podkład mineralny firmy Mary Kay - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-15, 16:26   #1
lady29
Przyczajenie
 
Avatar lady29
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 2
GG do lady29

podkład mineralny firmy Mary Kay


Witam, jestem nowa na forum i nie wiem czy umieściłam wątek w odpowiednim miejscu, dlatego proszę o wyrozumiałość

Przeglądałam wasze opinie na temat kosmetyków mineralnych i nie zauważyłam nic na temat produktów Mary Kay, bądz nie znalazłam

Muszę Wam polecić podkład tej firmy bo jest naprawdę godny uwagi. Właśnie kończę 5 opakowanie i jestem zachwycona, długo szukałam podkładu, który będzie lekki, mało widoczny a jednocześnie dobrze kryjący. I w końcu mi się udało. Początkowo używałam rozświetlającego a teraz przerzuciłam się na matujący, jest naprawdę świetny. Firma ta posiada również inne kosmetyki mineralne np rozświetlacze, brązery, pudy i cienie. Musze też dodać, że kosmetyki są bardzo wydajne i starczają na długi okres czasu. Aktualnie czekam na nowy podkład bo stary już się kończy i "jadę" na rozciętym opakowaniu

Gdyby ktoś chciał sie czegoś wiecej dowiedziec na temat tych kosmetyków to piszcie, chetnie odpowiem. Uzywam ich już dłuższy czas i nie zamierzam przestac

a czy któraś z Was ich używa i podziela mój entuzjazm??
pozdrawiam)
lady29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-15, 19:16   #2
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: podkład mineralny firmy Mary Kay

Cytat:
Napisane przez lady29 Pokaż wiadomość
Witam, jestem nowa na forum i nie wiem czy umieściłam wątek w odpowiednim miejscu, dlatego proszę o wyrozumiałość

Przeglądałam wasze opinie na temat kosmetyków mineralnych i nie zauważyłam nic na temat produktów Mary Kay, bądz nie znalazłam

Muszę Wam polecić podkład tej firmy bo jest naprawdę godny uwagi. Właśnie kończę 5 opakowanie i jestem zachwycona, długo szukałam podkładu, który będzie lekki, mało widoczny a jednocześnie dobrze kryjący. I w końcu mi się udało. Początkowo używałam rozświetlającego a teraz przerzuciłam się na matujący, jest naprawdę świetny. Firma ta posiada również inne kosmetyki mineralne np rozświetlacze, brązery, pudy i cienie. Musze też dodać, że kosmetyki są bardzo wydajne i starczają na długi okres czasu. Aktualnie czekam na nowy podkład bo stary już się kończy i "jadę" na rozciętym opakowaniu

Gdyby ktoś chciał sie czegoś wiecej dowiedziec na temat tych kosmetyków to piszcie, chetnie odpowiem. Uzywam ich już dłuższy czas i nie zamierzam przestac

a czy któraś z Was ich używa i podziela mój entuzjazm??
pozdrawiam)
Napisz proszę o nich coś więcej, w jakiej są cenie, czy można je upolować w promocji, gdzie można je kupić, jaki efekt dają, jaką mają pojemność, jak wygląda w ich przypadku krycie, znasz może ich skład, jak długo utrzymują mat, jakie występują formuły?

Czy to ten podkład?
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html

.... patrząc na jego skład..... mam wątpliwości co do jego "mineralnego charakteru". To raczej zwykły puder z dodatkiem minerałów.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-12-15 o 19:23
mulier jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 12:04   #3
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: podkład mineralny firmy Mary Kay

Wątek już był: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...95#post7699795
a podkład ma srednie opinie: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...oundation.html
Za to podobno pędzel do nich jest rewelacyjny
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:54.