Mam talent - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-18, 23:24   #1051
mary_alice_young
Wtajemniczenie
 
Avatar mary_alice_young
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 972
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Sunny20 Pokaż wiadomość
BTW- kto to ten Klaudiusz?
taki facet z 1 edycji big brothera

co do klotni o klaudie - obie strony myslą to samo tylko zle sie zrozumialy wiec moze skonczymy temat
__________________
WYMIANA
mary_alice_young jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 23:28   #1052
amber21
Raczkowanie
 
Avatar amber21
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: London
Wiadomości: 90
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

A mi sie śpiewanie Klaudii podobało, jest skromną dziewczynką i umie śpiewac, nie chcę jednak zeby z Mam talent zrobił się Idol,

A przy okazji : czwórka kobiet grająca na skrzypcach i innych wiolonczelach jest bardzo podobna do eScala, które były w Britain's got talent
http://www.youtube.com/watch?v=Za81x...eature=related
nawet sukienki tego samego koloru ;p nieładnie tak
__________________
- I didn't do nothing.
- So, did u do
something?



So I look in your direction,
And you pay me no attention,
And you know how much I need you
But you never even see me
....
amber21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-18, 23:50   #1053
ancia19
Zadomowienie
 
Avatar ancia19
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 885
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

moim zdaniem ten odcinek był meeeeega nudny i chyba nie będzie mi się chciało więcej oglądać tego programu.
Szkoda tego chłopaczka, co tak fajnie tańczył
ancia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 05:26   #1054
Dosiak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 543
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Wczorajszy odcinek to porażka jeśli chodzi o prowadzących. Wymuszone dialogi, nieśmieszne żartu. Kompletna żenada jak Prokop zaczął o biustonoszach przy Karolu, a Wojewódzki i plemnikach Nie rozumiem po co te ich gadki. I Foremniak. Mnóstwo gestów i fałszywej moim zdaniem egzaltacji.
Dosiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 06:30   #1055
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

szkoda mi tego matrixa broda mu sie trzesła pod koniec
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 08:13   #1056
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Zakład ? że tak będzie.
na 100%

TVN celowo nie umieścił wszystkich śpiewających w tym samym odcinku... Zauważcie, że oni bazują na tych osobach - podczas odcinków castingowych zawsze pokazywali osobę śpiewającą na końcu, wcześniej oczywiście te występy były "zapowiadane" skrótami przed każdymi reklamami (żeby przypadkiem ktoś nie wyłączył TV podczas jednych z nich).
Teraz też Klaudia była na końcu, za tydzień Paulina pewnie również będzie występować jako ostatnia... Za dwa tygodnie niewidoma dziewczyna albo druga Klaudia...
To się podoba ludziom, oni to wiedzą i wiedzą też, że gdyby dali wszystkich w jednym odcinku, część (może nawet niewielka, ale jednak) widzów nie oglądałaby już pozostałych.

Na bank do finału wejdzie jeszcze Paulina (ona najmniej mi się podobała), niewidoma, druga Klaudia, Mateusz Ziółko, Asia Si... Czyli minimum polowa uczestników finału będzie śpiewać
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 08:32   #1057
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Dziewczyny
Tak narzekacie, że Klaudia przeszła, że przejadły się Wam śpiewające talenta , a ciekawi mnie, czy wysyłałyście wczoraj smsy na Karola, zespół akrobatyczny czy pana Ziutina? czy może tylko na narzekaniu poprzestajecie, bo nic nie wspominacie, że: "wysłałam 10 esów na Karola i nic , grrrr"?
No przecież skoro Klaudia przeszła dalej to znaczy, że komuś się podobał jej występ, przecież i to jak widać większej rzeszy widzów niż występy pozostałych uczestników tego odcinka, bo do finału weszła z pierwszego miejsca.


Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
TVN celowo nie umieścił wszystkich śpiewających w tym samym odcinku...
Nie, nie.
Oni idą miastami → tak, jak były przeprowadzane castingi; wczoraj byli uczestnicy pierwszego odcinka, ale nie pamiętam od którego miasta zaczynali (Poznań czy Kraków czy inne)
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 08:34   #1058
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

w sumie dobrze ze przeszla klaudia,ale nie chce wszystkich spiewajacych, wg mnie jak ktos napisal powinni dac spiewajacych do jednego odcinka
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 08:42   #1059
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

[1=6f478752bd2871e8cc7e642 01f2c815878556baf_60bff67 2628d8;9394611]w sumie dobrze ze przeszla klaudia,ale nie chce wszystkich spiewajacych, wg mnie jak ktos napisal powinni dac spiewajacych do jednego odcinka[/quote]
A niby dlaczego?
Przecież nie zebrali ich z jednego castingu i tak jest sprawiedliwiej, bo każdy śpiewak jest indywidualną jednostką i powinien mieć takie same szanse jak inni uczestnicy, a zresztą to i tak widzowie wybierają, kto ma przejść do finału i osobiście nie mam nic przeciw, żeby był to pojedynek na wokale.

