Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-23, 16:54   #3571
taramtaram
Raczkowanie
 
Avatar taramtaram
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 218
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

właśnie mi przyszla p[rzesylka z allegro ale jeeej- wasza keratyna tez byla taka rzadka? nie wyobrazam sobie nakladac tego pedzelkiem
__________________


taramtaram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 17:46   #3572
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez taramtaram Pokaż wiadomość
właśnie mi przyszla p[rzesylka z allegro ale jeeej- wasza keratyna tez byla taka rzadka? nie wyobrazam sobie nakladac tego pedzelkiem
tez bylam zdziwiona konsystencja ale dalo rade
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 23:44   #3573
ememems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 108
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

witam, od niedawna zainteresowałam się prostowaniem włosów za pomocą keratyny, a widząc efekty jakie udało się uzyskać niektórym dziewczynom tym bardziej chciałabym zrobić zabieg tylko problem jest z dostaniem gdziekolwiek encanto :/ na allegro sprawdzam co jakiś czas ale nie trafiłam jeszcze na żadną aukcję, z ebay.com nie mam możliwości zapłacenia, a pod linkiem z pierwszego posta do wspólnych zamówień jest zamknięty wątek więc pytanie czy ktoś w najbliższym czasie organizowałby wspólne zamówienie? bo chętnie bym się przyłączyła
ememems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-23, 23:57   #3574
Madziulek_90
Zadomowienie
 
Avatar Madziulek_90
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 441
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ememems Pokaż wiadomość
witam, od niedawna zainteresowałam się prostowaniem włosów za pomocą keratyny, a widząc efekty jakie udało się uzyskać niektórym dziewczynom tym bardziej chciałabym zrobić zabieg tylko problem jest z dostaniem gdziekolwiek encanto :/ na allegro sprawdzam co jakiś czas ale nie trafiłam jeszcze na żadną aukcję, z ebay.com nie mam możliwości zapłacenia, a pod linkiem z pierwszego posta do wspólnych zamówień jest zamknięty wątek więc pytanie czy ktoś w najbliższym czasie organizowałby wspólne zamówienie? bo chętnie bym się przyłączyła
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=432576&page=15 Tutaj jest otwarty wątek Aktualnie nie ma organizowanego zamówienia, ale pewnie się jeszcze skusi któraś z organizatorek
Madziulek_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 02:21   #3575
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny, wybaczcie, ale Wasze jęczenia co do nieudanych zabiegów mnie bawią, tego falowania to w wiekszości przypadków trzeba pod mikroskopem szukać

Sama zrobiłam zabieg jakiś tydzień temu, jestem bardzo zadowolona, mimo iż włosy nie są idealnie proste, wcześniej miałam szopę na głowie, teraz są gładkie, sypkie, nie tak błyszczące jakbym chciała, ale wyglądają bardzo zdrowo, a zaznaczam, że włosy miałam zniszczone. Końcówki w porządku, z racji tego, że na skutek choroby w jednym miejscu wypadły mi włosy, nowe odrosły... kręcone to pasmo po wyprostowaniu jest nieco inne, ale komfort, że nie musze poprawiać fryzury kilkanaście razy dziennie- bezcenny. Kiedyś po 10 minutach na parkiecie musiałąm wiązać włosy w kok, bo nie nadawały się do pokazania, teraz wystarczy je przeczesać palcami Jedyny minus jest taki, że włosy faktycznie szybciej się przetłuszczają, kiedyś w sumie mogłabym i myć głowę raz na tydzień i włosy u nasdy wyglądały całkiem ok, teraz 3 dni wyglądają nieświeżo... ale czymże to jest w porównaniu z tym, że wystarxzy użyć szaponu dla dzieci i hop, w sumie juz nawet moje włosy nie potrzebowałybny odżywki, ale jestem zbyt przyzwyczajona do tego rytuału, dlatego szczerze mówiąc nie mwiem, czego niektóre z Was oczekują...


