wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;) - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-09, 10:54   #241
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Czesc.
Ja dzis na urlopie, ale spowodowanym zabiegiem laserowania oka. Juz po, wlasnie jem drugie sniadanie i zaraz klade sie spac - stasznie meczacy jest ten zabieg. Glowa mi peka, mdlo i slabo. Reszta w klubie.
Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Ja niestety na antybiotyku. Wczoraj wieczorem miałam 40,8 stopni No powiem że czułam się jakbym miała zejść z tego swiata. Mąż postawił całą moją rodzinę na nogi tak się przestraszył. Na szczęście apap i zimne okłady pomogły. A dziś po 3 dawkach antybiotyku już lepiej...znaczy gorączki brak- ale czuję się jakby pociąg po mnie przejechał.
Boze, Hania, co sie stalo? Niestety nie doczytalam, jestem strasznie zabiegana i rozkojarzona ostatnio...
Jak mozna miec 41 st goraczki?? ja przy 40 myslalam ze to koniec.
Powiedz, co sie stalo? Co Cie dopadlo?
Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Cześć!
Wreszcie się trochę wyspałam, wczoraj dotarłam do domu o 22 i padłam

Spotkanie było bardzo fajne, ale ja też mam niedosyt
Najbardziej niezwykłe były dla mnie głosy dziewczyn - zupełnie się takich nie spodziewałam, fajnie uzupełniły obraz
Kotka wyobrażałam sobie wyższą (a w ogóle nie wygląda na swój wiek!), Butter niższą (ma piękny zmysłowy głos i wygląda mega kusząco ), a co do Asiuk, to kompletnie nie rozumiem jej wątkowych narzekań na wygląd, zabiegi pielęgnacyjne etc., bo jest śliczna i wygląda na ekstra zadbaną
Fajnie, ze spotkanie sie udalo! Ide zaraz poczytac w klubie i foty obejrzec.
Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Zazdroszczę wam tego spotkania, dziewczyny
No wlasnie, to moze nastepne zrobimy gdzies blizej Warszawy albo w innej czesci PL?
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 10:58   #242
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
dzięki za cynk, może też uda mi się zapisać, zwłaszcza że mam jakieś gabinety na liście niedaleko domu.
Obym tylko nie zapomniała
To musisz się pospieszyć, bo akcja jest już za niedługo.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jestem , jestem.
Wczoraj jeszcze miałam atrakcje spowodowane mocnym wahaniami temperatury od 38,8 do 35,6. Łep mi pęka dosłownie. No ale dziś jest ewidentnie lepiej. Od rana jeszcze drgawek nie miałam. idę na kontrolę do gina więc jeszcze mnie przebada dodakowo.


Właśnie miałam pisać że coś cię wysuszyło Slicznie wyglądasz.
O kurcze, sprawdź to koniecznie!

Dzięki, choć w sumie schudłam niewiele, może 3 kg.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Kurcze, ja muszę do dermatologa iść - już koniecznie. Trądzik powala mnie już na kolana... i moje plamki na nogach zaczęły się rozsiewać
A gdzie masz trądzik i co to za krostki?

Ja podzielam opinię Emilki odnośnie Ciebie

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
Asiuk - bardzo ładnie wyglądasz, tak świeżo, wręcz kwitnąco. Uśmiech sprawia, że wydajesz się mega optymistką, wyluzowaną i głośną osobą. W ogóle nie pasuje to do twoich opinii o sobie.
Dziękuję Pozory bardzo mylą
Nawet moje antydepresanty nie działają jeszcze tak, jak powinny (opinia lekarza) - wtedy to chyba będę mieć non stop przyklejony "wyszczerz zębów"
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:02   #243
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Emilko, gadałyśmy wczoraj o dermatologu. Wklejam link do akcji:
http://www.badajznamiona.pl/

Mój mąż jednak nie może w tym terminie, co ja, a jest on jedyny. Będę próbować w innym gabinecie go umówić albo prywatnie (bo sam się, skubaniec, nie zainteresuje...)
Dzięki za cynk!
Ja nie mam z czym iść, ale TŻ ma kilka odstających dziwnych elementów na ciele, mógłby się tego pozbyć... Muszę go namówić

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Jestem , jestem.
Wczoraj jeszcze miałam atrakcje spowodowane mocnym wahaniami temperatury od 38,8 do 35,6. Łep mi pęka dosłownie. No ale dziś jest ewidentnie lepiej. Od rana jeszcze drgawek nie miałam. idę na kontrolę do gina więc jeszcze mnie przebada dodakowo.