Więc zamiast narzekać, że znowu śpiewak przeszedł/przejdzie, nie lepiej wziąć telefon w dłoń? skoro TVN dał ludowi możliwość władzy nad talentami?

Tylko od was zależy kto przejdzie do finału i kto wygra 100 tysięcy euro, od nikogo innego
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 08:44   #1060
hawrodytka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: woj.Opolskie m. Gł........
Wiadomości: 2 018
GG do hawrodytka
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

http://pl.youtube.com/watch?v=wykeM_...eature=related ja bym chciała takie słodkie i usmiechniete dzieciaki zobaczyc w tym programie!
hawrodytka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 08:59   #1061
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez warszawianka Pokaż wiadomość
Też myślałam,że z prób aleeeee....mam wątpilwości.
Przyjrzałam się i Klaudii odstawały te same włosy po obu stronach
A to nie było z próby generalnej? bo Maryla była z zarostem , specjalnie z TŻetem zwróciliśmy na to uwagę, a podczas występu była bez
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 09:02   #1062
awia
Zakorzenienie
 
Avatar awia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 577
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość

Tylko od was zależy kto przejdzie do finału i kto wygra 100 tysięcy euro, od nikogo innego
Fresiak, ło boziczku, Ty w to wierzysz?
Ze w tego typu programach rzeczywiscie wygrywają ci, na których głosuje lud?
przeciez to jedna wielka ściema, by trzepac na ciemnym ludzie kasiore,
a wygrywa ten, kto wg wladz zwierzchnich telewizji nadaje sie najbardziej.
ewentualnie kto komu sie wywrózy z fusów
__________________
nie bo tu nie ma nieba
jest prześwit między wieżowcami
a serce to nie serce to tylko kawał mięsa
a życie jakie życie poprzerywana linia na dłoniach
a bóg nie ma boga są tylko krzyże przy drogach


Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczniem
awia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:05   #1063
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez awia Pokaż wiadomość
Fresiak, ło boziczku, Ty w to wierzysz?
Ze w tego typu programach rzeczywiscie wygrywają ci, na których głosuje lud?
przeciez to jedna wielka ściema, by trzepac na ciemnym ludzie kasiore,
a wygrywa ten, kto wg wladz zwierzchnich telewizji nadaje sie najbardziej.
ewentualnie kto komu sie wywrózy z fusów
O, kurczę, to jestem niezła naiwniara, bo tak, wierzę
Jaki interes miałaby stacja TVN, żeby wypromować Klaudię lub dać jej zwycięstwo?
ja tam żadnego podstępu nie wietrzę, za to jestem na 100% przekonana, że ludzie na Klaudię głosowali (nie wiem, ale jak dla mnie to była najbardziej zapamiętywalna postać z wczorajszego odcinka i nie o strój czy śpiew tu chodzi, ale całokształt tej postaci).
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:15   #1064
scorpionec
Zakorzenienie
 
Avatar scorpionec
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: "Na peryferiach miasta, gdzie asfalt trawą zarasta..."
Wiadomości: 6 545
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
O, kurczę, to jestem niezła naiwniara, bo tak, wierzę
Jaki interes miałaby stacja TVN, żeby wypromować Klaudię lub dać jej zwycięstwo?
ja tam żadnego podstępu nie wietrzę, za to jestem na 100% przekonana, że ludzie na Klaudię głosowali (nie wiem, ale jak dla mnie to była najbardziej zapamiętywalna postać z wczorajszego odcinka i nie o strój czy śpiew tu chodzi, ale całokształt tej postaci).
tvn zaczął klaudie promowac na dlugo przed emisją programu...(np była we wszystkich spotach reklamujących pojawienie sie szoł - co napewno jej pomogło w zdobywaniu sms) tylko oni wiedza jaki maja cel...

uważam ze chlopak który śpiewal piosenke o ułanach przebrany za ułana... śpiewal równie dobrze jak ona, też za poważne jak dla niego piosenki itd ale mimo iz przeszedł eliminacje nie wzieli go do pół finałów...

głownie pewnie dla tego ze pojawił sie w szoł później niż klaudia..

dziewczynka dobrze spiewa ale takich jak ona w Polsce zapewne są tysiące... każdej mozna dac dorosłą pisenkę itd... dla mnie ona nie jest w żaden sposób wyjątkowa..

taki program powinien pokazywac ludzi robiących rzadko spotykane rzeczy..

np chłopak od żonglerki kontaktowej.... czy zespół grający narzędziami itd itp
scorpionec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:22   #1065
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość

dziewczynka dobrze spiewa ale takich jak ona w Polsce zapewne są tysiące...
Żeby śpiewać tak, jak Klaudia, trzeba naprawdę mieć talent.