Zastanawiam się tylko jak zachowają się po farbowaniu
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:13   #3576
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie, ale Wasze jęczenia co do nieudanych zabiegów mnie bawią, tego falowania to w wiekszości przypadków trzeba pod mikroskopem szukać

Sama zrobiłam zabieg jakiś tydzień temu, jestem bardzo zadowolona, mimo iż włosy nie są idealnie proste, wcześniej miałam szopę na głowie, teraz są gładkie, sypkie, nie tak błyszczące jakbym chciała, ale wyglądają bardzo zdrowo, a zaznaczam, że włosy miałam zniszczone. Końcówki w porządku, z racji tego, że na skutek choroby w jednym miejscu wypadły mi włosy, nowe odrosły... kręcone to pasmo po wyprostowaniu jest nieco inne, ale komfort, że nie musze poprawiać fryzury kilkanaście razy dziennie- bezcenny. Kiedyś po 10 minutach na parkiecie musiałąm wiązać włosy w kok, bo nie nadawały się do pokazania, teraz wystarczy je przeczesać palcami Jedyny minus jest taki, że włosy faktycznie szybciej się przetłuszczają, kiedyś w sumie mogłabym i myć głowę raz na tydzień i włosy u nasdy wyglądały całkiem ok, teraz 3 dni wyglądają nieświeżo... ale czymże to jest w porównaniu z tym, że wystarxzy użyć szaponu dla dzieci i hop, w sumie juz nawet moje włosy nie potrzebowałybny odżywki, ale jestem zbyt przyzwyczajona do tego rytuału, dlatego szczerze mówiąc nie mwiem, czego niektóre z Was oczekują...


Zastanawiam się tylko jak zachowają się po farbowaniu
ja też boję się farbowania moje włosy przetłuszczają się okropnie, umyję rano a wieczorem są już nieświeże ale mam nadzieję że to z czasem się trochę "unormuje"
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 08:15   #3577
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

_paula_20 powiedz uzywałaś sreberek do zabiegu? mam na mysli, czy robiłaś tak jak przy pasemkach?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 08:55   #3578
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
_paula_20 powiedz uzywałaś sreberek do zabiegu? mam na mysli, czy robiłaś tak jak przy pasemkach?
nie używałam sreberek ani nic z tych rzeczy, po prostu pędzlem nakładałam keratynę na cienkie pasemka około 2-3 cm od skóry głowy i odżywkę tak samo. ale odżywki może za mało ściągnęłam dlatego tak się przetłuszczają
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:44   #3579
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie, ale Wasze jęczenia co do nieudanych zabiegów mnie bawią, tego falowania to w wiekszości przypadków trzeba pod mikroskopem szukać

komfort, że nie musze poprawiać fryzury kilkanaście razy dziennie- bezcenny. Kiedyś po 10 minutach na parkiecie musiałąm wiązać włosy w kok, bo nie nadawały się do pokazania, teraz wystarczy je przeczesać palcami
Oj tak tak, też marzę o takim komforcie.. Niech się nawet falują, ale by wyglądały zdrowo i by nie było szopy. Tylko kurde, wciąż brak mi finansów by odłożyć na zabieg, prostownice i inne duperele
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 10:54   #3580
ChudaMaruda
Raczkowanie
 
Avatar ChudaMaruda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 74
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Kurcze, nie wiem czy było już może takie pytanie, ale czy po tym zabiegu można używać WAXa?

Ach, i jeszcze coś- co waszym zdaniem jest lepsze Gloria czy Kallos?
__________________
30-31-32-33-34-35 -37-38-39-40 cm
włoosy...

Mesz bkim chcesz
ChudaMaruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 11:22   #3581
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ChudaMaruda Pokaż wiadomość
Kurcze, nie wiem czy było już może takie pytanie, ale czy po tym zabiegu można używać WAXa?