Właśnie miałam pisać że coś cię wysuszyło Slicznie wyglądasz.

Emi Ty niesamowicie drobna jesteś. Krótke wlosy pasują bo nie przytłaczają twojej sylwetki. Ja myślę że jeszcze lepsze byłyby zupełnie krotkie

A Ty Buter w realu wyglądasz faktycznie inaczej niż na zdjęciach Zresztą to samo z Dorinką- bardzo odejmują jej urody. W realu jest z wyglądu 100razy bardzej sympatyczniejsza , drobniejsza ładniejsza.
Zdrówka

Jestem drobna fakt... Dlatego dziwnie naprawdę wyglądam jak utyję. Wszędzie robię się okrągła, a najbardziej na twarzy i w okolicach bioder i brzucha...

Przejrzałam szybko zdjęcia i stwierdziłam, że rzadko na nich bywałam w rozpuszczonych włosach... Ale na tych, które mam, nie mam wrażenia, żeby włosy mnie przytłaczały... Faktycznie jednak świetnie się czuję w krótszych i naprawdę są do opanowania podczas suszenia.
Czy jeszcze krótsze, to nie wiem... Choć kilka lat temu miałam pomysł obciąć się na jeża

A co myślicie o blondzie - pasowałby mi? W ubiegłym roku byłam bardzo napalona, teraz czuję się bardzo dobrze w jasnym brązie.

Co do zdjęć, to jestem na nich dziwnie wyszczerzona W naturze wyglądam trochę... subtelniej chyba

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
widziałam zdjęcia
Emi - filigranowa z Ciebie osóbka, tak w ogóle to wyglądasz jak żona mojego kolegi. Bardzo pasuje Ci krótka fryzura, właściwie to nie wyobrażam sobie Ciebie w długich włosach.
Butter - Ciebie najwięcej naoglądałam się na zdjęciach, także i zaskoczenie najmniejsze. Wyszłaś niby spokojnie, ale jakieś takie chochliki masz w spojrzeniu. Wcale nie powiedziałabym, że jesteś rudzielcem, szczególnie w porównaniu do włosów Asiuk.
Asiuk - bardzo ładnie wyglądasz, tak świeżo, wręcz kwitnąco. Uśmiech sprawia, że wydajesz się mega optymistką, wyluzowaną i głośną osobą. W ogóle nie pasuje to do twoich opinii o sobie.
kotekk81 - na zdjęciu przez to zasłanianie się torebką wyszłaś na zamkniętą w sobie, cichą osobę. Nieźle się kamuflujesz
Mi pozostała mentalność osoby długowłosej, kto wie, czy nie zapuszczę kiedyś jeszcze Ale dotąd miewałam fryzury krótko z przodu, długo z tyłu... Teraz jest odwrotnie i to fajna odmiana

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Czesc.
Ja dzis na urlopie, ale spowodowanym zabiegiem laserowania oka. Juz po, wlasnie jem drugie sniadanie i zaraz klade sie spac - stasznie meczacy jest ten zabieg. Glowa mi peka, mdlo i slabo. Reszta w klubie.
Dobrze, że już po! Odpoczywaj

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Fajnie, ze spotkanie sie udalo! Ide zaraz poczytac w klubie i foty obejrzec.


No wlasnie, to moze nastepne zrobimy gdzies blizej Warszawy albo w innej czesci PL?
Popieram
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:19   #244
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez xzora Pokaż wiadomość
widziałam zdjęcia
Emi - filigranowa z Ciebie osóbka, tak w ogóle to wyglądasz jak żona mojego kolegi. Bardzo pasuje Ci krótka fryzura, właściwie to nie wyobrażam sobie Ciebie w długich włosach.
Butter - Ciebie najwięcej naoglądałam się na zdjęciach, także i zaskoczenie najmniejsze. Wyszłaś niby spokojnie, ale jakieś takie chochliki masz w spojrzeniu. Wcale nie powiedziałabym, że jesteś rudzielcem, szczególnie w porównaniu do włosów Asiuk.
Asiuk - bardzo ładnie wyglądasz, tak świeżo, wręcz kwitnąco. Uśmiech sprawia, że wydajesz się mega optymistką, wyluzowaną i głośną osobą. W ogóle nie pasuje to do twoich opinii o sobie.
kotekk81 - na zdjęciu przez to zasłanianie się torebką wyszłaś na zamkniętą w sobie, cichą osobę. Nieźle się kamuflujesz
Hihi...bo ja jestem taka śmieszka stąd te chochliki
I jestem rudzielcem, co do tego nie ma wątpliowści

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

A gdzie masz trądzik i co to za krostki?

