Co myślicie o podbijaniu do zajętych? - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-06-14, 22:22   #181
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
Serio?
Znajac inne wizazanki o tego typu mysleniu, to powinnas byc przyzwyczajona
Nie mam w zwyczaju równać do dolu xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:25   #182
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
nie rusza mnie specjalnie norma społeczna, ani to, co jest społecznie akceptowalne.

dobra, to na spokojnie postaram się wytłumaczyć raz, a porządnie, jaką widzę różnicę i gdzie.

sytuacja pod tytułem - dwójka ludzi spotyka się (np. na imprezie) i ląduje w łóżku, a jedno z nich jest w związku. nie uważam tego za zdradę, bo wg mnie jest to tylko pociąg seksualny, potrzeba taka sama, jak pragnienie czy sen. rozgraniczam seks od uczuć. nie mam nic przeciwko.

sytuacja j/w + między nimi zaczyna iskrzyć. w tym momencie osoba w związku powinna jak najszybciej podjąć decyzję, z kim chce być. i zachodzi tu po prostu 'odbicie'.

zdrada = gdy ktoś w związku utrzymuje (w tajemnicy) relację intymną (nie chodzi o seks, a o zakochanie, bycie partnerem itp) z trzecią osobą. to uważam za zdradę.

toksyczne rozwalanie związku - gdy osobie trzeciej nie tylko zależy na danym partnerze, ale również na zniszczeniu tego, co go łączy z obecną partnerką. czyli knucie, manipulowanie, kłamstwa itp.

nie raz nie dwa byłam w sytuacji, gdy coś między mną a gościem w związku zaczynało się dziać. NIGDY nie jeździłam po dziewczynie, nie namawiałam go do niczego, nie naciskałam, nie wmawiałam mu, jaka to ona jest dla niego niedobra. wyjaśniałam, czego ja oczekuję (seksu, przyjaźni, relacji, itp) i dawałam wybór, czekałam określony czas. dlatego nie mam poczucia winy, bo nie robiłam nikomu świństwa, nie starałam się niczego zniszczyć - po prostu tak się zdarzyło, że akurat ten facet na stałe kogoś miał. jego wybór.

takie podejście mam ja. mój partner podziela moje podejście. nie każę nikomu myśleć w taki sam sposób - po prostu przedstawiam punkt widzenia. mam świadomość, że nie jest 'tradycyjny', tym bardziej uznałam, że podzielę się doświadczeniem, które raczej będzie niespotykane w tej dyskusji.

mam nadzieję, że teraz wszystko jasne. możecie się z tym nie zgadzać, nie mam nic przeciwko. wydarzyło się, istnieje, jesteśmy szczęśliwą parą, każde z nas uważa to drugie za 'tego jedynego / tą jedyną'. może się to komuś nie mieści w głowie - bywa
Czy mogę Cię zapytać abyś wyjaśniła to pogrubione?
Tzn. wg Ciebie, zdradą jest zauroczenie drugą osobą, ale już sam seks nie? (będąc w związku).
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:25   #183
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Nie mam w zwyczaju równać do dolu xd
ja nie mowie, ze masz rownac ale mowie, ze wlasciwie to na wizazu nie powinno to juz dziwic
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:32   #184
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Czy mogę Cię zapytać abyś wyjaśniła to pogrubione?
Tzn. wg Ciebie, zdradą jest zauroczenie drugą osobą, ale już sam seks nie? (będąc w związku).
tak, 'bycie w dwóch związkach' uważam za zdradę. sam fakt zakochania - nie. można się kochać w dwóch osobach (poliamoria) i nie zdradzać. chodzi mi tu o robienie czegoś w tajemnicy, stale.

seks w ogóle nie jest dla mnie zdradą.

Edytowane przez kahoko hino
Czas edycji: 2015-06-14 o 22:33
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:33   #185
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
ja nie rozumiem idei wolnych związków, ale wierzę że można mieć tak oryginalne podejście i przy okazji szanować wybory innych i najzwyczajniej w świecie nie krzywdzić.
nawet wolne zwiazki, ktore znam, wygladaja troche inaczej, maja wiecej eer... zasad
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:34   #186
lomo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 5 017
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tak, 'bycie w dwóch związkach' uważam za zdradę. sam fakt zakochania - nie. można się kochać w dwóch osobach (poliamoria) i nie zdradzać. chodzi mi tu o robienie czegoś w tajemnicy, stale.

seks w ogóle nie jest dla mnie zdradą.