Tak, tak, tysiące... chyba, że chodzi o takich, jak Stuhr ongiś śpiewał:
- Śpiewać każdy może,
trochę lepiej, lub trochę gorzej,
ale nie oto chodzi,
jak co komu wychodzi.
Czasami człowiek musi,
inaczej się udusi,
ooo...
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:26   #1066
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Fresa


Nie, nie.
Oni idą miastami → tak, jak były przeprowadzane castingi; wczoraj byli uczestnicy pierwszego odcinka, ale nie pamiętam od którego miasta zaczynali (Poznań czy Kraków czy inne)
Fresiak co Ty opowiadasz
Przeciez uczestnicy są pomieszani równo-cos mi sie wydaje ze tylko Klaudia i Snake był z pierwszego odcinka.

Zresztą doskonale było to widać na catingach-niektóre osoby byly tak charakterystyczne i dało sie je zauwazyć w tłumie w późniejszym odcinku niż wystepowały
--

Swoja droga ja sie nie dziwię,ze ludzie mają dość talentów -śpiewaków i pomału też tancerzy ,no ile mozna ?
Jak Klaudia/Paulina mają naprawdę talent to jeszcze zdązą płytę nagrać ba a nawet głos podszkolić
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:27   #1067
Aneczka91
Zakorzenienie
 
Avatar Aneczka91
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 8 905
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Ja bym bardzo chciała żeby w następnym odcinku przeszedł czocher i gość od żonglerki kontaktowej bo w tym programie przecież nie tylko o śpiew chodzi
__________________
Ćwiczę i dbam o siebie
Uczę się języków
Nadrabiam braki w książkach
Realizuje swoje plany i dążę do realizacji marzeń!


Aneczka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 09:57   #1068
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

rozczarował mnie ten wczorajszy półfinał.
Karol - jego występ na castingu zrobił na mnie duże wrażenie, byłam zachwycona, natomiast ten wczorajszy - żadnego, nie było w tym nic ciekawego moim zdaniem.
Kwartet 4-te to dla mnie całkiem żenada. tysiące ludzi, potrafi grać na tych instrumentach, one tylkoze troche niezgrabnie się poruszają i zagrają coś nowszego niz muzyka klasyczna.
Apatio - hmm... wydawali mi się trochę nudnawi i no i ten ich angielski na niezbyt wysokim poziomie...
Druga Maryla - występ na castingu był lepszy.
Klaudia? jest robiona na starą maleńką, nie ma w niej takiej dziecięcej radości i spontaniczności, wygląda jakby wszystkie problemy tego swiata były zwalone na nią. chociaż prawda - głos ma piękny.

ok,ok pewnie stwierdzicie, że nic mi się nie podoba, ale cóż, tak po prostu uważam.

natomiast co do pana Ziutiniego i Snakea to byli fantastyczni. gdybym to ja miała wybierać przeszli by do finału.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:12   #1069
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

jestem ciekawa jaka jest srednia wieku widzow tego programu, i srednia wieku glosujacych.
Nie sadze ze mlodzi ludzie glosowaliby na Klaudie, mysle ze mlodych bardziej przekonal Snake i Karol, i zawsze myslalam ze wysylaja smsy ludzie w wieku 16-22 lat, bo dorosli sa chyba troszke madrzejsi i wola za te pieniadze za smsy pogadac z kims znajomym przez telefon ;p
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-19, 10:18   #1070
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Ja bym chciała, żeby w następnym przeszła Paulina Lenda i albo gość od żąglerki, albo ta mała porozciągana.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:29   #1071
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

