Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-16, 20:14   #361
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
W moim przekonaniu twoja ocena tego filmu była negatywna - chyba, że się mylę? Dlatego napisałam, że zaskakują mnie dobre oceny tego filmu, bo ten film je ma.
myslałam że twoja pierwsza wypowiedź jest skierowana bezpośrenio do mnie; tak jak pisałam film mocno średni - tylko końcówka (30min.) była trochę wciągająca , powtarzam się ale co więcej mozna napisac o tym filmie...
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-16, 21:09   #362
Kamila131290
Raczkowanie
 
Avatar Kamila131290
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: trójmiasto
Wiadomości: 80
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Siedem dusz - 7/10- Myśle, że film godny uwagi. Dla bardziej wrażliwych przyda sie pudełko chusteczek( chociaż może i pudło ) . Wg mnie jednak, fabuła dość nieskomplikowana, przewidywalna... Miał jednak w sobie to "coś"...


Nieodwracalne - 6/10- Przypuszczam, że bez dwóch wiadomych scen, bez akcji ukazanej od tyłu, może i muzyki w pewnym stopniu, film nie uzyskałby aż takiego rozgłosu, aczkolwiek warty jest obejrzenia


Dzień Świra - 9/10 - co tu dużo pisać obowiązkowa pozycja, świetny Marek Kondrat, śmieszne dialogi, oby takich więcej
Kamila131290 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-17, 10:30   #363
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
myslałam że twoja pierwsza wypowiedź jest skierowana bezpośrenio do mnie; tak jak pisałam film mocno średni - tylko końcówka (30min.) była trochę wciągająca , powtarzam się ale co więcej mozna napisac o tym filmie...
Tzn. do ciebie, ale jako do kogoś kto również ocenił negatywnie ten film
W dużej mierze nie mogę przełknąć tego, że sam pomysł był ciekawy, oryginalny - reżyser, aktorzy mieli wielkie możliwości - nie przypominam sobie innego filmu o takiej tematyce [postępowanie słuszne z punktu widzenia moralnego, etycznego, prawnego i poniekąd czystko ludzkiego, a tak naprawdę wszystkich - gównie samą zainteresowaną uczyniło nieszczęśliwą, bez zmian na lepsze]. Jestem ciekawa czy książka jest lepsza.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 19:56   #364
aneczka2701
Raczkowanie
 
Avatar aneczka2701
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 40
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Powrót do Brideshead - jak dla mnie film o niczym, dłużył mi się przeraźliwie, myślałam, że nie dotrwam do końca 2/10

Wierny ogrodnik - klimaty afrykańskie, film wciągający i poruszający, zdecydowanie polecam! A do tego świetny soundtrack. 8/10
__________________
"Jest powód, dla którego ludzie kłamią - to działa. Pozwala społeczeństwu funkcjonować.
To odróżnia człowieka od zwierzęcia"
aneczka2701 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 20:36   #365
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

PS I love you - wyłączylam po pół godzinie.
Nudny,moze dlatego ze spodziewalam sie czegos lepszego bo ksiazka bardzo wciągająca
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 21:18   #366
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Tzn. do ciebie, ale jako do kogoś kto również ocenił negatywnie ten film
W dużej mierze nie mogę przełknąć tego, że sam pomysł był ciekawy, oryginalny - reżyser, aktorzy mieli wielkie możliwości - nie przypominam sobie innego filmu o takiej tematyce [postępowanie słuszne z punktu widzenia moralnego, etycznego, prawnego i poniekąd czystko ludzkiego, a tak naprawdę wszystkich - gównie samą zainteresowaną uczyniło nieszczęśliwą, bez zmian na lepsze]. Jestem ciekawa czy książka jest lepsza.
hmm, jak widać można różnie odbierac samą końcówkę bo ja uznałam że chyba jednak dziewczynka jest zadowolona (a przynajmniej na niezadowoloną też nie wygladała) ok - matka sobie wyszła na randkę ale coś to oznacza? tylko to że chce sobie ułożyć życie, inaczej niż do tej pory. Co się będzie działo dalej ja nie wiem

