F L I R T Y - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-17, 07:28   #1
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Arrow

F L I R T Y


WItajcie

Może mnie z góry zaatakujecie za ten wpis .. ale postanowilam wam sie zwierzyc z pewnej sprawy... i zapytac jak to jest u was... Otóż .. jestem z moim TŻ juz 9 miesiecy , niestety on wyjechal 2 miesiace temu jakies 400km na studia i przyjezdza raz na 3 tyg do domu ... teraz brakuje mi tej całej czułosci i bliskosci i nie wiem jak to sie stalo, ze zaczelam sie kumplowac z chlopakiem z rownorzedniej klasy nie chcialam zeby z tego wyszedl jakis flirt ale wyszedl i czuje ze ma sie on ku rozwijaniu z jednej strony źle sie czuje wobec mojego chlopaka ale chęć bycia podziwianą przez innych jest silniejsza mozna by powiedziec ze fajnie jest byc ''adorowaną'' ... wiem mam uległy charakter niestety i z jednej strony źle sie z tym czuje, ale z drugiej strony podoba mi sie to nie wiem co mam robić
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 08:12   #2
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: F L I R T Y

Heh, mam podobnie.. Z jednej strony marzę o stabilizacji, z drugiej brakuje mi trochę tej "adrenaliny" związanej z tym, że ktoś adoruje, flirtuje, okazuje swoje zainteresowanie i prawi komplementy. Patowa sytuacja. Szczególnie, że wiem doskonale w jaki sposób bym zareagowała, gdyby podobne potrzeby miał mój facet. Skończyłoby się płaczem i awanturą. Staram się więc ze wszystkich sił ubijać w sobie potrzebę podobania się innym i oczekiwania zainteresowania z ich strony. Ale czasem ciężko jest...
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 08:24   #3
Moniquee
Zadomowienie
 
Avatar Moniquee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 305
GG do Moniquee
Dot.: F L I R T Y

moim zdaniem to normalny stan w takiej sytuacji.
Ja miałam podobnie - mój Tż też wyjechał i to na wiele dłużej i choć mi się to nie podobało i byłam przeciwna- cóż mogłam zrobić? uparł się i koniec.
W tym czasie spotykałam się z kimś innym - ale na stopie czysto przyjacielskiej (przynajmniej z mojej strony tak było- on liczył na coś więcej)- i nie uważam tych spotkań za coś złego ani za żadną formę zdrady - brakowało mi zainteresowania z męskiej strony i tej adrenaliny jak napisała Akne - bralowało mi tego jak powietrza.... więc wziełam kilka głębokich oddechów i wystarczy ....
__________________
Uciekaja wszystkie mysli zle - z kazdym dniem ....
Moniquee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 08:28   #4
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: F L I R T Y

Cytat:
Napisane przez czuczenka
WItajcie

Może mnie z góry zaatakujecie za ten wpis .. ale postanowilam wam sie zwierzyc z pewnej sprawy... i zapytac jak to jest u was... Otóż .. jestem z moim TŻ juz 9 miesiecy , niestety on wyjechal 2 miesiace temu jakies 400km na studia i przyjezdza raz na 3 tyg do domu ... teraz brakuje mi tej całej czułosci i bliskosci i nie wiem jak to sie stalo, ze zaczelam sie kumplowac z chlopakiem z rownorzedniej klasy nie chcialam zeby z tego wyszedl jakis flirt ale wyszedl i czuje ze ma sie on ku rozwijaniu z jednej strony źle sie czuje wobec mojego chlopaka ale chęć bycia podziwianą przez innych jest silniejsza mozna by powiedziec ze fajnie jest byc ''adorowaną'' ... wiem mam uległy charakter niestety i z jednej strony źle sie z tym czuje, ale z drugiej strony podoba mi sie to nie wiem co mam robić
przepraszam, ze tak napisze - a moze ten obecny kolega to "ten"? ja tez bylam w zwiazku na odleglosc i przyrzekalam sobie, ze bedziemy do konca zycia razem. i co.... i nic! skonczyla sie ta milosc (tylko u nas bylo na odwrot, to ja wyjechalam na studia). poznalam nowego chlopaka i zakochalam sie. teraz jest moim mezem .