Chcę być twoim chłopakiem
lomo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:35   #187
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tak, 'bycie w dwóch związkach' uważam za zdradę. sam fakt zakochania - nie. można się kochać w dwóch osobach (poliamoria) i nie zdradzać. chodzi mi tu o robienie czegoś w tajemnicy, stale.

seks w ogóle nie jest dla mnie zdradą.
Dobra, spoko, możesz mieć takie poglądy, możesz sypiać z facetami, którzy są w związku. Jest git. A co w sytuacji, kiedy jego dziewczyna ma dosyć konserwatywne podejście i dla niej taki niezobowiązujący skok w bok jest świństwem? Co wtedy? Mówisz "well, laska ma problem, nie ja"?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 22:36   #188
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
nawet wolne zwiazki, ktore znam, wygladaja troche inaczej, maja wiecej eer... zasad
czy mają więcej - nie wiesz nie opisałam tu wszystkich zasad naszego związku. poza tym uważasz, że więcej zasad to lepiej?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:37   #189
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
tak, 'bycie w dwóch związkach' uważam za zdradę. sam fakt zakochania - nie. można się kochać w dwóch osobach (poliamoria) i nie zdradzać. chodzi mi tu o robienie czegoś w tajemnicy, stale.

seks w ogóle nie jest dla mnie zdradą.
Nię osądzam Cię, tylko ciężko jest mi zrozumieć fakt,iż nie byłabyś zła/zraniona/upokorzona gdyby TWÓJ facet potajemnie uprawiał seks z inna kobietą.
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow

Edytowane przez nikolite
Czas edycji: 2015-06-14 o 22:39
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:39   #190
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez lomo Pokaż wiadomość
Chcę być twoim chłopakiem
zerowe szanse

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Dobra, spoko, możesz mieć takie poglądy, możesz sypiać z facetami, którzy są w związku. Jest git. A co w sytuacji, kiedy jego dziewczyna ma dosyć konserwatywne podejście i dla niej taki niezobowiązujący skok w bok jest świństwem? Co wtedy? Mówisz "well, laska ma problem, nie ja"?
to nie ja jestem w związku. ja postępuję zgodnie ze swoimi zasadami. to ich sprawa, jakie są zasady w ich związku i kto ma z czym problemy.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:40   #191
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
zerowe szanse



to nie ja jestem w związku. ja postępuję zgodnie ze swoimi zasadami. to ich sprawa, jakie są zasady w ich związku i kto ma z czym problemy.
Aha.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 22:40   #192
201705042038
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 868
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Ja rozumiem otwarte związki, ale jednak partnerowi, który nie był lojalny w poprzednich związkach i uważa, że lepszej decyzji w życiu nie podjął, bym nie ufała. Ludzie świeżo po toksyku też nie są szczytem moich marzeń. Ale grunt, że Wam pasuje.
201705042038 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:40   #193
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
czy mają więcej - nie wiesz nie opisałam tu wszystkich zasad naszego związku. poza tym uważasz, że więcej zasad to lepiej?
uwazam, ze wlasnie te zasady pozwalaja im nadal byc zwiazkiem 'głównym' w odróżnieniu od pobocznych
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:41   #194
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Ale jakby inna dziewczyna knuła intrygi i próbowała Ci odbić partnera to już byłabyś zła, tak? A może ona też po prostu analogicznie ma inne zasady i to nic złego dla niej? W końcu każdy postępuje według własnych
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:41   #195
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Nię osądzam Cię, tylko ciężko jest mi zrozumieć fakt,iż nie byłabyś zła/zraniona/upokorzona gdyby TWÓJ facet potajemnie uprawiał seks z inna kobietą.
gdyby robił to regularnie, rozwinął uczucia do tej osoby, utrzymywałby całość w tajemnicy przede mną - pewnie byłabym zraniona, bo to jest dla mnie zdrada. z tym, że on nigdy tego nie zrobił i ufam mu - wiem, że tego nie zrobi to, że pójdzie z jakąś laską do łóżka, tak po prostu jednorazowo, zupełnie mi nie przeszkadza.
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:43   #196
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
nawet wolne zwiazki, ktore znam, wygladaja troche inaczej, maja wiecej eer... zasad
tutaj też niby jakieś są, ale chyba za głębokie na mój prosty, zero- jedynkowy umysł
__________________
karmacoma
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:44   #197
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
gdyby robił to regularnie, rozwinął uczucia do tej osoby, utrzymywałby całość w tajemnicy przede mną - pewnie byłabym zraniona, bo to jest dla mnie zdrada. z tym, że on nigdy tego nie zrobił i ufam mu - wiem, że tego nie zrobi to, że pójdzie z jakąś laską do łóżka, tak po prostu jednorazowo, zupełnie mi nie przeszkadza.
Okay. Nie myślałabyś potem,że może z tą inną uprawiał lepszy seks, że jest ciaśniejsza, ma piękniejsze ciało,z tym że on nigdy by sie nie przyznał aby Cię nie zranic, nie myślałabyś nad takimi rzeczami?
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:45   #198
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
gdyby robił to regularnie, rozwinął uczucia do tej osoby, utrzymywałby całość w tajemnicy przede mną - pewnie byłabym zraniona, bo to jest dla mnie zdrada. z tym, że on nigdy tego nie zrobił i ufam mu - wiem, że tego nie zrobi to, że pójdzie z jakąś laską do łóżka, tak po prostu jednorazowo, zupełnie mi nie przeszkadza.
a mimo wszystko poszedł do łóżka z tobą, co przeszkadzało jego eks
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:49   #199
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
uwazam, ze wlasnie te zasady pozwalaja im nadal byc zwiazkiem 'głównym' w odróżnieniu od pobocznych
z tym, że u nas nie ma związków pobocznych. jest jeden główny. bo sorry, ale układu z seksfriendem nie nazwę związkiem.

