Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-23, 13:22   #2311
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Tak rzadko tu wpadam ¿e a¿ wstyd Jednak pomy¶la³am, z wstawie fotki, i poka¿e co u mnie W³osy rosn±, s± jak na mnie bardzo d³ugie, i nawet nie my¶lê o ¶cinaniu farbowanych, jestem przed podciciem koñcówek i tyle, mam super ombre, koñcówki które siê nie rozdwajaj±, a w³osy wreszcie zacze³y rosn±c i w porównaniu co mia³am 2,5 roku temu na g³owie dzi¶, mimo i¿ nie s± tak d³ugie jak sobie to wymarzy³am, s± piêkne i jestem z nich dumna, Powrót do natury to najlepsza decyzja w moim ¿yciu

p.s wybaczcie za moje miny do fotek i jako¶æ zdjêæ
ha, tyle cie nie bylo, ze ty pewnie nawet nie wiesz, ze 4 z nas maja juz cale swoje naturalki!
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 13:48   #2312
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Ja pamiêtam teraz tylko w³osy Scene, bo ostatnio wrzuca³a i mia³a ³adne ombre
Chcia³am wrzuciæ zdjêcia, jak zmienia³ siê odrost, ale w³a¶nie próbowa³am zrobiæ telefonem, i jako¶æ jest kiepska tzn. nawet nie jako¶æ, ale kolory przek³amane, w³osy wydaj± siê ciemniejsze ni¿ na ¿ywo, i zawsze wychodzi mi fioletowy odcieñ, a mo¿e to w³a¶nie ta "per³a" jaki¶ popiel.

porównanie: w za³±czniku nr 2 zdjêcie sprzed kilku miesiêcy, robione lepszym sprzêtem: w³osy s± jasniejsze.
Hahahaha, dziêki :-D. Cieszê siê, ¿e nie da siê o mnie zapomnieæ. A Tobie gratulacje 15 miesiêcy i ¶licznych w³osków :-*

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 14:00   #2313
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Chcê mieæ w³osy do pasa
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 14:23   #2314
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Wesz³am wczoraj te¿ niechc±cy w stary w±tek na ostatni± stronê ( pomyli³y mi siê w±tki) i ja czytam a tam Swan pisze ze ona jeszcze nie obetnie wszystkich farbowañæów bo ¼le czuje siê w krtókich w³osach a by³o to chyba jako¶ w grudniu no a dzisiaj ju¿ ma od miesi±ce ca³e swoje w³oski ... no szok
Wtedy my¶la³am, ¿e nie obetnê wszystkich farbowanych, ale dziêki m.in. piciu dro¿d¿y i Khadi, w³osy uros³y na tyle, ¿e jednak zmieni³am zdanie I na szczê¶cie nie ¿a³ujê

Muszê zebraæ siê, i w koñcu zrobiæ nowe zdjêcie. Po nastêpnym myciu w³osów cyknê fotkê.

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Tak rzadko tu wpadam ¿e a¿ wstyd Jednak pomy¶la³am, z wstawie fotki, i poka¿e co u mnie W³osy rosn±, s± jak na mnie bardzo d³ugie, i nawet nie my¶lê o ¶cinaniu farbowanych, jestem przed podciciem koñcówek i tyle, mam super ombre, koñcówki które siê nie rozdwajaj±, a w³osy wreszcie zacze³y rosn±c i w porównaniu co mia³am 2,5 roku temu na g³owie dzi¶, mimo i¿ nie s± tak d³ugie jak sobie to wymarzy³am, s± piêkne i jestem z nich dumna, Powrót do natury to najlepsza decyzja w moim ¿yciu

p.s wybaczcie za moje miny do fotek i jako¶æ zdjêæ
Dobrze, ¿e jeste¶, zastanawia³y¶my siê co siê z Tob± dzieje

W³osy masz piêkne, kolor te¿. A falki s± urocze
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 14:41   #2315
Dboom_
Rozeznanie
 
Avatar Dboom_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomo¶ci: 820
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ, u mnie 15 miesiêcy