Ach, i jeszcze coś- co waszym zdaniem jest lepsze Gloria czy Kallos?
chyba można używać Biowaxa, mój Henna treatment wax ma w składzie na drugiej pozycji SLS a uwielbiam tą odżywkę
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 12:01   #3582
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
nie używałam sreberek ani nic z tych rzeczy, po prostu pędzlem nakładałam keratynę na cienkie pasemka około 2-3 cm od skóry głowy i odżywkę tak samo. ale odżywki może za mało ściągnęłam dlatego tak się przetłuszczają
Bardzo mozliwe, mnie się trochę nierówno ściągnęła odzywka, ale tam gdzie było jej mniej włosy tak się nie przetłuszczają
Ale i tak widzę, że z każdym myciem okres świeżości trwa dłużej ;D
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 13:43   #3583
ememems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 108
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Madziulek_90 Pokaż wiadomość
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=432576&page=15 Tutaj jest otwarty wątek Aktualnie nie ma organizowanego zamówienia, ale pewnie się jeszcze skusi któraś z organizatorek
dziękuję bardzo
ememems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 16:06   #3584
Agaimka
Rozeznanie
 
Avatar Agaimka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 716
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Bardzo mnie zainteresowałam ten zabieg i w najbliższym czasie mam zamiar go wykonac, tylko musze jeszcze przeczytać cały watek od deski do deski, zeby czegos nie pominąc no i zamówic produkty.
Mam pytanie z pewnością juz padła na nie odpowiedz, ale gdyby któraś z Was mogłaby mi powiedzięc, czy po tym zabiegu włosy farbowane się rozjaśniają?? z góry dziękuje za odpwiedz
Agaimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 16:31   #3585
ChudaMaruda
Raczkowanie
 
Avatar ChudaMaruda
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 74
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ja jestem właśnie po nałożeniu keratyny i mam 15 min. wolnego

To moja prób numer dwa Tym razem zaopatrzyłam się w maseczki (i tak zapach jest bardzo drażniący i oczy trochę łzawią- ale jest lepiej niż poprzednio), prostownicę 230'C i bardzo dokładną mamusię No, i odrazu kupiłam sobie Hippa. Jeszcze tylko szukam jakiejś dobrej odżywki i może maski (kurczę- Kallos czy Gloria?)

Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie tak jak powinno i już dzisiaj wieczorem lu jutro rano będę mogła pochwalić się Wam moimi nowymi włoskami

Tak więc narazie się Wami żegnam i życzcie mi udanego zabiegu
__________________
30-31-32-33-34-35 -37-38-39-40 cm
włoosy...

Mesz bkim chcesz
ChudaMaruda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 18:19   #3586
Bunia's
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 590
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ChudaMaruda Pokaż wiadomość
Ja jestem właśnie po nałożeniu keratyny i mam 15 min. wolnego

To moja prób numer dwa Tym razem zaopatrzyłam się w maseczki (i tak zapach jest bardzo drażniący i oczy trochę łzawią- ale jest lepiej niż poprzednio), prostownicę 230'C i bardzo dokładną mamusię No, i odrazu kupiłam sobie Hippa. Jeszcze tylko szukam jakiejś dobrej odżywki i może maski (kurczę- Kallos czy Gloria?)

Mam nadzieję, że tym razem wszystko pójdzie tak jak powinno i już dzisiaj wieczorem lu jutro rano będę mogła pochwalić się Wam moimi nowymi włoskami

Tak więc narazie się Wami żegnam i życzcie mi udanego zabiegu
życzymy powodzenia i pochwal się włoskami! ; )
__________________
Parlo l`italiano
`Bowiem istnieje kraina
gdzie wszystko jest NAJ!`



`siatkówka jest bowiem sportem wyjątkowym`
Bunia's jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 20:38   #3587
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej, dzis zauwazylam Waxy z L' biotici czyli ta polska wersja i pisze , ze jest bez parabenow i sls
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 21:10   #3588
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez ChudaMaruda Pokaż wiadomość
Jeszcze tylko szukam jakiejś dobrej odżywki i może maski (kurczę- Kallos czy Gloria?)


