Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-13, 19:11   #3931
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez yymarika Pokaż wiadomość
ale jednak takie szampony jak brzozowy, nisim, seboradin i dermena przyspieszają


No właśnie na każdego działa co innego. Niestety nie zauważyłam szybszego porostu włosów przy używaniu szamponu brzozowego, nisimu czy seboradinu Ale szukam dalej
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:19   #3932
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
No właśnie na każdego działa co innego. Niestety nie zauważyłam szybszego porostu włosów przy używaniu szamponu brzozowego, nisimu czy seboradinu Ale szukam dalej
znaczy się ja nie używałam ani nic .. ale czytając opinie innych napisałam
rzeczywiście dla każdego co innego. Na moje włosy chyba nic nie podziała .. ;/
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:23   #3933
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez yymarika Pokaż wiadomość
znaczy się ja nie używałam ani nic .. ale czytając opinie innych napisałam
rzeczywiście dla każdego co innego. Na moje włosy chyba nic nie podziała .. ;/
Nie poddawaj się! :P Na moje włosy też chyba nic nie podziała, ale wmawiam sobie, że rosną coraz szybciej piękne i zdrowe
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:32   #3934
zabkania
Zadomowienie
 
Avatar zabkania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 757
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Witam doszla do mnie dzis paczka z zestawem Hair Bell ( http://allegro.pl/profesjonalny-zest...270391439.html )obiecalam ze napisze sklad , oto i on:
Odzywka: Aqua, paraffinum liquidum, cetearyl, alcohol, ceterath-20, carboxymethyl, chitin, hydrolyzer keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, lecithin, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, dipalmitoylethel hydroxyethylmonium methosulfate, parfum, benzalkonium bromide, methylparaben, citric acid, alpha amyl cinnamal, linalol

Szampon: aqua, sls, cocoamidopropyl, bataine, cocamide dea, carboxymethyl, chitine, hydrolyzed keratin, hydrolyzed soy protein, egg shell extract, alcohol, camphor, pyridoxin hcl, tallow alcohol, lecithin, parfum, propylene glycol, 5-bromo-5-nitro-1,3 dioxane, methylparaben, citric acid, ci42090, alpha amyl cinnamal, linalol


i kupilam jeszce ampulki http://allegro.pl/placenta-extra-lys...271515669.html sklad:
aqua, alcohol denat, hydrolyzed soy protein, aloe barbadensis, peg-35, castrol oli, polysorbate 20, aesculus hippocastanum, retinyl palmitate, tocopherol, inositol, calcium pantothenate, linoleic adic, biotin, peg-40 hydrogenated castror oil, perfum(fragance), phenoxyethanol, methylparaben, butyparaben, ethylparaben, propylparaben
__________________
zabkania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 19:57   #3935
siiesta
Rozeznanie
 
Avatar siiesta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 941
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez xyolax Pokaż wiadomość
Nie poddawaj się! :P Na moje włosy też chyba nic nie podziała, ale wmawiam sobie, że rosną coraz szybciej piękne i zdrowe
Cytat:
Napisane przez yymarika Pokaż wiadomość
znaczy się ja nie używałam ani nic .. ale czytając opinie innych napisałam
rzeczywiście dla każdego co innego. Na moje włosy chyba nic nie podziała .. ;/
Dziewczyny, glowa do góry! Ja zrobilam tak: zaczynajac walke o zdrwe wlosy + wiekszy porost bralam wszystko na raz, tj. maski, oleje, plukanki, suplementacje, witaminy, dieta, masaz, zero prostownicy czy lokowki, zero gumek do wlosow .........i tak wychodowalam mnostwo baby hair oraz zwiekszyl sie miesieczny porost- co widac w podpisie
Do tej pory nie wiem co mi tak naprawde pomoglo-i nadal pomaga . Popostu stosuje co mi do glowy przyjdzie i sobie te metode baaardzo chwale, chociaz po jakims czasie robi sie meczaca
__________________
Walka o gęste włosy, długie rzęsy
Rozjaśniamy wredne przebarwienia
Walczymy z oznakami starzenia się skóry
Likwidujemy naczynka
siiesta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:03   #3936
tristen
Raczkowanie
 