Ja podzielam opinię Emilki odnośnie Ciebie
Ohhh... taka opinia jeszcze się z podobną na swój temat nie spotkałam

Trądzik Kochana mam na twarzy, szyi, ramionach, plecach, dekolcie...przeżywam drugie dojrzewanie ... całkiem niechętnie.

A co do nóg, to nie krostki, tylko takie plamy, skupiska jakby popękanych naczynek, ale to nie naczynka na pewno. I nie wiem co to. Zaczęło mi się tego pojawiać jakby więcej...a to jest takie czerwono-fioletowe, więc średnio atrakcyjne. Mam to tylko na jednej nodze na wysokości kolana.
Dermatolog 16 maja

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dziękuję Pozory bardzo mylą
Nawet moje antydepresanty nie działają jeszcze tak, jak powinny (opinia lekarza) - wtedy to chyba będę mieć non stop przyklejony "wyszczerz zębów"
Oby

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dzięki za cynk!
Ja nie mam z czym iść, ale TŻ ma kilka odstających dziwnych elementów na ciele, mógłby się tego pozbyć... Muszę go namówić
Byle nie wszystkich odstających sesese

Myślę, że blond byłby fajny, ale taki trochę ciemniejszy, ciepły

Nocko, dobrze, że już po. Ile masz wolnego w związku z tym?
__________________

Hania


Edytowane przez ButterBear
Czas edycji: 2012-05-09 o 11:24
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:23   #245
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość



Byle nie wszystkich odstających sesese

Myślę, że blon byłby fajny, ale taki trochę ciemniejszy, ciepły

Tylko zbędnych

Właśnie myślę o takim złotawo-karmelowym...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:28   #246
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Dobrze, że już po! Odpoczywaj
Dzieki, staram sie odpoczywac, choc stres mnie dzis zjada.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Nocko, dobrze, że już po. Ile masz wolnego w związku z tym?
Wzielam 1 dzien wolnego. Oczywiscie zabieg nie jest upowaznieniem do dostania zwolnienia lekarskiego, bo przeciez swieci sie laserem po oczach dla przyjemnosci, a nie zdrowia, prawda?

TZ dzis wylecial na 3 dni do Francji i jestem sama. Smutno mi.
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 11:28   #247
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
To musisz się pospieszyć, bo akcja jest już za niedługo.



O kurcze, sprawdź to koniecznie!

Dzięki, choć w sumie schudłam niewiele, może 3 kg.



A gdzie masz trądzik i co to za krostki?

Ja podzielam opinię Emilki odnośnie Ciebie



Dziękuję Pozory bardzo mylą
Nawet moje antydepresanty nie działają jeszcze tak, jak powinny (opinia lekarza) - wtedy to chyba będę mieć non stop przyklejony "wyszczerz zębów"
Źle doczytałam, że ta akcja się zaczyna w połowie maja i dopiero wtedy można się zapisywać?
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 12:09   #248
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
I jestem rudzielcem, co do tego nie ma wątpliowści

Trądzik Kochana mam na twarzy, szyi, ramionach, plecach, dekolcie...przeżywam drugie dojrzewanie ... całkiem niechętnie.

