Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-11, 14:27   #4111
manusiakubusia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 703
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
poprosszę a na blog cathy zamierzam wlaśnie wejść
Proszę
__________________

manusiakubusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 16:42   #4112
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Nie wytrzymałam i nałożyła moje nowe próbeczki kolejno:
na czoło Olive fair, na policzki Goled Fawn i Linen, na kawałek policzka i żuchwe Soft Butter peach a na brode Light almond...i nie widze różnicy wszytko (prawie) pięknie zakryte, jedynie SBP wydaje się lekko ciemniejszy. No i pozostawiony solo czerwony nos? teraz dopiero będę miała dylemat
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 16:54   #4113
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

omg, EDM mi odpisało! a już myślałam, ze nigdy sie do mnie nie odezwą

angled brow& liner brush pojawi się w ciagu 2 tyg (najpóźniej3ech). Natomiast Your picks oraz Try me free (ale tylko róże i cienie-zestawy podkładów zostaną na stałe takie jak są) bedą sie zmieniać co 2-3 tygodnie.

Ponadto, można do nich pisać swoje propozycje, co chcielibyśmy żeby się pojawiło w tych zestawach
Cytat:
Hello Agnieszka,

Thank you for contacting us. The Try Me Kits (blush and eyeshadow kit)
and Your Picks will be changing about every 2 to 3 weeks. And remember
that you are more than welcomed to submit your suggestions. : )
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 18:17   #4114
olgicula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Gdańsk / Heidelberg
Wiadomości: 259
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Hej, laski...
Napewno ktoras z was uzywa korektora INTENSIVE FAIR...
Ktory podklad ma najbardziej zblizony odcien?
Zastanawiam sie... I nie wiem :P
olgicula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 21:43   #4115
niusia212
Wtajemniczenie
 
Avatar niusia212
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 015
GG do niusia212 Send a message via Skype™ to niusia212
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez manusiakubusia Pokaż wiadomość
Proszę
a mozesz go na ciele rozsmarować? coś mi sie w nim ine podoba.....hmmm on jest taki ceglasty?

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:39 ----------

Cytat:
Napisane przez olgicula Pokaż wiadomość
Hej, laski...
Napewno ktoras z was uzywa korektora INTENSIVE FAIR...
Ktory podklad ma najbardziej zblizony odcien?
Zastanawiam sie... I nie wiem :P

ja mam IF i do niego używam LIGHT MEDIUM. Odpowiada mi najbardziej

Winly to chyba dobrze zestawy dopasowane do klientow, widać że dbaja nie to co w PL
__________________
2 07 2011 -
niusia212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-11, 22:02   #4116
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez niusia212 Pokaż wiadomość
a mozesz go na ciele rozsmarować? coś mi sie w nim ine podoba.....hmmm on jest taki ceglasty?
Niusia, Soft Bronzer nie jest ceglasty. Przy średniej karnacji jest praktycznie niewidoczny - ja używam go czasem do konturowania, ale nieźle muszę się pędzlem namachać, zeby w ogóle był widoczny
Moze te fotki Ci pomogą
http://4.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...zery+kopia.jpg
http://4.bp.blogspot.com/_KVRgkO_C8f...nzer+kopia.jpg
Oczywiście wiele zależy od karnacji, bo na każdej będzie wyglądał nieco inaczej

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-09-11 o 22:04
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 09:51   #4117
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Wczoraj wieczorem z ciekawości nałozyłam na całą twarz Soft Butter Peach i byłam w szoku. Kolorek pieknie się wtopił, nie był pomarańczowo-brzoskwiniowy, nie odznaczał się od szyi, a buzia wyglądała świeżo i zdrowo. Szkoda, że nie mogłam zrobić zdjęc (jestem antytalent przyn robieniu zdjęć w sztucznym świetle). Chcę zobaczyć jak będzie wyglądał w świtle dnia, ale kuzi mnie tez by potestować inne kolorki a jendoczwśnie skzoda mi tak malowac i od razu zmywać
Jesli pozostałe kolory będą równie dobrze wyglądały to nie wiem co kupię. Teraz już rozumiem po co wam np. 5 opakowań big-a w różnych kolorach i pełno małych sampli
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 10:09   #4118
KasiaxQ
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaxQ
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 609
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja też testowałam wczoraj Soft Butter Peach. Myślałam, że będzie za jasny, ale okazał się prawie ideałem. Zwłaszcza, jak się dorzuci miejscami czegoś ciemniejszego.
Aliś, rozumiem Twój dylemat Też nie wiem, co kupię w bigu. A na razie złożyłam kolejne zamówienie na pędzle i próbki, więc będzie jeszcze trudniej
__________________
Przygarnę Meharees


