Ziaja inna niż kiedyś - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-12, 12:16   #1
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141

Ziaja inna niż kiedyś


Właśnie na Esentii zauważyłam, że Ziaja wprowadza nowe coraz to ciekawsze produkty w nowoczesnych opakowaniach. W końcu ktoś sie tym zajął, bo stare opakowania są raczej kiepskie. Możecie mi powiedzieć, jaki są wasze ulubione produkty tej firmy, bo chciałabym dać im szansę . Nic nie kupowałam od czasu, gdy trafiłam na mikroemulsje do ciała. Zaliczyłam wtedy Ziaję to kosmetycznej tandety,mówiąc nigdy więcej. Napiszcie proszę na co warto zwrócić uwagę.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 12:30   #2
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Witam Ja ze swojej strony goraco polecam Balsam do ciala o zapachu masla kakaowego Smacznie pachnie, swietnie nawilza, szczegolnie teraz, gdy skora jest przesuszona A ponadto jeszcze lubie krem Ziaji Aretina Q do raczek - bardzo przyjemny i delikatny Poki co tylko tyle kosmetykow Ziaji mi sie spodobalo, aczkolwiek moze Ty znajdziesz cos innego dla siebie Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 12:37   #3
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Dzieki, faktycznie dobry balsam jest teraz niezbędny- skóra sucha jak papier. Wycztałam na KW, że dobry jest krem do rąk kozie mleko i chyba maseczka z tego rodzaju tylko niestety nigdzie nie znalazłam, może już nie ma tego w ofercie.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 12:44   #4
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Mnie najbardziej spodobała się seria Petitini - balsam do opalania dla dzieci (używałam w Grecji,świetnie sie spisał) i oliwka dla niemowląt . Oprócz tego oliwkowa seria - krem i balsam do ciała. Seria Sopot średnio mnie zachwycila, podobnie Kozie Mleko, choć wiem że obie mają wiele zwolenniczek.
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 12:46   #5
AnnHolland
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Raczej nie, bo sama niedawno (niespelna tydzien temu) serie Kozie Mleko widzialam w sklepach. Nawet mialam ten krem do rak w lapkach, ale niespecjalnie mi sie spodobal zapach, niestety Wydaje mi sie ze bez problemu powinnas znalezc te rzeczy w hipermarketach. Przynajmniej ja sie w nich zaopatruje Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 12:49   #6
cléo
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 655
Re: Ziaja inna niż kiedyś

ja uwielbiam krem do rąk Aretina Q, kozie mleko mniej
cléo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 12:50   #7
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Hehe ja zawsze mówiłam, że Opole jest zacofane. Nieraz szukałam po sklepach ale nic, nawet w naszym jednym hipermarkecie Realu.
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-02-12, 12:51   #8
kasiam
Raczkowanie
 
Avatar kasiam
 
Zarejestrowany: 2002-07
Wiadomości: 120
Re: Ziaja inna niż kiedyś

jest, jest ja bardzo lubię kosmetyki kozie mleko - zarówno krem do rąk, jak i balsam. małym minusem jest może zapach, ale to oczywiście kwestia gustu. w każdym razie jest dość neutralny i nie rzuca się w nos po użyciu.
z Ziaji lubię także płyn do demakijażu oczu i tonik ogórkowy.
podsumowując, ja mam dobre doświadczenia z tą firmą
kasiam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 13:17   #9
vaniljA
Raczkowanie
 
Avatar vaniljA
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 87
GG do vaniljA
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Mnie również Ziaja zaskakuje coraz milej , po przeczytaniu opisu w KWC wybrałam się do drogerii po balsamik z masłem kakaowym, w dodatku kupiłam go w propocji za 5,45zl , tak więc od razu dwa opakowania . Nie dość, że pięknie pachnie to jako jedyny z ostatnio używanych specyfików do ciała, w końcu zaczął nawilżac skórkę!!! , jestem w niebowzięta, bo nie muszę już płakać po kąpieli w tej okropnej, chlorowanej, szczecińskiej wodzie...
Seria do włosków Ziaji też jest bardzo fajna
vaniljA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 14:12   #10
201607150859
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 851
Re: Ziaja inna niż kiedyś

A ja polecam LipoCELL Bloker seria wyszczuplająca antycelulit, szczególnie żel pod prysznic z peelingiem. Bardzo ładny zapach gorzkiej pomarańczy, poza tym jest skuteczny (oczywiście nie w zwalczaniu pomarńczowej skórki) i wydajny. Chyba (jak dla mnie) najlepszy produkt Ziaji. Krem Kozie mleko dostałam razem z jakąś gazetką i nie jest on rewelacyjny, efekt nawilżenioa na poczatku jest niezły, ale trwa niestety tylko 10 minut..
201607150859 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 14:54   #11
ANASTI
Raczkowanie
 