A co do nóg, to nie krostki, tylko takie plamy, skupiska jakby popękanych naczynek, ale to nie naczynka na pewno. I nie wiem co to. Zaczęło mi się tego pojawiać jakby więcej...a to jest takie czerwono-fioletowe, więc średnio atrakcyjne. Mam to tylko na jednej nodze na wysokości kolana.
Dermatolog 16 maja

Oby

Byle nie wszystkich odstających sesese
No, na pewno jesteś rudzielcem, na pewno mentalnym rudzielcem

Jakoś nie zauważyłam, dlatego pytam.
Fajnie, że masz szybko tego dermatologa. Teraz załatwiłam mojemu mężowi wizytę - we wtorek, w ramach tej akcji



Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
Źle doczytałam, że ta akcja się zaczyna w połowie maja i dopiero wtedy można się zapisywać?
Nie, zapisujesz się już teraz, jak najszybciej, po prostu liczba pacjentów jest ograniczona.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:22   #249
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Dzieki, staram sie odpoczywac, choc stres mnie dzis zjada.
Wzielam 1 dzien wolnego. Oczywiscie zabieg nie jest upowaznieniem do dostania zwolnienia lekarskiego, bo przeciez swieci sie laserem po oczach dla przyjemnosci, a nie zdrowia, prawda?

TZ dzis wylecial na 3 dni do Francji i jestem sama. Smutno mi.
No pamiętam, że pisałaś o tym absurdzie o braku L4. Trzymaj się

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
No, na pewno jesteś rudzielcem, na pewno mentalnym rudzielcem

Jakoś nie zauważyłam, dlatego pytam.
Fajnie, że masz szybko tego dermatologa. Teraz załatwiłam mojemu mężowi wizytę - we wtorek, w ramach tej akcji
Co to znaczy mentalny rudzielec?

Może aż tak tego trądziku nie widać, bo go kamufluję skrzętnie ale bez makijażu wyglądam dramatycznie.
Dermatolog tak szybko, bo to w Lux-Medzie, prywatnie....

Dobrze, że męża umówiłaś, sam by pewnie tego nie zrobił
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:42   #250
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość


No i dobrze...to dlatego, że ja się zawsze tak spinam przy robieniu zdjęć, że wychodzę durnie okropnie.

Haniu, kurna, ale wiadomo co Ci jest?

Zapraszam na bloga na przykrosłodkie tartletki

Kurcze, ja muszę do dermatologa iść - już koniecznie. Trądzik powala mnie już na kolana... i moje plamki na nogach zaczęły się rozsiewać
Lekarz twierdzi ze to zapalenie piersi. Antybiotyk działa póki co...no ale co ma nie dzialać jak jest na wszystkie zapalenia swiata.

Jeszcze jedną ewentualnością takej tem. jest np. coś nie halo z macicą...tzn np . pozostawiona część łożyska - ale takie cuda to by mi wcześnej wyszły. Tak czy siak dziś gin, to mnie przebada.

PS.

Sumienia nie masz ...żeby matce karmiącej take rzeczy pokazywać!!! Ja wrócilam do diety kurczak- marchewka bo Młodą wysypało Tym sposobem mi wróciły hemoroidy i jest super
Cytat:
Napisane przez czarna.noc Pokaż wiadomość
Czesc.
Ja dzis na urlopie, ale spowodowanym zabiegiem laserowania oka. Juz po, wlasnie jem drugie sniadanie i zaraz klade sie spac - stasznie meczacy jest ten zabieg. Glowa mi peka, mdlo i slabo. Reszta w klubie.

Boze, Hania, co sie stalo? Niestety nie doczytalam, jestem strasznie zabiegana i rozkojarzona ostatnio...
Jak mozna miec 41 st goraczki?? ja przy 40 myslalam ze to koniec.
Powiedz, co sie stalo? Co Cie dopadlo?

Fajnie, ze spotkanie sie udalo! Ide zaraz poczytac w klubie i foty obejrzec.


No wlasnie, to moze nastepne zrobimy gdzies blizej Warszawy albo w innej czesci PL?
Jak wyżej.
Nieźle mne przeczochrało. Dziś jeszcze ledwo łażę.

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-05-09 o 12:54
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 12:52   #251
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Butter, dla mnie mentalny rudzielec to osoba z chochlikami w oczach właśnie, czasem dosadnie wyrażająca swoje opinie, nieco ironiczna

T. na pewno sam by o to nie zadbał. On ma raczej płaskie znamiona, ale przecież płaskie też mogą być niebezpieczne. Jeszcze muszę go namówić na badania krwi - ale z tym będzie problem, bo on się panicznie boi pobierania
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 12:59   #252
kotekk81
Zakorzenienie
 
Avatar kotekk81
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 718
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Lekarz twierdzi ze to zapalenie piersi. Antybiotyk działa póki co...no ale co ma nie dzialać jak jest na wszystkie zapalenia swiata.

