Kosmetyki mineralne Aromaleigh - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-09, 16:34   #121
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

moone ci bez problemy wysłać, daj adres
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-09, 18:43   #122
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

kilka dni temu dostałam pierwsze próbki z Aromaleigh. Próbowałam dotychczas większość minerałów ( EDM, EGM, Lumiere, Joppa, Blusche) Najbardziej odpowiedają mi EGM i Lumiere. Od kilku dni testuję Aromaleigh i mimo iż jestem zadowolona z efektu po nałożeniu to po pół godzinie świecę się, ale to strasznie! Używam primerów, pudrów wykończających ( najczęściej silica, ale nie tylko) ale w tym ptzypadku to nic nie daje! Z innymi minerałami nie mam takiego problemu. Co może być przyczyną?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-15, 19:48   #123
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Uwieczniam moje zamówienie
Niestety, światło nie było za dobre, więc wyszło jak wyszło...
Może przymierzę się jeszcze raz do fotografowania w weekend

Po wypróbowaniu stwierdzam, że najfajniejszą, kremową konsystencję ma seria Elemental Lustre (tu: Alloy) i Les Papillons (tu: Glowing Luna), natomiast seria Pure Hue jest zbyt "pyłkowa", chociaż kolory: Cocoa Bean i Holly Grail są bardzo fajne.

Cień Marigold jest z serii Soft Petals i bardzo fajnie połyskuje złocisto-metalicznie, ale nie wiem, czy to dotyczy wszystkich odcieni z tej serii.
Natomiast w przypadku serii Sonic Rocks! mam wrażenie, że intensywność zależy od odcienia (wypróbowywałam z Mixing Medium!), bo np. Agent Orange jest bardzo kremowy, mocno napigmentowany i wyrazity, natomiast Strychnine w ogóle nie chce się "trzymać" powieki i daje tak raczej "zmyty" efekt. Z kolei Prettyinpink wyszedł tak raczej średnio nasycony, ale potem nie mogłam go do końca zmyć! (czego nie można powiedzieć o pozostałych odcieniach...)
Hmm, mam wrażenie, ze cienie matowe z tej serii są po nałożeniu mało wyraziste, za to te perłowe/ metaliczne bardzo intensywne.


Muszę za to pochwalić Minty Cocoa Chip Lip Balm, bo super nawilża i ładnie wygląda na ustach (przy nim Peach Lip Balm z Silk Naturals wydaje się być tłusty i cięższy, a efekt wcale nie jest lepszy), a przy tym ślicznie pachnie i odświeża. Polecam!

Zamówiłam też Line & Smudge Brush i chociaż mógłby być trochę mniej sprężysty, a bardziej miękki, uważam, ze jest całkem niezły i ułatwia precyzyjne nałozenie.

To tyle

_________________________ _______

Edytowane przez fluxus9
Czas edycji: 2009-10-15 o 19:50
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-21, 08:55   #124
biedronqa
Rozeznanie
 
Avatar biedronqa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 648
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość

i błagam o fotki cieni, jakie pozamawiałyście (Biedronqa - nie da się zrobić swatchy tych chwalonych przez Ciebie kolorków? )
Cathy, wklejam mały swatch odcieni ozone i jigsawfeeling (lazysod już nie mam - porwała go siostra mojego TŻ ).
Fotka robiona na szybko, ale w miarę oddaje kolory (w rzeczywistości są troszkę ciemniejsze, ale równie intensywne)
(od lewej: ozone i jigsawfeeling)
biedronqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-23, 10:21   #125
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Wypróbowałam już trochę pigmentów Aromaleigh i jestem nimi naprawdę zachwycona!
Zwłaszcza lubię za pomocą cienia i glicerynowego mixing medium uzyskiwać "efekt linera" na powiece.

Mam jednak problem, bo ta "kreska linera" ciagle mi się odbija na górnej powiece i nie wiem, co robię źle...
Czy powinnam poczekać przez chwilę z zamknietym oczami, czy jak?
A może za pomocą tego typu mikstury po prostu nie da się uzyskać "nierozmazywalnego" efektu?

Dlatego zastanawiam się nad zakupem "Eyeliner Sealant" z Aromaleigh- zawiera gumę celulozową, wiec może będzie mocno zastygał, no i nie jest drogi
Czy wiecie cos może na temat tego produktu?