Avatar tristen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 443
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, glowa do góry! Ja zrobilam tak: zaczynajac walke o zdrwe wlosy + wiekszy porost bralam wszystko na raz, tj. maski, oleje, plukanki, suplementacje, witaminy, dieta, masaz, zero prostownicy czy lokowki, zero gumek do wlosow .........i tak wychodowalam mnostwo baby hair oraz zwiekszyl sie miesieczny porost- co widac w podpisie
Do tej pory nie wiem co mi tak naprawde pomoglo-i nadal pomaga . Popostu stosuje co mi do glowy przyjdzie i sobie te metode baaardzo chwale, chociaz po jakims czasie robi sie meczaca
też zaczynam teraz taka metodę :P

wiem że to nie temat o wypadaniu, ale uzywałyscie kiedys szamponu z garniera NERIL ?? właśnie zakupiłam i mam nadzieje że będzie dobry.
__________________
"[...]ja właśnie płakałam. Nie po wierzchu. Czułam coś takiego, jakby z drugiej strony moich oczu, łzy do wewnątrz mnie spływały. Doświadczył pan może takiego płaczu?"

Etorebeczkowy kod zniżkowy !
8aaea585
tristen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:16   #3937
xyolax
Zakorzenienie
 
Avatar xyolax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 5 007
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, glowa do góry! Ja zrobilam tak: zaczynajac walke o zdrwe wlosy + wiekszy porost bralam wszystko na raz, tj. maski, oleje, plukanki, suplementacje, witaminy, dieta, masaz, zero prostownicy czy lokowki, zero gumek do wlosow .........i tak wychodowalam mnostwo baby hair oraz zwiekszyl sie miesieczny porost- co widac w podpisie
Do tej pory nie wiem co mi tak naprawde pomoglo-i nadal pomaga . Popostu stosuje co mi do glowy przyjdzie i sobie te metode baaardzo chwale, chociaz po jakims czasie robi sie meczaca
W takim razie chyba też podejdę do tego w taki sposób i zacznę ostrą kurację, stosując wszystko czego dusza zapragnie ( w tym przypadku to chyba czego włosy zapragną ) choć szczerze mówiąc to już mi zapał minął :P No ale i tak widzę już znaczącą poprawę kondycji włosów, tylko niech roooosną...
__________________
Peace, love, zumba !
xyolax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 20:21   #3938
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Co do szmaponow to juz pomijam Nisim ,Dermene itd ale sa tez szmapony ktore trzyma sie na glowie powyzej minuty... Np. Alepcin, Joico K pak, Tara Smith Feeding the roots.... Wiec to nie tak, ze szampon ma "tylko" myc.
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 20:31   #3939
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Dziewczyny, glowa do góry! Ja zrobilam tak: zaczynajac walke o zdrwe wlosy + wiekszy porost bralam wszystko na raz, tj. maski, oleje, plukanki, suplementacje, witaminy, dieta, masaz, zero prostownicy czy lokowki, zero gumek do wlosow .........i tak wychodowalam mnostwo baby hair oraz zwiekszyl sie miesieczny porost- co widac w podpisie
Do tej pory nie wiem co mi tak naprawde pomoglo-i nadal pomaga . Popostu stosuje co mi do glowy przyjdzie i sobie te metode baaardzo chwale, chociaz po jakims czasie robi sie meczaca
dla mnie już po miesiącu zrobiłaby się uciążliwa ja dzisiaj włosy pofarbowałam .. muszę więc przerwać chyba stosowanie wcierek maseczek itp. bo sie boję o kolor
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-13, 22:05   #3940
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
bo od pomocy sa odzywki a szampon ma za zadanie tylko umyc
Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
szampon ma jedynie oczyścić włosy. Zazwyczaj jest za krótko na głowie by jakiekolwiek czynne składniki (a zazwyczaj w szamponach są ich znikome ilości) zdążyły wniknąć w głąb włosa.