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Poka¿ wiadomo¶æ
Strasznie podoba mi siê kolor grzywki, która jest ju¿ ca³a naturalna Taki br±zowawy.
¶liczny kolorek a jak b³yszcz± od razu widaæ jaka ró¿nica w kondycji w³osów
Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
Muszê zebraæ siê, i w koñcu zrobiæ nowe zdjêcie. Po nastêpnym myciu w³osów cyknê fotkê.
no w³aaa¶nie, ja tu na Twoje fotki czekam! wstawiaj nam jak bêdziesz mog³a

Sandrika dobrze, ¿e u Ciebie wszystko dobrze zastanawia³y¶my siê gdzie nam przepad³a¶. piêkne masz falki

jakie¶ choróbsko okropne mnie dopad³o, a naturalkom siê tak na przet³uszczanie zebra³o, ¿e ju¿ z nimi nie wytrzymujê.. codziennie myæ nie bêdê, co to, to nie
__________________
9.05.2013 - nie farbujê, zapuszczam, pielêgnujê

Edytowane przez Dboom_
Czas edycji: 2015-03-23 o 14:43
Dboom_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 15:35   #2316
redeyes
Zakorzenienie
 
Avatar redeyes
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 3 309
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Tak rzadko tu wpadam ¿e a¿ wstyd Jednak pomy¶la³am, z wstawie fotki, i poka¿e co u mnie W³osy rosn±, s± jak na mnie bardzo d³ugie, i nawet nie my¶lê o ¶cinaniu farbowanych, jestem przed podciciem koñcówek i tyle, mam super ombre, koñcówki które siê nie rozdwajaj±, a w³osy wreszcie zacze³y rosn±c i w porównaniu co mia³am 2,5 roku temu na g³owie dzi¶, mimo i¿ nie s± tak d³ugie jak sobie to wymarzy³am, s± piêkne i jestem z nich dumna, Powrót do natury to najlepsza decyzja w moim ¿yciu

p.s wybaczcie za moje miny do fotek i jako¶æ zdjêæ
i efekt ombre/sombre na lato jak znalaz³ bardzo ³adnie to wygl±da
redeyes jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 15:43   #2317
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Chcê mieæ w³osy do pasa
A ja chcê zeby mi piersi zakrywa³y (zawsze o tym marzy³am)...ale zanim w³osy urosn± to mi cycki na kolana spadn±
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 17:29   #2318
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Poka¿ wiadomo¶æ
A ja chcê zeby mi piersi zakrywa³y (zawsze o tym marzy³am)...ale zanim w³osy urosn± to mi cycki na kolana spadn±
Dok³adnie to samo powiedzia³ mój T¿ jak mu powiedzia³am, ze w³osy chcê zapu¶ciæ do piersi..... xD

Swana równie¿ czekam na Twoje zdjêcia

Ostatnio by³o tak ciep³o u nas w pracy, ze za³o¿y³am swoj± s³ynn± bluzkê z napisami i podejrza³am, ¿e moje w³osy ju¿ w ¶rodkowej czê¶ci zas³aniaj± napis mo¿e do 9 kwietnia zas³oni± wiêcej ;D maj± jeszcze 2 tygodnie wiêc lepiej niech siê streszczaj± !!
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-03-23 o 17:33
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:25   #2319
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Tyle siê do was napisa³am, a tu siê okaza³o, ¿e "Sesja wygas³a"