Jeszcze jedną ewentualnością takej tem. jest np. coś nie halo z macicą...tzn np . pozostawiona część łożyska - ale takie cuda to by mi wcześnej wyszły. Tak czy siak dziś gin, to mnie przebada.

PS.

Sumienia nie masz ...żeby matce karmiącej take rzeczy pokazywać!!! Ja wrócilam do diety kurczak- marchewka bo Młodą wysypało Tym sposobem mi wróciły hemoroidy i jest super

Jak wyżej.
Nieźle mne przeczochrało. Dziś jeszcze ledwo łażę.

czyli jednak masz to co ja mialam masakra jednym slowem

a masz podejrzenia po czym mloda wysypalo?



jade dzis do gina i oskalpowalam sobie kostki!!! i to u obu nog po obu stronach fak krew sie leje, piecze, szczypie....masakra
__________________
Maja

Podczas gdy obrabiasz mi tyłek nie zapomnij mnie w niego pocałować
kotekk81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:01   #253
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Lekarz twierdzi ze to zapalenie piersi. Antybiotyk działa póki co...no ale co ma nie dzialać jak jest na wszystkie zapalenia swiata.

Jeszcze jedną ewentualnością takej tem. jest np. coś nie halo z macicą...tzn np . pozostawiona część łożyska - ale takie cuda to by mi wcześnej wyszły. Tak czy siak dziś gin, to mnie przebada.

PS.
Sumienia nie masz ...żeby matce karmiącej take rzeczy pokazywać!!! Ja wrócilam do diety kurczak- marchewka bo Młodą wysypało Tym sposobem mi wróciły hemoroidy i jest super
Jak wyżej.
Nieźle mne przeczochrało. Dziś jeszcze ledwo łażę.
Przepraszam... to się już więcej nie powtórzy

Mam nadzieję, że to fatalne samopoczucie Ci szybko przejdzie

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Butter, dla mnie mentalny rudzielec to osoba z chochlikami w oczach właśnie, czasem dosadnie wyrażająca swoje opinie, nieco ironiczna

T. na pewno sam by o to nie zadbał. On ma raczej płaskie znamiona, ale przecież płaskie też mogą być niebezpieczne. Jeszcze muszę go namówić na badania krwi - ale z tym będzie problem, bo on się panicznie boi pobierania
A no no, to ja właśnie, cała ja

Mój TŻ też jest antylekarzowy
Żeby poszedł do lekarza muszę mu zagrozić straszliwymi sankcjami w postaci braku seksu i jedzenia
Ale mi wystarczy, że właśnie krosta wyskoczy, to już powinnam lecieć w te pędy...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:27   #254
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Fajne spotkanie, ładne dziewczyny z Was.

Asiuk ja nie wiem skąd Twoje kompleksy
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:29   #255
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Przepraszam... to się już więcej nie powtórzy

Mam nadzieję, że to fatalne samopoczucie Ci szybko przejdzie

A no no, to ja właśnie, cała ja

Mój TŻ też jest antylekarzowy
Żeby poszedł do lekarza muszę mu zagrozić straszliwymi sankcjami w postaci braku seksu i jedzenia
Ale mi wystarczy, że właśnie krosta wyskoczy, to już powinnam lecieć w te pędy...
Nie no, wolę jednak żeby się powtarzało Będę mała co jeść jak przestanę karmić.

heh..u nas to samo

Właśnie wczoraj stwierdził że może jednak lepiej przejść na sztuczne mleko bo już nie może patrzeć jak ja cierpię .

No ale ja jednak się poświęcę jeszcze trochę.

Musze wróci do formy bo dziecko nie umie czekać


Cytat:
Napisane przez kotekk81 Pokaż wiadomość
czyli jednak masz to co ja mialam masakra jednym slowem

a masz podejrzenia po czym mloda wysypalo?



jade dzis do gina i oskalpowalam sobie kostki!!! i to u obu nog po obu stronach fak krew sie leje, piecze, szczypie....masakra
Podejrzewam krowe mleko. Bo w sume to ja jestem non stop na gotowanym mięsie, marchewce, burakach węglach. Wypiłam 4 razy mleko do kawy i się zaczęło..kupy ze śluzem, problemy z perdami , no i coraz więcej krostek. Tylko kurna 4 dzień diety a one za specjalnie nie znikają.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:33   #256
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Fajne spotkanie, ładne dziewczyny z Was.