Na przyspieszenie porostu najlepsze są wcierki i masaż!
Panie mądralińskie, nie do końca tak jest Radze najpierw zapoznać się z tematem a dopiero potem się wypowiadać. Jest wiele szamponów, które przyspieszają porost i zapobiegają wypadaniu włosów
Chociażby szampon Dermena, który genialnie przyspiesza porost i zapobiega wypadaniu, na pewno nie tylko mi
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:08   #3941
taszita
Raczkowanie
 
Avatar taszita
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Pałuki :)
Wiadomości: 287
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Kuracja siiesty jest naprawdę uciążliwa ale ja się zawzięłam (a zapał to raczej zawsze mam słomiany) i stosuję się do tych masek!
Może nie robię tak, że w poniedziałek jajeczna maska a w środę siemię lniane ale wszystko w tygodniu zaliczam ale według mojego "widzi mi się".
Dzisiaj mam ochotę na Wax i będę go używać tak co drugi dzień.
Oto mój plan.
Nałożyć na głowę maskę z jajkiem (przetrzymać godzinę) itp. umyć włosy, nałożyć Wax - siedzieć z nim godzinę, spłukać i różne wcierki i płukanki.
Koniec
Może zrobię dzisiaj czekoladowo- czekoladowy tort według przepisu Nigelli???
__________________
04.01.11 - zaczynam kurację włosów
14.01.11 r. - piję pokrzywę.
20.01.11 r. - długość odrostu: 3,5 - 4,0 cm
długość włosów - 38; 39,5; 43,5;
Cel 70 cm
mój kolor -piękny mysi
20.12.2011 r., podcięcie końcówek 3 cm
taszita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 08:25   #3942
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

kto sie zna na skladzie i moze przeanalizowac skad ktory podala ząbkania?
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:38   #3943
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość



ja wlasnie koncze swój pokrzywowy i czeka na mnie w kolejce tataro-chmielowy Juz nie moge sie doczekac! Po nim napewno bedzie Alpecin Coffee- podobno tez przyspiesza porost- warto sprawdzic!
Czy to to samo co Alpecin Coffein? Już któraś osoba tak pisze, chyba nie Coffee. Albo istnieje coś o czym nie wiem...
a jak się sprawuje tonik z tego? chcę kupić...
__________________
Zapuszczalska
40 cm-43 cm-50 cm
11.11-długość:43 cm
Stosuję
8.11.10-Vitapil
11.11.10-Nisim
11.11.10-kubas pokrzywy
15.11.10-woda brzozowa

Rośnijcie szybciutko

ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 08:51   #3944
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Panie mądralińskie, nie do końca tak jest Radze najpierw zapoznać się z tematem a dopiero potem się wypowiadać. Jest wiele szamponów, które przyspieszają porost i zapobiegają wypadaniu włosów
Chociażby szampon Dermena, który genialnie przyspiesza porost i zapobiega wypadaniu, na pewno nie tylko mi
gdyby tak bylo to wszystkie nosilibysmy piekne wlosy bo wystarczyloby tylko myc caly czas takim cudem....jednak prawda jest taka ze czasami wypadanie wlosow spowodowane jest hormonami stresem zla dieta badz jakimis chorobami i szampon przyspieszajacy porost guzik tu wskura
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:05   #3945
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
gdyby tak bylo to wszystkie nosilibysmy piekne wlosy bo wystarczyloby tylko myc caly czas takim cudem....jednak prawda jest taka ze czasami wypadanie wlosow spowodowane jest hormonami stresem zla dieta badz jakimis chorobami i szampon przyspieszajacy porost guzik tu wskura
A czy ja temu gdzieś zaprzeczyłam
W przypadkach, o których ty mówisz to nie pomogą wcierki tylko lekarz, dobra dieta
Odpowiedziałam na treść konkretnych postów z którymi się nie zgadzam

U mnie wypadanie było spowodowane poważną chorobą i Dermena (którą polecił mi lekarz) spisała się wzorcowo.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:44   #3946
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Czy to to samo co Alpecin Coffein? Już któraś osoba tak pisze, chyba nie Coffee. Albo istnieje coś o czym nie wiem...
a jak się sprawuje tonik z tego? chcę kupić...

