Komplikacje po kwasie glikolowym - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-11-27, 17:59   #1
amazement
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5

Komplikacje po kwasie glikolowym


Czy ktos z Was mial jakies komplikacje po peelingu glikolowym?? Mam zaskorniki otwarte i zamkniete na twarzy, dermatolog polecil mi taki peeling, boje sie problemow po takim zabiegu, pogorszenia stanu np. ze z zaskornikow zrobia sie problemy ropne.
No i zastanawiam sie jak dlugo dochodzi sie do siebie po takim zabiegu? Dermatolog mowi ze nie ma problemu, szybko sie dochodzi, ale wiadomo lepiej zasiegnac Waszej opinii......
amazement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 19:49   #2
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Komplikacje po kwasie glikolowym

..........

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:37
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-27, 19:52   #3
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Komplikacje po kwasie glikolowym

Cytat:
Napisane przez amazement Pokaż wiadomość
Czy ktos z Was mial jakies komplikacje po peelingu glikolowym?? Mam zaskorniki otwarte i zamkniete na twarzy, dermatolog polecil mi taki peeling, boje sie problemow po takim zabiegu, pogorszenia stanu np. ze z zaskornikow zrobia sie problemy ropne.
No i zastanawiam sie jak dlugo dochodzi sie do siebie po takim zabiegu? Dermatolog mowi ze nie ma problemu, szybko sie dochodzi, ale wiadomo lepiej zasiegnac Waszej opinii......
Po peelingu raczej nie ma komplikacji, co do tego ile dochodzi do siebie to zalezy od stanu skory, rodzaju itp, ja akurat mam dosc wrazliwa i dochodizla do siebie nawet do miesiaca, po zabiegu zaskorniki ladnie sie zluszczaly, wiem ze na przyszlą jesien za rok, powtorze te zabiegi ogolnie polecam, pamietaj aby po zabiegu przez kilka dni tylko nawizac skore aby mogla do siebie dochodzic, polecam krem bepanthen
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 11:24   #4
amazement
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Komplikacje po kwasie glikolowym

Dzieki za odpowiedzi. No i teraz mam jeden glos ze wszystko okej a drugi ze wrecz przeciwnie, ehhh...jestem w punkcie wyjscia
amazement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 13:21   #5
Bathory
Raczkowanie
 
Avatar Bathory
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 287
Dot.: Komplikacje po kwasie glikolowym

mi kwasy glikolowe bardzo pomogły. wspaniale wygładzają. jakieś 3 dni po zabiegu wygląda się tragicznie. cała twarz czerwona itd., później skóra się łuszczy, ale nie w jakiś drastyczny sposób i nie wygląda to tak źle. ogólnie polecam. a ropniaki, owszem, zdarzyło się, że jakieś 2 wyszły, no ale co poradzic. zniknęły, a twarz się wygładziła.
Bathory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-28, 13:28   #6
Michał84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 286
Dot.: Komplikacje po kwasie glikolowym

.................

Edytowane przez Michał84
Czas edycji: 2014-08-12 o 12:39
Michał84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-05, 18:22   #7
amazement
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5
Dot.: Komplikacje po kwasie glikolowym

czyli mowicie ze powinienem sprobowac....generalnie strrrrasznie sie boje pogorszenia, jakiegos ropnego wysypu itd.. Kiedys bylem na roaccutane. Tradzik mialem zaskornikowy. Leczenie w 100% wyeliminowalo tradzik. Rok po odsatwienu roa..czesc zaskornikow wrocila, oczywiscie w duzo mniejszej ilosci. Teraz jestem ok 3 lata po odstawieniu roa, mam 22 lata. Zaskorniki otwarte i zamkniete glownie na czole. Musze sie tego szajsu pozbyc, po tradziku mam fiola na punkcie cery.
Jestem tylko ciekawy po jakim czasie od zabiegu mozna sie pokazac ludziom??? Jestem w takiej sytuacji ze nie moge dlugo zostac w domu:/
amazement jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-05, 19:31   #8
Nierozumiany15
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 367
Dot.: Komplikacje po kwasie glikolowym

Cytat:
Napisane przez amazement Pokaż wiadomość
czyli mowicie ze powinienem sprobowac....generalnie strrrrasznie sie boje pogorszenia, jakiegos ropnego wysypu itd.. Kiedys bylem na roaccutane. Tradzik mialem zaskornikowy. Leczenie w 100% wyeliminowalo tradzik. Rok po odsatwienu roa..czesc zaskornikow wrocila, oczywiscie w duzo mniejszej ilosci. Teraz jestem ok 3 lata po odstawieniu roa, mam 22 lata. Zaskorniki otwarte i zamkniete glownie na czole. Musze sie tego szajsu pozbyc, po tradziku mam fiola na punkcie cery.
Jestem tylko ciekawy po jakim czasie od zabiegu mozna sie pokazac ludziom??? Jestem w takiej sytuacji ze nie moge dlugo zostac w domu:/

To wszystko zalezy od cery, od stezenia i w ogole..Noe nie wiem jak doradzic mi sie akurat dluuugo skora goila..ale czytalem wypowiedzu ze po 2 dniach mieli norm,anie no coz
Nierozumiany15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.