czuczenka nie rob nic na sile. nie bron sie przed tym. zycie samo pokaze co jest dla ciebie dobre, a co nie.

kazda z nas lubi byc adorowana, to jest w naturze kobietek .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 08:33   #5
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: F L I R T Y

Cytat:
Napisane przez AaniaA
przepraszam, ze tak napisze - a moze ten obecny kolega to "ten"? ja tez bylam w zwiazku na odleglosc i przyrzekalam sobie, ze bedziemy do konca zycia razem. i co.... i nic! skonczyla sie ta milosc (tylko u nas bylo na odwrot, to ja wyjechalam na studia). poznalam nowego chlopaka i zakochalam sie. teraz jest moim mezem .

czuczenka nie rob nic na sile. nie bron sie przed tym. zycie samo pokaze co jest dla ciebie dobre, a co nie.

kazda z nas lubi byc adorowana, to jest w naturze kobietek .
nie przepraszaj za nic ja wlasnie chcialam sie dowiedziec jaka jest wasza opinia na ten temat .. wiesz co.. jakos watpie ze ten moj kolega to ''ten'' ale cos mnie do neigo ciagnie... ale to raczej nie zadne gorace uczucie , tylko chec bycia z kims podczas nie obecnosci mojego TŻ... ja go kocham.. tak mi sie wydaje... ale ciezko mi ...i szukam pocieszacza w formie meskiej i chyba znalazlam boje sie jednak zrobic wlasnie glupiej rzczy ktorej bede zalowac juz nie raz mialam podobna sytuacje
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 09:10   #6
NIUNIA***
Rozeznanie
 
Avatar NIUNIA***
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 719
Dot.: F L I R T Y

Moim zdaniem to jak najbardziej ludzkie uczucia....Ja jestem ze swoim TŻ 4 latka, a w przyszłym roku bierzemy ślub, ale to i tk nie zmienia faktu, że jest mi miło kiedy się komuś podobam...czuję się wtedy tak jakby bardziej dowartościowana.
__________________
NAJWAZNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE TO UMIEĆ BYĆ SOBĄ...
Michael De Montaigne
NIUNIA*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 09:27   #7
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: F L I R T Y

Cytat:
Napisane przez czuczenka
nie przepraszaj za nic ja wlasnie chcialam sie dowiedziec jaka jest wasza opinia na ten temat .. wiesz co.. jakos watpie ze ten moj kolega to ''ten'' ale cos mnie do neigo ciagnie... ale to raczej nie zadne gorace uczucie , tylko chec bycia z kims podczas nie obecnosci mojego TŻ... ja go kocham.. tak mi sie wydaje... ale ciezko mi ...i szukam pocieszacza w formie meskiej i chyba znalazlam boje sie jednak zrobic wlasnie glupiej rzczy ktorej bede zalowac juz nie raz mialam podobna sytuacje
to jesli tak to trzymaj sie tam mocno, zebys nic glupiutkiego nie zrobila i potem zalowala. przeciez my kobietki takie jestesmy "łase" na komplemenciki i uwielbiamy ta adoracje ze strony "brzydkiej" plci . ochh...
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-17, 09:29   #8
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Dot.: F L I R T Y

A mi się dosłownie aż fizycznie niedobrze robi, kiedy ktoś do mnie startuje i nie umiem ani nie chcę flirtować z nikim poza moim TŻ (więc nie każda potrzebuje adoracji tego typu ).