To to samo ale wygodniej sie pisze Choc powinnysmy starac pisac sie poprawnie bo sie balagan nam zrobi Ja mam liquid juz jakis czas ale nie spradzalam przyrostu jeszcze Szampon uzylam dopiero raz.
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 09:51   #3947
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez siiesta Pokaż wiadomość
Anwen nie mow co jest najlepsze na przyspieszenie porostu bo znasz tylko jedna opinie-swoja. Kazdy organizm reaguje na odzywianie wlosow (roznymi sposobami, nie tylko odzywka czy suplementacja) inaczej. A jezeli chodzi o cytaty to powiem tak- lubie sie z wójkiem Google Specjalnie przeszukałam strony internetowe, by nie pisac czegos, co nie jest opartre na faktach.
Wybacz ale znam zdecydowanie więcej opinii niż jedną ;p i nie tylko na swoim przykładzie zaobserwowałam, że właśnie to jest najskuteczniejsze (co nie znaczy ze sprawdzi się u każdego).

A co do Google to naprawdę wierzysz we wszystko co jest napisane w internecie? I nadal nie podałaś mi źródła tych informacji... tak ciężko podać linka? sama bym chętnie poczytała więcej na ten temat..

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Panie mądralińskie, nie do końca tak jest Radze najpierw zapoznać się z tematem a dopiero potem się wypowiadać. Jest wiele szamponów, które przyspieszają porost i zapobiegają wypadaniu włosów
Chociażby szampon Dermena, który genialnie przyspiesza porost i zapobiega wypadaniu, na pewno nie tylko mi
kasiamajo możesz mi wierzyć, że zapoznałam się z tematem zanim zaczęłam cokolwiek pisać. Od prawie roku ciągle "zapoznaje się z tematem" włosów
Nie napisałam nigdzie, że żaden szampon nie działa. Napisałam jedynie, że "zazwyczaj" tak jest. Nie wiem w jaki sposób używa się dermeny, ale jakbyś nią zwyczajnie myła włosy (tak jak robi to przeciętna osoba) to nie miałaby wielkich szans zadziałać. Jeżeli zostawiasz ją na co najmniej kilka minut na głowie i myjąc głowę wykonujesz dokładny masaż- to możnaby to chyba traktować jako wcierkę tylko taką zmywaną...

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
A czy ja temu gdzieś zaprzeczyłam
W przypadkach, o których ty mówisz to nie pomogą wcierki tylko lekarz, dobra dieta
Odpowiedziałam na treść konkretnych postów z którymi się nie zgadzam

U mnie wypadanie było spowodowane poważną chorobą i Dermena (którą polecił mi lekarz) spisała się wzorcowo.
a Dermena była jedynym specyfikiem, który miał szansę przyspieszyć Ci porost włosów? bo jeśli nie to skąd możesz wiedzieć ze to akurat ona podziałała?
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:20   #3948
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

ejj, chill out
nie widzę sensu prowadzenia takich dyskusji, szczególnie odnośnie takie tematu.
wiadomo, że dany specyfik nie zadziała tak samo na kilka osób i nie ważne czy to szampon czy coś innego.
my tu mamy walczyć o zdrowe i długie włosy, a nie o to, która ma rację odnośnie jakiegoś durnego szamponu.
Alpecin szampon mi pomógł, a Dermena nie. Więc? Trudno i tyle, mam zamiar wypróbować Nisim
;*
__________________
Zapuszczalska
40 cm-43 cm-50 cm
11.11-długość:43 cm
Stosuję
8.11.10-Vitapil
11.11.10-Nisim
11.11.10-kubas pokrzywy
15.11.10-woda brzozowa