Albo może powinnam wypróbować coś innego?? (ale wtedy proszę na priw, bo to OT )
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 08:03   #126
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez fluxus9 Pokaż wiadomość
Wypróbowałam już trochę pigmentów Aromaleigh i jestem nimi naprawdę zachwycona!
Zwłaszcza lubię za pomocą cienia i glicerynowego mixing medium uzyskiwać "efekt linera" na powiece.

Mam jednak problem, bo ta "kreska linera" ciagle mi się odbija na górnej powiece i nie wiem, co robię źle...
Czy powinnam poczekać przez chwilę z zamknietym oczami, czy jak?
A może za pomocą tego typu mikstury po prostu nie da się uzyskać "nierozmazywalnego" efektu?

Dlatego zastanawiam się nad zakupem "Eyeliner Sealant" z Aromaleigh- zawiera gumę celulozową, wiec może będzie mocno zastygał, no i nie jest drogi
Czy wiecie cos może na temat tego produktu?

Albo może powinnam wypróbować coś innego?? (ale wtedy proszę na priw, bo to OT )
Skusilam sie na Eyeliner Sealant zobaczymy co to,za cudo bedzie bo poki co uzywam Duraline Inglota i calkiem niezle sie spisuje ale chce wyprobowac cos nowego

Nie wiem co poradzic na ten efekt ksero bo tez czasami mam taki problem,kombinowalam z bazami/puderm i efekty koncowe byly rozne-dopiero jak zaczelam mieszac cienie z zelami z CS problem sie rozwiazal bo sama Duraline nie sprawdza sie np.przy laczeniu z pigmentem CS.

Nakrecilam sie na pewne kolory,zobaczymy co to bedzie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-24, 12:57   #127
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

No to będę czekać, Hexxana na Twoją relację!

(Podobno Fixer firmy Vipera też jest niezły)
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-27, 21:04   #128
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki Aromaleigh

używałyście może tego pudru prasowanego?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 21:52   #129
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
używałyście może tego pudru prasowanego?
nie, bo za przesyłkę przy nim chcą 14,40$ więc ja nawet na niego się nie czaję
EDIT:
źle przeczytałam pytanie Myślałam, ze chodzi o ten kompakt na puder
To Aroma ma puder prasowany?? lecę zobaczyć
EDIT 2:
ślepota jak nic od tego siedzenia przy komputerze mnie dopadła... Gdzie jest ten puder prasowany?

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-10-27 o 21:55
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 22:03   #130
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
nie, bo za przesyłkę przy nim chcą 14,40$ więc ja nawet na niego się nie czaję
EDIT:
źle przeczytałam pytanie Myślałam, ze chodzi o ten kompakt na puder
To Aroma ma puder prasowany?? lecę zobaczyć
EDIT 2:
ślepota jak nic od tego siedzenia przy komputerze mnie dopadła... Gdzie jest ten puder prasowany?
OMG Cathy, to mnie ślepota dopadła. Wyczaiłam pudełko na kompakt i byłam święcie przekonana, że to puder prasowany nie doczytałam opisu dokładnie, a że recenzje same super to byłam ciekawa co to za cudo. Chyba powinnam już iść spać
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-27, 22:23   #131
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
OMG Cathy, to mnie ślepota dopadła. Wyczaiłam pudełko na kompakt i byłam święcie przekonana, że to puder prasowany nie doczytałam opisu dokładnie, a że recenzje same super to byłam ciekawa co to za cudo. Chyba powinnam już iść spać
się zdarza
ale przynajmniej się uspokoiłam nieco, że z moim wzrokiem nie jest jeszcze tak źle jak się przez moment obawiałam
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:10   #132
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Ponieważ doszły moje sample z Aromaleigh - wstawiam marne swatche

Niestety nie potrafię zrobić dobrych zdjęć - parszywa jesień światła jak na lekarstwo i jeszcze drzewa pod samym oknem
No, ale zawsze to coś

Po kolei:

Rocks! Sonic Eyes:


  • Shadowplay - baaardzo oryginalny odcień, który ciężko uchwycić na zdjęciu. Ciemna szarość (wpadająca w czerń) połyskująca na zielono-szmaragdowy kolor - zależnie od światła. Bardzo trafiona nazwa - rzeczywiście "zabawa z cieniem" Prawdopodobnie zamówię w większym wymiarze
  • Stillinhollywood - intensywna, niezbyt ciemna śliwka, z różowo-złotymi drobinkami (ale nie nachalnymi) - odcień również zależny od padania światła

Elemental Lustre:


  • Abyss - przepiękny odcień, niespotykany, jakby połącznie dwóch: złoto-zielonej oliwki i odcieni niebieskości jako akcent w makijażu (np. kreska) albo do odważniejszego make-up'u. Ja się zakochałam i na pewno zamówię w większym wymiarze
  • Torment - matowy, cudowny burgund z akcentem miedzianym, matowy... Przepiękny, choć mało uniwersalny. Trzeba mieć na niego pomysł.