Cytat:
Napisane przez anna87 Pokaż wiadomość
Ja rozumiem otwarte związki, ale jednak partnerowi, który nie był lojalny w poprzednich związkach i uważa, że lepszej decyzji w życiu nie podjął, bym nie ufała. Ludzie świeżo po toksyku też nie są szczytem moich marzeń. Ale grunt, że Wam pasuje.
*w poprzednim związku, nie związkach. nie dopisuj

szczyty marzeń to jedno, a miłość drugie nikt nie jest idealny. na pewno każde z nas ma swoją mniej lub bardziej toksyczną przeszłość, która raz na jakiś czas daje o sobie znać. z tym, że my się kochamy i nad demonami przeszłości pracujemy, a nie oczekujemy 'przyjścia na gotowe'.

Cytat:
Napisane przez Minf Pokaż wiadomość
Ale jakby inna dziewczyna knuła intrygi i próbowała Ci odbić partnera to już byłabyś zła, tak? A może ona też po prostu analogicznie ma inne zasady i to nic złego dla niej? W końcu każdy postępuje według własnych
to niech tak postępuje. najprawdopodobniej odcięlibyśmy się od takiej osoby, po wspólnym przedyskutowaniu sprawy. takie knucia 'nie są dobrą energią', niczego nie wnoszą. nie jestem fanką manipulacji i kłamstw. tak, myślę, że po prostu byśmy się od takiej osoby odcięli, żeby nam nie zatruwała życia

---------- Dopisano o 22:49 ---------- Poprzedni post napisano o 22:46 ----------

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
tutaj też niby jakieś są, ale chyba za głębokie na mój prosty, zero- jedynkowy umysł
życie nie jest zero-jedynkowe

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Okay. Nie myślałabyś potem,że może z tą inną uprawiał lepszy seks, że jest ciaśniejsza, ma piękniejsze ciało,z tym że on nigdy by sie nie przyznał aby Cię nie zranic, nie myślałabyś nad takimi rzeczami?
nie, nie myślałam. zawsze sobie opowiadamy, jaki był seks z osobami trzecimi. jest ze mną całkowicie szczery, tak samo, jak ja z nim. prawda mnie nie rani tak się składa, że bardzo go pociągam, jestem bardzo ciasna i nasz seks jest przewspaniały

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
a mimo wszystko poszedł do łóżka z tobą, co przeszkadzało jego eks
no i?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-14, 22:50   #200
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość

to niech tak postępuje. najprawdopodobniej odcięlibyśmy się od takiej osoby, po wspólnym przedyskutowaniu sprawy. takie knucia 'nie są dobrą energią', niczego nie wnoszą. nie jestem fanką manipulacji i kłamstw. tak, myślę, że po prostu byśmy się od takiej osoby odcięli, żeby nam nie zatruwała życia
Dżizys i mówi to osoba, której facet zdradził (czyli też okłamał, bo raczej wątpię, żeby jej powiedział, że ma zamiar uprawiać seks z innymi) swoją byłą. Wysiadam.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:50   #201
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
tutaj też niby jakieś są, ale chyba za głębokie na mój prosty, zero- jedynkowy umysł
to co tu nam nie gra to chyba to, ze w takim zwiazku wraca sie na noc do domu, a nie zwiewa z kims innym
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:54   #202
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez Minf Pokaż wiadomość
Dżizys i mówi to osoba, której facet zdradził (czyli też okłamał, bo raczej wątpię, żeby jej powiedział, że ma zamiar uprawiać seks z innymi) swoją byłą. Wysiadam.
nie miał zamiaru, ale po powiedział. nie okłamał.