W wielkim skrócie, bardzo dziuêkuje dziewczyny za mi³e s³owa

Animale Nie przegl±da³am forum ju¿ naprawdê d³ugo, wiêc nawet nie mam pojêcia kto tu ma naturalki gadaæ szybko!!
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:31   #2320
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Animale Nie przegl±da³am forum ju¿ naprawdê d³ugo, wiêc nawet nie mam pojêcia kto tu ma naturalki gadaæ szybko!!
Niestety to nie jestem ja ;P ja lecê w d³ugo¶æ wiêc szybko siê nie rozstanê z moimi farbowañcami ;D
Gratulujê Ci tego, ze w koñcu s± d³u¿sze, tak d³ugo na to czeka³a¶ no i oczywi¶cie niech rosn± jeszcze d³u¿sze bo cel jeszcze nie osi±gniêty
A kiedy ostatnio podcina³a¶ w³osy ?? Dok±d teraz masz w³osy je¶li chodzi o d³ugo¶æ? Po zdjêciach ciê¿ko okre¶liæ bo masz g³ówkê przechylon± a na blogu od dawna nie by³o aktualizacji ¿adnej
Przypomnisz mi ile miesiêcy ju¿ nie farbujesz?? Z tego wszystkiego zapomnia³o mi siê
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 19:00   #2321
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Niestety to nie jestem ja ;P ja lecê w d³ugo¶æ wiêc szybko siê nie rozstanê z moimi farbowañcami ;D
Gratulujê Ci tego, ze w koñcu s± d³u¿sze, tak d³ugo na to czeka³a¶ no i oczywi¶cie niech rosn± jeszcze d³u¿sze bo cel jeszcze nie osi±gniêty
A kiedy ostatnio podcina³a¶ w³osy ?? Dok±d teraz masz w³osy je¶li chodzi o d³ugo¶æ? Po zdjêciach ciê¿ko okre¶liæ bo masz g³ówkê przechylon± a na blogu od dawna nie by³o aktualizacji ¿adnej
Przypomnisz mi ile miesiêcy ju¿ nie farbujesz?? Z tego wszystkiego zapomnia³o mi siê
Podcina³am je jeszcze w 2014, my¶lê, ze gdzie¶ listopad/grudzieñ (muszê zacz±æ sb zapisywaæ), Z d³ugosci± to tak my¶lê ¿e do zapiêcia od stanika, choæ zale¿y od tego jaki mam stanik w danym dniu Jak ten bardziej rozci±gniêty to w³osy nieco krótsze :P

Nie farbujê ju¿ 2 lata i gdzie¶ ok 4 miesiêcy Musze przyznaæ, ¿e w³osy rosn± mi bardzo szybko ostatnio, nie wiem czy to za spraw± diety, która mi siê nieco polepszy³a, jedzenia zima tranu/oleju lnainego, czy te¿ kosmetyków: Seboradin, ziaja przeciw wyadaniu i na porost w³osów a mo¿e wreszcie przesta³y kruszyæ mi siê koñce? :P
Ale naprawdê muszê zacz±æ mierzyc, bo teraz nagle siê przekona³am, ¿e moje w³osy tak bardzo szybko rosn±, ¿e je¶li nie bd ¶cinaæ rozja¶nianych to szybko bêd± d³ugie Zobaczymy, na razie niech sobie rosn±


Ps. ide szukaæ fotek waszych w³osów

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Pierwsze w³osy na jakie wpad³am to w³osy Kaguya
Jakie Ty masz ¶liczne w³osy Ale wygl±daj± zupe³nie jak moje, mam na my¶li, ¿e mimo i¿ w³osy mam zdrowe, one s± takie jakby puchate, wiêc podejrzewam, ¿e to sprawka wrodzonej porowato¶ci w³osów, i niestety niskopory to to nie s± Mimo, ze uwa¿am, ¿e w ¿yciu nie mia³am piêkniejszych w³osów ni¿ teraz, ale chyba nie mam co narzekaæ, bo w³osy mam cienkie, gdyby by³y ¶liskie, lej±ce i oklap³e to bym p³aka³a ¿e moje w³osy s± do niczego : p

Nysiak Mam i Twoje ca³e naturalne !! A¿ ob¶lini³am ekran z zachwytu Piêkne w³osy, zdrowe i takie.. <3 I tak przegl±daj±c fotki widzê, ¿e na naszym forum same ¶liczne dziewuszki £adny masz kolor oczu Zazdroszczê Ci tych miêciusich koñcówek

Animale Kolejna trafiona z ca³ymi naturalkami <3 No cudne s± i ten kolor, zazdroszcze dziewczynom z takim br±zem Dobrze, ze do was wpad³am, bo jestem z was taka dumna, tyle z nas wytrwa³o, a¿ mnie ciekawi jak Iwonsia21 która tak walczy³a ci±gle ze sob±..

Eirin u Ciebie fotki podejrza³am w albumie, super je masz, widaæ jak zyska³y ¿ycia i blasku, no s± cudowne, takie b³yszcz±ce <3 Mów szybko co z nimi zrobi³a¶, ¿e a¿ tak wypiêknia³y ?