[QUOTE=little.b.blue;93952 69]
Apatio - hmm... wydawali mi się trochę nudnawi i no i ten ich angielski na niezbyt wysokim poziomie...
/QUOTE]

jesli chcesz juz krytykowac ABBATIO to chociaz nazwe zespolu zapamietaj...
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:39   #1072
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

niqsia13 hmm wydawało mi się, że na ekranie było napisane Apatio, gdy występowali. no ale stuprocentowo pewna co do nazwy nie jestem.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:44   #1073
Lucka91
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucka91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: pokoik na poddaszu :)
Wiadomości: 2 776
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez little.b.blue Pokaż wiadomość
niqsia13 hmm wydawało mi się, że na ekranie było napisane Apatio, gdy występowali. no ale stuprocentowo pewna co do nazwy nie jestem.
na 100% Abbatio
__________________
Narysujesz mi coś?
Lucka91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:46   #1074
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Acha a 11-latka która śpiewa jaki to dziwny jest ten świat jest dla mnie tylko śmieszna a nie przekonywująca
Hej, to tylko piosenka a nie jej przesłanie dla świata. Przyszła na casting się zaprezentować i się zaprezentowała. Miała wyjść w kolorowej sukience z cekinami i przestępując z nóżki na nóżkę zaśpiewać "Ogórek, ogórek, ogórek"? Tak by było lepiej? Prawdziwiej? Przekonująco?

Cytat:
Napisane przez scorpionec Pokaż wiadomość
tvn zaczął klaudie promowac na dlugo przed emisją programu...(np była we wszystkich spotach reklamujących pojawienie sie szoł - co napewno jej pomogło w zdobywaniu sms) tylko oni wiedza jaki maja cel..
A jaka to tajemnica? To tylko chwyt który ma zwiększyć oglądalność która przekłada się na zyski. Mają gdzieś kto wygra i co się z nim potem stanie, TVN nikogo nie faworyzuje.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 10:57   #1075
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez rabid Pokaż wiadomość
Hej, to tylko piosenka a nie jej przesłanie dla świata. Przyszła na casting się zaprezentować i się zaprezentowała. Miała wyjść w kolorowej sukience z cekinami i przestępując z nóżki na nóżkę zaśpiewać "Ogórek, ogórek, ogórek"? Tak by było lepiej? Prawdziwiej? Przekonująco?
Dokładnie.
W skrajności w skarajność. A w środeczku nic nie ma ? ...a Piasek ?

Tak na martginesie-pierwszy filmik na you tube jest okraszony takimi scenkami
o czymś to chyba swiadczy ,prawda?(moze faktycznie ona wszystkie problemy świata ma na głowie jak już zostało nadmienione)

http://www.youtube.com/watch?v=gzACDJCfQvs

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2008-10-19 o 11:32
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:03   #1076
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Jeśli chodzi styl Klaudii, to ja tam się z częścią wypowiedzi Pauli mogę znakomicie zgodzić, Princessa mogłaby wiedzieć, że dzieci z mniejszych miejscowości, bardziej wichur niż małych miasteczek, przynajmniej będąc jeszcze w podstawówce (ona ma 12 lat, nie: 15), spokojnie tak się właśnie wciąż noszą i wyglądają; to zależy od rodziców - ale bardzo wątpię, by taka statystyczna Klaudia otaczała się dzieciakami jeżdżącymi co roku na Kanary czy w Alpy, w szmatach za setki zł. Prędzej będą to dzieciaki spędzające wakacje u babci na wsi; czyli 5 domów dalej.
W każdym razie, ja na ulicach tzw. dużych miast, widując dzieciaki w dżinsach i bluzach, wciąż nie widuję natłoku małych gwiazd popu (btw, zawsze , gdy mijasz jakąś klasową wycieczkę, znajdzie się kilkulatka w czyms a'la panterka, w stylu, do którego brakuje tylko tipsów, ), tylko zwykłe dzieci, nawet gdy z obowiązkowymi pomadkami w dłoniach i komórkach na smyczach, za to u gimnazjalistek wyzywający styl potrafi już być na porządku dziennym.

Natomiast, może i rodzice K.na taką skromnisię lansują, nie wykluczam, aż sobie poszukam na YT tego różowego paska.

Cytat:
Napisane przez Ines1985 Pokaż wiadomość
na 100%

TVN celowo nie umieścił wszystkich śpiewających w tym samym odcinku... Zauważcie, że oni bazują na tych osobach - podczas odcinków castingowych zawsze pokazywali osobę śpiewającą na końcu, wcześniej oczywiście te występy były "zapowiadane" skrótami przed każdymi reklamami (żeby przypadkiem ktoś nie wyłączył TV podczas jednych z nich).
Teraz też Klaudia była na końcu, za tydzień Paulina pewnie również będzie występować jako ostatnia... Za dwa tygodnie niewidoma dziewczyna albo druga Klaudia...
To się podoba ludziom, oni to wiedzą i wiedzą też, że gdyby dali wszystkich w jednym odcinku, część (może nawet niewielka, ale jednak) widzów nie oglądałaby już pozostałych.