Cytat:
Napisane przez candycotton Pokaż wiadomość
to co tu nam nie gra to chyba to, ze w takim zwiazku wraca sie na noc do domu, a nie zwiewa z kims innym
no to niech Wam nie gra nie Wasz związek w końcu, nie musi
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:56   #203
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
nie miał zamiaru, ale po powiedział. nie okłamał.
No jasne. Jak Twój facet się zakocha w innej, zaangażuje emocjonalnie, umówi na randkę, a później Ci o wszystkim powie to też stwierdzisz, że no spoko, nie miał zamiaru, powiedział więc nie okłamał? Dziwne podejście.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:57   #204
nikolite
Rozeznanie
 
Avatar nikolite
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Over the Rainbow
Wiadomości: 731
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
gdyby robił to regularnie, rozwinął uczucia do tej osoby, utrzymywałby całość w tajemnicy przede mną - pewnie byłabym zraniona, bo to jest dla mnie zdrada. z tym, że on nigdy tego nie zrobił i ufam mu - wiem, że tego nie zrobi to, że pójdzie z jakąś laską do łóżka, tak po prostu jednorazowo, zupełnie mi nie przeszkadza.
Myślę,że mieszkanie w UK prawdopodobnie? miało wpływ na Twoje decyzje - tak się składa,że również tu mieszkam i znam wielu facetów, którzy są w otwartych związkach. O wiele więcej niż np w Polsce.
Ogólnie widzę,że mnóstwo tu ludzi z luźnymi zasadami moralnymi.
__________________
Przepraszam za brak polskich znakow

Edytowane przez nikolite
Czas edycji: 2015-06-14 o 22:59
nikolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 22:58   #205
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Wiesz, że nikt tu nikogo nie piętnuje za zdrady i takie tam? Znalazłoby sie nawet pare osób, które też zdradziły. Chodzi o jakieś minimum odwagi i zwykłe przyznanie się, że to było złe. A nie jakieś filozofie i usprawiedliwianie się tym, ze według mojej moralności wszystko jest ok.
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:01   #206
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kahoko hino Pokaż wiadomość
nie, nie myślałam. zawsze sobie opowiadamy, jaki był seks z osobami trzecimi. jest ze mną całkowicie szczery, tak samo, jak ja z nim. prawda mnie nie rani tak się składa, że bardzo go pociągam, jestem bardzo ciasna i nasz seks jest przewspaniały
byla juz tu taka, co to wszytsko sobie opowiadali, mieli ustalone, przegadane, zwiazek otwarty taki wspanialy
pamietamy jak to sie skonczylo
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:06   #207
kahoko hino
Zakorzenienie
 
Avatar kahoko hino
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 8 060
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez Minf Pokaż wiadomość
No jasne. Jak Twój facet się zakocha w innej, zaangażuje emocjonalnie, umówi na randkę, a później Ci o wszystkim powie to też stwierdzisz, że no spoko, nie miał zamiaru, powiedział więc nie okłamał? Dziwne podejście.
jezu. weź czytaj ze zrozumieniem, to jest poziom matury podstawowej, żadna trudna umiejętność.

JESZCZE RAZ, specjalnie dla Ciebie.

przespał się ze mną, uznał, że jego związek jest toksyczny, poszedł do laski, powiedział jej o wszystkim i z nią zerwał. umawiał się z różnymi dziewczynami na seks, randki itp, w tym ze mną na seks. po pewnym czasie uznaliśmy, że fajnie nam się dogaduje i może spróbujemy związku.

jeśli będzie coś utrzymywał przede mną w tajemnicy stałą relację emocjonalną, to uznam to za zdradę. jeśli mnie informuje, że poszedł z kimś do łóżka, coś się wydarzyło na imprezie - to mi to nie przeszkadza. podczas 6-ciu lat nigdy nie zdarzyło się, żeby którekolwiek z nas zaczęło choćby się zakochiwać w kimś innym. zupełnie. chemia, pociąg fizyczny - owszem. bardzo dużo razem przeszliśmy, wiele wydarzeń wzmocniło naszą więź, jestem pewna swoich uczuć oraz jego, więc Twój scenariusz jest dla mnie równie hipotetyczny, co czajniczek Russella.