Kolejny edit, w³osy po ciêciu i wysuszeniu. Marzenie to w³osy do ³okci ale po ma³u
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg P1090561.jpg (186,0 KB, 31 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg P1090563.jpg (124,4 KB, 37 za³adowañ)

Edytowane przez Sandrika
Czas edycji: 2015-03-23 o 21:19
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-23, 21:20   #2322
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Chcê mieæ w³osy do pasa
boba do pasa?

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Dok³adnie to samo powiedzia³ mój T¿ jak mu powiedzia³am, ze w³osy chcê zapu¶ciæ do piersi..... xD

Swana równie¿ czekam na Twoje zdjêcia

Ostatnio by³o tak ciep³o u nas w pracy, ze za³o¿y³am swoj± s³ynn± bluzkê z napisami i podejrza³am, ¿e moje w³osy ju¿ w ¶rodkowej czê¶ci zas³aniaj± napis mo¿e do 9 kwietnia zas³oni± wiêcej ;D maj± jeszcze 2 tygodnie wiêc lepiej niech siê streszczaj± !!
Czyli mamy rozumiec, ze tz znow jest tzem, a nie ex tzem?

---------- Dopisano o 22:16 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ
Podcina³am je jeszcze w 2014, my¶lê, ze gdzie¶ listopad/grudzieñ (muszê zacz±æ sb zapisywaæ), Z d³ugosci± to tak my¶lê ¿e do zapiêcia od stanika, choæ zale¿y od tego jaki mam stanik w danym dniu Jak ten bardziej rozci±gniêty to w³osy nieco krótsze :P

Nie farbujê ju¿ 2 lata i gdzie¶ ok 4 miesiêcy Musze przyznaæ, ¿e w³osy rosn± mi bardzo szybko ostatnio, nie wiem czy to za spraw± diety, która mi siê nieco polepszy³a, jedzenia zima tranu/oleju lnainego, czy te¿ kosmetyków: Seboradin, ziaja przeciw wyadaniu i na porost w³osów a mo¿e wreszcie przesta³y kruszyæ mi siê koñce? :P
Ale naprawdê muszê zacz±æ mierzyc, bo teraz nagle siê przekona³am, ¿e moje w³osy tak bardzo szybko rosn±, ¿e je¶li nie bd ¶cinaæ rozja¶nianych to szybko bêd± d³ugie Zobaczymy, na razie niech sobie rosn±


Ps. ide szukaæ fotek waszych w³osów

---------- Dopisano o 20:00 ---------- Poprzedni post napisano o 19:46 ----------

Pierwsze w³osy na jakie wpad³am to w³osy Kaguya
Jakie Ty masz ¶liczne w³osy Ale wygl±daj± zupe³nie jak moje, mam na my¶li, ¿e mimo i¿ w³osy mam zdrowe, one s± takie jakby puchate, wiêc podejrzewam, ¿e to sprawka wrodzonej porowato¶ci w³osów, i niestety niskopory to to nie s± Mimo, ze uwa¿am, ¿e w ¿yciu nie mia³am piêkniejszych w³osów ni¿ teraz, ale chyba nie mam co narzekaæ, bo w³osy mam cienkie, gdyby by³y ¶liskie, lej±ce i oklap³e to bym p³aka³a ¿e moje w³osy s± do niczego : p

Nysiak Mam i Twoje ca³e naturalne !! A¿ ob¶lini³am ekran z zachwytu Piêkne w³osy, zdrowe i takie.. <3 I tak przegl±daj±c fotki widzê, ¿e na naszym forum same ¶liczne dziewuszki £adny masz kolor oczu Zazdroszczê Ci tych miêciusich koñcówek

Animale Kolejna trafiona z ca³ymi naturalkami <3 No cudne s± i ten kolor, zazdroszcze dziewczynom z takim br±zem Dobrze, ze do was wpad³am, bo jestem z was taka dumna, tyle z nas wytrwa³o, a¿ mnie ciekawi jak Iwonsia21 która tak walczy³a ci±gle ze sob±..

Eirin u Ciebie fotki podejrza³am w albumie, super je masz, widaæ jak zyska³y ¿ycia i blasku, no s± cudowne, takie b³yszcz±ce <3 Mów szybko co z nimi zrobi³a¶, ¿e a¿ tak wypiêknia³y ?