Gothic Lolita:

  • Angel Bouquet - cudowny beżo-róż, przybrudzony szarośnią. Niby delikatny, ale nie cukierkowy. Może z akcentem łososiowym. Jeśli istnieje uniwersalny róż z pazurem - to jest nim ten cień. Niestety ciężko mi go było uchwycić na zdjęciu - i co tu dużo mówić - nie udało się. Nie widać nawet połowy jego uroku. Planuję zakup w większym wymiarze.
  • Velvet Dream - ciemnnoróżowy, jednostajny, nie zaskakujący, ale jednak przyjemny odcień. Malinowy. Może pięknie wyglądać na oku. Zwłaszcza przy ciemnych oczach
  • Strawberry Despair - w zasadzie podobny do poprzednika, tylko bardziej z nutą czerwieni, niż maliny. Rzeczywiście truskawka - ale taka późno-letnia.
  • Morbid Curiosity - piękny odcień fioletu z odrobiną szarości. Szaro-bury, może nieco jagodowy (wyblakła jagoda?). Ciekawy - dla mnie ma coś w sobie
  • Divine Intervention - cuuuudowna zieleń, złamana odrobiną złota, oliwki i może gdzieś w tyle odrobina ziemistego brązu. Lśniący, cudowny. Elfi - kojarzy mi się wyjatkowo baśniowo z pewnością kupię w większym wymiarze.

Podkłady (wszystkie w formule Voile):
  • Voile VX (ghost) - po prostu śnieżnobiały. Nie spotkałam się jeszcze z takim odcieniem cery wg mnie idealny do wybielenia już jasnej cery - np. przy charakteryzacji. Ja się nim na pewno pobawię
  • Voile 00 (alabaster) - tutaj już bliżej "naturalnego" odcienia cery. W zasadzie marzy mi się tak jasna cera, a jednocześnie nie przypominająca Duszka Kacperka. Biel zmącona beżem - ale bardzo, bardzo jasna. Mi przyda się do rozbielenia Fair Neutral i Sandy Fair z EDM - bo są już dla mnie za ciemne. Po kwasach liczę, że stanie się moim samodzielnym podkładem
  • Voile 1CL - jasny beż z domieszką brzoskwini/różu. Przetestuję go chyba jeszcze dzisiaj - jeśli bardziej będzie wybijał się podton chłodnego beżu - to może się u mnie sprawdzić. Jeśli zacznie różowieć, to niestety odpada.

Niestety podkłady wyszły wyjątkowo jednakowo na zdjęciu

Ogólnie jestem baaardzo zadowolona (dziękuję Pastereczko ) i z pewnością nie poprzestanę na tych samplach. Formuła Voile wydaje się być obiecująca
Dostałam jeszcze próbeczkę jakiegoś odcienia (pewnie od Ciebie, Asiu ? ) - ten niepodpisany za podkładami tylko nie wiem, czy to Aromaleigh (dlatego nie podpisywałam)
W każdym razie perłowy, biały cień - podobny do Coco z Gosha, z tym, że śnieżnobiały (Coco ma nutę szarości)
dziękuję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-11-06 o 14:13
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 14:47   #133
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Skusiłam się na testy Voile 1CL - i wydaje mi się, że jest okej
Nałożony na połowę twarzy (co widać ) - generalnie pierwszy raz chyba wrzucam zdjęcie tak całkiem, całkiem saute - więc proszę nie krzyczeć

Nie muszę chyba dodawać, że na (połowie) twarzy mam tylko podkład Aromaleigh?