Asiuk ja nie wiem skąd Twoje kompleksy
Wiesz co, w końcu nie przyszłam na spotkanie w stroju kąpielowym (a tam strój, wystarczy zwykła spódnica), tylko ubrana od stóp po szyję

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 14:32 ----------

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Podejrzewam krowe mleko. Bo w sume to ja jestem non stop na gotowanym mięsie, marchewce, burakach węglach. Wypiłam 4 razy mleko do kawy i się zaczęło..kupy ze śluzem, problemy z perdami , no i coraz więcej krostek. Tylko kurna 4 dzień diety a one za specjalnie nie znikają.
Bo alergie pokarmowe tak szybko nie znikają.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:34   #257
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Lekarz twierdzi ze to zapalenie piersi. Antybiotyk działa póki co...no ale co ma nie dzialać jak jest na wszystkie zapalenia swiata.

Jeszcze jedną ewentualnością takej tem. jest np. coś nie halo z macicą...tzn np . pozostawiona część łożyska - ale takie cuda to by mi wcześnej wyszły. Tak czy siak dziś gin, to mnie przebada.
Haniu mam nadzieję że szybko wrócisz do zdrowia
Też miałam takie przeboje, 2-3 tygodnie po porodzie, przez blisko tydzień gorączka pod 40 st.
Nie doszli od czego, podejrzewali że się nie oczyściłam dobrze, dostałam antybiotyk, oksytocynę i coś jeszcze.
A może to też od piersi było tylko nikt nie pomyślał bo w sumie nie karmiłam i flaki były

Oj Asiuk, i tak ładna z Ciebie kobieta
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:41   #258
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wiesz co, w końcu nie przyszłam na spotkanie w stroju kąpielowym (a tam strój, wystarczy zwykła spódnica), tylko ubrana od stóp po szyję


Bo alergie pokarmowe tak szybko nie znikają.
To ile to trwa? tydzień- dwa?? Asiuk Twoja Ewa ma skazę?? Tak mi się kojarzy że mleko na receptę kupujesz
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:41   #259
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Nie no, wolę jednak żeby się powtarzało Będę mała co jeść jak przestanę karmić.

heh..u nas to samo

Właśnie wczoraj stwierdził że może jednak lepiej przejść na sztuczne mleko bo już nie może patrzeć jak ja cierpię .

No ale ja jednak się poświęcę jeszcze trochę.
Ok, w tej sytuacji się powtórzy, bo dziś planuję zrobić pudding chlebowy

Haniu, a jak długo chcesz karmić piersią?

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Wiesz co, w końcu nie przyszłam na spotkanie w stroju kąpielowym (a tam strój, wystarczy zwykła spódnica), tylko ubrana od stóp po szyję
Eee... Ty patrzysz na siebie inaczej, niż inni... przez pryzmat swoich kompleksów
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-09, 13:47   #260
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Ok, w tej sytuacji się powtórzy, bo dziś planuję zrobić pudding chlebowy

Haniu, a jak długo chcesz karmić piersią?



Eee... Ty patrzysz na siebie inaczej, niż inni... przez pryzmat swoich kompleksów
6 miesięcy to dla minie maks maksów.

Pudnig chlebowy musi być miazgatorem

Edytowane przez hania811
Czas edycji: 2012-05-09 o 13:48
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 13:51   #261
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
6 miesięcy to dla minie maks maksów.

Pudnig chlebowy musi być miazgatorem
Aha... no pół roku jest spoko

A nie wiem czy jest miazgatorem, bo nie robiłam...ale już sobie wymyśliłam, że zrobię, a mąż już się ucieszył
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 14:14   #262
hania811
Zakorzenienie
 
Avatar hania811
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 15 709
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Aha... no pół roku jest spoko

A nie wiem czy jest miazgatorem, bo nie robiłam...ale już sobie wymyśliłam, że zrobię, a mąż już się ucieszył
No pół roku muszę czy chcę czy nie.

PS.
Sory za moje lterowki..ale mąż zalał lapa piwem. Trochę mi świruje klawatura. Szczególnie i.
hania811 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 15:05   #263
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez sanetka Pokaż wiadomość
Oj Asiuk, i tak ładna z Ciebie kobieta
Dziękuję.