Edytowane przez gothika
Czas edycji: 2009-07-18 o 21:24
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-18, 22:24   #367
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Nieznajomi (The Strangers)" 2008 - horror na faktach z Liv Tyler.
Długo zbierałam się do tego filmu, bo zwyczajnie się bałam Wczoraj przełamałam się i obejrzałam. I być może nazwałabym go gniotem, gdyby nie to, że ta historia podobno naprawdę się wydarzyła (choć same sceny w domu podejrzewam, że są wyobraźnią scenarzystów, bo jak na początku było mówione - nigdy do końca nie było wiadomo, co tam naprawdę zaszło). Film obudził moje najgorsze lęki i fobie - nic mnie tak nie przeraża, jak wizja wtargnięcia jakichś psychopatów do domu... -> i jeszcze ta scena, kiedy Kristen pyta "dlaczego nam to robicie?", a jedna z tych dziewczyn w masce odpowiada "bo byliście w domu" ... Aktorsko średnio, muzycznie też (motyw zaciętej płyty działa rozluźniająco), zdjęcia dobre, najwięcej punktów dałabym za budowanie napięcia i nietypowe zakończenie. 6,5/10
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-18, 22:28   #368
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

X-Men Origins: Wolverine, jakoś się da oglądać, aczkolwiek mam skojarzenia z Herosami (mutanci)
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2009-07-18 o 22:29
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 09:59   #369
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Slumdog Millionaire - wywarl na mnie duze wrazenie, bardzo dobrze zrobiony, zasłużenie zebral dobre recenzje. 10/10
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 10:11   #370
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Slumdog Millionaire - wywarl na mnie duze wrazenie, bardzo dobrze zrobiony, zasłużenie zebral dobre recenzje. 10/10
No właśnie, a mnie się kompletnie nie podobał, no może kompletnie to przesada, ale: na początku był dla mnie i TŻta tak nużący, ze zastanawialiśmy się czy w ogóle wytrwamy. Potem zrobił się znośny, nawet interesujący. A końcówka? Kicz w czystej postaci Film przyzwity w swojej klasie, ale żeby oskarowy? Pff...

Wczoraj "Wątpliwość" z Meryl Streep. Akcja dzieje sie katolickiej szkole w latach 60. Zakonnica podejrzewa ksiedza o niezdrowe zainteresowanie czarnym uczniem. Świetna gra aktorska, a sam film ogląda sie z dużym zainteresowaniem.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-19, 10:15   #371
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Oglądnęłam wczoraj Frantika. Z przyjemnością i chęcią, choć nie po raz pierwszy.
Harrison Ford byl kapitalny. Wczoraj szczególnie zwrócilam uwagę na pierwsze sceny z żoną- w taksówce, w pokoju hotelowym i łazience. Codzienne, miłe, ujmujące, prawdziwe.
Początkowa jego bezradność i zagubienie przeobraziły się w sposób bardzo przekonujący w aktywność i chęć walki w drugiej części filmu.
Emmanuelle- była wspaniałą mieszanką wdzięku, przekory, postrzelenia zuchwałości i wrażliwości, jej skórzano- ćwiekowe stroje i obgryzanie paznokci, zmysłowy taniec w klubie, wszystko miodzio.
Paryż pokazany od brudnego 'brzucha"- łącznie ze śmieciarkami, mieszanina elegancji, obskurnych podwórek i smętnych klatek schodowych- wszystko podbite nastojem zagubienia i zagrożenia, scalone wspaniałą muzyką, z Grace Jones na dokładkę.
Najlepsza jednak była zmiennosć tempa opowiadania- z momentami rozładowania napięcia, zawieszenia i przyspieszenia- rozegrana mistrzowsko- rączką Polańskiego.I mnóstwo szczegółów- ujmujące jest np. zasłanianie przyrodzenia pluszakiem.
__________________
Kot najgorszego sortu

Edytowane przez Kota
Czas edycji: 2009-07-19 o 10:16
Kota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 13:58   #372
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Kamila131290 Pokaż wiadomość
Siedem dusz - 7/10- Myśle, że film godny uwagi. Dla bardziej wrażliwych przyda sie pudełko chusteczek( chociaż może i pudło ) . Wg mnie jednak, fabuła dość nieskomplikowana, przewidywalna... Miał jednak w sobie to "coś"...
Ja ostatnio też "Siedem dusz" oglądałam, nie mam zwyczaju płakać na filmach, ale to mnie naprawdę zatkało w pewnym momencie, dla mnie 9/10...