Rośnijcie szybciutko

ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:24   #3949
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
ejj, chill out
nie widzę sensu prowadzenia takich dyskusji, szczególnie odnośnie takie tematu.
wiadomo, że dany specyfik nie zadziała tak samo na kilka osób i nie ważne czy to szampon czy coś innego.
my tu mamy walczyć o zdrowe i długie włosy, a nie o to, która ma rację odnośnie jakiegoś durnego szamponu.
Alpecin szampon mi pomógł, a Dermena nie. Więc? Trudno i tyle, mam zamiar wypróbować Nisim
;*
Alpecin pomogl Ci na wypadanie czy na porost?
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-14, 10:37   #3950
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez Jennifer85 Pokaż wiadomość
Alpecin pomogl Ci na wypadanie czy na porost?
"ruszył" mi porost po miesiącu przestał już działać tak dobrze, dlatego chcę spróbować tonik, chyba go dzisiaj kupię
__________________
Zapuszczalska
40 cm-43 cm-50 cm
11.11-długość:43 cm
Stosuję
8.11.10-Vitapil
11.11.10-Nisim
11.11.10-kubas pokrzywy
15.11.10-woda brzozowa

Rośnijcie szybciutko


Edytowane przez ann1831
Czas edycji: 2010-10-14 o 10:43
ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:40   #3951
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość

kasiamajo możesz mi wierzyć, że zapoznałam się z tematem zanim zaczęłam cokolwiek pisać. Od prawie roku ciągle "zapoznaje się z tematem" włosów
Nie napisałam nigdzie, że żaden szampon nie działa. Napisałam jedynie, że "zazwyczaj" tak jest. Nie wiem w jaki sposób używa się dermeny, ale jakbyś nią zwyczajnie myła włosy (tak jak robi to przeciętna osoba) to nie miałaby wielkich szans zadziałać. Jeżeli zostawiasz ją na co najmniej kilka minut na głowie i myjąc głowę wykonujesz dokładny masaż- to możnaby to chyba traktować jako wcierkę tylko taką zmywaną...



a Dermena była jedynym specyfikiem, który miał szansę przyspieszyć Ci porost włosów? bo jeśli nie to skąd możesz wiedzieć ze to akurat ona podziałała?
Pierwszy raz używałam Dermeny zanim trafiłam na Wizaż i nie stosowałam wtedy żadnych wcierek Co więcej, myłam nią włosy tak samo jak innymi szamponami, nie masowałam jakoś specjalnie i nie zostawiałam na kilka minut. Po prostu myłam i spłukiwałam, a włosy przestały wypadać.
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:45   #3952
ann1831
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków/Jarosław
Wiadomości: 235
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Pierwszy raz używałam Dermeny zanim trafiłam na Wizaż i nie stosowałam wtedy żadnych wcierek Co więcej, myłam nią włosy tak samo jak innymi szamponami, nie masowałam jakoś specjalnie i nie zostawiałam na kilka minut. Po prostu myłam i spłukiwałam, a włosy przestały wypadać.
Zazdroszcze, mi teraz lecą jak szalone-tragedia. A Dermena nie pomogła. Trochę się załamuję tym faktem(już miałam chęć sciąć-żeby nie wypadały). No i dupa...
Btw-jedwab Biosilk jest w promocji w Rossmanie jakies 3,50 chyba kosztuje
__________________
Zapuszczalska
40 cm-43 cm-50 cm
11.11-długość:43 cm
Stosuję
8.11.10-Vitapil
11.11.10-Nisim
11.11.10-kubas pokrzywy
15.11.10-woda brzozowa

Rośnijcie szybciutko

ann1831 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:50   #3953
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Zazdroszcze, mi teraz lecą jak szalone-tragedia. A Dermena nie pomogła. Trochę się załamuję tym faktem(już miałam chęć sciąć-żeby nie wypadały). No i dupa...
Btw-jedwab Biosilk jest w promocji w Rossmanie jakies 3,50 chyba kosztuje
Kurczę , współczuję Może jakaś wcierka, albo suplement np. Vitapil
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:51   #3954
Jennifer85
Zakorzenienie
 
Avatar Jennifer85
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 280
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
"ruszył" mi porost po miesiącu przestał już działać tak dobrze, dlatego chcę spróbować tonik, chyba go dzisiaj kupię

A czulas mrowienie po samponie? Ja po wcierce czuje ale po szamponie
__________________
Zapuszczam wlosy