Śmieszne te wygibasy z szyją...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-11-06 o 20:27
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:26   #134
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

a czy będzie ktoś może organizował jeszcze wspólne zamówienie z Aromaleigh ??
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:28   #135
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Kung Fu Candy Pokaż wiadomość
a czy będzie ktoś może organizował jeszcze wspólne zamówienie z Aromaleigh ??
To chyba tutaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=356623
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-06, 20:55   #136
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

aha ok dzieki
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:07   #137
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Skusiłam się na testy Voile 1CL - i wydaje mi się, że jest okej
Nałożony na połowę twarzy (co widać ) - generalnie pierwszy raz chyba wrzucam zdjęcie tak całkiem, całkiem saute - więc proszę nie krzyczeć

Nie muszę chyba dodawać, że na (połowie) twarzy mam tylko podkład Aromaleigh?

Śmieszne te wygibasy z szyją...
*Insane chcialabym tak wygladac w wersji saute

U mnie na monitorze ten podklad wyglada dobrze choc wydaje mi sie,ze nieco wybily rozwe tonyczy sie myle?


Swietnie opisane sample sama nie moge doczekac sie swoich
Wzielas ciekawe kolory
Narobilas mi ochoty na Morbid Curiosity i Shadowplay-dopisuje je do swojej listy
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:17   #138
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
*Insane chcialabym tak wygladac w wersji saute

U mnie na monitorze ten podklad wyglada dobrze choc wydaje mi sie,ze nieco wybily rozwe tonyczy sie myle?


Swietnie opisane sample sama nie moge doczekac sie swoich
Wzielas ciekawe kolory
Narobilas mi ochoty na Morbid Curiosity i Shadowplay-dopisuje je do swojej listy
Testowałam go troszkę późno, ledwie załapałam się na dzienne światło - i później różnie wyglądał (inne mam oświetlenie w kuchni i łazience )
Czasami też wydawało mi się, że za różowy ale tak naprawdę muszę go przetestować kiedyś z rana, podczas w miarę słonecznego dnia.... Parszywa jesień

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z ich cieni, dzisiaj będę testować kolejne i też czekam na drugą paczuchę z A. ze wspólnego zamówienia
Jakieś 24 odcienie do mnie dotrą

cieszę się, że mogłam pomóc... i dziekuję
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:23   #139
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Testowałam go troszkę późno, ledwie załapałam się na dzienne światło - i później różnie wyglądał (inne mam oświetlenie w kuchni i łazience )
Czasami też wydawało mi się, że za różowy ale tak naprawdę muszę go przetestować kiedyś z rana, podczas w miarę słonecznego dnia.... Parszywa jesień

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z ich cieni, dzisiaj będę testować kolejne i też czekam na drugą paczuchę z A. ze wspólnego zamówienia
Jakieś 24 odcienie do mnie dotrą

cieszę się, że mogłam pomóc... i dziekuję
Tymbardziej bede czekac na Twoje opisy-sugestywne i swietnie oddajace kolory
Wzielam na probe 5 sampli-zobaczymy co to bedzie

Nie zawstydzaj sie bo nie masz powodow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:33   #140
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Narobilas mi ochoty na Morbid Curiosity i Shadowplay-dopisuje je do swojej listy
O tak Morbid Curiosity jest booooski
Shadowplay też jest ciekawy, tylko seria Rocks! jak dla mnie ma stanowczo za duuuużo brokatu i kolory mają troszkę za słaby "pay off".
Ja podobnie jak Insane skusiłam się ostatnio na troszkę próbek (dokładnie 24 - Pastereczko, dziękuję ), ale na razie z przyczyn technicznych (problemy z aparatem) nie mogę wrzucić foto - a szkoda, bo chętnie bym się podzieliła swoją radością .
Nie wypróbowałam na oku wszystkich próbek ale na razie jeśli chodzi o wykończenie i kolory najbardziej podoba mi się seria Gothic Lolita (Morbid jest właśnie z tej serii) i aż mnie korci, żeby wziąc z niej wszytskie próbki (na razie mam 6 )
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:36   #141
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Mi się wydaje, że za dużo brokatu jest przy pierwszym nałożeniu - później po roztarciu jakoś znika jego ogromna ilość - i wprawdzie pozostaje błysk, ale nie tak nachalny