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
To ile to trwa? tydzień- dwa?? Asiuk Twoja Ewa ma skazę?? Tak mi się kojarzy że mleko na receptę kupujesz
Z tydzień na pewno. Nie, moja Ewa nie ma skazy. Już nie kupuję mleka na receptę, bo w większości przypadków z takiej nietolerancji białka się wyrasta - i w przypadku Ewa tak właśnie jest. Natomiast gastrolog podejrzewa nietolerancję laktozy, co moim zdaniem jest delikatną przesadą Mamy skierowanie na badania krwi (krzywa laktozowa), ale nie wiem, czy chcę z nią na to iść. Zapytam pediatry.

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Eee... Ty patrzysz na siebie inaczej, niż inni... przez pryzmat swoich kompleksów
Ale tak często chyba jest, prawda?

Cytat:
Napisane przez hania811 Pokaż wiadomość
Sory za moje lterowki..ale mąż zalał lapa piwem. Trochę mi świruje klawatura. Szczególnie i.


Czekam na T., idę kupić tektury pod plansze, jutro muszę drukować mój projekt konkursowy. Czyli czeka mnie jeszcze dzisiaj siedzenie przy kompie do późnych godzin nocnych
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 15:17   #264
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Dziękuję.


Ale tak często chyba jest, prawda?

Czekam na T., idę kupić tektury pod plansze, jutro muszę drukować mój projekt konkursowy. Czyli czeka mnie jeszcze dzisiaj siedzenie przy kompie do późnych godzin nocnych
Chyba zazwyczaj tak jest. Ale chodzi o to, ze jak mowimy, ze wygladasz super i kompleksy sa niepotrzebne to znaczy, ze tak jest

Ja tez dzis posiedze. Musze prace napisac...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-09, 15:25   #265
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość

Czekam na T., idę kupić tektury pod plansze, jutro muszę drukować mój projekt konkursowy. Czyli czeka mnie jeszcze dzisiaj siedzenie przy kompie do późnych godzin nocnych
Właśnie miałam wczoraj Cię zapytać o konkurs, ale się nie udało


Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Chyba zazwyczaj tak jest. Ale chodzi o to, ze jak mowimy, ze wygladasz super i kompleksy sa niepotrzebne to znaczy, ze tak jest

Ja tez dzis posiedze. Musze prace napisac...

I ja też posiedzę. Muszę się wygrzebać z zaległości.
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 07:04   #266
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Chyba zazwyczaj tak jest. Ale chodzi o to, ze jak mowimy, ze wygladasz super i kompleksy sa niepotrzebne to znaczy, ze tak jest


Cytat:
Napisane przez emi_lka Pokaż wiadomość
Właśnie miałam wczoraj Cię zapytać o konkurs, ale się nie udało


Nie skończyłam go jeszcze - stwierdziłam wczoraj o 23, że jestem wykończona, a nie chcę robić go na szybko i niedokładnie. Dziś jeszcze nad nim popracuję, jutro prześlę plansze mailem do wydruku, a jutro T. mi je odbierze. Wyślę plansze priorytetem w sobotę, muszą dojść na wtorek. Myślę, że dam radę

Wczoraj Ewa spała za dnia raptem 15 minut Wieczorem padła po 20, ale oczywiście najpierw wskazała paluszkiem nasze łóżko i stwierdziła: "tam!" Obyło się bez krzyków i spazmów, bo, zgodnie z jej życzeniem, położyłam ją w naszym małżeńskim łożu. Zasnęła w przeciągu 1 minuty.
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 07:39   #267
emi_lka
Zakorzenienie
 
Avatar emi_lka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 074
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć!


Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
Cześć!



Nie skończyłam go jeszcze - stwierdziłam wczoraj o 23, że jestem wykończona, a nie chcę robić go na szybko i niedokładnie. Dziś jeszcze nad nim popracuję, jutro prześlę plansze mailem do wydruku, a jutro T. mi je odbierze. Wyślę plansze priorytetem w sobotę, muszą dojść na wtorek. Myślę, że dam radę

Wczoraj Ewa spała za dnia raptem 15 minut Wieczorem padła po 20, ale oczywiście najpierw wskazała paluszkiem nasze łóżko i stwierdziła: "tam!" Obyło się bez krzyków i spazmów, bo, zgodnie z jej życzeniem, położyłam ją w naszym małżeńskim łożu. Zasnęła w przeciągu 1 minuty.
Spryciara
Nie przeszkadza jej jednak, że budzi się w swoim łóżeczku?