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez nikolite Pokaż wiadomość
Myślę,że mieszkanie w UK prawdopodobnie? miało wpływ na Twoje decyzje - tak się składa,że również tu mieszkam i znam wielu facetów, którzy są w otwartych związkach. O wiele więcej niż np w Polsce.
Ogólnie widzę,że mnóstwo tu ludzi z luźnymi zasadami moralnymi.
polski konserwatyzm bardzo nam przeszkadzał, to fakt. ale nie był to powód do przeprowadzki, raczej miły dodatek do wyjazdu.

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Wiesz, że nikt tu nikogo nie piętnuje za zdrady i takie tam? Znalazłoby sie nawet pare osób, które też zdradziły. Chodzi o jakieś minimum odwagi i zwykłe przyznanie się, że to było złe. A nie jakieś filozofie i usprawiedliwianie się tym, ze według mojej moralności wszystko jest ok.
ale ja nie czuję się z tym źle. ani on nie uważam, żeby to, co zrobiłam, było złe. koniec.

Cytat:
Napisane przez Luba Pokaż wiadomość
byla juz tu taka, co to wszytsko sobie opowiadali, mieli ustalone, przegadane, zwiazek otwarty taki wspanialy
pamietamy jak to sie skonczylo
no i co z tego, że była? od kiedy to jednostkowy przypadek ma czynić regułę?
kahoko hino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:11   #208
atomheart
Raczkowanie
 
Avatar atomheart
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 352
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Kompletnie nie ogarniam po co staracie się wmówić kahoko hino, że ona nie może tak naprawdę mieć takich zasad jakie ma i JUŻ, bo wam się to nie mieści w głowie. Że tylko tak mówi, a myśli co innego, bo dla was to nienormalne. Że tak odpowiem w stylu koleżanki... śmieszne to jest

Po niektórych to aż widać, że drżą na samą myśl, że istnieją kobiety które nie widzą nic złego w podrywaniu zajętych facetów. Ja nie chciałabym żyć w związku gdzie bałabym się że coś takiego może mi realnie zagrozić, teraz czy za 10 lat kiedy urodzę dzieci, czy za 20 kiedy będę brzydka i co tam jeszcze sobie wymyślacie.
__________________
atomheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:12   #209
201607010856
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 294
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

[QUOTE=kahoko hino;51746938]jezu. weź czytaj ze zrozumieniem, to jest poziom matury podstawowej, żadna trudna umiejętność.

JESZCZE RAZ, specjalnie dla Ciebie.

przespał się ze mną, uznał, że jego związek jest toksyczny, poszedł do laski, powiedział jej o wszystkim i z nią zerwał. umawiał się z różnymi dziewczynami na seks, randki itp, w tym ze mną na seks. po pewnym czasie uznaliśmy, że fajnie nam się dogaduje i może spróbujemy związku.

jeśli będzie coś utrzymywał przede mną w tajemnicy stałą relację emocjonalną, to uznam to za zdradę. jeśli mnie informuje, że poszedł z kimś do łóżka, coś się wydarzyło na imprezie - to mi to nie przeszkadza. podczas 6-ciu lat nigdy nie zdarzyło się, żeby którekolwiek z nas zaczęło choćby się zakochiwać w kimś innym. zupełnie. chemia, pociąg fizyczny - owszem. bardzo dużo razem przeszliśmy, wiele wydarzeń wzmocniło naszą więź, jestem pewna swoich uczuć oraz jego, więc Twój scenariusz jest dla mnie równie hipotetyczny, co czajniczek Russella.[COLOR="Silver"]
Bo to są hipotetyczne rozważania. Nie oceniam tego czy związki wolne są słuszne, wytykam Ci jedynie błędy logiczne, bo jest ich sporo jak dla mnie. I to Ty niestety nie potrafisz czytać ze zrozumieniem, zapytałam czy jak zakocha się w kimś innym, pójdzie z tą osobą na randkę zaangażowany emocjonalnie, a później zaraz o tym powie o wszystkim to czy to będzie już kłamstwo czy jeszcze nie? I tak, skoro w tamtym momencie jak uprawiał z Tobą seks był w związku to zdradził tamtą kobietę i ją okłamał.
201607010856 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-14, 23:18   #210
201607050913
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 2 561
Dot.: Co myślicie o podbijaniu do zajętych?

Cytat:
Napisane przez kalincia Pokaż wiadomość
Jeśli pisząc "podbijać" masz na myśli podrywać, to uważam, że osoba wolna może to robić w stosunku do każdego, a osoba zajęta powinna sama wiedzieć, czego chce.
Zgadzam się. Za wyjątek uważam tylko sytuacje, w których drugą osobą jest ktoś znajomy, wg mnie to świństwo.
201607050913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-06-16 19:21:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.