
Elvii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 15:22   #1799
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Promocje -40%. Przeczytaj zanim zadasz pytanie na wątku głównym lub założysz no

Cytat:
Napisane przez karmarber Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Też mam nadzieję, że ta promocja -40% w rossmanie to prawda Może poleciłaby mi któraś z was jakiś fajny podkład? Jeszcze nigdy nie używałam, a myślę, że mogłabym już coś tam popróbować :P Najlepiej do 30zł, no chyba że coś droższego na prawdę was oczarowało
Nie ma czegos takiego jak podklad uniwersalny
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-29, 15:29   #1800
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Rossmann - promocje -40%%%

Cytat:
Napisane przez Elvii Pokaż wiadomość
Macie jakieś must have do kupienia na promocji?
Koniecznie tusz do rzęs, pewnie jak zwykle żółty Lovely. Brązowy eyeliner z lovely, być może podkład Loreal True Match w4

karmarber
Zalezy, czego oczekujesz od podkładu.
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-02 14:26:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:36.