Avatar ANASTI
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 169
GG do ANASTI
Re: Ziaja inna niż kiedyś

a ja własnie mam trzecie opakowanie oliwkowego balsamu do ciała i jestem nim zachwycona. Dobrze robi mojej skórze i nie tylko mojej sądząc po opiniach na Kw.Ostatnio mam coraz wiecej produktów ziai, z kremów polubiłam oliwkowy i nagietkowy (polecam takze tonik i mleczko). Natomiast za kompletny niewypał uwazam płyn do zmywania oczu - to jest po prostu koszmar.
ANASTI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-12, 15:47   #12
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: Ziaja inna niż kiedyś

=

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 18:36
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 16:02   #13
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Płyn do demakijazu oczu - używałam wielu, także tych kilkanascie razy droższych, i cóż, kiedy Ziaja ma ten poziom za dużo niższą cenę - prede wszystkim, nigdy mnie po nim nie szczypały oczy, a makijaż był usunięty w całości, miom, że lubię bofate i oblepiajace maskary typu Magnificils Lancome.
Całkiem niezłe balsamy do ciała. Moja Mama dorzuciłaby tu jeszcze pewnie "Sopot" - zuzywa go na litry.
I moje ostatnie odkrycie, polecone przez przyjaciółkę - krem oliwkowy . To zdecydowanie najtańszy krem, jaki w życiu kupiłam, i jestem nim bardzo mile zaskoczona. Używam go na szyję (na reszte buzi mam dermatologiczne preparaty), która strasznie mi się przesusza, szczególnie zimą. Po tym kremiku skóra jest elastyczna, odżywiona, miła w dotyku, i jakimś cudem po samej aplikacji nie lepi się do wszystkiego . Krem kosztował śmieszne pieniądze, 4 zł czy coś takiego .
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 17:19   #14
Agul
Rozeznanie
 
Avatar Agul
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 552
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Teresko(nareszcie ktoś z Opola )Ostatnio widziałam Kozie mleko w Galerii Centrum-tzn na dole w tej drogerii
Agul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 17:40   #15
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Ziaja inna niż kiedyś

ja tez jestem z Opola w Ziaje zaopatruje sie w Astorach.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 17:45   #16
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Ziaja inna niż kiedyś

a ja lubie z Ziaji kremy Aretina Q, chociaz to troche za wczesnie , cala serie Lipocell i peeling ogórkowy.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 17:58   #17
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Ziaja inna niż kiedyś

zapomnialam jeszcze o kremie Ziaji,ktory kilka razy uratowal moje dłonie i stopki , krem do pielegnacji rak i stop m. in. z parafina, oliwa z oliwek; w pomaranczowym opakowaniu, kosztuje ok. 4 zl. Jest bardzo tłusty wiec najlepiej stosowac go na noc i nalozyc rekawiczki albo skarpetki.
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 18:27   #18
Nutka
Nutka nie gryzie!
 
Avatar Nutka
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 3 757
Opole

No dziewczyny !! Opole dziura??? nie ma Ziaji??Proponuje pojechać na Dambonia (koniec pętli 2,17....) Tam jest taka drogeria i tam sa wszystkie kosmetyki te z nizszej pólki, tzn. te polskie i dobre!! Ja przy okazji wizyty u mamy zawsze tam wstepuje i kupuje masę przydatnych kosmetykow, ktorych nigdzie indziej nie ma. Drugi punkt to Rossman na Krakowskiej (ten malutki)...Pozdrawiam
__________________

_________________________ _________________________ _
_________________________ _________________________ _


WYSZUKIWARKA nie gryzie


Nutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-12, 19:58   #19
misioczat
Wtajemniczenie
 
Avatar misioczat
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 291
Re: Ziaja inna niż kiedyś