z ręką na sercu polecam Isanę wygładzającą w cenie ok. 5 zł w Rossmanie według mnie cudnie pachnie i pięknie nabłyszcza włosy, bynajmniej moje super się po niej rozczesują
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-24, 22:02   #3589
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Isana jest bardzo fajna, ale zastanawiam się, czy ta do włosów farbowanych też jest ok, skład się niewiele różni... Natomiast artiste z natury z jojoba w ogóle mi nie podpasowała, rzaadka jakaś, jakbym w ogóle nie użyła odżywki
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-25, 08:41   #3590
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dowiadywałam się ile za usługę nakładania encanto weźmie fryzjerka hmmmm 250 zł, nieźle
Z drugiej strony czasu i pracy przy nakładaniu trochę jest.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:03   #3591
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
z ręką na sercu polecam Isanę wygładzającą w cenie ok. 5 zł w Rossmanie według mnie cudnie pachnie i pięknie nabłyszcza włosy, bynajmniej moje super się po niej rozczesują
u mnie tez bardzo dobrze sie sprawuje jak i rownież u kolezanki, ktora co prawda encanto nie miala, ale za to jest posiadaczka dlugich, plantynowych wlosow.
mysle, ze za ta cene mozna jak najbardziej sprobowac
zwlaszcza, ze jak dala mi cynk jedna z wizazanek, teraz te odzywki sa w promocji po 2,99
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:20   #3592
edytka8787
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 945
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Ta Isana wygladzajaca ma w skladzie alkochol ?! To sie nadaje? 250zl to troche drogo za taki zabieg eh
__________________
Madziulka 3maj siettp://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=336619
edytka8787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:27   #3593
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Teraz pojawiły się nowe odżywki (i szampony) Isana Professional - w tym jedna z olejkiem arganowym!!! Koniecznie muszę wypróbować Kosztują chyba 8,99zł za 500 ml więc nie tak źle. Jak przetestuję dam znać jak się sprawuje
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:33   #3594
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Teraz pojawiły się nowe odżywki (i szampony) Isana Professional - w tym jedna z olejkiem arganowym!!! Koniecznie muszę wypróbować Kosztują chyba 8,99zł za 500 ml więc nie tak źle. Jak przetestuję dam znać jak się sprawuje
o jak swietnie, a moze wiesz czy one sa bez sylikonow?
na stronie rossmanna nie ma jeszcze nowej gazetki
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 09:51   #3595
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

rzuciłam wczoraj tylko tak na szybko okiem na skład ale wydaje mi się, że nie mają
ogólnie spodobał mi się- ten olejek arganowy dosyć wysoko w składzie był więc powinno być go tam więcej niż tylko śladowa ilość
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 10:41   #3596
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wybaczcie, ale Wasze jęczenia co do nieudanych zabiegów mnie bawią, tego falowania to w wiekszości przypadków trzeba pod mikroskopem szukać

Sama zrobiłam zabieg jakiś tydzień temu, jestem bardzo zadowolona, mimo iż włosy nie są idealnie proste, wcześniej miałam szopę na głowie, teraz są gładkie, sypkie, nie tak błyszczące jakbym chciała, ale wyglądają bardzo zdrowo, a zaznaczam, że włosy miałam zniszczone. Końcówki w porządku, z racji tego, że na skutek choroby w jednym miejscu wypadły mi włosy, nowe odrosły... kręcone to pasmo po wyprostowaniu jest nieco inne, ale komfort, że nie musze poprawiać fryzury kilkanaście razy dziennie- bezcenny. Kiedyś po 10 minutach na parkiecie musiałąm wiązać włosy w kok, bo nie nadawały się do pokazania, teraz wystarczy je przeczesać palcami Jedyny minus jest taki, że włosy faktycznie szybciej się przetłuszczają, kiedyś w sumie mogłabym i myć głowę raz na tydzień i włosy u nasdy wyglądały całkiem ok, teraz 3 dni wyglądają nieświeżo... ale czymże to jest w porównaniu z tym, że wystarxzy użyć szaponu dla dzieci i hop, w sumie juz nawet moje włosy nie potrzebowałybny odżywki, ale jestem zbyt przyzwyczajona do tego rytuału, dlatego szczerze mówiąc nie mwiem, czego niektóre z Was oczekują...