Czuczenko, może porozmyślaj bardziej o swoim chłopaku i Waszym związku, a nie o tym "chętnym" pod ręką? Tzn. jeśli między Wami wszystko jest jak trzeba, to oswojenie się z rzadkimi spotkaniami i tęsknota nie będą od razu oznaczały stopniowego zbliżania się do kogoś innego...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 13:49   #9
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: F L I R T Y

dzięki dziewczyny
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-17, 21:03   #10
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: F L I R T Y

moze jeszcze ktos cos powie ?
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 14:23   #11
mosticchio
BAN stały
 
Avatar mosticchio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 572
Dot.: F L I R T Y

A powiedzcie ktorej z nas sie nie podoba jak inny facet z nami flirtuje to oznacza ze jestesmy dowartosciowane przez plec przeciwna ze sie podobamy nie ja osobiscie lubie ale tez to nie oznacza ze ma dojsc do czegos powaznego troszke flirciku nigdy nie zaszkodzi
mosticchio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-18, 15:54   #12
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: F L I R T Y

Ja nie potrafiłabym flirtować z innym chłopakiem będąc z moim Ukochanym..

Przez poprzedni rok mieliśmy ze sobą mało kontaktu fizycznego (bo nie liczę maili, smsów, telefonów...), spotykaliśmy się raz na tydzień, dwa a czasem trzy.. Nigdy nawet na myśl mi nie przyszło, że mogłabym flirtować z kimś innym, nawet wtedy kiedy bardzo brakowało mi czułości..

A Ukochany jest moim Ukochanym nadal i będzie już zawsze...

fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 15:59   #13
wersta
Zakorzenienie
 
Avatar wersta
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 6 572
Dot.: F L I R T Y

a ja po 8,5 roku z moim chłopakiem pierwszy raz pozwoliłam sobie na flircik. a co! całkowicie niewinny, a jak potrafi poprawić samopoczucie dodam, że czuję się zaniedbywana przez TŻ.
wersta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-18, 16:35   #14
PAULI***
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 4
Dot.: F L I R T Y

hej dziewczynki!

flircik flircik - moze podbudowac. no ja w moim obecnym zwiazku czuje sie troche osamotniona moze juz za dlugo ...3,5roku.....ostatnio dochodze do wniosku , ze to chyba nie moje klimaty. czuje sie jakbym miala 50 lat i bylo co najmniej 20 lat po slubie. totalana stagnacja ze strony mojego faceta.
dlatego czasami pozwalam sobie na jakis flircik , z nadzieja , ze moze wyniknie z tego cos ciekawego. jestem wyrahowana? nie sadze...chce byc po prostu szczesliwa.
PAULI*** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 19:38   #15
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: F L I R T Y

Cytat:
Napisane przez PAULI***
hej dziewczynki!

flircik flircik - moze podbudowac. no ja w moim obecnym zwiazku czuje sie troche osamotniona moze juz za dlugo ...3,5roku.....ostatnio dochodze do wniosku , ze to chyba nie moje klimaty. czuje sie jakbym miala 50 lat i bylo co najmniej 20 lat po slubie. totalana stagnacja ze strony mojego faceta.
dlatego czasami pozwalam sobie na jakis flircik , z nadzieja , ze moze wyniknie z tego cos ciekawego. jestem wyrahowana? nie sadze...chce byc po prostu szczesliwa.
no wlasnie. ja mialam tak samo (chodzi mi o to zaniedbywanie, itd.). po flirciku, tak jak juz wczesniej pisalam, rozwinela sie piekna milosc, ktora trwa do dzisiaj. i gdybym sie nie zdecydowala na ten flirt, przed ktorym sie bronilam (ale serce nie sluga ) to pewnie teraz bylabym z poprzednim facetem i chlipalabym w poduszeczke z powodu jakiejs klotni.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 13:44   #16
Annique
Raczkowanie
 
Avatar Annique
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 276
Dot.: F L I R T Y

Zainteresowały mnie Wasze wypowiedzi, że pozwalacie sobie na flirt pomimo stałego związku, bo ja zawsze zbywam, czasem w dośc niemiły sposób, flirtujących ze mną facetów, jak juz z kimś jestem. I mam takie pytanie, jeśli czegos nam brakuje w naszym związku i naszym TŻ, to czego nie zakończyć tego związku i z czystym sumieniem nie rozpocząć poszukiwania kogos lepszego? Ja tak bym zrobiła, bo żeby być z kims musze być w 100 % "happy"
Jestem ciekawa Waszych odpowiedzi. Z góry zaznaczam, ze nie chciałam nikogo urazić po prostu zaciekawił mnie ten punkt widzenia.
Annique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:39   #17
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: F L I R T Y