KasiaxQ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:26   #4119
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Patrzcie i podziwiajcie nowości - starości
klik
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 10:49   #4120
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

wake up call wrócił ale fajnie
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 11:40   #4121
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Dziewczyny, wielka prośba do tych, które mają baby flat topa. Chciałam sobie kupic pędzel z edm, ale nie wiem który brać. Przyzwyczajona jestem do małych (na takich się nauczyłam, to i sobie radzę), ale nie wiem jak z gabarytami tego baby...[bo zwykły kabuki to tdo moich nieporadnych rąk pewnie będzie duży] Mogłaby któraś zrobić zdjecie pędzla np. w ręce? Miałabym już porównanie... albo go chociaż obmierzyć? Szukałam po wątkach, ale jedyne foto to to ze sklepu edm, gdzie nijak nie można porównać go wielkością
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 11:53   #4122
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wielka prośba do tych, które mają baby flat topa. Chciałam sobie kupic pędzel z edm, ale nie wiem który brać. Przyzwyczajona jestem do małych (na takich się nauczyłam, to i sobie radzę), ale nie wiem jak z gabarytami tego baby...[bo zwykły kabuki to tdo moich nieporadnych rąk pewnie będzie duży] Mogłaby któraś zrobić zdjecie pędzla np. w ręce? Miałabym już porównanie... albo go chociaż obmierzyć? Szukałam po wątkach, ale jedyne foto to to ze sklepu edm, gdzie nijak nie można porównać go wielkością
z tego co pamiętam w albumie jest porównanie
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 12:02   #4123
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez eLWhy Pokaż wiadomość
Dziewczyny, wielka prośba do tych, które mają baby flat topa. Chciałam sobie kupic pędzel z edm, ale nie wiem który brać. Przyzwyczajona jestem do małych (na takich się nauczyłam, to i sobie radzę), ale nie wiem jak z gabarytami tego baby...[bo zwykły kabuki to tdo moich nieporadnych rąk pewnie będzie duży] Mogłaby któraś zrobić zdjecie pędzla np. w ręce? Miałabym już porównanie... albo go chociaż obmierzyć? Szukałam po wątkach, ale jedyne foto to to ze sklepu edm, gdzie nijak nie można porównać go wielkością
wieczorem na moim blogu pojawi się porównanie Baby Flat Topa ze standardowym FT.. Dodam też inne jego fotki. Na razie jest wyprany i się suszy
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 12:11   #4124
aljaka
szyciowa specjalistka :)
 
Avatar aljaka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 795
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

hej kobietki
chciałam kupić w prezencie cień Matinee, ale chyba go wcięło, czy to był kolor sezonowy. Wyszukiwarka na edm nie dział (przynajmniej u mnie)
tu go widziałam
http://www.everydayminerals.com/comm...-colors#231880
__________________
w Świecie gardzących snem
arkusz
wymiana

pialjaka to kraina taka
a tu ja, sama ja
aljaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 12:46   #4125
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Ja się nieśmiało przypomnę, że na poprzedniej stronie na końcu są moje zdjęcia z paseczkami podkładów. Byłabym wdzięczna, gdyby któraś z Was znalazła chwilę by zerknąc i coś doradzić
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 13:10   #4126
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Właśnie siedze nas zamówieniem próbek z EDM i nie wiem na co się zdecydować.Możecie doradzić mi co wypróbowac jako pierwsze?Nie chce wydać mnóstwa pieniążków dopóki nie przekonam się ,że to dla mnie.Zazwyczaj używałam jasnych podkładów(teraz po wakacjach jestem ciupke ciemniejsza) .Pomóżcie

Aaa i sorki za cere,nie malowałam się,żeby Wam łatwiej było mi doradzić co tu ze soba poczac
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 13:48   #4127
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Szkoda, ze nie ma samplowej wersji niebieskiego korektora

Alis ogladam twoje zdjecia paskowe i jedyne, co mi przychodzi do glowy, to to, ze powinnas zamowic Olive - Sweet Almond Wybacz, ze cie namawiam na kolejny zakup ale zaden z testowanych kolorow nie wtopil sie idealnie w twoja skore, a cos czuje, ze Sweet Almond moglby ci sie spodobac

Kolor Matinee byl z serii limitowanej, nie ma go w ofercie od wielu miesiecy (jak nie rok).