Zastanawiam się tylko jak zachowają się po farbowaniu
wlasnie, szczegolnie ze od prostowania wlosow to sa prostowania chemiczne a to ma tylko skrocic czas modelowania wlosow, wygladzic, odzywic ale nie wyprostowac wlosy ala drut bylo przeciez o tym mowione i pisane wiele razy.


ja farbowalam kilka razy nawet po prostowaniu i stwierdzam ze wlosy robia sie bardziej matowe oraz zaczynaja sie buntowac i sie wykrecaja w rozne strony
__________________
24.03.2016

Edytowane przez Emilcia_1616
Czas edycji: 2010-08-25 o 10:43
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:01   #3597
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
rzuciłam wczoraj tylko tak na szybko okiem na skład ale wydaje mi się, że nie mają
ogólnie spodobał mi się- ten olejek arganowy dosyć wysoko w składzie był więc powinno być go tam więcej niż tylko śladowa ilość
też je widziałam, ale że nie byłam pewna czy mają dobry skład to nie brałam jak wypróbujesz to koniecznie daj znać
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:14   #3598
agatasw1
Zadomowienie
 
Avatar agatasw1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 1 269
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

ja nie moge się zabrać do zabiegu
zamawiałam u Early w czerwcu,mało czasu miałam żeby to zrobić
mam juz zelazko do 240 stopni ,męzusia,który ma mi to zrobić,wentylator
włosy mam ciemne,zniszczone i cienkie,zapuszczam namiętnie,ale wolno rosną zrobie fotki to pokaże jak to wyszło
zastanawiam się jak chłop mi się sprawdzi,pewno trzeba bedzie mu się odwdzięczyć,ale w inny sposób hihhihhihiihiihih
wątek przeczytałam od deski do deski,
udzielać się nie udzielałam bo i po co skoro nie mam żadnych doświadczeń
trzymajcie kciuki
tak na marginesie mój tz stwierdził ze mi sie wszyskie włosy skleja
i bede musiała je ogolić do zera(to ma poczucie humoru)
__________________
allevostart 2kwietnia waga 63,8,talia 73 cmkoniec allevo waga 55 kg
11 lipca desmoxan walka z nałogiem :nie pale
04.09.2014.silimed 310 hi nuance T.K.Kraków
agatasw1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 11:24   #3599
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Wczoraj dostałam keratynę i dzisiaj jestem już po zabiegu.
Krótka relacja: pomagała mi siostra, wszystko trwało 5 godzin.
Keratyna dosyć podrażnia oczy.
Wydaje mi się, że wszystko się udało ale zobaczę po pierwszym myciu, bo to jest najważniejsze. Włosy są na razie bardzo proste, gładkie, miłe w dotyku.
Postaram się wieczorem wrzucić zdjęcia.
Włosy mam tak do łopatek, zamawiałam 1/3 i jeszcze mi zostało.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-25, 12:02   #3600
Victoria89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 8
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Czy mozna uzywac szamponu z takim skladem po Encanto?
Aqua (Water/Eau), Sodium C14-18 Olefin Sulfonate, Isopropylamine Dodecylbenzenesulfonate, Lauramide DEA, Glycol Stearate, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, PEG-150 Distearate, Panthenol, Polyquaternium-11, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Parfum, Lecithin, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-12 Oleate, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Phosphoric Acid, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 17200 (Red 33), CI 60730 (Ext. Violet 2)Aqua (Water/Eau), Sodium C14-18 Olefin Sulfonate, Isopropylamine Dodecylbenzenesulfonate, Lauramide DEA, Glycol Stearate, Hydrolyzed Vegetable Protein PG-Propyl Silanetriol, PEG-150 Distearate, Panthenol, Polyquaternium-11, Hydrolyzed Wheat Protein, Hydrolyzed Keratin, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Helianthus Annuus (Sunflower) Seed Extract, PPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Parfum, Lecithin, Caprylic/Capric Triglyceride, PEG-12 Oleate, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Phosphoric Acid, Sodium Chloride, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone, CI 17200 (Red 33), CI 60730 (Ext. Violet 2)
Victoria89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.