YvesRocher YRIA, Soraya i inne - NOWE lub prawie nowe! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-14, 09:01   #1
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Przekupka: 30 pkt / 97% pozyt.

YvesRocher YRIA, Soraya i inne - NOWE lub prawie nowe!


witam

zależy mi na jak najszybszej wymianie, bo w tej chwili tuż przed sesją mam bardzo mało czasu. proszę też o wyrozumiałość, będę odpisywać na ewentualne oferty jak najszybciej, ale na ogół będę tu mogła zajrzeć najwyżej dwa razy dziennie, rano i wieczorem.

na wymianę mam:

1)Żel pod prysznic YRIA Yves Rocher, nowy, nieotwierany

2) Krem do twarzy Soraya Witaminowa Terapia Matująca, otwarty 3 tygodnie temu, zużycie około 10%

PAZNOKCIE:

3) Odżywka do paznokci Miss Sporty Base Coat, można używać jako półtransparentnego lakieru do french'a, ma kolor delikatnie kremowy, otwarta miesiąc temu, użyta 2 razy na wszystkie paznokcie.

4) Lakier mini Manhattan Crazy Colors, kolor 303, ciemne srebro, użyty 3 razy, otwarty na początku grudnia ostatniego roku

5) Lakier Maybelline Wet Shine Diamonds, ten akurat jest chyba niedostępny w Polsce, odcień Golden Cloud, transparentny z delikatnymi złotymi drobinkami, używam od ok pół roku, zużycie ok 1/3.

5) Lakier Colorama Maybelline, kolor Berry Jam (bordo), zużycie ok 1/3

6) Lakier Inglot nr 36 (piękna elegancka czerwień) zużycie 6-7mm od góry buteleczki, ważny do października 2008

KOLORÓWKA:

7) Błyszczyk Applause Glammax nr 504 (delikatny, brzoskwiniowy i bardzo dyskretny róż), nieużywany, otworzyłam tylko i uznałam, że zapach zbyt intensywny dla mnie i za dużo mam podobnych kolorów kupiony miesiąc temu

8) Cień do powiek Inglot AMC czarny z drobinkami, zużycie ok 15-20%, otwarty około 8 miesięcy temu;

9) Cienie Joko Sun Day, takie ze słoneczkiem, kolor - jasne ciepłe złoto z brokacikiem i złota miedź dookoła. zużycie około 20%, ważny do 10.2008

10) Cienie Joko Virtual Shine Stars, kolor ciemniejsze (lekko oliwkowe) i jaśniejsze stare złoto, kupione w grudniu ostatniego roku, ważne do 03.2009, zużycie może ok 15%, niestety nie mój kolor

11) DUŻA ODSYPKA cienia Golden Rose sypkiego, kolor - bardzo mocno błyszczące srebro.

12) odlewka (w słoiczek po balsamie do ust Inglota) podkładu Max Factor Lasting Performance kolor 100 (najjaśniejszy z możliwych)


POSZUKUJĘ najchętniej:

żeli do mycia twarzy (cera tłusta i mieszana), rozświetlaczy, błyszczyków w tubkach, lakierów do paznokci, tabletek witaminowych lub mikroelementowych (wapń, magnez, chrom itd) i najróżniejszych książek


NIE POTRZEBUJĘ i nie wymieniam się na:

- podkłady (chyba, że b. jasne) pomadki, cienie, błyszczyki z aplikatorami, szampony, odżywki, kosmetyki pod prysznic i do kąpieli i wszelkie brązujące/opalające.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 09:56   #2
Karolinka:):)
Raczkowanie
 
Avatar Karolinka:):)
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 439
Przekupka: 29 pkt / 100% pozyt.
Dot.: YvesRocher YRIA, Soraya i inne - NOWE lub prawie nowe!

znajdziesz coś u mnie ?
Karolinka:):) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:44   #3
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Przekupka: 30 pkt / 97% pozyt.
Dot.: YvesRocher YRIA, Soraya i inne - NOWE lub prawie nowe!

Karolinko - niestety nie.
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 16:46   #4
Anitka11
Zakorzenienie
 
Avatar Anitka11
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 9 203
Przekupka: 227 pkt / 100% pozyt.
GG do Anitka11
Dot.: YvesRocher YRIA, Soraya i inne - NOWE lub prawie nowe!

Może u mnie coś za Błyszczyk Applause Glammax nr 504 (delikatny, brzoskwiniowy i bardzo dyskretny róż), nieużywany, otworzyłam tylko i uznałam, że zapach zbyt intensywny dla mnie i za dużo mam podobnych kolorów kupiony miesiąc temu - jaki ten błyszczyk ma zapach?

8) Cień do powiek Inglot AMC czarny z drobinkami, zużycie ok 15-20%, otwarty około 8 miesięcy temu;
__________________
Wymiana:
Zestaw kosmetyków
Anitka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-15, 19:15   #5
IlonaMarianna
Raczkowanie
 
Avatar IlonaMarianna
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 124
Przekupka: 30 pkt / 97% pozyt.
Dot.: YvesRocher YRIA, Soraya i inne - NOWE lub prawie nowe!

up up
IlonaMarianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:58.