Madelaine_16 ladna cera Koloru ci nie doradze niestety, poza tym, bys celowala w kategorie Golden ewentualnie Olive (sadzac po szyi)
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:38   #4128
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aljaka Pokaż wiadomość
z tego co pamiętam w albumie jest porównanie
jeśli baby kabuki to to samo, to faktycznie, o to chodzilo I pedzel chyba bedzie mojp rzy najblizszych zakupach (czyt. przyplywie gotowki)
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)

eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:38   #4129
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Alis ogladam twoje zdjecia paskowe i jedyne, co mi przychodzi do glowy, to to, ze powinnas zamowic Olive - Sweet Almond Wybacz, ze cie namawiam na kolejny zakup ale zaden z testowanych kolorow nie wtopil sie idealnie w twoja skore, a cos czuje, ze Sweet Almond moglby ci sie spodobac

Chyba niebyłby to dobry pomysł, bo Light almond, jest stanowczo za żółty. A Sweet Almond jest chyba ciemniejszy. Może te niedopasowanie wynika stąd, że ja te paseczki porobiłąm dosyć grubą warstwą.
Wczoraj po Soft Butter peach miałam taką cerę, ze co 5 minut patrzyłąm do lustra. Ale to było w świetle wieczoru.
Załanczam kilka zdjęć, w tym jedno z połową twarzy z Linen (i chyba jest za szarawy do mojej szyi, którą mam żółtą bo na twarzy wygląda ładnie) a druga Olive fair. Nie patrzcie na moją przesuszoną cerę.
W sumie myślę o SBP, Olive Fair i Golden Fawn
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-12, 14:51   #4130
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

aliś
Mam takie samo zdanie co do testów paskowych, o wiele lepiej widać dopasowanie do cery przy całościowych.
Linien i olive fair widają mi się za blade. Ładniej wygląda jak kolor jest bardziej zbliżony do szyi.
Mam SBP i w słoiczku byłam przerażona, bo wygląda na różowawy, a na twarzy daje taki ładny jaśniutki brązowawy odcień, tylko faktycznie może być dla Ciebie za ciemny.
Fawn wygląda ładnie a Tobie i pasuje do szyi. Sweet Almond jest podobnie jasny jak Fawn, ale ciut oliwkowy, a tego u Ciebie nie widzę- ale żaden ekspert ze mnie.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2009-09-12 o 14:52
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:59   #4131
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Włąśnie mnie też SBP przeraził jako pasek (taki różowo-pomarańczowy), ale na twarzy się jakoś wtopił. Na srodkowym zdjęciu mam właśnei cieniutko Linen taką odrobinkę a na to SBP i wydaje mi się ok. Gdy poprawi mi się cera w sensie przesuszenia muszę przetestować SBP w świetle dziennym
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 14:59   #4132
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Sweet Almond jest jasniejszy od Light Almond.
Dzisiejsze zdjecia sa lepsze Moze sprobuj wymieszac Linen z Fawn, pokombinuj
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 16:48   #4133
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Linen wydaje mi się jednak za szarawy. Na skórze wygląda ładnie, ale to chyba dlatego, ze mnie sie podoba taki biały look, natomiast moja szyja ma znacznie cieplejszy odcień. Myślę nad Fawn i tym SBP, właśnie się nim umalowałam (nie wiem któy już raz dzisiaj zmieniam podkład). Na szczęscie nie widac 10000 suchych skórek. Wydaje mi się, że wyglądam w nim tak "zdrowo", bo ostatanio mam poszarzałą cerę. Chyba kupie kilka sampli i będę stoswała w zależności od "widzimisię". Nakłądnaie flat topem faktycznie sprawia, że odrobinka wystarczy na calą twarz (dawniej nakadałm pędzlem dołączonym do "minerała" Rimmla)
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 17:03   #4134
guniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar guniaaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Dolnyśląsk
Wiadomości: 2 309
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