Jennifer85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:56   #3955
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez kasiamajo Pokaż wiadomość
Pierwszy raz używałam Dermeny zanim trafiłam na Wizaż i nie stosowałam wtedy żadnych wcierek Co więcej, myłam nią włosy tak samo jak innymi szamponami, nie masowałam jakoś specjalnie i nie zostawiałam na kilka minut. Po prostu myłam i spłukiwałam, a włosy przestały wypadać.
ale ja pisałam o przyspieszeniu porostu a nie o wypadaniu....
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 10:57   #3956
yymarika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 105
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

najlepiej skończcie się kłócić bo to i tak nic nie da
yymarika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:00   #3957
limetka87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 835
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

dziewczyny odpowie ktos na temat skladu bell hair ktory podala zabkasia,prosze napiszcie co o tym sadzicie ,warto?? .

Nie ma sensu sie klocic ,ja jestem zdania ze szampon ma duzo znaczenie w odzywieniu wlosow ,jak uzywalam tych z marketu to byly przesuszone ,lamaly sie itp .Teraz uzywam pogrubiajacy ,nawlizajacy ,profesjolnalny szampon i widzie ogromna poprawe w kondycji wlosow

Ps.wiem ze nie jest to watek o szczotkach do wlosow ,obecnie mam zwykla plasitkowa ,chce kupic szczotke khaja z wlosia dzika ,czy ktos ja ma ,warto?
limetka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:07   #3958
Bruja
Rozeznanie
 
Avatar Bruja
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ciemna strona księżyca
Wiadomości: 721
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez ann1831 Pokaż wiadomość
Btw-jedwab Biosilk jest w promocji w Rossmanie jakies 3,50 chyba kosztuje
jedwab biosilk jest na alkoholu i na dłuższą metę wysusza włosy



Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
ale ja pisałam o przyspieszeniu porostu a nie o wypadaniu....
ale dermena jest szamponem leczniczym do wypadających włosów, więc u kasiamajo zadziałał (zgodnie z przeznaczeniem). O przyspieszeniu porostu nic nigdzie producent nie wspomina, to jedynie przypisywane mu tutaj zupełnie bezpodstawnie działanie (więc nie ma się co dziwić, że prawie nikomu/nikomu nie pomaga na przyspieszenie )
__________________
Kot składa się z:
materii, antymaterii i fanaberii
Bruja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:13   #3959
201607180946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 408
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
ale ja pisałam o przyspieszeniu porostu a nie o wypadaniu....
Pisałam wcześniej, że przyspieszył mi porost
Cytat:
Napisane przez Bruja Pokaż wiadomość



ale dermena jest szamponem leczniczym do wypadających włosów, więc u kasiamajo zadziałał (zgodnie z przeznaczeniem). O przyspieszeniu porostu nic nigdzie producent nie wspomina, to jedynie przypisywane mu tutaj zupełnie bezpodstawnie działanie (więc nie ma się co dziwić, że prawie nikomu/nikomu nie pomaga na przyspieszenie )
Na opakowaniu jak byk jest napisane drukowanymi literami, że STYMULUJE ODRASTANIE WŁOSÓW
Nie wiem czemu chcesz mi udowodnić, że ten szampon nie przyspieszył mi porostu
Poza tym wiele wcierek też jest przeznaczonych do wypadających włosów, a jednocześnie przyspieszają porost.

Nie wiem co ma znaczyć ta emotka.

Edytowane przez 201607180946
Czas edycji: 2010-10-14 o 11:23
201607180946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-14, 11:15   #3960
curlygirl_19
Raczkowanie
 
Avatar curlygirl_19
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 265
Dot.: Sposoby na przyspieszenie porostu włosów- część IV

Hej dziewczyny!
przepraszam, że się wtrącam, ale chciałabym uzyskać od was poradę ..
Moje włosy są w miarę zdrowe, odżywione itp., ale mają niesamowitą tendencje do łamania się co mogłybyście mi polecić żeby tak przestało się dziać?.. obecnie zaczęłam nakładać na końcówki jedwab z biosilka czy to im pomoże?
__________________
Najtrudniej nauczyć się tego, że nawet głupcy mają czasami rację.

curlygirl_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:53.