Kolejny edit, w³osy po ciêciu i wysuszeniu
Jeszcze dboom i swan procz nas

---------- Dopisano o 22:20 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Dziewczyny, suplementowala sie ktoras z was cynkiem? Jesli tak to jakie byly efekty? Ewentualne porady tez chetnie wyslucham . Zrobily mi sie biale plamki na paznokciach, wyczytalam i uznalazm ze najbardziej prawdopodobny jest niedobor cynku. Dorzucilam tran ktory zalega mi w lodowce, ale nigdy na plamki nie pomagal - chyba ze w ten sposob, ze przy suplementacji nim pojawialy sie kolejne :p

Edytowane przez 201604291140
Czas edycji: 2015-03-23 o 21:17
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:25   #2323
swan999
Zakorzenienie
 
Avatar swan999
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomo¶ci: 3 156
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
Jeszcze dboom i swan procz nas

Dziewczyny, suplementowala sie ktoras z was cynkiem? Jesli tak to jakie byly efekty? Ewentualne porady tez chetnie wyslucham . Zrobily mi sie biale plamki na paznokciach, wyczytalam i uznalazm ze najbardziej prawdopodobny jest niedobor cynku. Dorzucilam tran ktory zalega mi w lodowce, ale nigdy na plamki nie pomagal - chyba ze w ten sposob, ze przy suplementacji nim pojawialy sie kolejne :p
W³a¶nie mia³am to napisaæ

Ja bra³am cynk, ale chodzi³o mi o cerê. Na tym polu siê spisywa³. A jak zadzia³a³ na inne rzeczy nie zwróci³am wtedy uwagi.
__________________
Zapuszczam d³ugie w³osy!
cel: do talii

http://DKMS.pl
swan999 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:35   #2324
Eirin
Rozeznanie
 
Avatar Eirin
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 888
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Animale Tak tak nadal jest t¿tem ;D

Sandrika Napisa³a¶, ze masz w³osy do zapiêcia stanika naprawdê Twoje zapieciê od biustonosza jest a¿ tak wysoko?? Ja zawsze noszê bardzo ciasne biustonosze ( dobierane u brafitterki ) i zawsze moje biustonosze maj± zapiêcie mniej wiecej 10-15 cm ni¿ej ni¿ twoje.
A tak poza tym to masz cudne te w³osiska z checi± bym Ci je obciê³a ... z zazdro¶ci ;D
__________________
nie farbujê w³osów od 9 grudnia 2013 r.
Ostatnie ciêcie w³osów 13 maja 2014 r, 16 stycznia 2015r, 29kwietnia 2015r .. kolejne planowane na ostatni tydzieñ czerwca 2016 r

Edytowane przez Eirin
Czas edycji: 2015-03-23 o 21:37
Eirin jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:37   #2325
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez swan999 Poka¿ wiadomo¶æ
W³a¶nie mia³am to napisaæ

Ja bra³am cynk, ale chodzi³o mi o cerê. Na tym polu siê spisywa³. A jak zadzia³a³ na inne rzeczy nie zwróci³am wtedy uwagi.
Na to tez mocno licze . No i jak zwykle na szybszy porost wlosow, choc nigdy nie mialam okazji zaznac tej przyjemnosci .

Stwierdzam, ze cieniowanie ktore mam na wlosach jest okropne. Ogladam je we wszystkich lustrach i witrynach i jestem coraz bardziej zla. Wygladaja jak wygryzione, zle sie ukladaja, gdyby nie to ze gorna warstwa jest tak krotko scieta to bym sie sama za poprawki wziela. Jak tylko przekrocza linie stanika to zaczne je samodzielnie cieniowac metoda jednego kucyka, wlasnie taki efekt mialam nadzieje osiagnac cieniowaniem, rowne zejscie, wodospad, a nie 2 rozne dlugosci -.- Nawet znalazlam miejsce w ktorym ostrza nozyczki, to mnie tylko zacheca by zaczac samodzielnie podcinac sobie wlosy .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:40   #2326
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Animale Tak tak nadal jest t¿tem ;D