No ja nadal się nim mecze-tym pedzlem z rimmel,bo nie mam na razie innego,ale mowie tragedia z nim
__________________
Uzależniona od Wizażu
Staram się spełnić marzenia...za długo odkładane
guniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 19:12   #4135
batkab
Raczkowanie
 
Avatar batkab
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 499
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Linen wydaje mi się jednak za szarawy. Na skórze wygląda ładnie, ale to chyba dlatego, ze mnie sie podoba taki biały look, natomiast moja szyja ma znacznie cieplejszy odcień. Myślę nad Fawn i tym SBP, właśnie się nim umalowałam (nie wiem któy już raz dzisiaj zmieniam podkład). Na szczęscie nie widac 10000 suchych skórek. Wydaje mi się, że wyglądam w nim tak "zdrowo", bo ostatanio mam poszarzałą cerę. Chyba kupie kilka sampli i będę stoswała w zależności od "widzimisię". Nakłądnaie flat topem faktycznie sprawia, że odrobinka wystarczy na calą twarz (dawniej nakadałm pędzlem dołączonym do "minerała" Rimmla)
Wg mnie linen i fair odpada Ty jesteś złotko zdecydowanie

W SBP wyglądasz bardzo dobrze, podobnie jak w Fawn. Proszki mają to do siebie, że można dowolnie je mieszać. Więc spróbuj może miksów.
batkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 20:04   #4136
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Linen wydaje mi się jednak za szarawy. Na skórze wygląda ładnie, ale to chyba dlatego, ze mnie sie podoba taki biały look, natomiast moja szyja ma znacznie cieplejszy odcień. Myślę nad Fawn i tym SBP, właśnie się nim umalowałam (nie wiem któy już raz dzisiaj zmieniam podkład). Na szczęscie nie widac 10000 suchych skórek. Wydaje mi się, że wyglądam w nim tak "zdrowo", bo ostatanio mam poszarzałą cerę. Chyba kupie kilka sampli i będę stoswała w zależności od "widzimisię". Nakłądnaie flat topem faktycznie sprawia, że odrobinka wystarczy na calą twarz (dawniej nakadałm pędzlem dołączonym do "minerała" Rimmla)
W SBP wyglądasz bardzo dobrze zdrowo i promiennie
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 22:29   #4137
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Jak myślicie który z produktów EDM (korektor lub puder) dałby efekt takiej "ośnieżonej" skóry? Chciałabym rozjaśnić miejsca po bokach nosa i pod łukiem brwiowym żeby nie wyglądać płasko. Używam jasnego podkładu, więc rozświetlacz musi byc mega jasny Macie jakieś doświadczenia z Pearl Sunlight?
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 09:24   #4138
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Jak myślicie który z produktów EDM (korektor lub puder) dałby efekt takiej "ośnieżonej" skóry? Chciałabym rozjaśnić miejsca po bokach nosa i pod łukiem brwiowym żeby nie wyglądać płasko. Używam jasnego podkładu, więc rozświetlacz musi byc mega jasny Macie jakieś doświadczenia z Pearl Sunlight?
Może champagne? TUTAJ zobacz swatche na blogu Cathy, czyli naszej mineralnej encyklopedii
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 09:28   #4139
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

Rzeczywiście fajny
P.S. świetny ten blog
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 10:06   #4140
saming
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 058
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część III

A czy ktoś może doradzić jaki podkład do takiego koloru twarzy?
Na zdjęciu trochę ciemny wyszedł. Ogólnie to jest kolor jakby żółty wchodzący w delikatny złoty (opalenizna), z odrobiną różowości. Mam jasną twarz, normalnie każdy widzi we mnie bladość, ale nie jest to białość ani też nic w stylu porcelanowym. Inaczej nie umiem opisać już... Dotychczas używałam pudru sypkiego z Inglota - nr 13 - idealny do mojego koloru twarzy.

Oprócz tego - potrzebuję pędzli Na początek chciałabym wziąć Flat Top + Eye Blending/Everyday Eye Shadow - a może te oba będę dobre?
Generalnie mój cały makijaż ogranicza się do bazy/pudru, bardzo rzadko korektor + cienie do oczu, i czasem róż...
__________________

saming jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.