On podoba się mojej siostrze - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-03, 23:32   #61
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no cóż, jeśli byś go odrzuciła tylko dlatego, że jak siostra nie może go mieć, to i ty masz go nie mieć, to mogłabyś stracić szansę na fajny związek - kto wie jak to się potoczy, ludzie po różnych początkach są ze sobą długie lata

gdyby chłopak mi się spodobał, to pewnie zrobiłabym tak samo - nigdy nie wiadomo kiedy i w jakich okolicznościach poznamy kogoś, kto może stać się dla nas ważny.
szkoda odrzucać szansę, wtedy w imię lojalności cała trójka nie byłaby szczęśliwa, a tak to przynajmniej ich dwoje jest
I wszystko calkiem spoko,
tylko wypadaloby ten punkt widzenia przynjamniej przedstawic siostrze,
a nie olewac jej uczucia z gory na dol, nie poswiecajac jej nawet 15min na rozmowe przed umowieniem sie z kolesiem.
Z reszta strzal amora to tam nie bylo, jak sama autorka przyznala, a jednak byl to powod ,aby nie liczyc sie z uczuciami siostry.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 06:21   #62
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Droga Linkin park, jesteś jedną z niewielu, jeśli nie jedyną, osobą "z problemami", którą kojarzę bez sprawdzania wcześniejszych wątków. Wyjątkowo cię nie lubię, bo należysz do osób, które nie potrafią wejść w związek bez robienia zamieszania, przypominasz mi podskakującą dziewczynę, krzyczącą: "Patrzcie, ktoś mnie zauważył, komuś się spodobałam, kolega zaprosił mnie na piwo, a mój chłopak jest zazdrosny itp". Ta ostatnia wspomniana sytuacja, to jeden z moich wizazowych hitów- dwa czy trzy razy opisałaś dokładnie tę samą historię, oczywiście jako coś, co własnie się zdarzyło, bo dostałaś konkretne konstruktywne wypowiedzi, a liczyłaś na komplementy w stylu: "Wow, musisz być wspaniałą dziewczyną, że faceci się tak o ciebie starają, zazdroszczę powodzenia". Pozostałe twoje watki świadczą źle o twojej inteligencji np: wątek o dziewczynie w podartych butach czy o ochroniarzu z klubu.

Dlatego nie dziwi mnie twoje postępowanie- jesteś po prostu mega desperatką i jak facet zwraca na ciebie uwagę, to lecisz od razu. W konsekwencji lądujesz z totalnymi burakami.
Siostra nie zapomni ci tego, możesz być tego pewna. Może i ona za bardzo histeryzuje, ale gdybyś to ty była na jej miejscu, to mielibyśmy tutaj już kilka wątków o zdradzieckiej siostrze.
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 09:37   #63
201803080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 779
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
I wszystko calkiem spoko,
tylko wypadaloby ten punkt widzenia przynjamniej przedstawic siostrze,
a nie olewac jej uczucia z gory na dol, nie poswiecajac jej nawet 15min na rozmowe przed umowieniem sie z kolesiem.
Z reszta strzal amora to tam nie bylo, jak sama autorka przyznala, a jednak byl to powod ,aby nie liczyc sie z uczuciami siostry.
no to niech teraz z nią porozmawia i będzie problem z głowy. przecież w końcu będą się musiały rozmówić i tak.
201803080934 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 09:49   #64
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Przesadzacie i to bardzo. To jest jakieś z lekka chore co tu kląskacie. O tej lojalności wobec jakichś psychopatycznych zachowań.

Tu nie ma rozwiązania, które nie raniłoby którejś dziewczyny. To sa bzdury, że trzeba było porozmawiać albo nie iść. Owszem, rozmowa dobra sprawa, ale cierpienia zakochanej nie zmniejszy.
Można tylko z chłopakiem być (cierpi niewybrana), albo nie być (cierpią obie lub tylko ta zmuszona do porzucenia chłopaka, który chce z nią być).
Naprawdę żadna to różnica czy będziesz z chłopakiem od soboty, nie od wtorku; czy zakochasz się w chłopaku, którego siostra przyprowadziła do domu jako swojego wybranka i nagle bach, ty też go chcesz i w serduszku pika. Równie dobrze mogą porozmawiać teraz, mogły wcześniej, ale siostrę interesował tylko jeden finał - rzuć go.
Współczuję jej, ale to jest histeria.

Pójście na piwo z kimś to nic zdrożnego. Nawet jesli chłopak bardziej zaprosił jedną siostrę, to w rzeczywistości zaproszenie było dla obu, sam był z kolegą, tamta miała swoją możliwość by spędzić trochę czasu w towarzystwie wymarzonego chłopaka. Obie miały takie same szanse, nic nie było przesądzone. Siostra wolała strzelić focha i pojechać do domu.
A teraz rzuca jakieś idiotyczne teksty, że ma go jej oddać. On jej nie chciał i nie chce. Nie był jej nawet przez minutę. Po prostu. Żenada trzymać się kurczowo gaci które nawet nie wiedzą na dobrą sprawę o twoim istnieniu.