Cytat:
Napisane przez Annique
I mam takie pytanie, jeśli czegos nam brakuje w naszym związku i naszym TŻ, to czego nie zakończyć tego związku i z czystym sumieniem nie rozpocząć poszukiwania kogos lepszego? Ja tak bym zrobiła, bo żeby być z kims musze być w 100 % "happy"
Jestem ciekawa Waszych odpowiedzi. Z góry zaznaczam, ze nie chciałam nikogo urazić po prostu zaciekawił mnie ten punkt widzenia.
Znam przypadki, kiedy dziewczyny czują się zaniedbywane czy samotne w związku i flirtują z innymi licząc, że znajdą lepszego partenra niż obecny. A nie chcą odchodzić dopóki nie znajdą drugiego, żeby uniknąc etapu singla hmm.
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:57   #18
Annique
Raczkowanie
 
Avatar Annique
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 276
Dot.: F L I R T Y

Cytat:
Napisane przez Ally83
Znam przypadki, kiedy dziewczyny czują się zaniedbywane czy samotne w związku i flirtują z innymi licząc, że znajdą lepszego partenra niż obecny. A nie chcą odchodzić dopóki nie znajdą drugiego, żeby uniknąc etapu singla hmm.
A wiesz co, właśnie też mi sie tak skojarzyło, bo równiez znam takie przypadki, ale to nie jest fair wzgledem partnera. Same też nie chciałyby pewnie być takim kimś na razie
Annique jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-21, 08:12   #19
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: F L I R T Y

Cytat:
Napisane przez Annique
A wiesz co, właśnie też mi sie tak skojarzyło, bo równiez znam takie przypadki, ale to nie jest fair wzgledem partnera. Same też nie chciałyby pewnie być takim kimś na razie
nigdy nic nie wiadomo, hmm... a skad kobieta, bedaca w zwiazku, w ktorym jest to 'zaniedbywanie", ma byc pewna czy jest tż sam nie "wywija" czegos na boku. wiem, wiem, pewnie teraz napiszecie, ze jesli ma sie takie przypuszczenia wzgledem swojego tż to po co z nim byc, itd. szczerze mowiac nie potrafie wam racjonalnie tego wytlumaczyc, ale wiem jedno - flirtujac utwierdzalam sie coraz bardziej, ze moj poprzednik nie byl dla mnie. czasami taki flirt potrafi otworzyc nam oczy, pokazac, ze istnieje "inne" zycie. ten flircik byl zbawienny .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-21, 10:11   #20
Akane
Zakorzenienie
 
Avatar Akane
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 861
Dot.: F L I R T Y

Myślę, że trzeba odróżnić jeszcze flirt od podrywania czy biegania na randki. Dla mnie flirt, to wymiana spojrzeń i uśmiechów, krótka rozmowa, adorowanie ze strony faceta, na które dziewczyna wcale nie musi odpowiadać głupim chichotem, krygowaniem się i trzepotaniem rzęsami (imho ohyda). Taki flirt, który jest przelotny, nie kończy się wymianą numerów telefonów czy umówieniem na kawę, jest całkowicie niegroźny. A podnosi poczucie własnej wartości, bo dziewczyna widzi, że jest atrakcyjna.
Pamiętam, jak szalenie miło mi się zrobiło, kiedy jakiś facet w centrum rozrywki obejrzał się za mną i przez to źle trafił w bilę Uwagę na to zwrócił mi mój kumpel, a że był z nami i mój TŻ, to tym bardziej pęczniałam z zadowolenia A to przecież nawet nie był flirt. Lubię się podobać i chyba większość z nas lubi
Akane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:42.