1. tonik i mleczko ogórkowe (do cery tłustej i mieszanej) - pięknie pachną i są skuteczne
2. krem do rąk Kozie mleko - dostałam wraz z Urodą i się zakochałam - pachnie faktycznie niezbyt ładnie (choć też nie śmierdzi, po prostu jest bardzo intensywny), ale wchłania się po prostu rewelacyjnie, mogę nałożyć 3 warstwy i wszystko wsiąknie, a łapki są milusie
3. peeling antycellulitowy z serii lipocell (taki pomarańczowy) - pięknie pachnie, jest miły w użyciu
misioczat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-02-13, 09:05   #20
oceania
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 534
GG do oceania
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Ja jakis czas temu nałogowo używałam płynu do demakijażu oczu, i pewnie jeszcze do niego wrócę Poza tym stosunkowo niedawno dokonałam wielkiego odkrycia - krem matujący BioBalans i śmieszna cena 8 zł. A ostatnio zaopatrzyłam się w krem pod oczka HerbikaPlant z bławatkiem-zobaczymy co z tego będzie
A tak na marginesie: jakiś miesiąc temu wysłałam do Ziaji prośbę o kilka próbek właśnie tego kremu BioBalans, i za 2 (słownie: dwa ) dni paczuszka była u mnie-to się nazywa troska o klienta
oceania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 09:41   #21
AniaGO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 47
GG do AniaGO
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Ziaji używam co jakiś czas od wielu lat, i jestem bardzo zadowolona. Może nie ze wszystkich produktów ale z większości. W tej chwili mam krem oliwkowy, który jest idealny na moje wysuszone miejsca na twarzy, czasami smaruje nim dłonie. Seria Lipo CELL Bloker jest świetna - dla mnie pięknie pachnie pomarańczami. Chyba niedługo skuszę się na balsam oliwkowy. Niestety płyn do demakijażu oczu nie spodobał mi się a szkoda bo jego cena jest rewelacyjna.
Życzę udanych zakupów.Pozdrawiam.
AniaGO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 10:26   #22
pitipel
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Balsam oliwkowy jest cudowny! Moim zdaniem ma lepszy (delikatniejszy) zapach niż ten z masłem kakaowym, oba nawilżają rewelacyjnie - najlepiej z dotychczas mi znanych, nawet z wyższej półki.
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 11:27   #23
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Fajnie, że jest ktoś z Opola Mówicie, że jest Kozie mleko, więc chyba za słabo szukałam. Na Dambonia trochę mi daleko- mieszkam na drugim końcu tego "wielkiego" miasta. W moim osiedlowym Astorze raczej nie ma dużego wyboru.A powiedzcie mi czy jest maseczka kozie mleko, czy coś pomieszałam. Tak wogóle to dzieki za odzew, wydawało mi się, że Ziaja raczej nie ma dużo zwolenniczek. Chyba polecę kupić ten oliwkowy balsam , przecież za takie ceny można poeksperymentować
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 12:18   #24
Spinja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 72
GG do Spinja
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Pozdrowionka dla ujawniającego się powoli małego fanklubu Aretiny Q. Też ją uwielbiam. Zwłaszcza po pewnym spływie kajakowym, gdy 3/4 uczestników doznało poparzeń słonecznych (żaden krem nie ratował przed tym słońcem!) i jedna mała tubka Aretiny krążyła od namiotu do namiotu - przynosiła ulgę i leczyła! Smarowano twarze, kolana, plecy.. ręce też.. Balsamy i mleczka po opalaniu "wymiękały" Od tej pory wierzę, że to jakiś specyfik magiczny
Spinja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 12:40   #25
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Ja także polecam Aretine Q, krem na dekolt, świetnie pomógł mojej mamie, oraz szampon Plantica V proteiny ryżowe
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 13:38   #26
ola.
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 201
Re: Ziaja inna niż kiedyś-do TeresyZ

Sprawdzilam na stronie Ziaji i w serii Kozie mleko nie ma maseczki niestety. Ja robie zakupy na Krakowskiej, chyba jest najlepiej zaopatrzony, zreszta najwiekszy.Pozdrawiam
ola. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 18:46   #27
Super_Szklanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 118
Re: Ziaja inna niż kiedyś

Bardzo lubię Kozie Mleko do ciała, a zapach po prostu uwielbiam. Taki mleczny jednym słowem
Super_Szklanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 20:08   #28
TeresaZ
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 141
Re: Ziaja inna niż kiedyś-do TeresyZ

ola. napisał(a):
> Sprawdzilam na stronie Ziaji i w serii Kozie mleko nie ma maseczki niestety.
Faktycznie nie ma takiej (przejrzałam stronę)wiedziałam, że jest jakaś biała , wiec chodziło mi o maseczkę jogurtową. Olu wiesz może gdzie ją dostać w Opolu? Czytałam opinie na KW i są zachęcające - no chyba, że znou coś pomieszałam
TeresaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 21:41   #29
youare
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 1 253
Re: Ziaja inna niż kiedyś-do TeresyZ

Próbuję, czy mi Wizaż działa

-

Ja też lubię Ziaję – podobają mi się ich płyny do higieny intymnej, lubię też balsamy, żele do mycia twarzy...

Generalnie moim zdaniem to bdb, polskie kosmetyki po przystępnych cenach, które mogę z czystym sumieniem polecić

youare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-13, 22:01   #30
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: Ziaja inna niż kiedyś-do TeresyZ

Youare!!! jesteś!!! dawno Cię tu nie było, oj dawno.


ja też jestem fanką ziaji.lubię płyn do demakijażu oczu i balsam brązujący sopot.a najbardziej to lubię ceny.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:15.