Tyle tylko - że tak mi się wydaje bo kombinowałam tylko na dłoni z większością odcieni. W związku z tym - dzisiaj spróbuję wykorzystać i Shadowplay i Stillinhollywood w makijażu zobaczymy, co z tego będzie

mam nadzieję, że z nowości EDM 15 listopada nic mnie nie zainteresuje i będę mogła oszczędności przepuścić na Lumiere i Aromaleigh
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:44   #142
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
O tak Morbid Curiosity jest booooski
Shadowplay też jest ciekawy, tylko seria Rocks! jak dla mnie ma stanowczo za duuuużo brokatu i kolory mają troszkę za słaby "pay off".
Ja podobnie jak Insane skusiłam się ostatnio na troszkę próbek (dokładnie 24 - Pastereczko, dziękuję ), ale na razie z przyczyn technicznych (problemy z aparatem) nie mogę wrzucić foto - a szkoda, bo chętnie bym się podzieliła swoją radością .
Nie wypróbowałam na oku wszystkich próbek ale na razie jeśli chodzi o wykończenie i kolory najbardziej podoba mi się seria Gothic Lolita (Morbid jest właśnie z tej serii) i aż mnie korci, żeby wziąc z niej wszytskie próbki (na razie mam 6 )
Skusilam sie na sample z serii Rocks! i Gothic Lolita -po Waszych opisach jestem ich bardzo ciekawa
Nieshya a bralas cos w odcieniach fioletu lub bardzo ciemnego fioletu?szukam czegos jagodowego.


Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że za dużo brokatu jest przy pierwszym nałożeniu - później po roztarciu jakoś znika jego ogromna ilość - i wprawdzie pozostaje błysk, ale nie tak nachalny

Tyle tylko - że tak mi się wydaje bo kombinowałam tylko na dłoni z większością odcieni. W związku z tym - dzisiaj spróbuję wykorzystać i Shadowplay i Stillinhollywood w makijażu zobaczymy, co z tego będzie

mam nadzieję, że z nowości EDM 15 listopada nic mnie nie zainteresuje i będę mogła oszczędności przepuścić na Lumiere i Aromaleigh
Co za nowosci z EDM?bo nie jestem na biezaco....

Mam jeszcze pytanie,czy probowalas nakladac je na mokro?
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 11:50   #143
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Co za nowosci z EDM?bo nie jestem na biezaco....

Mam jeszcze pytanie,czy probowalas nakladac je na mokro?
Jeszcze nie próbowałam na mokro ale podejrzewam, że efekt może się nadawać jedynie na imprezę (przynajmniej tych ciemniejszych odcieni)
Bo i bez tego - dają bardzo ładny błysk, w zasadzie nie brokatowy, ale jak tafla wody (tzn. z tych, które próbowałam na oku... dzisiaj testuję kolejne - z ciekawości serię Rocks!, żeby zobaczyć czy rzeczywiście to sam brokat jak mówi nieshya )

a jeśli chodzi o EDM - to 15 listopada ma wejść kolekcja zimowa, czy cuś w tym stylu... w każdym razie mają być nowości
Ja póki co jestem chętna tylko na 2-3 pełnowymiarowe produkty, więc jeśli mnie nic nie zachwyci, to sobie odpuszczę... Ostatnio skompletowałam prawie wszystko, co chciałam od nich
przepraszam za OT


W sumie cieszę się, że pracę mam taką, że mogę sobie poszaleć z makijażem nie muszę odważniejszych kolorów testować tylko w zaciszu domowym
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:02   #144
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że za dużo brokatu jest przy pierwszym nałożeniu - później po roztarciu jakoś znika jego ogromna ilość - i wprawdzie pozostaje błysk, ale nie tak nachalny

Tyle tylko - że tak mi się wydaje bo kombinowałam tylko na dłoni z większością odcieni. W związku z tym - dzisiaj spróbuję wykorzystać i Shadowplay i Stillinhollywood w makijażu zobaczymy, co z tego będzie
Z ciemnymi odcieniami z serii Rocks! faktycznie da się jeszzce coś z tym brokatem zrobić, ale już jasne (np. Peekabo czy Avalon, na ktore sie skusilam) po roztarciu pozostawiaja tylko brokatowa poswiate, choc w woreczku wygladaja przecudnie...
Sprobuje uzyc ich na mokro - moze to pomoze....