Sandrika Napisa³a¶, ze masz w³osy do zapiêcia stanika naprawdê Twoje zapieciê od biustonosza jest a¿ tak wysoko?? Ja zawsze noszê bardzo ciasne biustonosze ( dobierane u brafitterki ) i zawsze moje biustonosze maj± zapiêcie mniej wiecej 10-15 cm ni¿ej ni¿ twoje.
A tak poza tym to masz cudne te w³osiska z checi± bym Ci je obciê³a ... z zazdro¶ci ;D
Tez lubie do¶æ wysoko nosiæ, co zawsze wszystkich dziwi :-D

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:40   #2327
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Animale Tak tak nadal jest t¿tem ;D

Sandrika Napisa³a¶, ze masz w³osy do zapiêcia stanika naprawdê Twoje zapieciê od biustonosza jest a¿ tak wysoko?? Ja zawsze noszê bardzo ciasne biustonosze ( dobierane u brafitterki ) i zawsze moje biustonosze maj± zapiêcie mniej wiecej 10-15 cm ni¿ej ni¿ twoje.
A tak poza tym to masz cudne te w³osiska z checi± bym Ci je obciê³a ... z zazdro¶ci ;D
Dobrze ze sie zeszliscie, trzymam za was kciuki .
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:41   #2328
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Gratulacje, te¿ siê cieszê

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:42   #2329
Skarb90
Zadomowienie
 
Avatar Skarb90
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 1 477
GG do Skarb90
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

uzywala ktoras was Biotebal 5??wlasnie zakupilam, ciekawe jakie beda efekty..
Skarb90 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-24, 06:05   #2330
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Animale Tak tak nadal jest t¿tem ;D

Sandrika Napisa³a¶, ze masz w³osy do zapiêcia stanika naprawdê Twoje zapieciê od biustonosza jest a¿ tak wysoko?? Ja zawsze noszê bardzo ciasne biustonosze ( dobierane u brafitterki ) i zawsze moje biustonosze maj± zapiêcie mniej wiecej 10-15 cm ni¿ej ni¿ twoje.
A tak poza tym to masz cudne te w³osiska z checi± bym Ci je obciê³a ... z zazdro¶ci ;D
No wysoko, ale wiesz, moje staniki s± niestety z Górniaka, ewentualnie z Ptaka :P Marzê o takim dobrze dobranym, ¿eby mi siê druty nie wbija³y :p ale zawsze jest co¶ wa¿niejszego do kupienia ;/
P.S co¶ mi siê rzuci³o w oczy jak lecia³am po fotkach, co tam siê dzia³o z T¿, w skrócie ?

Nie widzia³am fotki Dboom i Swan, mo¿e przelecia³am gdzie¶ Gratuluje dziewczyny *

Co do cynku, kole¿anka bra³a, bo ma bardzo du¿y problem z wypadaniem w³osów, mówi³a, ze pomog³a, ale mia³a b. du¿e efekty uboczne i odda³a mi cynk ;p A ja.. hmm bojê sie go braæ
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 08:43   #2331
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomo¶ci: 6 508
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Skarb90 Poka¿ wiadomo¶æ
uzywala ktoras was Biotebal 5??wlasnie zakupilam, ciekawe jakie beda efekty..
Ja stosowa³am, niestety bez efektu. Je¶li chodzi o suplementy to najlepiej sprawdzi³ siê u mnie
Calcium pantothenicum
. £ykam te¿ regularnie olej z wiesio³ka w kapsu³kach ale koñczê ostatnie opakowanie i przestawiam siê na olej pitny.
ewciaa82 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 08:51   #2332
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez Sandrika Poka¿ wiadomo¶æ

[/COLOR]Pierwsze w³osy na jakie wpad³am to w³osy Kaguya
Jakie Ty masz ¶liczne w³osy Ale wygl±daj± zupe³nie jak moje, mam na my¶li, ¿e mimo i¿ w³osy mam zdrowe, one s± takie jakby puchate, wiêc podejrzewam, ¿e to sprawka wrodzonej porowato¶ci w³osów, i niestety niskopory to to nie s± Mimo, ze uwa¿am, ¿e w ¿yciu nie mia³am piêkniejszych w³osów ni¿ teraz, ale chyba nie mam co narzekaæ, bo w³osy mam cienkie, gdyby by³y ¶liskie, lej±ce i oklap³e to bym p³aka³a ¿e moje w³osy s± do niczego : p