Poza tym wczoraj "The Duchess (Księżna)", film bardzo mi polecany, no i w sumie nie zawiodłam się, ale jakos ciągle za Keirą Knightley nie przepadam
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 07:44   #373
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Tulpan"
Na pewno moja ocena może się trochę pogorszyć ze względu na kiepskie wyświetlanie filmu: najpierw operator pomieszał proporcje, potem w połowie filmu coś się porobiło z taśmą, dźwięk był kiepski i obraz zamazany. Ale mimo wszystko, do rzeczy:
Film oceniam jako dobry. Byłoby wyżej, gdyby nie zapowiedź, że film ten to historia o młodym chłopaku żyjącym na stepie, chcącym za wszelką cenę zdobyć żonę, by móc dostać swe własne stado. W filmie natomiast już na wstępie historia ta schodzi na daleki, bardzo daleki plan, na przód za to wychodzą długie ujęcia niezwykłego stepowego klimatu i sceny z codziennego życia przeciętnej pasterskiej rodziny. I te obrazy były naprawdę poruszające, aktorzy (amatorzy) niezwykle przekonujący, wzruszający, prawdziwi. Tylko cóż to ma wspólnego z tytułem? Być może słowo "Tulpan" ma jakieś głębsze znaczenie, nie chodzi tylko o imię bohaterki ale ogólnie o tulipana, który na tle gołych stepowych krajobrazów jest czymś nieosiągalnym, wymarzonym? Możliwe, że jeszcze kiedyś wrócę do tego filmu, by zrozumieć go lepiej. Mimo to, podobał mi się i nie wyszłam niezadowolona, może odrobinę zdziwiona.

"Mój brat jest jedynakiem"
Zaskakujące. Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się, że film będzie o takiej, a nie innej tematyce. Nie wiem do końca, co mam o nim myśleć. Podobał mi się, ale nie zrobił na mnie szczególnego wrażenia. Jeśli wzbudził we mnie jakieś odczucia, to chyba niedowierzanie, jak ludzie potrafią się zachowywać "w imię idei". Dla mnie to kompletna abstrakcja, zupełnie obca mi rzecz, i taki też wydał mi się ten film. Ale nie żałuję tych ~dwóch godzin

"Mulan"
No cóż, jeśli chodzi o produkcje Disneya, to chyba tylko "Pocahontas" i "Króla Lwa" mogłabym oglądać bez końca i były to bajki, które mnie naprawdę wzruszyły. W "Mulan" nie mogłam przymknąć oczu na zamerykanizowanie obrazu, co bardzo mi przeszkadzało, w końcu to historia o Chinach! Nie sądzę, bym kiedyś do tej produkcji wróciła. Wszystko ratował chyba tylko Muszu i niezastąpiony Jerzy Stuhr udzielający głosu
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 11:48   #374
marthinisa
Rozeznanie
 
Avatar marthinisa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: zielono mi
Wiadomości: 883
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dzień, w którym zatrzymała się ziemia

Film zdecydowanie przereklamowany, nudny, przewidywalny, z drewnianymi dialogami: "Teraz widzę, że ludzie potrafią się zmienić". Sam pomysł na film nawet interesujący - mieszkańcy Ziemii niszczą własną planetę więc Obcy z troski o Ziemię postanawiają zniszczyć jej mieszkańców, ale wykonanie fatalne. Dla mnie strata czasu, nie polecam!
__________________
Nieśmiertelność jest bardzo łatwa do osiągnięcia.

Wystarczy nie umierać.