Po 2 wcale nie wiecie, jakie są relacje pomiędzy siostrami.
Dla mnie siostrzyczka która robi sceny nie o rzekomą zdradę, a o to, że ma jej oddać chłopca bo tak, bo byłam 1sza, ma nieźle pokopany charakterek i wątpię aby między nimi była jakaś cudowna więź. Jakoś nie widzę tu cierpienia siostry i zarazem troski o drugą, tylko zwykły egoizm taki sam, ja chcę i koniec i masz mi go dać albo przynajmniej masz go nie mieć, masz się obejść smakiem tak samo jak ja. Faktycznie, pełnia miłości rodzinnej.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-06-04 o 09:52
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 13:12   #65
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez Grin Pokaż wiadomość
no to niech teraz z nią porozmawia i będzie problem z głowy. przecież w końcu będą się musiały rozmówić i tak.
Dokladnie przeciez.
Aczkolwiek autorce raczej nie o to chodzi,a szkoda.

Hultaj Tam nie bylo zakochania, co sama autorka przyznaje, wiec te 15min rozmowy by ja nie zbawilo.
A to, co sie dzieje teraz jest z obu stron przegieciem, bo juz zadna wzajemnie o sobie nie mysli, gdyz gacie meskie przeslonily swiat. Smutne.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 13:37   #66
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: On podoba się mojej siostrze

powinny pogadać ale dziwni mnie jakby tu nie wiem co się stało

on siostrze się spodobal, o ile to nie jest coś takiego ze czlowiekowi swiat staje dęba i przestaje jeść zwierza się i druga faktycznie hm, ma do wyboru deptać brutalnie po sercu siostry, można się zastanawiac, ale normalnie to nie widzę specjalnie spinu, przeciętnie człowiek jak dostaje kosza albo wróc, ktoś jest nim w ogóle niezainteresowany i nie odpowiada na zaloty (tych nawet tu nie bylo bo panna jak to na desperacko zakochaną olała jedyną szansę spędzenia z chłopakiem wspolnego czasu) to szuka sobie innej dziewoi albo faceta a nie ubolewa, że obcy koleś nie chce podbić.
No może nie chce bo może w jego typie są wysokie brunetki a nie rude i tyle.
Rozumiem, że jeśli jestem singlem i nikt mnie nie kocha to mam znienawidzić cały wszechświat, bo nie brak w nim par które się kochają i okazują sobie uczucia (ba, sama świadomośc, że ktoś z kimś jest, po co zaraz okazywanie), a to takie smuteczkowe być samemu jak palec.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 13:43   #67
babcia_miecia
Zadomowienie
 
Avatar babcia_miecia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 035
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Mnie by na miejscu siostry Linkin Park drastycznie spadła samoocena.

Ogólnie to jakoś wygląda trochę tak, jakby chciała jej dokopać i zamanifestować, że w jakiś sposób jest gorsza.
babcia_miecia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 14:00   #68
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez babcia_miecia Pokaż wiadomość
Mnie by na miejscu siostry Linkin Park drastycznie spadła samoocena.

Ogólnie to jakoś wygląda trochę tak, jakby chciała jej dokopać i zamanifestować, że w jakiś sposób jest gorsza.
Czasem warto nie byc egocentrykiem i nie zyc w przekonaniu ze wszystko kreci sie wokol mojej osoby.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 17:15   #69
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez Mojwa Pokaż wiadomość
Czasem warto nie byc egocentrykiem i nie zyc w przekonaniu ze wszystko kreci sie wokol mojej osoby.
Mówisz o linkin park? xD
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 19:08   #70
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Czasem warto nie byc egocentrykiem i nie zyc w przekonaniu ze wszystko kreci sie wokol mojej osoby.
cześć Mojwa, jestem twoją siostrą, zakochalam się nieziemsko w twoim facecie, może spotkałam go kiedyś w sklepie przed tobą, nieważne, oddasz mi go, czy będziesz egocentryczką?

retoryczne.

wielka mi różnica kto się kiedy zakochał, on jej nie wybrał, ona, zła siostra, nie rozbiła dobrze zapowiadającego się flirtu.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 19:22   #71
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: On podoba się mojej siostrze

To ja podam analogiczną sytuację - mój facet co prawda brata nie ma, ale kolegów tak. I zanim zaczęłam z nim być podrywało mnie co najmniej kilku z nich, w tym jego dobry kumpel (który był zazdrosny jak już byliśmy razem i skończyło się urwanym kontaktem). Żaden z nich mi się nie podobał. I gdyby mój powiedział mi "Słuchaj, przyjaźnimy się już tyle czasu, jestem w Tobie zakochany, ale nie będę z Tobą, bo X, Y I Z" to chyba zabiłabym go śmiechem

Mężczyzna to nie przedmiot, który można sobie "zaklepać".