Na bank do finału wejdzie jeszcze Paulina (ona najmniej mi się podobała), niewidoma, druga Klaudia, Mateusz Ziółko, Asia Si... Czyli minimum polowa uczestników finału będzie śpiewać
Otóż to, osoby śpiewające są, moim zdaniem, elegancko promowane, Klaudia od początku była lansowana jako wielkie objawienie , w zajawkach i w ogóle; nie odbieram dziewczynie talentu, w żadnym razie, ale np. z tej małej dziewczynki bez kręgosłupa, nikt od razu narodowego bohatera nie robił.

Na mnie te śpiewające dziewczyny zwyczajnie nie robią wrażenia, w tym sensie, że jestem tym po prostu wynudzona, od lat pełno było spiewania w tv; Szansa na sukces, Idol, co z tego, że taka Ala Janosz miała i ma świetny głos. ??? Ile osób słucha jej płyty?

Odpowiadając Fresie, nie wysyłam esów w takich programach, stąd nie wnikam głęboko w to, kto wygra, i kto przecjodzi, w gruncie rzeczy, jest mi obojętne, czy wygra skromna dziewczynka z jakiegoś miasteczka, ale wolałabym, aby wygral ktoś dorosły, kto np., no właśnie, super gra na puszkach czy po godzinach po pracy fruwa sobie pod sufitem.


Myślę, że na Klaudię dużo osób głosowało, tylko uważam, że zasługa tvnu w tym jest niemała, to telewizja kształtuje gusta, a z tych ''paru sekund'' Niemena zrobiło się, jak dla mnie, szoł z małym Mozartem . Jak było z Kubą Mędrzyckim (pięknie tańczy, oczywiście), wkoło puszczali , jak to Piróg się popłakał z wrażenia (czego nie krytykuję) i od razu było wiadomo, że do programu to przyszedł ''ktoś'', ''zauważ go'', porządzi tam. Czego mu życzę, bo dlaczego nie, ale wcale się nie zdziwię, jeśli nie wygra. Ba. Prędzej zdziwię się, jeśli wygra.

Ciekawa jestem zwyczajnie, jakie szanse miałaby Klaudia właśnie, w starciu z takim Karolem chociażby, gdyby nad obojgiem zachwycano się przez taką samą ilość czasu antenowego.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2008-10-19 o 11:25 Powód: ;)
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:09   #1077
veronicas15
Zakorzenienie
 
Avatar veronicas15
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 14 392
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Dlaczego wy ciągle próbujecie wykryć jakiś spisek?
Moim zdaniem TVN nie promuje nikogo. Bo dlaczego mieliby faworyzować Klaudię Kulawik a nie np. Mateusza Ziółko ?
__________________
"Take my mind and take my pain
Like an empty bottle takes the rain
And heal, heal, heal, heal."
veronicas15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:11   #1078
chois
Raczkowanie
 
Avatar chois
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 77
GG do chois
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

widzę, że Klaudia jest głównym tematem.
moim zdaniem widzowie dobrze wybrali, chociaż trochę szkoda Karola, który mimo wszystko też ma talent.

występ Ssnake'a był świetny. ^^
a Abbatio {nie Apatio } i te dziewczyny z instrumentami mi się nie podobały. takie nudne i monotonne to było ..


ogólnie jakiś nudny był ten wczorajszy odcinek ..
eliminacje były 100 razy ciekawsze
__________________
'bo w życiu nic
nie dzieje się bez przyczyny'


odchudzanie. !
który to już raz ?
ale tym razem się uda. !

zapuszczanie. !
38 - 40 - 45 - 50 - 50 - 55 - 60. !
chois jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:14   #1079
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez veronicas15 Pokaż wiadomość
Dlaczego wy ciągle próbujecie wykryć jakiś spisek?
Moim zdaniem TVN nie promuje nikogo. Bo dlaczego mieliby faworyzować Klaudię Kulawik a nie np. Mateusza Ziółko ?
Hum, nie wietrzę żadnego spisku, i niczego nie insynuuję, ale i też wiem, na jakich zasadach działają media, w szczególności telewizja..., mniejsza. Za to miałabyś prosty dowód z mojej strony. Mateusz Ziółko. A który to jest?
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-19, 11:16   #1080
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 19 865
Dot.: Mam talent - nowy program na TVN

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Hum, nie wietrzę żadnego spisku, i niczego nie insynuuję, ale i też wiem, na jakich zasadach działają media, w szczególności telewizja..., mniejsza. Za to miałabyś prosty dowód z mojej strony. Mateusz Ziółko. A który to jest?
taki co grał na fortepianie iśpiewał
6f478752bd2871e8cc7e64201f2c815878556baf_60bff672628d8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:38.