)
To¶ pojecha³a nie uwa¿am, zebym mia³a wysokie pory, mo¿e na zdjêciu to tak wygl±da (do tego nie widaæ granicy miêdzy naturalnymi a farbowanymi, gdy u¿ywam tonera, a farbowane mam zniszczone, mo¿e dlatego dosz³a¶ do takiego wniosku), ale tym siê nie sugeruj, bo to jak z typami kolorystycznymi: po zdjêciu siê nie okre¶la.
Ty te¿ (na zdjêciu) masz ¶liskie i lej±ce ja pisa³am, ¿e nie mam dobrego aparatu. Poza tym, wiêkszo¶æ dziewczyn te¿ wrzuca zdjêcia z telefonu i na niskopory nie wygl±daj±, ale kto wie, jak jest naprawdê?
Niskoporowate mog± byæ nawet delikatne i proste, a krêcone nie zawsze s± naturalnie wysokoporowate.
Moje farbowane na pewno s± mega wysokoporowate, bo nie lubi± kokosowego i ch³on± wodê jak g±bka. Naturalne ciê¿ko zmoczyæ i... lubi± kokosowy (i arganowy), co mnie zdziwi³o, bo te¿ mam delikatne i raczej cienkie.
Ale ja tu mogê pisaæ, ile wlezie, bo na razie w³osy mam krótkie i nie mo¿na stwierdziæ, czy jest fala czy nie. No i mam nadziejê, ¿e dorwê dobry sprzêt

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
boba do pasa?
Czemu nie?

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2015-03-24 o 08:53
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 09:45   #2333
201604291140
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomo¶ci: 1 444
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

A 6 dni moja 27 miesiecznica niefarbowania wlosow
201604291140 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:05   #2334
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Sandrika i Animale tyle czasu za Wami i w³oski macie piêkne
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:15   #2335
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez animale Poka¿ wiadomo¶æ
A 6 dni moja 27 miesiecznica niefarbowania wlosow
Du¿o, te¿ tak chcê
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:24   #2336
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

kaguya czas tak zapiernicza, ¿e i nam minie tyle zaraz
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:25   #2337
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
kaguya czas tak zapiernicza, ¿e i nam minie tyle zaraz
Najbardziej mi siê podoba to, ¿e nie my¶lê o w³osach ani o farbowaniu. Rosn± sobie i tyle
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:28   #2338
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 5 490
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Ja te¿ o farbowaniu nie my¶le, czasem tylko wkurzaj± mnie w³osy tak ogólnie i narzekam wtedy bardzo.
Poza tym, jak siê ma duzo zajêæ to siê dobrze zapuszcza w³osy, bo nie ma czasu siê nad nimi zbytnio zastanawiaæ. Rosn± i ju¿
I ona jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 10:36   #2339
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Cytat:
Napisane przez I ona Poka¿ wiadomo¶æ
Ja te¿ o farbowaniu nie my¶le, czasem tylko wkurzaj± mnie w³osy tak ogólnie i narzekam wtedy bardzo.
Poza tym, jak siê ma duzo zajêæ to siê dobrze zapuszcza w³osy, bo nie ma czasu siê nad nimi zbytnio zastanawiaæ. Rosn± i ju¿
To te¿ prawda, choæ ja nie mam ale ogólnie ostatnio mam mega do³a, wiêc nie obchodz± mnie w³osy.
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-24, 11:14   #2340
Sandrika
Zadomowienie
 
Avatar Sandrika
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 1 476
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych w³osów - czê¶æ VII

Mnie te¿ w³osy jako¶ przesta³y interesowaæ, kiedy¶ to by³o ca³e moje ¿ycie, i tak ca³ymi dniami siedzia³am i je maca³am -.- Teraz niech sobie rosn± i odk±d da³am im ¦wiêty spokój, ustabilizowa³am liczbê kosmetyków itd to mam ³adne w³osy :p
Sandrika jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 14:28:04


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:40.