Edytowane przez 201607010856
Czas edycji: 2015-06-04 o 19:23
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-04, 19:33   #72
paulinika
Zakorzenienie
 
Avatar paulinika
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: U.K.
Wiadomości: 7 128
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Wg mnie nie zrobiłaś nic złego. Chciałaś iść na to piwo z siostrą, ale pojechała do domu. Zmarnowała ekstra okazję do zapoznania kolesia. Rozumiem żale i rozkminy oraz miłość po grób jeśli macie po 15 lat. Jak nie to siostra jest histeryczką i ciężko będzie jej w życiu kochając po grób i nie otwierając paszczy.
Musze sie zgodzic. Mogla sama do niego zagadac a nie teraz histeryzuje.
paulinika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 19:53   #73
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Tu sie rozchodzi o cos zupelnie innego.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

czyli:

wyobraz jakbys Ty byla w kims bujnieta (ze az slow by Ci przy nim brakowalo),a ten nie dosc,ze staruje do bliskiej Ci osoby (wtajemniczonej), to ta osoba radosnie ma w dupie Ciebie i Twe uczucia i nawet na rozmowe sie z Toba nie zdobedzie,a od razu leci na chlopa i to jeszcze nie z powodu super milosci,a ot tak.
Gdzie empatia, asertywnosc, cokolwiek?
Mozna nie lubic swej siostry,ale chyba ja troche kochac


Przeciez po rozmowie z nia juz nic by nie stalo na przeszkodzie, jakby sie jednak w chlopaku bujnela i chciala z nim byc.
Przeciez wykazalaby sie zrozumieniem, wiec moglaby zadac zrozumienia dla siebie.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 19:58   #74
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez berenka Pokaż wiadomość
Tu sie rozchodzi o cos zupelnie innego.

---------- Dopisano o 20:53 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

czyli:

wyobraz jakbys Ty byla w kims bujnieta (ze az slow by Ci przy nim brakowalo),a ten nie dosc,ze staruje do bliskiej Ci osoby (wtajemniczonej), to ta osoba radosnie ma w dupie Ciebie i Twe uczucia i nawet na rozmowe sie z Toba nie zdobedzie,a od razu leci na chlopa i to jeszcze nie z powodu super milosci,a ot tak.
Gdzie empatia, asertywnosc, cokolwiek?
Mozna nie lubic swej siostry,ale chyba ja troche kochac


Przeciez po rozmowie z nia juz nic by nie stalo na przeszkodzie, jakby sie jednak w chlopaku bujnela i chciala z nim byc.
Przeciez wykazalaby sie zrozumieniem, wiec moglaby zadac zrozumienia dla siebie.
No skoro ta bliska osoba mu się podoba to co mam zrobić? Stać im na drodze? Albo powiedzieć facetowi, że nie, ma nie zapraszać na randkę mojej siostry/koleżanki, bo ja pierwsza go sobie upatrzyłam? To jest śmieszne. Ludzie, ogarnijcie się.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:23   #75
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez Minf Pokaż wiadomość
No skoro ta bliska osoba mu się podoba to co mam zrobić? Stać im na drodze? Albo powiedzieć facetowi, że nie, ma nie zapraszać na randkę mojej siostry/koleżanki, bo ja pierwsza go sobie upatrzyłam? To jest śmieszne. Ludzie, ogarnijcie się.
Nie , nie stac na drodze, ale chyba lepiej bys sie czula, jakby twa siostra, najpierw z Toba pogadala, a nie olala po calosci Twe uczucia, ktorych byla swiadoma.

Ciagle rozchodzi sei o doslownie przynajmniej chwile na empatie.
nic poza tym.
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-04, 20:26   #76
Mojwa
zuy mod
 
Avatar Mojwa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 23 352
GG do Mojwa
Dot.: On podoba się mojej siostrze

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
cześć Mojwa, jestem twoją siostrą, zakochalam się nieziemsko w twoim facecie, może spotkałam go kiedyś w sklepie przed tobą, nieważne, oddasz mi go, czy będziesz egocentryczką?

retoryczne.

wielka mi różnica kto się kiedy zakochał, on jej nie wybrał, ona, zła siostra, nie rozbiła dobrze zapowiadającego się flirtu.
Ale czytaj co ja cytuję...
Odnosilam się do tego, jakoby LP robila na zlosc siostrze, manifestowala cos przed nia. Bo swiat się wokol rzeczonej siostry kreci.
__________________


L'amore scalda il cuore.




Do. Or do not. There is no try.

23.05.2011
22.05.2017
02.12.2017
Mojwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-04 21:26:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:57.