Czyli masz misterny plan z projektem konkursowym
Trzymam kciuki

Ja wczoraj też posiedziałam do 23.
Zdecydowanie nie ogarniam swojego domowego biura i przydałby mi się sekretarz
Zgubiłam gdzieś bilety z poprzedniego wyjazdu i nie mogę rozliczyć delegacji.
Mam tyle papierów różnych do ogarnięcia, że słabo mi się robi, jak zaczynają obrastać moje biurko, łóżko i podłogę

Kurcze, nawet nie mogę powiedzieć byle do weekendu...
Bo w sobotę mam wesele, a w niedzielę jadę do Bydgoszczy...
Wszystko w biegu. Miałam kupić buty i nie kupiłam... ciekawe, jakie założę...
Poza tym jestem biała jak ściana i zastanawiam się, co z tym zrobić. Nie lubię balsamów brązujących... solarium to już chyba odpada...
Ekstra
I jeszcze aktualnie skończył mi się podkład, korektor, baza pod cienie i nie wiem, czym się umaluję, żeby zbyt szybko nie spłynęło to ze mnie...
emi_lka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:04   #268
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cześć

Asiuk, Emilko, ja wczoraj skończyłam pisać pracę...ale tez ok. 23 padłam
Muszę jeszcze zrobić bibliografię, ewentualnie trochę poprawek wprowadzić...ale cieszę się, że ogólnie jest gotowa.

Emilko, ja tak mam zawsze, jak się kończą kosmetyki, to wszystkie na raz.
A dostałam odstatnio z Douglasa bon, nie wiem, czy macie kartę stałego klienta, ale tam jest tak, że jak uzbierasz ileśtam punktów, to dostajesz nie jakąśtam durną zniżkę, tylko po prostu bon na pewną kwotę - fajne. Już któryś raz to dostaję, a nie robię tam zakupów bardzo często.
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:13   #269
miskowa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 499
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

cześć

Ale się sama wkopałam
Tż jedzie w ten weekend na komunię do swojej chrześnicy (ja się wykręciłam jakoś), miałam jechać do koleżanki, ale coś jej wypadło, więc nie jadę. Nawet moi rodzice wyjeżdżają teraz, więc zostaję sama w domu na cały weekend. Nie lubię tak

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:07 ----------

Cytat:
Napisane przez ButterBear Pokaż wiadomość
Cześć

Asiuk, Emilko, ja wczoraj skończyłam pisać pracę...ale tez ok. 23 padłam
Muszę jeszcze zrobić bibliografię, ewentualnie trochę poprawek wprowadzić...ale cieszę się, że ogólnie jest gotowa.

Emilko, ja tak mam zawsze, jak się kończą kosmetyki, to wszystkie na raz.
A dostałam odstatnio z Douglasa bon, nie wiem, czy macie kartę stałego klienta, ale tam jest tak, że jak uzbierasz ileśtam punktów, to dostajesz nie jakąśtam durną zniżkę, tylko po prostu bon na pewną kwotę - fajne. Już któryś raz to dostaję, a nie robię tam zakupów bardzo często.
Ten bon dostajesz po wydaniu określonej kwoty (nie ważne, jak często kupujesz)
miskowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-10, 08:18   #270
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: wymarzony pierścionek cz. XXIII - czyli nie tylko o pierścionkach ;)

Cytat:
Napisane przez miskowa Pokaż wiadomość
cześć

Ale się sama wkopałam
Tż jedzie w ten weekend na komunię do swojej chrześnicy (ja się wykręciłam jakoś), miałam jechać do koleżanki, ale coś jej wypadło, więc nie jadę. Nawet moi rodzice wyjeżdżają teraz, więc zostaję sama w domu na cały weekend. Nie lubię tak
Ten bon dostajesz po wydaniu określonej kwoty (nie ważne, jak często kupujesz)
Wiem, to zależy od ilości punktów, które się uzbiera na karcie, czyli od wydanej kwoty. Pisząc, że nie kupuję za często miałam na mysli, że właśnie nie wydaję tam za duzo...
__________________

Hania

ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:45.