Woody Allen
marthinisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:19   #375
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Trujący bluszcz: tajne bractwo/Poison Ivy:The Secret Society 2008

Co za nuda. Czekałam, czekałam na jakąkolwiek akcję no i się nie doczekałam. Nie polecam. Odradzam. 3/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie




Edytowane przez moniska
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:34
moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 12:26   #376
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez marthinisa Pokaż wiadomość
Dzień, w którym zatrzymała się ziemia
Przypomniałaś mi,ze też widziałam ten film
Był dla mnie tak kiepski,że nie zatrzymałam go w pamięci
Rozczarowanie.... 3/10

Ostatnio u znajomych oglądaliśmy horror Nienarodzony ,zastanawiam sie w jakim celu kręci sie takie filmy 1/10
Jeden dałam dla głównej bohaterki za jej piękną figurę

Księżna też mi się podobała,bardzo

Edytowane przez Ratatuj
Czas edycji: 2009-07-20 o 12:31
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:20   #377
Cream
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 764
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ostatnio ogladalam "poslubiona mafii" z Michelle Pfeiffer. Komedia z 1988 roku, ale naprawde smieszna. 6/10
Cream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 13:21   #378
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
hmm, jak widać można różnie odbierac samą końcówkę bo ja uznałam że chyba jednak dziewczynka jest zadowolona (a przynajmniej na niezadowoloną też nie wygladała) ok - matka sobie wyszła na randkę ale coś to oznacza? tylko to że chce sobie ułożyć życie, inaczej niż do tej pory. Co się będzie działo dalej ja nie wiem
Uwaga zakończenie filmu! - Moim zdaniem kontrast był aż zadziwiający, szczęśliwa matka, szykująca się i planująca swoje życie, ewidentnie bez córki i bez zainteresowania nią, a na kanapie siedząca smutna, samotna dziewczynka, patrząca apatycznie w telewizor. Słowa Doyle sprawdzały się - nic się nie zmieniło, matka nie wykorzystała drugiej szansy. Jedyna nadzieja, że nie skończy tak jak matka to niepewny tego, czy dobrze zrobił Patrick. Mało optymistyczne zakończenie - w moim odczuciu.


Kobiety pragną bardziej - przyjemny i ciekawy film. Jedynie rozczarowało mnie część zakończenia [Beth i Neil - mogli sobie darować ten ślub, w ten sposób dali jasny przekaz, jeśli szczęśliwa para, to para po ślubie ] Ale i tak polecam
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:13   #379
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

.
__________________


Edytowane przez jowasia
Czas edycji: 2009-12-27 o 19:45
jowasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-20, 14:30   #380
Asiek121
Zakorzenienie
 
Avatar Asiek121
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 253
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nienarodzony - horror, dobra akcja'

Ślubne wojny- kocham tego typu filmy, własnie ide ogladac drugi raz
Asiek121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:32   #381
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez jowasia Pokaż wiadomość
breakfast on pluto 10/10 - o transwestycie
Przypomniał mi się ten "Breakfast on Pluto". Niesamowity obraz Choć wydaje mi się, że nie jest to historia transwestyty, a transseksualisty (to różnica!). Opowiedziana w tak nietuzinkowy sposób, że czułam przez cały film jakąś wewnętrzną radość, ekscytację, wciąż miałam uśmiech na ustach, choć nie brakuje tam i niewesołych momentów. Główny bohater trafił po prostu do mojego serca na wstępie i nie zmieniło się to do końca filmu, jego podejście do życia, innych ludzi, całego świata - myślę, że godne zapamiętania i podziwu. Polecam wszystkim
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:35   #382
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

.
__________________


Edytowane przez jowasia
Czas edycji: 2009-12-27 o 19:02
jowasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 14:44   #383
TeaHouseMoon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 740
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Nie no, przecież nic się nie stało Te pojęcia w brzmieniu są bardzo podobne, zresztą nawet na filmwebie na stronie filmu jest dyskusja na temat znaczenia tych dwóch słów.
__________________

TeaHouseMoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:10   #384
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez jowasia Pokaż wiadomość
2 days in paris 10/10 - za aktorów humor scenariusz klimat
across the universe 10/10 - póki co jedyny musical który do mnie przemawia
closer 10/10 - ciekawe spojrzenie na zdradę
blue crash 6/10 - w sam raz na wakacje.główny temat to surfing.oprócz tego wątek miłosny i wcielanie marzeń w życie
breakfast on pluto 10/10 - o transwestycie
catch and release 9/10 - lekki przyjemny szczęśliwe zakończenie
disturbia 6/10 - nastolatkowie w roli poszukiwaczy mordercy
grindhouse deathproof - 9/10 dla mnie bomba dla innych pewnie dno fajne kobiece teksty.generalnie przesłanie filmu to girl power!
hard candy 5/10 - przez 3/4 filmu nastolatka robi opercje penisa.brutalny ale mnie nie ruszył.główna aktorka zwymyślana przez mnie - przeogromnie mnie denerwowała
komornik 10/10 - dobre bo polskie
nanny mcphee 9/10 - świetna bajkobaśniokomedia lub coś na ten styl.można się rozluźnić uśmiać pomarzyć
nothing but the truth 10/10 - świetny film o dziennikarce która swoim artykułem wywołała burze
plac zbawiciela 10/10 - dobre bo polskie
rumor has it 7/10 - lekkie i przyjemne
serendipity 10/10 - jedna z moich ulubionych komedii romantycznych.z johnem cusackiem w roli głównej!
stomp the yard 8/10 - sexowni murzyni plus fajny taniec i muzyka
the bank job 10/10 - moje ulubione brytyjskie kino
vantage point 7/10 - o terroryzmie
9 filmow 10/10? Nie wiem czy bym tyle znalazl w ogole

Mozna by cos wiecej niz zdawkowy opis w dwoch slowach?
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:16   #385
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

.
__________________


Edytowane przez jowasia
Czas edycji: 2009-12-27 o 19:02
jowasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:26   #386
ankasz
Zakorzenienie
 
Avatar ankasz
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 001
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez jowasia Pokaż wiadomość
więcej na portalach filmowych będziesz mieć zróżnicowane opinie
chcesz to oglądnij - proste - nie ma to jak się samemu przekonać ;]

ale raczej po to jest ten wątek.. żeby wyrazić opinię o filmie, który sie pooglądało.
__________________
"from delusion lead me to the truth.."

mam orta w poście? daj znać, nie obrażę się
ankasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:33   #387
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez jowasia Pokaż wiadomość
więcej na portalach filmowych będziesz mieć zróżnicowane opinie
chcesz to oglądnij - proste - nie ma to jak się samemu przekonać ;]


trzeba się chyba przyzwyczaić do myśli, że ten wątek dawno zmienił się w wyliczankę. a rzucania punktami na prawo i lewo nie zrozumiem nigdy.



widziałam wczoraj Flash of Genius. szczerze mówiąc, bardzo mi się dłużył, przynajmniej pierwsza połowa, później już z górki.. chociaż sam proces trochę mnie rozczarował, może liczyłam na mocniejsze akcenty, więcej scen z sądu. obejrzeć można, bo to ciekawa historia o walce Dawida z Goliatem (tu: jednostka vs gigant motoryzacyjny). ale bez zachwytów, niestety.

Edytowane przez 2016070150903
Czas edycji: 2009-07-20 o 15:42
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:38   #388
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez jowasia Pokaż wiadomość
więcej na portalach filmowych będziesz mieć zróżnicowane opinie
chcesz to oglądnij - proste - nie ma to jak się samemu przekonać ;]
Wyliczanki to na forum wizazowe wyliczanki

Jest kilka osob, po ktorych recenzjach chetnie siegne po jakis film, ale nie po wyliczance, jeszcze gdzie co drugi film ma 10/10

Wole czytac niz pisac w tym temacie, ale czytanie wyliczanek nie ma sensu (gdyby m mial ochote, to bym poszedl na ww forum).
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:42   #389
jowasia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 079
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

.
__________________


Edytowane przez jowasia
Czas edycji: 2009-12-26 o 23:34
jowasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-20, 15:47   #390
stasiek
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 2 206
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

nie czepiajcie się. Niektórzy nie potrafią po prostu nic więcej napisać niż 2 słowa. Jakby umieli to by napisali.
__________________
stasiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:05.