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Skusilam sie na sample z serii Rocks! i Gothic Lolita -po Waszych opisach jestem ich bardzo ciekawa
Nieshya a bralas cos w odcieniach fioletu lub bardzo ciemnego fioletu?szukam czegos jagodowego.
Z fioletow mam tylko Morbid Curiosity (Gothic Lolita) i Doubledare (Rocks!). W sumie sa niemal identyczne, z ta roznica, ze Morbid ma srebrne, a Doubledare zlote drobinki (przez co sprawia wrazenie nieco cieplejszego i wpadajacego ociupinke w burgund) .
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:23   #145
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Jeszcze nie próbowałam na mokro ale podejrzewam, że efekt może się nadawać jedynie na imprezę (przynajmniej tych ciemniejszych odcieni)
Bo i bez tego - dają bardzo ładny błysk, w zasadzie nie brokatowy, ale jak tafla wody (tzn. z tych, które próbowałam na oku... dzisiaj testuję kolejne - z ciekawości serię Rocks!, żeby zobaczyć czy rzeczywiście to sam brokat jak mówi nieshya )

a jeśli chodzi o EDM - to 15 listopada ma wejść kolekcja zimowa, czy cuś w tym stylu... w każdym razie mają być nowości
Ja póki co jestem chętna tylko na 2-3 pełnowymiarowe produkty, więc jeśli mnie nic nie zachwyci, to sobie odpuszczę... Ostatnio skompletowałam prawie wszystko, co chciałam od nich
przepraszam za OT


W sumie cieszę się, że pracę mam taką, że mogę sobie poszaleć z makijażem nie muszę odważniejszych kolorów testować tylko w zaciszu domowym
W pracy tez moge sobie pozwolic na dowolnosc w makijazu wiec jest dobrze
W ciagu dnia lubie siegac po ciemne i zimne odcienie-w sumie w takich najlepiej sie czuje.

Ostatnio lubie kombinowac z cieniami przy pomocy baz,Duraline i linerow z CS bo dodatkowo nadaja niesamowita trwalosc.

Thx za wyjasnienie z EDM w takim razie bede patrzec co sie tam szykuje

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
Z ciemnymi odcieniami z serii Rocks! faktycznie da się jeszzce coś z tym brokatem zrobić, ale już jasne (np. Peekabo czy Avalon, na ktore sie skusilam) po roztarciu pozostawiaja tylko brokatowa poswiate, choc w woreczku wygladaja przecudnie...
Sprobuje uzyc ich na mokro - moze to pomoze....



Z fioletow mam tylko Morbid Curiosity (Gothic Lolita) i Doubledare (Rocks!). W sumie sa niemal identyczne, z ta roznica, ze Morbid ma srebrne, a Doubledare zlote drobinki (przez co sprawia wrazenie nieco cieplejszego i wpadajacego ociupinke w burgund) .
Dziekuje za opis
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:31   #146
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Tutaj makijaż z fioletami: https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1558

Jeśli chodzi tylko o pokazanie kolorów na oku, to mogę je wrzucać w ten wątek, czy muszę na makijażowy ?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:33   #147
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
W pracy tez moge sobie pozwolic na dowolnosc w makijazu wiec jest dobrze
W ciagu dnia lubie siegac po ciemne i zimne odcienie-w sumie w takich najlepiej sie czuje.

Ostatnio lubie kombinowac z cieniami przy pomocy baz,Duraline i linerow z CS bo dodatkowo nadaja niesamowita trwalosc.

Thx za wyjasnienie z EDM w takim razie bede patrzec co sie tam szykuje



Dziekuje za opis
Nie ma za co - wiem, że przydałyby się fotki... Obiecuję, że jak tylko przeproszę się z moim aparatem to uwiecznię i wrzucę tu swatche moich nabytków.

Ja też ostatnio zaczęłam używać linerów z CS jako bazy i muszę przyznać, że sprawują się rewelacyjnie. Spróbuję użyć Morbida i Doubledare na liner Deep Plum, bo coś czuję w kościach, że efekt może być naprawdę fajny
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:43   #148
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Szalenie podoba mi sie takie zestawienie kolorow
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 12:55   #149
nieshya
Zadomowienie
 
Avatar nieshya
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 388
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Szalenie podoba mi sie takie zestawienie kolorow
UU nice, nice
Stillinhollywood ma Insane (kilka postów wyżej jest nawet link to makeup'u z jego użyciem )
nieshya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 14:54   #150
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Kosmetyki mineralne Aromaleigh

Cytat:
Napisane przez nieshya Pokaż wiadomość
UU nice, nice
Stillinhollywood ma Insane (kilka postów wyżej jest nawet link to makeup'u z jego użyciem )
Wlasnie widzialam swietnie wyglada ale mysle,ze jak nalozy sie go na mokro to wydobedziemy z niego wiecej.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:37.